Chocolate Boxes & Gifts
Kinder Surprise 20G
20g · £75.00/kg£1.50Kinder Joy Funko 20g
20g · £65.00/kg£1.30Kinder Bueno Eggs 80g
80g · £34.38/kg£2.75Cadbury Dairy Milk Chocolate Puds 5 Pack Multipack 175 g
175g · £22.00/kg£3.85Cadbury Christmas Mini Snowballs Bag 74 g
74g · £22.30/kg£1.65Kinder Chocolate Hollow Santa Figure 55g
55g · £26.36/kg£1.45Co-op Milk Chocolate Coins 70g
70g · £15.71/kg£1.10Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £15.17/kg£2.20Reese's Peanut Butter Trees Milk Chocolate & Peanut Butter 34g
34g · £23.53/kg£0.80Maltesers Reindeer 29g
29g · £27.59/kg£0.80Maltesers Mini Reindeers 59g
59g · £27.97/kg£1.65M&M's Crispy Milk Chocolate Christmas Santa Treat 29g
29g · £27.59/kg£0.80M&M's Christmas Mini Santa Chocolate Bag 55g
55g · £30.00/kg£1.65North Pole Santa Coin 50g
50g · £33.00/kg£1.65Maltesers Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treat 29g
29g · £27.59/kg£0.80Maltesers Mini Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treats Bag 59g
59g · £27.97/kg£1.65Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £15.17/kg£2.20Reese's Peanut Butter Filled Santas Treat Bag 55g Clipstrip
55g · £30.00/kg£1.65Maltesers Milk Chocolate Box 110g
110g · £32.73/kg£3.60Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Flaked Truffles 160g
160g · £30.94/kg£4.95Co-op Irresistible Orange Crisp Cocoa Dusted Truffles 160g
160g · £30.63/kg£4.90Celebrations Milk Chocolate Mini Box of Chocolates & Biscuit Bars 69g
69g · £19.57/kg£1.35Celebrations Milk Chocolate Box 300g
300g · £20.67/kg£6.20After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g
300g · £15.50/kg£4.65Ferrero Rocher Chocolate Pralines Treat Pack 3 Pieces (37.5G)
37.5g · £40.00/kg£1.50Cadbury Roses Pralines 240 g
240g · £27.50/kg£6.60Monty Bojangles Choccy Scoffy Truffles 135g
135g · £40.74/kg£5.50Guylian Sea Shells 250G
250g · £33.60/kg£8.40Cadbury Milk Tray Chocolate Chocolate 312g
312g · £24.68/kg£7.70Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 137g
137g · £44.16/kg£6.05Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 137g
137g · £44.16/kg£6.05Quality Street Matchmakers Cool Mint 110g
110g · £22.27/kg£2.45Ferrero Rocher Gift Box of Chocolate 24 Pieces (300g)
300g · £42.17/kg£12.65Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £30.25/kg£6.05Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box of Chocolate 16 Pieces (200g)
200g · £41.25/kg£8.25Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g
200g · £30.25/kg£6.05Ferrero Collection Gift Box of Chocolates 15 Pieces (172g)
172g · £47.97/kg£8.25Quality Street 550g
550g · £11.00/kg£6.05Terry's Orange Milk Chocolate Truffles 200g
200g · £30.25/kg£6.05Thorntons Continental 131g
131g · £67.18/kg£8.80Thorntons Classic Milk, Dark, White Chocolates 262g
262g · £41.98/kg£11.00Kinder Surprise Eggs 3 x 20 (60g)
60g · £64.17/kg£3.85
Chocolate Bars
Hershey's Cookies 'n' Crème Bar 40g
40g · £27.50/kg£1.10Reese's Nutrageous 47G
47g · £23.40/kg£1.10Aero Milk Chocolate Sharing Bar 90g
90g · £27.78/kg£2.50Cadbury Twirl Xtra Duo Chocolate Bar 54g
1pk · £1.65 each£1.65Aero Peppermint Mint Chocolate Sharing Bar 90g
90g · £27.78/kg£2.50Kinder Chocolate Single Medium Bar 21G
21g · £28.57/kg£0.60Buttermilk Caramel Nougat Choccy Bar 50g
50g · £39.00/kg£1.95Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut Chocolate Bar 180 g
180g · £12.22/kg£2.20Cadbury Dairy Milk Classic Chocolate Bar 110g
110g · £21.82/kg£2.40Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 100g
100g · £29.50/kg£2.95Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate Bar 160g
160g · £13.75/kg£2.20Cadbury Dairy Milk Freddo Chocolate Bar 18g
18g · £22.22/kg£0.40Cadbury Dairy Milk Oreo Chocolate Bar 120g
120g · £20.00/kg£2.40Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 180 g
180g · £12.22/kg£2.20Toblerone White Chocolate with Honey & Almond Nougat 100g
100g · £22.00/kg£2.20Toblerone Dark Chocolate Bar 100g
100g · £22.00/kg£2.20Toblerone Milk Chocolate Bar 100g
100g · £22.00/kg£2.20Toblerone Milk With Fruit And Nuts Chocolate Tablet 100g
100g · £22.00/kg£2.20Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 180g
180g · £20.83/kg£3.75Galaxy Smooth Cookie Crumble Milk Chocolate Bar 114g
114g · £25.88/kg£2.95Cadbury Twirl Chocolate Bar 43g
43g · £25.58/kg£1.10NOMO Vegan & Free From Caramel Choc Bar 38g
38g · £35.53/kg£0.65 off£1.35£2.00Reese's Peanut Butter Bar 90g
90g · £24.44/kg£2.20Co-op Irresistible Chocolate for Change 45% Cocoa Dark Milk Chocolate 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)Co-op Chunky Salted Caramel & Pretzel Chocolate Bar 150g
150g · £22.00/kg£3.30Co-op White Chocolate Lollipop with Milk & Coloured Chocolate Decoration 30g
30g · £48.33/kg£1.45Galaxy Gift Milk Chocolate Bar 360g
360g · £17.50/kg£6.30Bounty Milk 57G
57g · £24.56/kg£1.40Mars Caramel & Milk Chocolate Bar 40g
40g · £23.75/kg£0.95Mars Duo Caramel & Milk Chocolate Bar 69g
69g · £26.09/kg£1.80Snickers Peanut & Caramel Chocolate Bar 40g
40g · £23.75/kg£0.95Snickers Duo Peanut & Caramel Chocolate Bar 69g
69g · £26.09/kg£1.80Nomo Cookie Dough 127g
127g · £38.19/kg£4.85Co-op Irresistible Single Origin Gianduja Chocolate Bar 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)Galaxy Ripple Milk Chocolate Bar 30g
30g · £46.67/kg£1.40Cadbury Crunchie Chocolate Bar 40g
40g · £30.00/kg£1.20Cadbury Twirl Chocolate Bar 43g
43g · £27.91/kg£1.20Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 42g
42g · £33.33/kg£1.40Fry's Turkish Delight Chocolate Bar 51g
51g · £23.53/kg£1.20Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin 85% Cocoa Dark Chocolate Bar 100g
100g · £30.50/kg£3.05Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin Dark Chocolate with Orange Bar 100g
100g · £30.50/kg£3.05Lindt Excellence Dark Sea Salt Chocolate Bar 100g
100g · £33.00/kg£3.30Cadbury Flake Chocolate Bar 32g
32g · £37.50/kg£1.20Lindt Excellence 70% Cocoa Intense Dark 100g
100g · £33.00/kg£3.30Lindt Excellence Milk Extra Creamy Chocolate Bar 100G
100g · £33.00/kg£3.30Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin 70% Cocoa Dark Chocolate Bar 100g
100g · £30.50/kg£3.05Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin Dark Chocolate with Raspberries 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)Lindt Lindor Milk Chocolate Bar 38G
38g · £43.42/kg£1.65Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 45g
45g · £26.67/kg£1.20Yorkie Original Duo 72g
72g · £15.28/kg£1.10View all (175)
Chocolate Pouches & Bags
Mars, Snickers, Twix, Maltesers & Milky Way Funsize Milk Chocolate Bars 20 packs
358g · £11.45/kg£4.10Cadbury Fudge Minis Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g
223g · £17.26/kg£3.85Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £12.10/kg£6.05Cadbury Heroes Pralines 240 g
240g · £27.50/kg£6.60Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bag 100g
100g · £24.00/kg£2.40Cadbury Caramel Milk Chocolate 175g
175g · £15.71/kg£2.75Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Mini Puds Chocolate Bag with Hazelnuts Clipstrip 73 g
73g · £27.40/kg£2.00Cadbury Oreo Bites Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £15.43/kg£0.95 off£1.45£2.40Smarties Milk Chocolate Giant Tube 120g
120g · £12.50/kg£1.50Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Maltesers Large Milk Chocolate Bag 158g
158g · £24.37/kg£3.85Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105G
105g · £13.81/kg£0.95 off£1.45£2.40Maltesers Chocolate Treat Bag 68g
68g · £26.47/kg£1.80Cadbury Dairy Milk Freddo & Friends 191g
191g · £20.16/kg£3.85Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65M&M's Peanut Large Milk Chocolate Bag 200g
200g · £19.25/kg£3.85Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate Bag 85 g
85g · £19.41/kg£1.65Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags
214.5g · £15.38/kg£3.30Cadbury Dairy Milk Chocolate Caramel Nibbles Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Buttons Twin Pot 75G
75g · £14.00/kg£1.05Galaxy Minstrels Milk Chocolate Bag 118g
118g · £20.34/kg£2.40Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g
112g · £21.43/kg£2.40M&M's Peanut Milk Chocolate Bag 112g
112g · £21.43/kg£2.40Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £25.81/kg£2.40Revels Milk Chocolate Bag 101g
101g · £23.76/kg£2.40Reese's Pieces Peanut Butter In a Crunchy Shell 90g
1pk · £2.50 each£2.50M&M’s Crispy Pouch 107g
107g · £22.43/kg£2.40Revels Large Milk Chocolate Bag 185g
185g · £20.81/kg£3.85Galaxy Minstrels Large Milk Chocolate Bag 195g
195g · £19.74/kg£3.85M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g
112g · £21.43/kg£2.40Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g
74g · £32.43/kg£2.40Maltesers Milk Chocolate Box 310g
310g · £24.84/kg£7.70Smarties Milk Chocolate Tube 38g
38g · £28.95/kg£1.10Maltesers Milk Chocolate Bag 37g
37g · £37.84/kg£1.40Co-op Free From Buttons 25g
25g · £30.00/kg£0.75M&M's Minis Milk Chocolate Bag 115g
115g · £20.87/kg£2.40M&M'S Cookie Dough Milk Chocolate Bag 102g
102g · £25.98/kg£2.65Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g
92g · £15.76/kg£0.95 off£1.45£2.40Munchies Milk Chocolate Sharing Bag 104g
104g · £13.94/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Bag 40g
40g · £30.00/kg£1.20Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Curly Wurly Squirlies Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Wispa Milk Chocolate 175g
175g · £15.71/kg£2.75Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate 175g
175g · £15.71/kg£2.75Cadbury Dairy Milk & Biscoff Chocolate Pouch 230 g
230g · £16.74/kg£3.85Aero Caramel Flavour Bubbles 92g
92g · £15.76/kg£0.95 off£1.45£2.40Terry's Chocolate Orange Minis 104g
104g · £17.31/kg£1.80View all (73)
Sweets
Nerds Candy Grape & Strawberry 46.7g
46.7g · £35.33/kg£1.65Juicy Drop Pop Lollipop With Sour Gel 26G
1pk · £1.65 each£1.65Candy Land Wham Chew Bars 25G
25g · £28.00/kg£0.70Bazooka Candy Ring Pop 2.88G
2.88g · £190.97/kg£0.55Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G
65g · £10.00/kg£0.65Co-op Strawberry Pencils 65G
65g · £10.00/kg£0.65Kinnerton Paw Patrol Chocolate Character Lolly 22G
22g · £45.45/kg£1.00Mentos Fruit 38g
38g · £31.58/kg£1.20Co-op Strawberry Laces 65G
65g · £11.54/kg£0.75Starburst Original Fruit Sweets 45g
45g · £31.11/kg£1.40Chupa Chups Sugar Free Assorted Flavour Lollipops - 11G
11g · £40.91/kg£0.45Maoam Pinballs Stick 32G
32g · £18.75/kg£0.60Fruit-tella 41g
41g · £19.51/kg£0.80Nerds Fruit-Flavour Candy Gummy Clusters 45g
45g · £26.67/kg£1.20Rowntree's Fruit Pastilles 48g
48g · £19.79/kg£0.95Haribo Mega-Roulette 45g
45g · £17.78/kg£0.80Maynards Bassetts Wine Gums Sweets Roll 52g
52g · £17.31/kg£0.90HARIBO Happy Cola Z!NG Bag 160g
160g · £9.38/kg£1.50Co-op Marshmallows 150g
150g · £13.33/kg£2.00Co-op Blackcurrant And Liquorice 175G
175g · £7.71/kg£1.35Co-op Fizzy Favourite Pencils 160g
160g · £8.44/kg£1.35Candy Kittens Eton Mess Gourmet Sweets 140g
140g · £14.29/kg£0.95 off£2.00£2.95Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £8.29/kg£1.45Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Candy 130g
130g · £11.15/kg£1.45Haribo Twin Snakes 175G
175g · £6.86/kg£1.20HARIBO Heart Throbs 160g
160g · £9.38/kg£1.50Candy Kittens Wild Strawberry Gourmet Sweets 140g
140g · £14.29/kg£0.95 off£2.00£2.95Maynards Bassetts Fizzy Fish Jelly 110g
110g · £10.00/kg£1.10Munchies Fudgey Salted Caramel Flavour 97g
97g · £14.95/kg£0.95 off£1.45£2.40Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 130g
130g · £11.15/kg£1.45Sour Patch Kids Original Candy 120g
120g · £15.00/kg£1.80Skittles Fruits Sweets Bag 136g
136g · £8.82/kg£1.20Sour Patch Kids Watermelon Candy 120g
120g · £15.00/kg£1.80Skittles Giants Gooeys Fruit Sweets Bag 125g
125g · £9.60/kg£1.20Haribo Starmix Sweets Sharing Bag 175g
175g · £8.29/kg£1.45Maynards Bassetts Wine Gums Jelly 115g
115g · £13.48/kg£1.55Haribo Goldbears 175g
175g · £8.57/kg£1.50Haribo Giant Strawbs Sharing Bag 175g
175g · £8.29/kg£1.45Co-op Fizzy Rainbow Belts 65g
65g · £11.54/kg£0.75Shades by Niko The Originals 150g
150g · £12.33/kg£1.85Co-op Marshmallows 160g
160g · £7.81/kg£1.25Co-op Trick or Treat Mix 300g (20 x 15g)
300g · £8.17/kg£2.45Swizzels Mummy Mix 340g
340g · £8.09/kg£2.75HARIBO Share the Happy Multipack Bag 352g
352g · £7.81/kg£2.75MAOAM Limited Edition Broom Stixx Sour 350g
350g · £7.86/kg£2.75Starburst Fruits Sweets Bag 138g
138g · £8.70/kg£1.20Co-op Fruit Pastilles 175G
175g · £7.14/kg£1.25Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g
143g · £12.94/kg£1.85Maoam Stripes Sweets Sharing Bag 140g
140g · £8.57/kg£1.20Shades by Niko Sour Ultimate Vibes 150g
150g · £12.33/kg£1.85View all (131)
Chewing Gum & Mints
Trebor Softmints Spearmint Mints Roll 44.9g
45g · £18.89/kg£0.85Co-op Mint Imperials 175G
175g · £7.14/kg£1.25Tic Tac Two Spearmint Flavour 38.5g
38.5g · £54.55/kg£2.10Tic Tac Two Lemon Raspberry Flavours 38.5g
38.5g · £54.55/kg£2.10Mentos Mint Chewy Dragees 38G
38g · £31.58/kg£1.20Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £67.86/kg£0.95Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £67.86/kg£0.95Extra Bubblemint Sugarfree Chewing Gum x10 pieces
14g · £67.86/kg£0.95Polo Sugar Free Mint Tube 33.4g
34g · £35.29/kg£1.20Wrigley's Extra Watermelon Flavour 14g
14g · £67.86/kg£0.95Extra Peppermint Chewing Gum Sugar Free 10 piece
14g · £64.29/kg£0.90Extra Blueberry Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
14g · £67.86/kg£0.95Wrigleys Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £64.29/kg£0.90Wrigleys Extra Peppermint Sugarfree Mints Roll PACK
1pk · £0.95 each£0.95Wrigleys Extra Strawberry Chewing Gum 10PCE
14g · £67.86/kg£0.95Extra White Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
14g · £67.86/kg£0.95Polo Original Mint Tube 34g
34g · £35.29/kg£1.20Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g
41.3g · £20.58/kg£0.85Trebor Extra Strong Peppermint Mints Rolls 4 Pack 145g (4 x 36.4g)
146g · £13.36/kg£1.95Polo Original Mint Tube Multipack 34g 4 Pack
136g · £16.18/kg£2.20Tic Tac Limited Edition Fruit Fusion Mixed Fruit Flavour 49g
49g · £37.76/kg£1.85Smint 30 Peppermint Cleanbreath 21g
21g · £71.43/kg£1.50Tic Tac Mixers Cherry Cola 49g
49g · £39.80/kg£1.95Tic Tac Fruit Adventure 49g
49g · £39.80/kg£1.95Hubba Bubba Snappy Strawberry Bubblegum Mega Long Tape 56G
56g · £39.29/kg£2.20Extra Peppermint Sugarfree Mints Bottle 70 Pieces
70pk · £0.05 each£3.30Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Strawberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Refreshers Watermelon Raspberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Handy Box 7 Pieces
15.6g · £60.90/kg£0.95Extra Plus Hydro Peppermint Chewing Gum 7 pieces
7pk · £0.16 each£1.10Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum 7 Pieces
7pk · £0.16 each£1.10Extra Plus Chill Watermelon Flavour Chewing Gum 7 Pieces
7pk · £0.16 each£1.10Extra Bubblemint Chewing Gum Bottle 46pc
64g · £51.56/kg£3.30Tic Tac Lime & Orange 49g
49g · £39.80/kg£1.95Wrigley's Extra Peppermint 3 x 12.6g (37.8g)
42g · £45.24/kg£1.90Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Multipack 3 x 9 Pieces
42g · £45.24/kg£1.90Extra Refreshers Tropical Flavour Sugar Free Chewing Gum Handy Box 7pcs
15.6g · £60.90/kg£0.95Wrigleys Extra White Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Piece
64g · £51.56/kg£3.30Wrigleys Airwaves Menthol & Eucalyptus Chewing Gum Bottle 46 piece
64g · £51.56/kg£3.30Smint Strawberry XXL 36 Mints 25g
20g · £75.00/kg£1.50Smint Sweet Mint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Smint Peppermint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Tic Tac Fresh Mint 49g
49g · £39.80/kg£1.95Mentos Fruit Chewy Dragees 3 x 38g
114g · £16.67/kg£1.90Mentos Chewy Dragees Mint Flavour 3 x 38g
114g · £16.67/kg£1.90Smint Spearmint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50