- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Co-op Membership
Save on your order. Link or sign up now.
Offers (317)
Co-op Member Prices
Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.19 loyalty card (£1.19/L)Co-op Imperial Vodka 70CL
70cl · £28.57/L£20.00£12.49 loyalty card (£17.84/L)Co-op Plain White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Self Raising White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre
1L · £2.35/L£2.35£1.49 loyalty card (£1.49/L)Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g
400g · £1.63/kg£0.65£0.45 loyalty card (£1.13/kg)Co-op British Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.38 each£2.30£1.69 loyalty card (£0.28 each)Co-op Chilled Irresistible Wood Fired Pepperoni & Hot Honey Pizza 471g
471g · £13.80/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.49/kg)Co-op Fusilli 500g
500g · £1.80/kg£0.90£0.69 loyalty card (£1.38/kg)Co-op Tomato Ketchup Top Down 550G
550g · £2.45/kg£1.35£0.89 loyalty card (£1.62/kg)Co-op British Fresh Semi-Skimmed Milk 1.13L (2 Pints)
1.14L · £1.19/L£1.35£1.20 loyalty card (£1.06/L)Co-op 0% Fat Greek Style Natural Yogurt 500g
500g · £2.60/kg£1.30£0.95 loyalty card (£1.90/kg)Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G
475g · £13.68/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.42/kg)Co-op Royal Gala Apples 6 Pack
6pk · £0.45 each£2.70£1.59 loyalty card (£0.27 each)Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op Irresistible Wood Fired Prosciutto Cotto, Garlic Mushroom & Mascarpone 491g
491g · £13.24/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.15/kg)Co-op Smooth Orange Juice 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.59 loyalty card (£1.59/L)Co-op Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10£0.95 loyalty card (£0.32 each)Warburtons Wholemeal Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.35 loyalty card (£1.69/kg)
Top Picks 🌟
Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.25
Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩
Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.19 loyalty card (£1.19/L)Birds Eye 4 Chicken Burgers 200G
200g · £15.75/kg3 for £7£3.15Co-op Imperial Vodka 70CL
70cl · £28.57/L£20.00£12.49 loyalty card (£17.84/L)Sprite 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Fruit Shoot Apple & Blackcurrant Bottle Multipack Juice 4x200ml
4pk · £4.00/L2 for £4.20£3.20Fanta Fruit Twist 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90
Cosy Nights In 🍿🍕🍫
Co-op Plain White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Self Raising White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.36 each£0.75 off£1.45£2.20Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.19 loyalty card (£1.19/L)Häagen-Dazs Strawberry Cheesecake Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Sprite 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90
Student Shop 🍜🎓🥫
Kronenbourg 1664 Biere Beer Lager 4x440ml Cans
4pk · £3.78/L£1 off£6.65£7.65Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottles 4 x 330ml
4pk · £6.48/L£1.75 off£8.55£10.30Corona Extra 4 x 440ml
4pk · £4.40/L£1.25 off£7.75£9.00Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre
1L · £2.35/L£2.35£1.49 loyalty card (£1.49/L)Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g
400g · £1.63/kg£0.65£0.45 loyalty card (£1.13/kg)Heinz Baked Beanz 200g
200g · £6.50/kg2 for £1.65£1.30McCain Crispy French Fries 900g
900g · £4.17/kg3 for £7£3.75Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3 Pack Multipack 123g (3 x 41g)
123g · £24.39/kg3 for £4.50£3.00Dairylea Lunchers Ham 'N' Cheese Cheese Snack 65g
65g · £28.46/kg3 for £4.50£1.85Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350g
350g · £11.14/kg£0.90 off£3.90£4.80Co-op British Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.38 each£2.30£1.69 loyalty card (£0.28 each)Co-op Chilled Irresistible Wood Fired Pepperoni & Hot Honey Pizza 471g
471g · £13.80/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.49/kg)Co-op Sausage & Mash 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Spaghetti Bolognese 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Fusilli 500g
500g · £1.80/kg£0.90£0.69 loyalty card (£1.38/kg)Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Gordons Special Dry London Gin 1L
1L · £27.00/L£7 off£27.00£34.00Captain Morgans Spiced Rum 1 Litre
1L · £27.00/L£7 off£27.00£34.00Co-op Imperial Vodka 70CL
70cl · £28.57/L£20.00£12.49 loyalty card (£17.84/L)Smirnoff No. 21 Vodka 1L
1L · £28.00/L£6 off£28.00£34.00
Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷
Tilimuqui Alcohol Free Zero Sparkling 75cl
75cl · £7.67/L£1 off£5.75£6.75
Back to Routine ⏰☕
Co-op British Fresh Semi-Skimmed Milk 1.13L (2 Pints)
1.14L · £1.19/L£1.35£1.20 loyalty card (£1.06/L)Co-op British Red Leicester Cheese 240g
240g · £10.08/kg30% off£2.42£3.45Co-op 0% Fat Greek Style Natural Yogurt 500g
500g · £2.60/kg£1.30£0.95 loyalty card (£1.90/kg)Co-op Mixed Berry Granola 500g
500g · £4.34/kg30% off£2.17£3.10Co-op 24 Wholewheat Biscuits
24pk · £0.06 each30% off£1.54£2.20New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g
5pk · £0.29 each£0.80 off£1.45£2.25Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G
475g · £13.68/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.42/kg)Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Co-op Royal Gala Apples 6 Pack
6pk · £0.45 each£2.70£1.59 loyalty card (£0.27 each)Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op Irresistible Wood Fired Prosciutto Cotto, Garlic Mushroom & Mascarpone 491g
491g · £13.24/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.15/kg)Co-op Smooth Orange Juice 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.59 loyalty card (£1.59/L)Quaker Oat So Simple Original Big Pack Porridge Sachets 12x27g
12pk · £10.06/kg30% off£3.26£4.65Co-op Chicken & Bacon Pasta Bake 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op High Protein Cottage Cheese 300g
300g · £4.90/kg30% off£1.47£2.10Dairylea Lunchers Ham 'N' Cheese Cheese Snack 65g
65g · £28.46/kg3 for £4.50£1.85Peperami The Original 5 x 20g (100g)
5pk · £33.00/kg3 for £4.50£3.30Birds Eye 6 Chunky Fish Fingers 360G
360g · £12.36/kg3 for £7£4.45Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3 Pack Multipack 123g (3 x 41g)
123g · £24.39/kg3 for £4.50£3.00Co-op Seasonal British Apples
4pk · £0.55 each£0.25 off£2.20£2.45
Store Price Match 🥦
Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10£0.95 loyalty card (£0.32 each)Warburtons Wholemeal Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.35 loyalty card (£1.69/kg)Kiddylicious Strawberry and Banana Smoothie Melts 6G
6g · £166.67/kg2 for £1.20£1.00Co-op British Fresh Whole Milk 1.13L (2 Pints)
1.14L · £1.19/L£1.35£1.20 loyalty card (£1.06/L)Co-op British Fresh Semi-Skimmed Milk 1.13L (2 Pints)
1.14L · £1.19/L£1.35£1.20 loyalty card (£1.06/L)Co-op Semi-Skimmed Milk 1 Pint
568ml · £1.67/L£0.95£0.85 loyalty card (£1.50/L)Lil-lets Super Tampons 16S
16pk · £0.14 each2 for £3.50£2.20Co-op Filtered Fresh Semi-Skimmed Milk 2 Litre
2L · £1.15/L£2.30£1.69 loyalty card (£0.85/L)Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 2L
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Co-op British Fresh Skimmed Milk 1.13L (2 Pints)
1.14L · £1.19/L£1.35£1.20 loyalty card (£1.06/L)Co-op 1 Pint Fresh Whole Milk 568ML
568ml · £1.67/L£0.95£0.85 loyalty card (£1.50/L)Arla BOB Skimmed Milk 2L Tastes like Semi Skimmed
2L · £1.50/L2 for £4£3.00Alpro Almond No Sugars Chilled Drink 1L
1L · £1.75/L£0.55 off£1.75£2.30Co-op British Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.38 each£2.30£1.69 loyalty card (£0.28 each)Co-op 6 Medium Free Range Eggs
6pk · £0.35 each£2.10£1.49 loyalty card (£0.25 each)Co-op 6 Hand Picked Salad Tomatoes
6pk · £0.18 each£1.10£0.99 loyalty card (£0.17 each)Co-op Sliced Tiger Bloomer 800g
800g · £2.06/kg£1.65£1.49 loyalty card (£1.86/kg)Co-op Closed Cup Mushroom 300g
300g · £3.83/kg£1.15£0.97 loyalty card (£3.23/kg)
Sandwiches, Wraps & Soups 🥪
Co-op Chunky Vegetable Soup 600G
600g · £2.80/kg30% off£1.68£2.40