Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping
  • Save with Clubcard

    Link or sign up now to save on your order

Fruit

  • Tesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)

    6pk · £0.35 each
    £2.10
    £1.85 Clubcard (£0.31 each)
  • Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G

    500g · £4.80/kg
    £2.40
    £2.15 Clubcard (£4.30/kg)
  • Zespri SunGold Kiwi 4 pack

    4pk · £0.89 each
    £3.55
    £3.15 Clubcard (£0.79 each)
  • Tesco Watermelon Wedges 550G

    550g · £7.82/kg
    £4.30
    £3.50 Clubcard (£6.36/kg)

Vegetables

  • Tesco Mixed Vegetables 225G (C)

    250g · £8.80/kg
    £2.20
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Diced Butternut 400g

    400g · £5.38/kg
    £2.15
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Carrot Cauliflower And Brocc 300G

    300g · £6.67/kg
    £2.00
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Mini Carrot 320G

    320g · £5.47/kg
    £1.75
    3 for 2 Clubcard

Milk, Eggs, Dairy

  • Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 1L Fresher for Longer

    £2.00
    £1.90 Clubcard
  • St.Ewe Rich Yolk Free Range Eggs 6 Pack

    6pk · £0.68 each
    £4.05
    £3.60 Clubcard (£0.60 each)
  • Bertolli Original Spread 450G

    450g · £9.00/kg
    £4.05
    £3.60 Clubcard (£8.00/kg)
  • Anchor Salted Butter 200G

    200g · £16.50/kg
    £3.30
    £2.45 Clubcard (£12.25/kg)
  • Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g

    400g · £13.50/kg
    £5.40
    £4.25 Clubcard (£10.63/kg)
  • Lurpak Lighter Spreadable Butter Rapeseed Oil 400G

    400g · £13.50/kg
    £5.40
    £4.25 Clubcard (£10.63/kg)
  • I Can't Believe It's Not Butter Original Spread 450g

    450g · £4.33/kg
    £1.95
    £1.75 Clubcard (£3.89/kg)
  • Vitalite Dairy Free Spread 500G

    500g · £5.20/kg
    £2.60
    £2.00 Clubcard (£4.00/kg)
  • Clover Original Spread 500G

    500g · £7.00/kg
    £3.50
    £2.65 Clubcard (£5.30/kg)
  • ProActiv Spread - Buttery Taste 250g

    250g · £14.40/kg
    £3.60
    £3.10 Clubcard (£12.40/kg)
  • Kerrygold Salted Butter Stick 100g

    100g · £26.50/kg
    £2.65
    £2.30 Clubcard (£23.00/kg)
  • Alpro Oat No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £2.20 Clubcard
  • Rude Health Coconut with Calcium Dairy Free Drink 1L

    £2.75
    £2.30 Clubcard
  • Alpro Soya No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.65
    £2.10 Clubcard
  • Oatly Semi Oat Drink Chilled 1L

    £3.10
    £2.40 Clubcard
  • Oatly Whole Oat Drink Chilled 1L

    £3.10
    £2.40 Clubcard
  • Alpro Barista Oat Chilled Dairy Free Drink 750ml

    £2.00
    £1.75 Clubcard
  • Alpro Almond No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £1.95 Clubcard
  • Alpro Almond No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.50
    £2.20 Clubcard
  • Alpro Oat Original Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £2.20 Clubcard
  • Oatly Barista Edition Oat Drink Long Life 1L

    £3.15
    £2.40 Clubcard
  • Alpro Barista Coconut Chilled Dairy Free Drink 750ml

    £2.00
    £1.75 Clubcard
  • Califia Farms Oat Barista Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £2.15 Clubcard
  • Alpro Strawberry Banana Peach Pear Soya Dairy Free Yoghurt Alternative 4x125g

    4pk · £27.20/kg
    £3.40
    £2.80 Clubcard (£22.40/kg)
  • The Coconut Collab Natural Coconut Yoghurt 350g

    350g · £9.14/kg
    £3.20
    £2.65 Clubcard (£7.57/kg)
  • Tesco Mixed Sized Organic Eggs 6 Pack

    328g · £10.98/kg
    £3.60
    £3.05 Clubcard (£9.30/kg)
  • Jus-Rol Puff Pastry R/Rolled Sheet 320g

    320g · £7.97/kg
    £2.55
    £2.15 Clubcard (£6.72/kg)

Cheese

  • Pilgrims Choice Extra Mature Cheddar Cheese 350 G

    350g · £16.00/kg
    £5.60
    £4.45 Clubcard (£12.71/kg)
  • Tesco Edam Cheese 10 Slice 250G

    250g · £12.60/kg
    £3.15
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco Gouda Cheese 10 Slce, 250 G

    250g · £12.60/kg
    £3.15
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco British Extra Mature Grated Cheddar Cheese 250 G

    250g · £11.60/kg
    £2.90
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco British Mature Cheddar Cheese 10 Slices, 250 G

    250g · £12.60/kg
    £3.15
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco British Mild Cheddar Cheese 10 Slices, 250 G

    250g · £12.60/kg
    £3.15
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco Double Gloucester, Onion and Chive Slices 150g

    150g · £24.33/kg
    £3.65
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco British Mature Grated Cheddar Cheese 250 G

    250g · £11.60/kg
    £2.90
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco Grated Mozzarella 250G

    250g · £11.60/kg
    £2.90
    2 for £4.50 Clubcard
  • Applewood Slices 160G

    160g · £22.50/kg
    £3.60
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco Mozzarella & Cheese Mix 250g

    250g · £11.60/kg
    £2.90
    2 for £4.50 Clubcard
  • Cathedral City Minis Mature Cheddar Cheese 6x20g

    6pk · £145.00/kg
    £2.90
    £2.60 Clubcard (£130.00/kg)
  • Dairylea Strip Cheese 8's 140g

    £4.10
    £3.10 Clubcard
  • Dairylea Lunchers Chicken 'N' Cheese 60g

    60g · £31.67/kg
    £1.90
    £1.25 Clubcard (£20.83/kg)
  • Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g

    65g · £29.23/kg
    £1.90
    £1.25 Clubcard (£19.23/kg)
  • Mini Babybel Original Cheese Snacks 6 x 20g

    6pk · £160.00/kg
    £3.20
    £2.25 Clubcard (£112.50/kg)
  • Mini Babybel Light Cheese Snacks 6 x 20g

    6pk · £160.00/kg
    £3.20
    £2.25 Clubcard (£112.50/kg)
  • Philadelphia Original Soft Cream Cheese 280G

    280g · £14.11/kg
    £3.95
    £3.00 Clubcard (£10.71/kg)
  • Boursin Garlic and Herb Soft French Cream Cheese 150g

    150g · £28.00/kg
    £4.20
    £3.25 Clubcard (£21.67/kg)
  • Président French Brie Cheese 200g

    200g · £19.75/kg
    £3.95
    £3.00 Clubcard (£15.00/kg)
  • Galbani Italian Mozzarella Cheese 125g

    225g · £9.56/kg
    £2.15
    £1.60 Clubcard (£7.11/kg)
  • Tesco Finest Comte Aop 180G

    180g · £30.83/kg
    £5.55
    £4.95 Clubcard (£27.50/kg)
  • Tesco Finest Gruyere AOP Reserve Cheese 195g

    195g · £30.77/kg
    £6.00
    £5.75 Clubcard (£29.49/kg)

Yoghurt

  • Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g

    450g · £6.89/kg
    £3.10
    £2.00 Clubcard (£4.44/kg)
  • Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £1.75 Clubcard (£3.89/kg)
  • Activia Strawberry Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£4.35/kg)
  • Activia Rhubarb Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    4pk · £32.17/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£17.39/kg)
  • Activia Peach No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£4.35/kg)
  • Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g

    4pk · £28.82/kg
    £2.45
    £1.90 Clubcard (£22.35/kg)
  • Yeo Valley Organic Kefir - Strawberry 4 x 100g

    4pk · £36.00/kg
    £3.60
    £3.10 Clubcard (£31.00/kg)
  • Yeo Valley Kefir Yogurt Mango & Passion Fruit 350G

    350g · £7.86/kg
    £2.75
    £2.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml

    £2.15
    £1.40 Clubcard

Meat, Poultry, Fish

  • Tesco 20 Chicken Poppers 200g

    200g · £12.25/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard
  • Heck Chicken Italia Sausages 255G

    255g · £12.94/kg
    £3.30
    £2.90 Clubcard (£11.37/kg)
  • Tesco Smoked Salmon 100g

    100g · £47.50/kg
    £4.75
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Tesco Lemon and Garlic King Prawn 90g

    90g · £47.22/kg
    £4.25
    £2.50 Clubcard (£27.78/kg)
  • Tesco Chilli and Lime King Prawn Snack Pack 90g

    90g · £47.22/kg
    £4.25
    £2.50 Clubcard (£27.78/kg)
  • Bury Black Pudding 4 Slices 230G

    230g · £7.61/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£6.30/kg)

Meat Alternatives

  • Quorn Vegan Smoky Ham Free Slice 100G

    100g · £34.00/kg
    £3.40
    £3.00 Clubcard (£30.00/kg)
  • Quorn 14 Cocktail Sausages 140g

    140g · £21.07/kg
    £2.95
    £2.10 Clubcard (£15.00/kg)
  • Quorn 7 Picnic Eggs 140g

    140g · £21.07/kg
    £2.95
    £2.10 Clubcard (£15.00/kg)
  • Quorn Meat Free Crispy Nuggets 300G

    300g · £11.33/kg
    £3.40
    3 for 2 Clubcard
  • Quorn Mince 300G

    300g · £11.33/kg
    £3.40
    £2.05 Clubcard (£6.83/kg)

Deli, Dips, Food To Go

  • Tesco Spanish Style Tortilla 500g

    500g · £7.70/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Mixed Olives with Mature Cheddar 160g

    160g · £24.06/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Tzatziki Dip 200G

    200g · £7.25/kg
    £1.45
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Guacamole 163g (C)

    163g · £8.90/kg
    £1.45
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Mozzarella & Slow Roasted Tomatoes 200G

    200g · £19.25/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Green Olives with Slow Roasted Tomatoes 160g

    160g · £24.06/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Cheddar Cheese & Chive Dip 200G

    200g · £7.25/kg
    £1.45
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Sour Cream & Chive Dip 200G

    200g · £7.25/kg
    £1.45
    2 for £2.55 Clubcard
  • Old El Paso Squeezy Chunky Guacamole 240G

    240g · £13.13/kg
    £3.15
    £2.30 Clubcard (£9.58/kg)
  • Old El Paso Squeezy Chunky Salsa 238G

    238g · £13.24/kg
    £3.15
    £2.30 Clubcard (£9.66/kg)
  • Old El Paso Squeezy Sour Cream 230G

    230g · £13.70/kg
    £3.15
    £2.30 Clubcard (£10.00/kg)
  • Tesco Simply Smashed Avocado 100G

    100g · £17.50/kg
    £1.75
    £1.50 Clubcard (£15.00/kg)
  • Tesco Sweet Chilli Houmous 182g (C)

    182g · £7.97/kg
    £1.45
    2 for £2.55 Clubcard
  • Pukka Chicken & Mushroom Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Tesco Pork & Pickle Pies 6 Pack 300g

    300g · £11.17/kg
    £3.35
    £2.90 Clubcard (£9.67/kg)
  • Pukka All Steak Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Tesco Continental Meat Selection 120g

    120g · £32.08/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Flame Grilled Chicken Breast Mini Fillets 170g

    170g · £27.06/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£17.65/kg)
  • Tesco 30 Pork Cocktail Sausages 240g

    240g · £10.21/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Sweet Chilli Roast Chicken Slices 160g

    160g · £24.69/kg
    £3.95
    £3.55 Clubcard (£22.19/kg)
  • Tesco 10 Chicken Satay Bites 120G

    120g · £20.42/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard
  • Ginsters Peppered Steak Slice 170G

    170g · £17.06/kg
    £2.90
    £2.25 Clubcard (£13.24/kg)
  • Ginsters Chicken & Mushroom Slice 170G

    170g · £17.65/kg
    £3.00
    £2.25 Clubcard (£13.24/kg)
  • Ginsters Chicken Tikka Slice 170G

    170g · £17.65/kg
    £3.00
    £2.25 Clubcard (£13.24/kg)
  • Ginsters Cheddar & Onion Slice 170G

    170g · £17.65/kg
    £3.00
    £2.25 Clubcard (£13.24/kg)
  • Tesco 20 Mini Pork Sausage Rolls 220g

    220g · £11.14/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Onion And Garlic Dip 211G

    200g · £7.25/kg
    £1.45
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Houmous 200g (C)

    200g · £7.25/kg
    £1.45
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Watermelon Wedges 550G

    550g · £7.82/kg
    £4.30
    £3.50 Clubcard (£6.36/kg)

Bakery

  • Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £2.55 Clubcard (£5.67/kg)
  • Warburtons Gluten Free Artisan Tiger Loaf 400G

    400g · £10.50/kg
    £4.20
    £3.50 Clubcard (£8.75/kg)
  • Warburtons Tiger Bread Bloomer 600g

    600g · £3.67/kg
    £2.20
    £2.00 Clubcard (£3.33/kg)
  • Warburtons Crumpets 6 Pack

    6pk · £0.17 each
    £1.00
    £0.90 Clubcard (£0.15 each)
  • Warburtons 6 Choc Chip Pancakes

    6pk · £0.38 each
    £2.30
    £1.75 Clubcard (£0.29 each)
  • Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack

    4pk · £0.84 each
    £3.35
    £2.75 Clubcard (£0.69 each)
  • Genius Gluten Free Brioche Style Burger Buns 2 Pack

    2pk · £1.30 each
    £2.60
    £2.20 Clubcard (£1.10 each)
  • BFree Gluten Free Stone Baked Pitta Bread 220g

    220g · £17.50/kg
    £3.85
    £2.90 Clubcard (£13.18/kg)
  • Warburtons Soft White Pitta Breads 4 Pack

    4pk · £0.41 each
    £1.65
    £1.50 Clubcard (£0.38 each)
  • Patak's Indian Flame Baked Plain Naan Breads 2 Pack

    2pk · £1.28 each
    £2.55
    £2.15 Clubcard (£1.08 each)
  • Patak's Indian Garlic & Coriander Naan Breads 2 Pack

    2pk · £1.28 each
    £2.55
    £2.05 Clubcard (£1.03 each)
  • Patak's Indian Garlic & Coriander Mini Naan Breads 4 Pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
    £2.30 Clubcard (£0.58 each)
  • Old El Paso Regular Super Soft Flour Tortillas Wraps 8Pk 326G

    326g · £7.52/kg
    £2.45
    £2.10 Clubcard (£6.44/kg)
  • Mr Kipling Deliciously Good Toffee Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.50 each
    £3.00
    £1.80 Clubcard (£0.30 each)
  • Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack

    6pk · £0.73 each
    £4.35
    £2.60 Clubcard (£0.43 each)
  • Tesco Party Cupcakes - Vanilla, Chocolate, Raspberry 12 Pack

    12pk · £0.92 each
    £11.00
    £8.00 Clubcard (£0.67 each)
  • Soreen Halloween Cookies and Cream Mini Loaves 150g

    150g · £13.67/kg
    £2.05
    £1.50 Clubcard (£10.00/kg)
  • Mrs Crimble's Big Gluten Free Coconut Macaroons 180g

    180g · £13.06/kg
    £2.35
    £1.95 Clubcard (£10.83/kg)
  • Tesco Cream & Strawberry Jam Doughnuts 2 Pack

    2pk · £1.10 each
    £2.20
    £1.75 Clubcard (£0.88 each)
  • Soreen 5 Toffee Apple Lunchbox Loaves

    150g · £12.00/kg
    £1.80
    £1.30 Clubcard (£8.67/kg)
  • Tesco 2 Cream Slices

    2pk · £1.10 each
    £2.20
    £1.65 Clubcard (£0.83 each)
  • Cadbury Raspberry Chocolate Mini Rolls Cakes 10 Pack

    10pk · £0.52 each
    £5.15
    £3.50 Clubcard (£0.35 each)
  • Cadbury Milk Chocolate Mini Roll Cakes 10 Pack

    10pk · £0.52 each
    £5.15
    £3.50 Clubcard (£0.35 each)
  • Mr Kipling Toffee Viennese Whirls Cakes 6 Pack

    6pk · £0.42 each
    £2.50
    £1.30 Clubcard (£0.22 each)
  • Mr Kipling French Fancies Cakes 8 Pack

    8pk · £0.46 each
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£0.37 each)
  • Cadbury Pumpkin Patch Cakes 4 Pack

    4pk · £0.75 each
    £3.00
    £2.55 Clubcard (£0.64 each)
  • Warburtons Fruit Teacakes 4 Pack

    4pk · £0.48 each
    £1.90
    £1.70 Clubcard (£0.43 each)
  • Pukka Chicken & Mushroom Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Tesco Pork & Pickle Pies 6 Pack 300g

    300g · £11.17/kg
    £3.35
    £2.90 Clubcard (£9.67/kg)
  • Pukka All Steak Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Cadbury Mini Bonfire Logs Honeycomb 5 Pack

    5pk · £0.45 each
    £2.25
    £2.00 Clubcard (£0.40 each)
  • Mr Kipling Signature Collection 2 All Butter Mince Pies Cakes

    2pk · £1.25 each
    £2.50
    £1.25 Clubcard (£0.63 each)
  • Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack

    4pk · £0.59 each
    £2.35
    £1.85 Clubcard (£0.46 each)
  • New York Bakery Everything Bagel 5 pack

    5pk · £0.52 each
    £2.60
    £1.85 Clubcard (£0.37 each)
  • Mr Kipling Fiendish Fancies 8 Pack

    8pk · £0.38 each
    £3.00
    £2.05 Clubcard (£0.26 each)

Pizza, Pasta, Ready Meals

  • Aunt Bessie's 10 Glorious Golden Yorkshire Puddings 190g

    190g · £16.32/kg
    £3.10
    £2.35 Clubcard (£12.37/kg)
  • Tesco Mash Potato 450g (c)

    450g · £3.00/kg
    £1.35
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Crispy Slices 350G (C)

    350g · £7.57/kg
    £2.65
    3 for 2 Clubcard
  • Pizza Express Margherita Pizza 245G

    245g · £24.49/kg
    £6.00
    £3.50 Clubcard (£14.29/kg)
  • Pizza Express American Pizza 250G

    250g · £24.00/kg
    £6.00
    £3.50 Clubcard (£14.00/kg)
  • Tesco Cheese & Garlic Flatbread 235g

    235g · £12.77/kg
    £3.00
    £1.65 Clubcard (£7.02/kg)
  • Pizza Express Garlic Dough Balls 95 G

    95g · £31.58/kg
    £3.00
    £1.25 Clubcard (£13.16/kg)
  • Tesco 8 Garlic Slices 235g

    235g · £12.98/kg
    £3.05
    £2.00 Clubcard (£8.51/kg)
  • Rustlers All Day Breakfast Sausage Muffin 155G

    155g · £15.48/kg
    £2.40
    £1.80 Clubcard (£11.61/kg)
  • Pukka Chicken & Mushroom Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Tesco Pork & Pickle Pies 6 Pack 300g

    300g · £11.17/kg
    £3.35
    £2.90 Clubcard (£9.67/kg)
  • Pukka All Steak Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Tesco Crispy Sweet Potato Fries 300G

    300g · £8.83/kg
    £2.65
    3 for 2 Clubcard

Desserts

  • Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs

    4pk · £0.55 each
    £2.20
    £1.85 Clubcard (£0.46 each)
  • Tesco Chocolate Choux Buns 2 Pack

    2pk · £1.10 each
    £2.20
    £1.80 Clubcard (£0.90 each)
  • Cadbury Flake Milk Chocolate Dessert 75G

    75g · £22.00/kg
    £1.65
    £1.30 Clubcard (£17.33/kg)
  • Nestle Rolo Dessert 2X65g

    2pk · £36.15/kg
    £2.35
    £1.30 Clubcard (£20.00/kg)
  • Nestle Milkybar Dessert 2X65g

    2pk · £36.15/kg
    £2.35
    £1.30 Clubcard (£20.00/kg)
  • Ambrosia Ready To Eat Devon Custard 4 X 120G

    4pk · £30.83/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£26.67/kg)
  • Gü Zillionaire Cheesecake Dessert 2 x 84.5g

    2pk · £58.33/kg
    £4.90
    £3.45 Clubcard (£41.07/kg)
  • Tesco Vanilla Cheesecake 500g

    500g · £12.00/kg
    £6.00
    £5.70 Clubcard (£11.40/kg)
  • Ambrosia Ready To Eat Creamed Rice Pudding 4 X 120G

    4pk · £30.83/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£26.67/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Dessert with Freddo 75g

    75g · £22.00/kg
    £1.65
    £1.30 Clubcard (£17.33/kg)
  • Mr Kipling Deliciously Good Toffee Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.50 each
    £3.00
    £1.80 Clubcard (£0.30 each)
  • Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack

    6pk · £0.73 each
    £4.35
    £2.60 Clubcard (£0.43 each)

Ice Cream

  • Haagen-Dazs Vanilla Ice Cream 460Ml

    £6.55
    £5.10 Clubcard
  • Haagen-Dazs Ice Cream - Salted Caramel 460ml

    £6.55
    £5.10 Clubcard
  • Viennetta Vanilla Ice Cream Dessert 650Ml

    £2.50
    £2.25 Clubcard
  • Haagen-Dazs Ice Cream - Strawberry Cheesecake 460ml

    £6.55
    £5.10 Clubcard
  • Nestle Fab Strawberry Ice Lollies 6 X 58Ml

    6pk · £0.53 each
    £3.15
    £2.50 Clubcard (£0.42 each)
  • Magnum Classic Ice Cream Sticks 3x100ml

    £3.85
    £3.30 Clubcard
  • Magnum White Chocolate Ice Cream Sticks 3x100ml

    £3.85
    £3.30 Clubcard
  • Magnum Mini Classic, Almond & White Chocolate Ice Cream Sticks 6x55ml

    6pk · £1.03 each
    £6.20
    £4.55 Clubcard (£0.76 each)
  • Oreo Ice Cream Mini Sandwiches 6x55ml

    6pk · £0.75 each
    £4.50
    £2.75 Clubcard (£0.46 each)
  • Cadbury Dairy Milk Ice Cream Sticks 4x90ml

    4pk · £1.38 each
    £5.50
    £3.00 Clubcard (£0.75 each)
  • Solero Exotic Ice Cream Lollies 3 x 90ml

    £3.50
    £3.10 Clubcard
  • Magnum Almond Ice Cream Sticks 3x100ml

    £3.85
    £3.30 Clubcard
  • Mars Ice Cream Bars 4 x 49.5 ml

    4pk · £0.94 each
    £3.75
    £3.00 Clubcard (£0.75 each)
  • Rowntrees Fruit Pastilles Lollies 4X65ml

    4pk · £0.90 each
    £3.60
    £2.25 Clubcard (£0.56 each)

Frozen

  • McCain Triple Cooked Gastro Chips 600g

    600g · £6.25/kg
    £3.75
    £3.25 Clubcard (£5.42/kg)
  • Aunt Bessie's Roast Potatoes 600g

    600g · £5.42/kg
    £3.25
    £2.85 Clubcard (£4.75/kg)
  • McCain 4 Baked Jacket Potatoes 800G

    800g · £6.06/kg
    £4.85
    £4.10 Clubcard (£5.13/kg)
  • Tesco 10 Halloumi-Style Fries 170G

    170g · £16.18/kg
    £2.75
    3 for 2 Clubcard
  • Chicago Town Large Takeaway Cheese Pizza 630G

    630g · £10.56/kg
    £6.65
    £4.65 Clubcard (£7.38/kg)
  • Chicago Town Large Takeaway Pepperoni Pizza 645G

    645g · £10.31/kg
    £6.65
    £4.65 Clubcard (£7.21/kg)
  • Tesco 12 Pigs in Blankets 240g

    240g · £12.50/kg
    £3.00
    3 for 2 Clubcard
  • Birds Eye 8 Breaded Cod Fish Fingers 240g

    240g · £22.92/kg
    £5.50
    £4.50 Clubcard (£18.75/kg)
  • Birds Eye 2 Battered Fish Fillets 200G

    £3.60
    £2.30 Clubcard
  • Tesco 8 Crispy Tempura King Prawns 140g

    140g · £18.93/kg
    £2.65
    3 for 2 Clubcard
  • Quorn Meat Free Crispy Nuggets 300G

    300g · £11.33/kg
    £3.40
    3 for 2 Clubcard
  • Quorn Mince 300G

    300g · £11.33/kg
    £3.40
    £2.05 Clubcard (£6.83/kg)
  • Solero Bonbon Exotic Ice Cream Frozen Snack 192ml

    £5.55
    £3.80 Clubcard

Crisps, Snacks, Biscuits

  • Walkers Wotsits Giants Really Cheesy Sharing Snacks Crisps 130g

    130g · £24.62/kg
    £3.20
    £2.05 Clubcard (£15.77/kg)
  • Walkers Wotsits Giants Snacks Sweet & Spicy Sharing Crisps 130g

    130g · £24.62/kg
    £3.20
    £1.50 Clubcard (£11.54/kg)
  • Walkers Sensations Crisps - Thai Sweet Chilli 150g

    150g · £21.00/kg
    £3.15
    £2.00 Clubcard (£13.33/kg)
  • Pringles Salt & Vinegar Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • KETTLE Sweet Chilli & Sour Cream Potato Chips 130g

    130g · £27.69/kg
    £3.60
    £2.60 Clubcard (£20.00/kg)
  • Walkers Wotsits Crunchy Snacks Really Cheesy Sharing Crisps 140g

    140g · £22.50/kg
    £3.15
    £2.70 Clubcard (£19.29/kg)
  • Walkers Wotsits Crunchy Snacks Sweet & Spicy Sharing Crisps 140g

    140g · £22.50/kg
    £3.15
    £2.70 Clubcard (£19.29/kg)
  • Walkers Sensations Chicken & Thyme Sharing Crisps 150g

    150g · £21.00/kg
    £3.15
    £2.00 Clubcard (£13.33/kg)
  • Wotsits Baked Bag of Bones Really Cheesy Sharing Snacks Crisps 120g

    120g · £25.42/kg
    £3.05
    £2.05 Clubcard (£17.08/kg)
  • Pringles Original Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Walkers Max Strong Jalapeño & Cheese Sharing Bag Crisps 140g

    140g · £19.64/kg
    £2.75
    £1.95 Clubcard (£13.93/kg)
  • Kettle Sea Salt & Black Peppercorns Potato Chips 130G

    130g · £26.92/kg
    £3.50
    £2.50 Clubcard (£19.23/kg)
  • Walkers Sensations Balsamic Vinegar & Caramelised Onion Sharing Crisps 150g

    150g · £21.00/kg
    £3.15
    £2.00 Clubcard (£13.33/kg)
  • KETTLE Sea Salt & Balsamic Vinegar of Modena 130g

    130g · £27.69/kg
    £3.60
    £2.60 Clubcard (£20.00/kg)
  • Kettle Mature Cheddar & Red Onion Potato Chips 130g

    130g · £26.92/kg
    £3.50
    £2.50 Clubcard (£19.23/kg)
  • Walkers MAX Paprika Sharing Crisps 140g

    140g · £19.64/kg
    £2.75
    £1.95 Clubcard (£13.93/kg)
  • Pringles Prawn Cocktail Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £2.00 Clubcard (£12.12/kg)
  • Pringles Sour Cream & Onion Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Pringles Texas BBQ Sharing Crisps 165G

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Kettle Lightly Salted Potato Chips 130G

    130g · £26.92/kg
    £3.50
    £2.50 Clubcard (£19.23/kg)
  • Pom-Bear Original Multipack Crisps 6x13g

    6pk · £215.38/kg
    £2.80
    £2.05 Clubcard (£157.69/kg)
  • Walkers Quavers Cheese Multipack Crisps 6x16g

    6pk · £181.25/kg
    £2.90
    £2.45 Clubcard (£153.13/kg)
  • McCoy's Flame Grilled Steak Multipack Crisps 6x25g

    25g · £124.00/kg
    £3.10
    £2.50 Clubcard (£100.00/kg)
  • McCoy's Classic Variety Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £124.00/kg
    £3.10
    £2.50 Clubcard (£100.00/kg)
  • Walkers Squares Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £131.82/kg
    £2.90
    £2.20 Clubcard (£100.00/kg)
  • Old El Paso Nachips Original 185G

    185g · £15.41/kg
    £2.85
    £2.20 Clubcard (£11.89/kg)
  • Doritos Dip or Load Original Salt Sharing Crisps 230g

    230g · £13.91/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£11.74/kg)
  • McVitie's Mint Club Digestives 266g

    266g · £11.28/kg
    £3.00
    £2.60 Clubcard (£9.77/kg)
  • Oreo Vanilla Cookie Chocolate Sandwich Biscuits 154G

    154g · £12.99/kg
    £2.00
    £1.25 Clubcard (£8.12/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Fingers Biscuits 114g

    114g · £23.68/kg
    £2.70
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Fox's Milk Chocolate Cookies 180G

    180g · £16.94/kg
    £3.05
    £1.75 Clubcard (£9.72/kg)
  • Fox's Fabulous Viennese Biscuit Selection 350G

    350g · £19.43/kg
    £6.80
    £5.85 Clubcard (£16.71/kg)
  • Oreo Gingerbread Sandwich Biscuits 154g

    154g · £9.74/kg
    £1.50
    £0.90 Clubcard (£5.84/kg)
  • Kinder Cards Cocoa and Milk Biscuit Wafers Multipack, 8x12.8g

    8pk · £241.67/kg
    £2.90
    £2.30 Clubcard (£191.67/kg)
  • Oreo White Chocolate Covered Cookies 246G

    246g · £9.96/kg
    £2.45
    £1.70 Clubcard (£6.91/kg)
  • Bahlsen Choco Leibniz Mint 111g

    111g · £20.27/kg
    £2.25
    £1.75 Clubcard (£15.77/kg)
  • Maryland Chocolate Chip Cookies 200G

    200g · £11.25/kg
    £2.25
    £1.50 Clubcard (£7.50/kg)
  • Fox's Chocolate Viennese Biscuits 120G

    120g · £26.67/kg
    £3.20
    £2.20 Clubcard (£18.33/kg)
  • Lotus Biscoff Caramelised Biscuits 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
    £1.50 Clubcard (£6.00/kg)
  • McVities Rich Tea The Light One Biscuits 300g

    300g · £8.17/kg
    £2.45
    £2.10 Clubcard (£7.00/kg)
  • McVitie's Digestives Dark Chocolate Biscuits 266g

    266g · £11.28/kg
    £3.00
    £2.25 Clubcard (£8.46/kg)
  • McVitie's Digestives Milk Chocolate Biscuits 266g

    266g · £11.28/kg
    £3.00
    £2.25 Clubcard (£8.46/kg)
  • McVitie's Jaffa Cakes Original Biscuits Twin Pack 220g

    20pk · £0.16 each
    £3.25
    £2.50 Clubcard (£0.13 each)
  • Fox's Classic Biscuit Selection 500g

    500g · £12.70/kg
    £6.35
    £4.25 Clubcard (£8.50/kg)
  • Fox's Chocolatey Biscuits Milk Chocolate Rounds 117g

    117g · £28.63/kg
    £3.35
    £2.40 Clubcard (£20.51/kg)
  • Snack Organisation Crackers Lightly Salted 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.05 Clubcard (£10.50/kg)
  • Snack Organisation Sweet Chilli Cracker 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • Tuc Original Snack Cracker 100G

    100g · £21.00/kg
    £2.10
    £1.85 Clubcard (£18.50/kg)
  • Pataks Indian Plain Poppadoms 8 Pack

    64g · £46.88/kg
    £3.00
    £2.20 Clubcard (£34.38/kg)
  • Ryvita Thins Snack It Sour Cream & Chive Flavour Flatbread Snacks 125g

    125g · £23.20/kg
    £2.90
    £1.95 Clubcard (£15.60/kg)
  • View all (87)

Chocolate & Sweets

  • CADBURY MINI CHOCOLATE XMAS PUDS 73G CLIP STRIP

    73g · £31.51/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£20.55/kg)
  • CADBURY MILK TRAY 312G

    312g · £22.44/kg
    £7.00
    £4.00 Clubcard (£12.82/kg)
  • Lindt Teddy Perforated 5 Pack 50G

    50g · £70.00/kg
    £3.50
    £3.00 Clubcard (£60.00/kg)
  • M&M's Mini Milk Chocolate Crispy Santa Bag 55g

    4pk · £41.82/kg
    £2.30
    £1.95 Clubcard (£35.45/kg)
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 74G CLIPSTRIP

    74g · £31.08/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£20.27/kg)
  • Cadbury Lotus Biscoff Filled Centres 33.5g

    34g · £29.41/kg
    £1.00
    £0.75 Clubcard (£22.06/kg)
  • Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Pistachio Chocolate Truffles UK 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • GREEN & BLACK'S Organic Dark, Milk & White Collection 24X15g

    360g · £36.11/kg
    £13.00
    £11.00 Clubcard (£30.56/kg)
  • Lindt Lindor Shortbread Truffles 200g

    200g · £43.25/kg
    £8.65
    £6.65 Clubcard (£33.25/kg)
  • After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g

    300g · £15.33/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Lindt Lindor Mini Milk Chocolate Truffles 80G

    80g · £37.50/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£31.25/kg)
  • Toffifee 15 Pack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.25 Clubcard (£10.00/kg)
  • Lindt Teddy with Gift Tag 100g

    100g · £45.00/kg
    £4.50
    £4.00 Clubcard (£40.00/kg)
  • Ferrero Rocher Boxed Chocolates 24 Pieces 300g

    300g · £35.00/kg
    £10.50
    £7.50 Clubcard (£25.00/kg)
  • Quality Street Chocolate Tub 550g

    550g · £12.73/kg
    £7.00
    £3.95 Clubcard (£7.18/kg)
  • TOBLERONE Lotus Biscoff Dimond TRUFFLES 180G

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Pudding 35G

    £0.85
    £0.75 Clubcard
  • Cadbury Lotus Biscoff Filled Centres 5x33.5g

    168g · £27.38/kg
    £4.60
    £3.50 Clubcard (£20.83/kg)
  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £20.00/kg
    £6.00
    £3.75 Clubcard (£12.50/kg)
  • Kinder Bueno Chocolate Eggs 80G

    80g · £41.25/kg
    £3.30
    £2.75 Clubcard (£34.38/kg)
  • Terry's Chocolate Orange Ball 145g.

    145g · £18.28/kg
    £2.65
    £2.00 Clubcard (£13.79/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Xmas Mini Puds Bag 73g

    73g · £27.40/kg
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£20.55/kg)
  • Thorntons Classic Collection 262G

    262g · £36.26/kg
    £9.50
    £7.00 Clubcard (£26.72/kg)
  • Thorntons Classic Collection Milk White Dark Chocolate 262G

    262g · £36.26/kg
    £9.50
    £8.10 Clubcard (£30.92/kg)
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 74G

    74g · £31.08/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£20.27/kg)
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 350g

    350g · £16.43/kg
    £5.75
    £4.50 Clubcard (£12.86/kg)
  • Kinder Surprise Egg 20G

    20g · £85.00/kg
    £1.70
    £1.45 Clubcard (£72.50/kg)
  • Kinder Surprise Egg 3 X 20G

    3pk · £192.50/kg
    £3.85
    £3.35 Clubcard (£167.50/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles 200G

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Ferrero Collection Boxed Chocolates 15 Pieces 172g

    172g · £43.60/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£31.98/kg)
  • Toblerone Milk Chocolate Truffles Gift Box 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Santa 29g

    29g · £31.03/kg
    £0.90
    £0.75 Clubcard (£25.86/kg)
  • Quality Street Matchmaker Cool Mint 110g

    110g · £18.18/kg
    £2.00
    £0.95 Clubcard (£8.64/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Gift Box 525g

    525g · £40.57/kg
    £21.30
    £15.50 Clubcard (£29.52/kg)
  • Ferrero Raffaello Coconut & Almond Pralines 230G

    230g · £30.43/kg
    £7.00
    £5.25 Clubcard (£22.83/kg)
  • CADBURY COINS CLIPSTRIP 70G

    70g · £32.86/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£21.43/kg)
  • Maltesers Mini Reindeer 59G

    59g · £33.90/kg
    £2.00
    £1.65 Clubcard (£27.97/kg)
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box 16 Pieces 200g

    200g · £37.50/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£27.50/kg)
  • Maltesers Milk Chocolate Reindeer 29G

    29g · £29.31/kg
    £0.85
    £0.75 Clubcard (£25.86/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Little Robbins 77G

    77g · £25.97/kg
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£19.48/kg)
  • Cadbury Picnic Chocolate Bar 4 Pack Multipack 152g

    152g · £21.05/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£17.76/kg)
  • KitKat 2 Finger Milk Chocolate Biscuit Bars 8 Pack Multipack 165.6g

    20pk · £368.75/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£256.25/kg)
  • Tony's Chocolonely Everything Bar 180g

    180g · £31.11/kg
    £5.60
    £3.75 Clubcard (£20.83/kg)
  • KitKat 2 Finger Dark Chocolate Biscuit Bar 8 Pack Multipack 165.6g

    20pk · £368.75/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£256.25/kg)
  • Cadbury Dairy Milk OREO Chocolate Bar 120g

    120g · £17.50/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£14.58/kg)
  • CADBURY DAIRY MILK BISCOFF 350G

    350g · £16.43/kg
    £5.75
    £4.00 Clubcard (£11.43/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Whole Nut Chocolate Bar 180G

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Cadbury Wispa Chocolate Bar 4 Pack Multipack 111.6g

    112g · £28.57/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£24.11/kg)
  • View all (165)

Fruit Juice & Smoothies

  • Tropicana Smooth Orange Juice 900Ml

    £3.60
    £2.95 Clubcard
  • Tropicana Pressed Apple Juice 900Ml

    £3.60
    £2.95 Clubcard
  • Innocent Blueberry Focus Super Smoothie 750ml

    £4.95
    £4.15 Clubcard
  • Mockingbird Raw Shield, Carrot, Orange, Ginger Juice with Vitamins 750ml

    £5.35
    £4.50 Clubcard
  • Tropicana Pineapple Juice 850Ml

    £4.40
    £4.25 Clubcard
  • Innocent Super Smoothie Energise, Strawberry & Cherry 750ml

    £4.95
    £4.15 Clubcard

Water, Soft Drinks, Mixers

  • Poppi Lemon Lime Soda Cans 4x330ml

    4pk · £1.58 each
    £6.30
    £5.35 Clubcard (£1.34 each)
  • Innocent Super Smoothie Invigorate, Kiwi & Cucumber Juice with Vitamins 750ml

    £4.95
    £4.15 Clubcard
  • Shloer Sparkling White Grape Juice 750Ml

    £3.65
    £2.90 Clubcard
  • Tango Cherry Sugar Free Soft Drink 8 x 330ml

    8pk · £0.58 each
    £4.65
    £3.00 Clubcard (£0.38 each)
  • Vita Coco Original Coconut Water 1 Litre

    £5.00
    £4.00 Clubcard
  • Poppi Strawberry Lemon Soda Cans 4x330ml

    4pk · £1.58 each
    £6.30
    £5.35 Clubcard (£1.34 each)
  • Poppi Raspberry Rose Soda Cans 4x330ml

    4pk · £1.58 each
    £6.30
    £5.35 Clubcard (£1.34 each)
  • Poppi Orange Soda Cans 4x330ml

    4pk · £1.58 each
    £6.30
    £5.35 Clubcard (£1.34 each)
  • Poppi Wild Berry Soda Cans 4x330ml

    4pk · £1.58 each
    £6.30
    £5.35 Clubcard (£1.34 each)
  • Shloer Sparkling Red Grape Juice 750Ml

    £3.65
    £2.90 Clubcard
  • Tango Apple Sugar Free Cans 8 x 330ml

    8pk · £0.58 each
    £4.65
    £3.00 Clubcard (£0.38 each)
  • Ocean Spray Cranberry Classic Light Juice Drink 1 Litre

    £2.45
    £1.80 Clubcard
  • Huel Ready-to-Drink Complete Meal - Banana 500ml

    £4.55
    £3.80 Clubcard
  • Pro Mlk Protein Shake Chocolate 1L

    £3.60
    £2.00 Clubcard
  • Huel Lite Ready-to-drink Strawberry 500ml

    £4.20
    £3.25 Clubcard
  • BOL Chocolate Power Shake 410g

    410g · £11.34/kg
    £4.65
    £2.75 Clubcard (£6.71/kg)
  • Lucozade Sport Drink Orange 4 x 500ml

    4pk · £1.46 each
    £5.85
    £4.85 Clubcard (£1.21 each)
  • Lucozade Sport Drink Raspberry 4 x 500ml

    4pk · £1.46 each
    £5.85
    £4.85 Clubcard (£1.21 each)
  • Red Bull Energy Drink 4 X 473Ml

    4pk · £2.88 each
    £11.50
    £8.50 Clubcard (£2.13 each)
  • Phizz Daily 3-in-1 Orange Hydration, Electrolytes & Vitamins Effervescent Tablets x20

    20pk · £0.45 each
    £9.00
    £6.50 Clubcard (£0.33 each)
  • BOL Banana Power Shake 410g

    410g · £11.34/kg
    £4.65
    £2.75 Clubcard (£6.71/kg)
  • Red Bull Energy Drink 8 X 250Ml

    8pk · £1.78 each
    £14.25
    £11.80 Clubcard (£1.48 each)
  • Huel Ready-to-Drink Complete Meal - Vanilla 500ml

    £4.55
    £3.80 Clubcard
  • Schweppes Lemonade 12x150ml

    12pk · £0.71 each
    £8.55
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Fever-Tree Refreshingly Light Indian Tonic Water Bottle 500ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Schweppes Slimline Tonic Water 12x150ml

    12pk · £0.71 each
    £8.55
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Arctic Coffee Cafe Latte 1 Litre

    £3.00
    £2.70 Clubcard
  • Starbucks Multiserve Caramel Macchiato Iced Coffee 750ml

    £4.70
    £3.45 Clubcard
  • Robinsons Double Strength Apple & Blackcurrant Squash 1L

    £3.35
    £2.60 Clubcard
  • Robinsons Double Strength Orange No Added Sugar Squash 1L

    £3.35
    £2.60 Clubcard
  • Robinsons Double Strength Orange No Added Sugar Squash 1.75L

    £4.80
    £3.75 Clubcard
  • Nescafe Iced Coffee Espresso Concentrated Caramel Flavour 500ml

    £6.30
    £5.55 Clubcard
  • Robinsons Double Strength Apple & Blackcurrant Squash 1.75L

    £4.80
    £3.75 Clubcard

Cooking Sauces & Ingredients

  • Heinz Sun-Ripened Cherry Tomato And Basil Pasta Sauce 350G

    350g · £7.00/kg
    £2.45
    £2.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Filippo Berio Sun Dried Tomato Pesto 190g

    190g · £18.68/kg
    £3.55
    £2.90 Clubcard (£15.26/kg)
  • Patak's Indian Butter Chicken Curry Sauce Meal Kit 270g

    270g · £14.63/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£12.22/kg)
  • Patak's Tikka Masala Indian Curry Sauce Meal Kit 270g

    270g · £14.63/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£12.22/kg)
  • Dolmio Bolognese Smooth Tomato Red Pasta Sauce 450g

    450g · £7.33/kg
    £3.30
    £2.75 Clubcard (£6.11/kg)
  • Dolmio Pasta Bake Sauce Carbonara 430g

    430g · £8.26/kg
    £3.55
    £2.70 Clubcard (£6.28/kg)
  • Dolmio Lasagne Creamy White Pasta Sauce 440g

    440g · £7.50/kg
    £3.30
    £2.75 Clubcard (£6.25/kg)
  • Dolmio Bolognese Onion and Garlic Red Pasta Sauce 450g

    450g · £7.33/kg
    £3.30
    £2.75 Clubcard (£6.11/kg)
  • Dolmio Bolognese Original Red Pasta Sauce 450g

    450g · £7.33/kg
    £3.30
    £2.75 Clubcard (£6.11/kg)
  • The Spice Tailor Fiery Goan Hot Indian Curry Sauce Kit 300g

    300g · £17.33/kg
    £5.20
    £4.45 Clubcard (£14.83/kg)
  • Patak's Indian Tikka Masala Curry Paste 283g

    283g · £16.25/kg
    £4.60
    £3.80 Clubcard (£13.43/kg)
  • Patak's Indian Tikka Masala Curry Sauce 450g

    450g · £7.00/kg
    £3.15
    £2.60 Clubcard (£5.78/kg)
  • Patak's Indian Korma Curry Sauce 450g

    450g · £7.00/kg
    £3.15
    £2.60 Clubcard (£5.78/kg)
  • Patak's Indian Jalfrezi Curry Sauce 450g

    450g · £7.00/kg
    £3.15
    £2.60 Clubcard (£5.78/kg)
  • Old El Paso Smoky Bbq Fajita Dinner Kit 500G

    500g · £9.60/kg
    £4.80
    £3.80 Clubcard (£7.60/kg)
  • Old El Paso Cheesy Baked Enchilada Kit 663G

    663g · £7.24/kg
    £4.80
    £3.80 Clubcard (£5.73/kg)
  • Olivio Oil 1 Litre

    £5.55
    £4.85 Clubcard
  • Filippo Berio Extra Virgin Olive Oil 500Ml

    £9.40
    £7.95 Clubcard
  • Crisp 'N Dry 100% Rapeseed Oil 1L

    £3.95
    £3.20 Clubcard
  • Sharwood's Chinese Curry Cooking Sauce 425g

    425g · £8.00/kg
    £3.40
    £2.85 Clubcard (£6.71/kg)
  • Sharwood's Kung Po Chinese Cooking Sauce 425g

    425g · £8.00/kg
    £3.40
    £2.85 Clubcard (£6.71/kg)
  • The Spice Tailor Tikka Masala Indian Curry Sauce Kit 300g

    300g · £17.33/kg
    £5.20
    £4.45 Clubcard (£14.83/kg)

Tins & Cans

  • Napolina Chopped Tomatoes 4 X 400G

    4pk · £11.63/kg
    £4.65
    £3.90 Clubcard (£9.75/kg)
  • Heinz Baked Beanz Snap Pots 4 x 200g

    4pk · £22.00/kg
    £4.40
    2 for £6 Clubcard
  • Old El Paso Refried Beans 435G

    435g · £7.24/kg
    £3.15
    £2.25 Clubcard (£5.17/kg)
  • John West Light Lunch Mediterranean Style Tuna Salad 220G

    220g · £13.18/kg
    £2.90
    £2.40 Clubcard (£10.91/kg)
  • Tesco Tuna Steaks with a Little Spring Water 110g

    110g · £16.82/kg
    £1.85
    3 for £4.50 Clubcard
  • Princes Tuna Chunks In Brine 4X145g

    4pk · £39.66/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£32.76/kg)
  • Princes Tuna Chunks In Sunflower Oil 4X145g

    4pk · £39.66/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£32.76/kg)
  • Princes Tuna Chunks In Spring Water 4X145g

    4pk · £39.66/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£32.76/kg)
  • Dole Fruit Bowl Mandarins In Juice 4 X 113G

    4pk · £27.43/kg
    £3.10
    £2.75 Clubcard (£24.34/kg)
  • Old El Paso Sliced Green Jalapenos 215G

    215g · £11.86/kg
    £2.55
    £2.10 Clubcard (£9.77/kg)
  • Peppadew Roasted Red Peppers 465g

    465g · £11.08/kg
    £5.15
    £4.00 Clubcard (£8.60/kg)
  • Baxters Sliced Beets In Vinegar 567G

    567g · £6.26/kg
    £3.55
    £2.90 Clubcard (£5.11/kg)

Sugar, Flour, Baking

  • Silver Spoon Half Spoon Sugar 1Kg

    1kg · £3.55/kg
    £3.55
    £3.05 Clubcard (£3.05/kg)
  • Allinson's Strong White Bread Flour 1Kg

    1kg · £2.30/kg
    £2.30
    £1.70 Clubcard (£1.70/kg)
  • Betty Crocker Devils Food Chocolate Cake Mix 425G

    425g · £9.65/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.76/kg)
  • Betty Crocker Chocolate Fudge Brownie Mix 415G

    415g · £9.88/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.95/kg)
  • Create A Cake Rainbow Muffin Cases 100

    100pk · £0.03 each
    £3.05
    £2.65 Clubcard (£0.03 each)
  • Betty Crocker Chocolate Fudge Icing 400G

    400g · £9.88/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£8.25/kg)
  • Betty Crocker Vanilla Buttercream Style Icing 400G

    400g · £9.88/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£8.25/kg)
  • Betty Crocker Chocolate Chip Cookie Mix 200G

    200g · £13.25/kg
    £2.65
    £2.35 Clubcard (£11.75/kg)
  • Jus-Rol Puff Pastry R/Rolled Sheet 320g

    320g · £7.97/kg
    £2.55
    £2.15 Clubcard (£6.72/kg)

Rice, Pasta, Pulses, Noodles

  • De Cecco Spaghetti 500G

    500g · £4.80/kg
    £2.40
    £2.10 Clubcard (£4.20/kg)
  • De Cecco Fusilli 500G

    500g · £4.80/kg
    £2.40
    £2.10 Clubcard (£4.20/kg)
  • Batchelors Pasta 'n' Sauce - Cheese & Broccoli 99g

    99g · £15.15/kg
    £1.50
    £1.30 Clubcard (£13.13/kg)
  • Batchelors Pasta & Sauce Chicken & Mushroom Quick Cook 99G

    99g · £15.15/kg
    £1.50
    £1.30 Clubcard (£13.13/kg)
  • Batchelors Pasta & Sauce Pot Cheese & Broccoli 65G

    65g · £23.85/kg
    £1.55
    £1.25 Clubcard (£19.23/kg)
  • Namdong Chicken Jjigae Instant Noodle Pot 84g

    84g · £24.40/kg
    £2.05
    £1.45 Clubcard (£17.26/kg)
  • Namdong Beef Jjigae Instant Noodle Pot 83g

    83g · £24.70/kg
    £2.05
    £1.45 Clubcard (£17.47/kg)
  • Pot Noodle Chicken and Mushroom Instant Noodles 112g

    112g · £12.50/kg
    £1.40
    £1.20 Clubcard (£10.71/kg)
  • Pot Noodle Bombay Badboy Instant Noodles 115g

    115g · £12.17/kg
    £1.40
    £1.20 Clubcard (£10.43/kg)
  • Pot Noodle Original Curry Instant Noodles 114g

    114g · £12.28/kg
    £1.40
    £1.20 Clubcard (£10.53/kg)
  • Pot Noodle Sticky Rib Instant Noodles King Pot 114g

    114g · £15.35/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Batchelors Super Noodle Pots Chicken 75G

    75g · £21.33/kg
    £1.60
    £1.20 Clubcard (£16.00/kg)
  • Pot Noodle Beef & Tomato Instant Noodles King Pot 114g

    114g · £15.35/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Pot Noodle Chicken & Mushroom Instant Noodles King Pot 114g

    114g · £15.35/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Pot Noodle Original Curry Instant Noodles King Pot 114g

    114g · £15.35/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Pot Noodle Bombay Bad Boy Instant Noodles King Pot 114g

    114g · £15.35/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Huel Lite Classic Chicken Flavour High Protein Noodles - 64g

    64g · £56.25/kg
    £3.60
    £3.10 Clubcard (£48.44/kg)
  • Tilda Pure Basmati Rice 500G

    500g · £7.60/kg
    £3.80
    £2.85 Clubcard (£5.70/kg)
  • Nissin Kanzen Meal Japanese Curry Nutritionally Complete Instant Rice Pot 108g

    108g · £45.83/kg
    £4.95
    £4.10 Clubcard (£37.96/kg)

Table Sauces & Condiments

  • Hellmann's Creamy Ranch Mayo 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Hellmann's Roasted Garlic Mayo 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Branston Piccalilli 360G

    360g · £8.89/kg
    £3.20
    £2.75 Clubcard (£7.64/kg)
  • Patak's Indian Mango Chutney 210g

    210g · £12.62/kg
    £2.65
    £1.65 Clubcard (£7.86/kg)
  • Pataks Indian Lime Pickle Medium 283G

    283g · £11.66/kg
    £3.30
    £2.70 Clubcard (£9.54/kg)
  • Hellmann's Real Mayonnaise Jar 400g

    400g · £9.00/kg
    £3.60
    £3.05 Clubcard (£7.63/kg)
  • Sharwoods Green Label Mango Chutney 227G

    227g · £11.67/kg
    £2.65
    £2.15 Clubcard (£9.47/kg)
  • Heinz Tomato Ketchup Less Salt & Sugar 665G

    665g · £7.37/kg
    £4.90
    2 for £7.20 Clubcard
  • Heinz Top Down Squeezy Tomato Ketchup Sauce 700G

    700g · £7.00/kg
    £4.90
    2 for £7.20 Clubcard
  • Thai Dragon Sriracha Hot Chilli Sauce 455Ml

    £3.40
    £2.90 Clubcard

Tea, Coffee, Hot Drinks

  • Nescafe Original Instant Coffee 190g

    190g · £42.63/kg
    £8.10
    £6.15 Clubcard (£32.37/kg)
  • Costa Instant Coffee Smooth Medium Roast 100G

    100g · £92.50/kg
    £9.25
    £5.40 Clubcard (£54.00/kg)
  • Kenco Millicano Americano Instant Coffee 90g

    90g · £105.56/kg
    £9.50
    £4.55 Clubcard (£50.56/kg)
  • L'or. Classique Instant Coffee 100G

    100g · £98.00/kg
    £9.80
    £7.55 Clubcard (£75.50/kg)
  • Nescafe Caramel Latte Instant Coffee 7 Sachets

    119g · £23.53/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£16.81/kg)
  • Nescafe Cappuccino Instant Coffee 7 Sachets

    7pk · £186.67/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£133.33/kg)
  • Kenco Smooth Instant Coffee 190g

    190g · £55.26/kg
    £10.50
    £8.00 Clubcard (£42.11/kg)
  • Pukka Organic Night Time Herbal Tea With Chamomile 20 Sleep Tea Bags 20g

    20g · £325.00/kg
    £6.50
    £4.50 Clubcard (£225.00/kg)
  • Twinings Green Tea 20 Tea Bags 50G

    50g · £68.00/kg
    £3.40
    £2.90 Clubcard (£58.00/kg)
  • Twinings Camomile 20 Tea Bags 30G

    30g · £120.00/kg
    £3.60
    £3.20 Clubcard (£106.67/kg)
  • Twinings Lemon Green Tea 20 Pack 40g

    40g · £85.00/kg
    £3.40
    £2.90 Clubcard (£72.50/kg)
  • Twinings Cranberry & Raspberry Tea Bags 20 Pack 40g

    40g · £90.00/kg
    £3.60
    £3.20 Clubcard (£80.00/kg)
  • Twinings Pure Peppermint Tea Bags 20 Pack 40g

    40g · £90.00/kg
    £3.60
    £3.20 Clubcard (£80.00/kg)
  • Twinings Everyday Tea Bags 80 Pack 232g

    232g · £28.02/kg
    £6.50
    £4.50 Clubcard (£19.40/kg)
  • Tetley Original 120 Teabags 375G

    375g · £12.53/kg
    £4.70
    £4.25 Clubcard (£11.33/kg)
  • Cadbury Hot Chocolate Cocoa Powder 500G

    500g · £11.30/kg
    £5.65
    £4.80 Clubcard (£9.60/kg)

Cereal & Cereal Bars

  • Kellogg's Rice Krispies Squares Chocolatey Cereal Bars Multipack, 4x36g

    4pk · £83.33/kg
    £3.00
    £2.40 Clubcard (£66.67/kg)
  • Eat Natural Protein Fruit & Nut Bars - Peanuts & Dark Chocolate 3 x 40g

    3pk · £102.50/kg
    £4.10
    £2.30 Clubcard (£57.50/kg)
  • Nakd Peanut Delight Raw Fruit & Nut Bar 4x35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Belvita Breakfast Chocolate Chip Soft Bakes Cereal Snack Bars Pack 5 x 50g

    250g · £14.20/kg
    £3.55
    £2.20 Clubcard (£8.80/kg)
  • Barebells Soft Protein Bar Caramel Choco 55g

    55g · £74.55/kg
    £4.10
    £2.45 Clubcard (£44.55/kg)
  • Barebells Soft Protein Bar Salted Peanut Caramel 55g

    55g · £74.55/kg
    £4.10
    £2.45 Clubcard (£44.55/kg)
  • Nakd Cocoa Orange Fruit & Nut Bars 4 Pack 140g

    4pk · £114.29/kg
    £4.00
    £3.25 Clubcard (£92.86/kg)
  • Nakd Blueberry Muffin Raw Fruit & Nut Bar 4x35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Marshmallow Snack Bars Multipack, 4x28g

    4pk · £107.14/kg
    £3.00
    £2.40 Clubcard (£85.71/kg)
  • Nakd Berry Delight Raw Fruit & Nut Bar 4x35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Kellogg's Special K Original Breakfast Cereal 440g

    440g · £10.80/kg
    £4.75
    £4.05 Clubcard (£9.20/kg)
  • Kellogg's Special K Red Berries Breakfast Cereal 330g

    330g · £14.39/kg
    £4.75
    £4.05 Clubcard (£12.27/kg)
  • Kellogg's Crunchy Nut Breakfast Cereal 460g

    460g · £10.76/kg
    £4.95
    £4.45 Clubcard (£9.67/kg)
  • Nestlé Shreddies Coco Chocolate Malted Wheats Breakfast Cereal 600g

    600g · £8.25/kg
    £4.95
    £3.70 Clubcard (£6.17/kg)
  • Kellogg's Crunchy Nut Chocolate Clusters Breakfast Cereal 400g

    400g · £11.13/kg
    £4.45
    £3.80 Clubcard (£9.50/kg)
  • Nestlé Cheerios Honey Multigrain Hoop Breakfast Cereal 370g

    370g · £11.49/kg
    £4.25
    £3.10 Clubcard (£8.38/kg)
  • Quaker Oat So Simple Original Porridge Sachets 12x27g

    12pk · £175.93/kg
    £4.75
    £3.25 Clubcard (£120.37/kg)
  • Quaker Oat So Simple Apple & Blueberry Porridge Sachets 10x36g

    10pk · £131.94/kg
    £4.75
    £3.25 Clubcard (£90.28/kg)
  • Quaker Oat So Simple Porridge Sachets - Golden Syrup 10x36g

    10pk · £131.94/kg
    £4.75
    £3.25 Clubcard (£90.28/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Multigrain Shapes Breakfast Cereal 350g

    350g · £13.14/kg
    £4.60
    £3.95 Clubcard (£11.29/kg)
  • Kellogg's Variety Pack Breakfast Cereal 196g

    196g · £20.92/kg
    £4.10
    £2.70 Clubcard (£13.78/kg)
  • Kellogg's Coco Pops Chocos Chocolate Breakfast Cereal 430g

    430g · £9.65/kg
    £4.15
    £3.70 Clubcard (£8.60/kg)

Jams, Honey, Spreads

  • Rowse Squeezy Clear Honey 340G

    340g · £11.32/kg
    £3.85
    £2.95 Clubcard (£8.68/kg)
  • Meridian Peanut Butter Crunchy 100% Nuts 280G

    280g · £12.68/kg
    £3.55
    £2.75 Clubcard (£9.82/kg)
  • Meridian Smooth Peanut Butter 100% Nuts 280g

    280g · £12.68/kg
    £3.55
    £2.75 Clubcard (£9.82/kg)

Baby

  • Kiddylicious Crispy Tiddlers - Raspberry 12g

    12g · £91.67/kg
    £1.10
    5 for 4 Clubcard
  • Kiddylicious Strawberry & Banana Smoothie Melts 6G

    6g · £200.00/kg
    £1.20
    5 for 4 Clubcard
  • Kiddylicious Pouches Bedtime Blend Blueberry, Banana & Oat 6m+ 100g

    100g · £12.00/kg
    £1.20
    5 for 4 Clubcard
  • Heinz Spaghetti Bolognese Baby Food Tray 200g

    200g · £13.25/kg
    £2.65
    £2.20 Clubcard (£11.00/kg)
  • Heinz Sweet Potato & Beef Hotpot Baby Food Tray 200g

    200g · £13.25/kg
    £2.65
    £2.20 Clubcard (£11.00/kg)
  • Heinz Prune Baby Food Fruit Puree Pouch 100g

    100g · £16.00/kg
    £1.60
    5 for 4 Clubcard
  • Organix Apple Rice Cakes Organic Toddler Snacks 12 months+ 40g

    40g · £50.00/kg
    £2.00
    5 for 4 Clubcard
  • Organix Raspberry & Apple Oaty Bars Organic Toddler Snacks Multipack 6x23g

    6pk · £169.57/kg
    £3.90
    5 for 4 Clubcard
  • Kiddylicious Veggie Straws 12G

    12g · £91.67/kg
    £1.10
    5 for 4 Clubcard
  • Heinz Sweet Potato & Beef Casserole Baby Food Pouch 130g

    130g · £15.38/kg
    £2.00
    £1.65 Clubcard (£12.69/kg)
  • Heinz Sweet Potato, Chicken & Veggies Pouch Baby Food 130g

    130g · £15.38/kg
    £2.00
    £1.65 Clubcard (£12.69/kg)
  • Aptamil 3 Toddler Milk Formula Liquid Ready to Feed 1-3 Years 200ml

    £1.40
    4 for £4 Clubcard
  • Tommee Tippee Baby Bottles, Natural Start Anti-Colic Baby Bottle, Slow Flow, 260ml, 0m+,Pack of 1

    1pk · £9.40 each
    £9.40
    £8.35 Clubcard (£8.35 each)
  • Farley's Reduced Sugar Rusks Baby Food Snack 150g

    150g · £11.67/kg
    £1.75
    5 for 4 Clubcard

Laundry, Cleaning, Household

  • Andrex Complete Clean Toilet Tissue Standard Rolls 9 Rolls

    9pk · £0.81 each
    £7.30
    £6.30 Clubcard (£0.70 each)
  • Kleenex Balsam Tissues MEGA Box 75% more tissues 112 Sheets

    £4.30
    £2.65 Clubcard
  • Dettol Antibacterial Limescale Bathroom Cleaning Spray 750ml

    £3.55
    £3.10 Clubcard
  • Dettol Multipurpose Cleaning Wipes Sparkling Lemon 72 Wipes

    72pk · £0.05 each
    £3.45
    £2.40 Clubcard (£0.03 each)
  • Dettol Antibacterial Multi Surface Cleaning Spray 750ml

    £3.60
    £3.00 Clubcard
  • Fairy Max Power Eucalyptus Anti-Bacterial Washing Up Liquid 545ml

    £3.95
    £3.55 Clubcard
  • Fairy Platinum Plus All In One Lemon Dishwasher 36 capsules 558g

    558g · £25.09/kg
    £14.00
    £11.00 Clubcard (£19.71/kg)
  • Finish Ultimate All In One 32 Dishwasher Tablets Lemon 412.8g

    412g · £27.31/kg
    £11.25
    £9.65 Clubcard (£23.42/kg)
  • Fairy Non Bio Washing Pods 33 Washes 679.8g

    33pk · £575.00/kg
    £11.50
    £8.50 Clubcard (£425.00/kg)
  • Dettol Antibacterial Limescale Washing Machine Cleaner Citrus 250ml

    £5.65
    £3.25 Clubcard
  • Dettol Antibacterial Laundry Cleanser Liquid Fresh Cotton 1.5L

    £7.15
    £4.25 Clubcard
  • Dylon Colour Catcher Colour Protection Sheets 40 Pack

    40pk · £0.15 each
    £5.85
    £5.10 Clubcard (£0.13 each)
  • Persil Wonder Wash Speed Clean Non Bio Laundry Detergent 31 Washes 837ml

    £11.50
    £8.50 Clubcard
  • Comfort Ultra Fresh & Protect Fabric Conditioner Fresh Sky 58 Washes 870ml

    £6.85
    £4.85 Clubcard
  • Comfort Ultra Fresh & Protect Fabric Conditioner Heavenly Nectar 58 Washes 870ml

    £6.85
    £4.85 Clubcard
  • Vanish Gold Oxi Action Stain Remover Pre-wash Spray 450ml

    £9.50
    £6.00 Clubcard
  • Bold Washing Liquid Pods Lavender & Camomile 33 washes 650.1g

    33pk · £618.42/kg
    £11.75
    £8.50 Clubcard (£447.37/kg)
  • Surf Tropical Lily Liquid Laundry Detergent 60 Washes 1.62L

    £9.95
    £6.75 Clubcard
  • Zip Starter Log

    1pk · £2.60 each
    £2.60
    3 for £5.75 Clubcard
  • Zip 100% Natural 8 Heatlog

    8pk · £1.23 each
    £9.80
    2 for £15 Clubcard
  • Ariel Original Washing Pods 33 Washes 574.2g

    33pk · £632.35/kg
    £10.75
    £8.50 Clubcard (£500.00/kg)

Pet

  • SHEBA Filets Adult Wet Cat Food Tray with Chicken & Tuna in Gravy 60g

    60g · £25.83/kg
    £1.55
    £1.30 Clubcard (£21.67/kg)
  • GOURMET Perle Chef's Collection in Gravy Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.16/kg
    £7.30
    £5.35 Clubcard (£5.25/kg)
  • Purina One Adult Dry Cat Food Chicken & Wholegrain 800G

    800g · £8.88/kg
    £7.10
    £6.30 Clubcard (£7.88/kg)
  • GOURMET Perle Ocean Delicacies in Gravy Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.16/kg
    £7.30
    £5.35 Clubcard (£5.25/kg)
  • GOURMET Gold Succulent Delights Wet Cat Food 8x85g

    8pk · £72.94/kg
    £6.20
    £4.00 Clubcard (£47.06/kg)
  • GO-CAT Herring and Vegetable Dry Cat Food 750g

    750g · £5.13/kg
    £3.85
    £2.50 Clubcard (£3.33/kg)
  • GOURMET Gold Savoury Cake Meat and Fish Variety Wet Cat Food 8x85g

    680g · £9.12/kg
    £6.20
    £4.00 Clubcard (£5.88/kg)
  • FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    12pk · £0.08/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£0.06/kg)
  • Felix As Good As it Looks Favourites Selection Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.55/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • FELIX Doubly Delicious Countryside Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.60/kg
    £6.60
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • Go-Cat Adult Dry Cat Food Chicken And Duck 750G

    750g · £5.13/kg
    £3.85
    £2.50 Clubcard (£3.33/kg)
  • Felix As Good As it Looks Kitten Mixed in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.55/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • Felix As Good As it Looks Senior 7+ Fish in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.55/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • WINALOT Meaty Chunks Mixed in Jelly Wet Dog Food 12x100g

    12pk · £62.50/kg
    £6.25
    £4.00 Clubcard (£40.00/kg)
  • WINALOT Meaty Chunks Mixed in Gravy Wet Dog Food 12x100g

    12pk · £62.50/kg
    £6.25
    £4.00 Clubcard (£40.00/kg)

Sexual Wellness

  • Durex Play Water Based Feel Lubricant Gel 50ml

    £6.00
    £5.00 Clubcard
  • Durex Thin Feel Condoms Enhanced Sensitivity Regular Fit 20 Pack

    20pk · £1.10 each
    £22.00
    £17.00 Clubcard (£0.85 each)

Beauty & Toiletries

  • Listerine Cool Mint Mouthwash 500ml

    £5.05
    £3.75 Clubcard
  • Aquafresh Little Teeth Toothbrush 3-5 Years

    1pk · £2.40 each
    £2.40
    £1.95 Clubcard (£1.95 each)
  • Colgate Max White Medium Toothbrush 3 Pack

    3pk · £2.03 each
    £6.10
    £4.20 Clubcard (£1.40 each)
  • Aquafresh Kids Paw Patrol Splash Toothpaste 3-8 years 75ml

    £2.60
    £1.90 Clubcard
  • Dove Deeply Nourishing 24hr Moisturisation Advanced Care Body Wash Shower Gel 400ml

    £6.40
    £4.55 Clubcard
  • Original Source Lemon & Tea Tree Shower Gel 250M

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Original Source Mint Shower Gel 250M

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Dove Women Original 72h Advanced Care Antiperspirant Deodorant 200ml

    £6.55
    £5.15 Clubcard
  • Dove Men+Care Clean Comfort 72h Advanced Care Antiperspirant Deodorant 200ml

    £6.55
    £4.75 Clubcard
  • Lynx Blue Lavender 72h Fine Fragrance Deodorant Bodyspray for Men 150ml

    £8.25
    £4.55 Clubcard
  • Tampax Compak Pearl Tampons Super 20CT

    20pk · £0.20 each
    £3.90
    3 for £9 Clubcard
  • Tampax Compak Pearl Tampons Super Plus 20CT

    20pk · £0.20 each
    £3.90
    3 for £9 Clubcard
  • Tampax Compak Pearl Tampons Regular 20CT

    20pk · £0.20 each
    £3.90
    3 for £9 Clubcard
  • Bodyform Total Protection Ultra Normal Sanitary Towels Wings 12 pack

    12pk · £0.15 each
    £1.75
    3 for £3 Clubcard
  • L'Oreal Elvive Colour Protect Conditioner 200Ml

    £4.65
    2 for £6.40 Clubcard
  • L'Oreal Elvive Colour Protect Shampoo 250Ml

    £4.45
    2 for £6.40 Clubcard
  • L’Oreal Men Expert Hydra Energetic Anti Fatigue Moisturiser 50Ml

    £11.50
    £6.50 Clubcard
  • NIVEA Original Care Lip Balm 4.8g

    4g · £637.50/kg
    £2.55
    £1.75 Clubcard (£437.50/kg)
  • NIVEA Pearly Shine Lip Balm 4.8g

    4g · £925.00/kg
    £3.70
    £2.70 Clubcard (£675.00/kg)
  • NIVEA Hyaluron Moisture Plus Lip Balm 4.8g

    5g · £990.00/kg
    £4.95
    £3.40 Clubcard (£680.00/kg)
  • NIVEA 72h Blackberry Shine Lip Balm 4.8g

    4g · £1,062.50/kg
    £4.25
    £2.70 Clubcard (£675.00/kg)
  • NIVEA Soft Moisturiser 75ml

    £3.35
    £2.20 Clubcard
  • Garnier Moisture Bomb Hydrating Face Mask Pomegranate

    28g · £160.71/kg
    £4.50
    £3.35 Clubcard (£119.64/kg)
  • Carmex Lip Balm 10G

    10g · £355.00/kg
    £3.55
    £2.80 Clubcard (£280.00/kg)
  • Palmers Cocoa Butter Formula 250Ml

    £5.90
    £4.70 Clubcard
  • Carex Handwash Original 250Ml

    £1.95
    £1.20 Clubcard
  • Carex Handwash Aloe Vera 250Ml

    £1.95
    £1.20 Clubcard
  • W7 Clear Lipgloss 11Ml

    £2.50
    3 for 2 Clubcard
  • W7 Absolute Lashes Mascara 13Ml

    £4.00
    3 for 2 Clubcard
  • W7 Hot Shot Pout Plumping Gloss 2.5Ml

    £3.50
    3 for 2 Clubcard
  • W7 Lippy Chic Ultra Creme Lipstick Tongue & Cheek 3.5G

    3g · £1,166.67/kg
    £3.50
    3 for 2 Clubcard
  • W7 Lippy Chic Ultra Creme Lipstick Banter 3.5G

    3g · £1,166.67/kg
    £3.50
    3 for 2 Clubcard
  • W7 Aye Aye Captain Liquid Eyeliner 5Ml

    £3.00
    3 for 2 Clubcard
  • Gillette Sensor 3 Disposable Men's Razors 8 Pack

    8pk · £1.25 each
    £10.00
    £5.00 Clubcard (£0.63 each)
  • Gillette Venus Comfort Glide Razor Blades 4 Pack

    4pk · £4.31 each
    £17.25
    £14.55 Clubcard (£3.64 each)
  • Gillette Mach3 Men's Razor with 1 Razor Blade

    1pk · £10.00 each
    £10.00
    £8.10 Clubcard (£8.10 each)
  • Kleenex Balsam Tissues MEGA Box 75% more tissues 112 Sheets

    £4.30
    £2.65 Clubcard
  • TENA Discreet Normal Incontinence Pads 12 pack

    12pk · £0.25 each
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£0.21 each)
  • TENA Discreet Protect Plus Maxi Night Incontinence Pads 6 pack

    6pk · £0.50 each
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£0.42 each)
  • W7 Wispy Lashes Hypnotise

    1pk · £6.35 each
    £6.35
    3 for 2 Clubcard

Health Care

  • Sudafed Blocked Nose Spray 15ml

    £6.00
    £4.25 Clubcard
  • Benylin Mucus Cough Max Syrup - Honey & Lemon 150ml

    £7.10
    £4.90 Clubcard
  • Olbas Oil Inhalant Decongestant 30ml

    £8.80
    £7.80 Clubcard
  • Strepsils Honey & Lemon Lozenges x36 for Sore Throat

    36pk · £0.22 each
    £8.05
    £6.90 Clubcard (£0.19 each)
  • Benylin Chesty Cough Relief Liquid - Guaifenesin, Levomenthol 150ml

    £7.20
    £4.90 Clubcard
  • Olbas Oil For Children 30ml

    £13.00
    £11.70 Clubcard
  • Strepsils Extra Triple Action Sore Throat Lozenges - Blackcurrant 24s

    24pk · £0.32 each
    £7.70
    £6.50 Clubcard (£0.27 each)
  • Zovirax Cold Sore Treatment Cream Aciclovir Tube 2g

    2g · £4,550.00/kg
    £9.10
    £8.00 Clubcard (£4,000.00/kg)
  • Nytol Herbal Simply Sleep One-A-Night Tablets 21s

    21pk · £0.44 each
    £9.20
    3 for 2 Clubcard
  • Nexium Control Heartburn & Indigestion Tablets 14s

    14pk · £1.11 each
    £15.50
    £12.50 Clubcard (£0.89 each)
  • Gaviscon Double Action Mint Oral Suspension for Heartburn & Indigestion Relief 150ml

    £8.65
    £7.75 Clubcard
  • Imodium Dual Action Relief From Diarrhoea 6 s

    6pk · £1.18 each
    £7.10
    £6.25 Clubcard (£1.04 each)
  • Durex Play Water Based Feel Lubricant Gel 50ml

    £6.00
    £5.00 Clubcard
  • Durex Thin Feel Condoms Enhanced Sensitivity Regular Fit 20 Pack

    20pk · £1.10 each
    £22.00
    £17.00 Clubcard (£0.85 each)
  • Centrum Advance 50+ Multivitamins & Minerals Tablets 30s

    30pk · £0.24 each
    £7.10
    3 for 2 Clubcard
  • Berocca Energy Release Natural Orange Flavour Sugar Free 15 Effervescent Tablets

    15pk · £0.51 each
    £7.65
    3 for 2 Clubcard
  • Pro Plus Caffeine Tablets 48s

    48pk · £0.11 each
    £5.25
    3 for 2 Clubcard
  • Berocca Immuno Orange Flavour Sugar Free 15 Effervescent Tablets

    15pk · £0.70 each
    £10.55
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Health Effervescent Vitamin C Plus Zinc Tablets - Orange Flavour 20s

    20pk · £0.06 each
    £1.20
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Health Sterile Adhesive Dressing Large 5 Pack

    5pk · £0.40 each
    £2.00
    £1.80 Clubcard (£0.36 each)
  • Tesco Health Microporous Tape 5Mx2.5Cm

    1pk · £1.65 each
    £1.65
    £1.45 Clubcard (£1.45 each)
  • Tesco Health Antiseptic Wipes 10s

    £1.40
    £1.25 Clubcard
  • Tesco 40 Clear Waterproof Plasters.

    40pk · £0.05 each
    £1.90
    £1.70 Clubcard (£0.04 each)
  • TENA Discreet Normal Incontinence Pads 12 pack

    12pk · £0.25 each
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£0.21 each)
  • TENA Discreet Protect Plus Maxi Night Incontinence Pads 6 pack

    6pk · £0.50 each
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£0.42 each)

Gifts, Parties, Toys

  • CADBURY MILK TRAY 312G

    312g · £22.44/kg
    £7.00
    £4.00 Clubcard (£12.82/kg)
  • Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Pistachio Chocolate Truffles UK 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • GREEN & BLACK'S Organic Dark, Milk & White Collection 24X15g

    360g · £36.11/kg
    £13.00
    £11.00 Clubcard (£30.56/kg)
  • Lindt Lindor Shortbread Truffles 200g

    200g · £43.25/kg
    £8.65
    £6.65 Clubcard (£33.25/kg)
  • After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g

    300g · £15.33/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Lindt Lindor Mini Milk Chocolate Truffles 80G

    80g · £37.50/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£31.25/kg)
  • Toffifee 15 Pack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.25 Clubcard (£10.00/kg)
  • Ferrero Rocher Boxed Chocolates 24 Pieces 300g

    300g · £35.00/kg
    £10.50
    £7.50 Clubcard (£25.00/kg)
  • Quality Street Chocolate Tub 550g

    550g · £12.73/kg
    £7.00
    £3.95 Clubcard (£7.18/kg)
  • TOBLERONE Lotus Biscoff Dimond TRUFFLES 180G

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £20.00/kg
    £6.00
    £3.75 Clubcard (£12.50/kg)
  • Thorntons Classic Collection 262G

    262g · £36.26/kg
    £9.50
    £7.00 Clubcard (£26.72/kg)
  • Thorntons Classic Collection Milk White Dark Chocolate 262G

    262g · £36.26/kg
    £9.50
    £8.10 Clubcard (£30.92/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles 200G

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Ferrero Collection Boxed Chocolates 15 Pieces 172g

    172g · £43.60/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£31.98/kg)
  • Toblerone Milk Chocolate Truffles Gift Box 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Quality Street Matchmaker Cool Mint 110g

    110g · £18.18/kg
    £2.00
    £0.95 Clubcard (£8.64/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Gift Box 525g

    525g · £40.57/kg
    £21.30
    £15.50 Clubcard (£29.52/kg)
  • Ferrero Raffaello Coconut & Almond Pralines 230G

    230g · £30.43/kg
    £7.00
    £5.25 Clubcard (£22.83/kg)
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box 16 Pieces 200g

    200g · £37.50/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£27.50/kg)
  • View Meal Deals

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo