Dental
Corsodyl Medicated Antibacterial Mouthwash Fresh Mint, 300ml
£6.50Oral-B Essential Dental Floss - Mint 50m
£3.15Listerine Cool Mint Mouthwash 500ml
£5.05£3.75 ClubcardListerine Total Care Intense Taste Classic Mouthwash 500ml
£6.80Listerine Total Care Milder Taste Zero Alcohol 10-in-1 Benefit Mouthwash 80ml
£2.10Fixodent Complete Strong Hold Fresh Flavour Denture Adhesive 47g
47g · £82.98/kg£3.90Sensodyne Repair & Protect Original Sensitive Toothpaste 75ml
£8.25Colgate Triple Action Toothpaste 75ml
£1.35Corsodyl Complete Protection Toothpaste - Extra Fresh 75ml
£4.60Colgate Total Active Prevention Original Toothpaste 75ml
£5.65Aquafresh Kids Paw Patrol Splash Toothpaste 3-8 years 75ml
£2.60£1.90 ClubcardAquafresh Little Teeth Toothbrush 3-5 Years
1pk · £2.40 each£2.40£1.95 Clubcard (£1.95 each)Colgate Max White Medium Toothbrush
1pk · £3.60 each£3.60Colgate Max White Medium Toothbrush 3 Pack
3pk · £2.03 each£6.10£4.20 Clubcard (£1.40 each)
Bath & Shower
Dove Original 3-in-1 Beauty Bar Hand Soap 2x90g
2pk · £35.00/kg£3.15Radox Muscle Soak Bath Soak Bubble Bath 500ml
£2.70Just Add Water Luxury Exfoliating Gloves Clipstrip
1pk · £3.60 each£3.60Radox Sea Minerals Feel Awake 2-in-1 Shower Gel Body Wash Shampoo 225ml
£1.35Radox Chamomile & Oat Feel Moisturised Shower Gel Body Wash 225ml
£1.35Dove Deeply Nourishing 24hr Moisturisation Advanced Care Body Wash Shower Gel 400ml
£6.40£4.55 ClubcardOriginal Source Lemon & Tea Tree Shower Gel 250M
£2.25£1.60 ClubcardOriginal Source Mint Shower Gel 250M
£2.25£1.60 ClubcardTreaclemoon Brazilian Love Shower and Bath Gel 100ml
£1.75
Deodorant
Sure 72H Cotton Dry Antiperspirant 75Ml
£3.35Dove Advanced Care Go Fresh Pomegranate 72h Antiperspirant Deodorant 150ml
£4.90£2.90 ClubcardNIVEA MEN Black & White Original Anti-Perspirant Deodorant Spray 150ml
£2.75£2.20 ClubcardSure Women Cotton Dry 48h Antiperspirant Deodorant Roll On 50ml
£1.85Mitchum Ultimate 72H Bright Floral Anti Perspirant & Deodorant 250ml
£5.60Mitchum Men Ultimate 72H Bold Energy Anti Perspirant & Deodorant 250ml
£5.60Dove Women Original 72h Advanced Care Antiperspirant Deodorant 200ml
£6.55£5.15 ClubcardSure Women Bright Bouquet 48h Antiperspirant Deodorant 200ml
£2.45Sure Men Invisible Ice Fresh 48h Antiperspirant Deodorant 200ml
£2.45Lynx Africa 48h Deodorant Bodyspray for Men 150ml
£5.30NIVEA Pearl & Beauty Anti-Perspirant Deodorant Roll-On 25ml
£2.20Sure Men 72H Invisible Ice Fresh Antiperspirant 75Ml
£3.35Dove Men+Care Clean Comfort 72h Antiperspirant Deodorant 150ml
£4.90£2.90 Clubcard
Period Products
Always Ultra Day Sanitary Towels Size 1 Normal with Wings 13 Pack
13pk · £0.17 each£2.25Always Ultra Size 2 Long With Wings Sanitary Towels 11 Pack
11pk · £0.20 each£2.25Always Ultra Size 3 Night With Wings Sanitary Towels 9 Pack
9pk · £0.25 each£2.25Tampax Compak Pearl Tampons Super 20CT
20pk · £0.20 each£3.903 for £9 ClubcardTampax Compak Pearl Tampons Super Plus 20CT
20pk · £0.20 each£3.903 for £9 ClubcardTampax Compak Pearl Tampons Regular 20CT
20pk · £0.20 each£3.903 for £9 ClubcardBodyform Total Protection Ultra Normal Sanitary Towels Wings 12 pack
12pk · £0.15 each£1.753 for £3 ClubcardAlways Ultra Secure Night Extra Size 5 Sanitary Towels with Wings 8 Pack
8pk · £0.28 each£2.25WUKA Express Period Pant Medium Flow Size 1
1pk · £9.95 each£9.95WUKA Express Period Pant Medium Flow Size 2
1pk · £9.95 each£9.95Lil Lets Non Applicator Super Tampons 16 Pack
16pk · £0.14 each£2.20Always Ultimate Night Max Size 6 Protection 7 Sanitary Pads
7pk · £0.32 each£2.25Always Dailies Singles To Go Panty Liners 20 Pack
20pk · £0.05 each£0.95Always Ultra Secure Night Size 4 Sanitary Towels with Wings 8 Pack
8pk · £0.28 each£2.25
Hair Care
Head And Shoulders 2 In 1 Classic Clean Shampoo 250Ml
£3.70L'Oreal Elvive Hydra Hyaluronic Conditioner 200Ml
£4.65L'Oreal Elvive Dream Lengths Anti-Split Ends Conditioner 200Ml
£3.70Garnier Ultimate Blends Honey Treasures Shampoo 400Ml
£3.15L'Oreal Elvive Dream Lengths Shampoo 250Ml
£3.55Alberto Balsam Sunkissed Raspberry Shampoo 300Ml
£1.00Garnier Ultimate Blends Honey Treasures Conditioner 400Ml
£3.15L'Oreal Elvive Hydra Hyaluronic Shampoo 250Ml
£4.45OGX Argan Oil of Morocco Hair Conditioner for Dry Damaged Hair 235ml
£6.20OGX Argan Oil of Morocco Hair Shampoo for Dry Damaged Hair 235ml
£6.20Leo Bancroft Pocket Comb
1pk · £0.70 each£0.70Leo Bancroft Premium Gold Label Paddle Brush
1pk · £6.80 each£6.80L'Oreal Elvive Colour Protect Conditioner 200Ml
£4.652 for £6.40 ClubcardWella Silvikrin Maximum Hold Hairspray 400ml
£6.65Wella Silvikrin Maximum Hold Hairspray 75ml
£2.65Batiste Dry Shampoo Original 200Ml
£4.30Leo Bancroft Flower Headband 2 Pack
2pk · £1.80 each£3.60Leo Bancroft Small Square Claw Clip Tort
1pk · £4.25 each£4.25Leo Bancroft Snagfree Wide Hairbands Brown 20 Pack
20pk · £0.17 each£3.35Leo Bancroft Standard Grips Black 35 Pack
35pk · £0.07 each£2.30Leo Bancroft Standard Grips Brown 35 Pack
35pk · £0.07 each£2.30Tangle Teezer Detangling Hairbrush - Straight to Curly Pink
1pk · £16.75 each£16.75L'Oreal Elvive Colour Protect Shampoo 250Ml
£4.452 for £6.40 ClubcardLeo Bancroft Mini Scrunchies 4 Pack
4pk · £0.90 each£3.60Leo Bancroft Snagfree Wide Hairbands Black 20 Pack
20pk · £0.17 each£3.35
Skin & Body Care
Johnson's Baby Cotton Buds 200 Pack
200pk · 0.8p each£1.60Aveeno Daily Moisturising Body LotionFragrance Free 100ml
£5.50O'keeffe's Working Hands Cream 80G
£11.00Neutrogena Norwegian Formula Concentrated Unscented Hand Cream 50ml
£5.55Aveeno Daily Moisturising Body Lotion Moisturiser Sensitive Skin 300ml
£11.00NIVEA Soft Moisturiser 75ml
£3.35£2.20 ClubcardE45 Moisturiser Body Cream for Dry Skin & Eczema 50g
50g · £85.00/kg£4.25Garnier Micellar Water Sensitive 400Ml
£11.00Tesco Beauty Professional Nail Files 2 Pack
2pk · £1.73 each£3.45Cutex Ultra-Powerful Nail Polish Remover 200ml
£3.85Tesco Nail Clippers
1pk · £3.00 each£3.00NIVEA Soft Moisturiser 25ml
£2.55OGX Argan Oil of Morocco Travel Size Shampoo for Dry Hair 88.7ml
£3.45OGX Argan Oil of Morocco Travel Size Conditioner for Dry Hair 88.7ml
£3.45Radox Therapy Feel Awake 2 In 1 Gel 60Ml
£2.35Colgate Portable Travel Soft Toothbrush
1pk · £2.00 each£2.00G.O. Dry Shampoo Party Nights Travel 100Ml
£2.65Colgate Total Active Prevention Original Travel Toothpaste 20ml
£2.00Rimmel Nailpolish 60 Seconds Black Cherries 8Ml
£4.00Rimmel Nailpolish 60 Seconds 8Ml Rose Libertine
£4.00NIVEA Original Care Lip Balm 4.8g
4g · £637.50/kg£2.55£1.75 Clubcard (£437.50/kg)NIVEA Pearly Shine Lip Balm 4.8g
4g · £925.00/kg£3.70£2.70 Clubcard (£675.00/kg)NIVEA Hyaluron Moisture Plus Lip Balm 4.8g
5g · £990.00/kg£4.95£3.40 Clubcard (£680.00/kg)NIVEA 72h Blackberry Shine Lip Balm 4.8g
4g · £1,062.50/kg£4.25£2.70 Clubcard (£675.00/kg)Vaseline Lip Therapy Original 20G
20g · £72.50/kg£1.45Carmex Lip Balm 10G
10g · £355.00/kg£3.55£2.80 Clubcard (£280.00/kg)Nivea Sun Protect Lip Balm SPF50 4.8G
4g · £1,487.50/kg£5.95Tesco Double Faced Round Cotton Wool Pads 100 Pack
100pk · £0.02 each£2.30Treaclemoon Brazilian Love Coconut & Macadamia Oil Hand and Body Lotion 75ml
£3.20Cetaphil Gentle Skin Cleanser 236Ml
£13.50Garnier Micellar Cleansing Water 100Ml
£4.00
Hand Soap & Sanitiser
Carex Handwash Original 250Ml
£1.95£1.20 ClubcardDove Original Hand Wash 250ml
£1.85Carex Handwash Aloe Vera 250Ml
£1.95£1.20 ClubcardCarex Advanced Care Antibacterial Hand Wash - Coconut Oil 250ml
£2.35Carex Hand Gel Aloe Vera 50Ml
£1.80Carex Hand Gel Moisture 50Ml
£1.80
Makeup
Rimmel New Stay Matte Pressed Powder Transparen
14g · £357.14/kg£5.00Rimmel Oh My Gloss! Lip Oil Pink Flush 4.5ml
£9.00Rimmel Oh My Gloss! Lip Oil Clear Cloud 4.5ml
4mg · £2,250,000.00/kg£9.00Rimmel Lasting 8 Hour Lip Liner Cappuccino 1.2G
1g · £4,000.00/kg£4.00W7 Wispy Lashes Hypnotise
1pk · £6.35 each£6.353 for 2 ClubcardW7 Absolute Lashes Mascara 13Ml
£4.003 for 2 ClubcardEylure Lashes Texture 117
1pk · £8.05 each£8.05W7 Aye Aye Captain Liquid Eyeliner 5Ml
£3.003 for 2 ClubcardTesco Slanted Tweezers
1pk · £3.60 each£3.60Rimmel Natural Bronzer 001 Sunlight 14G
14g · £500.00/kg£7.00W7 Clear Lipgloss 11Ml
£2.503 for 2 ClubcardRimmel Lasting Finish 8Hr Lip Liner Nude 1.2G
1g · £4,000.00/kg£4.00W7 Hot Shot Pout Plumping Gloss 2.5Ml
£3.503 for 2 ClubcardW7 Lippy Chic Ultra Creme Lipstick Tongue & Cheek 3.5G
3g · £1,166.67/kg£3.503 for 2 ClubcardW7 Lippy Chic Ultra Creme Lipstick Banter 3.5G
3g · £1,166.67/kg£3.503 for 2 Clubcard
Shaving & Hair Removal
Gillette Venus Comfortglide Spa Breeze Razor
1pk · £9.40 each£9.40Gillette Simply Venus 2 Women's Disposable Razors 4 Pack
4pk · £0.64 each£2.55Gillette Fusion 5 Men's Razor
1pk · £13.75 each£13.75Gillette Mach 3 Men's Razor Blades Refills 4 Pack
4pk · £2.88 each£11.50Gillette Venus Comfort Glide Razor Blades 4 Pack
4pk · £4.31 each£17.25£14.55 Clubcard (£3.64 each)Gillette Fusion5 Men's Razor Blade Refills 4 Pack
4pk · £4.31 each£17.25Gillette Mach3 Men's Razor with 1 Razor Blade
1pk · £10.00 each£10.00£8.10 Clubcard (£8.10 each)Gillette Venus Snap Extra Smooth Women's Travel Razor
1pk · £15.25 each£15.25Gillette Sensitive Skin Shaving Gel 200ml
£2.20Gillette Blue II Plus Slalom Men's Disposable Razors 8 Pack
8pk · £0.54 each£4.30
Tissues & Wipes
Simple Biodegradable Cleansing Wipes 25Pack
£2.85Kleenex XL Tissues Twin Box 90 Sheets
2pk · £2.48 each£4.95Kleenex Balsam Tissues Pocket Pack x8 9 Sheets
£2.60Kleenex Original Pocket Pack Tissues 6 Pack
6pk · £0.35 each£2.10Kleenex Take A Moment Tissues 48 Sheets
£1.35£0.90 ClubcardKleenex XL Tissues Compact Twin Box 44 Sheets
2pk · £1.80 each£3.60Simple Kind To Skin Cleansing Face Wipes 7 Pack
£3.20Kleenex Balsam Tissues MEGA Box 75% more tissues 112 Sheets
£4.30£2.65 Clubcard
Intimate Hygiene
Femfresh Daily Intimate Wash 250Ml
£3.00
Incontinence
Always Discreet Normal Medium Incontinence Pants 8 Pack
8pk · £1.00 each£8.00Always Discreet Normal Incontinence Pads 12 Pack
12pk · £0.23 each£2.75Always Discreet Long Incontinence Pads 10 Pack
10pk · £0.28 each£2.75TENA Incontinence Pants Super Size Large 12 pack
12pk · £1.16 each£13.95Always Discreet Long Plus Incontinence Pads 8 Pack
8pk · £0.34 each£2.75TENA Lights Sensitive Long Incontinence Liners 20 pack
20pk · £0.13 each£2.50TENA Discreet Protect Plus Maxi Night Incontinence Pads 6 pack
6pk · £0.50 each£3.00£2.50 Clubcard (£0.42 each)TENA Discreet Normal Incontinence Pads 12 pack
12pk · £0.25 each£3.00