Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • New
    New
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping
  • Save with Clubcard

    Link or sign up now to save on your order

Fruit

  • Tesco Fairtrade Organic Bananas 5 Pack

    5pk · £0.40 each
    £2.00
    £1.80 Clubcard (£0.36 each)
  • Tesco Lemons 4 Pack

    4pk · £0.49 each
    £1.95
    £1.70 Clubcard (£0.43 each)
  • Tesco Orange Minimum 5 Pack

    5pk · £0.40 each
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£0.30 each)
  • Parrs Toffee Apple with Caramelised biscuit Crumb Topping

    1pk · £1.50 each
    £1.50
    £1.10 Clubcard (£1.10 each)
  • Parrs White Chocolate Coated Apple with Rainbow sugar crunch

    1pk · £1.60 each
    £1.60
    £1.20 Clubcard (£1.20 each)
  • Tesco Organic Gala Apples 630G

    630g · £4.60/kg
    £2.90
    £2.55 Clubcard (£4.05/kg)
  • Parrs Toffee Apples Each

    1pk · £1.50 each
    £1.50
    £1.10 Clubcard (£1.10 each)
  • Tesco Finest Pink Lady Apple 4 Pack

    4pk · £0.95 each
    £3.80
    £3.20 Clubcard (£0.80 each)
  • Tesco Seasonal Apples Minimum 5 Pack

    5pk · £0.53 each
    £2.65
    £2.35 Clubcard (£0.47 each)
  • Tesco Jazz Apple 6 Pack

    6pk · £0.48 each
    £2.90
    £2.50 Clubcard (£0.42 each)
  • Tesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)

    6pk · £0.35 each
    £2.10
    £1.85 Clubcard (£0.31 each)
  • Tesco Red Seedless Grapes 500G

    £2.40
    £2.15 Clubcard
  • Tesco Green Seedless Grapes Pack 500G

    500g · £4.80/kg
    £2.40
    £2.15 Clubcard (£4.30/kg)
  • Tesco Watermelon Wedges 550G

    550g · £7.82/kg
    £4.30
    £3.50 Clubcard (£6.36/kg)
  • Tesco Pomegranates Each

    1pk · £1.95 each
    £1.95
    £1.75 Clubcard (£1.75 each)
  • Tesco Honeydew Melon

    1pk · £1.95 each
    £1.95
    £1.75 Clubcard (£1.75 each)
  • Zespri SunGold Kiwi 4 pack

    4pk · £0.89 each
    £3.55
    £3.15 Clubcard (£0.79 each)
  • Zespri SunGold Kiwi 4pk

    4pk · £0.89 each
    £3.55
    £3.05 Clubcard (£0.76 each)
  • Parrs Milk Chocolate Decorated Apples Each

    1pk · £1.50 each
    £1.50
    £1.10 Clubcard (£1.10 each)
  • Parrs Milk Chocolate Retro Apples Each

    1pk · £1.50 each
    £1.50
    £1.10 Clubcard (£1.10 each)
  • Tesco Finest Mango Each

    1pk · £3.35 each
    £3.35
    £3.00 Clubcard (£3.00 each)
  • Suntrail Farms Plums 1Kg

    1kg · £2.50/kg
    £2.50
    £2.20 Clubcard (£2.20/kg)

Vegetables

  • Tesco Finest Piccobella Tomatoes 220G

    220g · £11.59/kg
    £2.55
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Finest Rossafina Tomatoes 300g

    300g · £8.50/kg
    £2.55
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Finest Sugarbelle Tomatoes 220G

    220g · £11.59/kg
    £2.55
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Finest Mixed Baby Tomatoes 250G

    250g · £10.20/kg
    £2.55
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Shallots Onions 400G

    400g · £4.38/kg
    £1.75
    £1.50 Clubcard (£3.75/kg)
  • Tesco Bunched Spring Onions 100G

    100g · £7.00/kg
    £0.70
    £0.60 Clubcard (£6.00/kg)
  • Tesco Brown Onions 1Kg

    1kg · £1.10/kg
    £1.10
    £0.95 Clubcard (£0.95/kg)
  • Tesco Miniature Potatoes 750G

    £1.65
    £1.45 Clubcard
  • Tesco Finest All Rounder Potatoes 2Kg

    2kg · £1.55/kg
    £3.10
    £2.55 Clubcard (£1.28/kg)
  • Tesco Maris Piper Potatoes 1.25Kg

    1kg · £1.60/kg
    £1.60
    £1.20 Clubcard (£1.20/kg)
  • Surya Green Chilli 300g

    300g · £4.17/kg
    £1.25
    £1.05 Clubcard (£3.50/kg)
  • Tesco Sliced Greens 300G

    300g · £8.33/kg
    £2.50
    £2.20 Clubcard (£7.33/kg)
  • Tesco Carrot Batons 400G

    400g · £3.25/kg
    £1.30
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Diced Onion 400G

    400g · £3.88/kg
    £1.55
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Carrot Cauliflower And Brocc 300G

    300g · £6.67/kg
    £2.00
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Mixed Vegetables 225G (C)

    250g · £8.80/kg
    £2.20
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Asparagus & Tenderstem Broccoli 190G

    190g · £14.74/kg
    £2.80
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Finest Purple Sprouting Broccoli 200g

    200g · £15.25/kg
    £3.05
    £2.55 Clubcard (£12.75/kg)
  • Tesco Closed Cup Mushrooms 400G

    400g · £3.38/kg
    £1.35
    £1.10 Clubcard (£2.75/kg)
  • Tesco Mini Carrot 320G

    320g · £5.47/kg
    £1.75
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Edamame Beans 150G

    150g · £13.00/kg
    £1.95
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Finest Extra Fine Beans 200G

    200g · £11.00/kg
    £2.20
    £1.90 Clubcard (£9.50/kg)
  • Tesco Finest Mini San Marzano Tomatoes 220G

    220g · £13.64/kg
    £3.00
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Organic Carrots 700G

    700g · £2.21/kg
    £1.55
    £1.35 Clubcard (£1.93/kg)

Salad & Herbs

  • Tesco Spinach 250G

    250g · £6.80/kg
    £1.70
    £1.45 Clubcard (£5.80/kg)
  • Tesco Baby Spinach 220G

    220g · £9.09/kg
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£6.82/kg)
  • Heinz Salad Cream Light 605G

    605g · £8.51/kg
    £5.15
    2 for £7.20 Clubcard
  • Heinz Salad Cream 605G

    605g · £8.51/kg
    £5.15
    2 for £7.20 Clubcard
  • Tesco Finest Piccobella Tomatoes 220G

    220g · £11.59/kg
    £2.55
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Finest Rossafina Tomatoes 300g

    300g · £8.50/kg
    £2.55
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Finest Sugarbelle Tomatoes 220G

    220g · £11.59/kg
    £2.55
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Finest Mixed Baby Tomatoes 250G

    250g · £10.20/kg
    £2.55
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Bunched Spring Onions 100G

    100g · £7.00/kg
    £0.70
    £0.60 Clubcard (£6.00/kg)
  • Surya Green Chilli 300g

    300g · £4.17/kg
    £1.25
    £1.05 Clubcard (£3.50/kg)
  • Tesco Finest Mini San Marzano Tomatoes 220G

    220g · £13.64/kg
    £3.00
    2 for £4 Clubcard

Milk, Eggs, Dairy

  • Arla Lactofree Whole Milk Drink 2L

    £3.65
    £3.10 Clubcard
  • Tesco Finest Jersey Whole Milk 1L

    £2.30
    £2.05 Clubcard
  • Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 1L Fresher for Longer

    £2.00
    £1.90 Clubcard
  • Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 1L Fresher for Longer

    £2.00
    £1.90 Clubcard
  • St.Ewe Rich Yolk Free Range Eggs 6 Pack

    6pk · £0.68 each
    £4.05
    £3.60 Clubcard (£0.60 each)
  • Happy Egg Co. Free Range Eggs 10 Mixed Weight

    10pk · £0.48 each
    £4.80
    £3.25 Clubcard (£0.33 each)
  • Tesco Mixed Sized Organic Eggs 6 Pack

    328g · £10.98/kg
    £3.60
    £3.05 Clubcard (£9.30/kg)
  • Vitalite Dairy Free Spread 500G

    500g · £5.20/kg
    £2.60
    £2.00 Clubcard (£4.00/kg)
  • Khanum Butter Ghee 1Kg

    1kg · £16.40/kg
    £16.40
    £12.50 Clubcard (£12.50/kg)
  • Lurpak Unsalted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g

    400g · £13.50/kg
    £5.40
    £4.25 Clubcard (£10.63/kg)
  • Lurpak Lighter Spreadable Butter Rapeseed Oil 400G

    400g · £13.50/kg
    £5.40
    £4.25 Clubcard (£10.63/kg)
  • Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g

    400g · £13.50/kg
    £5.40
    £4.25 Clubcard (£10.63/kg)
  • Clover Original Spread 500G

    500g · £7.00/kg
    £3.50
    £2.65 Clubcard (£5.30/kg)
  • East End Pure Butter Ghee 1Kg

    1kg · £17.75/kg
    £17.75
    £11.15 Clubcard (£11.15/kg)
  • East End Pure Butter Ghee 500G

    500g · £21.50/kg
    £10.75
    £5.65 Clubcard (£11.30/kg)
  • Khanum Pure Butter Ghee 500G

    500g · £21.30/kg
    £10.65
    £7.10 Clubcard (£14.20/kg)
  • Country Life Original Salted Spreadable 400g

    400g · £11.50/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£7.50/kg)
  • Bertolli Original Spread 450G

    450g · £9.00/kg
    £4.05
    £3.60 Clubcard (£8.00/kg)
  • Dairy Valley All Natural Pure Ghee 320ml

    £8.55
    £7.65 Clubcard
  • Yeo Valley Organic Salted Butter 200g

    200g · £19.75/kg
    £3.95
    £3.05 Clubcard (£15.25/kg)
  • Anchor Salted Butter 200G

    200g · £16.50/kg
    £3.30
    £2.45 Clubcard (£12.25/kg)
  • Pure Dairy Free Buttery Spread 500G

    500g · £5.20/kg
    £2.60
    £1.95 Clubcard (£3.90/kg)
  • Oatly The Original No Sugars Oat Drink 1L

    £2.45
    £2.20 Clubcard
  • Alpro Soya Growing Up Long Life Dairy Free Drink 1-3+ Years 1L

    4pk · £0.70 each
    £2.80
    £2.10 Clubcard (£0.53 each)
  • Alpro Soya Original Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.65
    £2.10 Clubcard
  • Califia Farms Oat Barista Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £2.15 Clubcard
  • Alpro Barista Coconut Chilled Dairy Free Drink 750ml

    £2.00
    £1.75 Clubcard
  • Alpro Soya Vanilla Original Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.65
    £2.10 Clubcard
  • Alpro Soya No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.65
    £2.10 Clubcard
  • Rude Health Coconut with Calcium Dairy Free Drink 1L

    £2.75
    £2.30 Clubcard
  • Plenish Organic Soya 1LTR

    £2.90
    £2.20 Clubcard
  • Alpro Coconut No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £2.15 Clubcard
  • Plenish Organic Barista Gluten Free Oat Drink 1L

    £2.90
    £2.00 Clubcard
  • Oatly Barista Edition Oat Drink Long Life 1L

    £3.15
    £2.40 Clubcard
  • Alpro Oat Original Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £1.95 Clubcard
  • Alpro Almond Original Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.50
    £2.20 Clubcard
  • Alpro Almond Original Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £1.95 Clubcard
  • UFC Velvet Unsweetened Coconut Milk 1L

    £3.75
    £2.90 Clubcard
  • Plenish Organic Gluten Free Longlife Oat Drink 1L

    £2.90
    £2.20 Clubcard
  • Alpro Almond No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.50
    £2.20 Clubcard
  • Alpro Almond No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £1.95 Clubcard
  • Plenish Organic Coconut Ambient Longlife Dairy Free Drink 1L

    £2.90
    £2.20 Clubcard
  • Alpro Barista Coconut Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.90
    £1.95 Clubcard
  • Oatly Whole Oat Drink Chilled 1L

    £3.10
    £2.40 Clubcard
  • Oatly Semi Oat Drink Chilled 1L

    £3.10
    £2.40 Clubcard
  • Alpro Barista Oat Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.90
    £1.95 Clubcard
  • Alpro Oat Growing Up Long Life Dairy Free Drink 1-3+ Years 1L

    £2.80
    £2.10 Clubcard
  • Alpro Barista Almond Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.90
    £1.95 Clubcard
  • Alpro 50g High Protein Soya Chocolate Flavour Long Life Dairy Free Drink 1L

    £3.10
    £2.60 Clubcard
  • Alpro Oat No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £2.20 Clubcard
  • View all (58)

Cheese

  • Pilgrims Choice Extra Mature Cheddar Cheese 350 G

    350g · £16.00/kg
    £5.60
    £4.45 Clubcard (£12.71/kg)
  • Pilgrims Choice Mature Cheddar Cheese 350 G

    350g · £16.00/kg
    £5.60
    £4.45 Clubcard (£12.71/kg)
  • Cathedral City Mature Cheddar Cheese 550 G

    550g · £12.91/kg
    £7.10
    £5.40 Clubcard (£9.82/kg)
  • Tesco Mozzarella Grated 500g

    500g · £10.70/kg
    £5.35
    £4.50 Clubcard (£9.00/kg)
  • Mexicana The Original Spicy Cheddar Cheese Bar 185g

    185g · £20.00/kg
    £3.70
    £2.70 Clubcard (£14.59/kg)
  • Cathedral City Minis Mature Cheddar Cheese 6x20g

    6pk · £145.00/kg
    £2.90
    £2.60 Clubcard (£130.00/kg)
  • Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g

    65g · £29.23/kg
    £1.90
    £1.25 Clubcard (£19.23/kg)
  • Mini Babybel Light Cheese Snacks 6 x 20g

    6pk · £160.00/kg
    £3.20
    £2.25 Clubcard (£112.50/kg)
  • Mini Babybel Original Cheese Snacks 6 x 20g

    6pk · £160.00/kg
    £3.20
    £2.25 Clubcard (£112.50/kg)
  • Boursin Garlic and Herb Soft French Cream Cheese 150g

    150g · £28.00/kg
    £4.20
    £3.25 Clubcard (£21.67/kg)
  • Philadelphia Original Soft Cream Cheese 280G

    280g · £14.11/kg
    £3.95
    £3.00 Clubcard (£10.71/kg)
  • CASTELLO PINEAPPLE HALO Soft CHSE 125g

    125g · £24.80/kg
    £3.10
    £2.50 Clubcard (£20.00/kg)
  • Philadelphia Light Low Fat Soft Cream Cheese 280G

    280g · £14.11/kg
    £3.95
    £3.00 Clubcard (£10.71/kg)
  • Président French Brie Cheese 200g

    200g · £19.75/kg
    £3.95
    £3.00 Clubcard (£15.00/kg)
  • Galbani Italian Mozzarella Cheese 125g

    225g · £9.56/kg
    £2.15
    £1.60 Clubcard (£7.11/kg)
  • Tesco Finest Aged Blue Stilton 215G

    215g · £22.09/kg
    £4.75
    £4.25 Clubcard (£19.77/kg)
  • Saint Agur Blue Creme Cheese 150G

    150g · £26.67/kg
    £4.00
    £3.30 Clubcard (£22.00/kg)
  • Tesco Finest Comte Aop 180G

    180g · £30.83/kg
    £5.55
    £4.95 Clubcard (£27.50/kg)
  • Tesco Finest Manchego Cheese 175g

    175g · £34.57/kg
    £6.05
    £5.35 Clubcard (£30.57/kg)
  • Everest Paneer Block Cheese 226G

    226g · £16.15/kg
    £3.65
    £2.35 Clubcard (£10.40/kg)

Yoghurt

  • St Helen's Farm Natural Goats Milk Yogurt 450G

    450g · £7.67/kg
    £3.45
    £2.80 Clubcard (£6.22/kg)
  • Yeo Valley Organic 5% Greek Recipe Yogurt 450g

    450g · £10.67/kg
    £4.80
    £3.80 Clubcard (£8.44/kg)
  • Yeo Valley Organic 0% Greek Recipe Yogurt 450g

    450g · £10.67/kg
    £4.80
    £3.80 Clubcard (£8.44/kg)
  • Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £1.75 Clubcard (£3.89/kg)
  • Yeo Valley Organic Natural Yogurt 950G

    950g · £5.05/kg
    £4.80
    £3.25 Clubcard (£3.42/kg)
  • Pakeeza Natural Yogurt 900G

    900g · £3.22/kg
    £2.90
    £2.40 Clubcard (£2.67/kg)
  • Lancashire Farm Greek Style Yogurt 1Kg

    1kg · £3.75/kg
    £3.75
    £3.05 Clubcard (£3.05/kg)
  • Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g

    350g · £7.86/kg
    £2.75
    £2.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g

    450g · £6.89/kg
    £3.10
    £2.00 Clubcard (£4.44/kg)
  • Henna Fat Free Natural Yogurt 1kg

    1kg · £2.55/kg
    £2.55
    £2.15 Clubcard (£2.15/kg)
  • Lancashire Farm Whole Milk Yogurt 1Kg

    1kg · £2.65/kg
    £2.65
    £2.00 Clubcard (£2.00/kg)
  • Lancashire Farm Fat Free Natural Yogurt 1kg

    1kg · £2.65/kg
    £2.65
    £2.00 Clubcard (£2.00/kg)
  • Muller X MYProtein CRUNCH Vanilla Yogurt (with protein chocolate balls) 180g

    180g · £13.06/kg
    £2.35
    £2.00 Clubcard (£11.11/kg)
  • Muller X MYProtein CRUNCH Strawberry Yogurt (with protein chocolate granola) 180g

    180g · £13.06/kg
    £2.35
    £2.00 Clubcard (£11.11/kg)
  • Light & Free Peach Greek Style Fat Free Yoghurt 4x115g

    460g · £7.07/kg
    £3.25
    £2.60 Clubcard (£5.65/kg)
  • Light & Free Cherry Greek Style Fat Free Yoghurt 4x115g

    460g · £7.07/kg
    £3.25
    £2.60 Clubcard (£5.65/kg)
  • Light & Free Strawberry Greek Style Fat Free Yoghurt 4x115g

    4pk · £28.26/kg
    £3.25
    £2.60 Clubcard (£22.61/kg)
  • Activia Peach No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£4.35/kg)
  • Activia Cherry No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£4.35/kg)
  • Activia Strawberry Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£4.35/kg)
  • The Collective Gourmet Raspberry Greek Style Yogurt 425G

    425g · £8.82/kg
    £3.75
    £2.50 Clubcard (£5.88/kg)
  • Muller Corner Yogurts - Strawberry, Peach & Apricot 6 x 136g

    6pk · £40.44/kg
    £5.50
    £4.05 Clubcard (£29.78/kg)
  • Muller Corner Strawberry Shortcake & Chocolate Digestive Yogurts 6 x 124g

    6pk · £44.35/kg
    £5.50
    £4.05 Clubcard (£32.66/kg)
  • Muller Corner Vanilla & Banana Yogurts with Chocolate Balls & Flakes 6 x 124g

    6pk · £44.35/kg
    £5.50
    £4.05 Clubcard (£32.66/kg)
  • Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g

    4pk · £28.82/kg
    £2.45
    £1.90 Clubcard (£22.35/kg)
  • Actimel Strawberry Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g

    1kg · £6.65/kg
    £6.65
    £3.75 Clubcard (£3.75/kg)
  • Actimel Multifruit Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g

    1kg · £6.65/kg
    £6.65
    £3.75 Clubcard (£3.75/kg)
  • Benecol Raspberry No Added Sugar 6 x 67.5g

    6pk · £86.57/kg
    £5.80
    2 for £7.50 Clubcard
  • Pakeeza Mango Lassi Thick Yogurt Drink 330G

    330g · £5.15/kg
    £1.70
    £1.40 Clubcard (£4.24/kg)
  • Pakeeza Ayran Lassi 1Kg

    1kg · £3.50/kg
    £3.50
    £2.90 Clubcard (£2.90/kg)
  • Yeo Valley Kefir Yogurt Mango & Passion Fruit 350G

    350g · £7.86/kg
    £2.75
    £2.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Yeo Valley Organic Kefir - Strawberry 4 x 100g

    4pk · £36.00/kg
    £3.60
    £3.10 Clubcard (£31.00/kg)
  • Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml

    £2.15
    £1.40 Clubcard
  • Pakeeza Exotic Mango Lassi 1Kg

    1kg · £4.70/kg
    £4.70
    £3.90 Clubcard (£3.90/kg)

Meat, Poultry, Fish

  • Tesco Medium Whole Chicken 1.3-1.7kg

    1kg · £4.50/kg
    £4.50
    £4.45 Clubcard (£4.45/kg)
  • Tesco Made Without Added Nitrite British 12 Smoked Streaky Bacon Rashers 250g

    250g · £12.20/kg
    £3.05
    £2.55 Clubcard (£10.20/kg)
  • Tesco Made Without Added Nitrite British 12 Unsmoked Streaky Bacon Rashers 250g

    250g · £12.20/kg
    £3.05
    £2.55 Clubcard (£10.20/kg)
  • Tesco Made Without Added Nitrite British 6 Smoked Back Bacon Rashers 250g

    250g · £12.20/kg
    £3.05
    £2.55 Clubcard (£10.20/kg)
  • Tesco Made Without Added Nitrite British 8 Unsmoked Back Bacon Rashers 250g

    250g · £12.20/kg
    £3.05
    £2.55 Clubcard (£10.20/kg)
  • Heck 6 97% Pork Sausages 400G

    400g · £11.00/kg
    £4.40
    £3.65 Clubcard (£9.13/kg)
  • Bury Black Pudding 4 Slices 230G

    230g · £7.61/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£6.30/kg)
  • Heck Simply Chicken Chipolatas 340G

    340g · £13.38/kg
    £4.55
    £3.85 Clubcard (£11.32/kg)
  • Royal Halal Lamb Kheema 350g

    350g · £13.14/kg
    £4.60
    £4.05 Clubcard (£11.57/kg)
  • HECK! Easy Beef & Pork Bolognese Mince 500g

    500g · £14.50/kg
    £7.25
    £6.25 Clubcard (£12.50/kg)
  • Tesco Sweet BBQ Pulled Pork 410g

    410g · £19.02/kg
    £7.80
    £5.50 Clubcard (£13.41/kg)
  • Tesco Steamed Salmon Fillets 180G

    180g · £39.72/kg
    £7.15
    £6.40 Clubcard (£35.56/kg)
  • Tesco Smoked Salmon 100g

    100g · £47.50/kg
    £4.75
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Tesco Finest Strong And Robust Scottish Smoked Salmon 100G

    100g · £70.00/kg
    £7.00
    £5.55 Clubcard (£55.50/kg)
  • Tesco Finest 2 Yellowfin Tuna Steaks 240g

    240g · £47.92/kg
    £11.50
    £7.50 Clubcard (£31.25/kg)
  • Cawoods Skinless & Boneless Saltfish 200G

    200g · £22.00/kg
    £4.40
    £3.40 Clubcard (£17.00/kg)
  • Cawoods Dry Salted Skinless & Boneless Cod Fillets 200G

    200g · £38.00/kg
    £7.60
    £6.45 Clubcard (£32.25/kg)
  • Tesco 20 Chicken Poppers 200g

    200g · £12.25/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard

Meat Alternatives

  • Bucegi Vegetal Pate 200g

    200g · £10.00/kg
    £2.00
    £1.80 Clubcard (£9.00/kg)
  • Quorn 7 Picnic Eggs 140g

    140g · £21.07/kg
    £2.95
    £2.10 Clubcard (£15.00/kg)
  • Quorn 14 Cocktail Sausages 140g

    140g · £21.07/kg
    £2.95
    £2.10 Clubcard (£15.00/kg)
  • Quorn Vegan Chicken Free Slices 100G

    100g · £34.00/kg
    £3.40
    £3.00 Clubcard (£30.00/kg)
  • Quorn Vegan Smoky Ham Free Slice 100G

    100g · £34.00/kg
    £3.40
    £3.00 Clubcard (£30.00/kg)
  • East End Soya Chunks 250G

    250g · £6.80/kg
    £1.70
    £1.35 Clubcard (£5.40/kg)

Deli, Dips, Food To Go

  • Tesco Houmous 200g

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Caramelised Onion Houmous 182g

    182g · £8.52/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Sour Cream & Chive Dip 200G

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Green Olives with Slow Roasted Tomatoes 160g

    160g · £24.06/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Old El Paso Squeezy Sour Cream 230G

    230g · £13.70/kg
    £3.15
    £2.30 Clubcard (£10.00/kg)
  • Old El Paso Squeezy Chunky Salsa 238G

    238g · £13.24/kg
    £3.15
    £2.30 Clubcard (£9.66/kg)
  • Old El Paso Squeezy Chunky Guacamole 240G

    240g · £13.13/kg
    £3.15
    £2.30 Clubcard (£9.58/kg)
  • Tesco Red Pepper Houmous 182g

    182g · £8.52/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Reduced Fat Houmous 200g

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Soft Cheese Stuffed Peppers 145g

    145g · £26.55/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Spanish Style Tortilla 500g

    500g · £7.70/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Houmous Platter 280g

    280g · £16.61/kg
    £4.65
    £4.15 Clubcard (£14.82/kg)
  • Tesco Tzatziki Dip 200G

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Cheddar Cheese & Chive Dip 200G

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Mediterranean Inspired Platter 230G

    230g · £16.74/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Taramasalata 200g

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Falafels 152g

    152g · £25.33/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Organic Houmous 200g

    200g · £9.75/kg
    £1.95
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Simply Smashed Avocado 100G

    100g · £17.50/kg
    £1.75
    £1.50 Clubcard (£15.00/kg)
  • Tesco Green Olives Stuffed with Garlic 160g

    160g · £24.06/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Olives With Garlic & Chilli 180g

    180g · £21.39/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Yorkshire Provender Roast Chicken & Lentil with Butternut Squash Soup 560g

    560g · £7.59/kg
    £4.25
    £3.80 Clubcard (£6.79/kg)
  • Yorkshire Provender Roast Chicken & Vegetables Soup 560g

    560g · £7.59/kg
    £4.25
    £3.80 Clubcard (£6.79/kg)
  • Fray Bentos Steak & Gravy Pie 425G

    425g · £9.88/kg
    £4.20
    £3.35 Clubcard (£7.88/kg)
  • Tesco Finest Goat's Cheese & Roasted Red Pepper Quiche 400g

    400g · £14.25/kg
    £5.70
    £5.10 Clubcard (£12.75/kg)
  • Tesco Pork & Pickle Pies 6 Pack 300g

    300g · £11.17/kg
    £3.35
    £2.90 Clubcard (£9.67/kg)
  • Pukka Minced Beef & Onion Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka Chicken & Mushroom Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Tesco Iberico Cheese & Serrano Rollitos 88g

    88g · £43.75/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • TESCO Spicy Meat and Cheese selection 120g

    120g · £32.08/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Spanish Inspired Selection 120G

    120g · £32.08/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Gouda & Chorizo Rollitos 88g

    88g · £43.75/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco German Smoked Selection 120g

    120g · £32.08/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Continental Meat Selection 120g

    120g · £32.08/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Prosciutto Crudo & Salami Platter 120G

    120g · £33.33/kg
    £4.00
    £3.50 Clubcard (£29.17/kg)
  • Fridge Raiders Southern Style Chicken Bites 5 X 22.5G

    5pk · £140.91/kg
    £3.10
    £1.95 Clubcard (£88.64/kg)
  • Tesco Sweet Chilli Roast Chicken Slices 160g

    160g · £24.69/kg
    £3.95
    £3.55 Clubcard (£22.19/kg)
  • Tesco 25 cocktail sausage 200g

    200g · £10.50/kg
    £2.10
    £1.85 Clubcard (£9.25/kg)
  • Tesco Finest Smooth Brussels Pâté 150g

    150g · £24.67/kg
    £3.70
    £3.10 Clubcard (£20.67/kg)
  • Bucegi Chicken Liver Pate 200G

    200g · £10.75/kg
    £2.15
    £1.90 Clubcard (£9.50/kg)
  • Ginsters Creamy Garlic Mushroom Slice 170G

    170g · £17.65/kg
    £3.00
    £2.70 Clubcard (£15.88/kg)
  • Royal Port Beef & Cheese Patty 140G

    140g · £12.14/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£10.71/kg)
  • Ginsters Peppered Steak Slice 170G

    170g · £17.06/kg
    £2.90
    £2.25 Clubcard (£13.24/kg)
  • Port Royal Jamaican Jerk Chicken Patty 140g

    140g · £12.14/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£10.71/kg)
  • Port Royal Jamaican Lamb Patty 140g

    140g · £12.14/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£10.71/kg)
  • Port Royal Jamaican Vegetable Patty 140g

    140g · £12.14/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£10.71/kg)
  • Tesco 20 Mini Pork Sausage Rolls 220g

    220g · £11.14/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Watermelon Wedges 550G

    550g · £7.82/kg
    £4.30
    £3.50 Clubcard (£6.36/kg)
  • Tesco Guacamole 163g

    163g · £9.51/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Large Melton Mowbray Pork Pie 440G

    440g · £11.02/kg
    £4.85
    £3.90 Clubcard (£8.86/kg)
  • View all (54)

Bakery

  • Warburtons Gluten Free Artisan Tiger Loaf 400G

    400g · £10.50/kg
    £4.20
    £3.50 Clubcard (£8.75/kg)
  • Warburtons Farmhouse Thick 800g

    800g · £2.38/kg
    £1.90
    £1.65 Clubcard (£2.06/kg)
  • Jason's Superb Sprouted Grains Sourdough Bread 450g

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £2.55 Clubcard (£5.67/kg)
  • Hovis Authentic Granary Thick Bread 800g

    800g · £3.25/kg
    £2.60
    £2.05 Clubcard (£2.56/kg)
  • Warburtons 6 Choc Chip Pancakes

    6pk · £0.38 each
    £2.30
    £1.75 Clubcard (£0.29 each)
  • Tesco Finest All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack

    4pk · £0.84 each
    £3.35
    £2.75 Clubcard (£0.69 each)
  • Warburtons Crumpets 6 Pack

    6pk · £0.17 each
    £1.00
    £0.90 Clubcard (£0.15 each)
  • Warburtons 6 Pizza Flavour Crumpets

    6pk · £0.33 each
    £1.95
    £1.60 Clubcard (£0.27 each)
  • Warburtons Our Dough 6 Sourdough Crumpets

    6pk · £0.31 each
    £1.85
    £1.40 Clubcard (£0.23 each)
  • Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack

    4pk · £0.84 each
    £3.35
    £2.75 Clubcard (£0.69 each)
  • Warburtons Our Dough Soft White 4 Rolls

    4pk · £0.55 each
    £2.20
    £1.65 Clubcard (£0.41 each)
  • Warburtons Tiger Soft & Tasty with a Ferocious Crunch 4 Rolls

    4pk · £0.55 each
    £2.20
    £1.65 Clubcard (£0.41 each)
  • New York Bakery Lighter Sliced Bagels 5 pack

    5pk · £0.52 each
    £2.60
    £1.85 Clubcard (£0.37 each)
  • Cofresh Tandoori Garlic Naan 4 Pieces 340G

    340g · £10.00/kg
    £3.40
    £2.65 Clubcard (£7.79/kg)
  • Aagrah Garlic & Coriander Naan (2 x 200g)

    2pk · £14.25/kg
    £2.85
    £2.25 Clubcard (£11.25/kg)
  • Patak's Indian Garlic & Coriander Naan Breads 2 Pack

    2pk · £1.28 each
    £2.55
    £2.05 Clubcard (£1.03 each)
  • Patak's Indian Flame Baked Plain Naan Breads 2 Pack

    2pk · £1.28 each
    £2.55
    £2.15 Clubcard (£1.08 each)
  • Old El Paso Regular Super Soft Flour Tortillas Wraps 8Pk 326G

    326g · £7.52/kg
    £2.45
    £2.10 Clubcard (£6.44/kg)
  • Deli Kitchen Greek Style Plain Flatbreads 4 Pack 320g

    320g · £7.97/kg
    £2.55
    £2.35 Clubcard (£7.34/kg)
  • Mr Kipling Deliciously Good Toffee Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.50 each
    £3.00
    £1.80 Clubcard (£0.30 each)
  • Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack

    6pk · £0.73 each
    £4.35
    £2.60 Clubcard (£0.43 each)
  • Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
    £1.45 Clubcard (£0.36 each)
  • Mars Maltesers Cake Bars 5 Pack

    5pk · £0.63 each
    £3.15
    £1.90 Clubcard (£0.38 each)
  • Galaxy Chocolate Cake Bars 5 Pack

    5pk · £0.63 each
    £3.15
    £1.90 Clubcard (£0.38 each)
  • Soreen Banana Lunchbox Loaves 5 Pack

    150g · £15.33/kg
    £2.30
    £1.55 Clubcard (£10.33/kg)
  • Soreen Malt Lunchbox Loaves 5 Pack

    5pk · £0.46 each
    £2.30
    £1.55 Clubcard (£0.31 each)
  • Cadbury Pumpkin Patch Cakes 4 Pack

    4pk · £0.75 each
    £3.00
    £2.55 Clubcard (£0.64 each)
  • Tesco Chocolate Tray Bake - Belgian Chocolate Curls

    1pk · £12.00 each
    £12.00
    £10.60 Clubcard (£10.60 each)
  • Tesco Party Cupcakes - Vanilla, Chocolate, Raspberry 12 Pack

    12pk · £0.92 each
    £11.00
    £8.00 Clubcard (£0.67 each)
  • Balconi Italian Cake Bars Milk Cream 8x35g

    8pk · £65.71/kg
    £2.30
    £1.80 Clubcard (£51.43/kg)
  • Balconi Italian Cake Bars Cocoa Cream 8 x 35g

    8pk · £65.71/kg
    £2.30
    £1.80 Clubcard (£51.43/kg)
  • Cadbury Milk Chocolate Mini Roll Cakes 10 Pack

    10pk · £0.52 each
    £5.15
    £3.50 Clubcard (£0.35 each)
  • Cadbury Raspberry Chocolate Mini Rolls Cakes 10 Pack

    10pk · £0.52 each
    £5.15
    £3.50 Clubcard (£0.35 each)
  • Mr Kipling French Fancies Cakes 8 Pack

    8pk · £0.46 each
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£0.37 each)
  • Mr Kipling Fiendish Fancies 8 Pack

    8pk · £0.38 each
    £3.00
    £2.05 Clubcard (£0.26 each)
  • Mr Kipling Blueberry Breakfast Bakes Snack Cakes 4 pack

    4pk · £0.73 each
    £2.90
    £1.65 Clubcard (£0.41 each)
  • Barny Chocolate Soft Baked Bears Biscuits 5 Pack Multipack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.55 Clubcard (£12.40/kg)
  • Regal Madeira Double Slice 370G

    370g · £7.43/kg
    £2.75
    £2.40 Clubcard (£6.49/kg)
  • Soreen 5 Toffee Apple Lunchbox Loaves

    150g · £12.00/kg
    £1.80
    £1.30 Clubcard (£8.67/kg)
  • Tesco 2 Cream Slices

    2pk · £1.10 each
    £2.20
    £1.65 Clubcard (£0.83 each)
  • Mr Kipling Toffee Viennese Whirls Cakes 6 Pack

    6pk · £0.42 each
    £2.50
    £1.30 Clubcard (£0.22 each)
  • Tesco Chocolate Chip Mini Muffins 16 Pack

    16pk · £0.26 each
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£0.21 each)
  • Tesco Double Chocolate Mini Muffins 16 Pack

    16pk · £0.26 each
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£0.21 each)
  • Soreen Halloween Cookies and Cream Mini Loaves 150g

    150g · £13.67/kg
    £2.05
    £1.50 Clubcard (£10.00/kg)
  • Soreen Lunchbox Loaves - Strawberry 5 Pack

    150g · £15.33/kg
    £2.30
    £1.55 Clubcard (£10.33/kg)
  • Soreen Apple Lunchbox Loaves 5 Pack 150g

    150g · £15.33/kg
    £2.30
    £1.55 Clubcard (£10.33/kg)
  • Warburtons Fruit Loaf With Cinnamon & Raisin 400G

    400g · £6.75/kg
    £2.70
    £2.20 Clubcard (£5.50/kg)
  • Warburtons Fruit Teacakes 4 Pack

    4pk · £0.48 each
    £1.90
    £1.70 Clubcard (£0.43 each)
  • Fray Bentos Steak & Gravy Pie 425G

    425g · £9.88/kg
    £4.20
    £3.35 Clubcard (£7.88/kg)
  • Tesco Pork & Pickle Pies 6 Pack 300g

    300g · £11.17/kg
    £3.35
    £2.90 Clubcard (£9.67/kg)
  • View all (67)

Pizza, Pasta, Ready Meals

  • Kohinoor Delhi Butter Chicken Cooking Sauce 375G

    375g · £7.33/kg
    £2.75
    £2.25 Clubcard (£6.00/kg)
  • Tesco Chicken Korma With Pilau Rice 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
    £2.50 Clubcard (£6.25/kg)
  • Tesco Chunky Butternut & Chickpea Tikka Masala 600G

    600g · £4.83/kg
    £2.90
    £2.55 Clubcard (£4.25/kg)
  • Kohinoor Dal Palak 300G

    300g · £9.00/kg
    £2.70
    £2.20 Clubcard (£7.33/kg)
  • Kohinoor Chana Masala 300G

    300g · £9.50/kg
    £2.85
    £2.35 Clubcard (£7.83/kg)
  • Kohinoor Bombay Potatoes 300G

    300g · £9.50/kg
    £2.85
    £2.35 Clubcard (£7.83/kg)
  • Kohinoor Dal Makhani 300G

    300g · £9.00/kg
    £2.70
    £2.20 Clubcard (£7.33/kg)
  • Royal Halal Chicken Biryani 400g

    400g · £12.38/kg
    £4.95
    £4.40 Clubcard (£11.00/kg)
  • Royal Halal Beef Lasagne 400g

    400g · £13.13/kg
    £5.25
    £4.55 Clubcard (£11.38/kg)
  • Royal Halal Cottage Pie 400g

    400g · £12.38/kg
    £4.95
    £4.40 Clubcard (£11.00/kg)
  • Royal Thai Green Chicken Curry With Jasmine Rice 400G

    400kg · £0.01/kg
    £4.30
    £3.80 Clubcard (0.95p/kg)
  • Royal Halal Chilli Chicken With Egg Fried Rice 400G

    400g · £10.75/kg
    £4.30
    £3.80 Clubcard (£9.50/kg)
  • Royal Chicken & Mushroom Pasta 400G

    400g · £10.75/kg
    £4.30
    £3.80 Clubcard (£9.50/kg)
  • Royal Spaghetti Bolognese 400G

    400g · £10.75/kg
    £4.30
    £3.80 Clubcard (£9.50/kg)
  • Ashoka Heat & Eat Bombay Biryani 280G

    280g · £8.75/kg
    £2.45
    £2.15 Clubcard (£7.68/kg)
  • Tesco Chicken Tikka Masala Meal For One 500g

    500g · £11.00/kg
    £5.50
    £3.90 Clubcard (£7.80/kg)
  • HECK! Easy Beef Cottage Pie Mince 500g

    500g · £13.80/kg
    £6.90
    £5.90 Clubcard (£11.80/kg)
  • Ashoka Dal Tadka 280g

    280g · £10.18/kg
    £2.85
    £1.80 Clubcard (£6.43/kg)
  • Ashoka Paneer (Tofu) Makhani 280G

    280g · £8.75/kg
    £2.45
    £2.15 Clubcard (£7.68/kg)
  • Ashoka Heat & Eat Punjabi Choley 280G

    280g · £8.75/kg
    £2.45
    £2.15 Clubcard (£7.68/kg)
  • Tesco Mash Potato 450g (c)

    450g · £3.33/kg
    £1.50
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco BBQ Crispy Potato Slices 350g

    350g · £7.57/kg
    £2.65
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Mediterranean Style Vegetables 400G

    400g · £6.38/kg
    £2.55
    3 for 2 Clubcard
  • Aunt Bessie's 12 Bake at Home Yorkshire Puddings 370g

    £3.35
    £2.80 Clubcard
  • Tesco Green Vegetable Medley 250G

    250g · £12.20/kg
    £3.05
    3 for 2 Clubcard
  • Crosta & Mollica Verdure Pizza 471g

    471g · £15.29/kg
    £7.20
    £6.45 Clubcard (£13.69/kg)
  • Pizza Express American Pizza 250G

    250g · £24.00/kg
    £6.00
    £3.50 Clubcard (£14.00/kg)
  • Pizza Express Margherita Pizza 245G

    245g · £24.49/kg
    £6.00
    £3.50 Clubcard (£14.29/kg)
  • Pizza Express Dough Balls 200G

    200g · £24.00/kg
    £4.80
    £2.25 Clubcard (£11.25/kg)
  • Rustlers The Essential Cheeseburger 166g

    166g · £14.16/kg
    £2.35
    £1.75 Clubcard (£10.54/kg)
  • Fray Bentos Steak & Gravy Pie 425G

    425g · £9.88/kg
    £4.20
    £3.35 Clubcard (£7.88/kg)
  • Tesco Finest Goat's Cheese & Roasted Red Pepper Quiche 400g

    400g · £14.25/kg
    £5.70
    £5.10 Clubcard (£12.75/kg)
  • Tesco Pork & Pickle Pies 6 Pack 300g

    300g · £11.17/kg
    £3.35
    £2.90 Clubcard (£9.67/kg)
  • Pukka Minced Beef & Onion Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka Chicken & Mushroom Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Tesco Finest Spinach Pinenut Pasta 215G

    215g · £18.60/kg
    £4.00
    2 for £6.50 Clubcard
  • Kohinoor Dal Tarka 300G

    300g · £9.00/kg
    £2.70
    £2.20 Clubcard (£7.33/kg)
  • Royal Halal Chicken Tikka Masala & Rice 400g

    400g · £11.50/kg
    £4.60
    £4.05 Clubcard (£10.13/kg)
  • Tesco Crispy Sweet Potato Fries 300G

    300g · £8.83/kg
    £2.65
    3 for 2 Clubcard
  • Aunt Bessie's 10 Glorious Golden Yorkshire Puddings 190g

    190g · £16.32/kg
    £3.10
    £2.35 Clubcard (£12.37/kg)
  • Rustlers Southern Fried Chicken Burger 132g

    132g · £18.56/kg
    £2.45
    £2.05 Clubcard (£15.53/kg)
  • Tesco Large Melton Mowbray Pork Pie 440G

    440g · £11.02/kg
    £4.85
    £3.90 Clubcard (£8.86/kg)
  • Pukka All Steak Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)

Desserts

  • Hartley's Sugar Free Strawberry Jelly 6x115g

    6pk · £33.04/kg
    £3.80
    £3.05 Clubcard (£26.52/kg)
  • Hartley's Raspberry Jelly 6x125g

    6pk · £28.80/kg
    £3.60
    £3.05 Clubcard (£24.40/kg)
  • Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs

    4pk · £0.55 each
    £2.20
    £1.85 Clubcard (£0.46 each)
  • Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate Dessert 75G

    75g · £22.00/kg
    £1.65
    £1.30 Clubcard (£17.33/kg)
  • Cadbury Flake Milk Chocolate Dessert 75G

    75g · £22.00/kg
    £1.65
    £1.30 Clubcard (£17.33/kg)
  • Yorkie Milk Chocolate Dessert 2x65g

    2pk · £43.85/kg
    £2.85
    £1.65 Clubcard (£25.38/kg)
  • Gü Chocolate & Honeycomb Dessert 2x86.5g

    2pk · £56.98/kg
    £4.90
    £3.45 Clubcard (£40.12/kg)
  • Tesco Chocolate Choux Buns 2 Pack

    2pk · £1.10 each
    £2.20
    £1.80 Clubcard (£0.90 each)
  • Ambrosia Ready To Eat Light Devon Custard 4 X 120G

    120g · £30.83/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£26.67/kg)
  • Ambrosia Ready To Eat Devon Custard 4 X 120G

    4pk · £30.83/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£26.67/kg)
  • Nestle Milkybar Dessert 2X65g

    2pk · £36.15/kg
    £2.35
    £1.30 Clubcard (£20.00/kg)
  • Gü Zillionaire Cheesecake Dessert 2 x 84.5g

    2pk · £58.33/kg
    £4.90
    £3.45 Clubcard (£41.07/kg)
  • Tesco Raspberry Cheesecake 500g

    500g · £12.00/kg
    £6.00
    £5.70 Clubcard (£11.40/kg)
  • Royal Rassomalai Dessert 500G

    500g · £9.90/kg
    £4.95
    £3.95 Clubcard (£7.90/kg)
  • Royal Pista Kheer 350g

    350g · £13.14/kg
    £4.60
    £3.85 Clubcard (£11.00/kg)
  • Muller Rice Low Fat Dessert - Apple & Raspberry 6 x 170g

    6pk · £28.53/kg
    £4.85
    £4.00 Clubcard (£23.53/kg)
  • Ambrosia Ready To Eat Creamed Rice Pudding 4 X 120G

    4pk · £30.83/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£26.67/kg)
  • Mr Kipling Deliciously Good Toffee Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.50 each
    £3.00
    £1.80 Clubcard (£0.30 each)
  • Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack

    6pk · £0.73 each
    £4.35
    £2.60 Clubcard (£0.43 each)
  • Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
    £1.45 Clubcard (£0.36 each)
  • Royal Gulabjam Dessert 500G

    500g · £9.90/kg
    £4.95
    £3.95 Clubcard (£7.90/kg)
  • Royal Rassogulla Dessert 500G

    500g · £9.90/kg
    £4.95
    £4.15 Clubcard (£8.30/kg)
  • Dairy Valley Gulab Jamun 1kg

    1kg · £6.60/kg
    £6.60
    £5.60 Clubcard (£5.60/kg)
  • Hartley's Strawberry Jelly 6x125g

    6pk · £28.80/kg
    £3.60
    £3.05 Clubcard (£24.40/kg)
  • Tesco Vanilla Tray Bake

    1pk · £12.00 each
    £12.00
    £10.60 Clubcard (£10.60 each)
  • Mr Kipling Caramel Tarts Cake 4 Pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
    £1.45 Clubcard (£0.36 each)

Ice Cream

  • Haagen-Dazs Ice Cream - Salted Caramel 460ml

    £6.55
    £5.10 Clubcard
  • Haagen-Dazs Vanilla Ice Cream 460Ml

    £6.55
    £5.10 Clubcard
  • Solero Bonbon Strawberry Twist Ice Cream Frozen Snack 192ml

    £5.60
    £3.60 Clubcard
  • Halo Top Sea Salt Caramel Ice Cream 460ml

    £6.65
    £5.15 Clubcard
  • Halo Top Ice Cream - Gooey Brownie 460ml

    £6.65
    £5.15 Clubcard
  • Ben & Jerry's Sundae Dulce De-Lish Ice Cream Tub 427ml

    £7.15
    £5.50 Clubcard
  • Viennetta Mint Ice Cream Dessert 650Ml

    £2.50
    £2.25 Clubcard
  • Viennetta Vanilla Ice Cream Dessert 650Ml

    £2.50
    £2.25 Clubcard
  • Solero Exotic Ice Cream Lollies 3 x 90ml

    £3.50
    £3.10 Clubcard
  • Oreo Ice Cream Mini Sandwiches 6x55ml

    6pk · £0.75 each
    £4.50
    £2.75 Clubcard (£0.46 each)
  • Magnum Mini Classic Ice Cream Sticks 6x55ml

    £6.20
    £4.55 Clubcard
  • Magnum Almond Ice Cream Sticks 3x100ml

    £3.85
    £3.30 Clubcard
  • Mars Ice Cream Bars 4 x 49.5 ml

    4pk · £0.94 each
    £3.75
    £3.00 Clubcard (£0.75 each)
  • Magnum Mint Ice Cream Sticks 3x100ml

    £3.85
    £3.30 Clubcard
  • Magnum White Chocolate Ice Cream Sticks 3x100ml

    £3.85
    £3.30 Clubcard
  • Rowntree's Fruit Pastille Berries Ice Lollies 4x65ml

    4pk · £0.85 each
    £3.40
    £2.25 Clubcard (£0.56 each)
  • Nestle Fab Strawberry Ice Lollies 6 X 58Ml

    6pk · £0.53 each
    £3.15
    £2.50 Clubcard (£0.42 each)
  • Magnum Classic Ice Cream Sticks 3x100ml

    £3.85
    £3.30 Clubcard
  • Nobbly Bobbly 4X60ml

    4pk · £0.79 each
    £3.15
    £2.25 Clubcard (£0.56 each)
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Ice Cream 4 X 100Ml

    4pk · £1.15 each
    £4.60
    £2.75 Clubcard (£0.69 each)
  • Cadbury Dairy Milk Ice Cream Sticks 4x90ml

    4pk · £1.38 each
    £5.50
    £3.00 Clubcard (£0.75 each)
  • Cadbury Crunchie Blast Ice Cream Sticks 4x90ml

    4pk · £1.38 each
    £5.50
    £3.00 Clubcard (£0.75 each)
  • Rowntrees Fruit Pastilles Lollies 4X65ml

    4pk · £0.90 each
    £3.60
    £2.25 Clubcard (£0.56 each)
  • Cadbury Dairy Milk Buttons Ice Cream Cones 4 X 100Ml

    4pk · £1.15 each
    £4.60
    £2.75 Clubcard (£0.69 each)
  • Lotus Biscoff Ice Cream Sandwich 4x80ml

    £5.00
    £3.00 Clubcard

Frozen

  • McCain Triple Cooked Gastro Chips 600g

    600g · £6.25/kg
    £3.75
    £3.25 Clubcard (£5.42/kg)
  • Aunt Bessie's Roast Potatoes 600g

    600g · £5.42/kg
    £3.25
    £2.85 Clubcard (£4.75/kg)
  • McCain Home Chips Crinkle Cut 1kg

    1kg · £4.30/kg
    £4.30
    £3.55 Clubcard (£3.55/kg)
  • McCain 4 Baked Jacket Potatoes 800G

    800g · £6.06/kg
    £4.85
    £4.10 Clubcard (£5.13/kg)
  • Tesco 10 Halloumi-Style Fries 170G

    170g · £16.18/kg
    £2.75
    3 for 2 Clubcard
  • Cofresh Vegetable Samosas 700G

    700g · £5.93/kg
    £4.15
    £3.50 Clubcard (£5.00/kg)
  • Tesco Mozzarella Sticks 12 Pack 180g

    180g · £10.28/kg
    £1.85
    3 for 2 Clubcard
  • Cofresh Patra 450G

    450g · £5.78/kg
    £2.60
    £2.20 Clubcard (£4.89/kg)
  • Cofresh Vegetarian Punjabi Samosas 10S 500G

    500g · £8.90/kg
    £4.45
    £3.50 Clubcard (£7.00/kg)
  • Humza Frozen Vegetable Samosas 20 Pieces 650g

    650g · £10.23/kg
    £6.65
    £4.95 Clubcard (£7.62/kg)
  • Humza Chicken Samosa 20 Pieces 650G

    650g · £10.23/kg
    £6.65
    £4.95 Clubcard (£7.62/kg)
  • Khao Chi Manchurian Chicken Spring Roll 325g

    325g · £11.08/kg
    £3.60
    £2.85 Clubcard (£8.77/kg)
  • Surya Crushed Garlic 400g

    400g · £4.63/kg
    £1.85
    £1.55 Clubcard (£3.88/kg)
  • Surya Crushed Garlic & Ginger 400g

    400g · £4.63/kg
    £1.85
    £1.55 Clubcard (£3.88/kg)
  • Surya Frozen Cassava Chunks 1kg

    1kg · £2.65/kg
    £2.65
    £2.25 Clubcard (£2.25/kg)
  • Cofresh Yuca Cassava Chips 1Kg

    1kg · £2.65/kg
    £2.65
    £2.25 Clubcard (£2.25/kg)
  • Surya Sliced Okra Bhindi 1kg

    1kg · £4.15/kg
    £4.15
    £2.30 Clubcard (£2.30/kg)
  • Slicey Air Fryer Cheesy Garlic Pizza 124g

    124g · £23.39/kg
    £2.90
    £1.65 Clubcard (£13.31/kg)
  • Slicey Air Fryer Thin Crust Sicilian Style Margherita Pizza Slice 128g

    128g · £22.66/kg
    £2.90
    £1.65 Clubcard (£12.89/kg)
  • Slicey Air Fryer Thin Crust Sicilian Style Pepperoni Pizza 130g

    130g · £22.31/kg
    £2.90
    £1.65 Clubcard (£12.69/kg)
  • Chicago Town Large Takeaway Pepperoni Pizza 645G

    645g · £10.31/kg
    £6.65
    £4.65 Clubcard (£7.21/kg)
  • Tesco Takeaway Pepperoni Party Stuffed Crust Pizza 472g

    472g · £9.75/kg
    £4.60
    £3.75 Clubcard (£7.94/kg)
  • Tesco Sweet & Sour Chicken with Egg Rice 400g

    400g · £7.00/kg
    £2.80
    £2.50 Clubcard (£6.25/kg)
  • Humza Microcook Chicken Kebabs 600g

    600g · £14.83/kg
    £8.90
    £6.60 Clubcard (£11.00/kg)
  • Humza Meat Kebab 600G

    600g · £14.83/kg
    £8.90
    £6.60 Clubcard (£11.00/kg)
  • Birds Eye 6 Southern Fried Breaded Chicken Breast Steaks 540g

    540g · £14.44/kg
    £7.80
    £5.80 Clubcard (£10.74/kg)
  • Birds Eye Crispy Chicken in Tempura Batter 510g

    510g · £15.29/kg
    £7.80
    £5.80 Clubcard (£11.37/kg)
  • Humza Southern Fried Popcorn Chicken 500g

    500g · £8.60/kg
    £4.30
    £3.30 Clubcard (£6.60/kg)
  • Richmond Thick Frozen Pork Sausages 20 Pack 860g

    860g · £4.88/kg
    £4.20
    £3.30 Clubcard (£3.84/kg)
  • Tesco 12 Pigs in Blankets 240g

    240g · £12.50/kg
    £3.00
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Southern Fried 2 Chicken Breast Fillet Burgers 210g

    210g · £17.62/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£15.24/kg)
  • Tesco 4 Quarter Pounder Chicken Burger 454G

    454g · £11.56/kg
    £5.25
    £4.70 Clubcard (£10.35/kg)
  • Tesco Southern Fried Chicken Breast Chunks 400g

    400g · £10.88/kg
    £4.35
    £3.90 Clubcard (£9.75/kg)
  • Tesco Sticky Chicken Kebabs 10 Pack 180g

    180g · £14.72/kg
    £2.65
    3 for 2 Clubcard
  • Humza Chicken 1Kg

    1kg · £9.30/kg
    £9.30
    £8.30 Clubcard (£8.30/kg)
  • Birds Eye Chicken Dippers 38 Pack 697g

    697g · £10.69/kg
    £7.45
    £5.20 Clubcard (£7.46/kg)
  • Tesco Southern Fried Chicken Breast Strips 400G

    400g · £13.50/kg
    £5.40
    £4.85 Clubcard (£12.13/kg)
  • Youngs Gastro Jumbo Wholetail Scampi 230G

    230g · £33.70/kg
    £7.75
    £6.25 Clubcard (£27.17/kg)
  • Youngs Scampi 220G

    220g · £25.91/kg
    £5.70
    £4.55 Clubcard (£20.68/kg)
  • Youngs Chip Shop 4 Omega 3 Fish Fillets

    400g · £17.25/kg
    £6.90
    £4.15 Clubcard (£10.38/kg)
  • Youngs Chip Shop Cod Fillets 400g

    400g · £24.63/kg
    £9.85
    £6.95 Clubcard (£17.38/kg)
  • Birds Eye Omega 3 Fish Fingers 10 Pack 280g

    280g · £14.11/kg
    £3.95
    £2.35 Clubcard (£8.39/kg)
  • Tesco 8 Crispy Tempura King Prawns 140g

    140g · £18.93/kg
    £2.65
    3 for 2 Clubcard
  • Birds Eye 4 Breaded Cod Fish Fillets 400g

    400g · £22.13/kg
    £8.85
    £7.90 Clubcard (£19.75/kg)
  • Humza Frozen Meat Samosas 20 Pieces 650g

    650g · £10.23/kg
    £6.65
    £4.95 Clubcard (£7.62/kg)
  • Port Royal Jamaican Beef Patty 140g

    140g · £12.14/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£10.71/kg)
  • Greggs 2 Sausage Bean & Cheese Melts 308g

    308g · £15.26/kg
    £4.70
    £3.75 Clubcard (£12.18/kg)
  • Solero Bonbon Exotic Ice Cream Frozen Snack 192ml

    £5.55
    £3.80 Clubcard
  • Humza Masala Methi Paratha 300G

    325g · £7.54/kg
    £2.45
    £2.00 Clubcard (£6.15/kg)
  • Humza Paratha Wholemeal Lacha 400G

    400g · £7.13/kg
    £2.85
    £2.30 Clubcard (£5.75/kg)
  • View all (57)

Crisps, Snacks, Biscuits

  • Laila Chilli & Lemon grills 80g

    80g · £17.50/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£14.38/kg)
  • Cofresh Mild & Tangy Jalapeno Potato Grills 80G

    80g · £14.38/kg
    £1.15
    £0.95 Clubcard (£11.88/kg)
  • Cofresh Cheese & Onion Flavour Potato Grills 80G

    80g · £14.38/kg
    £1.15
    £0.95 Clubcard (£11.88/kg)
  • Cofresh Hot Chilli Potato Crinkles 80G

    80g · £14.38/kg
    £1.15
    £0.95 Clubcard (£11.88/kg)
  • Laila Jalapeno Crispy Potato Grills 80g

    80g · £17.50/kg
    £1.40
    £1.00 Clubcard (£12.50/kg)
  • Laila Cheese & Onion Crispy Potato Grills 80g

    80g · £17.50/kg
    £1.40
    £0.95 Clubcard (£11.88/kg)
  • Jaimin Methi Puri 200g

    200g · £9.75/kg
    £1.95
    £1.65 Clubcard (£8.25/kg)
  • Cofresh Chilli & Lemon Bombay Mix 325G

    325g · £4.62/kg
    £1.50
    £1.25 Clubcard (£3.85/kg)
  • Pringles Limited Edition Santa's Secret Flavour 165g

    165g · £18.79/kg
    £3.10
    £2.35 Clubcard (£14.24/kg)
  • Cofresh Hot Chilli Hoops Flavoured Potato Snack 80g

    80g · £14.38/kg
    £1.15
    £0.95 Clubcard (£11.88/kg)
  • Cofresh Hot Bombay Mix 325G

    325g · £4.62/kg
    £1.50
    £1.25 Clubcard (£3.85/kg)
  • Cofresh Masala Grills 80g

    80g · £14.38/kg
    £1.15
    £0.95 Clubcard (£11.88/kg)
  • Cofresh Chilli & Lime Grills 80g

    80g · £14.38/kg
    £1.15
    £0.95 Clubcard (£11.88/kg)
  • Walkers Sensations Balsamic Vinegar & Caramelised Onion Sharing Crisps 150g

    150g · £21.00/kg
    £3.15
    £2.00 Clubcard (£13.33/kg)
  • KETTLE Sweet Chilli & Sour Cream Potato Chips 130g

    130g · £27.69/kg
    £3.60
    £2.60 Clubcard (£20.00/kg)
  • Cofresh Papri Gathia 300g

    300g · £7.83/kg
    £2.35
    £1.80 Clubcard (£6.00/kg)
  • Jaimin Bombay Mix 200g

    200g · £9.75/kg
    £1.95
    £1.65 Clubcard (£8.25/kg)
  • Jaimin Roasted Poha Chevda 200g

    200g · £10.50/kg
    £2.10
    £1.80 Clubcard (£9.00/kg)
  • Pran Potata Spicy Biscuits 100g

    100g · £11.00/kg
    £1.10
    £0.85 Clubcard (£8.50/kg)
  • Kingston's Salted Cassava Chips 80g

    80g · £21.88/kg
    £1.75
    £1.35 Clubcard (£16.88/kg)
  • Kingston's Spicy Cassava Chips 80g

    80g · £21.88/kg
    £1.75
    £1.35 Clubcard (£16.88/kg)
  • Pringles Original Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Laila Peri Peri Crispy Potato Grills 80g

    80g · £17.50/kg
    £1.40
    £1.00 Clubcard (£12.50/kg)
  • LOVE CORN Cheddar 115g

    115g · £25.22/kg
    £2.90
    £2.45 Clubcard (£21.30/kg)
  • Kurkure Chilli Chatka Sharing Bag Crisps 100g

    100g · £16.00/kg
    £1.60
    £1.40 Clubcard (£14.00/kg)
  • Kurkure Masala Munch Sharing Bag Crisps 100g

    100g · £16.00/kg
    £1.60
    £1.40 Clubcard (£14.00/kg)
  • Wotsits Baked Bag of Bones Really Cheesy Sharing Snacks Crisps 120g

    120g · £25.42/kg
    £3.05
    £2.05 Clubcard (£17.08/kg)
  • Cofresh Chilli & Lemon Flavour Potato Grills 80G

    80g · £14.38/kg
    £1.15
    £0.95 Clubcard (£11.88/kg)
  • Lorenz Curly Corn Snack - Peanut Classic 120g

    120g · £21.67/kg
    £2.60
    £2.15 Clubcard (£17.92/kg)
  • Kettle Mature Cheddar & Red Onion Potato Chips 130g

    130g · £26.92/kg
    £3.50
    £2.50 Clubcard (£19.23/kg)
  • Walkers Sensations Chicken & Thyme Sharing Crisps 150g

    150g · £21.00/kg
    £3.15
    £2.00 Clubcard (£13.33/kg)
  • Cofresh London Mix 325G

    325g · £4.62/kg
    £1.50
    £1.25 Clubcard (£3.85/kg)
  • Kettle Sea Salt & Black Peppercorns Potato Chips 130G

    130g · £26.92/kg
    £3.50
    £2.50 Clubcard (£19.23/kg)
  • Pringles Salt & Vinegar Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • LOVE CORN Sweet & Salty 115g

    115g · £25.22/kg
    £2.90
    £2.45 Clubcard (£21.30/kg)
  • Jaimin Mini Bhakarwadi 200g

    200g · £9.75/kg
    £1.95
    £1.65 Clubcard (£8.25/kg)
  • Laila Sweet chilli grills 80g

    80g · £17.50/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£14.38/kg)
  • Jaimin Softy Chakli 200g

    200g · £9.75/kg
    £1.95
    £1.65 Clubcard (£8.25/kg)
  • Kettle Lightly Salted Potato Chips 130G

    130g · £26.92/kg
    £3.50
    £2.50 Clubcard (£19.23/kg)
  • Cofresh Chakri Rice Sticks 300G

    300g · £7.83/kg
    £2.35
    £1.80 Clubcard (£6.00/kg)
  • Walkers Sensations Crisps - Thai Sweet Chilli 150g

    150g · £21.00/kg
    £3.15
    £2.00 Clubcard (£13.33/kg)
  • Walkers Wotsits Giants Really Cheesy Sharing Snacks Crisps 130g

    130g · £24.62/kg
    £3.20
    £2.05 Clubcard (£15.77/kg)
  • Pringles Sour Cream & Onion Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Pringles Texas BBQ Sharing Crisps 165G

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Jaimin Banana Chips 175g

    175g · £11.14/kg
    £1.95
    £1.65 Clubcard (£9.43/kg)
  • Pringles Prawn Cocktail Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £2.00 Clubcard (£12.12/kg)
  • Jaimin Soya Sticks 150g

    150g · £13.00/kg
    £1.95
    £1.65 Clubcard (£11.00/kg)
  • Cofresh Sev Mamra 325G

    325g · £4.62/kg
    £1.50
    £1.25 Clubcard (£3.85/kg)
  • Cofresh Gujarati Mix 325G

    325g · £4.62/kg
    £1.50
    £1.25 Clubcard (£3.85/kg)
  • Cofresh Chevda 325G

    325g · £4.62/kg
    £1.50
    £1.25 Clubcard (£3.85/kg)
  • View all (247)

Chocolate & Sweets

  • Tesco Finest Belgian Chocolate Orange Nut Selection 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£16.67/kg)
  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £20.00/kg
    £6.00
    £3.75 Clubcard (£12.50/kg)
  • Tesco Finest Belgian Chocolate Almond Selection 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£16.67/kg)
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Toblerone Milk Chocolate Truffles Gift Box 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles 200G

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Gift Box 525g

    525g · £40.57/kg
    £21.30
    £15.50 Clubcard (£29.52/kg)
  • Ferrero Rocher Boxed Chocolates 24 Pieces 300g

    300g · £35.00/kg
    £10.50
    £7.50 Clubcard (£25.00/kg)
  • Lindt Lindor Pistachio Chocolate Truffles UK 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Tesco Finest Belgian Chocolate Brazil Nut Selection 150g                      

    150g · £20.00/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£16.67/kg)
  • Toffifee 15 Pack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.25 Clubcard (£10.00/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Little Robbins 77G

    77g · £25.97/kg
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£19.48/kg)
  • Ferrero Raffaello Coconut & Almond Pralines 230G

    230g · £30.43/kg
    £7.00
    £5.25 Clubcard (£22.83/kg)
  • Tesco Finest Belgium Dark Chocolate Cherries 130g

    130g · £31.15/kg
    £4.05
    £3.55 Clubcard (£27.31/kg)
  • Tesco Finest Chocolate Nut & Fruit Selection 150g

    150g · £27.00/kg
    £4.05
    £3.55 Clubcard (£23.67/kg)
  • Tesco Finest Belgium Chocolate Almonds Tray 150g

    150g · £27.00/kg
    £4.05
    £3.55 Clubcard (£23.67/kg)
  • Tesco Finest Belgium Milk Chocolate Pistachios 130g

    130g · £26.54/kg
    £3.45
    £2.95 Clubcard (£22.69/kg)
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 350g

    350g · £16.43/kg
    £5.75
    £4.50 Clubcard (£12.86/kg)
  • GREEN & BLACK'S Organic Dark, Milk & White Collection 24X15g

    360g · £36.11/kg
    £13.00
    £11.00 Clubcard (£30.56/kg)
  • Lindt Lindor Shortbread Truffles 200g

    200g · £43.25/kg
    £8.65
    £6.65 Clubcard (£33.25/kg)
  • CADBURY MILK TRAY 312G

    312g · £22.44/kg
    £7.00
    £4.00 Clubcard (£12.82/kg)
  • Terry's Chocolate Orange Ball 145g.

    145g · £18.28/kg
    £2.65
    £2.00 Clubcard (£13.79/kg)
  • Ferrero Collection Boxed Chocolates 15 Pieces 172g

    172g · £43.60/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£31.98/kg)
  • TOBLERONE Lotus Biscoff Dimond TRUFFLES 180G

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • GREEN & BLACK'S Organic Milk & Dark Miniature Bars 12X15g

    180g · £41.67/kg
    £7.50
    £6.25 Clubcard (£34.72/kg)
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box 16 Pieces 200g

    200g · £37.50/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£27.50/kg)
  • Tesco Finest Maple & Dark Chocolate Nut Selection 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£16.67/kg)
  • Kinder Surprise Egg 3 X 20G

    3pk · £192.50/kg
    £3.85
    £3.35 Clubcard (£167.50/kg)
  • Quality Street Matchmaker Cool Mint 110g

    110g · £18.18/kg
    £2.00
    £0.95 Clubcard (£8.64/kg)
  • After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g

    300g · £15.33/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Thorntons Classic Collection 262G

    262g · £36.26/kg
    £9.50
    £7.00 Clubcard (£26.72/kg)
  • Cadbury Wispa Chocolate Bar 4 Pack Multipack 111.6g

    112g · £28.57/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£24.11/kg)
  • Milky Way Milk Chocolate Crispy Rolls Multipack 5 x 22.5g

    5pk · £23.66/kg
    £2.65
    £1.80 Clubcard (£16.07/kg)
  • Rom Bar With Rum Cream 30G

    30g · £30.00/kg
    £0.90
    £0.80 Clubcard (£26.67/kg)
  • Toffee Crisp Biscuit Bar 4 Pack Multipack 152g

    4pk · £76.32/kg
    £2.90
    £2.25 Clubcard (£59.21/kg)
  • Tony's Chocolonely Everything Bar 180g

    180g · £31.11/kg
    £5.60
    £3.75 Clubcard (£20.83/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Crunchie Bits Chocolate Bar 180g

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 120g

    120g · £17.50/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£14.58/kg)
  • Cadbury Fudge Kids Chocolate Bar Multipack 4 Pack 4 x 22g

    88g · £21.59/kg
    £1.90
    £1.50 Clubcard (£17.05/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 180g

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Lindt Excellence Extra Creamy Milk Chocolate Bar 100G

    100g · £46.50/kg
    £4.65
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Fox's Biscuits Rocky STACK'd Chocolate Cream flavour Biscuit Bars 5x25g Bars Multipack

    5pk · £78.00/kg
    £1.95
    £1.50 Clubcard (£60.00/kg)
  • Twix Multipack Chocolate Bars Biscuits 9x20g

    9pk · £19.44/kg
    £3.50
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Biscoff Chocolate Bar 105g

    105g · £20.00/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£16.67/kg)
  • Loacker Classic Vanilla Wafers 90G

    90g · £18.89/kg
    £1.70
    £1.35 Clubcard (£15.00/kg)
  • Loacker Napolitaner Wafer 90G

    90g · £18.89/kg
    £1.70
    £1.35 Clubcard (£15.00/kg)
  • KitKat 2 Finger White Biscuit Bars 8 Pack Multipack 165.6g

    8pk · £147.50/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£102.50/kg)
  • Menier Chocolat Patissier 100G

    100g · £38.00/kg
    £3.80
    £3.05 Clubcard (£30.50/kg)
  • KitKat 2 Finger Dark Chocolate Biscuit Bar 8 Pack Multipack 165.6g

    20pk · £368.75/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£256.25/kg)
  • View all (183)

Fruit Juice & Smoothies

  • Innocent Orange Juice With Bits 1.35 Litre

    £5.55
    £4.55 Clubcard
  • Innocent Smooth Orange Juice 1.35L

    £5.55
    £4.55 Clubcard
  • Tropicana Original Orange With Juicy Bits 900Ml

    £3.60
    £2.95 Clubcard
  • Tropicana Smooth Orange Juice 900Ml

    £3.60
    £2.95 Clubcard
  • Innocent Apple Juice 1.35 Litre

    £5.55
    £4.55 Clubcard
  • Copella Apple Juice 1.35L

    £4.75
    £4.25 Clubcard
  • Tropicana Pressed Apple Juice 900Ml

    £3.60
    £2.95 Clubcard
  • Innocent Summer Fruits Juice 1.35L

    £5.55
    £4.55 Clubcard
  • Tropicana Pineapple Juice 850Ml

    £4.40
    £4.25 Clubcard
  • Innocent Super Smoothie Energise, Strawberry & Cherry 750ml

    £4.95
    £4.15 Clubcard
  • innocent Kids Super Smoothies Mangoes, Peaches, Apricots & Apples 4 x 150ml

    4pk · £1.35 each
    £5.40
    £4.20 Clubcard (£1.05 each)
  • Nestle Fruita Vitals Royal Mangoes from Concentrate Juice Drink 1L

    £3.95
    £3.20 Clubcard
  • J2O Orange & Passion Fruit 4x275ml

    4pk · £1.71 each
    £6.85
    £4.25 Clubcard (£1.06 each)
  • Tropicana Tropical Juice 850Ml

    £3.60
    £3.15 Clubcard
  • Rubicon Passion 6X330ml

    6pk · £0.79 each
    £4.75
    £3.70 Clubcard (£0.62 each)
  • Innocent Super Smoothie Revitalise Raspberry, Cranberry, Pomegranate & Apple with Vitamins 750ml

    £4.95
    £4.15 Clubcard
  • Rubicon Still Mango Juice Drink 4X1 Litre Carton

    £9.40
    £7.90 Clubcard
  • Copella Apple And Elderflower Juice 1.35L

    £4.75
    £4.25 Clubcard
  • Innocent Tropical Juice 1.35 Litre

    £5.55
    £4.55 Clubcard

Water, Soft Drinks, Mixers

  • Diet Coke Soft Drink Cans 12 x 150 mL

    12pk · £0.72 each
    £8.60
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Coca Cola Regular 12 X 150Ml

    12pk · £0.77 each
    £9.25
    £7.25 Clubcard (£0.60 each)
  • Shloer Sparkling White Grape Juice 750Ml

    £3.65
    £2.90 Clubcard
  • Ocean Spray Cranberry Classic Juice Drink 1 Litre

    £2.45
    £1.80 Clubcard
  • Remedy Kombucha - Ginger Lemon 4 x 330ml

    4pk · £1.75 each
    £7.00
    £5.85 Clubcard (£1.46 each)
  • Niru Mango Faluda Drink 290Ml

    £1.75
    £1.25 Clubcard
  • Rubicon Mango 6X330ml

    6pk · £0.79 each
    £4.75
    £3.70 Clubcard (£0.62 each)
  • UFC Refresh Coconut Twist Coconut Water 1L

    £3.20
    £2.40 Clubcard
  • Shloer Sparkling Red Grape Juice 750Ml

    £3.65
    £2.90 Clubcard
  • Niru Rose Sherbet Flavoured Drink 290Ml

    £1.75
    £1.25 Clubcard
  • Schweppes Canada Dry Ginger Ale 12x150ml

    12pk · £0.71 each
    £8.55
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • J2O Apple & Mango 4x275ml

    4pk · £1.71 each
    £6.85
    £4.25 Clubcard (£1.06 each)
  • Vita Coco Original Coconut Water 1 Litre

    £5.00
    £4.00 Clubcard
  • J2O Apple & Raspberry 4x275ml

    4pk · £1.71 each
    £6.85
    £4.25 Clubcard (£1.06 each)
  • Pran Aloe Vera Drink Pineapple 500ml

    £1.90
    £1.40 Clubcard
  • Pran Aloe Vera Drink Mango 500ml

    £1.90
    £1.40 Clubcard
  • Niru Faluda Drink 290Ml

    £1.75
    £1.25 Clubcard
  • Ufc Coconut Water 1 Litre

    £3.75
    £2.50 Clubcard
  • Remedy Kombucha Raspberry Lemonade 700Ml

    £3.85
    £3.15 Clubcard
  • Innocent Super Smoothie Invigorate, Kiwi & Cucumber Juice with Vitamins 750ml

    £4.95
    £4.15 Clubcard
  • Supermalt Multipack 6 X 330Ml

    6pk · £1.07 each
    £6.40
    £5.75 Clubcard (£0.96 each)
  • Ocean Spray Cranberry Classic Light Juice Drink 1 Litre

    £2.45
    £1.80 Clubcard
  • Remedy Kombucha - Wild Berry 4 x 330ml

    4pk · £1.75 each
    £7.00
    £5.85 Clubcard (£1.46 each)
  • Niru Pineapple Flavoured Drink with Nata De Coco 320ml

    £1.55
    £1.20 Clubcard
  • Red Bull Energy Drink 8 X 250Ml

    8pk · £1.78 each
    £14.25
    £11.80 Clubcard (£1.48 each)
  • Lucozade Sport Drink Raspberry 4 x 500ml

    4pk · £1.46 each
    £5.85
    £4.85 Clubcard (£1.21 each)
  • Lucozade Sport Drink Orange 4 x 500ml

    4pk · £1.46 each
    £5.85
    £4.85 Clubcard (£1.21 each)
  • Lucozade Sport Drink Ice Kick 4x500ml

    4pk · £1.46 each
    £5.85
    £4.85 Clubcard (£1.21 each)
  • Red Bull Energy Drink 4 X 473Ml

    4pk · £2.88 each
    £11.50
    £8.50 Clubcard (£2.13 each)
  • Huel Lite Ready-to-drink Chocolate 500ml

    £4.20
    £3.25 Clubcard
  • Red Bull Sugar Free Energy Drink 8 X 250Ml

    8pk · £1.69 each
    £13.50
    £11.00 Clubcard (£1.38 each)
  • Celsius Live Fit Sparkling Mango Lemonade Flavour Zero Energy Drink 4x355ml

    4pk · £1.59 each
    £6.35
    £5.00 Clubcard (£1.25 each)
  • Huel RTD Chocolate Brownie 500ml

    £4.55
    £3.80 Clubcard
  • Black Energy Classic Drink 1L

    £1.85
    £1.55 Clubcard
  • Huel Ready-to-Drink Complete Meal - Banana 500ml

    £4.55
    £3.80 Clubcard
  • Huel Ready-to-Drink Complete Meal - Vanilla 500ml

    £4.55
    £3.80 Clubcard
  • Fever-Tree Refreshingly Light Indian Tonic Water Bottle 500ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Fever-Tree Premium Indian Tonic Water Bottle 500ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Schweppes Slimline Tonic Water 12x150ml

    12pk · £0.71 each
    £8.55
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Schweppes Tonic Water 12x150ml

    12pk · £0.71 each
    £8.55
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Schweppes Lemonade 12x150ml

    12pk · £0.71 each
    £8.55
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Fever-Tree Light Mediterranean Tonic Water Bottle 500ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Fever-Tree Light Elderflower Tonic Water Bottle 500ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Yazoo Banana Milk Drink 400ml

    £2.10
    £1.30 Clubcard
  • PerfectTed Matcha Latte Vanilla 4x250ml

    4pk · £2.30 each
    £9.20
    £7.65 Clubcard (£1.91 each)
  • Nescafe Iced Coffee Latte 4x250ml

    4pk · £1.99 each
    £7.95
    £5.85 Clubcard (£1.46 each)
  • Starbucks Multiserve Caramel Macchiato Iced Coffee 750ml

    £4.70
    £3.45 Clubcard
  • Starbucks Multiserve Caffè Latte Iced Coffee 750ml

    £5.05
    £3.45 Clubcard
  • Nescafe Iced Coffee Caramel Latte 4x250ml

    4pk · £1.99 each
    £7.95
    £5.85 Clubcard (£1.46 each)
  • Nescafe Iced Coffee Latte 250ml

    £2.85
    £1.30 Clubcard
  • View all (70)

Beer & Cider

  • BARBICAN MALT BEVERAGE NON ALC S/BERRY 6X330ML

    6pk · £1.77 each
    £10.60
    £8.10 Clubcard (£1.35 each)
  • Supermalt non- alcoholic malt drink with B vitamins 12x330ml

    12pk · £1.11 each
    £13.30
    £11.95 Clubcard (£1.00 each)
  • BARBICAN MALT BEVERAGE NON ALC APPLE 6 X 330ML

    6pk · £1.77 each
    £10.60
    £8.10 Clubcard (£1.35 each)
  • Barbican Malt Beverage Non Alcoholic Pomegranate Flavour 6 x 330ml

    6pk · £1.77 each
    £10.60
    £8.60 Clubcard (£1.43 each)

Spirits & Premixed Drinks

  • Barbican Pineapple Flavoured Carbonated Malt Beverage 6x330ml

    6pk · £1.77 each
    £10.60
    £8.60 Clubcard (£1.43 each)

Cooking Sauces & Ingredients

  • Surya Crushed Ginger 400g

    400g · £4.63/kg
    £1.85
    £1.55 Clubcard (£3.88/kg)
  • Suhana Lamb Curry Masala Spice Mix 80g

    80g · £17.50/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£14.38/kg)
  • SUHANA CHICKEN TANDOORI MIX 100G

    100g · £10.50/kg
    £1.05
    £0.90 Clubcard (£9.00/kg)
  • East End Chinese Cinnamon Sticks 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • East End Cumin Whole Jeera 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • East End Ground Cumin Powder 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • East End Ground Coriander Powder 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • East End Coriander Whole 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • Laila Ginger Garlic Paste 1Kg

    1kg · £6.30/kg
    £6.30
    £4.70 Clubcard (£4.70/kg)
  • Laila Ginger Paste 1Kg

    1kg · £6.30/kg
    £6.30
    £4.70 Clubcard (£4.70/kg)
  • Laila Garlic Paste 1Kg

    1kg · £6.30/kg
    £6.30
    £4.70 Clubcard (£4.70/kg)
  • East End Whole Cloves 100G

    100g · £36.00/kg
    £3.60
    £2.80 Clubcard (£28.00/kg)
  • East End Kasuri Methi 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • East End Tandoori Masala 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • Nishaan Ginger Paste 283G

    283g · £9.72/kg
    £2.75
    £2.15 Clubcard (£7.60/kg)
  • Nishaan Garlic Paste 283G

    283g · £9.72/kg
    £2.75
    £2.15 Clubcard (£7.60/kg)
  • East End Paprika Powder 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • Rajah Crushed Red Chillies 200G

    200g · £21.25/kg
    £4.25
    £3.65 Clubcard (£18.25/kg)
  • Bikano Dry Petha 200g

    200g · £19.75/kg
    £3.95
    £2.60 Clubcard (£13.00/kg)
  • RAJAH CASSIA BARK 50G

    50g · £29.00/kg
    £1.45
    £1.20 Clubcard (£24.00/kg)
  • Rajah Dhaniya Ground Coriander 100G

    100g · £19.00/kg
    £1.90
    £1.45 Clubcard (£14.50/kg)
  • Rajah Haldi Ground Turmeric 100G

    100g · £19.00/kg
    £1.90
    £1.45 Clubcard (£14.50/kg)
  • East End Ajwain Seeds 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • East End Crushed Chilli Powder 250G

    250g · £12.40/kg
    £3.10
    £2.75 Clubcard (£11.00/kg)
  • East End Saffron 1G

    1g · £4,600.00/kg
    £4.60
    £3.65 Clubcard (£3,650.00/kg)
  • East End Himalayan Pink Salt 250G

    250g · £15.40/kg
    £3.85
    £3.25 Clubcard (£13.00/kg)
  • Rajah Whole Red Chillies 40g

    40g · £40.00/kg
    £1.60
    £1.35 Clubcard (£33.75/kg)
  • East End Whole Mixed Spices 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • RAJAH METHI WHOLE FENUGREEK SEED 100g

    100g · £15.50/kg
    £1.55
    £1.25 Clubcard (£12.50/kg)
  • East End Garlic Powder 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • Maggi Authentic Indian Tamarind Sauce 425g

    425g · £6.24/kg
    £2.65
    £2.35 Clubcard (£5.53/kg)
  • RAJAH WHOLE BLACK MUSTARD SEEDS 100G

    100g · £14.50/kg
    £1.45
    £1.20 Clubcard (£12.00/kg)
  • East End Garam Masala Powder 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • East End Ginger Powder 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • Rajah Chana Masala 80G

    80g · £21.88/kg
    £1.75
    £1.50 Clubcard (£18.75/kg)
  • Rajah Chaat Masala 80G

    80g · £21.88/kg
    £1.75
    £1.50 Clubcard (£18.75/kg)
  • Rajah Chicken Masala 80G

    80g · £21.88/kg
    £1.75
    £1.50 Clubcard (£18.75/kg)
  • Rajah Jeera Ground Cumin 100G

    100g · £22.00/kg
    £2.20
    £1.90 Clubcard (£19.00/kg)
  • RAJAH WHOLE BLACK PEPPER 100G

    100g · £28.00/kg
    £2.80
    £2.40 Clubcard (£24.00/kg)
  • RAJAH GROUND BLACK PEPPER 100G

    100g · £28.00/kg
    £2.80
    £2.40 Clubcard (£24.00/kg)
  • Suhana Butter Chicken Masala Spice Mix 50g

    50g · £28.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£23.00/kg)
  • Rajah Tandoori Masala 100G

    100g · £19.00/kg
    £1.90
    £1.45 Clubcard (£14.50/kg)
  • Suhana Chicken Tikka Masala Spice Mix 80g

    80g · £17.50/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£14.38/kg)
  • Rajah Whole Green Cardamoms 50g

    50g · £92.00/kg
    £4.60
    £3.80 Clubcard (£76.00/kg)
  • Rajah Garlic & Coriander Seasoning 100G

    100g · £18.00/kg
    £1.80
    £1.55 Clubcard (£15.50/kg)
  • RAJAH WHOLE GREEN CARDAMOM 200g

    200g · £63.75/kg
    £12.75
    £10.95 Clubcard (£54.75/kg)
  • RAJAH CHILLI POWDER 1KG

    1kg · £6.60/kg
    £6.60
    £5.60 Clubcard (£5.60/kg)
  • Nishaan Ginger Garlic Paste 283G

    283g · £9.72/kg
    £2.75
    £2.15 Clubcard (£7.60/kg)
  • Suhana Vegetable Biryani Masala Spice Mix 50g

    50g · £28.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£23.00/kg)
  • Rajah Mixed Curry Powder 400G

    400g · £9.63/kg
    £3.85
    £3.20 Clubcard (£8.00/kg)
  • View all (138)

Tins & Cans

  • Napolina Plum Tomatoes 4 X 400G

    4pk · £11.00/kg
    £4.40
    £3.65 Clubcard (£9.13/kg)
  • Cirio Double Concentrate Puree 4 Pack 70G

    4pk · £52.14/kg
    £3.65
    £2.90 Clubcard (£41.43/kg)
  • Cirio Smooth Passata 3X200g

    3pk · £14.25/kg
    £2.85
    £1.85 Clubcard (£9.25/kg)
  • Napolina Chopped Tomatoes 4 X 400G

    4pk · £11.63/kg
    £4.65
    £3.90 Clubcard (£9.75/kg)
  • Summer Pride Peeled Plum Tomatoes 400G

    400g · £2.00/kg
    £0.80
    £0.60 Clubcard (£1.50/kg)
  • Summer Pride Chopped Tomatoes 400G

    400g · £2.00/kg
    £0.80
    £0.60 Clubcard (£1.50/kg)
  • Mutti Finely Chopped Tomatoes 400g

    400g · £5.38/kg
    £2.15
    £1.60 Clubcard (£4.00/kg)
  • Heinz Baked Beanz Snap Pots 4 x 200g

    4pk · £22.00/kg
    £4.40
    2 for £6 Clubcard
  • Laila Rocecoco Beans 400g

    400g · £2.75/kg
    £1.10
    £0.85 Clubcard (£2.13/kg)
  • Laila Butter Beans 400g

    400g · £2.75/kg
    £1.10
    £0.75 Clubcard (£1.88/kg)
  • Green Giant Salt Free Sweetcorn 340G

    340g · £5.00/kg
    £1.70
    2 for £2.50 Clubcard
  • Green Giant Original Sweet Corn 340G

    340g · £5.00/kg
    £1.70
    2 for £2.50 Clubcard
  • Summer Pride Chickpeas In Salted Water 380g

    380g · £2.76/kg
    £1.05
    £0.75 Clubcard (£1.97/kg)
  • Summer Pride Red Kidney Beans In Salted Water 380g

    380g · £2.50/kg
    £0.95
    £0.75 Clubcard (£1.97/kg)
  • John West Light Lunch Mediterranean Style Tuna Salad 220G

    220g · £13.18/kg
    £2.90
    £2.40 Clubcard (£10.91/kg)
  • John West Light Lunch French Style Tuna Salad 220G

    220g · £13.18/kg
    £2.90
    £2.40 Clubcard (£10.91/kg)
  • John West Light Lunch Mexican Style Tuna Salad 220G

    220g · £13.18/kg
    £2.90
    £2.40 Clubcard (£10.91/kg)
  • Tesco Chunky Chicken & Bean Mexican Fiesta 600g

    600g · £4.83/kg
    £2.90
    £2.55 Clubcard (£4.25/kg)
  • Tesco Chunky Chicken & Orzo Marry Me Soup 600g

    600g · £5.08/kg
    £3.05
    £2.70 Clubcard (£4.50/kg)
  • Tesco Tuna Steaks with a Little Sunflower Oil 110g

    110g · £16.82/kg
    £1.85
    3 for £4.50 Clubcard
  • Tesco Tuna Steaks with a Little Spring Water 110g

    110g · £16.82/kg
    £1.85
    3 for £4.50 Clubcard
  • Tesco Tuna Steaks With A Little Brine 110g

    110g · £16.82/kg
    £1.85
    3 for £4.50 Clubcard
  • Princes Tuna Chunks In Spring Water 4X145g

    4pk · £39.66/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£32.76/kg)
  • Princes Tuna Chunks In Sunflower Oil 4X145g

    4pk · £39.66/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£32.76/kg)
  • Princes Tuna Chunks In Brine 4X145g

    4pk · £39.66/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£32.76/kg)
  • Princes Drained Tuna Steak In Spring Water 110G

    110g · £24.09/kg
    £2.65
    £2.30 Clubcard (£20.91/kg)
  • Princes Drained Tuna Steak Sunflower Oil 110G

    110g · £24.09/kg
    £2.65
    £2.30 Clubcard (£20.91/kg)
  • Laila Light Coconut Milk 400ml

    £1.65
    £0.95 Clubcard
  • Laila Rich & Creamy Coconut Milk 400ml

    £1.65
    £0.95 Clubcard
  • Baxters Crinkle Cut Beetroot 567G

    567g · £6.26/kg
    £3.55
    £2.90 Clubcard (£5.11/kg)
  • Baxters Sliced Beets In Vinegar 567G

    567g · £6.26/kg
    £3.55
    £2.90 Clubcard (£5.11/kg)
  • Laila Alphonso Mango Pulp 850G

    850g · £4.88/kg
    £4.15
    £3.00 Clubcard (£3.53/kg)
  • Laila Kesar Mango Pulp 850G

    850g · £4.88/kg
    £4.15
    £2.65 Clubcard (£3.12/kg)
  • Dole Mango in Juice 4 x 113g

    4pk · £27.43/kg
    £3.10
    £2.75 Clubcard (£24.34/kg)
  • Island Sun Coconut Milk 400Ml

    £1.50
    £0.90 Clubcard
  • Fray Bentos Steak & Kidney 425G

    425g · £9.88/kg
    £4.20
    £3.35 Clubcard (£7.88/kg)
  • Dole Fruit Bowl Mandarins In Juice 4 X 113G

    4pk · £27.43/kg
    £3.10
    £2.75 Clubcard (£24.34/kg)
  • Wikinger 8 Hot Dogs 550G

    550g · £5.45/kg
    £3.00
    £2.55 Clubcard (£4.64/kg)
  • Baxters Baby Beetroot 567G

    567g · £6.26/kg
    £3.55
    £2.90 Clubcard (£5.11/kg)
  • Dole Fruit Salad With Cherry 4X113g

    4pk · £27.43/kg
    £3.10
    £2.75 Clubcard (£24.34/kg)

Sugar, Flour, Baking

  • Splenda Low Calorie Sweetener Granulated 125G

    125g · £30.00/kg
    £3.75
    £3.25 Clubcard (£26.00/kg)
  • Suhana Jaggery Powder 1kg

    1kg · £4.60/kg
    £4.60
    £3.15 Clubcard (£3.15/kg)
  • Natvia Sweetener 350g

    350g · £21.14/kg
    £7.40
    £4.55 Clubcard (£13.00/kg)
  • Pure Via Stevia Sweetener 370g

    370g · £20.00/kg
    £7.40
    £5.80 Clubcard (£15.68/kg)
  • Billingtons Golden Caster 1Kg

    1kg · £3.60/kg
    £3.60
    £3.10 Clubcard (£3.10/kg)
  • Canderel Sweetener 100 Pack

    8g · £237.50/kg
    £1.90
    £1.35 Clubcard (£168.75/kg)
  • Silver Spoon Half Spoon Sugar 1Kg

    1kg · £3.55/kg
    £3.55
    £3.05 Clubcard (£3.05/kg)
  • Billingtons Golden Icing Sugar 500G

    500g · £4.90/kg
    £2.45
    £2.20 Clubcard (£4.40/kg)
  • Pure Via Stevia Leaf Sweetener 300 Tablets 25.5g

    25g · £190.00/kg
    £4.75
    £3.60 Clubcard (£144.00/kg)
  • Pure Via Baker's Secret Soft Brown Sugar Alternative 300G

    300g · £23.67/kg
    £7.10
    £4.55 Clubcard (£15.17/kg)
  • Purevia Caster Sugar Alternative 370G

    370g · £16.89/kg
    £6.25
    £3.90 Clubcard (£10.54/kg)
  • Canderel Sugarly Zero Calorie Sweetener 370G

    370g · £14.73/kg
    £5.45
    £4.80 Clubcard (£12.97/kg)
  • Billingtons Light Brown Sugar 500G

    500g · £5.20/kg
    £2.60
    £2.10 Clubcard (£4.20/kg)
  • Laila Demerara Sugar 2kg

    2kg · £3.23/kg
    £6.45
    £4.55 Clubcard (£2.28/kg)
  • Elephant Atta Medium Chapatti Flour 1.5kg

    1kg · £3.70/kg
    £3.70
    £3.15 Clubcard (£3.15/kg)
  • Virani Gram Flour 2Kg

    2kg · £3.23/kg
    £6.45
    £5.00 Clubcard (£2.50/kg)
  • Annapurna Fine Besan Gram Flour 1kg

    1kg · £4.60/kg
    £4.60
    £3.80 Clubcard (£3.80/kg)
  • Allinson's Strong White Bread Flour 1Kg

    1kg · £2.30/kg
    £2.30
    £1.70 Clubcard (£1.70/kg)
  • Koh-I-Noor Besan Gram Flour 1Kg

    1kg · £3.80/kg
    £3.80
    £2.85 Clubcard (£2.85/kg)
  • Peak Instant Whole Milk Powder 900g

    900g · £18.22/kg
    £16.40
    £11.50 Clubcard (£12.78/kg)
  • Peak Instant Whole Milk Powder 400g

    400g · £19.50/kg
    £7.80
    £6.40 Clubcard (£16.00/kg)
  • Betty Crocker Strawberry Cake Mix 425G

    425g · £9.65/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.76/kg)
  • Mr Kipling Signature Baking Triple Chocolate Cake Mix 416g

    416g · £9.86/kg
    £4.10
    £3.05 Clubcard (£7.33/kg)
  • Cake Decor Edible Blood 90g

    90g · £22.78/kg
    £2.05
    £1.70 Clubcard (£18.89/kg)
  • Betty Crocker Rich Cream Cheese Style Icing 400G

    400g · £9.88/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£8.25/kg)
  • Betty Crocker Vanilla Buttercream Style Icing 400G

    400g · £9.88/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£8.25/kg)
  • Betty Crocker Velvety Vanilla Icing 400G

    400g · £9.88/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£8.25/kg)
  • Betty Crocker Chocolate Fudge Icing 400G

    400g · £9.88/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£8.25/kg)
  • Nielsen Massey Vanilla Bean Paste 60Ml

    £7.75
    £6.35 Clubcard
  • Tesco Witches Legs Cupcake Kit 303g

    303g · £10.89/kg
    £3.30
    £2.95 Clubcard (£9.74/kg)
  • Betty Crocker Triple Chocolate Brownie Mix 415G

    415g · £9.88/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.95/kg)
  • Betty Crocker Chocolate Chip Cookie Mix 200G

    200g · £13.25/kg
    £2.65
    £2.35 Clubcard (£11.75/kg)
  • Dr Oetker Rainbow Magic Sprinkles 115G

    115g · £27.39/kg
    £3.15
    £2.25 Clubcard (£19.57/kg)
  • Dr. Oetker Topped Cookie Mix Pistachio 325g

    325g · £13.08/kg
    £4.25
    £3.75 Clubcard (£11.54/kg)
  • Dr. Oetker Easy Melt Chocolaty Cake Covering Milk Chocolate Cover 150g

    150g · £21.00/kg
    £3.15
    £1.55 Clubcard (£10.33/kg)
  • Create A Cake Pastel Muffin Cases 100

    100pk · £0.03 each
    £3.05
    £2.65 Clubcard (£0.03 each)
  • Create A Cake Rainbow Muffin Cases 100

    100pk · £0.03 each
    £3.05
    £2.65 Clubcard (£0.03 each)
  • Betty Crocker Tempting Chocolate Cake Mix 425g

    425g · £9.65/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.76/kg)
  • Dr Oetker Bright & Bold Sprinkles Mix 109G

    109g · £24.77/kg
    £2.70
    £2.15 Clubcard (£19.72/kg)
  • Betty Crocker Velvety Vanilla Cake Mix 425G

    425g · £9.65/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.76/kg)
  • Betty Crocker Cake Mix - Red Velvet 425g

    425g · £9.65/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.76/kg)
  • Betty Crocker Devils Food Chocolate Cake Mix 425G

    425g · £9.65/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.76/kg)
  • Betty Crocker Tempting Chocolate Icing 400G

    400g · £9.88/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£8.25/kg)
  • Dr Oetker Chocolatey Sprinkles Mix 103g

    103g · £26.21/kg
    £2.70
    £2.15 Clubcard (£20.87/kg)
  • Dr. Oetker Madagascan Vanilla Extract 95ml

    £5.40
    £4.85 Clubcard
  • Nielsen-Massey Vanilla Extract 60Ml

    £7.70
    £5.70 Clubcard
  • Betty Crocker Rainbow Cookie Mix 495g

    495g · £8.28/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£6.67/kg)
  • Dr. Oetker Extra Dark Chocolate 72% 100g

    100g · £35.50/kg
    £3.55
    £2.80 Clubcard (£28.00/kg)
  • Dr. Oetker Dark Chocolate 54% Cocoa 100G

    100g · £35.50/kg
    £3.55
    £2.80 Clubcard (£28.00/kg)
  • Dr. Oetker Milk Chocolate 35% Cocoa 100G

    100g · £35.50/kg
    £3.55
    £2.80 Clubcard (£28.00/kg)
  • View all (59)

Rice, Pasta, Pulses, Noodles

  • Mug Shot Cajun Pasta 60G

    60g · £22.50/kg
    £1.35
    £0.85 Clubcard (£14.17/kg)
  • Batchelors Pasta & Sauce Cheese Leek Ham Quick Cook 99G

    99g · £15.15/kg
    £1.50
    £1.30 Clubcard (£13.13/kg)
  • Dolmio Feasts Cheesy Mac & Cheese Pasta Ready Meal 250g

    250g · £16.20/kg
    £4.05
    £3.55 Clubcard (£14.20/kg)
  • Mug Shot Pasta - Roast Chicken 55g

    60g · £22.50/kg
    £1.35
    £0.85 Clubcard (£14.17/kg)
  • Batchelors Pasta & Sauce Pot Cheese & Broccoli 65G

    65g · £23.85/kg
    £1.55
    £1.25 Clubcard (£19.23/kg)
  • De Cecco Penne Rigate 500G

    500g · £4.80/kg
    £2.40
    £2.10 Clubcard (£4.20/kg)
  • De Cecco Fusilli 500G

    500g · £4.80/kg
    £2.40
    £2.10 Clubcard (£4.20/kg)
  • Batchelors Pasta 'n' Sauce Microwave Ready Meal Pasta with Mushroom and Garlic 200g

    200g · £12.25/kg
    £2.45
    £2.35 Clubcard (£11.75/kg)
  • De Cecco Spaghetti 500G

    500g · £4.80/kg
    £2.40
    £2.10 Clubcard (£4.20/kg)
  • De Cecco Linguine 500G

    500g · £4.80/kg
    £2.40
    £2.10 Clubcard (£4.20/kg)
  • Batchelors Pasta & Sauce Chicken & Mushroom Quick Cook 99G

    99g · £15.15/kg
    £1.50
    £1.30 Clubcard (£13.13/kg)
  • Batchelors Pasta 'n' Sauce - Cheese & Broccoli 99g

    99g · £15.15/kg
    £1.50
    £1.30 Clubcard (£13.13/kg)
  • Mug Shot Cheesy Mac & Cheese Pasta 68g

    62g · £21.77/kg
    £1.35
    £0.85 Clubcard (£13.71/kg)
  • Maggi Global Kitchen Spaghetti Bolognese with Beef Ready Meal 260g

    260g · £14.23/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£11.35/kg)
  • Batchelors Pasta 'n' Sauce Microwave Ready Meal Carbonara 200g

    200g · £12.25/kg
    £2.45
    £2.35 Clubcard (£11.75/kg)
  • Mug Shot Creamy Cheese Pasta 68g

    62g · £21.77/kg
    £1.35
    £0.85 Clubcard (£13.71/kg)
  • Mugshot Tomato & Herb Pasta 64G

    60g · £22.50/kg
    £1.35
    £0.85 Clubcard (£14.17/kg)
  • Pot Noodle Bombay Bad Boy Instant Noodles King Pot 114g

    114g · £15.35/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Pot Noodle Original Curry Instant Noodles King Pot 114g

    114g · £15.35/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Pot Noodle Chicken & Mushroom Instant Noodles King Pot 114g

    114g · £15.35/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Pot Noodle Sticky Rib Instant Noodles King Pot 114g

    114g · £15.35/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Buldak Carbonara Spicy Hot Chicken Ramen Cup 80g

    80g · £33.13/kg
    £2.65
    £2.05 Clubcard (£25.63/kg)
  • SAMYANG CHEESE BULDAK HOT CHICKEN FLAVOUR RAMEN CUP 70G

    70g · £32.86/kg
    £2.30
    £1.95 Clubcard (£27.86/kg)
  • Maggi 2 Minute Masala Flavour Instant Noodles 70g

    70g · £13.57/kg
    £0.95
    £0.85 Clubcard (£12.14/kg)
  • Pot Noodle Beef & Tomato Instant Noodles King Pot 114g

    114g · £15.35/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Tiger Tiger Ramen Stir Fry Noodles 400G

    2pk · £10.00/kg
    £2.00
    £1.60 Clubcard (£8.00/kg)
  • Tiger Tiger Udon Japanese Style Noodles 400G

    2pk · £10.00/kg
    £2.00
    £1.60 Clubcard (£8.00/kg)
  • Tiger Tiger 5mm Rice Stick Noodles 400g

    400g · £7.88/kg
    £3.15
    £2.65 Clubcard (£6.63/kg)
  • Huel Lite Sweet Chilli Flavour High Protein Noodles - 66g

    66g · £54.55/kg
    £3.60
    £3.10 Clubcard (£46.97/kg)
  • Huel Black Edition Katsu Curry Flavour High Protein Noodles - 100g

    100g · £49.50/kg
    £4.95
    £4.45 Clubcard (£44.50/kg)
  • Huel Black Edition Asian-Style Beef Flavour High Protein Noodles - 103g

    103g · £48.06/kg
    £4.95
    £4.45 Clubcard (£43.20/kg)
  • Huel Lite Classic Chicken Flavour High Protein Noodles - 64g

    64g · £56.25/kg
    £3.60
    £3.10 Clubcard (£48.44/kg)
  • Buldak Original Spicy Hot Chicken Ramen Cup 70g

    70g · £32.86/kg
    £2.30
    £1.95 Clubcard (£27.86/kg)
  • Namdong Chicken Jjigae Instant Noodles 120g

    120g · £14.17/kg
    £1.70
    £1.40 Clubcard (£11.67/kg)
  • Namdong Beef Jjigae Instant Noodles 120g

    120g · £14.17/kg
    £1.70
    £1.40 Clubcard (£11.67/kg)
  • Pot Noodle Original Curry Instant Noodles 114g

    114g · £12.28/kg
    £1.40
    £1.20 Clubcard (£10.53/kg)
  • Pot Noodle Beef and Tomato Instant Noodles 114g

    114g · £12.28/kg
    £1.40
    £1.20 Clubcard (£10.53/kg)
  • Pot Noodle Bombay Badboy Instant Noodles 115g

    115g · £12.17/kg
    £1.40
    £1.20 Clubcard (£10.43/kg)
  • Pot Noodle Chicken and Mushroom Instant Noodles 112g

    112g · £12.50/kg
    £1.40
    £1.20 Clubcard (£10.71/kg)
  • Buldak Samyang Hot Chicken Flavour Ramen 5x140g

    5pk · £55.00/kg
    £7.70
    £6.70 Clubcard (£47.86/kg)
  • Maggi Hot Cup Chicken Noodles Pot 59.2g

    59g · £25.42/kg
    £1.50
    £1.05 Clubcard (£17.80/kg)
  • Mugshot Sweet & Sour Noodles 67G

    61g · £22.13/kg
    £1.35
    £0.85 Clubcard (£13.93/kg)
  • Mugshot Chicken & Sweetcorn Noodles 54G

    54g · £25.00/kg
    £1.35
    £0.85 Clubcard (£15.74/kg)
  • Maggi Hot Cup Noodles - Curry Flavour 59.2g

    59g · £25.42/kg
    £1.50
    £1.05 Clubcard (£17.80/kg)
  • Maggi 2-Minute Instant Noodles - Chicken Flavour 5 x 74g

    5pk · £64.19/kg
    £4.75
    £3.55 Clubcard (£47.97/kg)
  • Maggi 2-Minute Instant Noodles - Curry Flavour 5x79g

    5pk · £60.13/kg
    £4.75
    £2.95 Clubcard (£37.34/kg)
  • Tilda Jasmine Thai Rice 5Kg

    5kg · £4.55/kg
    £22.75
    £18.85 Clubcard (£3.77/kg)
  • Tilda Grand Extra Long Grain Rice 5Kg

    5kg · £4.55/kg
    £22.75
    £18.85 Clubcard (£3.77/kg)
  • Tilda Golden Sella Basmati Rice 5Kg

    5kg · £4.55/kg
    £22.75
    £18.85 Clubcard (£3.77/kg)
  • Tilda Pure Basmati Rice 500G

    500g · £7.60/kg
    £3.80
    £2.85 Clubcard (£5.70/kg)
  • View all (89)

Table Sauces & Condiments

  • Hellmann's Real Mayonnaise Squeezy 580ml

    £4.15
    £3.30 Clubcard
  • Hellmann's Light Mayonnaise Squeezy 580ml

    £4.15
    £3.30 Clubcard
  • Ashoka Tamarind & Date Chutney 300g

    300g · £7.67/kg
    £2.30
    £1.75 Clubcard (£5.83/kg)
  • Ashoka Coriander Chutney 250g

    250g · £9.20/kg
    £2.30
    £1.75 Clubcard (£7.00/kg)
  • Nando's Perinaise Hot 465G

    465g · £10.97/kg
    £5.10
    £4.30 Clubcard (£9.25/kg)
  • Suhana Schezwan Chutney 200g

    200g · £8.00/kg
    £1.60
    £1.40 Clubcard (£7.00/kg)
  • Pataks Indian Lime Pickle Medium 283G

    283g · £11.66/kg
    £3.30
    £2.70 Clubcard (£9.54/kg)
  • Indus Mango Chutney Sauce 422g

    422g · £5.09/kg
    £2.15
    £1.90 Clubcard (£4.50/kg)
  • Indus Spicy Mayo Sauce 400ml

    £2.15
    £1.90 Clubcard
  • Hellmann's Spicy Ranch Mayo 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Levi Roots Reggae Reggae Jerk BBQ Sauce 330g

    330g · £8.79/kg
    £2.90
    £2.50 Clubcard (£7.58/kg)
  • Hellmann's Light Mayonnaise Jar 400g

    400g · £9.00/kg
    £3.60
    £3.05 Clubcard (£7.63/kg)
  • Heinz Seriously Good Light Mayonnaise 815g

    815g · £6.20/kg
    £5.05
    2 for £7.20 Clubcard
  • Heinz Seriously Good Mayonnaise 775G

    775g · £6.52/kg
    £5.05
    2 for £7.20 Clubcard
  • Hellmann's Real Mayonnaise Jar 400g

    400g · £9.00/kg
    £3.60
    £3.05 Clubcard (£7.63/kg)
  • Hellmann's Chilli Charger Mayo 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Hellmann's Roasted Garlic Mayo 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Nando's Perinaise Sauce 465G

    465g · £10.97/kg
    £5.10
    £4.30 Clubcard (£9.25/kg)
  • Winiary Mayonnaise 400Ml

    8pk · £0.40 each
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£0.34 each)
  • Sharwood's Mango Chutney 530g

    530g · £8.68/kg
    £4.60
    £3.70 Clubcard (£6.98/kg)
  • Hellmann's Garlic & Herb Sauce 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Hellmann's Creamy Ranch Mayo 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Hellmann's Blue Cheese Ranch Mayo 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Hellmann's Buffalo Ranch Mayo 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Ashoka Mixed Pickle 500G

    500g · £4.90/kg
    £2.45
    £1.95 Clubcard (£3.90/kg)
  • Ashoka Mango Pickle Mild 500G

    500g · £4.90/kg
    £2.45
    £1.95 Clubcard (£3.90/kg)
  • Branston Piccalilli 360G

    360g · £8.89/kg
    £3.20
    £2.75 Clubcard (£7.64/kg)
  • Heinz Top Down Squeezy Tomato Ketchup Sauce 700G

    700g · £7.00/kg
    £4.90
    2 for £7.20 Clubcard
  • Pudliszki Mild Tomato Ketchup 480G

    480g · £4.58/kg
    £2.20
    £1.95 Clubcard (£4.06/kg)
  • Heinz Tomato Ketchup Less Salt & Sugar 665G

    665g · £7.37/kg
    £4.90
    2 for £7.20 Clubcard
  • Suhana Red Chilli Sauce 200g

    200g · £8.50/kg
    £1.70
    £1.35 Clubcard (£6.75/kg)
  • Suhana Green Chilli Sauce 200g

    200g · £8.50/kg
    £1.70
    £1.35 Clubcard (£6.75/kg)
  • Laila Piri Piri Sauce 1 Litre

    £3.35
    £2.60 Clubcard
  • Laila Chilli & Garlic Sauce 1 Litre

    £3.35
    £2.60 Clubcard
  • Indus Peri Peri Hot Chilli Sauce 422g

    422g · £5.09/kg
    £2.15
    £1.90 Clubcard (£4.50/kg)
  • Indus Chilli Sauce 422g

    422g · £5.09/kg
    £2.15
    £1.90 Clubcard (£4.50/kg)
  • East End Very Hot Green Chilli Sauce 260G

    260g · £7.31/kg
    £1.90
    £1.60 Clubcard (£6.15/kg)
  • Thai Dragon Sriracha Hot Chilli Sauce 455Ml

    £3.40
    £2.90 Clubcard
  • Maggi Authentic Indian Hot and Sweet Sauce 400g

    400g · £8.00/kg
    £3.20
    £2.35 Clubcard (£5.88/kg)
  • Maggi Authentic Indian Masala Chilli Sauce 400g

    400g · £8.00/kg
    £3.20
    £2.65 Clubcard (£6.63/kg)
  • Olympia Classic Mustard 300G

    300g · £8.00/kg
    £2.40
    £2.15 Clubcard (£7.17/kg)
  • Heinz Salad Cream Light 605G

    605g · £8.51/kg
    £5.15
    2 for £7.20 Clubcard
  • Heinz Salad Cream 605G

    605g · £8.51/kg
    £5.15
    2 for £7.20 Clubcard
  • Knorr Liquid Aromat 210g

    210g · £13.57/kg
    £2.85
    £2.25 Clubcard (£10.71/kg)
  • Indus Raita Yoghurt & Mint Sauce 400ml

    £2.15
    £1.90 Clubcard
  • Hellmann's Chunky Burger Sauce 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Calve Halal Samourai Style Sauce 430ml

    £4.60
    £3.60 Clubcard
  • Calve Halal Algerienne Style Sauce 430ml

    £4.60
    £3.60 Clubcard
  • Maggi Hot Liquid Seasoning 100ml

    £1.85
    £1.60 Clubcard
  • Suhana Soya Sauce 200g

    200g · £8.50/kg
    £1.70
    £1.35 Clubcard (£6.75/kg)
  • View all (53)

Tea, Coffee, Hot Drinks

  • STARBUCKS Italian Style Roast by NESPRESSO Coffee Pods, Dark Roast, 56g Box of 10

    56g · £108.93/kg
    £6.10
    £4.90 Clubcard (£87.50/kg)
  • Nescafe Vanilla Latte Instant Coffee 7 Sachets

    7pk · £155.56/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£111.11/kg)
  • Nescafe Double Choc Mocha Instant Coffee 7 Sachet

    7pk · £140.00/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£100.00/kg)
  • STARBUCKS Single-Origin Colombia by NESPRESSO Coffee Pods, Medium Roast, 57g Box of 10

    57g · £107.02/kg
    £6.10
    £4.90 Clubcard (£85.96/kg)
  • Nescafe Gold Blend Instant Coffee 190g

    190g · £56.58/kg
    £10.75
    £6.90 Clubcard (£36.32/kg)
  • Nescafe Original Instant Coffee 190g

    190g · £42.63/kg
    £8.10
    £6.15 Clubcard (£32.37/kg)
  • Kenco Smooth Instant Coffee 190g

    190g · £55.26/kg
    £10.50
    £8.00 Clubcard (£42.11/kg)
  • KENCO Decaf Instant Coffee 190g

    190g · £54.21/kg
    £10.30
    £8.00 Clubcard (£42.11/kg)
  • STARBUCKS Smooth Caramel by NESPRESSO Coffee Pods, Blonde Roast, 53g Box of 10

    51g · £119.61/kg
    £6.10
    £4.90 Clubcard (£96.08/kg)
  • Nescafe Cappuccino Instant Coffee 7 Sachets

    7pk · £186.67/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£133.33/kg)
  • Nescafe Gold Blend Instant Coffee Paper Refill Pouch 250g

    250g · £45.00/kg
    £11.25
    £10.10 Clubcard (£40.40/kg)
  • Nescafe Cappuccino Decaf Unsweetened Instant Coffee 7 Sachets

    7pk · £186.67/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£133.33/kg)
  • Nescafe Caramel Latte Instant Coffee 7 Sachets

    119g · £23.53/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£16.81/kg)
  • Nescafe Cappuccino Unsweetened Instant Coffee 7 Sachets

    7pk · £200.00/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£142.86/kg)
  • Costa Coffee Intense Dark Roast Instant Coffee 100g

    100g · £92.50/kg
    £9.25
    £5.45 Clubcard (£54.50/kg)
  • Costa Instant Coffee Smooth Medium Roast 100G

    100g · £92.50/kg
    £9.25
    £5.40 Clubcard (£54.00/kg)
  • STARBUCKS Blonde Espresso Roast by NESPRESSO Coffee Pods, Blonde Roast, 53g Box of 10

    53g · £115.09/kg
    £6.10
    £4.90 Clubcard (£92.45/kg)
  • Kenco Millicano Americano Instant Coffee 90g

    90g · £105.56/kg
    £9.50
    £4.55 Clubcard (£50.56/kg)
  • Nescafe Azera Americano Intense Instant Coffee 90g

    90g · £113.89/kg
    £10.25
    £4.50 Clubcard (£50.00/kg)
  • Nescafe Azera Americano Decaff Instant Coffee 90g

    90g · £113.89/kg
    £10.25
    £4.50 Clubcard (£50.00/kg)
  • Nescafe Azera Americano Instant Coffee 90g

    90g · £113.89/kg
    £10.25
    £4.50 Clubcard (£50.00/kg)
  • Nescafe Gold Blend Smooth Instant Coffee 190g

    190g · £56.58/kg
    £10.75
    £6.90 Clubcard (£36.32/kg)
  • L'or. Classique Instant Coffee 100G

    100g · £98.00/kg
    £9.80
    £7.55 Clubcard (£75.50/kg)
  • Pukka Organic Night Time Herbal Tea With Chamomile 20 Sleep Tea Bags 20g

    20g · £325.00/kg
    £6.50
    £4.50 Clubcard (£225.00/kg)
  • Pukka Organic Three Ginger Tea 20 Herbal Tea Bags 36g

    36g · £180.56/kg
    £6.50
    £4.50 Clubcard (£125.00/kg)
  • PG Tips Original Black Tea 40 Tea Bags 116g

    116g · £24.14/kg
    £2.80
    £2.40 Clubcard (£20.69/kg)
  • Pukka Organic Turmeric, Ginger & Orange Tea 20 Herbal Tea Bags 36g

    36g · £180.56/kg
    £6.50
    £4.50 Clubcard (£125.00/kg)
  • Wagh Bakri Masala Chai Spiced Tea 450g

    450g · £19.56/kg
    £8.80
    £7.80 Clubcard (£17.33/kg)
  • Pukka Organic Supreme Matcha Green Herbal Tea 20 Green Tea Bags 30g

    30g · £205.00/kg
    £6.15
    £4.15 Clubcard (£138.33/kg)
  • Pukka Organic Three Mint Tea With Peppermint for Digestion 20 Herbal Tea Bags 32g

    32g · £203.13/kg
    £6.50
    £4.50 Clubcard (£140.63/kg)
  • Pukka Organic Vanilla Chai Tea 20 Herbal Tea Bags 40g

    40g · £162.50/kg
    £6.50
    £4.50 Clubcard (£112.50/kg)
  • Clipper Organic Everyday Tea Bags 80Pack 232G

    232g · £23.92/kg
    £5.55
    £4.05 Clubcard (£17.46/kg)
  • Twinings Everyday Tea Bags 80 Pack 232g

    232g · £28.02/kg
    £6.50
    £4.50 Clubcard (£19.40/kg)
  • Twinings Strong English Breakfast 120 Tea Bags 375g

    375g · £22.80/kg
    £8.55
    £6.65 Clubcard (£17.73/kg)
  • Clipper Organic Fairtrade Green Tea 80S

    160g · £39.69/kg
    £6.35
    £4.05 Clubcard (£25.31/kg)
  • Tetley Original 120 Teabags 375G

    375g · £12.53/kg
    £4.70
    £4.25 Clubcard (£11.33/kg)
  • Royal Chai Ginger Tea Washout Sugar 180G

    180g · £23.89/kg
    £4.30
    £3.80 Clubcard (£21.11/kg)
  • Royal Chai Elaichi Tea Without Sugar 180G

    180g · £23.89/kg
    £4.30
    £3.80 Clubcard (£21.11/kg)
  • Royal Chai Elaichi Tea With Sugar 220G

    220g · £19.55/kg
    £4.30
    £3.80 Clubcard (£17.27/kg)
  • Royal Chai Masala Tea With Out Sugar 180G

    180g · £23.89/kg
    £4.30
    £3.80 Clubcard (£21.11/kg)
  • Royal Chai Masala Tea With Sugar 220G

    220g · £19.55/kg
    £4.30
    £3.80 Clubcard (£17.27/kg)
  • Pukka Organic Peppermint & Licorice Mint Tea 20 Herbal Tea Bags 30g

    30g · £216.67/kg
    £6.50
    £4.50 Clubcard (£150.00/kg)
  • Yorkshire Gold 80 Teabags 250G

    250g · £23.60/kg
    £5.90
    £5.10 Clubcard (£20.40/kg)
  • Twinings Pure Peppermint Tea Bags 20 Pack 40g

    40g · £90.00/kg
    £3.60
    £3.20 Clubcard (£80.00/kg)
  • Pukka Organic Lemon Ginger And a Touch of Manuka Honey 20 Herbal Tea Sachets 34g

    34g · £191.18/kg
    £6.50
    £4.50 Clubcard (£132.35/kg)
  • Twinings Pear & Apple Green Tea 20 Pack 40g

    40g · £85.00/kg
    £3.40
    £2.90 Clubcard (£72.50/kg)
  • Twinings Lemon Green Tea 20 Pack 40g

    40g · £85.00/kg
    £3.40
    £2.90 Clubcard (£72.50/kg)
  • Twinings Cranberry & Raspberry Tea Bags 20 Pack 40g

    40g · £90.00/kg
    £3.60
    £3.20 Clubcard (£80.00/kg)
  • Tetley 40 Teabags 125G

    125g · £20.80/kg
    £2.60
    £1.90 Clubcard (£15.20/kg)
  • Twinings Lemon & Ginger Tea 20 Pack 30g

    30g · £120.00/kg
    £3.60
    £3.20 Clubcard (£106.67/kg)
  • View all (61)

Cereal & Cereal Bars

  • Kellogg's Coco Pops Chocos Mix Cereal 430g

    430g · £9.65/kg
    £4.15
    £3.70 Clubcard (£8.60/kg)
  • Nakd Peanut Delight Raw Fruit & Nut Bar 4x35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Graze Cocoa Vanilla Oat Boosts Flapjack Snack 4x30G

    4pk · £125.00/kg
    £3.75
    £1.75 Clubcard (£58.33/kg)
  • Eat Natural Fruit & Nut Bar with Cranberries, Almonds & Dark Chocolate 3 x 40g

    3pk · £95.00/kg
    £3.80
    £2.80 Clubcard (£70.00/kg)
  • Huel Chocolate Fudge Brownie Flavour Complete Nutrition Bar 55g

    55g · £56.36/kg
    £3.10
    £2.60 Clubcard (£47.27/kg)
  • Huel Chocolate Chip Cookie Dough Complete Nutrition Bar 55g

    55g · £56.36/kg
    £3.10
    £2.60 Clubcard (£47.27/kg)
  • Nature Valley Protein Salted Caramel Nut Cereal Bars 4 x 40g

    4pk · £95.00/kg
    £3.80
    £2.75 Clubcard (£68.75/kg)
  • Nature Valley Protein Peanut & Chocolate Bars 4 x 40g

    4pk · £23.75/kg
    £3.80
    £2.75 Clubcard (£17.19/kg)
  • Nakd Berry Delight Raw Fruit & Nut Bar 4x35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Graze Lemon Blueberry Oat Boosts Flapjack Snack 4x30G

    4pk · £125.00/kg
    £3.75
    £1.75 Clubcard (£58.33/kg)
  • Eat Natural Fruit & Nut Protein Bars with Peanuts, Almonds & Salted Caramel 3 x 40g

    3pk · £102.50/kg
    £4.10
    £2.30 Clubcard (£57.50/kg)
  • Chitale Bingebar Mumbai Bhel 5x20g

    100g · £26.00/kg
    £2.60
    £1.85 Clubcard (£18.50/kg)
  • Graze Cherry Bakewell Oat Boosts Flapjack Snack 4x30G

    4pk · £125.00/kg
    £3.75
    £1.75 Clubcard (£58.33/kg)
  • Belvita Breakfast Chocolate Chip Soft Bakes Cereal Snack Bars Pack 5 x 50g

    250g · £14.20/kg
    £3.55
    £2.20 Clubcard (£8.80/kg)
  • Nakd Blueberry Muffin Raw Fruit & Nut Bar 4x35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Mr Kipling 4 Honey & Nut Breakfast Bakes

    4pk · £0.73 each
    £2.90
    £1.65 Clubcard (£0.41 each)
  • Go Ahead Forest Fruit Crispy Fruit Slices Snack Bars Multipack 4 x 43.6g

    174g · £11.21/kg
    £1.95
    £1.00 Clubcard (£5.75/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Caramel & Chocolate Multipack, 4x36g

    4pk · £83.33/kg
    £3.00
    £2.40 Clubcard (£66.67/kg)
  • Nakd Cocoa Orange Fruit & Nut Bars 4 Pack 140g

    4pk · £114.29/kg
    £4.00
    £3.25 Clubcard (£92.86/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Chocolatey Cereal Bars Multipack, 4x36g

    4pk · £83.33/kg
    £3.00
    £2.40 Clubcard (£66.67/kg)
  • Nakd Bakewell Tart Fruit & Nut Bars 4 Pack 140g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Belvita Breakfast Blueberry Soft Bakes Cereal Snack Bars Pack 5 x 50g

    250g · £14.20/kg
    £3.55
    £2.20 Clubcard (£8.80/kg)
  • Go Ahead Apple Crispy Fruit Slices Snack Bars Multipack 4 x 43.6g

    174g · £11.21/kg
    £1.95
    £1.00 Clubcard (£5.75/kg)
  • Fibre One 90 Calorie Chocolate Fudge Brownies Snack Bars 4 x 24g

    4pk · £125.00/kg
    £3.00
    £1.75 Clubcard (£72.92/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Marshmallow Snack Bars Multipack, 4x28g

    4pk · £107.14/kg
    £3.00
    £2.40 Clubcard (£85.71/kg)
  • Eat Natural Fruit & Nut Bars with Almond, Apricot & Yoghurt 3 x 40g

    3pk · £102.50/kg
    £4.10
    £2.30 Clubcard (£57.50/kg)
  • Kellogg's Coco Pops Chocos Chocolate Breakfast Cereal 430g

    430g · £9.65/kg
    £4.15
    £3.70 Clubcard (£8.60/kg)
  • Nestlé Shredded Wheat Bitesize Breakfast Cereal 720g

    720g · £7.57/kg
    £5.45
    £4.70 Clubcard (£6.53/kg)
  • Kellogg's Bluey Multigrain Shapes Breakfast Cereal 350g

    350g · £13.14/kg
    £4.60
    £3.40 Clubcard (£9.71/kg)
  • Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Sachets 20x36g

    20pk · £175.00/kg
    £6.30
    £4.25 Clubcard (£118.06/kg)
  • Kellogg's Special K Crunchy Golden Clusters Breakfast Cereal 360g

    360g · £12.36/kg
    £4.45
    £3.65 Clubcard (£10.14/kg)
  • Kellogg's Variety Pack Breakfast Cereal 196g

    196g · £20.92/kg
    £4.10
    £2.70 Clubcard (£13.78/kg)
  • Kellogg's Special K Milk Chocolate Breakfast Cereal 360g

    360g · £13.19/kg
    £4.75
    £4.05 Clubcard (£11.25/kg)
  • Kellogg's Corn Flakes Breakfast Cereal 670g

    670g · £6.87/kg
    £4.60
    £3.90 Clubcard (£5.82/kg)
  • Quaker Oat So Simple Classic Banana Porridge Sachets 10x34.8g

    10pk · £139.71/kg
    £4.75
    £3.25 Clubcard (£95.59/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Multigrain Shapes Breakfast Cereal 350g

    350g · £13.14/kg
    £4.60
    £3.95 Clubcard (£11.29/kg)
  • Nestlé Cheerios Honey Multigrain Hoop Breakfast Cereal 370g

    370g · £11.49/kg
    £4.25
    £3.10 Clubcard (£8.38/kg)
  • Nestlé Cheerios Honey Multigrain Hoop Breakfast Cereal 575g

    575g · £9.57/kg
    £5.50
    £4.60 Clubcard (£8.00/kg)
  • Quaker Oat So Simple Strawberry, Raspberry & Cranberry Porridge Sachets 10x33.9g

    10pk · £143.94/kg
    £4.75
    £3.25 Clubcard (£98.48/kg)
  • Weetabix Crispy Minis Fruit & Nut Cereal 500G

    500g · £10.80/kg
    £5.40
    £3.75 Clubcard (£7.50/kg)
  • Weetabix Crispy Minis Cereal - Chocolate Chip 500g

    500g · £10.80/kg
    £5.40
    £3.75 Clubcard (£7.50/kg)
  • Quaker Protein Oat So Simple Golden Syrup Porridge Sachets 8x43g

    8pk · £112.79/kg
    £4.85
    £3.30 Clubcard (£76.74/kg)
  • Kellogg's Crunchy Nut Chocolate Clusters Breakfast Cereal 400g

    400g · £11.13/kg
    £4.45
    £3.80 Clubcard (£9.50/kg)
  • Kellogg's Crunchy Nut Honey & Nut Clusters Breakfast Cereal 400g

    400g · £11.13/kg
    £4.45
    £3.80 Clubcard (£9.50/kg)
  • Quaker Oat So Simple Original Big Pack Porridge Sachets 22x27g

    594g · £11.28/kg
    £6.70
    £4.25 Clubcard (£7.15/kg)
  • Nestlé Shreddies Coco Chocolate Malted Wheats Breakfast Cereal 600g

    600g · £8.25/kg
    £4.95
    £3.70 Clubcard (£6.17/kg)
  • Kellogg's Crunchy Nut Breakfast Cereal 460g

    460g · £10.76/kg
    £4.95
    £4.45 Clubcard (£9.67/kg)
  • Kellogg's Special K Original Breakfast Cereal 440g

    440g · £10.80/kg
    £4.75
    £4.05 Clubcard (£9.20/kg)
  • Kellogg's Special K Red Berries Breakfast Cereal 330g

    330g · £14.39/kg
    £4.75
    £4.05 Clubcard (£12.27/kg)
  • Quaker Oat So Simple Sultana & Raisin Porridge Sachets 10x38.5g

    10pk · £125.00/kg
    £4.75
    £3.25 Clubcard (£85.53/kg)
  • View all (59)

Jams, Honey, Spreads

  • Rowse Supahoney With Manuka & Vitamin C 250G

    250g · £21.20/kg
    £5.30
    £4.30 Clubcard (£17.20/kg)
  • Rowse Squeezy Honey Dark & Rich 340G

    340g · £11.32/kg
    £3.85
    £2.85 Clubcard (£8.38/kg)
  • Rowse Authentic Manuka New Zealand Honey 250+ Mgo 225G

    225g · £82.22/kg
    £18.50
    £16.00 Clubcard (£71.11/kg)
  • Pasieka Mulitflower Honey 1Kg

    1kg · £10.75/kg
    £10.75
    £9.50 Clubcard (£9.50/kg)
  • Hilltop Premium Manuka Honey 250+ Mgo 225G

    225g · £68.89/kg
    £15.50
    £13.50 Clubcard (£60.00/kg)
  • Hilltop Manuka Honey Mgo 50 225G

    225g · £34.44/kg
    £7.75
    £6.95 Clubcard (£30.89/kg)
  • Rowse Squeezy Clear Honey 340G

    340g · £11.32/kg
    £3.85
    £2.95 Clubcard (£8.68/kg)
  • Rowse Squeezy Light & Mild Honey 340G

    340g · £11.32/kg
    £3.85
    £2.95 Clubcard (£8.68/kg)
  • Le Vieja Fabrica Fine Cut Seville Orange Marmalade 365G

    365g · £8.49/kg
    £3.10
    £2.20 Clubcard (£6.03/kg)
  • Meridian Smooth Peanut Butter 100% Nuts 280g

    280g · £12.68/kg
    £3.55
    £2.75 Clubcard (£9.82/kg)
  • Meridian Peanut Butter Crunchy 100% Nuts 280G

    280g · £12.68/kg
    £3.55
    £2.75 Clubcard (£9.82/kg)
  • Pip & Nut Crunchy Peanut Butter 1Kg

    1kg · £10.20/kg
    £10.20
    £8.00 Clubcard (£8.00/kg)
  • Pip & Nut Smooth Peanut Butter 1Kg

    1kg · £10.20/kg
    £10.20
    £8.00 Clubcard (£8.00/kg)
  • Meridian Smooth Almond Butter 470g

    470g · £23.94/kg
    £11.25
    £9.30 Clubcard (£19.79/kg)
  • Nutella Hazelnut & Chocolate Spread 630G

    630g · £10.79/kg
    £6.80
    £6.10 Clubcard (£9.68/kg)
  • Maple Crest Pancake Syrup 330g

    330g · £11.82/kg
    £3.90
    £3.30 Clubcard (£10.00/kg)

Baby

  • BEAR Fruit Yoyos Apple Multipack 5 x 20g

    5pk · £205.00/kg
    £4.10
    £2.15 Clubcard (£107.50/kg)
  • Heinz Mango, Chicken & Veggies Baby Food Jar 200g

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    3 for £3 Clubcard
  • Heinz Cottage Pie Baby Food Tray 200g

    200g · £13.25/kg
    £2.65
    £2.20 Clubcard (£11.00/kg)
  • Heinz Tomato Mozzarella Pasta Baby Food Tray 200g

    200g · £13.25/kg
    £2.65
    £2.20 Clubcard (£11.00/kg)
  • Heinz Sweet Potato & Beef Hotpot Baby Food Tray 200g

    200g · £13.25/kg
    £2.65
    £2.20 Clubcard (£11.00/kg)
  • Heinz Sweet & Sour Chicken Baby Food Tray 200g

    200g · £13.25/kg
    £2.65
    £2.20 Clubcard (£11.00/kg)
  • Heinz Spaghetti Bolognese Baby Food Tray 200g

    200g · £13.25/kg
    £2.65
    £2.20 Clubcard (£11.00/kg)
  • Heinz Veggies with Lamb Baby Food Tray 200g

    200g · £13.25/kg
    £2.65
    £2.20 Clubcard (£11.00/kg)
  • Heinz Chicken & Sweetcorn Risotto Baby Food Tray 200g

    200g · £13.25/kg
    £2.65
    £2.20 Clubcard (£11.00/kg)
  • Heinz Peach, Mango, Banana & Apple Baby Food Fruit Puree Pouch 100g

    100g · £16.00/kg
    £1.60
    3 for £3 Clubcard
  • Heinz Apple, Pear & Banana Fruit Puree Pouch Baby Food 100g

    100g · £16.00/kg
    £1.60
    3 for £3 Clubcard
  • Heinz Strawberry, Raspberry & Banana Baby Food Fruit Puree Pouch 100g

    100g · £16.00/kg
    £1.60
    3 for £3 Clubcard
  • Heinz Apple & Mango Baby Food Fruit Puree Pouch 100g

    100g · £16.00/kg
    £1.60
    3 for £3 Clubcard
  • Heinz Apple & Blueberry Puree Baby Food Pouch 100g

    100g · £16.00/kg
    £1.60
    3 for £3 Clubcard
  • Heinz Sweet Potato, Chicken & Veggies Pouch Baby Food 130g

    130g · £15.38/kg
    £2.00
    £1.65 Clubcard (£12.69/kg)
  • Heinz Tomato Mozzarella Pasta Shapes Baby Food Pouch 130g

    130g · £15.38/kg
    £2.00
    £1.65 Clubcard (£12.69/kg)
  • Heinz Sweet Potato & Beef Casserole Baby Food Pouch 130g

    130g · £15.38/kg
    £2.00
    £1.65 Clubcard (£12.69/kg)
  • Heinz My First Oat Porridge 125g

    125g · £26.00/kg
    £3.25
    2 for £4 Clubcard
  • Heinz Banana Porridge Baby Food 6m+ 125g

    125g · £26.00/kg
    £3.25
    2 for £4 Clubcard
  • Heinz Oat & Apple Porridge Baby Food 6m+125g

    125g · £26.00/kg
    £3.25
    2 for £4 Clubcard
  • BEAR Fruit Yoyos Mango Multipack 5 x 20g

    5pk · £205.00/kg
    £4.10
    £2.15 Clubcard (£107.50/kg)
  • Heinz Sunday Chicken Dinner Baby Food Jar 200g

    £1.55
    3 for £3 Clubcard
  • Heinz Spaghetti Bolognese Baby Food Jar 200g

    £1.55
    3 for £3 Clubcard
  • Heinz Cheese and Tomato Pasta Stars Baby Food Jar 200g

    £1.55
    3 for £3 Clubcard
  • Heinz Apple & Strawberry Baby Food Fruit Puree Pouch 100g

    100g · £16.00/kg
    £1.60
    3 for £3 Clubcard
  • BEAR Xtreme Fruit Yoyos Sour Strawberry Multipack 5 x 20g

    5pk · £205.00/kg
    £4.10
    £2.15 Clubcard (£107.50/kg)
  • Pampers Premium Protection New Baby Wipes 6x 60 Wipes

    360pk · £0.04 each
    £16.10
    £10.00 Clubcard (£0.03 each)
  • Pampers Premium Protection New Baby Wipes 60 Wipes

    60pk · £0.07 each
    £4.30
    £2.00 Clubcard (£0.03 each)
  • Pampers Premium Protection Size 5 32 Nappies

    32pk · £0.49 each
    £15.75
    £6.00 Clubcard (£0.19 each)
  • Pampers Premium Protection New Baby Size 3 40 Nappies

    40pk · £0.31 each
    £12.50
    £5.00 Clubcard (£0.13 each)
  • Pampers Premium Protection New Baby Size 2 44 Nappies

    44pk · £0.28 each
    £12.50
    £5.00 Clubcard (£0.11 each)
  • Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 6 28 Pack

    28pk · £0.45 each
    £12.50
    £6.00 Clubcard (£0.21 each)
  • Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 5 33 Pack

    33pk · £0.38 each
    £12.50
    £6.00 Clubcard (£0.18 each)
  • Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 4 38 Pack

    38pk · £0.33 each
    £12.50
    £6.00 Clubcard (£0.16 each)
  • Pampers New Baby Size 1 50 Nappies Essential Pack

    50pk · £0.24 each
    £12.00
    £5.00 Clubcard (£0.10 each)
  • Waterwipes Biodegradable Baby Wipes 60 Pack

    60pk · £0.06 each
    £3.85
    £2.60 Clubcard (£0.04 each)
  • Waterwipes Txtrd Biodegradable Baby Wipes 60 Pack

    60pk · £0.06 each
    £3.85
    £2.90 Clubcard (£0.05 each)
  • Pampers Sensitive Baby Wipes 0% Plastic 12X52 Wipes

    624pk · £0.02 each
    £14.00
    £10.00 Clubcard (£0.02 each)
  • Pampers Ninjamas Pyjama Pants Unisex 4-7 Years 10 Pack

    10pk · £0.80 each
    £8.00
    £3.50 Clubcard (£0.35 each)
  • WaterWipes Kids Hands & Faces 40 wipes

    40pk · £0.09 each
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£0.06 each)
  • Pampers Baby Dry Nappy Pants S8 22 Nappies

    22pk · £0.57 each
    £12.50
    £6.00 Clubcard (£0.27 each)
  • Haliborange Strawberry Multivitamins Softies 30s

    30pk · £0.24 each
    £7.30
    3 for 2 Clubcard
  • Childs Farm and Bluey, Bubble Bath, Bluey-Berry, 250ml

    £6.50
    £6.05 Clubcard
  • Childs Farm and Bluey, Hair & Body Wash, Bluey-Berry 250ml

    £8.05
    £6.05 Clubcard
  • Johnson's Baby Shampoo Without Dyes Sulphates & Soap 500 ml

    £4.25
    £3.50 Clubcard
  • Johnson's Baby Lotion with Aloe & Vitamin B5 500Ml

    £4.25
    £3.50 Clubcard
  • Johnson's Baby Powder Natural Cornstarch 400g

    400g · £12.38/kg
    £4.95
    £4.20 Clubcard (£10.50/kg)
  • Johnson's Top-To-Toe Wash 500ml

    £4.25
    £3.50 Clubcard
  • Cow & Gate Follow-On Milk From 6 Months Ready to Drink Multipack 6 x 200ml

    6pk · £1.29 each
    £7.75
    £6.50 Clubcard (£1.08 each)
  • Cow & Gate 3 Toddler Milk Formula 1+ Years 800g

    800g · £17.19/kg
    £13.75
    £12.35 Clubcard (£15.44/kg)

Laundry, Cleaning, Household

  • Andrex Complete Clean Toilet Tissue Standard Rolls 9 Rolls

    9pk · £0.81 each
    £7.30
    £6.30 Clubcard (£0.70 each)
  • Kleenex Balsam Tissues MEGA Box 75% more tissues 112 Sheets

    £4.30
    £2.65 Clubcard
  • Kleenex Take A Moment Tissues 48 Sheets

    £1.35
    £0.90 Clubcard
  • Spontex Microfibre Cloth 4 Pack

    4pk · £1.05 each
    £4.20
    £3.00 Clubcard (£0.75 each)
  • Flash Cleaning Spray with Bleach - Eucalyptus Scent 800ml

    £3.45
    £2.85 Clubcard
  • Flash Bathroom Cleaning Spray 800Ml

    £3.45
    £2.80 Clubcard
  • DUCK STARTER KIT FRESH DISCS LIME 36ML

    £4.10
    £3.25 Clubcard
  • Bloo 2in1 Cleaning Foam Fresh Scent Toilet Blocks 2 x 50g

    2pk · £72.00/kg
    £3.60
    £2.15 Clubcard (£43.00/kg)
  • Flash All Purpose Fresh Lemon Floor Cleaner 1L

    £3.00
    £2.50 Clubcard
  • Method Antibacterial All Purpose Cleaner Spray Wild Rhubarb 828Ml

    £5.45
    £3.50 Clubcard
  • Marigold Large Extra Life Kitchen Gloves

    1pk · £3.85 each
    £3.85
    £2.30 Clubcard (£2.30 each)
  • Marigold Medium Extra Life Kitchen Gloves

    1pk · £3.85 each
    £3.85
    £2.30 Clubcard (£2.30 each)
  • Dettol Antibacterial Multi Surface Cleaning Spray 750ml

    £3.60
    £3.00 Clubcard
  • Fairy Max Power Original Washing Up Liquid 545ml

    £3.95
    £3.55 Clubcard
  • Finish Ultimate All In One Deep Clean & Shine 75 Dishwasher Tablets 967.5g

    967g · £22.75/kg
    £22.00
    £12.00 Clubcard (£12.41/kg)
  • Finish Ultimate All In One 32 Dishwasher Tablets Lemon 412.8g

    412g · £27.31/kg
    £11.25
    £9.65 Clubcard (£23.42/kg)
  • Fairy Platinum Plus All In One Lemon Dishwasher 36 capsules 558g

    558g · £25.09/kg
    £14.00
    £11.00 Clubcard (£19.71/kg)
  • OceanSaver Plastic Free Eco Dishwasher Tablets 30 Pack 420g

    30pk · £675.00/kg
    £9.45
    £6.25 Clubcard (£446.43/kg)
  • Comfort Ultra Fresh & Protect Fabric Conditioner Heavenly Nectar 58 Washes 870ml

    £6.85
    £4.85 Clubcard
  • Comfort Ultra Fresh & Protect Fabric Conditioner Fresh Sky 58 Washes 870ml

    £6.85
    £4.85 Clubcard
  • Persil Ultimate Bio Ultra Stain Removal Washing Liquid Detergent XXL Mega Pack 58 Washes 1566ml

    £14.10
    £12.20 Clubcard
  • Fairy Non Bio Washing Pods 33 Washes 679.8g

    33pk · £575.00/kg
    £11.50
    £8.50 Clubcard (£425.00/kg)
  • Calgon washing machine cleaner tablets limescale protection 30 tablets

    390g · £35.90/kg
    £14.00
    £12.75 Clubcard (£32.69/kg)
  • Lenor Fabric Conditioner Spring Awakening 29 washes 899ml

    £3.75
    £2.25 Clubcard
  • Dettol Antibacterial Limescale Washing Machine Cleaner Citrus 250ml

    £5.65
    £3.25 Clubcard
  • Dettol Antibacterial Laundry Cleanser Liquid Fresh Cotton 1.5L

    £7.15
    £4.25 Clubcard
  • Dylon Colour Catcher Colour Protection Sheets 40 Pack

    40pk · £0.15 each
    £5.85
    £5.10 Clubcard (£0.13 each)
  • Bold Washing Liquid Pods Lavender & Camomile 33 washes 650.1g

    33pk · £618.42/kg
    £11.75
    £8.50 Clubcard (£447.37/kg)
  • Vanish Gold Oxi Action Whitener & Stain Remover For Whites 1.35kg

    1kg · £15.25/kg
    £15.25
    £10.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Vanish Gold Oxi Action Stain Remover For Colours 1.35kg

    1kg · £15.25/kg
    £15.25
    £10.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Persil Non Biological Washing Powder 60 Wash 3Kg

    3kg · £5.32/kg
    £15.95
    £11.00 Clubcard (£3.67/kg)
  • Ariel Original Washing Pods 33 Washes 574.2g

    33pk · £632.35/kg
    £10.75
    £8.50 Clubcard (£500.00/kg)
  • Fairy Fabric Conditioner 29 washes 899ml

    £3.30
    £2.25 Clubcard
  • Persil Wonder Wash Speed Clean Non Bio Laundry Detergent 31 Washes 837ml

    £11.50
    £8.50 Clubcard
  • Air Wick Active Fresh Refill White Peony & Jasmine Blossom 228ml

    £9.55
    £5.50 Clubcard
  • Air Wick Air Freshener Active Fresh Kit Cherry Blossom & Raspberry 228ml

    £12.65
    £8.00 Clubcard
  • Airwick Essential Oils Mulled Wine Candle 105G

    105g · £44.76/kg
    £4.70
    £2.95 Clubcard (£28.10/kg)
  • Glade Frosted Floral Cherries Candle 108g

    108g · £35.65/kg
    £3.85
    £3.05 Clubcard (£28.24/kg)
  • Air Wick Limited Edition Scented Oil Plug-In Diffuser + Refill Cosy Rose Tea 19ml

    £7.50
    £5.50 Clubcard
  • Febreze Air Freshener Plug & Refill Starter Kit Spring Awakening 20Ml

    £9.50
    £5.50 Clubcard
  • Air Wick Limited Edition Active Fresh Refill Cosy Jasmine Tea 228ml

    £7.65
    £5.50 Clubcard
  • Energizer Max Plus AAA Batteries 4 Pack

    4pk · £1.38 each
    £5.50
    £4.20 Clubcard (£1.05 each)
  • Energizer Max Plus AA Batteries 4 Pack

    4pk · £1.38 each
    £5.50
    £4.20 Clubcard (£1.05 each)
  • Zip Starter Log

    1pk · £2.60 each
    £2.60
    3 for £5.75 Clubcard
  • Zip 100% Natural 8 Heatlog

    8pk · £1.23 each
    £9.80
    2 for £15 Clubcard
  • Air Wick Cherry Blossom and Raspberry Reed Diffuser 42ml

    £10.50
    £5.60 Clubcard

Pet

  • PURINA ONE Salmon Dry Cat Food 800g

    800g · £8.88/kg
    £7.10
    £6.30 Clubcard (£7.88/kg)
  • Purina One Adult Dry Cat Food Chicken & Wholegrain 800G

    800g · £8.88/kg
    £7.10
    £6.30 Clubcard (£7.88/kg)
  • GOURMET Gold Savoury Cake Meat and Fish Variety Wet Cat Food 8x85g

    680g · £9.12/kg
    £6.20
    £4.00 Clubcard (£5.88/kg)
  • Go-Cat Adult Dry Cat Food Chicken And Duck 750G

    750g · £5.13/kg
    £3.85
    £2.50 Clubcard (£3.33/kg)
  • GOURMET Perle Country Medley in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.16/kg
    £7.30
    £5.35 Clubcard (£5.25/kg)
  • GOURMET Perle Ocean Delicacies in Gravy Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.16/kg
    £7.30
    £5.35 Clubcard (£5.25/kg)
  • GOURMET Gold Succulent Delights Wet Cat Food 8x85g

    8pk · £72.94/kg
    £6.20
    £4.00 Clubcard (£47.06/kg)
  • Felix As Good As it Looks Senior 7+ Fish in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.55/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • FELIX Doubly Delicious Countryside Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.60/kg
    £6.60
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • Felix As Good As it Looks Favourites Selection Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.55/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • GOURMET Perle Chef's Collection in Gravy Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.16/kg
    £7.30
    £5.35 Clubcard (£5.25/kg)
  • FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    12pk · £0.08/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£0.06/kg)
  • WINALOT Meaty Chunks Mixed in Jelly Wet Dog Food 12x100g

    12pk · £62.50/kg
    £6.25
    £4.00 Clubcard (£40.00/kg)

Sexual Wellness

  • Durex Water Based Lubricant Gel - Strawberry 100ml

    £13.60
    £8.00 Clubcard
  • Durex Play Silicone Based Perfect Glide Lubricant Gel 50ml

    £13.85
    £9.00 Clubcard
  • Durex Pleasure Me Condoms Ribbed & Dotted Regular Fit 12 Pack

    12pk · £1.39 each
    £16.65
    £11.00 Clubcard (£0.92 each)
  • Durex Thin Feel Condoms Extra Silicone Lube Regular Fit 12 Pack

    12pk · £1.39 each
    £16.65
    £11.00 Clubcard (£0.92 each)
  • KY Jelly Water Based Lubricant 57g

    57g · £122.81/kg
    £7.00
    £4.75 Clubcard (£83.33/kg)
  • Durex Thin Feel Ultra Thin Condoms Regular Fit 12 Pack

    12pk · £1.48 each
    £17.75
    £11.00 Clubcard (£0.92 each)
  • Durex Nude Ultra Thin Condoms Enhanced Sensitivity Regular Fit 6s

    6pk · £2.12 each
    £12.70
    £8.50 Clubcard (£1.42 each)

Beauty & Toiletries

  • Dove Silky Velvet Body Wash Shower Gel 450 ml

    £4.55
    £4.00 Clubcard
  • Dove Fruity Nourish Body Wash Shower Gel 450ml

    £4.55
    £4.00 Clubcard
  • ORIGINAL SOURCE CRISP APPLE SHOWER GEL 250ML

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Westlab Epsom Bath Salt 1kg

    1kg · £4.30/kg
    £4.30
    £3.50 Clubcard (£3.50/kg)
  • Original Source Mint Shower Gel 250M

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Original Source Lemon & Tea Tree Shower Gel 250M

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Original Source Lime Shower Gel 250M

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Original Source Vanilla Raspberry Shower Gel 250Ml

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Dove Nourishing Body Wash Shower Gel 450 ml

    £4.55
    £4.00 Clubcard
  • Original Source Coconut Shower 250Ml

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Sanex Expert Skin Health Calming Shower Gel 450ml

    £4.60
    £2.50 Clubcard
  • EULAH Body Boost Reviving Multi-Ball Roller 150ml

    £14.85
    £12.45 Clubcard
  • Dove Advanced Care Original 72h Roll-On Antiperspirant Deodorant 50ml

    £4.10
    £2.25 Clubcard
  • NIVEA Pearl & Beauty Antiperspirant Deodorant Spray 150ml

    £2.75
    £2.20 Clubcard
  • Sure Maximum Protection Clean Scent Odour Control Antiperspirant Deodorant Invisible Cream 60ml

    £6.90
    £3.90 Clubcard
  • NIVEA MEN Cool Kick Anti-Perspirant Deodorant Spray 150ml

    £2.75
    £2.20 Clubcard
  • NIVEA Men Derma Control Sensitive 72hr Anti Perspirant Deodorant Spray 250ml

    £5.25
    £3.75 Clubcard
  • NIVEA Black & White Original Anti-Perspirant Deodorant Spray 150ml

    £2.75
    £2.20 Clubcard
  • NIVEA MEN Black & White Original Anti-Perspirant Deodorant Spray 150ml

    £2.75
    £2.20 Clubcard
  • Lynx Africa 48h Deodorant Bodyspray for Men 150ml

    £5.40
    £3.30 Clubcard
  • Bodyform Total Protection Ultra Long Sanitary Towels wing 10 pack

    10pk · £0.18 each
    £1.75
    3 for £3 Clubcard
  • Tampax Compak Pearl Tampons Regular 20CT

    20pk · £0.20 each
    £3.90
    3 for £9 Clubcard
  • Tampax Compak Pearl Tampons Super Plus 20CT

    20pk · £0.20 each
    £3.90
    3 for £9 Clubcard
  • Tampax Compak Pearl Tampons Super 20CT

    20pk · £0.20 each
    £3.90
    3 for £9 Clubcard
  • Bodyform Total Protection Ultra Normal Sanitary Towels Wings 12 pack

    12pk · £0.15 each
    £1.75
    3 for £3 Clubcard
  • L'Oreal Paris Elnett Extra Strong Hold Hairspray 200ml

    £7.00
    £5.75 Clubcard
  • L'Oreal Elvive Hydra Hyaluronic Shampoo 400Ml

    £7.65
    £5.10 Clubcard
  • L'Oreal Elvive Colour Protect Shampoo 400Ml

    £7.65
    £5.10 Clubcard
  • L'Oreal Elvive Colour Protect Shampoo 250Ml

    £4.45
    2 for £6.40 Clubcard
  • L'Oreal Elvive Colour Protect Conditioner 200Ml

    £4.65
    2 for £6.40 Clubcard
  • L'Oreal Elvive Colour Protect Purple Conditioner 150Ml

    £9.30
    £4.65 Clubcard
  • L'Oreal Elvive Colour Protect Purple Shampoo 200Ml

    £10.00
    £4.60 Clubcard
  • G.O. Dry Shampoo Party Nights 200ml

    £3.15
    3 for 2 Clubcard
  • L'Oreal Paris Elnett Normal Hold Hairspray 200ml

    £7.00
    £5.75 Clubcard
  • L'Oreal Elvive Hydra Hyaluronic Conditioner 300Ml

    £6.50
    £4.65 Clubcard
  • L'Oreal Elvive Colour Protect Conditioner 300Ml

    £6.50
    £4.65 Clubcard
  • L'Oreal Elnett Damaged Strong Hold Hair Spray 200Ml

    £7.00
    £5.75 Clubcard
  • Garnier Ultimate Blends Hair Food Papaya 3in1 Mask 400ml

    £8.85
    £5.35 Clubcard
  • EULAH Face Blanket Moisturising Soft Cream 75ml

    £12.35
    £10.35 Clubcard
  • NIVEA Cleansing Face Wipes Normal Skin 25 Pack

    25pk · £0.09 each
    £2.25
    £2.00 Clubcard (£0.08 each)
  • NIVEA Original Care Lip Balm 4.8g

    4g · £637.50/kg
    £2.55
    £1.75 Clubcard (£437.50/kg)
  • NIVEA Soft Moisturiser 75ml

    £3.35
    £2.20 Clubcard
  • Garnier Skinactive Hyaluronic Cryo Jelly Eye Patches 5g

    5g · £1,150.00/kg
    £5.75
    £4.10 Clubcard (£820.00/kg)
  • Simple 10% Vitamins C+E+F Booster Face Serum 30Ml

    £12.00
    £9.60 Clubcard
  • Garnier Pure Active Blemish Patch 22 Pack

    22pk · £0.42 each
    £9.20
    £6.15 Clubcard (£0.28 each)
  • Nivea Men Moisturiser 75Ml

    £5.30
    £1.70 Clubcard
  • Garnier SkinActive Vitamin C Sheet Mask 28g

    28g · £160.71/kg
    £4.50
    £3.35 Clubcard (£119.64/kg)
  • L'Oreal Paris Revitalift Day Cream 50Ml

    £21.65
    £10.00 Clubcard
  • Garnier Skin Active 2 Million Probiotic Face Mask 22G

    22g · £204.55/kg
    £4.50
    £3.35 Clubcard (£152.27/kg)
  • L'Oreal Paris Revitalift Night Cream 50Ml

    £21.65
    £10.00 Clubcard
  • View all (67)

Health Care

  • Benylin Chesty Cough Relief Liquid - Guaifenesin, Levomenthol 150ml

    £7.20
    £4.90 Clubcard
  • Benylin Mucus Cough Max Syrup - Honey & Lemon 150ml

    £7.10
    £4.90 Clubcard
  • Sudafed Blocked Nose Spray 15ml

    £6.00
    £4.25 Clubcard
  • Bonjela Adult Ulcer Gel (Sugar Free) 15g

    15g · £526.67/kg
    £7.90
    £7.00 Clubcard (£466.67/kg)
  • Durex Water Based Lubricant Gel - Strawberry 100ml

    £13.60
    £8.00 Clubcard
  • Durex Play Silicone Based Perfect Glide Lubricant Gel 50ml

    £13.85
    £9.00 Clubcard
  • Durex Pleasure Me Condoms Ribbed & Dotted Regular Fit 12 Pack

    12pk · £1.39 each
    £16.65
    £11.00 Clubcard (£0.92 each)
  • Durex Thin Feel Condoms Extra Silicone Lube Regular Fit 12 Pack

    12pk · £1.39 each
    £16.65
    £11.00 Clubcard (£0.92 each)
  • KY Jelly Water Based Lubricant 57g

    57g · £122.81/kg
    £7.00
    £4.75 Clubcard (£83.33/kg)
  • Durex Thin Feel Ultra Thin Condoms Regular Fit 12 Pack

    12pk · £1.48 each
    £17.75
    £11.00 Clubcard (£0.92 each)
  • Durex Nude Ultra Thin Condoms Enhanced Sensitivity Regular Fit 6s

    6pk · £2.12 each
    £12.70
    £8.50 Clubcard (£1.42 each)
  • Tesco A-Z Multivitamin Tablets & Minerals 90s

    90pk · £0.08 each
    £6.95
    3 for 2 Clubcard
  • Pro Plus Caffeine Tablets 48s

    48pk · £0.11 each
    £5.25
    3 for 2 Clubcard
  • Vitabiotics Feroglobin Slow Release Capsules with B12 30s

    30pk · £0.23 each
    £7.00
    3 for 2 Clubcard
  • Linwoods Protein boost muscle maintenance 200G

    200g · £31.75/kg
    £6.35
    £4.65 Clubcard (£23.25/kg)
  • Vitabiotics Ultra Magnesium 60s 46g

    60pk · £0.13 each
    £7.75
    3 for 2 Clubcard
  • Bassetts Vitamins Adult Multivitamins - Raspberry & Pomegranate Flavour 60s

    60pk · £0.25 each
    £15.25
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Health Effervescent Vitamin C Plus Zinc Tablets - Orange Flavour 20s

    20pk · £0.06 each
    £1.20
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Health High Strength Vitamin D 25mcg Tablets 120s

    120pk · £0.06 each
    £6.60
    3 for 2 Clubcard
  • Berocca Natural Orange Vitamin and Mineral Effervescent Energy Tablets 45s

    45pk · £0.49 each
    £22.25
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco 40 Clear Waterproof Plasters.

    40pk · £0.05 each
    £1.90
    £1.70 Clubcard (£0.04 each)
  • Tesco Health Antiseptic Wipes 10s

    £1.40
    £1.25 Clubcard
  • Tesco Health Fabric Dressing Strips 10s 10x6cm

    10pk · £0.21 each
    £2.10
    £1.85 Clubcard (£0.19 each)
  • Tesco Health Microporous Tape 5Mx2.5Cm

    1pk · £1.65 each
    £1.65
    £1.45 Clubcard (£1.45 each)
  • Tesco Health Sterile Adhesive Dressing Large 5 Pack

    5pk · £0.40 each
    £2.00
    £1.80 Clubcard (£0.36 each)
  • Tesco High Strength Chewable Vitamin C 1000Mg 90s

    90pk · £0.09 each
    £8.10
    3 for 2 Clubcard

Gifts, Parties, Toys

  • Tesco Finest Belgian Chocolate Orange Nut Selection 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£16.67/kg)
  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £20.00/kg
    £6.00
    £3.75 Clubcard (£12.50/kg)
  • Tesco Finest Belgian Chocolate Almond Selection 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£16.67/kg)
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Toblerone Milk Chocolate Truffles Gift Box 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles 200G

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Gift Box 525g

    525g · £40.57/kg
    £21.30
    £15.50 Clubcard (£29.52/kg)
  • Ferrero Rocher Boxed Chocolates 24 Pieces 300g

    300g · £35.00/kg
    £10.50
    £7.50 Clubcard (£25.00/kg)
  • Lindt Lindor Pistachio Chocolate Truffles UK 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Tesco Finest Belgian Chocolate Brazil Nut Selection 150g                      

    150g · £20.00/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£16.67/kg)
  • Airwick Essential Oils Mulled Wine Candle 105G

    105g · £44.76/kg
    £4.70
    £2.95 Clubcard (£28.10/kg)
  • Glade Frosted Floral Cherries Candle 108g

    108g · £35.65/kg
    £3.85
    £3.05 Clubcard (£28.24/kg)
  • Toffifee 15 Pack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.25 Clubcard (£10.00/kg)
  • Air Wick Limited Edition Scented Oil Plug-In Diffuser + Refill Cosy Rose Tea 19ml

    £7.50
    £5.50 Clubcard
  • Ferrero Raffaello Coconut & Almond Pralines 230G

    230g · £30.43/kg
    £7.00
    £5.25 Clubcard (£22.83/kg)
  • Tesco Finest Belgium Dark Chocolate Cherries 130g

    130g · £31.15/kg
    £4.05
    £3.55 Clubcard (£27.31/kg)
  • Tesco Finest Chocolate Nut & Fruit Selection 150g

    150g · £27.00/kg
    £4.05
    £3.55 Clubcard (£23.67/kg)
  • Tesco Finest Belgium Chocolate Almonds Tray 150g

    150g · £27.00/kg
    £4.05
    £3.55 Clubcard (£23.67/kg)
  • Tesco Finest Belgium Milk Chocolate Pistachios 130g

    130g · £26.54/kg
    £3.45
    £2.95 Clubcard (£22.69/kg)
  • GREEN & BLACK'S Organic Dark, Milk & White Collection 24X15g

    360g · £36.11/kg
    £13.00
    £11.00 Clubcard (£30.56/kg)
  • Lindt Lindor Shortbread Truffles 200g

    200g · £43.25/kg
    £8.65
    £6.65 Clubcard (£33.25/kg)
  • CADBURY MILK TRAY 312G

    312g · £22.44/kg
    £7.00
    £4.00 Clubcard (£12.82/kg)
  • Ferrero Collection Boxed Chocolates 15 Pieces 172g

    172g · £43.60/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£31.98/kg)
  • TOBLERONE Lotus Biscoff Dimond TRUFFLES 180G

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • GREEN & BLACK'S Organic Milk & Dark Miniature Bars 12X15g

    180g · £41.67/kg
    £7.50
    £6.25 Clubcard (£34.72/kg)
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box 16 Pieces 200g

    200g · £37.50/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£27.50/kg)
  • Tesco Finest Maple & Dark Chocolate Nut Selection 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£16.67/kg)
  • Quality Street Matchmaker Cool Mint 110g

    110g · £18.18/kg
    £2.00
    £0.95 Clubcard (£8.64/kg)
  • After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g

    300g · £15.33/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Thorntons Classic Collection 262G

    262g · £36.26/kg
    £9.50
    £7.00 Clubcard (£26.72/kg)
  • Air Wick Cherry Blossom and Raspberry Reed Diffuser 42ml

    £10.50
    £5.60 Clubcard
  • View Meal Deals

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo