Natural Yoghurts
Fage Total 0% Fat Natural Fat Free Greek Recipe Strained Yoghurt 950g
950g · £7.68/kg£7.30Fage Total 0% Fat Greek Recipe Strained Yoghurt 450g
450g · £10.78/kg£4.85Lancashire Farm Greek Style Yogurt 1kg
1kg · £3.75/kg£3.75Sainsbury's Greek Style Natural Yogurt 1kg
1kg · £2.90/kg£2.90Rachel's Organic Greek Style Coconut Yogurt 450g
450g · £6.67/kg£3.00Fage Total 5% Fat Natural Greek Recipe Strained Yoghurt 950g
950g · £8.21/kg£7.80Yeo Valley Organic Greek Style Natural 4 x 110g (440g)
4pk · £7.39/kg£3.25Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 1kg
1kg · £4.05/kg£4.05Sainsbury's Greek Style Natural Yogurt 500g
500g · £3.50/kg£1.75Sainsbury's Greek Style Fat Free Natural Yogurt 500g
500g · £2.10/kg£1.05Sainsbury's Natural Yogurt 500g
500g · £3.40/kg£1.70Lancashire Farm Fat Free Natural Yogurt 1kg
1kg · £2.65/kg£2.65Sainsbury's Fat Free Greek Style Natural Yogurt 1kg
1kg · £2.75/kg£2.75Lancashire Farm Natural Bio Yogurt 1kg
1kg · £2.90/kg£2.90Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.11/kg£2.75Lancashire Farm Greek Style Fat Free Yogurt
1kg · £3.75/kg£3.75Rachel's Organic Greek Style Set Natural 450g
450g · £5.78/kg£2.60Henna Fat Free Natural Yogurt 1kg
1kg · £2.55/kg£2.55Pakeeza Live Set Natural Yogurt 900g
900g · £3.22/kg£2.90Sainsbury's Taste the Difference Authentic Greek Yogurt 500g
500g · £4.58/kg25% off£2.29£3.05Yeo Valley Organic Greek Recipe 5% Strained Natural Yogurt 850g
850g · £7.76/kg£6.60Yeo Valley Organic Natural Live Smooth & Creamy Yogurt 450g
450g · £5.89/kg£2.65
Flavoured Yoghurts
Müller Corner Deliciously Creamy Yogurt 744g (6 x 124g)
6pk · £7.26/kg£5.40Müller Corner Deliciously Creamy Yogurt 744g (6 x 124g)
6pk · £7.26/kg£5.40Müller Corner Vanilla Chocolate Balls 124g
124g · £8.47/kg£1.05Lancashire Farm Greek Style Yogurt Vanilla 125g
125g · £8.80/kg£1.10Müller Corner Oreo 124g
124g · £8.06/kg£1.00Müller Corner Banana Chocolate Flakes 124g
124g · £9.27/kg£1.15Müller Corner Jaffa Cakes 124g
124g · £8.06/kg£1.00Müller Greek Style Light 4 x Luscious Lemon Yogurt
460g · £7.28/kg£3.35Müllerlight® Confectionary Fat Free Yogurt 6 x 165g
6pk · £6.37/kg£5.35Rachel's Organic Greek Style Ginger Naturally Bio-Live Yogurt 450g
450g · £6.67/kg£3.00Müller Corner Strawberry 136g
136g · £8.46/kg£1.15Rachel's Organic Greek Style Rhubarb Naturally Bio-Live Yogurt 450g
450g · £7.56/kg£3.40Müller Corner Delicious, Creamy Yogurt Family Pack 6 x 136g (816g)
6pk · £6.62/kg£5.40Activia Vanilla, Strawberry, Peach Passion and Berries Gut Health Multipack Yoghurt 8 x 115g
115g · £48.70/kg£5.60Activia Strawberry Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70Sainsbury's Low Fat Red Fruit Yogurts 750g (6 x 125g)
6pk · £2.80/kg£2.10Sainsbury's West Country Black Cherry Yogurt, Taste the Difference 150g
150g · £5.73/kg25% off£0.86£1.15Activia Strawberry & Mixed Fruit Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack, 8x115g
920g · £6.09/kg£5.60Activia Cherry Fat Free No Added Sugar Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70Activia Rhubarb Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g
4pk · £8.04/kg£3.70Müller Corner Red Cherry 136g
136g · £7.72/kg£1.05Activia Strawberry & Mixed Fruit Low Fat Gut Health Yoghurt Multipack 8x115g
8pk · £6.09/kg£5.60Oykos Peach Luxury Greek Style Yoghurt Dessert Multipack 4x110g
440g · £6.82/kg£3.00Müllerlight® Red Fruit Fat Free Yogurt 6 x 175g
6pk · £6.37/kg£5.35Oykos Blueberry Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g
440g · £6.82/kg£3.00Activia Fusions Blueberry Acai Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x120g
4pk · £8.02/kg£3.85Sainsbury's Greek Style Yogurt 210g
210g · £11.43/kg£2.40Holy Moly Breakfast Avocado & Toast 75g
75g · £24.67/kg£1.85Arla Protein Blueberry 200g
200g · £9.25/kg£1.85Arla Protein Strawberry Yogurt 200g
200g · £8.75/kg£1.75Activia Natural High Protein Probiotic Yoghurt, 400g
400g · £6.25/kg£2.50Müller Myprotein Yogurt Strawberry Flavour 210g
210g · £7.86/kg£1.65Lindahls Protein+ Immunity Strawberry Flavour 150g
150g · £11.67/kg£1.75Müller Greek Style Light 4 x Coconut with a Hint of Vanilla Yogurt
480g · £6.98/kg£3.35Oykos Salted Caramel Luxury Greek Style Yoghurt Dessert Multipack 4x110g
4pk · £6.82/kg£3.00Rachel's Organic Greek Style Honey Naturally Bio-Live Yogurt 450g
450g · £7.44/kg£3.35Benecol Strawberry 460g (4 x 115g)
4pk · £11.63/kg£5.35Ski Smooth 4 x 120g (480g)
4pk · £4.38/kg£2.10Light & Free Strawberry Greek Style Fat Free Yoghurt Multipack 4x115g
4pk · £5.98/kg£2.75Rachel's Organic Luscious Fruits 4 x 110g
4pk · £8.41/kg£3.70Lindahls Kvarg Raspberry Flavoured 150g
150g · £11.67/kg£1.75Lindahls Kvarg Vanilla 150g
150g · £11.67/kg£1.75Arla Protein Raspberry 200g
200g · £8.75/kg£1.75
Kids Yoghurts
Petits Filous Kids Strawberry & Apricot Yoghurt Pots 4 x 85g
85g · £24.71/kg£2.10Yoplait Petits Filous Raspberry & Strawberry Fromage Frais Big Pots 4 x 100g
4pk · £1.34/kg£2.15Lancashire Farm Greek Style Yogurt Strawberry 125g
125g · £8.80/kg£1.10Wildlife Variety Choobs Strawberry, Raspberry and Apricot Flavour 6 x 37g
6pk · £7.21/kg£1.60Frubes Strawberry Banana Flavour Yoghurt Tubes 9 x 37g (333g)
9pk · £8.86/kg£2.95Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)
4pk · £6.47/kg£2.20
Yoghurt Drinks
Yakult Original 8 x 65ml (520ml)
8pk · £9.90/L£5.15Actimel Strawberry Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 12x100g
1.2kg · £4.92/kg£5.90Biotiful Gut Health Strawberry Kefir Protein Drink 330ml
330ml · £6.97/L£2.30Actimel Multifruit Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g
800g · £6.63/kg£5.30Biotiful Gut Health Kefir Drink Original 1 Litre
1L · £4.45/L£4.45Sainsbury's Fresh Buttermilk 300ml
300ml · £4.33/L£1.30Pakeeza Exotic Mango Lassi Thick Yogurt Drink 330g
330g · £5.15/kg£1.70Pakeeza Exotic Mango Lassi Thick Yogurt Drink 1kg
1kg · £4.70/kg£4.70Biotiful Gut Health Chocolate Kefir Protein Shake 330ml
330ml · £7.73/L£2.55Biotiful Gut Health Kefir Drink Honey & Ginger 250ml
250ml · £8.80/L£2.20Actimel Multifruit Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 12x100g
12pk · £4.92/kg£5.90Benecol Raspberry 405g (6 x 67.5g)
6pk · £14.32/kg£5.80Actimel Strawberry Fat Free Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g
8pk · £6.63/kg£5.30Yakult Balance 8 x 65ml (520ml)
8pk · £9.90/L£5.15