Top picks
Diet Coke 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Fanta Orange Zero 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Fanta Fruit Twist 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Asahi Super Dry Lager Beer Bottle 620ml
620ml · £7.82/L3 for £9£4.85Estrella Damm Premium Lager Beer Bottle 660ml
660ml · £7.35/L3 for £9£4.85Birra Moretti Lager Beer Single Bottle 660ml
660ml · £6.82/L3 for £9£4.50Walkers Wotsits Really Cheesy Multipack Crisp Snacks 6x16.5g
6pk · £19.19/kg£1.05 off£1.90£2.95Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 2L
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Coca-Cola Zero Sugar 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Diet Coke No Caffeine 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Dr Pepper 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Menabrea Birra Bionda Premium Lager Beer Bottle 660ml
660ml · £6.74/L3 for £9£4.45Heineken Lager Beer Single Bottle 650ml
650ml · £6.62/L3 for £9£4.30Desperados Tequila Lager Beer Bottle 650ml
650ml · £8.00/L3 for £9£5.20Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3 Pack Multipack 123g (3 x 41g)
123g · £24.39/kg3 for £4.50£3.00Peperami The Original 5 x 20g (100g)
5pk · £33.00/kg3 for £4.50£3.30Strings & Things Cheestrings Twisted 4 X 20G (80G)
80g · £27.50/kg3 for £4.50£2.20Fanta Orange 2L
2L · £1.43/L2 for £3.60£2.85Sprite 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90
Fruit
Co-op Irresistible Strawberries
227g · £17.84/kg2 for £6.55£4.05Co-op Irresistible Raspberries
140g · £27.14/kg2 for £6.55£3.80Co-op Seasonal British Apples
4pk · £0.55 each£0.25 off£2.20£2.45
Salad & Herbs
Pizza Express House Light Dressing 235ml
235ml · £10.85/L£1.10 off£2.55£3.65
Milk, Eggs, Dairy
Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 2L
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Alpro Almond No Sugars Roasted Long Life Drink 1L
1L · £2.00/L£0.75 off£2.00£2.75Lurpak Lighter Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £9.00/kg£1.50 off£3.60£5.10Flora Original 450g
450g · £4.78/kg£0.55 off£2.15£2.70Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £9.00/kg£1.50 off£3.60£5.10Alpro Almond Long Life Drink 1L
1L · £2.00/L£0.75 off£2.00£2.75Stork Spread 500g
500g · £4.90/kg£0.35 off£2.45£2.80Alpro Almond No Sugars Chilled Drink 1L
1L · £1.75/L£0.55 off£1.75£2.30Arla BOB Skimmed Milk 2L Tastes like Semi Skimmed
2L · £1.50/L2 for £4£3.00
Cheese
Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3 Pack Multipack 123g (3 x 41g)
123g · £24.39/kg3 for £4.50£3.00Strings & Things Cheestrings Twisted 4 X 20G (80G)
80g · £27.50/kg3 for £4.50£2.20Dairylea Lunchers Ham 'N' Cheese Cheese Snack 65g
65g · £28.46/kg3 for £4.50£1.85Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350g
350g · £11.14/kg£0.90 off£3.90£4.80Cathedral City Our Extra Mature Cheddar 350g
350g · £11.14/kg£0.90 off£3.90£4.80
Yoghurt
Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)
4pk · £5.88/kg3 for £4.50£2.00Muller Corner Vanilla Chocolate Balls and Banana Chocolate Flakes Yogurts
4pk · £4.33/kg£1.30 off£2.15£3.45Muller Corner Strawberry and Peach & Apricot Yogurts
4pk · £3.95/kg£1.30 off£2.15£3.45Activia Strawberry Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10Peppa Pig Strawberry Fromage Frais 6 x 45g (270g)
6pk · £3.89/kg£0.30 off£1.05£1.35Activia Cherry No Added Sugar Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10Danone Activia Rhubarb 4X115G
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10
Meat, Poultry, Fish
Co-op 6 Frankfurters 300g
300g · £14.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op British Chicken Breast Fillets 580G
580g · £9.22/kg2 for £8.90£5.35Co-op British Chicken Thigh Fillets 500G
500g · £11.40/kg2 for £8.90£5.70Co-ор British Diced Beef Casserole Steak 400g
400g · £13.75/kg2 for £8.90£5.50Co-op Irresistible Air Dry Cured 6 Unsmoked Back Bacon Rashers 230g
230g · £19.13/kg2 for £6.50£4.40Co-op Irresistible 6 Air Dry Cured Smoked Back Bacon Rashers 230g
230g · £19.13/kg2 for £6.50£4.40Co-op Maple Glaze Pork Loin Steaks 400G
400g · £11.63/kg2 for £6.50£4.65Co-op 2 Salmon Fillets 220g
220g · £22.50/kg2 for £8.90£4.95Co-op Outdoor Bred 4 Pork Loin Steaks 440g
440g · £12.50/kg2 for £8.90£5.50Co-op Turkey Thigh Mince 500g
500g · £11.00/kg2 for £8.90£5.50Co-op Irresistible Lincolnshire Sausages 400G
400g · £10.13/kg2 for £6.50£4.05Co-op Irresistible Cumberland Sausages 400G
400g · £10.13/kg2 for £6.50£4.05Co-op Irresistible Limited Edition Chorizo Style Pork Sausages 400g
400g · £10.13/kg2 for £6.50£4.05Co-op Irresistible Pork Sausages 400G
400g · £10.13/kg2 for £6.50£4.05Co-op Irresistible 10 Pork Chipolata Sausages 340g
340g · £11.91/kg2 for £6.50£4.05Co-op Irresistible Pork and Caramelised Onion Sausages 400g
400g · £10.13/kg2 for £6.50£4.05Co-op British 4 Beef Quarter Pounder Burgers 454g
454g · £10.24/kg2 for £6.50£4.65Richmond 8 Thick Pork Sausages 410g
410g · £5.49/kg£0.75 off£2.25£3.00Co-op Smoked Crispy Cooked Bacon 65G
65g · £65.38/kg2 for £6.70£4.25Co-op British 12 Beef Meatballs 350g
350g · £15.71/kg2 for £8.90£5.50
Meat Alternatives
Linda McCartney's 6 Vegetarian Sausages 270g
270g · £11.11/kg3 for £7£3.00Quorn Totally Vegan Smoky Ham Free Slices 100g
100g · £34.00/kg2 for £4.50£3.40
Deli, Dips, Food To Go
Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g
3pk · £32.59/kg3 for £4.50£2.20Co-op Irresistible Wiltshire Cured Ham 120G
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op Irresistible Thick Cut Honey Roast Ham 120G
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op Irresistible Butter Basted Turkey 120G
120g · £37.08/kg2 for £6.70£4.45Ginsters Cornish Pasty 227g
227g · £8.81/kg£0.90 off£2.00£2.90Co-op Corned Beef 120g
120g · £25.83/kg2 for £4.50£3.10Co-op 18 Italian Milano Salami Slices 80g
80g · £38.75/kg2 for £4.50£3.10Co-op British Silverside Beef 4 Slices 100g
100g · £31.00/kg2 for £4.50£3.10Pukka All Steak Pie 209g
209g · £10.77/kg£0.85 off£2.25£3.10Co-op Flamegrilled Chicken Slices 130G
130g · £30.77/kg2 for £6.70£4.00Co-op Irresistible Wiltshire Cured Breaded Ham 120g
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op 6 Sausage Rolls 360g
330g · £6.67/kg£0.35 off£2.20£2.55Patak's the Original Raita 170g
170g · £10.00/kg£0.90 off£1.70£2.60Pukka Chicken and Mushroom Pie 212g
212g · £10.61/kg£0.85 off£2.25£3.10BOL Protein Power Soup Garden Pea & Spinach
600g · £4.67/kg£1 off£2.80£3.80Co-op 5 British Outdoor Bred Cooked Ham 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Co-op British Breaded Ham 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Co-op British Honey Roast Ham 5 Slices 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Co-op Ready to Eat Sliced Chicken Breast 170g
170g · £25.59/kg2 for £6.70£4.35Co-op Irresistible Topside Of Beef 100G
100g · £44.50/kg2 for £6.70£4.45Co-op Steak & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G
200g · £11.00/kg£0.35 off£2.20£2.55
Bakery
Mr Kipling Bakewell Slices 6 Pack
6pk · £0.30 each£1.70 off£1.80£3.50Pukka All Steak Pie 209g
209g · £10.77/kg£0.85 off£2.25£3.10New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g
5pk · £0.29 each£0.80 off£1.45£2.25Warburtons 6 Crumpets
6pk · £0.13 each£0.25 off£0.80£1.05Patak's The Original 2 Flame Baked Plain Naans
220g · £7.73/kg£0.85 off£1.70£2.55Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.36 each£0.75 off£1.45£2.20Warburtons 4 Sliced Brioche Burger Buns
4pk · £0.56 each£0.70 off£2.25£2.95Mr Kipling Mini Battenbergs 5 Pack
5pk · £0.35 each£1.45 off£1.75£3.20Pukka Chicken and Mushroom Pie 212g
212g · £10.61/kg£0.85 off£2.25£3.10New York Bakery Co. Everything Bagels 425g
5pk · £0.29 each£0.95 off£1.45£2.40Pataks Garlic & Coriander Naan Breads x 2 220G
220g · £7.73/kg£0.85 off£1.70£2.55Bonne Maman Madeleine 175G
175g · £13.14/kg£1.35 off£2.30£3.65Cadbury Milk Chocolate Mini Rolls x 5
5pk · £0.41 each£1.25 off£2.05£3.30Mr Kipling 8 Birthday Cake Slices
8pk · £0.28 each£0.75 off£2.25£3.00Mrs Crimble's 6 Big Choc Macaroons 195g
195g · £8.21/kg£0.60 off£1.60£2.20Mr Kipling 4 Custard Cream Whirls
4pk · £0.35 each£0.55 off£1.40£1.95Barny 5 pack Chocolate Soft Baked Bears 125g (5 X 25g)
125g · £9.20/kg£0.50 off£1.15£1.65Mr Kipling Signature Collection 8 Rich & Gooey Double Chocolate Brownie Bites
1pk · £1.95 each£0.45 off£1.95£2.40Co-op Steak & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Co-op 4 Spooky Sour Slime Doughnuts
1pk · £2.20 each2 for £3£2.20Patak's 10 Plain Naan Dippers 180g
180g · £9.44/kg£0.70 off£1.70£2.40Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G
200g · £11.00/kg£0.35 off£2.20£2.55
Pizza, Pasta, Ready Meals
Aunt Bessie's 10 Glorious Golden Yorkshire Puddings 190g
190g · £15.53/kg3 for £7£2.95Co-op Macaroni Cheese 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Italian Menu Spaghetti Carbonara 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Chicken & Bacon Pasta Bake 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Pukka All Steak Pie 209g
209g · £10.77/kg£0.85 off£2.25£3.10Patak's Aromatic Vegetable Biryani 270g
270g · £8.70/kg£1.50 off£2.35£3.85Co-op Dirty Fries 330g
330g · £13.48/kg2 for £7.10£4.45Co-op Hunters Chicken & Paprika Potatoes 350g
350g · £12.71/kg2 for £7.10£4.45Co-op Sausage & Mash 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Patak's Spiced Potato & Cauliflower Curry 270g
270g · £8.70/kg£1.50 off£2.35£3.85Pukka Chicken and Mushroom Pie 212g
212g · £10.61/kg£0.85 off£2.25£3.10Co-op Spaghetti Bolognese 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Tomato & Mozzarella Pasta Bake 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Good Fuel Chicken Tikka Masala 400g
400g · £12.50/kg2 for £7.10£5.00Co-op Classic Menu Beef Hotpot 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Classic Menu Cottage Pie 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op GoodFuel Piri Piri Chicken 380g
380g · £13.68/kg2 for £7.10£5.20Geeta's Bombay Spiced Lentils & Potatoes 250g
250g · £6.80/kg£0.50 off£1.70£2.20Co-op Butter Chicken with Pilau Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Thai Style Green Chicken Curry with Jasmine Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Sweet & Sour Chicken with Egg Fried Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Chilli Con Carne & Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Beef in Black Bean & Egg Rice 400G
400g · £10.88/kg2 for £7.10£4.35Co-op Steak & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Co-op Traditional Fish Pie 400G
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Chicken Chow Mein 350g
350g · £12.71/kg2 for £7.10£4.45Rustlers The Southern Fried Chicken Sub Sandwich 158g
158g · £19.30/kg2 for £3.85£3.05Geeta's Saag Aloo Lentils, Potatoes & Spinach with Black Onion Seeds 250g
250g · £6.80/kg£0.50 off£1.70£2.20Co-op Good Fuel Creamy Sweet Potato & Kale Pasta 230g
250g · £16.40/kg2 for £7.10£4.10Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G
200g · £11.00/kg£0.35 off£2.20£2.55
Desserts
English Cheesecake Company 2 Vanilla & Biscoff Cheesecake Slices 180g
2pk · £17.50/kg£1.20 off£3.15£4.35Ambrosia Devon Custard 4 x 120g (480g)
4pk · £5.83/kg£0.75 off£2.80£3.55Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.36 each£0.75 off£1.45£2.20Ambrosia Deluxe Custard 750g
750g · £3.93/kg£0.70 off£2.95£3.65
Ice Cream
Mars Chocolate Caramel Ice Cream Bars 4pk (4 x 40g)
192g · £12.24/kg£1.50 off£2.35£3.85Häagen-Dazs Caramel, Biscuit & Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Rowntree's Fruit Pastilles Ice Lollies 4 x 65ml
4pk · £12.69/L3 for £7£3.30Solero Exotic Ice Cream 3 x 90 ml
270ml · £13.15/L3 for £7£3.55Häagen-Dazs Strawberry Cheesecake Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Nuii Dark Chocolate & Nordic Berry Ice Cream 3 x 90ml
3pk · £12.04/L£2.50 off£3.25£5.75Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Nuii Salted Caramel & Australian Macadamia Ice Cream 3x90ml
3pk · £12.04/L£2.50 off£3.25£5.75Häagen-Dazs Vanilla Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Nuii 3 Peanut Butter & Canadian Maple Syrup 270ml
3pk · £12.04/L£2.50 off£3.25£5.75Ben & Jerry's Sundae Dulce De-Lish 427ml
427ml · £10.07/L£2.20 off£4.30£6.50Fab Strawberry Ice Lollies 6x58ml
6pk · £6.47/L£0.75 off£2.25£3.00Mackie's of Scotland Traditional Real Dairy Ice Cream 1L
1L · £3.40/L£1 off£3.40£4.40Lotus Biscoff Sandwiches 320ml
4pk · £9.06/L£1.75 off£2.90£4.65Ben & Jerry's Ice Cream Sandwich Cookie Dough Sandwich 4x 68ml 4MP
4pk · £15.63/L£1.50 off£4.25£5.75Oreo Ice Cream Sandwiches 280g
4pk · £7.73/L£1.25 off£3.40£4.65
Frozen
McCain Crispy French Fries 900g
900g · £4.17/kg3 for £7£3.75McCain Lightly Spiced Wedges 650g
650g · £4.92/kg3 for £7£3.20McCain Home Chips Straight 1kg
1kg · £3.75/kg3 for £7£3.75Young's Chip Shop 4 Omega 3 Fish Fillets 400g
400g · £10.00/kg£1.25 off£4.00£5.25Birds Eye 12 Chicken Dippers 220g
220g · £14.32/kg3 for £7£3.15Birds Eye 6 Chunky Fish Fingers 360G
360g · £12.36/kg3 for £7£4.45McCain Smiles 454g
454g · £7.05/kg3 for £7£3.20Aunt Bessie's Crispy & Fluffy Roasties 600g
600g · £5.25/kg3 for £7£3.15McCain Gastro Triple Cooked Chips 600g
600g · £6.25/kg3 for £7£3.75McCain Home Chips Crinkle 1kg
1kg · £3.75/kg3 for £7£3.75Birds Eye 2 Crispy Chicken in Tempura Batter 170g
170g · £20.29/kg3 for £7£3.45Birds Eye 4 Chicken Burgers 200G
200g · £15.75/kg3 for £7£3.15Birds Eye Petits Pois 545g
545g · £6.42/kg3 for £7£3.50Birds Eye Garden Peas 800g
800g · £3.94/kg3 for £7£3.15Linda McCartney's 6 Vegetarian Sausages 270g
270g · £11.11/kg3 for £7£3.00Young's Admiral's Fish Pie 300g
300g · £11.00/kg3 for £7£3.30Richmond 12 Thick Pork Sausages 516g
516g · £5.62/kg3 for £7£2.90
Crisps, Snacks, Biscuits
Walkers Wotsits Really Cheesy Multipack Crisp Snacks 6x16.5g
6pk · £19.19/kg£1.05 off£1.90£2.95Peperami The Original 5 x 20g (100g)
5pk · £33.00/kg3 for £4.50£3.30Pringles Sour Cream & Onion 165g
165g · £13.64/kg£0.50 off£2.25£2.75Fox's Chocolatey Half-Coated Cookies Milk Chocolate 157g
157g · £13.38/kg£1 off£2.10£3.10Petit Ecolier Milk Chocolate Topping Biscuits 100g
100g · £15.00/kg£1.30 off£1.50£2.80Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Coated Sharing Peanuts 150g
150g · £14.33/kg£1.30 off£2.15£3.45Kind Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars 3 x 30g (90g)
3pk · £25.56/kg£1.30 off£2.30£3.60Carrs Cheese Melts 150G
150g · £11.33/kg£0.85 off£1.70£2.55Old El Paso Crunchy Original Tortilla Nachips 185g
185g · £9.19/kg£0.85 off£1.70£2.55Walkers Classic Variety Multipack Crisps 6x25g
6pk · £12.67/kg£0.85 off£1.90£2.75Doritos Cool Original 140G
140g · £12.14/kg£0.70 off£1.70£2.40Mcvitie's Hobnobs Milk Chocolate Biscuits 431G
431g · £6.61/kg£1.20 off£2.85£4.05Co-op 5 Monster Mash Cookies
1pk · £1.90 each2 for £3£1.90Cadbury Brunch Oats Chocolate Chip Cereal Bars, 4 Pack Multipack 112g (4 x 28g)
112g · £10.27/kg£0.65 off£1.15£1.80Ritz The Original Baked Cracker Box 150g
150g · £7.33/kg£0.35 off£1.10£1.45KP Original Salted Peanuts 250g
250g · £12.40/kg£0.75 off£3.10£3.85Patak's 8 Plain Pappadums 64g
64g · £27.34/kg£1.25 off£1.75£3.00Doritos Chilli Heatwave 140G
140g · £12.14/kg£0.70 off£1.70£2.40Walkers Squares Variety 6X22G
6pk · £14.39/kg£0.85 off£1.90£2.75McVitie's Dark Chocolate Digestive Biscuits 433g
433g · £6.58/kg£1.20 off£2.85£4.05Weetabix Cereal 24 Pack
24pk · £0.14 each£1 off£3.40£4.40KP Dry Roasted Peanuts 250g
250g · £12.40/kg£0.75 off£3.10£3.85Jacobs Tuc Sandwich Crackers 150G
150g · £10.00/kg£0.45 off£1.50£1.95Doritos Tangy Cheese 140G
140g · £12.14/kg£0.70 off£1.70£2.40KP Real Mccoys Classic Variety Potato Chips 6x25g
6pk · £13.33/kg£0.90 off£2.00£2.90McVitie's Milk Chocolate Digestive Biscuits 433g
433g · £6.58/kg£1.20 off£2.85£4.05Nakd Blueberry Muffin 4x35G
4pk · £20.00/kg£0.90 off£2.80£3.70Skips Prawn Cocktail Multipack Crisps 6x13.1g
6pk · £20.99/kg£0.35 off£1.65£2.00Pringles Texas BBQ Sauce 165g
165g · £13.64/kg£0.50 off£2.25£2.75Maryland S'wich Choc Creme 150g
150g · £8.00/kg£1 off£1.20£2.20Nakd Cocoa Orange Fruit & Nut Bars 4 x 35g
4pk · £20.00/kg£0.90 off£2.80£3.70Pringles Salt & Vinegar 165g
165g · £13.64/kg£0.50 off£2.25£2.75Walkers French Fries Variety Multipack Snacks 6x18g
6pk · £17.59/kg£1.05 off£1.90£2.95McVitie's Digestives The Caramel One with a Milk Chocolate Flavour Coating 250g
250g · £8.00/kg£1 off£2.00£3.00Walkers MAX Paprika 140G
140g · £14.29/kg£0.85 off£2.00£2.85Pom-Bear Original Multipack Crisps 6x13g
6pk · £0.29 each£1 off£1.75£2.75Bahlsen Choco Leibniz Milk 111g
111g · £15.32/kg£0.90 off£1.70£2.60Tyrrells Mature Cheddar & Chive Sharing Crisps 150g
150g · £15.00/kg£0.75 off£2.25£3.00Bahlsen Choco Leibniz Dark 111g
111g · £15.32/kg£0.90 off£1.70£2.60Walkers Quavers Cheese 6X16G
6pk · £19.79/kg£1.05 off£1.90£2.95Tyrrells Sea Salt & Cider Vinegar Sharing Crisps 150g
150g · £15.00/kg£0.75 off£2.25£3.00KP Real Mccoys Meaty Variety Potato Chips 6x25g
6pk · £13.33/kg£0.90 off£2.00£2.90Tyrrells Sweet Chilli & Red Pepper Sharing Crisps 150G
150g · £15.00/kg£0.75 off£2.25£3.00McVitie's Limited Edition Digestive Pink Raspberry & Cream Flavour 232g
232g · £8.62/kg£0.90 off£2.00£2.90Pringles Prawn Cocktail Flavour 165g
165g · £13.64/kg£0.50 off£2.25£2.75Mcvitie's Hobnobs The White Oaty One 232g
232g · £8.62/kg£0.90 off£2.00£2.90Fox's Favourites Crunch Creams Golden 200g
200g · £5.75/kg£0.75 off£1.15£1.90Tyrrells Lightly Sea Salted Sharing Crisps 150g
150g · £15.00/kg£0.75 off£2.25£3.00Wagon Wheels Jammie Biscuits 6 pack
6pk · £0.25 each£0.40 off£1.50£1.90Jammie Dodgers 8 Biscuits Raspberry Flavour 140G
140g · £6.43/kg£0.30 off£0.90£1.20View all (54)
Chocolate & Sweets
Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g
92g · £15.76/kg£0.95 off£1.45£2.40McVitie's Penguin Milk Chocolate Biscuit bar 7pk
7pk · £0.21 each£1.05 off£1.45£2.50Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 120 g
120g · £14.17/kg£0.70 off£1.70£2.40KitKat 2 Finger Original Bars 12 x 20.7g (248.4g)
20.7g · £135.27/kg£0.75 off£2.80£3.55Tic Tac Fresh Mint 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £20.97/kg£0.45 off£1.95£2.40Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar 110g
110g · £15.45/kg£0.70 off£1.70£2.40Maynards Bassetts Wine Gums Candy 130g
130g · £8.46/kg£0.35 off£1.10£1.45Cadbury Dairy Milk Freddo Chocolate Bar 4 Pack Multipack 72g (4 x 18g)
72g · £19.44/kg£0.40 off£1.40£1.80McVitie's 7 Gold Bars 124g
7pk · £0.21 each£0.90 off£1.45£2.35Tic Tac Mixers Cherry Cola 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95M&M’s Crispy Pouch 107g
107g · £15.89/kg£0.70 off£1.70£2.40Cadbury Dairy Milk Oreo Chocolate Bar 120g
120g · £14.17/kg£0.70 off£1.70£2.40Maynards Bassetts Sports Mix Candy 130g
130g · £8.46/kg£0.35 off£1.10£1.45Cadbury Timeout 5-pack Milk Chocolate Wafer Biscuit Bars Multipack (5x 18g bars) 90 g
90g · £12.78/kg£0.80 off£1.15£1.95Galaxy Minstrels Milk Chocolate Bag 118g
118g · £16.53/kg£0.45 off£1.95£2.40Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 120g
120g · £14.17/kg£0.70 off£1.70£2.40Skittles Giants Gooeys Fruit Sweets Bag 125g
125g · £8.40/kg£0.15 off£1.05£1.20Munchies Milk Chocolate Sharing Bag 104g
104g · £13.94/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Dairy Milk Daim Chocolate Bar 120g
120g · £14.17/kg£0.70 off£1.70£2.40Haribo Starmix Sweets Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105G
105g · £13.81/kg£0.95 off£1.45£2.40NOMO Vegan & Free From Caramel Choc Bar 38g
38g · £35.53/kg£0.65 off£1.35£2.00Haribo Supermix Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £15.43/kg£0.95 off£1.45£2.40HARIBO Balla Bites Zing 140g
140g · £8.93/kg£0.25 off£1.25£1.50Toblerone Milk Chocolate Bar 100g
100g · £22.00/kg£0.30 off£2.20£2.50M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g
112g · £15.18/kg£0.70 off£1.70£2.40HARIBO Nostalgix 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Cadbury Dairy Milk Classic Chocolate Bar 110g
110g · £15.45/kg£0.70 off£1.70£2.40M&M's Minis Milk Chocolate Bag 115g
115g · £14.78/kg£0.70 off£1.70£2.40Haribo Giant Strawbs Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45M&M's Peanut Milk Chocolate Bag 112g
112g · £15.18/kg£0.70 off£1.70£2.40Skittles Chewies Fruit Sweets Bag 137g
137g · £7.66/kg£0.15 off£1.05£1.20Revels Milk Chocolate Bag 101g
101g · £19.31/kg£0.45 off£1.95£2.40Starburst Fruits Sweets Bag 138g
138g · £7.61/kg£0.15 off£1.05£1.20Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g
74g · £26.35/kg£0.45 off£1.95£2.40Skittles Fruits Sweets Bag 136g
136g · £7.72/kg£0.15 off£1.05£1.20Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bag 100g
100g · £19.50/kg£0.45 off£1.95£2.40Cadbury Mini Puds Chocolate Bag with Hazelnuts Clipstrip 73 g
73g · £22.60/kg£0.35 off£1.65£2.00Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g
112g · £17.41/kg£0.45 off£1.95£2.40Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 130g
130g · £8.46/kg£0.35 off£1.10£1.45
Fruit Juice & Smoothies
Innocent Smoothie Mangoes Passion Fruits & Apples 750ml
750ml · £3.87/L£1.50 off£2.90£4.40Innocent Apple Juice 1.35L
1.35L · £2.96/L£1.60 off£4.00£5.60Appletiser Mini Can 150ML
150ml · £6.33/L5 for £3£0.95Innocent Plus Berry Set Go Raspberry & Cherry Juice 750ml
750ml · £4.60/L£1.95 off£3.45£5.40Innocent Smoothie Strawberries & Bananas 750ml
750ml · £3.87/L£1.50 off£2.90£4.40
Water, Soft Drinks, Mixers
Diet Coke 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Fanta Orange Zero 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Fanta Fruit Twist 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Monster Energy Ultra 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.95£2.55Monster Energy Drink Ultra Rosa Zero Sugar 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.95£2.55Monster Energy Drink Zero Sugar 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.95£2.55Oasis Summer Fruits Juice Drink 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.60£2.25Lucozade Sport Ice Kick 500ml
500ml · £4.80/L2 for £3.60£2.40Lucozade Sport Raspberry 500ml
500ml · £4.80/L2 for £3.60£2.40Diet Coke No Caffeine 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Coca-Cola Zero Sugar 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Dr Pepper 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Lucozade Energy Orange 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.35£2.25Lucozade Energy Original 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.35£2.25Lucozade Energy Zero Sugar Drink Grafruitti 500ml
500ml · £4.40/L2 for £3.35£2.20Buxton Still Natural Mineral Water Sports Cap 1L
1L · £2.00/L2 for £2.40£2.00Starbucks Caffè Latte Chilled Coffee 220ml
220ml · £5.68/L£1.25 off£1.25£2.50Ribena Blackcurrant Squash 500ml
500ml · £4.40/L2 for £3£2.20Ribena Summer Fruits No Added Sugar Juice Drink 500ml
500ml · £3.80/L2 for £3£1.90Fanta Orange 2L
2L · £1.43/L2 for £3.60£2.85Sprite 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Pepsi Max No Sugar Cola Multipack Cans 8x330ml
8pk · £1.86/L£2 off£4.90£6.90Irn Bru Energy Bottle 500ml
500ml · £5.00/L2 for £3.60£2.50Lucozade Sport Drink Orange 500ml
500ml · £4.80/L2 for £3.60£2.40Lipton Ice Tea Peach 500ML
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Vimto No Added Sugar Real Fruit Squash 1 Litre
1L · £1.75/L£1.30 off£1.75£3.05Starbucks 2 Doubleshot Espresso 200ml
200ml · £7.25/L£1.15 off£1.45£2.60London Essence Original Indian Tonic Water Multipack Mini Cans, 6x150ml
6pk · £4.50/L£0.95 off£4.05£5.00Pepsi Max Cherry No Sugar Cola Can 8 x 330ml
8pk · £1.86/L£2 off£4.90£6.90Tango Apple Sugar Free 500ML
500ml · £6.10/L2 for £3.60£3.05Fanta Zero Orange 500ml
500ml · £4.70/L2 for £3.60£2.35Fanta Fruit Twist 500ml
500ml · £5.60/L2 for £3.60£2.80Celsius Energy Drink, Sparkling Mango Lemonade 355ml
355ml · £3.80/L£0.85 off£1.35£2.20Schweppes Lemonade 2L
2L · £0.88/L£0.35 off£1.75£2.10Robinsons Fruit Creations Orange & Mango Squash Bottle, 1L
1L · £2.30/L£1.10 off£2.30£3.40Lucozade Sport Raspberry 4 X 500Ml
4pk · £2.20/L£1 off£4.40£5.40Starbucks Indulgent Caramel Flavour Frappuccino Coffee Drink 250ml
250ml · £5.80/L£1.15 off£1.45£2.60Pepsi 8 x 330ml
8pk · £1.91/L£1.65 off£5.05£6.70Fruit Shoot Orange Juice Multipack 4x200ml
4pk · £4.00/L2 for £4.20£3.20Fruit Shoot Apple & Blackcurrant Bottle Multipack Juice 4x200ml
4pk · £4.00/L2 for £4.20£3.20Celsius Fruit Forward Raspberry Peach 355ML
355ml · £3.80/L£0.85 off£1.35£2.207UP Zero Sugar 2 Litres
2L · £1.03/L£0.65 off£2.05£2.70Lucozade Sport Orange Multipack 4 x 500ml
4pk · £2.20/L£1 off£4.40£5.40Innocent Plus Bolt from The Blue Guava & Lime Juice 750ml
750ml · £4.60/L£1.95 off£3.45£5.40Muller Frijj Fudge Brownie Milkshake
330ml · £5.00/L2 for £2£1.65FUEL10K High Protein Chocolate Breakfast Milk Drink 330ml
330ml · £3.48/L£0.90 off£1.15£2.05Pepsi Max Cherry No Sugar Cola 500ml
500ml · £6.10/L2 for £3.60£3.05Pepsi Max No Sugar Cola Bottle 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Diet Coke 500ml
500ml · £5.00/L2 for £3.60£2.50J2O Orange & Passionfruit Can 4X250Ml
4pk · £3.50/L£1.15 off£3.50£4.65View all (73)
Beer & Cider
Asahi Super Dry Lager Beer Bottle 620ml
620ml · £7.82/L3 for £9£4.85Estrella Damm Premium Lager Beer Bottle 660ml
660ml · £7.35/L3 for £9£4.85Birra Moretti Lager Beer Single Bottle 660ml
660ml · £6.82/L3 for £9£4.50Brewgooder Mixed Craft Cans 4 x 330ml
4pk · £5.80/L£1 off£7.65£8.65Bud Zero 4x300ml
4pk · £3.41/L£1.50 off£4.50£6.00Menabrea Birra Bionda Premium Lager Beer Bottle 660ml
660ml · £6.74/L3 for £9£4.45Heineken Lager Beer Single Bottle 650ml
650ml · £6.62/L3 for £9£4.30Desperados Tequila Lager Beer Bottle 650ml
650ml · £8.00/L3 for £9£5.20Hobgoblin Session IPA 4 x 440ml
4pk · £3.01/L£1 off£5.30£6.30Tyskie Beer Single Bottle 650ml
650ml · £7.23/L3 for £9£4.70Madrí Excepcional Lager Single Bottle 660ml
660ml · £7.05/L3 for £9£4.65Staropramen Premium Czech Lager Bottle 660ml
660ml · £6.82/L3 for £9£4.50San Miguel Especial 620ml
620ml · £7.18/L3 for £9£4.45Stella Artois Belgium Premium Lager Beer Bottle 660ml
660ml · £6.74/L3 for £9£4.45Budweiser Lager Beer Bottle 660ml
660ml · £6.74/L3 for £9£4.45Cruzcampo Sevilla 660ml
660ml · £6.44/L3 for £9£4.25Henry Westons British Vintage Cider 500ml
500ml · £8.60/L3 for £9£4.30Thatchers Vintage Founder's Cider 500ml
500ml · £8.60/L3 for £9£4.30Henry Westons Medium Dry Cloudy Vintage Cider Bottle 500ml
500ml · £8.60/L3 for £9£4.30Thatchers Katy Cider Single Bottle 500ml
500ml · £8.60/L3 for £9£4.30Old Mout Cider Berries & Cherries 500ml
500ml · £8.20/L3 for £9£4.10Kronenbourg 1664 Biere Beer Lager 4x440ml Cans
4pk · £3.78/L£1 off£6.65£7.65Old Mout Cider Pineapple & Raspberry Single Bottle 500ml
500ml · £8.20/L3 for £9£4.10Kopparberg Premium Cider with Mixed Fruit 500ml
500ml · £8.20/L3 for £9£4.10Kopparberg Premium Cider With Strawberry & Lime 500ml
500ml · £8.20/L3 for £9£4.10Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottles 4 x 330ml
4pk · £6.48/L£1.75 off£8.55£10.30BrewDog Elvis Juice Grapefruit infused IPA Can 440ml
440ml · £9.55/L3 for £9£4.20Brew York Coney Hazy Session IPA 440ml
440ml · £11.48/L3 for £9£5.05BrewDog Punk IPA Post Modern Classic Can 440ml
440ml · £9.55/L3 for £9£4.20Corona Extra 4 x 440ml
4pk · £4.40/L£1.25 off£7.75£9.00BrewDog Hazy Jane New England IPA 440ml
440ml · £9.55/L3 for £9£4.20Henry Westons Vintage Cider Single Bottle 500ml
500ml · £6.50/L3 for £9£3.25Ilkley Brewery Mary Jane Session Pale 500ml
500ml · £8.00/L3 for £9£4.00Carling Black Label 4 x 568ml
4pk · £3.52/L£1 off£8.00£9.00Kirkstall Judicious Juicy Pale 440ml
440ml · £9.09/L3 for £9£4.00Ilkley Brewery All Day Pale 500ml
500ml · £8.00/L3 for £9£4.00Timothy Taylor's Landlord 500ml
500ml · £8.00/L3 for £9£4.00Heineken Lager Beer Cans 4 x 440ml
4pk · £4.15/L£0.90 off£7.30£8.20Saltaire Brewery Citra 500ml
500ml · £7.70/L3 for £9£3.85Theakston IPA Peculier 500ml
500ml · £7.30/L3 for £9£3.65Theakston Old Peculier 500ml
500ml · £7.00/L3 for £9£3.50Coors 4 x 440ml
4pk · £3.10/L£0.75 off£5.45£6.20Theakston Legendary Ales Pale 500ml
500ml · £6.60/L3 for £9£3.30Rooster's Brewing Co. Yankee Original Pale Ale 500ml
500ml · £6.60/L3 for £9£3.30Erdinger Weissbier Wheat Beer Bottle 500ml
500ml · £8.00/L3 for £9£4.00Saltaire Brewery Triple Choc 500ml
500ml · £7.70/L3 for £9£3.85Newcastle Brown Ale 550ml Bottle
550ml · £5.64/L3 for £9£3.10BrewDog Wingman Session IPA 440ml
440ml · £9.55/L3 for £9£4.20
Wine & Sparkling
Jam Shed Shiraz Red Wine 75cl
75cl · £14.00/L£2 off£10.50£12.50The Ned Sauvignon Blanc Wine 750ml
75cl · £17.00/L£3.50 off£12.75£16.25La Vieille Ferme Rosé Wine 750ml
75cl · £14.53/L£1.25 off£10.90£12.15Taylor's Select Ruby Port 75cl
75cl · £20.60/L£2.50 off£15.45£17.95Viña Sol Original 75cl
75cl · £12.93/L£2 off£9.70£11.70Trivento Reserve Malbec Wine 75cl
75cl · £15.40/L£2 off£11.55£13.55Casillero del Diablo Sauvignon Blanc 75cl
75cl · £14.33/L£1.75 off£10.75£12.50Casillero del Diablo Cabernet Sauvignon Wine 75cl
75cl · £14.33/L£1.75 off£10.75£12.50Barefoot Pinot Grigio Wine 750ml
75cl · £14.53/L£1.25 off£10.90£12.15The Interlude Pinot Noir 75cl
75cl · £14.33/L£1.75 off£10.75£12.50Turano Pinot Grigio 75CL
75cl · £11.27/L£1 off£8.45£9.45Tilimuqui Malbec 75cl
75cl · £15.13/L£1.50 off£11.35£12.85Arpeggio Nero D'avola Sicilia DOC 75cl
75cl · £15.00/L£1.25 off£11.25£12.50Barefoot Merlot Wine 750ml
75cl · £15.00/L£1.25 off£11.25£12.50Yellow Tail Jammy Red Roo 750ml
750ml · £14.53/L£1.25 off£10.90£12.15McGuigan Black Label Shiraz Wine 75cl
75cl · £13.20/L£1.25 off£9.90£11.15
Spirits & Premixed Drinks
Smirnoff No. 21 Vodka 1L
1L · £28.00/L£6 off£28.00£34.00Gordon's Premium Pink Gin & Tonic Ready To Drink 5% vol 6x250ml Cans
6pk · £7.23/L£4.50 off£10.85£15.35Tamnavulin Speyside Single Malt Scotch Whisky Double Cask 70cl
70cl · £50.29/L£13.50 off£35.20£48.70Gordons Special Dry London Gin 1L
1L · £27.00/L£7 off£27.00£34.00Captain Morgans Spiced Rum 1 Litre
1L · £27.00/L£7 off£27.00£34.00Martell Cognac 70cl
70cl · £59.79/L£9.50 off£41.85£51.35Absolut Original Swedish Vodka 70cl
70cl · £40.64/L£5.25 off£28.45£33.70WKD Original Blue Vodka Mix 700ml
700ml · £7.57/L3 for £10£5.30Absolut Vodka & Sprite 250ml
250ml · £14.00/L3 for £10£3.50Gordon's Premium Pink Distilled Gin and Tonic 250ml
250ml · £13.80/L3 for £10£3.45Bell's Blended Scotch Whisky, 1L
1L · £28.35/L£7 off£28.35£35.35Tanqueray London Dry Gin 70cl
70cl · £43.00/L£4.25 off£30.10£34.35The Kraken Black Spiced Rum 70cl
70cl · £47.93/L£6.50 off£33.55£40.05Smirnoff Raspberry Crush & Lemonade 5% vol Ready To Drink Premix 250ml Can
250ml · £13.80/L3 for £10£3.45Gordon's Special Dry London Gin and Slimline Tonic Ready to Drink 250ml Can
250ml · £13.80/L3 for £10£3.45Gordon's London Dry Gin with Tonic 250ml Ready to Drink Premix Can
250ml · £13.80/L3 for £10£3.45Whyte and Mackay Scotch Whisky 70CL
70cl · £33.00/L£3.25 off£23.10£26.35
Cooking Sauces & Ingredients
Bisto Best Beef Gravy 230g
230g · £17.83/kg£1.05 off£4.10£5.15Patak's South Indian Style Madras Curry Kit 270g
270g · £8.70/kg£1.50 off£2.35£3.85Patak's The Original Korma Cooking Sauce 450g
450g · £4.67/kg£1 off£2.10£3.10Bens Original Sweet And Sour Extra Pineapple Sauce 450G
450g · £5.44/kg£0.65 off£2.45£3.10Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 250Ml
250ml · £8.60/L£0.60 off£2.15£2.75Bens Original Medium Chilli Con Carne 450G
450g · £5.44/kg£0.65 off£2.45£3.10Patak's Punjabi Style Tikka Masala Curry Kit 270g
270g · £8.70/kg£1.50 off£2.35£3.85Patak's Butter Chicken Curry Sauce 450g
450g · £4.67/kg£1 off£2.10£3.10Patak's Old Delhi Style Butter Chicken Curry Kit 270g
270g · £8.70/kg£1.50 off£2.35£3.85Patak's The Original Tikka Masala Cooking Sauce 450g
450g · £4.67/kg£1 off£2.10£3.10Patak's Balti Cooki̇ng Sauce 450g
450g · £4.67/kg£1 off£2.10£3.10The Spice Tailor Keralan Coconut Curry 225g
225g · £14.89/kg£0.95 off£3.35£4.30The Spice Tailor Original Tikka Masala 300g
300g · £11.17/kg£0.95 off£3.35£4.30The Spice Tailor Classic Butter Chicken 300g
300g · £11.17/kg£0.95 off£3.35£4.30Patak's The Original 2 Korma Paste Pots 2 x 70g
2pk · £12.14/kg£0.50 off£1.70£2.20Patak's The Original Tikka Masala Paste Pots 2 x 70g
70g · £23.57/kg£0.35 off£1.65£2.00
Tins & Cans
Heinz Beanz in A Rich Tomato Sauce with Richmond Pork Sausages 415g
415g · £6.27/kg2 for £3.85£2.60Heinz Spaghetti Bolognese 400g
400g · £6.50/kg2 for £3.85£2.60Heinz Beef Ravioli 400g
400g · £6.50/kg2 for £3.85£2.60Heinz Big Soup Chicken & Veg 400g
400g · £7.38/kg2 for £3.85£2.95Heinz Big Soup Beef & Vegetable 400g
400g · £7.38/kg2 for £3.85£2.95Green Giant Original Sweetcorn 4 x 198g
4pk · £4.04/kg£1.10 off£3.20£4.30Princes Pineapple Slices in Juice 432g
432g · £2.55/kg£0.40 off£1.10£1.50Heinz Spaghetti In a Rich Tomato Sauce With Richmond Pork Sausages 400g
400g · £6.50/kg2 for £3.85£2.60Batchelors Cup A Soup Potato & Leek 107G
107g · £14.02/kg£0.40 off£1.50£1.90Heinz Baked Beanz 200g
200g · £6.50/kg2 for £1.65£1.30Princes Peach Slices with Juice 410g
400g · £2.75/kg£0.30 off£1.10£1.40Heinz Baked Beanz 415g
415g · £4.46/kg2 for £2.55£1.85Heinz No Added Sugar Baked Beanz 415g
415g · £4.46/kg2 for £2.55£1.85Heinz Spaghetti Hoops 400g
400g · £4.13/kg2 for £2.55£1.65Heinz Classic Chicken Noodle Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Oxtail Soup 400G
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Vegetable Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Cream of Mushroom Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Classic Potato & Leek Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Classic Scotch Broth 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Cream of Tomato Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Cream of Chicken Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Batchelors Cup a Soup Chicken & Vegetable with Croutons 4 Sachets 110g
110g · £13.64/kg£0.40 off£1.50£1.90
Sugar, Flour, Baking
Betty Crocker Indulgent Chocolate Fudge Icing 400G
400g · £7.13/kg£1 off£2.85£3.85Betty Crocker Devil's Food Cake Mix 425g
425g · £6.71/kg£1.05 off£2.85£3.90Betty Crocker Chocolate Fudge Brownie Mix 415g
415g · £6.87/kg£1.05 off£2.85£3.90
Rice, Pasta, Pulses, Noodles
Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Tilda Microwave Pilau Basmati Rice 250G
250g · £4.40/kg£0.30 off£1.10£1.40Pot Noodle Bombay Bad Boy King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Tilda Wholegrain Basmati Rice 250g
250g · £4.40/kg£0.30 off£1.10£1.40Pot Noodle Original Curry King Pot 114 g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Tilda Pure Microwave Basmati Rice Classic 250g
250g · £4.40/kg£0.30 off£1.10£1.40Pot Noodle Sticky Rib Flavour 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Pot Noodle Beef & Tomato King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Nissin Spicy Demae Ramen 100g
100g · £7.00/kg£0.15 off£0.70£0.85Nissin Demae Ramen Chicken 100G
100g · £7.00/kg£0.15 off£0.70£0.85Nissin Demae Ramen Sesame 100G
100g · £7.00/kg£0.15 off£0.70£0.85
Table Sauces & Condiments
Hellmann's Real Mayonnaise 400 g
400g · £6.38/kg£1.10 off£2.55£3.65Heinz Tomato Ketchup 700g
700g · £6.00/kg£0.75 off£4.20£4.95Pizza Express House Light Dressing 235ml
235ml · £10.85/L£1.10 off£2.55£3.65Tabasco Original Red Pepper Hot Sauce 57ml
57ml · £30.70/L£1.40 off£1.75£3.15Geeta's Premium Mango Chutney Medium 230g
230g · £7.61/kg£1 off£1.75£2.75Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 250Ml
250ml · £8.60/L£0.60 off£2.15£2.75Patak's The Original Mango Chutney 210g
210g · £8.10/kg£0.90 off£1.70£2.60
Tea, Coffee, Hot Drinks
Costa Coffee Smooth Medium Roast 100g
100g · £38.00/kg£5.35 off£3.80£9.15Twinings English Breakfast 80 Tea Bags 200g
200g · £19.50/kg£2.95 off£3.90£6.85Tassimo Costa Americano Coffee Pods x12
108g · £62.50/kg2 for £9.90£6.75Tassimo Costa Latte Coffee Pods x6
209g · £32.30/kg2 for £9.90£6.75Pukka Organic Night Time 20 Herbal Tea Sachets 20g
20g · £212.50/kg£1.60 off£4.25£5.85Sweet Freedom Choc Shot 320g
320g · £12.50/kg£0.75 off£4.00£4.75Horlicks Instant Hot Malty Goodness 270g
270g · £11.48/kg£0.40 off£3.10£3.50Nescafé Gold Alta Rica Jar 190G
190g · £38.42/kg£4.50 off£7.30£11.80Tetley Original 160 Tea Bags 500g
500g · £8.10/kg£2.25 off£4.05£6.30Nescafe Dolce Gusto Flat White Coffee Pods x 16
187.2g · £34.19/kg2 for £8.25£6.40Nescafe Dolce Gusto Cappuccino 16 Capsules Per Box
186.4g · £34.33/kg2 for £8.25£6.40Perfect Ted 7 Original Sticks Single Serve Matcha 10.5g (7 x 1.5 g)
7pk · £480.95/kg£1 off£5.05£6.05Nescafe Azera Americano 150G
140g · £47.50/kg£3.60 off£6.65£10.25Twinings The Earl Grey 80 Plant-Based Tea Bags 200g
200g · £23.00/kg£2.25 off£4.60£6.85Costa Coffee Smooth Medium Roast Lungo 10 x 5.2 g (52g)
55g · £56.36/kg£1.10 off£3.10£4.20Twinings Superblends Turmeric 20 Biodegradable Plant Based Tea Bags 40g
40g · £92.50/kg£0.95 off£3.70£4.65L'OR Classique 100g
100g · £58.00/kg£3.35 off£5.80£9.15PG Tips 160 Original Tea Bags 464g
464g · £9.81/kg£1.85 off£4.55£6.40Twinings Superblends 20 Glow Strawberry & Cucumber with Green Tea & Aloe Vera 40g
40g · £92.50/kg£0.95 off£3.70£4.65Nescafé Gold Blend 190g
190g · £36.05/kg£2.75 off£6.85£9.60Taylors Of Harrogate Yorkshire 80 Tea Bags 250G
250g · £13.60/kg£1.20 off£3.40£4.60Twinings 20 Superblends Sleep Spiced Apple & Vanilla with Camomile & Passionflowers 30g
30g · £123.33/kg£0.95 off£3.70£4.65Starbucks Premium Instant Caramel Latte 5 x 23g (115g)
115g · £16.52/kg£0.75 off£1.90£2.65Starbucks Premium Instant White Mocha 5 x 24g (120g)
120g · £15.83/kg£0.75 off£1.90£2.65Starbucks Vanilla Latte Premium Instant 5 x 21.5g (107.5g)
5pk · £17.67/kg£0.75 off£1.90£2.65Nescafé Latte KitKat Flavour 7 x 21g (147g)
7pk · £14.29/kg£0.65 off£2.10£2.75Nescafé Aero Peppermint Mocha 7 x 19g (133g)
7pk · £15.79/kg£0.65 off£2.10£2.75Kenco Smooth Instant Coffee 150g
150g · £37.33/kg£1.25 off£5.60£6.85
Cereal & Cereal Bars
Ready Brek Smooth Porridge Oats Original 450g
450g · £3.89/kg£1.15 off£1.75£2.90Kellogg's 8 Variety Packs 196g
8pk · £0.33 each£1.25 off£2.60£3.85Kind Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars 3 x 30g (90g)
3pk · £25.56/kg£1.30 off£2.30£3.60Cheerios Honey 370g
370g · £7.03/kg£1.50 off£2.60£4.10Nestlé Shredded Wheat Original Breakfast Cereal 16 Biscuits 360g
16pk · £0.14 each£1 off£2.30£3.30Cadbury Brunch Oats Chocolate Chip Cereal Bars, 4 Pack Multipack 112g (4 x 28g)
112g · £10.27/kg£0.65 off£1.15£1.80Jordans Crunchy Oat Granola Raisin & Almond 750g
750g · £4.47/kg£1.30 off£3.35£4.65Kellogg's Frosties Breakfast Cereal 470g
470g · £7.23/kg£1 off£3.40£4.40Weetabix Cereal 24 Pack
24pk · £0.14 each£1 off£3.40£4.40Kellogg's Special K Original Breakfast Cereal 440g
440g · £7.73/kg£1 off£3.40£4.40Kellogg's Crunchy Nut Chocolate Clusters Breakfast Cereal 400g
400g · £8.50/kg£1 off£3.40£4.40Nakd Blueberry Muffin 4x35G
4pk · £20.00/kg£0.90 off£2.80£3.70Kelloggs Coco Pops Chocos 430G
430g · £7.91/kg£1 off£3.40£4.40Weetos Chocolatey Hoops 420g
420g · £7.38/kg£0.90 off£3.10£4.00Nakd Cocoa Orange Fruit & Nut Bars 4 x 35g
4pk · £20.00/kg£0.90 off£2.80£3.70Quaker Oat So Simple Original Porridge Pot 45g
45g · £34.44/kg2 for £2.50£1.55Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Pot 57g
57g · £25.44/kg2 for £2.50£1.45Fulfil Chocolate Brownie Flavour Protein & Vitamin Bar 40g
40g · £48.75/kg£0.50 off£1.95£2.45
Jams, Honey, Spreads
Rowse Dark & Rich Honey 340g
340g · £6.91/kg£1.60 off£2.35£3.95ManiLife Deep Roast Crunchy Peanut Butter 275g
275g · £10.55/kg£1.65 off£2.90£4.55Lotus Biscoff Spread 400g
400g · £7.38/kg£1.15 off£2.95£4.10Bonne Maman Raspberry Conserve 370g
370g · £8.92/kg£1 off£3.30£4.30Rowse Light & Mild Honey 340g
340g · £6.91/kg£1.50 off£2.35£3.85ManiLife Deep Roast Smooth Peanut Butter 275g
275g · £10.55/kg£1.65 off£2.90£4.55Bonne Maman® Apricot Conserve 370g
370g · £8.92/kg£1 off£3.30£4.30Bonne Maman Strawberry Jam 370g
370g · £8.92/kg£1 off£3.30£4.30Meridian Smooth Peanut Butter 280g
280g · £8.93/kg£0.80 off£2.50£3.30Bonne Maman Strawberry and Wild Strawberry Conserve 370g
370g · £10.00/kg£1 off£3.70£4.70Meridian Crunchy Peanut Butter 280g
280g · £8.93/kg£0.80 off£2.50£3.30
Baby
Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 9, 19 Nappies, 19kg+, Essential Pack
19pk · £0.58 each2 for £12£11.00Kiddylicious Strawberry and Banana Smoothie Melts 6G
6g · £166.67/kg2 for £1.20£1.00Aveeno Baby Daily Care Moisturising Lotion with Colloidal Oatmeal, For Sensitive Skin, 150ml
150ml · £22.20/L£4.17 off£3.33£7.50DryNites 10 Pyjama Pants Age 4-7 17-30kg
10pk · £0.40 each£1.95 off£4.00£5.95Aveeno Baby Daily Care Hair & Body Wash with Natural Oat Extract, For Sensitive Skin, 250ml
250ml · £19.80/L£2.55 off£4.95£7.50Kiddylicious Wafers, Strawberry, Baby Snack, 6 Months+, Multipack, 10x4g
10pk · £57.50/kg£0.35 off£2.30£2.65Johnson's Baby Regular Natural Powder 200g
200g · £10.25/kg£0.40 off£2.05£2.45
Laundry, Cleaning, Household
Andrex® Classic Clean Toilet Tissue, 9 Rolls
9pk · £0.62 each£1.40 off£5.55£6.95Persil Bio 4 in 1 fast-dissolving laundry capsules, 15 washes
15pk · £0.31 each£2.75 off£4.60£7.35Regina Blitz Household Towel
1pk · £2.90 each£1.60 off£2.90£4.50Fairy Fabric Softener, Voted No1 For Sensitive Skin, 48 Washes, 1.488l
1.49L · £2.65/L£1.40 off£3.95£5.35Fairy Max Power Washing Up Liquid Antibacterial 545ML
545ml · £5.50/L£0.90 off£3.00£3.90Fairy 30 Minute Miracle Platinum Plus Dishwasher Tablets, 26 Capsules
26pk · £0.35 each£3.50 off£9.15£12.65Air Wick Linen & White Orchid Plug-In Kit 19ml
19ml · £326.32/L£2 off£6.20£8.20Fairy Skip The Soak Power Spray Lemon 500ml, Dish & Kitchen Spray, Pre-Treatment,
500ml · £7.20/L£0.90 off£3.60£4.50Flash Spray Wipe Done Apple Blossom Cleaning Spray 800ml
800ml · £3.75/L£0.55 off£3.00£3.55Andrex Ultimate Quilts 6 XL Rolls
6pk · £0.95 each£2.55 off£5.70£8.25Persil Non Bio 4 in 1 fast-dissolving laundry capsules, 15 washes
15pk · £0.31 each£2.75 off£4.60£7.35Regina Blitz Giant All Purpose Towel 260 Standard Sheets
1pk · £4.25 each£1.25 off£4.25£5.50Finish Ultimate Plus All In One Lemon Dishwasher Tablets Lemon - 48 Tabs
48pk · £0.24 each£3.25 off£11.30£14.55Lenor Fabric Conditioner 29 Washes, Wild Berries & Jasmine
899ml · £3.06/L£0.50 off£2.75£3.25Febreze Antibacterial Fabric Freshener Spray Fresh Linen 385ML
385ml · £9.61/L2 for £5.45£3.70Febreze Bathroom, Continuous Air Freshener Lenor Spring Awakening 1 Count
7.5ml · £453.33/L2 for £5.45£3.40Febreze Bathroom, Continuous Air Freshener Cotton Fresh 1 Count
7.5ml · £446.67/L2 for £5.45£3.35Fairy Non Bio Washing Liquid Pods, For Sensitive Skin 33 Washes
33pk · £0.27 each£2.50 off£9.05£11.55Plenty Ultrasorb Kitchen Roll 1 Roll
1pk · £2.20 each£1 off£2.20£3.20Fairy Platinum Plus Dishwasher Tablets, Lemon, 25 Capsules
25pk · £0.32 each£3 off£8.00£11.00Lenor Fabric Conditioner 29 Washes, Gold Orchid
899ml · £3.06/L£0.50 off£2.75£3.25Febreze Air Freshener Spray Cotton Fresh 185ML
185ml · £17.57/L2 for £5.45£3.25Febreze Air Freshener Spray Blossom & Breeze 185ML
185ml · £17.57/L2 for £5.45£3.25Febreze Air Freshener Spray Spring Awakening 185ML
185ml · £17.57/L2 for £5.45£3.25Ariel 4in1 PODS®, Washing Liquid Capsules 33 Washes
33pk · £0.27 each£2.50 off£9.05£11.55Fairy Outdoorable Fabric Softener, For Sensitive Skin,, 60 Washes
840ml · £5.24/L£0.50 off£4.40£4.90Finish Ultimate All In One Dishwasher Tablets Lemon - 32 Tabs
32pk · £0.24 each£1.85 off£7.80£9.65Febreze Bathroom, Continuous Air Freshener Blossom & Breeze 1 Count
7.5ml · £453.33/L2 for £5.45£3.40Fairy Non Bio Detergent Gel,26 Washes 858 ml, Sensitive skin
858ml · £7.23/L£1.65 off£6.20£7.85Finish Quantum All In One Dishwasher Tablets Lemon - 36 Tabs
36pk · £0.22 each£1.85 off£7.80£9.65Comfort Fresh Fabric Conditioner Blue Skies 31 washes (930 ml)
930ml · £2.69/L£0.35 off£2.50£2.85Air Wick Linen & White Orchid Plug-in Single Refill 19ml
19ml · £202.63/L£0.45 off£3.85£4.30Surf 3 in 1 Laundry Washing Detergent Capsules Tropical Lily 26 washes
26pk · £0.24 each£1.50 off£6.20£7.70Ariel Washing Liquid Gel, 26 Washes, Original
858ml · £7.23/L£1.50 off£6.20£7.70Bold PODS® Washing Liquid Capsules 15 Washes, Lavender and Camomile
15pk · £0.30 each£1 off£4.50£5.50
Pet
Adventuros Strips Venison Wild Flavour 90g
90g · £18.33/kg2 for £2.20£1.65Adventuros Sticks Buffalo Wild Flavour 120g
120g · £13.75/kg2 for £2.20£1.65Bakers Dog Treat Bacon and Cheese Whirlers 130g
130g · £11.92/kg2 for £2.20£1.55Sheba Fine Flakes Cat Food Pouches Poultry in Jelly 12 x 85g
12pk · £5.74/kg£0.75 off£5.85£6.60Cesar Garden Terrine Dog Food Tray Mixed in Loaf 8 x 150g
8pk · £5.17/kg£1.50 off£6.20£7.70Webbox Lick-e-Lix with Chicken Tasty Yoghurty Treat 5 x 15g
5pk · £23.33/kg3 for £3.30£1.75Webbox Lick-e-Lix with Salmon Tasty Yoghurty Treat 5 x 15g
5pk · £23.33/kg3 for £3.30£1.75Go-Cat®with Chicken and Turkey mix with Vegetables Dry Cat Food 750g
750g · £4.07/kg£0.45 off£3.05£3.50Purina Bakers Adult Beef & Vegetable 1.2Kg
1.2kg · £3.25/kg£0.50 off£3.90£4.40Bakers Dog Treat Chicken, Beef and Beef Allsorts 98g
98g · £15.82/kg2 for £2.20£1.55Bakers Dog Treats Bacon Sizzlers 90G
90g · £17.22/kg2 for £2.20£1.55Felix Goody Bag Cat Treats Mixed Grill 60G
60g · £25.00/kg2 for £2.20£1.50Gourmet Gold Savoury Cake Meat 8 x 85g (680g)
8pk · £6.25/kg£1.25 off£4.25£5.50Cesar Classics Terrine Dog Food Trays Mixed in Loaf 8 x 150g
8pk · £5.17/kg£1.50 off£6.20£7.70GO-CAT Herring with Vegetables Dry Cat Food 750g
750g · £4.07/kg£0.45 off£3.05£3.50Bakers Adult Small Dog Beef with Vegetables Dry Dog Food 1.1kg
1.1kg · £3.55/kg£0.50 off£3.90£4.40Felix Goody Bag Cat Treats Original Mix 60g
60g · £25.00/kg2 for £2.20£1.50Felix Crispies Adult Cat Treats With Beef & Chicken 45G
45g · £28.89/kg2 for £2.20£1.30Cesar Country Stew Adult Wet Dog Food Trays Special Selection 8 x 150g
8pk · £5.17/kg£1.50 off£6.20£7.70Felix with Tasty Beef and Chicken and with Vegetables 750g
750g · £6.47/kg2 for £7.70£4.85Felix with Tasty Salmon and with Vegetables 750g
750g · £6.47/kg2 for £7.70£4.85Good Boy Pawsley & Co. Chewy Chicken Strips 100G
100g · £35.50/kg2 for £5.50£3.55Good Boy Pawsley & Co. Chewy Twists with Chicken 90g
90g · £39.44/kg2 for £5.50£3.55Bakers Meaty Meals Adult Beef Dry Dog Food 1kg
1kg · £3.90/kg£0.50 off£3.90£4.40Sheba Select Slices in Gravy Poultry Selection 12 x 85g (1.02kg)
12pk · £5.74/kg£0.75 off£5.85£6.60Forthglade Rewards Natural Soft Bite Treats 90g
90g · £23.33/kg£0.70 off£2.10£2.80Forthglade Chicken with Butternut Squash & Vegetables Complete Meal Adult 1 Yr+395g
395g · £4.18/kg£0.65 off£1.65£2.30Dreamies Cat Treats with Chicken 60g
60g · £29.17/kg2 for £2.90£1.75Dreamies Pride Cat Treat Biscuits with Cheese 60g
60g · £29.17/kg2 for £2.90£1.75Dreamies Cat Treat Biscuits With Catnip 60G
60g · £29.17/kg2 for £2.90£1.75Sheba Fine Flakes Cat Food Pouches Fish In Jelly 12 X 85G
12pk · £5.74/kg£0.75 off£5.85£6.60Pedigree Rodeo Adult Dog Treats with Chicken 7 Sticks 123g
123g · £13.41/kg2 for £2.55£1.65Pedigree Tasty Minis Adult Dog Treats Cheese & Beef Nibbles 140g
140g · £11.79/kg2 for £2.55£1.65Pedigree Jumbone 2 Dog Treats Chews Beef & Poultry Flavour 180g
180g · £9.17/kg2 for £2.55£1.65Lily's Kitchen Sunday Lunch Adult Wet Dog Food 150g
150g · £10.00/kg£0.35 off£1.50£1.85Webbox Tasty Sticks with Chicken & Liver 6 Semi-Moist Tasty Treats 30g
6pk · £0.20 each£0.25 off£1.20£1.45Pedigree Rodeo With Beef 123G
123g · £13.41/kg2 for £2.55£1.65Pedigree Jumbone Mini 4 Dog Treats Chews Beef & Poultry Flavour 160g
160g · £9.38/kg2 for £2.55£1.50Pedigree Schmackos Adult Dog Treats Meat Mix 20 Strips 144g
144g · £10.42/kg2 for £2.55£1.50Untamed Chicken Breast in Gravy 75g
75g · £22.00/kg2 for £2.75£1.65Untamed Wild Tuna in Gravy 75g
75g · £22.00/kg2 for £2.75£1.65Lily's Kitchen Cottage Pie Adult Wet Dog Food 150g
150g · £10.00/kg£0.35 off£1.50£1.85Lily's Kitchen Lamb Hotpot with Vegetables & a Dash of Blueberries 150g
150g · £10.00/kg£0.35 off£1.50£1.85Purina Gourmet Gold Ocean Fish Pate Cat Food 85G
85g · £10.00/kg5 for £2.75£0.85Lily's Kitchen Chicken Casserole 400G
400g · £8.00/kg£0.75 off£3.20£3.95
Beauty & Toiletries
Sensodyne Sensitive Teeth Toothpaste Sensitivity & Gum Original 75 Ml
75ml · £60.00/L£1.75 off£4.50£6.25Aussie Miracle Moist Shampoo - Moisture-Quenching For Dry, Damaged Hair, 300ml
300ml · £19.17/L2 for £7.70£5.75Lil-lets Super Tampons 16S
16pk · £0.14 each2 for £3.50£2.20Gillette Fusion 5 Ultra Sensitive Shave Gel 200ml
200ml · £15.75/L£1.25 off£3.15£4.40Colgate Whitening Toothpaste 75ML
75ml · £37.33/L£0.90 off£2.80£3.70Oral-B 3D White Arctic Fresh Toothpaste 75ml
75ml · £36.67/L£0.65 off£2.75£3.40
Health Care
Pukka 20 Organic Digest Three Mint 32g
32g · £132.81/kg£1.60 off£4.25£5.85