Chocolate Boxes & Gifts
Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g
300g · £20.00/kg£6.00£3.75 Clubcard (£12.50/kg)Tesco Finest Belgian Chocolate Almond Selection 150g
150g · £20.00/kg£3.00£2.50 Clubcard (£16.67/kg)Lindt Lindor White Chocolate Truffles Box 200g
200g · £43.00/kg£8.60£6.60 Clubcard (£33.00/kg)Mieszko Original Chocolate Truffles with Rum 230g
230g · £11.30/kg£2.60Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles 200G
200g · £43.00/kg£8.60£6.60 Clubcard (£33.00/kg)E.Wedel Dark Chocolate Barrels Plus Alcohol Filling 200G
200g · £31.75/kg£6.35Dairy Box The Classic Collection 322g
322g · £25.00/kg£8.05£4.55 Clubcard (£14.13/kg)Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Gift Box 525g
525g · £40.57/kg£21.30£15.50 Clubcard (£29.52/kg)Tesco Finest Belgian Chocolate Flaked Truffles 160g
160g · £25.63/kg£4.10Quality Street Chocolate Carton 220g
220g · £18.18/kg£4.00Solidarnosc Golden Cherry Chocolates In Liqueur 190G
190g · £30.00/kg£5.70Mieszko Original Marzipan Chocolates 230g
230g · £11.30/kg£2.60Tesco Finest Belgian Chocolate Brazil Nut Selection 150g
150g · £20.00/kg£3.00£2.50 Clubcard (£16.67/kg)Cadbury Roses Chocolate Box 240g
240g · £20.83/kg£5.00Cadbury Heroes Chocolate Box 240g
240g · £20.83/kg£5.00Tesco Finest Belgian Chocolate Selection 155g
155g · £45.16/kg£7.00Monty Bojangles Choccy Scoffy Truffles 135G
135g · £33.33/kg£4.50£4.00 Clubcard (£29.63/kg)Toffifee 15 Pack 125G
125g · £14.40/kg£1.80£1.25 Clubcard (£10.00/kg)Ferrero Rocher Original Milk Chocolate Bar 90G
90g · £37.78/kg£3.40Lily O'Brien's Desserts Collection 210G
210g · £45.24/kg£9.50Bendicks Bittermints Carton 200G
200g · £33.75/kg£6.75Wedel Vanilla Marshmallow in Dark Chocolate 340g
340g · £19.41/kg£6.60Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 337g
337g · £35.61/kg£12.00Lindt Lindor Salted Caramel Chocolate Truffles Box 200g
200g · £43.00/kg£8.60£6.60 Clubcard (£33.00/kg)After Eight Dark & Milk Peppermint Chocolate Box 199g
199g · £25.13/kg£5.00Thorntons Continental Collection Boxed Chocolate 264G
264g · £43.56/kg£11.50Maltesers Chocolate Truffles Gift Box, Milk Chocolate, Honeycomb & Truffle Filling, Snack 200g
200g · £32.50/kg£6.50GREEN & BLACK'S Organic Milk & Dark Miniature Bars 12X15g
180g · £41.67/kg£7.50£6.25 Clubcard (£34.72/kg)Ferrero Rocher 3 Pack 37.5G
37g · £52.70/kg£1.95Cadbury Heroes Chocolate Box 290g
290g · £17.24/kg£5.00Quality Street Matchmakers Zingy Orange 110g
110g · £18.18/kg£2.00£0.95 Clubcard (£8.64/kg)Mieszko Michaszki Original Sweets with Peanuts 220g
220g · £11.82/kg£2.60After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g
300g · £15.33/kg£4.60£3.00 Clubcard (£10.00/kg)Thorntons Classic Collection Of Milk, Dark & White Chocolate 449G
449g · £30.62/kg£13.75Lindt Lindor Extra Dark Chocolate Truffles - 70% Cacao 200g
200g · £43.00/kg£8.60£6.60 Clubcard (£33.00/kg)Bendicks Mint Collection Boxed Chocolates 200G
19pk · £33.75/kg£6.75Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £43.00/kg£8.60£6.60 Clubcard (£33.00/kg)Toblerone Milk Chocolate Truffles Gift Box 180g
180g · £38.33/kg£6.90£5.40 Clubcard (£30.00/kg)Guylian Seashells Boxed Chocolates 250G
250g · £30.00/kg£7.50Lindt Lindor Silver Assorted Chocolate Truffles Box 337g
337g · £35.61/kg£12.00Lindt Master Chocolatier Collection Chocolate Box 320g
320g · £50.00/kg£16.00Lindt Choco Wafer Assorted Chocolate 138g
138g · £47.10/kg£6.50£4.50 Clubcard (£32.61/kg)Ferrero Rocher Boxed Chocolates 24 Pieces 300g
300g · £35.00/kg£10.50£7.50 Clubcard (£25.00/kg)Lindt Lindor Pistachio Chocolate Truffles UK 200g
200g · £43.00/kg£8.60£6.60 Clubcard (£33.00/kg)Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g
200g · £43.00/kg£8.60£6.60 Clubcard (£33.00/kg)Cadbury Dairy Milk Little Robbins 77G
77g · £25.97/kg£2.00£1.50 Clubcard (£19.48/kg)Lindt Lindor Assorted Dark Chocolate Truffles 337g
337g · £40.95/kg£13.80Ferrero Raffaello Coconut & Almond Pralines 230G
230g · £30.43/kg£7.00£5.25 Clubcard (£22.83/kg)Tesco Finest Belgium Milk Chocolate Pistachios 130g
130g · £26.54/kg£3.45£2.95 Clubcard (£22.69/kg)CADBURY MINI SNOWBALLS 350g
350g · £16.43/kg£5.75£4.50 Clubcard (£12.86/kg)View all (71)
Chocolate Bars
Cadbury Dairy Milk Little Bars Kids Chocolate Bar Multipack 4 Pack 4 x 18g
72g · £26.39/kg£1.90£1.50 Clubcard (£20.83/kg)Cadbury Wispa Chocolate Bar 4 Pack Multipack 111.6g
112g · £28.57/kg£3.20£2.70 Clubcard (£24.11/kg)Galaxy Smooth Milk Chocolate Bars Multipack 4 x 42g
4pk · £16.37/kg£2.75Twix Milk Chocolate Crispy Rolls 5 pack 112.5g
5pk · £21.43/kg£2.40£1.80 Clubcard (£16.07/kg)Toffee Crisp Biscuit Bar 4 Pack Multipack 152g
4pk · £76.32/kg£2.90£2.25 Clubcard (£59.21/kg)Cadbury Fudge Kids Chocolate Bar Multipack 4 Pack 4 x 22g
88g · £21.59/kg£1.90£1.50 Clubcard (£17.05/kg)Cadbury Curly Wurly Chocolate Kids Multipack 4 Pack 4 x 21.5g
86g · £22.09/kg£1.90£1.50 Clubcard (£17.44/kg)Fox's Biscuits Rocky Mint Biscuit Bars Multipack, 7 Pack 138g
7pk · £100.00/kg£1.90Fox's Biscuits Rocky Caramel Biscuit Bars Multipack, 7 Pack 136.5g
7pk · £100.00/kg£1.90Twix Multipack Chocolate Bars Biscuits 9x20g
9pk · £19.44/kg£3.50£2.40 Clubcard (£13.33/kg)Fox's Biscuits Rocky Original Biscuit Bars Multipack, 7 Pack 133g
7pk · £100.00/kg£1.90Blue Riband Hazelnut Wafer Biscuit Bar 6 Pack Multipack 108g
6pk · £72.22/kg£1.30Cadbury Starbar Chocolate Peanut Bar Multipack 4 Pack 4 x 37g
148g · £21.62/kg£3.20Cadbury Twirl Milk Chocolate 6pk Multipack 129 g
129g · £24.81/kg£3.20KitKat 2 Finger White Biscuit Bars 8 Pack Multipack 165.6g
8pk · £147.50/kg£2.95£2.05 Clubcard (£102.50/kg)Cadbury Delights Salted Caramel Chocolate Nougat Bar 5 Pack 110g
110g · £22.27/kg£2.45KitKat 2 Finger Dark Chocolate Biscuit Bar 8 Pack Multipack 165.6g
20pk · £368.75/kg£2.95£2.05 Clubcard (£256.25/kg)KitKat 2 Finger Orange Chocolate Biscuit Bar 8 Pack Multipack 165.6g
20pk · £368.75/kg£2.95£2.05 Clubcard (£256.25/kg)Cadbury Flake Chocolate Bar 4 Pack Multipack 102g
102g · £31.37/kg£3.20KitKat 2 Finger Caramel Milk Chocolate Biscuit Bars 8 Pack Multipack 165.6g
20pk · £368.75/kg£2.95£2.05 Clubcard (£256.25/kg)Kinder Snack Bars 6 Pack 126G
6pk · £109.52/kg£2.30Cadbury Twirl Chocolate Bar 10 Pack Multipack 215g
215g · £19.30/kg£4.15£3.65 Clubcard (£16.98/kg)Galaxy Ripple Multipack Milk Chocolate Bars 7 x 30g
7pk · £20.48/kg£4.30£3.85 Clubcard (£18.33/kg)Cadbury Wispa Chocolate Bar 8x 23.7g
190g · £20.26/kg£3.85£3.65 Clubcard (£19.21/kg)Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 8 x 27.2g
218g · £19.04/kg£4.15£3.65 Clubcard (£16.74/kg)Kit Kat Chunky Milk Chocolate Bar Multipack 32g 9 Pack
9pk · £128.13/kg£4.10Fry's Turkish Delight Chocolate Bar 3 Pack Multipack 153g
153g · £15.36/kg£2.35Kit Kat Chunky Milk Chocolate Bars Multipack 40g 4 Pack
4pk · £76.25/kg£3.05£2.25 Clubcard (£56.25/kg)Yorkie Milk Chocolate Bar Multipack 46g 3 Pack
3pk · £63.04/kg£2.90£2.25 Clubcard (£48.91/kg)Cadbury Picnic Chocolate Bar 4 Pack Multipack 152g
152g · £21.05/kg£3.20£2.70 Clubcard (£17.76/kg)Snickers Peanut Milk Chocolate Bars Multipack 4 x 40g
4pk · £17.19/kg£2.75Bounty Coconut & Milk Chocolate Duo Bars Multipack 4 x 57g
4pk · £12.06/kg£2.75Mars Caramel, Nougat & Milk Chocolate Bars Multipack 8 x 34.5g
8pk · £15.58/kg£4.30£3.85 Clubcard (£13.95/kg)Snickers Peanut Milk Chocolate Bars Multipack 8 x 34.5g
8pk · £15.58/kg£4.30£3.85 Clubcard (£13.95/kg)Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 4 Pack Multipack 134g
134g · £23.88/kg£3.20Kinder Chocolate Bars Multipack 8 X 12.5g
8pk · £158.33/kg£1.90Kinder Chocolate 4 Pack 50G
4pk · £91.67/kg£1.10Cadbury Dairy Milk Little Bars Chocolate Bars 10 Pack Multipack 18g
180g · £18.06/kg£3.25Kit Kat 4 Finger Milk Chocolate Bar Multipack 41.5g 8 Pack
41pk · £512.50/kg£4.10Cadbury Dairy Milk Freddo Chocolate Bar 10 Pack 18g
180g · £18.06/kg£3.25Tesco Crunchy Caramel Chocolate Bars Multipack 5 X 42g
5pk · £55.95/kg£2.35Tesco Cosmic Whip Chocolate Bars Multipack 8 X 22g
176g · £13.35/kg£2.35Tesco Nutty Nougat Caramel Chocolate Bars Multipack 6 X 40g
240g · £9.79/kg£2.35Tesco Dreamy Caramel Chocolate Bars Multipack 6 X 40g
240g · £9.79/kg£2.35Milkybar White Medium Multipack 4 x 25g
4pk · £116.00/kg£2.90£2.25 Clubcard (£90.00/kg)Fry's Chocolate Cream Chocolate Bar 3 Pack Multipack 147g
147g · £15.99/kg£2.35Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 4 Pack Multipack 148g
148g · £21.62/kg£3.20£2.70 Clubcard (£18.24/kg)Cadbury Crunchie Chocolate Bar 4 Pack Multipack 128g
128g · £25.00/kg£3.20£2.70 Clubcard (£21.09/kg)Bounty Milk Chocolate 7 x 2 x 28.5g
7pk · £11.03/kg£4.40£3.85 Clubcard (£9.65/kg)Cadbury Snack Shortcake 5 x 20g
100g · £20.00/kg£2.00£1.20 Clubcard (£12.00/kg)View all (274)
Chocolate Pouches & Bags
Tesco Milk Chocolate Raisins 150g
150g · £14.00/kg£2.10Tesco Milk Chocolate Peanuts 150g
150g · £14.00/kg£2.10Flipz Milk Chocolate Coated Pretzels 90G
90g · £25.56/kg£2.30£2.00 Clubcard (£22.22/kg)Tesco Chocolate Fruit & Nut Mix Snack Pack 60G
60g · £23.33/kg£1.40Forest Feast Dark Chocolate Cashews 40 g
40g · £51.25/kg£2.05Reese's Peanut Butter Cup Trio 63g
63g · £33.33/kg£2.10Forest Feast Perfect Ted Matcha Chocolate Almonds 40g
40g · £51.25/kg£2.05Reese's Peanut Butter Cup White Trio 59g
59g · £33.05/kg£1.95Reese's Peanut Butter Cups Minis Unwrapped 90G
90g · £31.67/kg£2.85Forest Feast Dark Chocolate Sour Cherries 40G
40g · £51.25/kg£2.05Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 40G
40g · £51.25/kg£2.05Solidarnosc Plums In Chocolate Naleczowska 190G
190g · £30.00/kg£5.70Forest Feast Dark Chocolate Sour Cherries 120G
120g · £42.50/kg£5.10£4.30 Clubcard (£35.83/kg)Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 120G
120g · £41.25/kg£4.95£4.50 Clubcard (£37.50/kg)Deliciously Ella Chocolate Orange Dipped Almonds 27g
27g · £66.67/kg£1.80£1.50 Clubcard (£55.56/kg)CADBURY TWIRL POUCH 240g
240g · £21.67/kg£5.20CADBURY HEROES POUCH 270G
270g · £16.67/kg£4.50Cadbury Dairy Milk Lotus Biscoff Chunk Pouch 230g
230g · £22.61/kg£5.20Aero Bubbles Peppermint Share Bag 181g
181g · £21.82/kg£3.95£2.95 Clubcard (£16.30/kg)Milkybar Giant White Chocolate Pieces 176g
176g · £22.44/kg£3.95£2.95 Clubcard (£16.76/kg)Munchies Milk Chocolate Share Bag 194G
194g · £20.36/kg£3.95£2.95 Clubcard (£15.21/kg)Reese's Peanut Butter Popped Snack Mix 113g Clip Strip
113g · £36.28/kg£4.10Celebrations Milk Chocolates Pouch 325g
325g · £13.85/kg£4.50£3.95 Clubcard (£12.15/kg)Reese's Peanut Butter Snack Size Cups Multipack 12 x 21.25g
255g · £22.16/kg£5.65£4.40 Clubcard (£17.25/kg)Nestle Mini Mix Selection Box 296g
296g · £20.44/kg£6.05£3.65 Clubcard (£12.33/kg)Galaxy Miniatures Smooth Milk & Caramel Chocolate Pouch 260g
260g · £17.31/kg£4.50£3.95 Clubcard (£15.19/kg)Maltesers White Chocolate Box 88g
88g · £37.50/kg£3.30TOBLERONE MIXED POUCH 250g
250g · £18.00/kg£4.50Maltesers Chocolate Treat Bag 68G
68g · £34.56/kg£2.35Tesco White Chocolate Buttons 70G
70g · £12.86/kg£0.90Maltesers Milk Chocolate Pouch Bag 93g
93g · £24.73/kg£2.30M&M's Peanut Milk Chocolate Pouch Bag 200g
200g · £21.00/kg£4.20£3.10 Clubcard (£15.50/kg)Tesco Milk Chocolate Beans 75G
75g · £22.67/kg£1.70Galaxy Minstrels Milk Chocolate Buttons Bag 118g
118g · £19.92/kg£2.35Skittles Vegan Chewy Sweets Fruit Flavoured Bag 45g
45g · £21.11/kg£0.95Munchies Milk Chocolate & Caramel Sharing Bag 104g
104g · £21.63/kg£2.25Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee & Orange Bites Pouch Bag 101g
101g · £25.25/kg£2.55M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g
112g · £25.89/kg£2.90Cadbury Twirl Bites Milk Chocolate 290g
290g · £19.66/kg£5.70£4.65 Clubcard (£16.03/kg)Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate 290g
290g · £19.66/kg£5.70£4.65 Clubcard (£16.03/kg)Galaxy Minstrels Buttons Milk Chocolate Pouch Bag 195g
195g · £20.00/kg£3.90£3.10 Clubcard (£15.90/kg)Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee or Orange Bites Sharing Pouch Bag 185g
185g · £21.08/kg£3.90£3.10 Clubcard (£16.76/kg)M&M's Peanut Milk Chocolate Bag Pouch 112g
112g · £25.89/kg£2.90Galaxy Milk Chocolate Counters 112g Pouch Bag
112g · £20.98/kg£2.35ALLNUTRITION Nutlove Michalki White Original 200g
200g · £24.75/kg£4.95£3.55 Clubcard (£17.75/kg)Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Bag 100G
100g · £25.50/kg£2.55£2.00 Clubcard (£20.00/kg)Smarties Mini Cartons Chocolate 15 Pack Multipack 216g
15pk · £417.86/kg£5.85£3.00 Clubcard (£214.29/kg)Maltesers Milk Chocolate Gift Box of Chocolates 310g
310g · £22.26/kg£6.90Wedel Salted Caramel Flavour Marshmallows In Milk Chocolate 340g
340g · £19.12/kg£6.50Cadbury Oreo Bites Chocolate Bag 100G
100g · £25.50/kg£2.55£2.00 Clubcard (£20.00/kg)View all (89)
Sweets
Haribo Starmix 400G
400g · £8.63/kg£3.45HARIBO Cola Floats 150g
150g · £9.67/kg£1.45Haribo Tangfastics 400G
400g · £8.63/kg£3.45Candy Kittens Smittens Blueberry Edit 130g
130g · £17.69/kg£2.30HARIBO Pixels Zing 140g
140g · £10.36/kg£1.45HARIBO Balla Bites Z!ng 140g
140g · £9.64/kg£1.35Candy Kittens Smittens Strawberry Edit 130g
130g · £17.69/kg£2.30HARIBO Tangfastics Frizzy Fruit Flavour Gums 65g
65g · £13.08/kg£0.85Tesco Chocolate Eclairs 175G
175g · £8.29/kg£1.45Swizzels Squashies Drumstick Cherry Cola 140g
140g · £8.57/kg£1.20Maynards Bassetts Fruit Flavoured Jelly Babies 130G
130g · £12.31/kg£1.60Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Sweets 130G
130g · £12.31/kg£1.60Tesco Mini Jelly Beans 85G
85g · £10.59/kg£0.90Rowntree's Randoms Sweets Sharing Bag 150g
9pk · £109.38/kg£1.75£1.30 Clubcard (£81.25/kg)Haribo Zingfest Fizzy Fruit Flavour 150G
150g · £10.67/kg£1.60Bonds of London Soft Sherbety Lemons 120g
120g · £17.08/kg£2.05Sour Patch Kids Original Gums 120G
120g · £14.17/kg£1.70£1.50 Clubcard (£12.50/kg)Tesco Chocolate Limes 200G
200g · £7.25/kg£1.45Swizzels Drumstick Squashies Gums Original 140G
140g · £8.57/kg£1.20Tesco Mini Gems Sweets 200G
200g · £7.25/kg£1.45Shades by Niko It's Cherry Cola 150g
150g · £14.00/kg£2.10Shades By Niko Sour Ultimate Vibes 150g
150g · £14.00/kg£2.10Shades By Niko The Originals 150g
150g · £14.00/kg£2.10Shades By Niko Straight Up Strawberry Flavour Sweets 150g
150g · £14.00/kg£2.10Maynards Bassetts Wine Gums Sweets 300G
300g · £11.67/kg£3.50£2.70 Clubcard (£9.00/kg)Tesco Marshmallows 200G
200g · £7.25/kg£1.45Rowntree's Fruit Gums Sweets Sharing Bag 150g
10pk · £116.67/kg£1.75£1.30 Clubcard (£86.67/kg)Haribo Fruitilicious Fruit Gums 150G
150g · £11.33/kg£1.70Haribo Giant Strawbs Fruit Gums 175G
175g · £9.71/kg£1.70£1.00 Clubcard (£5.71/kg)HARIBO Sour Goldbears 175g
175g · £9.71/kg£1.70Haribo Goldbears 175G
175g · £9.71/kg£1.70Haribo Supermix Fruit Milk & Sweet Foam Gums 175G
175g · £9.71/kg£1.70£1.00 Clubcard (£5.71/kg)HARIBO Tangfastic 400g bags
400g · £9.25/kg£3.70HARIBO Starmix 400g bags
400g · £9.25/kg£3.70Tesco Jelly Beans Sweets 200G
200g · £7.25/kg£1.45Rowntrees Sour Watermelon Flavour Lollies 130g
9pk · £121.43/kg£1.70£1.15 Clubcard (£82.14/kg)Haribo Vegetarian Tropi-Slices Sweets Share Bag 150g
150g · £11.33/kg£1.70Tesco Mint Humbugs 200G
200g · £7.25/kg£1.45Swizzels Drumsticks Squashies Original Bag 60G
60g · £15.83/kg£0.95Tesco Mint Imperials 200G
200g · £7.25/kg£1.45Candy Kittens Wild Strawberry Gourmet Sweets 54G
54g · £30.56/kg£1.65Tesco Fruit Jellies Sweets 200G
200g · £7.25/kg£1.45Maoam 8 Pack Bloxx Chewy Sweets 176G
8pk · £79.55/kg£1.75£1.30 Clubcard (£59.09/kg)Tesco Fizzy Multicoloured Belts 75g
75g · £12.00/kg£0.90Nerds Gummy Clusters Cherry Lemonade 113g
113g · £23.45/kg£2.65£2.20 Clubcard (£19.47/kg)Tesco Strawberry Pencils 75G
75g · £12.00/kg£0.90Nerds Fruit Flavour Candy 141.7g
141g · £20.57/kg£2.90£2.35 Clubcard (£16.67/kg)Rowntree's Fruit Pastilles Strawberry & Blackcurrant Sweets Sharing Bag 143g
10pk · £125.00/kg£1.75£1.30 Clubcard (£92.86/kg)Haribo Maoam Joystixx 140G (R)
140g · £11.07/kg£1.55£1.25 Clubcard (£8.93/kg)Haribo Maoam Pinballs 140G (R)
140g · £11.07/kg£1.55£1.25 Clubcard (£8.93/kg)View all (155)
Chewing Gum & Mints
Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g
41g · £21.95/kg£0.90Airwaves Cherry Menthol Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £900.00/kg£0.90Tic Tac Fruit Adventure 18G
18g · £50.00/kg£0.90Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £0.09 each£0.90Tic Tac Two Spearmint Fresh & Mild 38.5g
38g · £60.53/kg£2.30Extra Refreshers Tropical Sugarfree Chewing Gum Handy Box 7 pieces
7pk · £450.00/kg£0.90Extra Refreshers Tropical Chewing Gum Bottle 30 Pieces
67g · £52.99/kg£3.55Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £0.09 each£0.90Mentos Pure Fresh Strawberry 35 piece 70g
70g · £39.29/kg£2.75Tic Tac Lime & Orange 18G
18g · £50.00/kg£0.90Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g
64g · £50.78/kg£3.25Wrigley's Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum 46 Pieces 64g
64g · £50.78/kg£3.25Wrigley's Extra Cool Breeze Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g
46pk · £0.07 each£3.25Wrigley's Extra Watermelon Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g
46pk · £0.07 each£3.25Mentos Pure Fresh Tropical Gum 35 Pieces 70G
70g · £39.29/kg£2.75Trebor Softmints Spearmint Multipack 4 pack 38g
152g · £13.82/kg£2.10Trebor Extra Strong Peppermint Multipack 4 pack 36.4g
146g · £14.38/kg£2.10Extra White Sugar Free Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g
46pk · £0.07 each£3.25Tesco Mint Assortment 200G
200g · £7.25/kg£1.45Trebor Soft Mint Peppermint Multipack 4 pack 38g
152g · £13.82/kg£2.10Wrigley's Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum 5 x 10 Pieces 70g
5pk · £47.14/kg£3.30Tic Tac Berry Bliss 18g
18g · £50.00/kg£0.90Wrigley's Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum 5 x 10 Pieces 70g
6pk · £47.14/kg£3.30Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum 5 x 10 Pieces 70g
6pk · £47.14/kg£3.30Airwaves Sugar Free Multipack Chewing Gum x5 Packs
6pk · £47.14/kg£3.30Wrigley's Extra White Sugarfree Chewing Gum 5 x 10 Pieces 70g
5pk · £47.14/kg£3.30Mentos Mint Roll 38G
38g · £30.26/kg£1.15Wrigley's Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum 5 x 10 Pieces 70g
5pk · £235.71/kg£3.30Extra Refreshers Strawberry Lemon Flavoured Chewing Gum 7 Pieces 15.6G
15g · £60.00/kg£0.90Extra Refreshers Strawberry Lemon Sugar Free Chewing Gum Bottle 30 Pieces 67G
67g · £52.99/kg£3.55Tic Tac Mixers Cherry/Cola 18G
18g · £50.00/kg£0.90Milliways Super Natural Gum Watermelon 19g
19g · £81.58/kg£1.55Milliways Super Natural Gum Mighty Mint 19g
19g · £81.58/kg£1.55Extra Watermelon Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces 14G
14g · £64.29/kg£0.90Smint Peppermint 35G
35g · £58.57/kg£2.05Tic Tac Fresh Mint 49G
49g · £37.76/kg£1.85Polo Original Mint Tube 34g
34g · £35.29/kg£1.20Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £0.09 each£0.90Extra Plus Chill Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces
67g · £52.99/kg£3.55£2.95 Clubcard (£44.03/kg)Extra Plus Chill Watermelon Flavour Chewing Gum 7 Pieces
15g · £73.33/kg£1.10Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum 7 Pieces
7pk · £550.00/kg£1.10Mentos Pure Fresh Gum - Cherry Flavour 68g
68g · £40.44/kg£2.75Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces
73g · £48.63/kg£3.55£2.95 Clubcard (£40.41/kg)Extra Plus Hydro Peppermint Chewing Gum 7 pieces
15g · £73.33/kg£1.10Extra Plus Hydro Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces
67g · £52.99/kg£3.55£2.95 Clubcard (£44.03/kg)Life Loop Wellness Magnesium Raspberry Lemon Gum 10pieces
10pk · £0.34 each£3.35Life Loop Energy 100mg Caffeine Menthol Boost Gum 10pieces
10pk · £0.34 each£3.35Life Loop Energy 50mg Caffeine Cool Mint Gum 10pieces
10pk · £0.34 each£3.35Airwaves Blackcurrant Gum 10 Pieces
10pk · £900.00/kg£0.90Life Loop Beauty Biotin Boost Berry Burst Gum 10pieces
10pk · £0.34 each£3.35View all (72)