- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Offers (206)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Onken Mango Papaya Passion Fruit 450g
450g · £5.78/kg£2.60Grab It Chicken Stick Chinese 50g
50g · £37.00/kg£1.85Dairylea Dunkers Jumbo Tubes
41g · £39.02/kg£1.60DFE Chicken Bites 200g
200g · £5.00/kg£1.00Tesco Chicken Korma with Pilau Rice 400g
400g · £11.00/kg2 for £7£4.40Tesco 8 Cumberland Pork Sausages 454g
454g · £4.74/kg£2.15Wall's Cheddar & Onion Slice 180g
180g · £12.78/kg£2.30Tesco Spinach & Ricotta Tortelloni 300g
300g · £8.67/kg£2.60Wall's Chicken & Mushroom Slice 180g
180g · £12.78/kg£2.30Utterly Butterly 500g
500g · £3.70/kg£0.70 off£1.85£2.55Tesco Egg Protein Pot 90g
90g · £17.22/kg£1.55Fridge Raiders Southern Style Chicken Bites 45g
45g · £35.56/kg£1.60Tesco Baby Potatoes 750g
750g · £1.53/kg£1.15Tesco 5% Fat Lean Pork Mince 500g
1pk · £3.05 each£3.05
Meal deals
Lunch Meal Deal
£4.50Treat Bundle (Drink + 2 Snacks + Ice Cream)
£12.00Tesco Cheese Multibuy
Selected Lines Only.£5.50Monster Cans Multibuy
£4.00Tesco British Sliced Meat Multibuy
Tesco brand£5.00Coca-Cola 2L Multibuy
£5.00Frozen Meal Bundle (1 Main + 2 Sides)
£7.00Tesco Bacon Multibuy
£5.00Fresh Pasta Bundle
£3.50Tesco Wings & Tenders Multibuy
£10.00
This Week's Star Buys ⭐
Fox's Party Rings 125g
125g · £8.40/kg£0.65 off£1.05£1.70Fruit Shoot Apple & Blackcurrant 200ml 4 pack
200ml · £10.25/L£1.35 off£2.05£3.40Oreo Original 154g
154g · £8.12/kg£0.75 off£1.25£2.00Fruit Shoot Orange 200ml 4 pack
200ml · £10.25/L£1.35 off£2.05£3.40Cadbury Dairy Milk Caramel 120g
120g · £16.25/kg£0.65 off£1.95£2.60Yorkshire Tea Bags 160's
160pk · £0.04 each£1.75 off£5.70£7.45Kenco Millicano 100g
100g · £59.50/kg£3.25 off£5.95£9.20Cadbury Dairy Milk Oreo 120g
120g · £16.25/kg£0.65 off£1.95£2.60Cadbury Dairy Milk Daim 120g
120g · £16.25/kg£0.65 off£1.95£2.60Rowntree's Randoms 150g
150g · £9.67/kg£0.50 off£1.45£1.95Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut 110g
110g · £17.73/kg£0.65 off£1.95£2.60Rowntree's Jelly Tots 150g
150g · £9.67/kg£0.50 off£1.45£1.95Oreo Double Creme 157g
157g · £7.96/kg£0.75 off£1.25£2.00Flipz Gingerbread 150g
150g · £16.00/kg£2.40Surf Liquid Tropical Lily 24 wash
648ml · £7.56/L£1.45 off£4.90£6.35Skittles Fruits 136g
136g · £10.29/kg£0.25 off£1.40£1.65Fairy Non Bio Gel 26 wash
858ml · £11.83/L£10.15Kellogg's Crunchy Nut 460g
460g · £7.39/kg£0.90 off£3.40£4.30Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles 100g
100g · £19.50/kg£0.65 off£1.95£2.60Cadbury Dairy Milk Orange Buttons 100g
100g · £19.50/kg£0.65 off£1.95£2.60
Trick or Treats 🎃🍬
Swizzels Sweet Shop Favourites Tub 650g
650g · £9.23/kg£6.00Kellogg's Squares Marshmallow 4 pack
1pk · £2.60 each£2.60Kellogg's Squares Totally Chocolately 4 pack
1pk · £2.90 each£2.90Haribo Sour Skeletons 160g
1pk · £1.65 each£1.65Cadbury Roses Tub 475g
1pk · £7.20 each£7.20Cadbury Heroes Tub 475g
1pk · £7.20 each£7.20Haribo Tub 600g
1pk · £6.00 each£6.00
Halloween Party Food & Drink 🕷️🪩🍸
Fruit Shoot Apple & Blackcurrant 200ml 4 pack
200ml · £10.25/L£1.35 off£2.05£3.40Doritos Mild Salsa Dip 300g
300g · £10.50/kg£3.15Pepsi Max Cherry 2 litre
2L · £1.18/L£2.35Old El Paso Fajita Seasoning Mix 35g
35g · £48.57/kg£1.70Old El Paso Fajita Kit 500g
500g · £8.80/kg£4.40Strings & Things Cheestrings 4 pack
4pk · £0.60 each£2.40Old El Paso Chunky Salsa 238g
238g · £13.03/kg£3.10Pringles Paprika 165g
165g · £17.58/kg£2.90Pringles Prawn Cocktail 165g
165g · £17.58/kg£2.90Tesco Onion & Garlic Dip 200g
200g · £8.00/kg£1.60Pepsi 2 litre
2L · £1.45/L£2.90Warburtons Brioche Burger Buns 4's
1pk · £2.90 each£2.90Pringles Texas BBQ Sauce 165g
165g · £17.58/kg£2.90Pringles Sour Cream & Onion 165g
165g · £17.58/kg£2.90Pringles Salt & Vinegar 165g
165g · £17.58/kg£2.90Ben & Jerry's Strawberry Doughnut-eee 465ml
465ml · £13.87/L£6.45Ben & Jerry’s Churrifically Churros-y 465ml
465ml · £13.87/L£6.45Pepsi Max Tropical 2 litre
1pk · £2.90 each£2.90Pringles Minis Sour Cream & Onion 6 pack
1pk · £2.00 each£2.00Pringles Minis Original 6 pack
1pk · £2.00 each£2.00
Spooky Season Ready 👻🎃
Halloween Make Up Kit
1pk · £1.80 each£1.80Halloween Jumbo Spiders Web
1pk · £1.80 each£1.80Halloween Pumpkin Carving Set
1pk · £1.80 each£1.80Halloween Fake Blood
1pk · £1.80 each£1.80Halloween Horror Teeth
1pk · £1.80 each£1.80Halloween Squishy Horror Pumpkins
1pk · £1.80 each£1.80Halloween Clown Mask
1pk · £2.40 each£2.40Halloween Candy Bucket
1pk · £1.80 each£1.80Halloween Fright Tape
1pk · £1.80 each£1.80Halloween Colour Your Own Bag
1pk · £2.40 each£2.40Halloween Snap Cards
1pk · £1.80 each£1.80Halloween Boo Crew Doll
1pk · £4.20 each£4.20Halloween Devil Zombie Mask
1pk · £2.40 each£2.40Halloween Window Stickers
1pk · £1.80 each£1.80Halloween Monster Glow Wands Bracelets
1pk · £1.80 each£1.80Halloween Pirate Skull Mask
1pk · £2.40 each£2.40Halloween Soft Toy
1pk · £4.20 each£4.20
Dinner Sorted🍴
Tesco Chicken Chow Mein 400g
400g · £11.00/kg2 for £7£4.40One Stop Chicken Tikka Masala with Pilau Rice 400g
400g · £8.25/kg2 for £6£3.30One Stop Beef Dinner 400g
400g · £9.25/kg2 for £6£3.70One Stop Chicken Dinner 400g
400g · £9.25/kg2 for £6£3.70One Stop Beef Lasagne 400g
400g · £8.25/kg2 for £5£3.30One Stop Cottage Pie 400g
400g · £8.25/kg2 for £6£3.30Young's Admiral's Pie 300g
300g · £10.00/kg2 for £5£3.00Tesco Chicken & Bacon Pasta Bake 400g
400g · £11.00/kg2 for £7£4.40Tesco Chicken Tikka Masala with Pilau Rice 400g
400g · £11.00/kg2 for £7£4.40Tesco Chicken Korma with Pilau Rice 400g
400g · £11.00/kg2 for £7£4.40Ristorante Pepperoni Salame Pizza 320g
320g · £12.97/kg2 for £6£4.15Ristorante Mozzarella Pizza 335g
335g · £12.39/kg2 for £6£4.15Tesco Spaghetti Carbonara 400g
400g · £11.00/kg2 for £7£4.40Tesco Chinese Chicken Curry & Egg Fried Rice 400g
400g · £11.50/kg2 for £7£4.60Tesco Sweet BBQ Pulled Pork & Cheesy Mash 400g
1pk · £4.60 each2 for £7£4.60
Essentials For Less 💙
Tesco Honey Roast Ham 120g
120g · £22.92/kg2 for £5£2.75Tesco Prime Cuts 6 Roast Chicken Slices 120g
120g · £22.92/kg2 for £5£2.75Tesco Prime Cuts 4 Roast Beef Slices 90g
90g · £30.56/kg2 for £5£2.75Tesco Mature Cheddar Cheese 220g
220g · £15.45/kg2 for £5.50£3.40Tesco 10 Unsmoked Back Bacon Rashers 300g
300g · £8.50/kg2 for £5£2.55Tesco 10 Smoked Back Bacon Rashers 300g
300g · £8.50/kg£2.55Tesco BBQ Extra Crispy Chicken Tenders 305g
305g · £18.03/kg2 for £10£5.50
In-store Price Match 🪙✅
DFE Swedish Style Meatballs 200g
200g · £5.00/kg£1.00DFE Chicken Bites 200g
200g · £5.00/kg£1.00Daz All in 1 Pods 12 wash
12pk · £0.27 each£3.29Rockstar Blueberry Pomegranate 500ml
500ml · £2.58/L£1.29DFE Frankfurters 12's
12pk · £0.08 each£1.00Mentos Mints 135g
135g · £9.26/kg£1.25Mentos Fruits 135g
135g · £9.26/kg£1.25Tesco Green Vegetable Medley 250g
250g · £10.20/kg£2.55McVitie's Digestives Caramel Millionaire Slices 5s
10pk · £0.13 each£0.24 off£1.25£1.49McVitie's Hobnobs Chocolate Oaty Flapjacks 5's
10pk · £0.13 each£0.24 off£1.25£1.49Cheetos Twisted Sweet & Spicy 85g
85g · £17.53/kg£1.49Cheetos Fiery Jalapeno & Cheese 70g
70g · £21.29/kg£1.49Barr American Cream Soda 330ml
330ml · £2.09/L£0.69Barr Cherryade 330ml
330ml · £2.09/L£0.69Space Raiders Beef 30g
30g · £16.67/kg£0.50Takis Fuego 55g
1pk · £1.25 each£1.25Regina Gentle Soft 9 roll
9pk · £0.44 each£3.95Bebeto Fruity Twists Fruit Mix 180g
180g · £5.56/kg£1.00Bebeto Wacky Sticks Fizzy Strawberry 180g
180g · £5.56/kg£1.00Bebeto Wacky Sticks Strawberry 180g
180g · £5.56/kg£1.00
Quality You Know And Trust 🍓🥑
Tesco Carrots 500g
500g · £1.00/kg£0.50Tesco Gala Apples 6 pack
6pk · £0.38 each£2.30Tesco 36 Wafer Thin Roast Chicken Slices 400g
400g · £7.25/kg£2.90Tesco 8 Cumberland Pork Sausages 454g
454g · £4.74/kg£2.15Tesco 10 Wafer Thin Roast Chicken Slices 125g
125g · £13.60/kg£1.70Tesco Sweet Easy Peelers 600g
600g · £3.00/kg£1.80Tesco 8 Pork Sausages 454g
454g · £4.74/kg£2.15Tesco Beef Rump Steak 255g
255g · £20.78/kg£5.30Tesco Honey Roast Ham 120g
120g · £22.92/kg2 for £5£2.75Tesco Blueberries 150g
150g · £16.00/kg£2.40Tesco Chicken Breast Mini Fillets 400g
400g · £13.13/kg£5.25Tesco Brown Onions 3 pack
3pk · £0.37 each£1.10Tesco Apple & Strawberries 90g
90g · £21.11/kg£1.90Tesco Greek Style Yogurt 500g
500g · £3.00/kg£1.50Tesco Strawberries 227g
227g · £12.78/kg£2.90Tesco Baking Potatoes 4's
4pk · £0.25 each£1.00Tesco 10 Unsmoked Back Bacon Rashers 300g
300g · £8.50/kg2 for £5£2.55Tesco 10 Smoked Back Bacon Rashers 300g
300g · £8.50/kg£2.55Tesco Free Range Eggs Large 6's
6pk · £0.43 each£2.55Tesco Baby Potatoes 750g
750g · £1.53/kg£1.15
New & Exciting🎉
Flipz Gingerbread 150g
150g · £16.00/kg£2.40Haribo Sour Skeletons 160g
1pk · £1.65 each£1.65