Custard, Cream & Jelly Desserts
Morrisons Ready to Serve Custard 1kg
1kg · £2.05/kg£2.05Morrisons Ready To Serve Combi Custard 500g
500g · £2.20/kg£1.10Ambrosia Devon Custard 1kg
1kg · £2.88/kg20% off£2.88£3.60Morrisons Savers Custard 385g
385g · £1.56/kg£0.60Ambrosia Low Fat Custard 400g
400g · £6.00/kg£2.40Morrisons Ready To Serve Custard 400g
400g · £3.25/kg£1.30Ambrosia Devon Custard 400g
400g · £4.80/kg20% off£1.92£2.40Ambrosia Light Devon Custard 1kg
1kg · £3.60/kg£3.60Morrisons Profiteroles 2x90g
180g · £13.89/kg£2.50Morrisons Chocolate Eclairs 4 pack
4pk · £0.51 each£2.05Morrisons Chocolate Large Eclairs 2 pack
2pk · £1.03 each£2.05Morrisons Vanilla Creme Caramel 6x100g
600g · £4.50/kg£2.70Dole Peaches in Strawberry Flavour Jelly 492g
492g · £5.59/kg£2.75Morrisons 2 Creme Caramel
240g · £10.42/kg£2.50Morrisons Raspberry Trifle Desserts 3x135g
405g · £6.67/kg£2.70Morrisons Strawberry Trifle 600g
600g · £6.58/kg£3.95Rolo Desserts 4 X 65g
260g · £12.69/kg£3.30Morrisons Strawberry Trifle Desserts 3x135g
405g · £6.67/kg£2.70Cadbury Flake Chocolate Dessert 75g
75g · £20.00/kg£1.50Ambrosia Devon Custard 6x120g
720g · £7.08/kg£5.10Morrisons Strawberry Supremes 540g (6 x 90g)
540g · £3.70/kg£2.00Morrisons Eat Smart Ready to Serve UHT Custard 500g
500g · £2.20/kg£1.10Cadbury Dairy Milk Pots Of Joy Chocolate Dessert 2 x 60g
120g · £14.00/kg20% off£1.68£2.10Hartleys Strawberry Jelly 135g
135g · £10.37/kg£1.40Hartleys Strawberry Jelly Pot 125g
125g · £7.60/kg£0.95Hartleys Rasberry Jelly 135g
135g · £10.37/kg£1.40Ehrmann Robby Strawberry Jelly 12x50g
600g · £2.25/kg10% off£1.35£1.50Hartleys Juicy Jelly Pouches Strawberry 4 x 90g
360g · £9.00/kg10% off£3.24£3.60Cocon Assorted Fruit Jelly Pudding 6 x 80g
480g · £4.90/kg£2.35Hartleys Low Sugar Strawberry Jelly 115g
115g · £7.83/kg£0.90Morrisons Limoncello Desserts 180g (2 x 90g)
180g · £13.89/kg£2.50Morrisons Choux Buns 2 Pack
2pk · £1.03 each£2.05Milkybar Desserts 4 X 65g
260g · £12.50/kg£3.25Morrisons Chocolate Trifles 3pk
3pk · £0.90 each£2.70Cadbury Layers Of Joy Chocolate Trifles 2x90g
180g · £13.33/kg£2.40
Sponge Puddings
Morrisons Syrup Sponge Puddings 2pk 210g
210g · £14.76/kg£3.10Morrisons Sticky Toffee Puddings 2pk 220g
220g · £14.09/kg£3.10Mr Kipling Golden Syrup Sponge Puddings 2x95g
190g · £12.63/kg£2.40Morrisons Chocolate Sponge Puddings 2pk 210g
210g · £10.33/kg30% off£2.17£3.10Auntys Sticky Toffee Steamed Puddings 190g
190g · £9.47/kg£1.80Morrisons Butterscotch Sponge Pudding 100g
100g · £14.50/kg£1.45Cadbury Milk Chocolate Sticky Puds 2x95g
190g · £12.63/kg£2.40
Cheesecakes
Gu Salted Caramel Cheesecake 2 x 82g
164g · £28.96/kg£4.75Morrisons 2 Raspberry Cheesecake Wedges
2pk · £1.65 each£3.30Morrisons Lemon Cheesecake 475g
475g · £11.47/kg£5.45Gu Zillionaire Cheesecake 2 x 84.5g
169g · £25.33/kg10% off£4.28£4.75Gu Lemon Cheesecakes 2 x 85g
170g · £25.18/kg10% off£4.28£4.75Morrisons 2 Vanilla Cheesecake Wedges
2pk · £1.65 each£3.30Gu Zillionaire Cheesecake 84.5g
85g · £25.56/kg10% off£2.16£2.40English Cheesecake Company Biscoff Cheesecake Slices 2 x 90g
180g · £26.39/kg£4.75Morrisons Strawberry Cheesecake Desserts 3x100g
300g · £8.50/kg£2.55Morrisons Lemon Cheesecakes 3x100g
300g · £10.00/kg£3.00
Chilled Desserts
Morrisons Clotted Cream Rice Pudding 2x145g
290g · £10.69/kg£3.10Muller Rice Apple & Raspberry Low Fat Pudding Dessert 6 x 170g
1.02kg · £4.24/kg10% off£4.32£4.80Muller Rice Original Low Fat Pudding Dessert 170g
170g · £5.41/kg20% off£0.92£1.15Morrisons Savers Chocolate Mousse 6pk 55g
55g · £20.00/kg£1.10Morrisons Lemon Mousse 6pk 55g
55g · £21.82/kg£1.20Aero Milk Chocolate Mousse 4x59g
236g · £9.75/kg£2.30Milkybar White Chocolate Mousse 4x55g
220g · £10.91/kg£2.40Mrs Crimbles Gluten Free 6 Big Choc Macaroons
6pk · £0.36 each£2.15Milkybar Milk Slice 4x26g
104g · £17.79/kg£1.85Cadbury Dairy Milk Chocolate Dessert Limited Edition 75g
75g · £20.00/kg£1.50Morrisons The Best Madagascan Vanilla Custard 500g
500g · £6.10/kg£3.05Morrisons Tiramisu Desserts 200g (2 x 100g)
200g · £10.75/kg£2.15Morrisons The Best Bramley Apple Sauce with Kentish Cider 210g
210g · £10.95/kg£2.30Muller Rice Vanilla Custard Low Fat Pudding Dessert 170g
170g · £5.41/kg20% off£0.92£1.15Nestle Aero Peppermint Mousse 4x58g
232g · £10.34/kg£2.40
Cakes
Morrisons Caterpillar Celebration Cake
£10.80Morrisons Small Balloon Celebration Cake 541g
541g · £19.96/kg£10.80Morrisons Small Chocolate Celebration Cake
£10.80Disney Princess Celebration Cake
£16.80Morrisons Football Celebration Cake 1008g
1.01kg · £12.86/kg10% off£12.96£14.40Bluey Celebration Cake
£17.40Morrisons The Best Billionaire Cake
10% off£18.36£20.40Morrisons Madeira Slab Cake
£2.40Morrisons Angel Layer Cake
£2.40McVities Jamaica Ginger Cake
£2.10Morrisons The Best Hand Decorated Victoria Sponge Cake Serves 6
£4.05Morrisons The Best Chocolate Cake 406g
406g · £9.98/kg£4.05£2.84 loyalty card (£7.00/kg)Yorkshire Baking Co Lemon Crunch Mega Loaf
£3.40Morrisons Walnut Slab Cake
£2.40Yorkshire Baking Company Cherry Mega Loaf
£3.40Morrisons The Best Coffee & Walnut Cake
420g · £11.43/kg£4.80McVities Golden Syrup Cake
10% off£1.89£2.10Morrisons The Best Carrot Cake 415g
£4.05Morrisons Gooey Chocolate Traybake Serves 15
£10.80Yorkshire Baking Co. Sticky Toffee Mega Loaf
10% off£3.06£3.40Morrisons Cherry Madeira Slab Cake
£2.40Morrisons Strawberry & Vanilla Jumbo Swiss Roll
£2.40Yorkshire Baking Company Madeira Mega Loaf
10% off£3.06£3.40Morrisons Sultana & Cherry Slab Cake
£2.40Morrisons The Best Lemon Drizzle Cake 409g
409g · £9.90/kg£4.05Morrisons Chocolate & Vanilla Jumbo Swiss Roll
£2.40
Crumbles, Pies & Tarts
Mr Kipling Cherry Bakewells 6 pack
6pk · £0.60 each£3.60Egg Custard Tart 2 pack
2pk · £0.45 each£0.90Morrisons Cherry Bakewells
6pk · £0.28 each£1.65Morrisons Strawberry Jam Tarts 6 pack
6pk · £0.20 each£1.20Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.54 each10% off£2.16£2.40Morrisons Lemon Curd Tarts 6 pack
6pk · £0.20 each£1.20Mr Kipling Latte Tarts 4pk
4pk · £0.60 each£2.40Morrisons Assorted Jam Tarts 6 pack
6pk · £0.18 each£1.05Mr Kipling Apple Pies 6 pack
6pk · £0.54 each10% off£3.24£3.60Mr Kipling Caramel Tarts 4pk
4pk · £0.54 each10% off£2.16£2.40Mr Kipling 4 Strawberries And Cream Tarts
4pk · £0.60 each£2.40
Canned Desserts
Ambrosia Rice Pudding 6 pack
720g · £7.08/kg£5.10Morrisons Creamed Rice Pudding 400g
400g · £3.00/kg£1.20Mr Kipling Raspberry Sponge Puddings 2x95g
190g · £11.37/kg10% off£2.16£2.40Foresight Pease Pudding 410g
410g · £2.93/kg£1.20Ambrosia Light Rice Pudding 400g
400g · £5.40/kg10% off£2.16£2.40Ambrosia Creamed Rice Pudding 400g
400g · £6.00/kg£2.40