Skip to:ContentFooter
Deliveroo

One Stop - Cheltenham Ben Hall Av

Allergens and info

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping

Offers (206)

  • 0

    Rolo Dessert 2 pack

    65g · £20.00/kg

    £1 off

    £1.30

    £2.30

  • 0

    Fruit Shoot Apple & Blackcurrant 200ml 4 pack

    200ml · £10.25/L

    £1.35 off

    £2.05

    £3.40

  • 0

    Fruit Shoot Orange 200ml 4 pack

    200ml · £10.25/L

    £1.35 off

    £2.05

    £3.40

  • 0

    Fox's Party Rings 125g

    125g · £8.40/kg

    £0.65 off

    £1.05

    £1.70

  • 0

    Tesco Chocolate Brownie Bites 20's

    20pk · £0.12 each

    £1.45 off

    £2.35

    £3.80

  • 0

    Tesco Millionaire Bites 22's

    22pk · £0.11 each

    £1.45 off

    £2.35

    £3.80

  • 0

    Oreo Double Creme 157g

    157g · £7.96/kg

    £0.75 off

    £1.25

    £2.00

  • 0

    Oreo Original 154g

    154g · £8.12/kg

    £0.75 off

    £1.25

    £2.00

  • 0

    Beechams Max Strength All In One Capsules 16's

    16pk · £0.29 each

    £2.75 off

    £4.70

    £7.45

    Restricted

  • 0

    Regina XXL Absorb Kitchen Roll 1 roll

    1pk · £3.00 each

    £1.75 off

    £3.00

    £4.75

  • 0

    Energizer Max Plus AA 4 pack

    4pk · £1.75 each

    2 for £9

    £7.00

  • 0

    Kenco Millicano 100g

    100g · £59.50/kg

    £3.25 off

    £5.95

    £9.20

  • 0

    Kellogg's Fruit Winders Strawberry 5 pack

    5pk · £0.38 each

    £0.95 off

    £1.90

    £2.85

  • 0

    Oral-B Pro Expert Toothpaste Clean Mint 75ml

    75ml · £48.00/L

    £1.85 off

    £3.60

    £5.45

  • 0

    Energizer Max AA 8 pack

    8pk · £1.02 each

    2 for £11

    £8.15

  • 0

    Kellogg's Coco Pops 420g

    1pk · £2.70 each

    £1.30 off

    £2.70

    £4.00

  • 0

    Peperami Original 5 pack

    5pk · £0.50 each

    £1.20 off

    £2.50

    £3.70

  • 0

    Sharwood's Balti Sauce 420g

    420g · £5.12/kg

    £1.05 off

    £2.15

    £3.20

  • 0

    Sharwood's Butter Chicken Sauce 420g

    420g · £5.12/kg

    £1.05 off

    £2.15

    £3.20

  • 0

    Sharwood's Korma Sauce 420g

    420g · £5.12/kg

    £1.05 off

    £2.15

    £3.20

  • View all (206)

This Week's Star Buys ⭐

View all (35)
  • Fox's Party Rings 125g

    125g · £8.40/kg
    £0.65 off
    £1.05£1.70
  • Fruit Shoot Apple & Blackcurrant 200ml 4 pack

    200ml · £10.25/L
    £1.35 off
    £2.05£3.40
  • Oreo Original 154g

    154g · £8.12/kg
    £0.75 off
    £1.25£2.00
  • Fruit Shoot Orange 200ml 4 pack

    200ml · £10.25/L
    £1.35 off
    £2.05£3.40
  • Cadbury Dairy Milk Caramel 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Yorkshire Tea Bags 160's

    160pk · £0.04 each
    £1.75 off
    £5.70£7.45
  • Kenco Millicano 100g

    100g · £59.50/kg
    £3.25 off
    £5.95£9.20
  • Cadbury Dairy Milk Oreo 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Daim 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Rowntree's Randoms 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut 110g

    110g · £17.73/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Rowntree's Jelly Tots 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Oreo Double Creme 157g

    157g · £7.96/kg
    £0.75 off
    £1.25£2.00
  • Surf Liquid Tropical Lily 24 wash

    648ml · £7.56/L
    £1.45 off
    £4.90£6.35
  • Skittles Fruits 136g

    136g · £10.29/kg
    £0.25 off
    £1.40£1.65
  • Kellogg's Crunchy Nut 460g

    460g · £7.39/kg
    £0.90 off
    £3.40£4.30
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Orange Buttons 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Twirl Bites 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Crunchie Rocks 100g

    100g · £19.50/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60

Halloween Party Food & Drink 🕷️🪩🍸

  • Fruit Shoot Apple & Blackcurrant 200ml 4 pack

    200ml · £10.25/L
    £1.35 off
    £2.05£3.40

Dinner Sorted🍴

View all (15)
  • Tesco Chicken Chow Mein 400g

    400g · £11.00/kg
    2 for £7
    £4.40
  • One Stop Chicken Tikka Masala with Pilau Rice 400g

    400g · £8.25/kg
    2 for £6
    £3.30
  • One Stop Beef Dinner 400g

    400g · £9.25/kg
    2 for £6
    £3.70
  • One Stop Chicken Dinner 400g

    400g · £9.25/kg
    2 for £6
    £3.70
  • One Stop Beef Lasagne 400g

    400g · £8.25/kg
    2 for £5
    £3.30
  • One Stop Cottage Pie 400g

    400g · £8.25/kg
    2 for £6
    £3.30
  • Young's Admiral's Pie 300g

    300g · £10.00/kg
    2 for £5
    £3.00
  • Tesco Chicken & Bacon Pasta Bake 400g

    400g · £11.00/kg
    2 for £7
    £4.40
  • Tesco Chicken Tikka Masala with Pilau Rice 400g

    400g · £11.00/kg
    2 for £7
    £4.40
  • Tesco Chicken Korma with Pilau Rice 400g

    400g · £11.00/kg
    2 for £7
    £4.40
  • Ristorante Pepperoni Salame Pizza 320g

    320g · £12.97/kg
    2 for £6
    £4.15
  • Ristorante Mozzarella Pizza 335g

    335g · £12.39/kg
    2 for £6
    £4.15
  • Tesco Spaghetti Carbonara 400g

    400g · £11.00/kg
    2 for £7
    £4.40
  • Tesco Chinese Chicken Curry & Egg Fried Rice 400g

    400g · £11.50/kg
    2 for £7
    £4.60
  • Tesco Sweet BBQ Pulled Pork & Cheesy Mash 400g

    1pk · £4.60 each
    2 for £7
    £4.60

Essentials For Less 💙

View all (6)
  • Tesco Honey Roast Ham 120g

    120g · £22.92/kg
    2 for £5
    £2.75
  • Tesco Prime Cuts 6 Roast Chicken Slices 120g

    120g · £22.92/kg
    2 for £5
    £2.75
  • Tesco Prime Cuts 4 Roast Beef Slices 90g

    90g · £30.56/kg
    2 for £5
    £2.75
  • Tesco Mature Cheddar Cheese 220g

    220g · £15.45/kg
    2 for £5.50
    £3.40
  • Tesco 10 Unsmoked Back Bacon Rashers 300g

    300g · £8.50/kg
    2 for £5
    £2.55
  • Tesco BBQ Extra Crispy Chicken Tenders 305g

    305g · £18.03/kg
    2 for £10
    £5.50

In-store Price Match 🪙✅

  • McVitie's Digestives Caramel Millionaire Slices 5s

    10pk · £0.13 each
    £0.24 off
    £1.25£1.49
  • McVitie's Hobnobs Chocolate Oaty Flapjacks 5's

    10pk · £0.13 each
    £0.24 off
    £1.25£1.49

Quality You Know And Trust 🍓🥑

  • Tesco Honey Roast Ham 120g

    120g · £22.92/kg
    2 for £5
    £2.75
  • Tesco 10 Unsmoked Back Bacon Rashers 300g

    300g · £8.50/kg
    2 for £5
    £2.55

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • One Stop - Cheltenham Ben Hall Av

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo