Skip to:ContentFooter
Deliveroo

CO-OP - Maidenhead - Cox Green Lane

Allergens and info

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Save with Co-op Membership

    Save on your order. Link or sign up now.

Offers (214)

  • 0

    Starbucks Caffè Latte Chilled Coffee 220ml

    220ml · £5.68/L

    £1.25 off

    £1.25

    £2.50

  • 0

    Starbucks 2 Doubleshot Espresso 200ml

    200ml · £7.25/L

    £1.15 off

    £1.45

    £2.60

  • 0

    Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 2L

    2L · £1.63/L

    2 for £4

    £3.25

  • 0

    Mars Chocolate Caramel Ice Cream Bars 4pk (4 x 40g)

    192g · £12.24/kg

    £1.50 off

    £2.35

    £3.85

  • 0

    Muller Corner Strawberry and Peach & Apricot Yogurts

    4pk · £3.95/kg

    £1.30 off

    £2.15

    £3.45

  • 0

    Muller Corner Vanilla Chocolate Balls and Banana Chocolate Flakes Yogurts

    4pk · £4.33/kg

    £1.30 off

    £2.15

    £3.45

  • 0

    Rustlers The Southern Fried Chicken Sub Sandwich 158g

    158g · £19.30/kg

    2 for £3.85

    £3.05

  • 0

    Clover Spread butter 500g

    500g · £4.20/kg

    £1.10 off

    £2.10

    £3.20

  • 0

    Innocent Smoothie Mangoes Passion Fruits & Apples 750ml

    750ml · £3.87/L

    £1.50 off

    £2.90

    £4.40

  • 0

    Innocent Smoothie Strawberries & Bananas 750ml

    750ml · £3.87/L

    £1.50 off

    £2.90

    £4.40

  • 0

    Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml

    460ml · £9.89/L

    £2.30 off

    £4.55

    £6.85

  • 0

    Häagen-Dazs Strawberry Cheesecake Ice Cream 460ml

    460ml · £9.89/L

    £2.30 off

    £4.55

    £6.85

  • 0

    Kellogg's 8 Variety Packs 196g

    8pk · £0.33 each

    £1.25 off

    £2.60

    £3.85

  • 0

    NOMO Vegan & Free From Caramel Choc Bar 38g

    38g · £35.53/kg

    £0.65 off

    £1.35

    £2.00

  • 0

    Patak's The Original Korma Cooking Sauce 450g

    450g · £4.67/kg

    £1 off

    £2.10

    £3.10

  • 0

    Patak's The Original Tikka Masala Cooking Sauce 450g

    450g · £4.67/kg

    £1 off

    £2.10

    £3.10

  • 0

    Pot Noodle Beef & Tomato King Pot 114g

    114g · £10.09/kg

    £0.55 off

    £1.15

    £1.70

  • 0

    Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g

    114g · £10.09/kg

    £0.55 off

    £1.15

    £1.70

  • 0

    Pot Noodle Original Curry King Pot 114 g

    114g · £10.09/kg

    £0.55 off

    £1.15

    £1.70

  • 0

    Ginsters Cornish Pasty 227g

    227g · £8.81/kg

    £0.90 off

    £2.00

    £2.90

  • View all (214)

Co-op Member Prices

View all (64)
  • Co-op British Fresh Semi-Skimmed Milk 1.13L (2 Pints)

    1.14L · £1.19/L
    £1.35
    £1.20 loyalty card (£1.06/L)
  • Co-op Royal Gala Apples 6 Pack

    6pk · £0.45 each
    £2.70
    £1.59 loyalty card (£0.27 each)
  • Co-op 0% Fat Greek Style Natural Yogurt 500g

    500g · £2.60/kg
    £1.30
    £0.95 loyalty card (£1.90/kg)
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G

    475g · £13.68/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.42/kg)
  • Co-op Smooth Orange Juice 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.75 loyalty card (£1.75/L)
  • Co-op Irresistible Wood Fired Prosciutto Cotto, Garlic Mushroom & Mascarpone 491g

    491g · £13.24/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.15/kg)
  • Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
    £1.40 loyalty card (£1.75/kg)
  • Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre

    1L · £2.35/L
    £2.35
    £1.49 loyalty card (£1.49/L)
  • Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g

    400g · £1.63/kg
    £0.65
    £0.45 loyalty card (£1.13/kg)
  • Co-op Chilled Irresistible Wood Fired Pepperoni & Hot Honey Pizza 471g

    471g · £13.80/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.49/kg)
  • Co-op Fusilli 500g

    500g · £1.80/kg
    £0.90
    £0.69 loyalty card (£1.38/kg)
  • Co-op Penne 500g

    500g · £1.70/kg
    £0.85
    £0.69 loyalty card (£1.38/kg)
  • Co-op Diet Indian Tonic Water 1L

    1L · £0.70/L
    £0.70
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op Tomato Ketchup Top Down 550G

    550g · £2.45/kg
    £1.35
    £0.89 loyalty card (£1.62/kg)
  • Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Coffee Beans 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op Onions 3 Pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10
    £0.95 loyalty card (£0.32 each)
  • Co-op British Fresh Whole Milk 1.13L (2 Pints)

    1.14L · £1.19/L
    £1.35
    £1.20 loyalty card (£1.06/L)
  • Co-op Vivacity Extra 10 Individually Wrapped

    10pk · £0.17 each
    £1.70
    £1.09 loyalty card (£0.11 each)
  • Co-op Semi-Skimmed Milk 1 Pint

    568ml · £1.67/L
    £0.95
    £0.85 loyalty card (£1.50/L)
  • Co-op Filtered Fresh Semi-Skimmed Milk 2 Litre

    2L · £1.15/L
    £2.30
    £1.69 loyalty card (£0.85/L)

Top Deals 🔥

View all (6)
  • M&M’s Crispy Pouch 107g

    107g · £15.89/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g

    112g · £17.41/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Bag 112g

    112g · £15.18/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • Revels Milk Chocolate Bag 101g

    101g · £19.31/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • Galaxy Minstrels Milk Chocolate Bag 118g

    118g · £16.53/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • Maltesers Milk Chocolate Bag 93g

    93g · £20.97/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40

Top Picks 🌟

  • Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer

    2L · £1.63/L
    2 for £4
    £3.25

Back to Routine ⏰☕

View all (37)
  • Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 45g

    45g · £23.33/kg
    30% off
    £1.05£1.50
  • Kellogg's Crunchy Nut Hazelnut & Chocolate Granola 380g

    380g · £7.92/kg
    30% off
    £3.01£4.30
  • Co-op High Protein Cottage Cheese 300g

    300g · £4.90/kg
    30% off
    £1.47£2.10
  • Co-op Mixed Fruit Muesli 500g

    500g · £3.22/kg
    30% off
    £1.61£2.30
  • Quaker Oat So Simple Original Big Pack Porridge Sachets 12x27g

    12pk · £9.51/kg
    30% off
    £3.08£4.40
  • Co-op Honey Raisin & Almond Granola 500g

    500g · £4.34/kg
    30% off
    £2.17£3.10
  • Co-op 24 Wholewheat Biscuits

    24pk · £0.06 each
    30% off
    £1.54£2.20
  • Strings & Things Cheestrings 4 x 20g (80g)

    80g · £19.25/kg
    30% off
    £1.54£2.20
  • Co-op British Red Leicester Cheese 240g

    240g · £10.08/kg
    30% off
    £2.42£3.45
  • Co-op Porridge Oats 500g

    500g · £1.34/kg
    30% off
    £0.67£0.95
  • Co-op Mixed Berry Granola 500g

    500g · £4.34/kg
    30% off
    £2.17£3.10
  • Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)

    4pk · £5.88/kg
    3 for £4.50
    £2.00
  • Peperami The Original 5 x 20g (100g)

    5pk · £33.00/kg
    3 for £4.50
    £3.30
  • Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g

    114g · £10.09/kg
    £0.55 off
    £1.15£1.70
  • Pot Noodle Original Curry King Pot 114 g

    114g · £10.09/kg
    £0.55 off
    £1.15£1.70
  • Co-op British Fresh Semi-Skimmed Milk 1.13L (2 Pints)

    1.14L · £1.19/L
    £1.35
    £1.20 loyalty card (£1.06/L)
  • Co-op Royal Gala Apples 6 Pack

    6pk · £0.45 each
    £2.70
    £1.59 loyalty card (£0.27 each)
  • Co-op Chicken & Bacon Pasta Bake 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Macaroni Cheese 400g

    400g · £10.25/kg
    2 for £7.10
    £4.10
  • Co-op Tomato & Mozzarella Pasta Bake 400g

    400g · £10.25/kg
    2 for £7.10
    £4.10

Student Shop 🍜🎓🥫

View all (17)
  • Co-op Porridge Oats 500g

    500g · £1.34/kg
    30% off
    £0.67£0.95
  • Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g

    175g · £6.86/kg
    £0.25 off
    £1.20£1.45
  • Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre

    1L · £2.35/L
    £2.35
    £1.49 loyalty card (£1.49/L)
  • Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g

    400g · £1.63/kg
    £0.65
    £0.45 loyalty card (£1.13/kg)
  • Doritos Tangy Cheese 140G

    140g · £12.14/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • Doritos Chilli Heatwave 140G

    140g · £12.14/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • Pringles Sour Cream & Onion 165g

    165g · £13.64/kg
    £0.50 off
    £2.25£2.75
  • Dairylea Lunchers Ham 'N' Cheese Cheese Snack 65g

    65g · £28.46/kg
    3 for £4.50
    £1.85
  • Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350g

    350g · £11.14/kg
    £0.90 off
    £3.90£4.80
  • Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3 Pack Multipack 123g (3 x 41g)

    123g · £24.39/kg
    3 for £4.50
    £3.00
  • Co-op Chilled Irresistible Wood Fired Pepperoni & Hot Honey Pizza 471g

    471g · £13.80/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.49/kg)
  • Co-op Sausage & Mash 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Spaghetti Bolognese 400g

    400g · £10.25/kg
    2 for £7.10
    £4.10
  • Co-op Fusilli 500g

    500g · £1.80/kg
    £0.90
    £0.69 loyalty card (£1.38/kg)
  • Co-op Penne 500g

    500g · £1.70/kg
    £0.85
    £0.69 loyalty card (£1.38/kg)
  • Co-op Diet Indian Tonic Water 1L

    1L · £0.70/L
    £0.70
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op Tomato Ketchup Top Down 550G

    550g · £2.45/kg
    £1.35
    £0.89 loyalty card (£1.62/kg)

Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷

  • Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g

    74g · £26.35/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • Maltesers Milk Chocolate Bag 93g

    93g · £20.97/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Coffee Beans 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)

Cleaning Event 🧼✨🧽

View all (5)
  • Andrex® Classic Clean Toilet Tissue, 9 Rolls

    9pk · £0.62 each
    £1.40 off
    £5.55£6.95
  • Plenty Ultrasorb Kitchen Roll 1 Roll

    1pk · £2.20 each
    £1 off
    £2.20£3.20
  • Lenor Fabric Conditioner 29 Washes, Gold Orchid

    899ml · £3.06/L
    £0.50 off
    £2.75£3.25
  • Comfort Fresh Fabric Conditioner Blue Skies 31 washes (930 ml)

    930ml · £2.69/L
    £0.35 off
    £2.50£2.85
  • Fairy Non Bio Detergent Gel,26 Washes 858 ml, Sensitive skin

    858ml · £7.23/L
    £1.65 off
    £6.20£7.85

Online Exclusive Deals 🍫

View all (6)
  • M&M’s Crispy Pouch 107g

    107g · £15.89/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g

    112g · £17.41/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Bag 112g

    112g · £15.18/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • Revels Milk Chocolate Bag 101g

    101g · £19.31/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • Galaxy Minstrels Milk Chocolate Bag 118g

    118g · £16.53/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • Maltesers Milk Chocolate Bag 93g

    93g · £20.97/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40

3 for £3 Quick Meals 🍜

  • Pot Noodle Original Curry King Pot 114 g

    114g · £10.09/kg
    £0.55 off
    £1.15£1.70
  • Pot Noodle Beef & Tomato King Pot 114g

    114g · £10.09/kg
    £0.55 off
    £1.15£1.70
  • Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g

    114g · £10.09/kg
    £0.55 off
    £1.15£1.70

Store Price Match 🥦

View all (21)
  • Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
    £1.40 loyalty card (£1.75/kg)
  • Co-op Onions 3 Pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10
    £0.95 loyalty card (£0.32 each)
  • Co-op British Fresh Whole Milk 1.13L (2 Pints)

    1.14L · £1.19/L
    £1.35
    £1.20 loyalty card (£1.06/L)
  • Co-op Vivacity Extra 10 Individually Wrapped

    10pk · £0.17 each
    £1.70
    £1.09 loyalty card (£0.11 each)
  • Co-op British Fresh Semi-Skimmed Milk 1.13L (2 Pints)

    1.14L · £1.19/L
    £1.35
    £1.20 loyalty card (£1.06/L)
  • Co-op Semi-Skimmed Milk 1 Pint

    568ml · £1.67/L
    £0.95
    £0.85 loyalty card (£1.50/L)
  • Co-op Filtered Fresh Semi-Skimmed Milk 2 Litre

    2L · £1.15/L
    £2.30
    £1.69 loyalty card (£0.85/L)
  • Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer

    2L · £1.63/L
    2 for £4
    £3.25
  • Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 2L

    2L · £1.63/L
    2 for £4
    £3.25
  • Co-op British Fresh Skimmed Milk 1.13L (2 Pints)

    1.14L · £1.19/L
    £1.35
    £1.20 loyalty card (£1.06/L)
  • Co-op 1 Pint Fresh Whole Milk 568ML

    568ml · £1.67/L
    £0.95
    £0.85 loyalty card (£1.50/L)
  • Co-op 6 Medium Free Range Eggs

    6pk · £0.35 each
    £2.10
    £1.49 loyalty card (£0.25 each)
  • Co-op 6 Hand Picked Salad Tomatoes

    6pk · £0.18 each
    £1.10
    £0.99 loyalty card (£0.17 each)
  • Co-op Sliced Tiger Bloomer 800g

    800g · £2.06/kg
    £1.65
    £1.49 loyalty card (£1.86/kg)
  • Co-op Sparkling Lemon and Lime Flavour Spring Water 1 Litre

    1L · £0.90/L
    £0.90
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op Snack Cheese & Tomato Pizza 101g

    101g · £5.94/kg
    £0.60
    £0.51 loyalty card (£5.05/kg)
  • Co-op Macaroni Cheese 400g

    400g · £10.25/kg
    2 for £7.10
    £4.10
  • Co-op Tomato & Mozzarella Pasta Bake 400g

    400g · £10.25/kg
    2 for £7.10
    £4.10
  • Co-op Spaghetti Bolognese 400g

    400g · £10.25/kg
    2 for £7.10
    £4.10
  • Co-op Penne 500g

    500g · £1.70/kg
    £0.85
    £0.69 loyalty card (£1.38/kg)

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • CO-OP - Maidenhead - Cox Green Lane

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo