Skip to:ContentFooter
Deliveroo

Tesco Express - Kidderminster Comberton Hill

Allergens and info

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Save with Clubcard

    Link or sign up now to save on your order

Save with Clubcard

See all
  • Jack Links Beef Jerky Sweet & Hot 60g

    60g · £84.17/kg
    £5.05
    £3.80 Clubcard (£63.33/kg)
  • M&M'S Minis Milk Chocolate Funsize 220g

    220g · £28.64/kg
    £6.30
    £4.35 Clubcard (£19.77/kg)
  • Original Source Mint Shower Gel 250M

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Tesco British Mild Cheddar Cheese 10 Slices, 250 G

    250g · £12.60/kg
    £3.15
    2 for £4.50 Clubcard
  • Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g

    65g · £29.23/kg
    £1.90
    £1.25 Clubcard (£19.23/kg)
  • Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g

    450g · £6.89/kg
    £3.10
    £2.00 Clubcard (£4.44/kg)
  • Heck Chicken Italia Sausages 255G

    255g · £12.94/kg
    £3.30
    £2.90 Clubcard (£11.37/kg)
  • Quorn 7 Picnic Eggs 140g

    140g · £21.07/kg
    £2.95
    £2.10 Clubcard (£15.00/kg)
  • Tesco Pork & Pickle Pies 6 Pack 300g

    300g · £11.17/kg
    £3.35
    £2.90 Clubcard (£9.67/kg)
  • Warburtons Crumpets 6 Pack

    6pk · £0.17 each
    £1.00
    £0.90 Clubcard (£0.15 each)
  • BFree Gluten Free Stone Baked Pitta Bread 220g

    220g · £17.50/kg
    £3.85
    £2.90 Clubcard (£13.18/kg)
  • Patak's Indian Garlic & Coriander Mini Naan Breads 4 Pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
    £2.30 Clubcard (£0.58 each)
  • Walkers Wotsits Giants Snacks Sweet & Spicy Sharing Crisps 130g

    130g · £24.62/kg
    £3.20
    £1.50 Clubcard (£11.54/kg)
  • Old El Paso Nachips Original 185G

    185g · £15.41/kg
    £2.85
    £2.20 Clubcard (£11.89/kg)
  • £3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price

    £4.25
    £3.85 Clubcard
  • Dettol Antibacterial Limescale Bathroom Cleaning Spray 750ml

    £3.55
    £3.10 Clubcard
  • Old El Paso Cheesy Baked Enchilada Kit 663G

    663g · £7.24/kg
    £4.80
    £3.80 Clubcard (£5.73/kg)
  • Pro Mlk Protein Shake Chocolate 1L

    £3.60
    £2.00 Clubcard
  • Old El Paso Smoky Bbq Fajita Dinner Kit 500G

    500g · £9.60/kg
    £4.80
    £3.80 Clubcard (£7.60/kg)
  • £5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price

    £6.00
    £5.50 Clubcard

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Warburtons Toastie Thick Sliced White Bread 800g

    800g · £1.81/kg
    £1.45
  • Tesco Pink Lady Apple Min 6 Pack (C)

    5pk · £0.69 each
    £3.45
  • Warburtons Crumpets 6 Pack

    6pk · £0.17 each
    £1.00
    £0.90 Clubcard (£0.15 each)
  • Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g

    65g · £29.23/kg
    £1.90
    £1.25 Clubcard (£19.23/kg)
  • Muller Corner Strawberry Yogurt 136G

    136g · £8.09/kg
    £1.10
  • Tesco 2 Mini Melton Mowbray Pork Pies 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
  • Heck Chicken Italia Sausages 255G

    255g · £12.94/kg
    £3.30
    £2.90 Clubcard (£11.37/kg)
  • Oykos Peach Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g

    440g · £6.70/kg
    £2.95
  • Tesco Asparagus Tips 125G

    125g · £22.00/kg
    £2.75
  • Fridge Raiders Roast Chicken Bites 3X22.5G

    3pk · £90.91/kg
    £2.00
  • Tesco Chicken Breast Fillets 650g (c)

    650g · £7.92/kg
    £5.15
  • Tesco British Mild Cheddar Cheese 10 Slices, 250 G

    250g · £12.60/kg
    £3.15
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco Wafer Thin Roast Chicken Slices 125g

    125g · £12.80/kg
    £1.60
  • Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g

    450g · £6.89/kg
    £3.10
    £2.00 Clubcard (£4.44/kg)
  • Tesco Coarse Farmhouse Pate 170g

    170g · £10.00/kg
    £1.70
  • Ginsters Cheese & Onion Pasty 180G

    180g · £16.11/kg
    £2.90
  • Tesco Quiche-Lorraine 400g

    400g · £8.88/kg
    £3.55
  • GetPro 20g Chocolate High Protein Mousse 200g

    20g · £160.00/kg
    £3.20
  • Tesco Chicken & Bacon Sandwich (C)

    1pk · £2.35 each
    £2.35
  • Lurpak Unsalted Butter 200G

    200g · £16.00/kg
    £3.20
  • Tesco Vegetable Samosa 110g

    110g · £15.91/kg
    £1.75
  • Tesco Chicken Bacon & Stuffing Sandwich

    1pk · £3.35 each
    £3.35
  • Tesco Sourdough Pizza Base 2 Pack 220G

    220g · £10.00/kg
    £2.20
  • BFree Gluten Free Stone Baked Pitta Bread 220g

    220g · £17.50/kg
    £3.85
    £2.90 Clubcard (£13.18/kg)
  • Quorn 7 Picnic Eggs 140g

    140g · £21.07/kg
    £2.95
    £2.10 Clubcard (£15.00/kg)
  • Patak's Indian Garlic & Coriander Mini Naan Breads 4 Pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
    £2.30 Clubcard (£0.58 each)
  • Activia Natural Yoghurt & Red Berries Chia Muesli Breakfast Topper with Spoon 165g

    165g · £13.94/kg
    £2.30
  • Higgidy Cheddar & Caramalised Onion Chutney Rolls x2 54g

    54g · £27.78/kg
    £1.50
  • Tesco Egg & Cress Sandwich

    1pk · £1.60 each
    £1.60
  • Warburtons Crumpet Thins 8 pack

    8pk · £0.21 each
    £1.70
  • Tesco Falafel and Houmous Wrap

    1pk · £3.35 each
    £3.35
  • Coco Di Mama Pesto Chicken & Mozzarella Baguette

    1pk · £5.00 each
    £5.00
  • Tesco Babyleaf Salad 90G

    90g · £12.22/kg
    £1.10
  • Tesco Mature Cheddar 400G

    400g · £8.63/kg
    £3.45
  • Tesco Loose Red Peppers(C)

    1pk · £0.75 each
    £0.75
  • Tesco Fire Pit 4 British Beef Quarter Pounders 454g (C)

    454g · £11.12/kg
    £5.05
  • Tesco Salami Slices 12 Pack 100g

    100g · £13.00/kg
    £1.30
  • Tesco Tuna Sushi Snack 74g

    74g · £20.27/kg
    £1.50
  • Tesco Watermelon 130G

    130g · £14.62/kg
    £1.90
  • Schar Gluten-Free Soft Seeded Loaf Bread 300g

    300g · £12.67/kg
    £3.80
  • Tesco Fat Free Cottage Cheese 300G

    300g · £7.33/kg
    £2.20
  • Tesco Apple & Cinnamon Overnight Oats with Granola Yogurt 190g

    190g · £15.79/kg
    £3.00
  • Activia Fibre Natural Yoghurt & Dark Chocolate Granola Breakfast Pot with Spoon 165g

    165g · £12.12/kg
    £2.00
  • Tesco Smoked Salmon Tuna & Prawn Sushi 136g

    136g · £25.00/kg
    £3.40
  • YO! Rainbow Salmon Poke 289g

    289g · £16.78/kg
    £4.85
  • Cully & Sully Chicken & Vegetable Soup 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • Tesco Pork Belly Slices 500g Express

    500g · £12.40/kg
    £6.20
  • Nomadic Low Fat Yogurt & Oat Clusters - Strawberry 169g

    169g · £14.20/kg
    £2.40
  • Tesco Chicken Triple Sandwich

    1pk · £3.50 each
    £3.50
  • Tesco Melon Medley 300G

    300g · £10.33/kg
    £3.10
  • Tesco All Rounder Potatoes 1.25kg

    1kg · £1.45/kg
    £1.45
  • Tesco Medium Cheddar 400G

    400g · £8.63/kg
    £3.45

Meal deals

  • £5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price

    Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi
    £6.00
    £5.50 Clubcard
  • £3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price

    Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi
    £4.25
    £3.85 Clubcard
  • STIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price

    Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable
    £3.50
    Unlock with Clubcard

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Tesco Express - Kidderminster Comberton Hill

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo