Skip to:ContentFooter
Deliveroo

Co-op - Outwood

Allergens and info

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Save with Co-op Membership

    Save on your order. Link or sign up now.

Offers (1185)

  • 0

    Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer

    2L · £1.63/L

    2 for £4

    £3.25

  • 0

    Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 2L

    2L · £1.63/L

    2 for £4

    £3.25

  • 0

    Big Milk Whole Milk for Big Kids Aged 1+ 2L

    2L · £1.58/L

    2 for £4

    £3.15

  • 0

    Pepsi Max No Sugar Cola Multipack Cans 8x330ml

    8pk · £1.86/L

    £2 off

    £4.90

    £6.90

  • 0

    Pringles Sour Cream & Onion 165g

    165g · £13.64/kg

    £0.50 off

    £2.25

    £2.75

  • 0

    Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3 Pack Multipack 123g (3 x 41g)

    123g · £24.39/kg

    3 for £4.50

    £3.00

  • 0

    Peperami The Original 5 x 20g (100g)

    5pk · £33.00/kg

    3 for £4.50

    £3.30

  • 0

    Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g

    3pk · £32.59/kg

    3 for £4.50

    £2.20

  • 0

    Asahi Super Dry Lager Beer Bottle 620ml

    620ml · £7.82/L

    3 for £9

    £4.85

  • 0

    Staropramen Premium Czech Lager Bottle 660ml

    660ml · £6.82/L

    3 for £9

    £4.50

  • 0

    Estrella Damm Premium Lager Beer Bottle 660ml

    660ml · £7.35/L

    3 for £9

    £4.85

  • 0

    Arla BOB Skimmed Milk 2L Tastes like Semi Skimmed

    2L · £1.50/L

    2 for £4

    £3.00

  • 0

    Dairylea Lunchers Ham 'N' Cheese Cheese Snack 65g

    65g · £28.46/kg

    3 for £4.50

    £1.85

  • 0

    Strings & Things Cheestrings Twisted 4 X 20G (80G)

    80g · £27.50/kg

    3 for £4.50

    £2.20

  • 0

    Dairylea Lunchers Chicken 'N' Cheese Cheese Snack 60g

    60g · £30.83/kg

    3 for £4.50

    £1.85

  • 0

    Heineken Lager Beer Single Bottle 650ml

    650ml · £6.62/L

    3 for £9

    £4.30

  • 0

    Desperados Tequila Lager Beer Bottle 650ml

    650ml · £8.00/L

    3 for £9

    £5.20

  • 0

    Tyskie Beer Single Bottle 650ml

    650ml · £7.23/L

    3 for £9

    £4.70

  • 0

    Walkers Squares Variety 6X22G

    6pk · £14.39/kg

    £0.85 off

    £1.90

    £2.75

  • 0

    M&M's Peanut Milk Chocolate Bag 112g

    112g · £15.18/kg

    £0.70 off

    £1.70

    £2.40

  • View all (1185)

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Co-op Thick Cut Beef 100G

    100g · £44.00/kg
    2 for £6.70
    £4.40
  • Co-op Thin Sliced Chicken 100g

    100g · £12.50/kg
    £1.25
  • Co-op Irresistible Chicken & King Prawn Paella 400g

    400g · £14.75/kg
    £5.90
  • Co-op British 12 Beef Meatballs 350g

    350g · £15.71/kg
    2 for £8.90
    £5.50
  • Co-op Blackberries Punnet 150g

    150g · £21.67/kg
    £3.25
  • Co-op Blueberries 150g

    150g · £17.33/kg
    £2.60
  • Coop White Iced Sprinkle Doughnuts 4 Pack

    4pk · £0.33 each
    £1.30
  • Co-op Hot & Spicy Chicken Mini Fillets 305g

    305g · £16.07/kg
    £4.90
  • Co-op Irresistible Extra Mature Cheddar Slices 160G

    160g · £21.25/kg
    £3.40
  • Co-op Flamegrilled Chicken Slices 130G

    130g · £30.77/kg
    2 for £6.70
    £4.00
  • Co-op Sweet Potatoes 2 Pack

    2pk · £1.08 each
    £2.15
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G

    250g · £17.20/kg
    £4.30
  • Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g

    3pk · £32.59/kg
    3 for £4.50
    £2.20
  • Co-op British Grated Mild Cheddar Cheese 250g

    250g · £14.20/kg
    £3.55
  • Co-op Seedless Green Grapes 500g

    500g · £5.20/kg
    £2.60
  • Co-op Irresistible Vintage Cheddar Mac & Cheese 350g

    350g · £16.71/kg
    £5.85
  • Co-op Chicken Tikka Masala with Pilau Rice 425g

    400g · £11.13/kg
    £4.45
  • Co-op Somerset Brie 160G

    160g · £17.50/kg
    £2.80
  • Co-op Strawberries

    227g · £13.00/kg
    £2.95
  • Co-op Butterhead Salad 80g

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Co-op Irresistible Aberdeen Angus British Thick Cut Sirloin Steak 300g

    300g · £40.33/kg
    £12.10
  • Ginsters Chicken Tikka Slice 170g

    170g · £17.65/kg
    £3.00
  • Co-op Irresistible Strawberries

    227g · £17.84/kg
    2 for £6.55
    £4.05
  • Binghams Potted Beef 100g

    100g · £25.50/kg
    £2.55
  • Co-op Cheese Baps 4 Pack

    4pk · £0.48 each
    £1.90
  • Ginsters Peppered Steak Slice 170g

    170g · £17.65/kg
    £3.00
  • Activia Raspberry No Added Sugar Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)

    4pk · £5.33/kg
    £0.65 off
    £2.45£3.10
  • Co-op 4 Custard Ball Doughnuts

    4pk · £0.34 each
    £1.35
  • Co-op British Chicken Thigh Fillets 500G

    500g · £11.40/kg
    2 for £8.90
    £5.70
  • Co-op Nectarines

    3pk · £0.63 each
    £1.90
  • Co-op British Honey Roast Ham 5 Slices 120g

    120g · £24.17/kg
    2 for £4.50
    £2.90
  • Co-op Mini Watermelon

    1pk · £2.95 each
    £2.95
  • Co-op Irresistible All Butter Pastry 4 Sausage Rolls 188g

    188g · £21.01/kg
    £3.95
  • Co-op Grated Mozzarella Cheese 250g

    250g · £14.20/kg
    £3.55
  • Billy Bear Ham Slices 90g

    90g · £16.67/kg
    £1.50
  • Co-op Irresistible Raspberries

    140g · £27.14/kg
    2 for £6.55
    £3.80
  • Co-op Beef Chilli Burrito 400g

    400g · £10.88/kg
    2 for £7.10
    £4.35
  • Co-ор British Diced Beef Casserole Steak 400g

    400g · £13.75/kg
    2 for £8.90
    £5.50
  • Co-op Salad Tomatoes

    6pk · £0.20 each
    £1.20

Co-op Member Prices

View all (111)
  • Co-op Apple Juice 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.69 loyalty card (£1.69/L)
  • Co-op Diet Indian Tonic Water 1L

    1L · £0.70/L
    £0.70
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op Cranberry Juice Drink 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.19 loyalty card (£1.19/L)
  • Co-op Imperial Vodka 70CL

    70cl · £28.57/L
    £20.00
    £12.49 loyalty card (£17.84/L)
  • Co-op Plain White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre

    1L · £2.35/L
    £2.35
    £1.49 loyalty card (£1.49/L)
  • Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g

    400g · £1.63/kg
    £0.65
    £0.45 loyalty card (£1.13/kg)
  • Co-op British Free Range, 6 Large Eggs

    6pk · £0.38 each
    £2.30
    £1.69 loyalty card (£0.28 each)
  • Co-op Chilled Irresistible Wood Fired Pepperoni & Hot Honey Pizza 471g

    471g · £13.80/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.49/kg)
  • Co-op Self Raising White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Co-op Fusilli 500g

    500g · £1.80/kg
    £0.90
    £0.69 loyalty card (£1.38/kg)
  • Co-op Irresistible Chocolate for Change 45% Cocoa Dark Milk Chocolate 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
    £2.55 loyalty card (£25.50/kg)
  • Co-op Irresistible Guatemalan Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op Irresistible Single Origin Peruvian Fairtrade Coffee Beans 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
    £1.40 loyalty card (£1.75/kg)
  • Co-op Broccoli

    1pk · £0.90 each
    £0.90
    £0.80 loyalty card (£0.80 each)
  • Co-op Onions 3 Pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10
    £0.95 loyalty card (£0.32 each)
  • Warburtons Wholemeal Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
    £1.35 loyalty card (£1.69/kg)
  • Co-op Penne 500g

    500g · £1.70/kg
    £0.85
    £0.69 loyalty card (£1.38/kg)
  • Co-op Irresistible Ethiopian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)

Meal deals

View all (6)
  • Served - Indian: 1 Main + 2 Sides

    £9.00
  • Exclusive: Sandwich Filler + Bread Rolls

    £1.80
  • Fresh Pasta + Sauce + Flatbread

    £5.00
  • Sausages + Mash

    £3.00
  • Lunch Meal Deal

    £5.00
  • Premium Lunch Meal Deal

    £6.50

Member Thursdays 🥦🍝🍅

View all (22)
  • Co-op 2 White Baguettes 300g

    2pk · £0.78 each
    £1.55
  • Co-op Basmati Rice 1kg

    1kg · £2.00/kg
    £2.00
  • Co-op Pure Canadian Maple Syrup 250g

    250g · £21.40/kg
    £5.35
  • Co-op 6 White Finger Rolls

    6pk · £0.21 each
    £1.25
  • Co-op Tagliatelle Pasta 300g

    300g · £6.33/kg
    £1.90
  • Co-op Fairtrade Italian Style Ground Coffee 200g

    200g · £19.25/kg
    £3.85
  • Co-op 99 Blend Fairtrade Tea 80 Tea Bags 250g

    250g · £7.00/kg
    £1.75
  • Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g

    100g · £12.50/kg
    £1.25
  • Co-op Pineapple & Mango

    110g · £14.55/kg
    £1.60
  • Co-op Cherry Tomatoes 300g

    300g · £4.67/kg
    £1.40
  • Co-op Egg Noodles 275g

    275g · £4.73/kg
    £1.30
  • Co-op Frozen Stonebaked Four Cheese 330g

    330g · £6.36/kg
    £2.10
  • Co-op Custard 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Co-op Lightly Salted Tortilla Chips 180g

    180g · £6.11/kg
    £1.10
  • Co-op Apple Juice 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.69 loyalty card (£1.69/L)
  • Co-op Bacon Rasher Crisps 150g

    150g · £8.67/kg
    £1.30
  • Co-op British Fresh Chicken Thighs 600G

    600g · £6.00/kg
    £3.60
  • Co-op British 5% Fat Beef Mince 500g

    500g · £11.40/kg
    £5.70
  • The Happy Egg Co. Free Range, 6 Large Eggs

    6pk · £0.53 each
    £3.15
  • Co-op British Tenderstem Broccoli 180g

    180g · £11.39/kg
    £2.05

Top Picks 🌟

View all (6)
  • Coors 10 x 440ml

    10pk · £3.03/L
    £13.35
  • Jim Bean Kentucky Bourbon Whiskey 35cl

    35cl · £47.57/L
    £16.65
  • Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer

    2L · £1.63/L
    2 for £4
    £3.25
  • Curry in a hurry

    £0.00
  • Surf 3 in 1 Laundry Washing Detergent Capsules Tropical Lily 26 washes

    26pk · £0.24 each
    £1.50 off
    £6.20£7.70
  • 7UP Zero Sugar 2 Litres

    2L · £1.03/L
    £0.65 off
    £2.05£2.70

Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻

View all (22)
  • Co-op Carving Pumpkin

    1pk · £2.70 each
    £2.70
  • Co-op Seasonal Mixed Squash

    1pk · £1.25 each
    £1.25
  • Co-op 4 Haunted House Brownies

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Co-op 2 Trick or Treat Cupcakes

    2pk · £0.68 each
    £1.35
  • Co-op 5 Monster Mash Cookies

    1pk · £1.90 each
    2 for £3
    £1.90
  • McVitie's 5 Jaffaween Spine - Chillin' Cherry Flavour Cake Bars

    5pk · £0.22 each
    £1.10
  • Mr Kipling 8 Fiendish Fancies

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • Co-op 4 Spooky Sour Slime Doughnuts

    1pk · £2.20 each
    2 for £3
    £2.20
  • McVitie's Jaffa Original Cake Bar Multipack 5 x 26.2g, 131g

    5pk · £0.22 each
    £1.10
  • Twix Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)

    275g · £12.00/kg
    £3.30
  • Celebrations Milk Chocolate Tub 500g

    500g · £12.10/kg
    £6.05
  • M&M's Minis Chocolate Funsize Bags 11 x 20g

    220g · £15.00/kg
    £3.30
  • Co-op Trick or Treat Mix 300g (20 x 15g)

    300g · £8.17/kg
    £2.45
  • Co-op Gruesome Gummies 130g

    130g · £7.31/kg
    £0.95
  • Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g

    130g · £7.31/kg
    £0.95
  • Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags

    214.5g · £15.38/kg
    £3.30
  • Swizzels Mummy Mix 340g

    340g · £8.09/kg
    £2.75
  • Scream 5 Toffee Apple Mini Loaves 150g

    5pk · £9.00/kg
    £1.35
  • Yorkshire Baking Co. Limited Edition Toffee Apple Mega Loaf Cake

    1pk · £3.00 each
    £3.00
  • Scream 5 Cookies & Cream Flavour Mini Loaves 150g

    150g · £9.00/kg
    £1.35

Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩

View all (31)
  • Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g

    750g · £3.20/kg
    £2.40
  • Co-op Diet Indian Tonic Water 1L

    1L · £0.70/L
    £0.70
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op Carving Pumpkin

    1pk · £2.70 each
    £2.70
  • Co-op Seasonal Mixed Squash

    1pk · £1.25 each
    £1.25
  • Co-op 4 Haunted House Brownies

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Co-op 5 Monster Mash Cookies

    1pk · £1.90 each
    2 for £3
    £1.90
  • Mr Kipling 8 Fiendish Fancies

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • Co-op 4 Spooky Sour Slime Doughnuts

    1pk · £2.20 each
    2 for £3
    £2.20
  • Co-op Cheesy Monster Jaws 100g

    100g · £14.00/kg
    £1.40
  • Co-op Cranberry Juice Drink 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.19 loyalty card (£1.19/L)
  • Co-op Irresistible Chianti

    75cl · £19.87/L
    £14.90
  • Co-op Irresistible Solo Dry Rosé 75cl

    75cl · £17.60/L
    £13.20
  • Co-op Irresistible Pinot Grigio Ramato 75cl

    75cl · £15.80/L
    £11.85
  • BuzzBallz Berry Cherry Limeade 200ml

    200ml · £30.00/L
    £6.00
  • Pepsi 2 litres

    2L · £1.55/L
    £3.10
  • Scream 5 Cookies & Cream Flavour Mini Loaves 150g

    150g · £9.00/kg
    £1.35
  • Casillero del Diablo Merlot 75cl

    75cl · £12.33/L
    £9.25
  • Casillero del Diablo Chardonnay 75cl

    75cl · £12.33/L
    £9.25
  • San Miguel Especial Premium Lager 4 x 568ml

    4pk · £4.40/L
    £10.00
  • 19 Crimes Red Wine 750ml

    750ml · £18.93/L
    £14.20

Cosy Nights In 🍿🍕🍫

View all (42)
  • Co-op Irresistible Hand Cooked Lightly Sea Salted Crisps 150g

    150g · £12.67/kg
    £1.90
  • Co-op Plain White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Cadbury Drinking Hot Chocolate Cocoa Powder Tin 250g

    250g · £14.80/kg
    £3.70
  • Co-op Chilled Stonebaked Double Pepperoni Pizza 327g

    327g · £13.15/kg
    £4.30
  • Co-op Self Raising White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Co-op Fairtrade Demerara Sugar 500g

    500g · £4.00/kg
    £2.00
  • Co-op Chilled Irresistible Salami Calabrese Pizza 232G

    232g · £18.53/kg
    £4.30
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G

    250g · £17.20/kg
    £4.30
  • Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml

    460ml · £9.89/L
    £2.30 off
    £4.55£6.85
  • Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g

    100g · £12.50/kg
    £1.25
  • Co-op Irresistible Strawberries

    227g · £17.84/kg
    2 for £6.55
    £4.05
  • Co-op Strawberries

    227g · £13.00/kg
    £2.95
  • Co-op From Our Bakery 4 Mini Yum Yum Bites

    4pk · £0.28 each
    £1.10
  • Co-op Limited Edition Stonebaked American Hot 354g

    444g · £9.68/kg
    £4.30
  • Co-op Salt & Pepper Chicken Spring Rolls 100g

    100g · £24.00/kg
    £2.40
  • Co-op Beef in Black Bean Sauce 350g

    350g · £14.14/kg
    £4.95
  • Co-op Takeaway Chicken Saag Masala 350g

    350g · £14.14/kg
    £4.95
  • Co-op Irresistible Chicken Tikka Biryani 380g

    380g · £15.39/kg
    £5.85
  • Co-op Irresistible Bronze Die Pasta Golden Tomato & Mozzarella Tonnarelli 400g

    400g · £14.63/kg
    £5.85
  • Co-op Irresistible Chicken Jalfrezi with Pilau Rice 380g

    380g · £15.53/kg
    £5.90

Student Shop 🍜🎓🥫

View all (49)
  • Co-op White Toastie Bread Loaf 800G

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Cookies

    1pk · £2.20 each
    £2.20
  • Kronenbourg 1664 Biere Beer Lager 4x440ml Cans

    4pk · £3.78/L
    £1 off
    £6.65£7.65
  • Served - Indian: 1 Main + 2 Sides

    £9.00
  • Fresh Pasta + Sauce + Flatbread

    £5.00
  • Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottles 4 x 330ml

    4pk · £6.48/L
    £1.75 off
    £8.55£10.30
  • Spaten Premium Helles Craft Lager Beer Bottle 500ml

    500ml · £8.00/L
    £4.00
  • Paulaner Münchner Hell Munich Lager 0.5L

    500ml · £8.60/L
    £4.30
  • Budweiser Limited Edition Beer 15 x 440ml

    15pk · £3.43/L
    £22.65
  • BrewDog Mix Pack Cans 8 x 330ml

    8pk · £5.81/L
    £15.35
  • Corona Extra Bottles 10 x 330ml

    10pk · £5.64/L
    £18.60
  • Peroni Nastro Azzurro 10 x 330ml

    10pk · £6.26/L
    £20.65
  • Heineken Pure Malt Lager Cans 10 x 440ml

    10pk · £3.63/L
    £15.95
  • Cruzcampo Sevilla Beer Cans 10 x 440ml

    10pk · £3.33/L
    £14.65
  • Estrella Damm Barcelona 10 x 44cl

    10pk · £4.85/L
    £21.35
  • Strongbow Dark Fruit Cider Cans 4 x 440ml

    4pk · £4.80/L
    £8.45
  • Carling Original Lager Beer Cans 10 x 440ml

    10pk · £2.80/L
    £12.30
  • Madrí Excepcional Cans 10 x 440ml

    10pk · £4.09/L
    £18.00
  • Corona Extra 4 x 440ml

    4pk · £4.40/L
    £1.25 off
    £7.75£9.00
  • Guinness Draught In Can 4x440ml

    4pk · £4.94/L
    £8.70

Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷

View all (30)
  • Co-op Fairtrade Small Bananas

    6pk · £0.21 each
    £1.25
  • Co-op Fairtrade Baby Plum Tomatoes 225g

    225g · £7.11/kg
    £1.60
  • Co-op Irresistible Pinot Noir Wine 75cl

    75cl · £15.33/L
    £11.50
  • Co-op Fairtrade 99 160 Tea Bags

    500g · £6.00/kg
    £3.00
  • Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
  • Co-op Fairtrade Rich Roast Instant Coffee 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
  • Co-op Fairtrade Bananas

    5pk · £0.26 each
    £1.30
  • Co-op Super Bright Mixed Vegetables 160g

    160g · £15.31/kg
    £2.45
  • Co-op Irresistible 6 Macaron Selection 72g

    72g · £58.33/kg
    £4.20
  • Co-op Irresistible Chocolate for Change 45% Cocoa Dark Milk Chocolate 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
    £2.55 loyalty card (£25.50/kg)
  • Maltesers Chocolate Treat Bag 68g

    68g · £26.47/kg
    £1.80
  • Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g

    74g · £26.35/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • Co-op Fairtrade Chardonnay Wine 75cl

    75cl · £11.73/L
    £8.80
  • Co-op Irresistible Guatemalan Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op Irresistible Ethiopian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op Fairtrade Intense Blend Ground Coffee 200g

    200g · £19.25/kg
    £3.85
  • Co-op Irresistible Single Origin Peruvian Fairtrade Coffee Beans 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op Irresistible Single Origin Peruvian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op Fairtrade Latte Sachets 7 x 17g (119g)

    7pk · £13.03/kg
    £1.55
  • Co-op Premium Roses

    1pk · £11.00 each
    £11.00

Freezer Faves 🍨🍟

View all (43)
  • Birds Eye Petits Pois 545g

    545g · £6.42/kg
    3 for £7
    £3.50
  • Linda McCartney's 6 Vegetarian Sausages 270g

    270g · £11.11/kg
    3 for £7
    £3.00
  • Linda McCartney's 2 Vegetarian Mozzarella 1/4 lb Burgers 227g

    227g · £13.22/kg
    3 for £7
    £3.00
  • Birds Eye 2 Crispy Chicken in Tempura Batter 170g

    170g · £20.29/kg
    3 for £7
    £3.45
  • Aunt Bessie's Crispy & Fluffy Roasties 600g

    600g · £5.25/kg
    3 for £7
    £3.15
  • McCain Air Fryer Deep Ridge Crinkle 750g

    750g · £5.00/kg
    3 for £7
    £3.75
  • McCain Air Fryer French Fries 750g

    750g · £5.00/kg
    3 for £7
    £3.75
  • McCain Vibes Salt & Vinegar Flavour 356g

    356g · £9.83/kg
    3 for £7
    £3.50
  • McCain Gastro Triple Cooked Chips 600g

    600g · £6.25/kg
    3 for £7
    £3.75
  • McCain Air Fryer Hash Brown Bites 600g

    600g · £5.50/kg
    3 for £7
    £3.30
  • McCain Air Fryer Crispy Dippers 600g

    600g · £5.50/kg
    3 for £7
    £3.30
  • McCain Vibes Cheese & Onion Flavour 356g

    356g · £9.83/kg
    3 for £7
    £3.50
  • McCain Smiles 454g

    454g · £7.05/kg
    3 for £7
    £3.20
  • Birds Eye Captain's Discoveries 2 Lightly Dusted Fish Fillets with Sea Salt and Rosemary 280g

    280g · £17.32/kg
    3 for £7
    £4.85
  • Birds Eye 2 Chicken Quarter Pounders 227g

    227g · £14.98/kg
    3 for £7
    £3.40
  • Birds Eye 2 Battered Fish Fillets 200g

    200g · £14.50/kg
    3 for £7
    £2.90
  • Birds Eye 2 Garlic & Herb Chicken Kievs 204g

    204g · £16.91/kg
    3 for £7
    £3.45
  • itsu Vegetable Tempura Fries 350g

    350g · £10.71/kg
    3 for £7
    £3.75
  • Crosta Mollica Garlic & Mozzarella Sourdough Flatbread 229g

    229g · £14.41/kg
    3 for £7
    £3.30
  • Goodfella's Pepperoni Stonebaked Thin 332g

    332g · £10.99/kg
    3 for £7
    £3.65

Store Price Match 🥦

View all (61)
  • Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
    £1.40 loyalty card (£1.75/kg)
  • Co-op All Butter Curved Croissants 194G

    194g · £8.51/kg
    £1.65
  • Co-op Soave Wine 75cl

    75cl · £7.13/L
    £5.35
  • Co-op Broccoli

    1pk · £0.90 each
    £0.90
    £0.80 loyalty card (£0.80 each)
  • Co-op Natural Mineral Water Still 2 Litre

    2L · £0.43/L
    £0.85
  • Co-op Onions 3 Pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10
    £0.95 loyalty card (£0.32 each)
  • Co-op 2 White Baguettes 300g

    2pk · £0.78 each
    £1.55
  • Co-op Soft White Bathroom Tissue 4 Rolls 2-Ply

    4pk · £0.56 each
    £2.25
  • Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
  • Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g

    800g · £2.75/kg
    £2.20
  • Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G

    65g · £10.00/kg
    £0.65
  • Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread Loaf 400G

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Warburtons Farmhouse Soft Bread 800g

    800g · £2.50/kg
    £2.00
  • Warburtons Danish Lighter White Bread 400g

    400g · £3.63/kg
    £1.45
  • Heinz Nature Creamed Porridge 120G

    120g · £9.58/kg
    £1.15
  • Heinz Nature Cheesy Tomato Pasta 120G

    120g · £9.58/kg
    £1.15
  • Warburtons Original Seeded Batch Bread 400g

    400g · £3.50/kg
    £1.40
  • Organix Melty Carrot Puffs Organic Baby Finger Food Snack 20g

    20g · £37.50/kg
    £0.75
  • Co-op Wholemeal Farmhouse Bread 400G

    400g · £2.50/kg
    £1.00
  • Aptamil Growing Up Milk Drink 200ML

    200ml · £7.75/L
    £1.55

Sandwiches, Wraps & Soups 🥪

View all (20)
  • Premium Lunch Meal Deal

    £6.50
  • Lunch Meal Deal

    £5.00
  • Co-op Mango and Passionfruit Yoghurt with Granola

    230g · £11.30/kg
    £2.60
  • Co-op Roast Chicken Salad Sandwich

    1pk · £3.75 each
    £3.75
  • Co-op Ham & Cheese Sandwich

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Co-op Tuna Crunch Sub Roll with Lettuce & Mayo

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Co-op Ham & Cheese Sub Roll with Mustard Mayo

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Coop Ham Hock + Potato Salad 225G

    225g · £16.44/kg
    £3.70
  • Coop Salmon & Tuna Sushi Pack

    115g · £32.17/kg
    £3.70
  • Co-op Cajun Chicken Wrap

    1pk · £3.90 each
    £3.90
  • Co-op Southern Fried Chicken & Gherkin Sub

    1pk · £4.50 each
    £4.50
  • Yo! Veggie Selection 226g

    226g · £21.02/kg
    £4.75
  • Yo! Chicken Katsu Dragon Rolls 209g

    209g · £26.32/kg
    £5.50
  • Yo! Rainbow Salmon Poke 289g

    289g · £20.76/kg
    £6.00
  • Tuk In Curry in a Naan Potato Madras 180g

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Holy Moly Guacamole & Chips 77G

    76g · £25.66/kg
    £1.95
  • Co-op Prawn Mayo Sandwich

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Co-op Cheese & Red Onion Sandwich

    1pk · £1.90 each
    £1.90
  • Co-op Chicken & Bacon Caesar Wrap

    1pk · £3.90 each
    £3.90
  • Co-op Chicken & Bacon Sandwich

    1pk · £3.75 each
    £3.75

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Co-op - Outwood

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo