Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Co-op Member Prices
    Co-op Member Prices
  • Meal deals
    Meal deals
  • Top Picks 🌟
    Top Picks 🌟
  • Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻
    Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻
  • Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩
    Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩
  • Cosy Nights In 🍿🍕🍫
    Cosy Nights In 🍿🍕🍫
  • Student Shop 🍜🎓🥫
    Student Shop 🍜🎓🥫
  • Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷
    Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷
  • Back to Routine ⏰☕
    Back to Routine ⏰☕
  • Store Price Match 🥦
    Store Price Match 🥦
  • Sandwiches, Wraps & Soups 🥪
    Sandwiches, Wraps & Soups 🥪
  • New
    New
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping
  • Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g

    750g · £3.20/kg
    £2.40
  • Co-op Diet Indian Tonic Water 1L

    1L · £0.70/L
    £0.70
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op Seasonal Mixed Squash

    1pk · £1.25 each
    £1.25
  • Co-op 4 Haunted House Brownies

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Mr Kipling 8 Fiendish Fancies

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • Co-op Cheesy Monster Jaws 100g

    100g · £14.00/kg
    £1.40
  • Co-op Cranberry Juice Drink 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.19 loyalty card (£1.19/L)
  • Co-op Irresistible Chianti

    75cl · £19.87/L
    £14.90
  • Co-op Irresistible Solo Dry Rosé 75cl

    75cl · £17.60/L
    £13.20
  • Co-op Irresistible Pinot Grigio Ramato 75cl

    75cl · £15.80/L
    £11.85
  • BuzzBallz Berry Cherry Limeade 200ml

    200ml · £26.50/L
    £5.30
  • Scream 5 Cookies & Cream Flavour Mini Loaves 150g

    150g · £9.00/kg
    £1.35
  • Casillero del Diablo Merlot 75cl

    75cl · £12.33/L
    £9.25
  • Casillero del Diablo Chardonnay 75cl

    75cl · £12.33/L
    £9.25
  • Pepsi 2 litres

    2L · £1.55/L
    £3.10
  • San Miguel Especial Premium Lager 4 x 568ml

    4pk · £4.40/L
    £10.00
  • 19 Crimes Red Wine 750ml

    750ml · £18.93/L
    £14.20
  • J2O Orange & Passionfruit Can 4X250Ml

    4pk · £3.50/L
    £1.15 off
    £3.50£4.65
  • Co-op Houmous 200g

    200g · £7.75/kg
    £1.55
  • Co-op Sweet & Salted Popcorn 25g

    25g · £28.00/kg
    £0.70
  • Budweiser Lager Beer Bottles 4 x 300ml

    4pk · £6.50/L
    £7.80
  • Co-op Tex Mex Style Dip Selection 4 x 90g (360g)

    360g · £10.14/kg
    £3.65
  • Birds Eye 4 Chicken Burgers 200G

    200g · £15.75/kg
    3 for £7
    £3.15
  • Co-op Imperial Vodka 70CL

    70cl · £28.57/L
    £20.00
    £12.49 loyalty card (£17.84/L)
  • Smirnoff Red Label Vodka 70CL

    70cl · £41.00/L
    £28.70
  • Co-op Battered Onion Rings 454g

    454g · £4.74/kg
    £2.15
  • Gordons Special Dry London Gin 70CL

    70cl · £38.14/L
    £26.70
  • Doritos Chilli Heatwave 140G

    140g · £12.14/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • Co-op Irresistible Eight Acres Sparkling Rosé 75cl

    75cl · £37.93/L
    £28.45
  • Pringles Sour Cream & Onion 165g

    165g · £13.64/kg
    £0.50 off
    £2.25£2.75
  • Co-op British Breaded Chicken Goujons 230g

    230g · £13.48/kg
    £3.10
  • Co-op Irresistible Côtes de Provence 75cl

    75cl · £19.40/L
    £14.55
  • Tango Apple Sugar Free 2L

    2L · £1.03/L
    £0.65 off
    £2.05£2.70
  • Co-op Chilean Sauvignon Blanc 2.25L

    2.25L · £10.82/L
    £24.35
  • Co-op Chilean Sauvignon Blanc 18.7cl

    187ml · £21.66/L
    £4.05
  • Corona Extra Bottles 4 x 330ml

    4pk · £6.70/L
    £8.85
  • Stella Artois Belgium Premium Lager Cans 4 x 568ml

    4pk · £3.96/L
    £9.00
  • St Pierre Brioche Burger Buns 4PACK

    4pk · £0.66 each
    £2.65
  • Pepsi Max No Sugar Cola Multipack Cans 8x330ml

    8pk · £1.86/L
    £2 off
    £4.90£6.90
  • Sprite 2L

    2L · £1.45/L
    2 for £3.60
    £2.90
  • Bells Original Scotch Whisky 70CL

    70cl · £42.43/L
    £29.70
  • Captain Morgan Spiced Golden Rum 70CL

    70cl · £41.00/L
    £28.70
  • Co-op Hot & Spicy Chicken Mini Fillets 305g

    305g · £16.07/kg
    £4.90
  • Co-op South Breakwater Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £13.53/L
    £10.15
  • Co-op Chilled Stonebaked Margherita Pizza 320g

    320g · £13.44/kg
    £4.30
  • Co-op Garlic Baguette Twin Pack 410G

    410g · £5.61/kg
    £2.30
  • Co-op Irresistible Gavi Broglia 75CL

    75cl · £20.47/L
    £15.35
  • Fruit Shoot Apple & Blackcurrant Bottle Multipack Juice 4x200ml

    4pk · £4.00/L
    2 for £4.20
    £3.20
  • Fanta Fruit Twist 2L

    2L · £1.45/L
    2 for £3.60
    £2.90
  • Co-op Carving Pumpkin

    1pk · £2.70 each
    £2.70
  • Co-op 5 Monster Mash Cookies

    1pk · £1.90 each
    £1.90
  • Co-op 4 Spooky Sour Slime Doughnuts

    1pk · £2.20 each
    £2.20
  • Co-op Garlic Bread Flavour Crunches 100g

    100g · £14.50/kg
    £1.45
  • Co-op Bitesize Sausage Rolls 160G

    160g · £19.38/kg
    £3.10
  • Old Jamaica Ginger Beer Regular 2L

    2L · £1.45/L
    £2.90
  • View Cosy Nights In 🍿🍕🍫

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo