- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Co-op Membership
Save on your order. Link or sign up now.
Offers (796)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Co-op British Chicken Breast Fillets 580G
580g · £9.05/kg2 for £8.90£5.25Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350g
350g · £11.14/kg£0.90 off£3.90£4.80Co-op British Chicken Poppers 170g
170g · £17.65/kg£3.00Co-op Limited Edition Space To Thrive Crunchy Coated Chicken Chunks 300g
300g · £17.67/kg£5.30Co-op British Beef Rump Steak 227g
227g · £22.47/kg£5.10£3.96 loyalty card (£17.44/kg)Menissez 6 Mini Pains 300g
6pk · £0.39 each£2.35Co-op Irresistible Aberdeen Angus British Thick Cut Ribeye Steak 300g
300g · £42.17/kg£12.65Dairylea Lunchers Ham 'N' Cheese Cheese Snack 65g
65g · £28.46/kg3 for £4.50£1.85Co-op Strawberries
227g · £13.00/kg£2.95Co-op British 12 Large Free Range Eggs
12pk · £0.32 each£3.80Co-op Turkey Thigh Mince 500g
500g · £11.00/kg2 for £8.90£5.50Co-op Irresistible Raspberries
140g · £27.14/kg2 for £6.55£3.80Co-op Greek Feta Cheese 200g
200g · £13.75/kg£2.75Co-op Raspberries 150g
150g · £18.00/kg£2.70Co-op Chilled Irresistible Chianti Beef Pizza 476G
476g · £13.66/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.40/kg)Co-op Mild & Melting Mozzarella Slices 200g
200g · £16.50/kg£3.30Co-op 4 Pink Lady Apples
4pk · £0.71 each£2.85Co-op Space to Thrive British Large Whole Chicken
1.7kg · £3.68/kg£6.25£4.34 loyalty card (£2.55/kg)Cadbury Dairy Milk Caramel Doughnuts 6 x 67g (402g)
6pk · £0.78 each£4.65Co-op Irresistible British Mashing Potatoes 1.5kg
1.5kg · £1.43/kg£2.15Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £9.00/kg£1.50 off£3.60£5.10Co-op Blueberries 150g
150g · £17.33/kg£2.60Served Co-op Garlic Ciabatta Bread Sticks 135g
135g · £21.48/kg£2.90Co-op Irresistible 2 Scotch Eggs 240g
240g · £16.25/kg£3.90Co-op Bakery Triple Chocolate Muffins 4 Pack
4pk · £0.60 each£2.40Co-op Strawberries Large Punnet
400g · £10.13/kg£4.05Co-op Low Fat Cottage Cheese 300g
300g · £7.00/kg£2.10Co-op Easy Peelers
1kg · £2.80/kg£2.80Co-op 8 Garlic Slices 220G
220g · £12.05/kg£2.65Co-op Seedless Green Grapes 500g
500g · £5.20/kg£2.60Co-op British Chicken Thigh Fillets 500G
500g · £10.90/kg2 for £8.90£5.45Co-op Irresistible Wood Fired Prosciutto Cotto, Garlic Mushroom & Mascarpone 491g
491g · £13.24/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.15/kg)Activia Strawberry Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10Co-op Irresistible Vine Tomatoes 420g
420g · £6.43/kg£2.70Co-op British Outdoor Bred Wafer Thin Cooked Ham 300g
300g · £9.33/kg£2.80Onken Mango, Papaya, Passion Fruit Yogurt 450g
450g · £5.22/kg£2.35Co-op Corned Beef 120g
120g · £25.83/kg2 for £4.50£3.10
Co-op Member Prices
Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.19 loyalty card (£1.19/L)Co-op Imperial Vodka 70CL
70cl · £28.57/L£20.00£12.49 loyalty card (£17.84/L)Co-op Plain White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre
1L · £2.35/L£2.35£1.49 loyalty card (£1.49/L)Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g
400g · £1.63/kg£0.65£0.45 loyalty card (£1.13/kg)Co-op British Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.38 each£2.30£1.69 loyalty card (£0.28 each)Co-op Chilled Irresistible Wood Fired Pepperoni & Hot Honey Pizza 471g
471g · £13.80/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.49/kg)Co-op Fusilli 500g
500g · £1.80/kg£0.90£0.69 loyalty card (£1.38/kg)Co-op Self Raising White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Penne 500g
500g · £1.70/kg£0.85£0.69 loyalty card (£1.38/kg)Co-op Tomato Ketchup Top Down 550G
550g · £2.45/kg£1.35£0.89 loyalty card (£1.62/kg)Co-op Irresistible Chocolate for Change 45% Cocoa Dark Milk Chocolate 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)Co-op Irresistible Guatemalan Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Sumatran Fairtrade Coffee Beans 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op British Fresh Semi-Skimmed Milk 1.13L (2 Pints)
1.14L · £1.19/L£1.35£1.20 loyalty card (£1.06/L)Co-op 0% Fat Greek Style Natural Yogurt 500g
500g · £2.60/kg£1.30£0.95 loyalty card (£1.90/kg)Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G
475g · £13.68/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.42/kg)Co-op Irresistible Single Origin Peruvian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Single Origin Gianduja Chocolate Bar 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)
Meal deals
Served - Indian: 1 Main + 2 Sides
£9.00Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Lunch Meal Deal
£5.00Premium Lunch Meal Deal
£6.50
Top Picks 🌟
Activia Kefir Drink Strawberry 280ML
280ml · £5.54/L£1.55Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Surf 3 in 1 Laundry Washing Detergent Capsules Tropical Lily 26 washes
26pk · £0.24 each£1.50 off£6.20£7.707UP Zero Sugar 2 Litres
2L · £1.03/L£0.65 off£2.05£2.70
Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻
McVitie's Jaffa Original Cake Bar Multipack 5 x 26.2g, 131g
5pk · £0.61 each£3.05Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £10.80/kg£5.40M&M's Minis Chocolate Funsize Bags 11 x 20g
220g · £15.00/kg£3.30Shades by Niko The Originals 150g
150g · £12.33/kg£1.85Starburst Fruits Sweets Bag 138g
138g · £7.61/kg£0.15 off£1.05£1.20Swizzels Squashies Drumstick Strawberry & Cream Flavour 120g
120g · £10.00/kg£1.20Maoam Stripes Sweets Sharing Bag 140g
140g · £10.36/kg£1.45Swizzels Scrumptious Sweets 173G
173g · £6.07/kg£0.45 off£1.05£1.50Haribo Twin Snakes 175G
175g · £8.29/kg£1.45
Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩
Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g
750g · £3.20/kg£2.40Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Co-op Garlic Bread Flavour Crunches 100g
100g · £14.50/kg£1.45Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.19 loyalty card (£1.19/L)Co-op Irresistible Chianti
75cl · £19.87/L£14.90Co-op Irresistible Solo Dry Rosé 75cl
75cl · £16.20/L£12.15BuzzBallz Berry Cherry Limeade 200ml
200ml · £26.50/L£5.30Casillero del Diablo Merlot 75cl
75cl · £12.33/L£9.25Casillero del Diablo Chardonnay 75cl
75cl · £12.33/L£9.25Pepsi 2 litres
2L · £1.20/L£2.40San Miguel Especial Premium Lager 4 x 568ml
4pk · £4.40/L£10.0019 Crimes Red Wine 750ml
750ml · £18.93/L£14.20Co-op Bitesize Sausage Rolls 160G
160g · £19.38/kg£3.10J2O Orange & Passionfruit Can 4X250Ml
4pk · £3.50/L£1.15 off£3.50£4.65Co-op Houmous 200g
200g · £7.75/kg£1.55Co-op Sweet & Salted Popcorn 25g
25g · £28.00/kg£0.70Budweiser Lager Beer Bottles 4 x 300ml
4pk · £6.50/L£7.80Co-op Tex Mex Style Dip Selection 4 x 90g (360g)
360g · £10.14/kg£3.65Birds Eye 4 Chicken Burgers 200G
200g · £15.75/kg3 for £7£3.15Co-op Imperial Vodka 70CL
70cl · £28.57/L£20.00£12.49 loyalty card (£17.84/L)
Cosy Nights In 🍿🍕🍫
Co-op Irresistible Hand Cooked Lightly Sea Salted Crisps 150g
150g · £12.67/kg£1.90Co-op Plain White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Cadbury Drinking Hot Chocolate Cocoa Powder Tin 250g
250g · £14.80/kg£3.70Co-op Chilled Stonebaked Double Pepperoni Pizza 327g
327g · £13.15/kg£4.30Co-op Self Raising White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Fairtrade Demerara Sugar 500g
500g · £4.00/kg£2.00Co-op Chilled Irresistible Salami Calabrese Pizza 232G
232g · £18.53/kg£4.30Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G
250g · £17.20/kg£4.30Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g
100g · £12.50/kg£1.25Co-op Irresistible Strawberries
227g · £17.84/kg2 for £6.55£4.05Co-op Strawberries
227g · £13.00/kg£2.95Co-op Salt & Pepper Chicken Spring Rolls 100g
100g · £24.00/kg£2.40Co-op Beef in Black Bean Sauce 350g
350g · £14.14/kg£4.95Co-op Takeaway Chicken Saag Masala 350g
350g · £14.14/kg£4.95Co-op Irresistible Chicken Jalfrezi with Pilau Rice 380g
380g · £15.53/kg£5.90Co-op Frozen New York Style Pepperoni & Sausage 377g
377g · £16.05/kg£6.05Häagen-Dazs Belgian Chocolate Ice Cream 400g
460ml · £9.35/L£4.30Häagen-Dazs Limited Edition Caramel Waffle Ice Cream 351g
420ml · £10.24/L£4.30Kelly's Millionaires Shortbread with Cornish Clotted Cream 425ml
425ml · £12.24/L£5.20
Student Shop 🍜🎓🥫
Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Cookies
1pk · £2.20 each£2.20Co-op Irresistible Fruit Granola
1pk · £2.20 each£2.20Kronenbourg 1664 Biere Beer Lager 4x440ml Cans
4pk · £3.78/L£1 off£6.65£7.65Served - Indian: 1 Main + 2 Sides
£9.00Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottles 4 x 330ml
4pk · £6.48/L£1.75 off£8.55£10.30Spaten Premium Helles Craft Lager Beer Bottle 500ml
500ml · £8.00/L£4.00Paulaner Münchner Hell Munich Lager 0.5L
500ml · £8.00/L£4.00Corona Extra Bottles 10 x 330ml
10pk · £4.05/L£13.35Heineken Pure Malt Lager Cans 10 x 440ml
10pk · £3.18/L£14.00Cruzcampo Sevilla Beer Cans 10 x 440ml
10pk · £3.33/L£14.65Strongbow Dark Fruit Cider Cans 4 x 440ml
4pk · £4.80/L£8.45Carling Original Lager Beer Cans 10 x 440ml
10pk · £2.80/L£12.30Madrí Excepcional Cans 10 x 440ml
10pk · £3.33/L£14.65Corona Extra 4 x 440ml
4pk · £4.40/L£1.25 off£7.75£9.00Guinness Draught In Can 4x440ml
4pk · £4.94/L£8.70Inch's Medium Apple Cider 440ml
4pk · £3.78/L£6.65Kopparberg Premium Cider Mixed Fruit Cans 4 x 330ml
4pk · £6.59/L£8.70Kellogg's Crunchy Nut 460g
460g · £9.57/kg£4.40Co-op Porridge Oats 500g
500g · £1.34/kg30% off£0.67£0.95
Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷
Co-op Fairtrade Small Bananas
6pk · £0.21 each£1.25Co-op Irresistible Pinot Noir Wine 75cl
75cl · £15.33/L£11.50Co-op Fairtrade 99 160 Tea Bags
500g · £6.00/kg£3.00Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g
250g · £9.60/kg£2.40Co-op Fairtrade Rich Roast Instant Coffee 100g
100g · £30.50/kg£3.05Co-op Irresistible 6 Macaron Selection 72g
72g · £58.33/kg£4.20Co-op Irresistible Chocolate for Change 45% Cocoa Dark Milk Chocolate 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)Maltesers Chocolate Treat Bag 68g
68g · £26.47/kg£1.80Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g
74g · £26.35/kg£0.45 off£1.95£2.40Co-op Fairtrade Chardonnay Wine 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Co-op Irresistible Guatemalan Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Fairtrade Intense Blend Ground Coffee 200g
200g · £19.25/kg£3.85Co-op Irresistible Single Origin Peruvian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Fairtrade Latte Sachets 7 x 17g (119g)
7pk · £13.03/kg£1.55Co-op Premium Roses
1pk · £11.00 each£11.00Co-op Fairtrade Roses
1pk · £6.05 each£6.05Co-op Gift Bouquet
1pk · £6.60 each£6.60Co-op Florist Bright & Blissful Bouquet
1pk · £8.80 each£8.80Co-op Fairtrade Elegance Bouquet
1pk · £11.00 each£11.00Co-op Florist Fairtrade Rose and Stocks
1pk · £8.25 each£8.25
Back to Routine ⏰☕
Co-op British Fresh Semi-Skimmed Milk 1.13L (2 Pints)
1.14L · £1.19/L£1.35£1.20 loyalty card (£1.06/L)Babybel Mini Original Cheese 6 x 20g
120g · £25.00/kg£3.00Co-op British Red Leicester Cheese 240g
240g · £10.08/kg30% off£2.42£3.45Co-op 0% Fat Greek Style Natural Yogurt 500g
500g · £2.60/kg£1.30£0.95 loyalty card (£1.90/kg)Co-op 8 Plain Tortilla Wraps
8pk · £0.21 each£1.65Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g
750g · £3.20/kg£2.40Co-op Mixed Berry Granola 500g
500g · £4.34/kg30% off£2.17£3.10Co-op 24 Wholewheat Biscuits
24pk · £0.06 each30% off£1.54£2.20Co-op Porridge Oats 1kg
1kg · £1.70/kg£1.70New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g
5pk · £0.29 each£0.80 off£1.45£2.25Hula Hoops Family Pack Crisps 6 x 24g
6pk · £20.14/kg£2.90Co-op Fairtrade Italian Style Ground Coffee 200g
200g · £19.25/kg£3.85Co-op Porridge Oats 500g
500g · £1.34/kg30% off£0.67£0.95Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G
475g · £13.68/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.42/kg)Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Co-op Royal Gala Apples 6 Pack
6pk · £0.45 each£2.70£1.59 loyalty card (£0.27 each)Co-op Seedless Mixed Grapes 500g
500g · £5.60/kg£2.80Co-op Irresistible Finely Sliced Ham 180
180g · £24.72/kg£4.45Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op Irresistible Wood Fired Prosciutto Cotto, Garlic Mushroom & Mascarpone 491g
491g · £13.24/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.15/kg)
Store Price Match 🥦
Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op All Butter Curved Croissants 194G
194g · £8.51/kg£1.65Co-op Soave Wine 75cl
75cl · £6.87/L£5.15Co-op Broccoli
1pk · £0.90 each£0.90£0.80 loyalty card (£0.80 each)Co-op Natural Mineral Water Still 2 Litre
2L · £0.43/L£0.85Co-op Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10£0.95 loyalty card (£0.32 each)Co-op Soft White Bathroom Tissue 4 Rolls 2-Ply
4pk · £0.56 each£2.25Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g
800g · £2.75/kg£2.20Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G
65g · £10.00/kg£0.65Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread Loaf 400G
400g · £3.00/kg£1.20Warburtons Farmhouse Soft Bread 800g
800g · £2.50/kg£2.00Warburtons Danish Lighter White Bread 400g
400g · £3.63/kg£1.45Heinz Nature Creamed Porridge 120G
120g · £9.58/kg£1.15Heinz Nature Cheesy Tomato Pasta 120G
120g · £9.58/kg£1.15Warburtons Original Seeded Batch Bread 400g
400g · £3.50/kg£1.40Organix Melty Carrot Puffs Organic Baby Finger Food Snack 20g
20g · £37.50/kg£0.75Aptamil Growing Up Milk Drink 200ML
200ml · £7.75/L£1.55Warburtons Soft Tiger Bloomer 600g
600g · £3.25/kg£1.95Warburtons Super Toastie Extra Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55
Sandwiches, Wraps & Soups 🥪
Premium Lunch Meal Deal
£6.50Lunch Meal Deal
£5.00Co-op Ham & Cheese Sandwich
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Ham & Cheese Sub Roll with Mustard Mayo
1pk · £3.45 each£3.45Coop Salmon & Tuna Sushi Pack
115g · £32.17/kg£3.70Co-op Cajun Chicken Wrap
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Southern Fried Chicken & Gherkin Sub
1pk · £4.50 each£4.50Holy Moly Guacamole & Chips 77G
76g · £25.66/kg£1.95Co-op Prawn Mayo Sandwich
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Cheese & Red Onion Sandwich
1pk · £1.90 each£1.90Co-op Chicken & Bacon Caesar Wrap
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Chicken & Bacon Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75Co-op Irresistible Aberdeen Angus Steak Grab Bag EACH
1pk · £4.95 each£4.95Co-op All Day Breakfast Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75Co-op Chicken Mayo Sandwich
1pk · £2.75 each£2.75Co-op Creamy Leek & Potato Soup 600g
600g · £4.00/kg£2.40Co-op Tuna & Sweetcorn Sandwich
1pk · £3.60 each£3.60Co-op Tuna Mayo Sandwich
1pk · £1.95 each£1.95Co-op Tomato & Basil Chicken Pasta Bowl 290g
270g · £13.70/kg£3.70Co-op Irresistible Petits Pois & Smoked Ham Soup 600G
600g · £4.20/kg30% off£2.52£3.60