Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Bread

  • Tesco Finest Dark Rye & Sunflower Farmhouse Sliced Bread 600g

    600g · £3.00/kg
    £1.80
  • Tesco Finest White Sourdough Loaf 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • Jason's Superb Sprouted Grains Sourdough Bread 450g

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £2.55 Clubcard (£5.67/kg)
  • Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £2.55 Clubcard (£5.67/kg)
  • Hovis Seed Sensations Seven Seeds Sliced Bread 400g

    400g · £3.63/kg
    £1.45
  • Tesco Lightly Seeded White Bread Loaf 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Warburtons Thick Sliced Seeded Batch Bread 800g

    800g · £3.06/kg
    £2.45
  • Hovis Seed Sensations Seven Seeds Sliced Bread 800g

    800g · £3.06/kg
    £2.45
  • Tesco Finest Bloomer Ancient Grains 700g

    700g · £4.00/kg
    £2.80
  • Tesco Finest Sunflower & Pumpkin Sliced White Bread Loaf 600g

    600g · £3.00/kg
    £1.80
  • Hovis Authentic Granary Thick Bread 800g

    800g · £3.25/kg
    £2.60
    £2.05 Clubcard (£2.56/kg)
  • Tesco Free From Sliced Seeded Bread 550g

    550g · £5.09/kg
    £2.80
  • Tesco Multiseed Batch Medium Sliced White Loaf 800g

    800g · £2.00/kg
    £1.60
  • Tesco Medium Sliced White Bread 800g

    800g · £1.00/kg
    £0.80
  • Warburtons Toastie Thick Sliced White Bread 800g

    800g · £1.81/kg
    £1.45
  • Tesco White Toastie Bread Thick Sliced 800g

    800g · £1.00/kg
    £0.80
  • Hovis Soft White Medium Sliced Bread 800g

    800g · £1.75/kg
    £1.40
  • Warburtons Danish Lighter Small White Sliced Bread 400g

    400g · £4.13/kg
    £1.65
  • Warburtons Toastie Thick and Small Sliced White Bread 400g

    400g · £2.50/kg
    £1.00
  • Warburtons Gluten Free Artisan Tiger Loaf 400G

    400g · £10.50/kg
    £4.20
    £3.50 Clubcard (£8.75/kg)
  • Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.81/kg
    £1.45
  • Warburtons Farmhouse Thick 800g

    800g · £2.38/kg
    £1.90
    £1.65 Clubcard (£2.06/kg)
  • Hovis Soft White Thick Sliced Bread 800g

    800g · £1.75/kg
    £1.40
  • Mothers Pride Scottish Plain Medium Cut White Bread 800g

    800g · £1.75/kg
    £1.40
  • Warburtons Tiger Bread Bloomer 600g

    600g · £3.67/kg
    £2.20
    £2.00 Clubcard (£3.33/kg)
  • Dr Schar Gluten Free Vitality Loaf 350G

    350g · £10.86/kg
    £3.80
  • Schar Gluten-Free Soft White Sliced Bread Loaf

    300g · £12.67/kg
    £3.80
  • Jason's Recipe No 08 White Sourdough Ciabattin Bread 580g

    580g · £5.00/kg
    £2.90
  • Tesco Finest Rye & Mixed Seed Sourdough loaf 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • H.W. Nevill's Part Baked White Baguette 2 Pack

    2pk · £0.63 each
    £1.25
  • Tesco Homebake Part Baked White Baguettes 2 Pack

    300g · £6.00/kg
    £1.80
  • Tesco Finest Part Baked White Baguettes with Sourdough 2 Pack 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
  • Tesco Finest Multigrain Part Baked Baguettes with Sourdough 2 Pack 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
  • Tesco Bake at Home Part Baked Mini White Rolls 6 Pack

    300g · £5.50/kg
    £1.65
  • Warburtons Half And Half Medium Bread 800G

    800g · £2.19/kg
    £1.75
  • Hovis Best of Both Medium Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
  • Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 400g

    400g · £2.50/kg
    £1.00
  • Promise Gluten Free Wholesome Brown Sliced Bread Loaf 480g

    480g · £10.52/kg
    £5.05
  • Hovis Wholemeal Thick Sliced Bread 800g

    800g · £2.56/kg
    £2.05
  • Hovis Wholemeal Tasty Medium Bread 800g

    800g · £2.56/kg
    £2.05
  • Tesco Finest Tomato Focaccia 170g

    £3.60
  • Tesco Finest Olive Focaccia 170g

    £3.60
  • Schar Every Day Gluten-free Soft Rolls - White Ciabatta 200g

    200g · £15.75/kg
    £3.15

Croissants & Breakfast

  • Warburtons Soft Pancakes 6 Pack

    6pk · £0.25 each
    £1.50
  • Tesco Finest Buttermilk Pancakes 4 pack

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • Tesco Finest Buttermilk Pancakes with Maple Syrup 4 Pack

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • Tesco Continental Classic Sweet Pancakes 8 Pack

    8pk · £0.56 each
    £4.45
  • Tesco Chocolate Filled Crepes 6 pack

    192g · £14.58/kg
    £2.80
  • Genius Gluten Free Pancakes 6 pack

    6pk · £0.53 each
    £3.15
  • Tesco Scotch Pancakes 6 pack

    6pk · £0.12 each
    £0.70
  • Warburtons 6 Choc Chip Pancakes

    6pk · £0.38 each
    £2.30
    £1.75 Clubcard (£0.29 each)
  • Warburtons Crumpets 6 Pack

    6pk · £0.17 each
    £1.00
    £0.90 Clubcard (£0.15 each)
  • McGhee's Family Bakers Traditional Scottish Crumpets 6 Pack

    6pk · £0.33 each
    £2.00
  • Warburtons 6 Pizza Flavour Crumpets

    6pk · £0.33 each
    £1.95
    £1.60 Clubcard (£0.27 each)
  • Genius Gluten Free Crumpets 4 pack

    4pk · £0.79 each
    £3.15
  • Tesco Finest 4 Ancient Grain & Rye Sourdough Crumpets

    4pk · £0.54 each
    £2.15
  • McGhee's Scotch Pancakes 6pk

    6pk · £0.24 each
    £1.45
  • Tesco 6 Pain au Chocolat 474g

    474g · £6.75/kg
    £3.20
  • Tesco 8 All Butter Croissants 400g

    400g · £8.00/kg
    £3.20
  • Tesco Finest All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack

    4pk · £0.84 each
    £3.35
    £2.75 Clubcard (£0.69 each)
  • Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack

    4pk · £0.84 each
    £3.35
    £2.75 Clubcard (£0.69 each)
  • Brioche Pasquier Pain Au Chocolat 6 Pack

    6pk · £58.89/kg
    £2.65
  • Tesco All Butter Croissants 4 Pack

    4pk · £0.49 each
    £1.95
  • Tesco All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
  • Tesco All Butter Croissants 8 Pack

    8pk · £0.34 each
    £2.75
  • Tesco Sliced Brioche Loaf 500G

    500g · £4.20/kg
    £2.10
  • Tesco Chocolate Chip Brioche Rolls 8 Pack

    8pk · £0.24 each
    £1.95
  • Tesco Finest Hand Plaited Brioche Loaf 400g

    400g · £10.50/kg
    £4.20
  • Tesco Butter Brioche Rolls 8 Pack

    8pk · £0.24 each
    £1.95
  • Brioche Pasquier Pitch Chocolate Chip Brioche 6 Pack

    6pk · £74.32/kg
    £2.75
  • Brioche Pasquier Pitch Chocolate Hazelnut Filled Brioche 6 Pack

    6pk · £74.32/kg
    £2.75
  • Tesco 2 Bramley Apple Turnovers

    2pk · £1.20 each
    £2.40
  • Tesco Fresh Cream Raspberry Turnover 2 Pack, 148 G

    148g · £15.54/kg
    £2.30
  • Brownings The Bakers Cream Yum Yums 2 Pack

    2pk · £1.15 each
    £2.30
  • Tesco Hot Cross Buns 6 pack

    6pk · £0.22 each
    £1.30
  • Tesco Classic Egg Waffles 6 pack

    250g · £10.40/kg
    £2.60
  • Schar Gluten Free Waffles 100G

    100g · £32.00/kg
    £3.20
  • Tesco Egg Waffles 8 pack

    200g · £13.00/kg
    £2.60
  • Warburtons Belgian Waffles with Pearl Sugar 4 pack

    4pk · £64.00/kg
    £3.20
  • Tesco Finest Belgian Chocolate Coated Sugar Waffles 4 Pack 240g

    4pk · £63.33/kg
    £3.80
  • Tesco Finest Belgian Sugar Waffles 4 Pack 200g

    4pk · £76.00/kg
    £3.80
  • Daelmans Authentic Dutch Caramel Stroopwafels 8 Pack 230g

    230g · £13.04/kg
    £3.00
  • Tesco White English Muffins 4 Pack

    4pk · £0.20 each
    £0.80

Buns & Rolls

  • Jason's Everyday Tiger Rolls with Sourdough 4 Pack

    320g · £6.88/kg
    £2.20
  • Jason's Everyday Sourdough White Rolls 4 Pack

    320g · £6.88/kg
    £2.20
  • Warburtons Soft White Sandwich Rolls 12 Pack

    12pk · £0.19 each
    £2.30
  • McGhee's White Rolls with Sourdough x4

    4pk · £0.54 each
    £2.15
  • Warburtons Gluten Free Super Soft Seeded Sliced Rolls 4 Pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Warburtons Scottish Morning Rolls 6 Pack

    6pk · £0.31 each
    £1.85
  • Warburtons Gluten Free Super Soft Sliced Square Rolls 4 pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Tesco Soft White Hot Dog Rolls 6 Pack

    6pk · £0.18 each
    £1.10
  • Tesco Large Wholemeal Baps 4 Pack

    4pk · £0.20 each
    £0.80
  • Brownings Ayrshire Morning Rolls 4 Pack

    4pk · £0.34 each
    £1.35
  • Brownings Well Fired Rolls 4 Pack

    4pk · £0.34 each
    £1.35
  • Tesco Free From Tiger Rolls 260g

    260g · £15.96/kg
    £4.15
  • McGhee's Scottish Brown Rolls 6 Pack

    6pk · £0.21 each
    £1.25
  • Tesco Seeded Large Burger Buns 4 Pack

    4pk · £0.25 each
    £1.00
  • St Pierre Burger Buns 4 pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • St. Pierre Sliced Brioche Burger Buns 4 pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Warburtons 4 Soft and Sliced Seeded Brioche Burger Buns with Butter and Eggs

    4pk · £0.88 each
    £3.50
    £2.70 Clubcard (£0.68 each)
  • Genius Gluten Free Brioche Style Burger Buns 2 Pack

    2pk · £1.30 each
    £2.60
    £2.20 Clubcard (£1.10 each)
  • St Pierre Plain Brioche Burger Buns 6 Pack

    6pk · £0.66 each
    £3.95
  • New York Bakery Co Plain and Sesame Bagels 5 Pack

    5pk · £0.49 each
    £2.45
  • New York Bakery Co Cinnamon & Raisin Bagels 5 Pack

    5pk · £0.49 each
    £2.45
  • New York Bakery Co The Original Plain Bagels 5 Pack

    5pk · £0.49 each
    £2.45
  • New York Bakery Protein Boost Sliced Bagels 5 pack

    5pk · £0.52 each
    £2.60
    £1.85 Clubcard (£0.37 each)
  • New York Bakery Lighter Sliced Bagels 5 pack

    5pk · £0.52 each
    £2.60
    £1.85 Clubcard (£0.37 each)
  • Warburtons Thin Plain Bagels 6 Pack

    6pk · £0.39 each
    £2.35
  • Tesco Finest Brioche Hot Dog Rolls 4 pack

    4pk · £0.50 each
    £2.00
  • Warburtons 6 Soft and Sliced Brioche Hotdog Rolls with Butter and Egg

    6pk · £0.55 each
    £3.30
    £2.60 Clubcard (£0.43 each)
  • St Pierre Brioche Hot Dog Rolls 4 pack

    4pk · £0.73 each
    £2.90

Wraps, Pittas & Naans

  • H.W. Nevills Plain White Tortilla Wraps 8 Pack

    8pk · £0.16 each
    £1.30
  • Old El Paso 6 Regular Gluten Free Tortilla Wraps 216G

    216g · £16.90/kg
    £3.65
  • Tesco Free From White Tortilla Wraps 4 pack 160g

    160g · £20.94/kg
    £3.35
  • Tesco Finest Chargrilled Mexican Inspired Cheese Flavoured Tortillas 252g

    252g · £9.33/kg
    £2.35
  • Tesco Mini Plain Tortillas X10 300G

    300g · £6.67/kg
    £2.00
  • Tesco Wheat & Corn Tortillas X8 320G

    320g · £6.25/kg
    £2.00
  • Tesco Wholemeal Tortilla Wraps 8 Pack 320g

    320g · £6.25/kg
    £2.00
  • Tesco Plain Tortillas X8 320G

    320g · £6.25/kg
    £2.00
  • Old El Paso Extra Thin Large Tortilla Wraps 192g

    £2.75
  • Old El Paso Crunchy 12 Taco Shells 135g

    135g · £20.74/kg
    £2.80
  • H.W. Nevills Wholemeal Tortilla Wraps 8 Pack

    8pk · £0.16 each
    £1.30
  • Old El Paso Large Super Soft Flour Tortillas Wraps 6 Pack 350G

    350g · £7.86/kg
    £2.75
    £2.40 Clubcard (£6.86/kg)
  • BFree Gluten Free High Protein Wraps 4 x 42g (168g)

    4pk · £128.57/kg
    £5.40
  • Old El Paso 8 Tortilla Pockets 223G

    223g · £16.82/kg
    £3.75
  • Tesco Crunchy Taco Shells 12 Pack 150g

    150g · £18.67/kg
    £2.80
  • Old El Paso Regular Super Soft Flour Tortillas Wraps 8Pk 326G

    326g · £7.52/kg
    £2.45
    £2.10 Clubcard (£6.44/kg)
  • BFree Gluten Free Mediterranean Wrap 4 pack 168g

    4pk · £117.86/kg
    £4.95
  • Tesco Mini White Tortilla Wraps Plain 8 Pack

    8pk · £0.19 each
    £1.55
  • Tesco Wholemeal Tortilla Wraps 8 pack

    8pk · £0.20 each
    £1.60
  • Tesco Plain White Tortilla Wraps 8 Pack

    8pk · £0.20 each
    £1.60
  • BFree Gluten Free Soft White Wraps 4 x 42g (168g)

    4pk · £94.05/kg
    £3.95
  • Tesco Folded Flatbreads Plain 6 Pack

    6pk · £55.71/kg
    £1.95
    £1.65 Clubcard (£47.14/kg)
  • TESCO finest Chargrilled Lime & Coriander Tortillas 252g

    252g · £9.33/kg
    £2.35
  • Aagrah Garlic & Coriander Naan (2 x 200g)

    2pk · £14.25/kg
    £2.85
    £2.25 Clubcard (£11.25/kg)
  • Tesco 2 Garlic and Coriander Naans

    2pk · £0.85 each
    £1.70
  • Sharwood's Plain Flame-Baked Naans 2 Pack

    2pk · £1.33 each
    £2.65
    £1.95 Clubcard (£0.98 each)
  • Tesco Mini Garlic & Coriander Naans 6 pack

    6pk · £0.39 each
    £2.35
  • Patak's 4 Flame Baked Mini Naan Breads

    4pk · £0.83 each
    £3.30
    £2.30 Clubcard (£0.58 each)
  • Patak's Indian Flame Baked Peshwari Naan Breads 2 Pack

    2pk · £1.28 each
    £2.55
    £2.05 Clubcard (£1.03 each)
  • Patak's Indian Garlic & Coriander Naan Breads 2 Pack

    2pk · £1.28 each
    £2.55
    £2.05 Clubcard (£1.03 each)
  • Patak's Indian Flame Baked Plain Naan Breads 2 Pack

    2pk · £1.28 each
    £2.55
    £2.15 Clubcard (£1.08 each)
  • Tesco Plain Naans 2 Pack 260G

    260g · £3.27/kg
    £0.85
  • Tesco Garlic & Coriander Naan 2 Pack 260G

    260g · £3.27/kg
    £0.85
  • Patak's Indian Mini Naan Bread Dippers 180g

    180g · £15.83/kg
    £2.85
    £2.30 Clubcard (£12.78/kg)
  • Tesco Plain Mini Naan Breads 4 Pack 188g

    188g · £6.38/kg
    £1.20
  • Clay Oven Bakery Plain Naan Bread 2 Pack 360g

    360g · £8.89/kg
    £3.20
  • Clay Oven Bakery Hand Stretched Garlic & Coriander Naan Bread 2 Pack 360g

    360g · £8.89/kg
    £3.20
  • Tesco White Plain Pitta Bread 6 Pack

    6pk · £0.10 each
    £0.60
  • Tesco Wholemeal Pitta Bread 6 Pack

    6pk · £0.10 each
    £0.60

Crumbles, Sweet Pies & Tarts

  • Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack

    6pk · £0.73 each
    £4.35
    £2.60 Clubcard (£0.43 each)
  • McGhee's Pineapple Tarts 4 Pack

    4pk · £0.56 each
    £2.25
  • Tesco Free From Cherry Bakewell Tarts 4 Pack

    4pk · £0.79 each
    £3.15
  • McGhee's 4 Pack Assorted Tarts

    4pk · £0.56 each
    £2.25
  • Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
    £1.45 Clubcard (£0.36 each)
  • Tesco Assorted 6 Jam Fruity Tarts

    6pk · £0.21 each
    £1.25
  • Tesco Free From Bramley Apple Pies 4 Pack

    4pk · £0.79 each
    £3.15
  • Mr Kipling Bramley Apple & Blackcurrant Pies 6 Pack

    6pk · £0.72 each
    £4.30
  • Tesco Bramley Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.30 each
    £1.80
  • Tesco 2 Rhubarb Crumbles 270g

    2pk · £25.56/kg
    £3.45

Small Cakes & Treats

  • Simply Doughnuts Mini Classic and Sugar Ring 8 Pack

    8pk · £0.25 each
    £2.00
  • Ms Molly's Strawberry Jam Doughnuts 2 Pack

    2pk · £0.55 each
    £1.10
  • Balconi Italian Cake Bars Milk Cream 8x35g

    8pk · £65.71/kg
    £2.30
    £1.80 Clubcard (£51.43/kg)
  • Tesco Finest 4 Chocolate & Coffee Cakes 260g

    260g · £26.15/kg
    £6.80
  • Tesco Free From Chocolate Cornflake Clusters 16 Pack

    160g · £28.44/kg
    £4.55
  • Tesco Party Cake Selection Vanilla 12 Pack

    12pk · £0.27 each
    £3.25
  • McGhee's Family Bakers Coffee Buns 6 Pack

    6pk · £0.32 each
    £1.90
  • Tesco Chocolate Tray Bake - Belgian Chocolate Curls

    1pk · £12.00 each
    £12.00
    £10.60 Clubcard (£10.60 each)
  • Mr Kipling Mini Battenbergs Cakes 5 Pack

    5pk · £0.74 each
    £3.70
  • Tesco Finest Meringue Nests 8S

    8pk · £0.33 each
    £2.60
  • Mrs Crimble's Large Coconut Jam Rings 6 Pack

    6pk · £0.43 each
    £2.60
    £2.15 Clubcard (£0.36 each)
  • Barny Chocolate Soft Baked Bears Biscuits 5 Pack Multipack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.55 Clubcard (£12.40/kg)
  • Tesco Free From Dark Chocolate Brownie Slices 5 Pack 145g

    145g · £28.97/kg
    £4.20
  • Mr Kipling Angel Cake Slices 6 Pack

    6pk · £0.60 each
    £3.60
    £2.20 Clubcard (£0.37 each)
  • Soreen Malt Lunchbox Loaves - Family Pack 10 Pack

    300g · £11.00/kg
    £3.30
  • Tesco Meringue Nests 8 Pack

    8pk · £0.32 each
    £2.55
  • Tesco Finest Free From Gluten Free 4 Triple Chocolate topped Brownies

    4pk · £1.35 each
    £5.40
  • McGhees Iced Fruit Square 3 Pack

    3pk · £0.82 each
    £2.45
  • Tesco Finest Orange Spritz Flavour Meringue Kisses 100g

    100g · £28.50/kg
    £2.85
  • Bells Scotch Sliced Dumpling (L)

    2pk · £0.60 each
    £1.20
  • Thorntons Chocolate Fudge Brownie Bites 10 Pack

    10pk · £0.29 each
    £2.85
  • Thorntons Caramel Shortcake Bites 10 Pack

    10pk · £0.29 each
    £2.85
  • Mr Kipling Viennese Whirls Cakes 6 Pack

    6pk · £0.60 each
    £3.60
  • McGhee's Family Bakers White Caramel Shortcake 4 Pack

    4pk · £0.56 each
    £2.25
  • McGhee's Family Bakers Caramel Shortcake 4 Pack

    4pk · £0.56 each
    £2.25
  • Balconi Italian Sponge Slices Cocoa Cream 10 x 28g

    280g · £9.46/kg
    £2.65
    £2.15 Clubcard (£7.68/kg)
  • Balconi Italian Sponge Slices Milk Cream 10x28g

    280g · £9.46/kg
    £2.65
    £2.15 Clubcard (£7.68/kg)
  • Tesco Millionaire Bites 22 Pack

    22pk · £0.19 each
    £4.10
  • Tesco Free From Chocolate Sponge 115G

    115g · £14.78/kg
    £1.70
  • Balconi Italian Cake Bars Cocoa Cream 8 x 35g

    8pk · £65.71/kg
    £2.30
    £1.80 Clubcard (£51.43/kg)
  • We Love Cake Free From Chocolate Orange Slices 4 pack 132g

    132g · £25.00/kg
    £3.30
    £2.65 Clubcard (£20.08/kg)
  • Mr Kipling French Fancies Cakes 8 Pack

    8pk · £0.46 each
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£0.37 each)
  • We Love Cake Free From Raspberry Ripple Cake Slices 4 Pack 150g

    150g · £22.00/kg
    £3.30
  • We Love Cake Free From Sticky Toffee Slices 4 Pack 158g

    158g · £20.89/kg
    £3.30
    £2.65 Clubcard (£16.77/kg)
  • Soreen Banana Lunchbox Loaves 5 Pack

    150g · £15.33/kg
    £2.30
    £1.55 Clubcard (£10.33/kg)
  • Cadbury Milk Chocolate Mini Rolls Cakes 5 pack

    5pk · £0.68 each
    £3.40
  • McGhee's Old School Sponge 4 Pack

    4pk · £0.61 each
    £2.45
  • Tesco Free From 5 pack Angel Cake Slices

    5pk · £0.84 each
    £4.20
  • Bonne Maman Chocolate Madeleines with Milk 7 Pack

    210g · £19.29/kg
    £4.05
  • Mrs Crimble's Gluten Free Chocolate Coconut Macaroons 6 Pack 195g

    195g · £12.05/kg
    £2.35
  • Mrs Crimble's Big Gluten Free Coconut Macaroons 180g

    180g · £13.06/kg
    £2.35
    £1.95 Clubcard (£10.83/kg)
  • Mrs Crimble's Classic French Madeleines - Gluten Free Sponge Cakes 180g

    6pk · £126.67/kg
    £3.80
    £3.20 Clubcard (£106.67/kg)
  • Ms Molly's Iced Fairy Cakes - Plain, Lemon, Strawberry 12 Pack

    12pk · £0.21 each
    £2.50
  • Tesco Free From Chocolate Cupcakes 4 Pack

    4pk · £1.18 each
    £4.70
  • Tesco Angel Layer Cake - Vanilla

    1pk · £2.60 each
    £2.60
  • Tesco Chocolate Mallows 120g

    120g · £15.00/kg
    £1.80
  • Mrs Crimble's 6 Double Choc Macaroons 195g

    195g · £12.56/kg
    £2.45
    £2.15 Clubcard (£11.03/kg)
  • Cadbury Raspberry Chocolate Mini Roll Cakes 5 Pack

    5pk · £0.68 each
    £3.40
  • McVitie's Digestives Caramel Millionaire Slices 5 Pack 109.9g

    109g · £16.97/kg
    £1.85
  • Tesco Chocolate Brownie Bites 20 Pack

    20pk · £0.21 each
    £4.10
  • View all (83)

Scones & Teacakes

  • Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6 x 24g

    6pk · £56.25/kg
    £1.35
  • McGhee's Potato Scones 6 Pack

    6pk · £0.21 each
    £1.25
  • Tesco 2 Strawberry Jam & Cream Scones

    2pk · £1.03 each
    £2.05
  • Tunnocks Dark Chocolate Tea Cakes Marshmallow Biscuits Multipack, 10x24g

    10pk · £127.08/kg
    £3.05
  • Tunnocks Milk Chocolate Marshmallow Tea Cakes Biscuits Multipack, 10 Pack 275g

    10pk · £127.08/kg
    £3.05
  • Tesco Finest All Butter Sultana Scones 4 Pack

    4pk · £0.73 each
    £2.90
  • Warburtons Fruit Teacakes 4 Pack

    4pk · £0.48 each
    £1.90
    £1.70 Clubcard (£0.43 each)
  • Brownings Traditional Plain Scones 4 Pack

    4pk · £0.51 each
    £2.05
  • Brownings Potato Scones 6 Pack

    6pk · £0.32 each
    £1.90
  • Lees 10 pack Teacakes 173g

    173g · £9.83/kg
    £1.70
  • Soreen Original Fruited Malt Loaf 260g

    260g · £8.08/kg
    £2.10
  • Soreen Malt Loaf 2 Slices 45G

    45g · £28.89/kg
    £1.30

Whole Cakes

  • Tesco Finest Lemon Drizzle Cake

    1pk · £5.25 each
    £5.25
  • Tesco Finest Victoria Sponge Cake

    1pk · £5.25 each
    £5.25
  • Tesco Finest Carrot Cake 6 Servings

    1pk · £5.25 each
    £5.25
  • Tesco Finest Coffee and Walnut Cake

    1pk · £5.25 each
    £5.25
  • Ms Molly's Madeira Celebration Cake

    1pk · £6.00 each
    £6.00
  • Tesco Finest Red Velvet Cake 405g

    405g · £12.96/kg
    £5.25
  • Tesco Toasty Walnut Cake

    1pk · £2.65 each
    £2.65
  • Tesco Iced Coffee Madeira Cake

    1pk · £2.65 each
    £2.65
  • Tesco Classic Madeira Cake

    1pk · £2.65 each
    £2.65
  • Tesco Slinky White Chocolate face Caterpillar cake

    1pk · £12.35 each
    £12.35
  • Ms Molly's Raspberry Swiss Roll

    1pk · £1.60 each
    £1.60
  • McGhee's Toffee Sponge Cake

    1pk · £4.05 each
    £4.05
  • McGhee's Hand finished Lemon Sponge Cake

    1pk · £4.05 each
    £4.05
  • McGhee's Victoria Sponge Cake

    1pk · £4.05 each
    £4.05
  • Reids Ginger Loaf Cake

    1pk · £2.90 each
    £2.90
  • Reids Cherry Loaf Cake

    1pk · £2.90 each
    £2.90
  • Reids Lemon & Sultana Loaf Cake

    1pk · £2.90 each
    £2.90
  • Tesco Genoa Fruit Cake

    1pk · £3.30 each
    £3.30
  • McVitie's Jamaica Ginger Sticky Pudding Cake

    1pk · £2.15 each
    £2.15
  • Ms Molly's Jumbo Strawberry & Vanilla Swiss Roll

    1pk · £2.35 each
    £2.35
  • Tesco Finest Chocolate Cake 6 Servings

    1pk · £5.25 each
    £5.25

Savoury Pies

  • Tesco Finest Dine In Slow Cooked Steak Pie 500G

    500g · £16.70/kg
    £8.35
  • Bells Scotch Pies 2 Pack

    2pk · £1.18 each
    £2.35
  • Tesco 4 Pork Pies 260g

    260g · £6.35/kg
    £1.65
  • Little Dish Chicken & Veg Pie 200g

    200g · £20.00/kg
    £4.00
    £3.65 Clubcard (£18.25/kg)
  • Bells Mince Round Pie 330G

    330g · £7.42/kg
    £2.45
  • Tesco Large Melton Mowbray Pork Pie 440G

    440g · £11.02/kg
    £4.85
    £3.90 Clubcard (£8.86/kg)
  • Tesco 2 Mini Melton Mowbray Pork Pies 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
  • Fray Bentos Steak & Gravy Pie 425G

    425g · £9.88/kg
    £4.20
    £3.35 Clubcard (£7.88/kg)
  • Malcolm Allan Steak & Gravy Pie 230G

    230g · £12.17/kg
    £2.80
  • Bells Wee Scotch Pies 4 Pack

    4pk · £0.61 each
    £2.45
  • Tesco Finest Pork Pie 440g

    440g · £12.95/kg
    £5.70
  • Bells All Steak Pie 200G

    200g · £12.75/kg
    £2.55
  • Pork Farms Medium Pork Pie

    1pk · £3.65 each
    £3.65
    £2.25 Clubcard (£2.25 each)
  • Bells 2 Steak & Gravy Pies 400g

    2pk · £1.80 each
    £3.60
  • Fray Bentos Just Chicken Pie 425G

    425g · £9.88/kg
    £4.20
    £3.35 Clubcard (£7.88/kg)
  • Malcolm Allan The Steak Pie 380g

    380g · £15.53/kg
    £5.90
  • Malcolm Allan Sausage & Steak Pie 700g

    700g · £8.93/kg
    £6.25
  • Tesco Finest Pork Chicken & Wiltshire Ham Pie 440g

    440g · £12.61/kg
    £5.55
  • Bells 2 Chicken Curry Pies (L)

    2pk · £1.18 each
    £2.35
  • Bells Macaroni Cheese Pies 2 Pack 350g

    2pk · £1.18 each
    £2.35
  • Pukka Minced Beef & Onion Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka Chicken & Mushroom Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka All Steak Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • BELLS THE SCOTTISH STEAK PIE 400g

    400g · £11.88/kg
    £4.75
  • Malcolm Allan Steak Pie 700G

    700g · £12.14/kg
    £8.50
  • Bells Scotch Pies 4 Pack

    4pk · £0.89 each
    £3.55
  • Pukka Vegan No Steak Pie

    1pk · £2.80 each
    £2.80

Seasonal Bakery

  • Cadbury Mini Bonfire Logs Honeycomb 5 Pack

    5pk · £0.45 each
    £2.25
    £2.00 Clubcard (£0.40 each)
  • McGhee's Family Bakers Coconut Snowballs 4 Pack

    4pk · £0.56 each
    £2.25
  • Tesco Finest 4 Amaretto Mince Pies

    4pk · £0.86 each
    £3.45
  • Tesco 30 Mini Gingerbread Men 300G

    300g · £13.67/kg
    £4.10
  • Tesco Mince Pies 6 Pack

    6pk · £0.21 each
    £1.25
  • Tesco Finest 4 Brandy Buttercream Mince Pies

    4pk · £0.75 each
    £3.00
  • Tesco Finest Mince Pies 6 Pack

    6pk · £0.50 each
    £3.00
  • Tesco Lebkuchen Iced Stars 250G

    250g · £6.00/kg
    £1.50
  • Tesco Gingerbread Biscuit

    1pk · £1.25 each
    £1.25
  • View Pizza, Pasta, Ready Meals

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo