- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
Tesco Double Chocolate Mini Muffins 16 Pack
16pk · £0.26 each£4.10£3.30 Clubcard (£0.21 each)Sour Patch Kids Fruit Mix Flavour Sweets 120G
120g · £14.17/kg£1.70£1.50 Clubcard (£12.50/kg)Dove Advanced Care Original 72h Antiperspirant Deodorant 150ml
£4.90£3.15 ClubcardTesco Orange Minimum 5 Pack
5pk · £0.40 each£2.00£1.50 Clubcard (£0.30 each)Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Tesco Watermelon Wedges 550G
550g · £7.82/kg£4.30£3.50 Clubcard (£6.36/kg)Tesco Carrot Cauliflower And Brocc 300G
300g · £6.67/kg£2.003 for 2 ClubcardTesco Sweet Gem Lettuce
2pk · £0.63 each£1.25£1.00 Clubcard (£0.50 each)Bertolli Original Spread 450G
450g · £9.00/kg£4.05£3.60 Clubcard (£8.00/kg)Dove Women Cotton & Sea Minerals 72h Roll-On Antiperspirant Deodorant 50ml
£4.20£2.25 ClubcardTesco Green Seedless Grapes Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Plenish Enriched Oat Drink with added Vitamins & Calcium 1L
£2.90£2.00 ClubcardTesco Mozzarella Grated 500g
500g · £10.70/kg£5.35£4.50 Clubcard (£9.00/kg)St Helen's Farm Natural Goats Milk Yogurt 450G
450g · £7.67/kg£3.45£2.80 Clubcard (£6.22/kg)Activia Mango Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Muller Corner Strawberry Shortcake & Chocolate Digestive Yogurts 6 x 124g
6pk · £44.35/kg£5.50£4.05 Clubcard (£32.66/kg)Tesco Large Chicken Fillet Pack 1.6Kg
1kg · £12.10/kg£12.10£11.00 Clubcard (£11.00/kg)Quorn 14 Cocktail Sausages 140g
140g · £21.07/kg£2.95£2.10 Clubcard (£15.00/kg)Activia Strawberry Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Tesco Garlic & Cheese Mushrooms 200g
200g · £15.00/kg£3.003 for 2 Clubcard
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco Fresh Lasagne Sheets 250G
250g · £9.20/kg£2.30Fage Total 0% Fat Greek Recipe Yogurt 150G
150g · £14.00/kg£2.10Tesco Chicken Drumsticks 2Kg
2kg · £2.90/kg£5.80Tesco British Extra Mature Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.90Shazans Halal Beef Mince 500G
500g · £14.10/kg£7.05Tesco Bbq Chicken, Bacon & Cheese Sandwich
1pk · £3.35 each£3.35Tesco Smoked Ham And Mature Cheddar Sub
1pk · £3.10 each£3.10Tesco Blueberries 150G
150g · £14.67/kg£2.20Tesco Medium Free Range Eggs 12 Pack
12pk · £0.28 each£3.40Tesco Chicken Breast Fillets 650g (c)
650g · £7.92/kg£5.15St Helen's Farm Natural Goats Milk Yogurt 450G
450g · £7.67/kg£3.45£2.80 Clubcard (£6.22/kg)Tesco Mozzarella Grated 500g
500g · £10.70/kg£5.35£4.50 Clubcard (£9.00/kg)Tesco Ripen at Home Kiwi Fruit 6 Pack
6pk · £0.25 each£1.50Tesco Double Chocolate Mini Muffins 16 Pack
16pk · £0.26 each£4.10£3.30 Clubcard (£0.21 each)Tesco Finest Coleslaw 300g
300g · £8.17/kg£2.45Tesco Green Seedless Grapes Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70£1.45 Clubcard (£0.36 each)Tesco Ham, Cheese & Chicken Triple Sandwich
1pk · £3.50 each£3.50Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Tesco Express Baby Plum Tomatoes 300G
300g · £3.67/kg£1.10Tesco Garlic & Cheese Mushrooms 200g
200g · £15.00/kg£3.003 for 2 ClubcardJason's Everyday Sourdough White Rolls 4 Pack
320g · £6.88/kg£2.20Tesco Radish Pack 240G
240g · £2.92/kg£0.70Tesco British Chicken Thigh Fillets 600G
600g · £11.83/kg£7.10Tesco Coconut 80G
80g · £23.75/kg£1.90Quorn 14 Cocktail Sausages 140g
140g · £21.07/kg£2.95£2.10 Clubcard (£15.00/kg)Tesco Small Bananas 6 Pack
6pk · £0.15 each£0.90Tesco Romaine Hearts Twin Pack
2pk · £0.73 each£1.45Tesco Carrot Cauliflower And Brocc 300G
300g · £6.67/kg£2.003 for 2 ClubcardActivia Strawberry Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Activia Mango Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Tesco Chocolate Chip Mini Muffins 16 Pack
16pk · £0.26 each£4.10£3.30 Clubcard (£0.21 each)Tesco Orange Minimum 5 Pack
5pk · £0.40 each£2.00£1.50 Clubcard (£0.30 each)Tesco Perfectly Ripe Avocados Twin Pack
2pk · £0.90 each£1.80Cadbury Milk Chocolate Puddings 2X95g
2pk · £33.16/kg£3.15Tesco Whole Cucumber Each
1pk · £1.00 each£1.00Tesco Smoked Bacon Lardons 200G
200g · £10.50/kg£2.10Tesco Lemons Each
1pk · £0.45 each£0.45Tesco Cherry Tomatoes 300G
300g · £4.33/kg£1.30Tesco Perfectly Imperfect Carrots 1.5Kg
1kg · £0.90/kg£0.90Tesco Garlic 4 Pack
4pk · £0.24 each£0.95Tesco Large Garlic
1pk · £0.60 each£0.60Tesco Fresh Cut Flat Leaf Parsley 30G
30g · £20.00/kg£0.60Tesco Chicken & Chorizo Fresh Tortelloni 300g
300g · £9.33/kg£2.80Tesco Finest Spinach Pinenut Pasta 215G
215g · £18.60/kg£4.002 for £6.50 ClubcardGraham's Skyr Passion Fruit Mango Papaya Yogurt 150G
150g · £7.33/kg£1.10Tesco Finest Rosemary & Sea Salt Focaccia 280g
280g · £18.04/kg£5.05Tesco Chicken & Black Bean With Egg Fried Rice 400G
400g · £11.00/kg£4.40Tesco British Wafer Thin Roast Chicken Slices 120g
120g · £20.00/kg£2.40Tesco Sweetheart Cabbage (C)
1pk · £0.90 each£0.90Tesco Large Chicken Fillet Pack 1.6Kg
1kg · £12.10/kg£12.10£11.00 Clubcard (£11.00/kg)Higgidy Creamy Chicken & Sauteed Leek Pie 200g
200g · £23.25/kg£4.65£3.90 Clubcard (£19.50/kg)Muller Corner Strawberry Shortcake & Chocolate Digestive Yogurts 6 x 124g
6pk · £44.35/kg£5.50£4.05 Clubcard (£32.66/kg)Tesco Plant Chef Organic Firm Tofu 399g
300g · £8.83/kg£2.65
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza£7.00Unlock with Clubcard