Custard, Cream & Jelly Desserts
Cadbury Dairy Milk Trifle Caramel 550g
550g · £8.36/kg£4.60Asda The Bakery Strawberry Trifle 600g
600g · £6.00/kg£3.60Asda The Bakery Chocolate Trifle 500g
500g · £7.20/kg£3.60Dole Mandarin in Orange Flavour Jelly 4 x 123g (492g)
492g · £4.41/kg20% off£2.17£2.71Hartley's Lemon and Lime Jelly 125g
125g · £7.60/kg4 for £2.50£0.95Cadbury Flake with a Cadbury Milk Chocolate Dessert 75g
75g · £16.67/kg£1.25The Bakery at Asda Tiramisu Desserts 2 x 100g (200g)
170g · £16.76/kg£2.85Hartley's 10 Cal Raspberry Flavour Jelly Pots 4 x 175g (700g)
700g · £5.07/kg£3.55Asda Raspberry Flavour Jelly Pots 6 x 120g (720g)
720g · £3.82/kg£2.75Hartley's Strawberry Jelly 125g
125g · £7.60/kg£0.95Cadbury Dairy Milk Pots of Joy 350g
350g · £7.00/kg£2.45Hartley's Sugar Free Jelly Raspberry Flavour 115g
115g · £8.26/kg4 for £2.50£0.95Milkybar Smooth and Creamy White Chocolate Dessert 4 x 65g (260g)
260g · £9.42/kg£2.45Zott Monte 4 Maxi Milk Dessert & Chocolate + Hazelnut 4 x 100g (400g)
400g · £8.25/kg£3.30Cocon Assorted Fruit Flavour Jelly Pudding with Coconut Gel Pieces 6 x 80g
80g · £30.00/kg£2.40Hartley's 10 Cal Raspberry Flavour Jelly 175g
175g · £6.00/kg4 for £2.50£1.05Hartley's Strawberry Flavour Jelly 750g (6 x 125g)
750g · £4.07/kg£3.05Asda Supreme Dessert 6X85G
510g · £3.84/kg£1.96Cadbury Layers of Joy Chocolate Trifles 2 x 90 (180g)
180g · £10.28/kg£1.85Jelly Squeeze Raspberry Flavour Jelly 6 x 95g (570g)
570g · £4.32/kg20% off£2.46£3.08Hartley's 10 Cal Mango & Passion Fruit Flavour Jelly 175g
175g · £5.89/kg4 for £2.50£1.03Asda Strawberry Flavour Jelly Pots 6 x 120g (720g)
720g · £3.82/kg£2.75Dole Mandarin in Orange Flavour Jelly 123g
123g · £6.10/kg4 for £2.50£0.75Dole Peach in Strawberry Flavour Jelly 4 x 123g (492g)
492g · £4.35/kg21% off£2.14£2.71Hartley's Raspberry Flavour Jelly 135g
135g · £10.37/kg£1.40Asda Crème Caramel 6 x 100 (600g)
600g · £4.58/kg£2.75Ambrosia My Mini Custard Lunchbox Snack Pots Multipack 6 x 55g
330g · £7.48/kg19% off£2.47£3.05Dole Peach in Strawberry Flavour Jelly 123g
123g · £6.10/kg4 for £2.50£0.75Hartley's 10 Cal Strawberry Flavour Jelly 175g
175g · £6.00/kg£1.05The Bakery at Asda Tiramisu Dessert 500g
500g · £8.20/kg£4.10Asda 2 Chocolate Trifles 2X100G
200g · £9.80/kg£1.96Bonne Maman Crème Brûlée Pots 2 x (96g + 4g) (200g)
2pk · £1.98 each£3.95Hartley's 10 Cal Strawberry Flavour Jelly Pots 6 x 175g (1.05kg)
1.05kg · £4.10/kg£4.30Hartley's 10 Cal Strawberry Flavour Jelly Pots 4 x 175g (700g)
700g · £5.07/kg£3.55Hartley's Raspberry Flavour Jelly 750g (6 x 125g)
750g · £4.07/kg£3.05Milkybar Mixups Smooth & Creamy White & Milk Chocolate Dessert 4 x 65g (260g)
260g · £9.42/kg£2.45Hartley's Sugar Free Jelly Orange Flavour 115g
115g · £8.26/kg£0.95Cadbury Dairy Milk 4 X 75g (300g)
300g · £12.33/kg£3.70Asda Strawberry Supremes 6 × 85g (510g)
510g · £3.84/kg£1.96Jelly Squeeze Strawberry Flavour Jelly 6 x 95g (570g)
570g · £4.32/kg20% off£2.46£3.08Bonne Maman Crème Caramel Pots 4 x 100g (400g)
4pk · £0.77 each22% off£3.08£3.95Hartley's No Added Sugar Strawberry Jelly 115g
115g · £8.26/kg4 for £2.50£0.95Hartley's Raspberry Jelly 125g
125g · £7.60/kg4 for £2.50£0.95Hartley's Strawberry Flavour Jelly 135g
135g · £10.37/kg£1.40ASDA Strawberry Trifles 2 x 145g (290g)
290g · £6.72/kg£1.95Rolo Delicious Milk Chocolate & Toffee Dessert 4 x 65g (260g)
260g · £9.42/kg£2.45Hartley's 10 Cal Raspberry Flavour Jelly Pots 6 x 175g (1.05kg)
1.05kg · £4.10/kg£4.30Asda Fruit Cocktail Trifle 600g
600g · £3.58/kg£2.15Ambrosia Chocolate Custard Dessert Can 400g
400g · £5.13/kg£2.05Ambrosia Devon Custard Dessert Snack Pots Multipack 4 x 120g
480g · £6.44/kg9% off£3.09£3.40View all (65)
Sponge Puddings
Mr Kipling Signature Collection Salted Caramel Hot Brownie Puddings 2 x 105g
275g · £12.36/kg£3.40Aunty's Delicious Golden Syrup Steamed Puds 2 x 95g
190g · £9.21/kg£1.75Aunt Bessie's Jam Roly Poly 300g
300g · £8.17/kg£2.45Mr Kipling Signature Collection 2 Belgian Chocolate Hot Brownie Puddings 2 x 105g
275g · £12.36/kg£3.40Exceptional by Asda Buttery Sticky Toffee Pudding 400g
400g · £15.25/kg£6.10Bistro by ASDA Sticky Toffee Pudding 250g
250g · £16.00/kg£4.00ASDA The Bakery Sticky Toffee Puddings 2 x 105g (210g)
2pk · £1.63 each£3.25Mr Kipling Sponge Puddings Golden Syrup 2 x 95g
190g · £11.37/kg12% off£2.16£2.45Gü Brownies Double Chocolate Dessert
158g · £30.70/kg£4.85Exceptional by Asda Double Chocolate Pudding 400g
400g · £15.25/kg£6.10Mr Kipling Sticky Lemon Sponge Pudding Cake Dessert Pots 2x95g
190g · £11.37/kg12% off£2.16£2.45The Bakery at Asda Chocolate Sponge Pudding
1pk · £5.25 each£5.25Aunty's Delicious Sticky Toffee Steamed Puds 2X95G
190g · £7.58/kg18% off£1.44£1.75
Cheesecakes
The Bakery at Asda Lemon Cheesecake 500g
500g · £7.44/kg37% off£3.72£5.90The Bakery at ASDA Lemon Cheesecake Slices 190g (2 x 95g)
2pk · £1.75 each£3.50The Bakery at ASDA Salted Caramel & Vanilla Flavour Cheesecake Slices 190g (2 x 95g)
2pk · £1.75 each£3.50The Bakery at ASDA Banoffee Flavour Cheesecake Slices 190g (2 x 95g)
2pk · £1.75 each£3.50English Cheesecake Company 2 Lemon & Mascarpone Cheesecake Slices 180g
2pk · £2.45 each£4.90GU Speculoos Cheesecake 2 x 82g (164g)
164g · £28.35/kg£4.65Asda Lemon Cheesecakes 2 x 100g (200g)
200g · £8.75/kg£1.75The Bakery at ASDA Raspberry Cheesecake 500g
500g · £11.80/kg£5.90The Bakery at Asda Vanilla Flavour Cheesecake 500g
500g · £7.44/kg37% off£3.72£5.90Asda Bistro 2 Sicilian Lemon Baked Cheese Cakes 232g
232g · £17.24/kg£4.00The Bakery at ASDA Strawberry Cheesecake Slices 190g (2 x 95g)
2pk · £1.75 each£3.50Asda Strawberry Cheesecake 2X100g
200g · £8.75/kg£1.75The Bakery at ASDA So Delicious Chocolate Cheesecake 500g
1pk · £3.72 each37% off£3.72£5.90Asda Just Essentials 3 Strawberry Cheesecakes 3 x 90g (270g)
270g · £5.19/kg£1.40English Cheesecake Company 2 Vanilla & Biscoff Cheesecake Slices 180g
2pk · £2.45 each£4.90Exceptional by Asda Classic New York Cheesecake 500g
500g · £13.50/kg£6.75Exceptional by Asda Blood Orange Cheesecake 550g
500g · £14.20/kg£7.10
Chilled Desserts
Exceptional by ASDA Sicilian Lemon Layered Mousse 110g
110g · £15.00/kg£1.65Aero Milk Choc Bubbly Mousse 4 x 59g (236g)
236g · £7.88/kg24% off£1.86£2.45Aero Peppermint & Chocolate Mousse 4x58g
232g · £8.02/kg24% off£1.86£2.45Exceptional by ASDA Sea Salted Caramel & Belgian Chocolate Layered Mousse 110g
110g · £15.00/kg£1.65The Bakery at ASDA 2 Toffee Flavour Layered Mousses 190g 2 x 95g (190g)
190g · £6.58/kg£1.25Cadbury Dairy Milk Mousse
180g · £10.28/kg£1.85Milkybar Mousse 4 x 55g (220g)
220g · £8.45/kg24% off£1.86£2.45Aero Orange & Chocolate Bubbly Mousse 4 x 58g (232g)
232g · £8.02/kg24% off£1.86£2.45The Bakery at ASDA Chocolate Layered Mousses 2 x 95g (190g)
190g · £6.58/kg£1.25Muller Rice Chocolate, Hazelnut and Caramel Low Fat Desserts
1.02kg · £4.56/kg2 for £6.15£4.65Asda Loaded Double Chocolate Sundae 200g
200g · £11.75/kg£2.35Asda Chocolate Sundae 125g
125g · £14.80/kg£1.85Exceptional by Asda Indulgently Creamy Madagascan Vanilla Custard 500g
500g · £6.90/kg£3.45Nesquik Choc Pots 6 x 55g (330g)
330g · £5.30/kg£1.75Peppa Pig Strawberry Flavour Jelly 75g
75g · £19.33/kg£1.45Asda Toffee Sundae 125g
125g · £14.80/kg£1.85Nesquik Milk Slice Choco Cacao 4 x 26g (104g)
104g · £16.83/kg£1.75Milkybar Milk Slice 4 x 26g
104g · £16.83/kg£1.75Ambrosia Banana Flavour Devon Custard Pot 150g
150g · £7.53/kg4 for £2.50£1.13Exceptional by ASDA Belgian Chocolate Layered Mousse 110g
110g · £15.00/kg£1.65Milk Slice Chilled Treat Multipack
84g · £14.88/kg£1.25The Bakery at ASDA Yummy Cookie Dough Dessert 300g
1pk · £4.80 each£4.80Muller Rice Apple Low Fat Dessert
170g · £4.41/kg£0.75Ambrosia Rice Pudding Dessert Snack Pots Multipack 4 x 120g
480g · £6.46/kg14% off£3.10£3.60Muller Rice Strawberry & Original Low Fat Desserts
1.02kg · £4.56/kg£4.65Müller Yogurt Rice Apple & Raspberry Low Fat Pudding Dessert 6 x 170g (1020g)
1.02kg · £4.56/kg2 for £6.15£4.65Muller Rice Original Low Fat Dessert
170g · £4.47/kg£0.76Ambrosia Deluxe Madagascan Vanilla Rice Pudding Dessert Snack Pots 2 x 110g
220g · £9.77/kg£2.15Ambrosia Rice Pudding 150g
150g · £7.53/kg4 for £2.50£1.13Müller Rice Strawberry Low Fat Pudding 170g
170g · £4.47/kg£0.76
Cakes
Just Essentials by ASDA Chocolate Cake
1pk · £5.55 each£5.55Exceptional by Asda Lemon Drizzle Cake
1pk · £4.90 each£4.90Exceptional by Asda Chocolate Fudge Cake
1pk · £4.90 each£4.90Asda Angel Cake 281g
1pk · £2.40 each£2.40Exceptional by Asda Victoria Sponge Cake
1pk · £4.90 each£4.90Regal Bakery Classic Deluxe Madeira 590g
1pk · £4.30 each£4.30ASDA Festive Iced Fruit Cake Bar 400g
400g · £11.50/kg£4.60Asda Walnut Cake 262g
1pk · £1.97 each18% off£1.97£2.40Exceptional by Asda White Chocolate & Raspberry Cake
1pk · £19.86 each5% off£19.86£20.90Yorkshire Baking Company Jam & Coconut Mega Loaf Cake
1pk · £3.50 each£3.50Asda The Bakery Victoria Sponge Celebration Cake
1pk · £19.70 each£19.70Yorkshire Baking Company Double Choc Chunk Mega Loaf Cake
1pk · £3.50 each£3.50Asda Iced Lemon Cake 291g
1pk · £2.40 each£2.40Exceptional by Asda Chocolate & Caramel Cake
1pk · £6.20 each20% off£6.20£7.75Asda Madeira Cake each
1pk · £1.80 each18% off£1.80£2.20Exceptional by Asda Carrot Cake
1pk · £4.90 each£4.90The Bakery at ASDA Frosted Madeira Cake
1pk · £14.75 each£14.75The Bakery at ASDA Cookies & Cream Cake
1pk · £19.70 each£19.70The BAKERY at ASDA SULTANA & CHERRY CAKE
1pk · £2.40 each£2.40Yorkshire Baking Company Classic Madeira Mega Loaf Cake
1pk · £3.50 each£3.50The Bakery at Asda Chocolate Drip Cake
1pk · £19.70 each£19.70Asda The Bakery Strawberry & Clotted Cream Flavour Swiss Roll
1pk · £2.55 each£2.55Just Essentials by ASDA Strawberry & Vanilla Flavour Jumbo Swiss Roll
1pk · £2.00 each£2.00McVitie's Jamaica Ginger Pudding Cake 232g
1pk · £1.85 each£1.85Asda Iced Madeira Cake each
1pk · £2.40 each£2.40Exceptional by Asda Coffee & Walnut Cake
1pk · £4.90 each£4.90Exceptional by Asda Hand Finished Red Velvet Cake
1pk · £4.90 each£4.90The Bakery at Asda Madeira Gift Cake
1pk · £6.75 each£6.75The Bakery at ASDA Chocolate Swiss Roll
1pk · £2.55 each£2.55Regal Bakery Sliced Coconut Cake
10pk · £0.31 each14% off£3.05£3.55Asda The Bakery Lemon Curd Swiss Roll
1pk · £2.55 each£2.55Asda Cherry Madeira Cake each
1pk · £2.40 each£2.40Asda Rose Cake each
1pk · £19.70 each£19.70Bluey Celebration Cake
1pk · £17.20 each£17.20Asda Vanilla Party Cake each
1pk · £14.75 each£14.75Asda Mega Chocolate Party Cake Serves 16 Each
1pk · £14.75 each£14.75Asda The Bakery Sid the Sausage Dog Cake
1pk · £18.45 each£18.45The Bakery at ASDA White Chocolate Triple Layer Party Cake
1pk · £19.70 each£19.70Pokémon Celebration Cake
1pk · £17.20 each£17.20Asda Half 'n' Half Celebration Cake each
1pk · £19.70 each£19.70Thorntons Triple Layer Chocolate Celebration Cake
1pk · £18.45 each£18.45Disney Princess Garland Cake
1pk · £17.20 each£17.20Minecraft Creeper Chocolate Party Cake
1pk · £17.20 each£17.20The Bakery at Asda White Chocolate Celebration Cake
1pk · £14.75 each£14.75M&M's The Ultimate Chocolate Traybake
1pk · £12.30 each£12.30Thorntons Ultimately Indulgent Chocolate Gift Cake
1pk · £8.00 each£8.00Disney Pixar Cars Chocolate Celebration Cake
1pk · £19.70 each£19.70Marvel Spider-Man Shaped Party Cake
1pk · £19.70 each£19.70The Bakery at Asda Chocolate Triple Layer Party Cake
1pk · £19.70 each£19.70ASDA The Bakery Chocolate Party Cake
1pk · £9.85 each£9.85View all (66)
Crumbles, Pies & Tarts
The Bakery at Asda 2 Caramel Tarts
2pk · £1.60 each£3.20The Bakery at ASDA 2 Egg Custard Tarts
2pk · £0.53 each£1.05Exceptional by ASDA 4 Toffee Apple Spiced Crumble Tarts
4pk · £0.91 each£3.65Mr Kipling Festive Bakewells Christmas Tarts 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45Mr Kipling Cherry Bakewell Tarts 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45The Bakery at Asda 2 Strawberry Tarts
2pk · £1.65 each£3.30Mr Kipling Strawberries & Cream Tarts 4 Pack
4pk · £0.31 each49% off£1.22£2.40Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack
4pk · £0.31 each49% off£1.22£2.40Asda Assorted Jam Tarts 6pk
6pk · £0.18 each£1.10Mr Kipling Jam Tarts 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45The Bakery at ASDA 6 Coconut Tarts
6pk · £0.39 each£2.35The Flan Co. Large Sponge Flan Case 200g
200g · £12.50/kg£2.50Mr Kipling Bramley Apple & Blackcurrant Pies 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45The Bakery at ASDA Delicious Apple Crumble 500g
500g · £9.80/kg£4.90Asda Bramley Apple Pie each
550g · £6.69/kg25% off£3.68£4.90The Bakery at ASDA 6 Apple & Blackcurrant Pies
6pk · £0.28 each£1.70Mr Kipling Bramley Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45Asda Cherry Pie each
550g · £6.69/kg25% off£3.68£4.90The Bakery at ASDA 6 Bramley Apple Pies
6pk · £0.26 each£1.55Exceptional by Asda Apple & Blackcurrant Crumble Cake
1pk · £4.90 each£4.90Mr Kipling Bramley Apple & Blackcurrant, Bramley Apple and Cherry Pies 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45
Canned Desserts
Ambrosia Light Low Fat & Reduced Sugar Rice Pudding Dessert Can 400g
400g · £5.13/kg£2.05Asda Creamed Rice Pudding 400g
400g · £2.25/kg18% off£0.90£1.10Ambrosia Light Low Fat & Reduced Sugar Rice Pudding Dessert Snack Pots 4 x 120g
480g · £6.46/kg14% off£3.10£3.60Ambrosia Semolina 400g
400g · £6.00/kg£2.40Ambrosia Rice Pudding 400g
400g · £5.13/kg2 for £2.85£2.05Ambrosia Deluxe Rice 400g
400g · £4.63/kg14% off£1.85£2.15Mr Kipling Raspberry Sponge Puddings 2 x 95g
190g · £11.37/kg12% off£2.16£2.45ASDA Just Essentials Rice Pudding 400g
400g · £1.25/kg£0.50Asda Classic Light Rice Pudding 400g
400g · £2.88/kg£1.15