Top picks
Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3 Pack Multipack 123g (3 x 41g)
123g · £24.39/kg3 for £4.50£3.00Dairylea Lunchers Ham 'N' Cheese Cheese Snack 65g
65g · £28.46/kg3 for £4.50£1.85Strings & Things Cheestrings Twisted 4 X 20G (80G)
80g · £27.50/kg3 for £4.50£2.20Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 2L
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Arla BOB Skimmed Milk 2L Tastes like Semi Skimmed
2L · £1.50/L2 for £4£3.00Pot Noodle Original Curry King Pot 114 g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Pot Noodle Beef & Tomato King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70McCain Home Chips Straight 1kg
1kg · £3.75/kg3 for £7£3.75Solero Exotic Ice Cream 3 x 90 ml
270ml · £13.15/L3 for £7£3.55McCain Crispy French Fries 900g
900g · £4.17/kg3 for £7£3.75Peperami The Original 5 x 20g (100g)
5pk · £33.00/kg3 for £4.50£3.30Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g
3pk · £32.59/kg3 for £4.50£2.20Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)
4pk · £5.88/kg3 for £4.50£2.00Pot Noodle Bombay Bad Boy King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Rowntree's Fruit Pastilles Ice Lollies 4 x 65ml
4pk · £12.69/L3 for £7£3.30Birds Eye 12 Chicken Dippers 220g
220g · £14.32/kg3 for £7£3.15Birds Eye 2 Battered Fish Fillets 200g
200g · £14.50/kg3 for £7£2.90Strings & Things Cheestrings 4 x 20g (80g)
80g · £19.25/kg30% off£1.54£2.20Co-op Irresistible Air Dry Cured 6 Unsmoked Back Bacon Rashers 230g
230g · £19.13/kg2 for £6.50£4.40
Milk, Eggs, Dairy
Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 2L
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Arla BOB Skimmed Milk 2L Tastes like Semi Skimmed
2L · £1.50/L2 for £4£3.00Lurpak Lighter Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £9.00/kg£1.50 off£3.60£5.10Alpro Almond No Sugars Chilled Drink 1L
1L · £1.75/L£0.55 off£1.75£2.30Kerrygold Salted Pure Irish Butter 200g
200g · £12.25/kg£0.60 off£2.45£3.05Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £9.00/kg£1.50 off£3.60£5.10Clover Spread butter 500g
500g · £4.20/kg£1.10 off£2.10£3.20Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.25
Cheese
Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3 Pack Multipack 123g (3 x 41g)
123g · £24.39/kg3 for £4.50£3.00Dairylea Lunchers Ham 'N' Cheese Cheese Snack 65g
65g · £28.46/kg3 for £4.50£1.85Strings & Things Cheestrings Twisted 4 X 20G (80G)
80g · £27.50/kg3 for £4.50£2.20Cathedral City Our Extra Mature Cheddar 350g
350g · £11.14/kg£0.90 off£3.90£4.80Co-op British Red Leicester Cheese 240g
240g · £10.08/kg30% off£2.42£3.45Co-op High Protein Cottage Cheese 300g
300g · £4.90/kg30% off£1.47£2.10Strings & Things Cheestrings 4 x 20g (80g)
80g · £19.25/kg30% off£1.54£2.20Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350g
350g · £11.14/kg£0.90 off£3.90£4.80
Yoghurt
Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)
4pk · £5.88/kg3 for £4.50£2.00Muller Corner Vanilla Chocolate Balls and Banana Chocolate Flakes Yogurts
4pk · £4.33/kg£1.30 off£2.15£3.45Danone Activia Rhubarb 4X115G
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10Peppa Pig Strawberry Fromage Frais 6 x 45g (270g)
6pk · £3.89/kg£0.30 off£1.05£1.35Activia Strawberry Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10Muller Corner Strawberry and Peach & Apricot Yogurts
4pk · £3.95/kg£1.30 off£2.15£3.45
Meat, Poultry, Fish
Co-op Irresistible 6 Air Dry Cured Smoked Back Bacon Rashers 230g
230g · £19.13/kg2 for £6.50£4.40Co-op Irresistible Air Dry Cured 6 Unsmoked Back Bacon Rashers 230g
230g · £19.13/kg2 for £6.50£4.40Co-op Irresistible Pork Sausages 400G
400g · £10.13/kg2 for £6.50£4.05Co-op Scottish Chicken Breast Fillets 580G
580g · £9.05/kg2 for £8.90£5.25Co-op British 12 Beef Meatballs 350g
350g · £15.71/kg2 for £8.90£5.50Co-op Scotch Diced Beef Casserole Steak 400g
400g · £13.75/kg2 for £8.90£5.50Co-op Scottish Chicken Thigh Fillets 500G
500g · £10.90/kg2 for £8.90£5.45Co-op 2 Salmon Fillets 220g
220g · £22.50/kg2 for £8.90£4.95Co-op Outdoor Bred 4 Pork Loin Steaks 440g
440g · £12.50/kg2 for £8.90£5.50Co-op 6 Frankfurters 300g
300g · £14.00/kg2 for £6.70£4.20We Hae Meat Traditional Steak Slice 260G
260g · £8.65/kg£0.50 off£2.25£2.75Richmond 8 Thick Pork Sausages 410g
410g · £5.49/kg£0.75 off£2.25£3.00We Hae Meat Pork Sausages 300g
300g · £7.50/kg£0.85 off£2.25£3.10Co-op British 4 Beef Quarter Pounder Burgers 454g
454g · £10.24/kg2 for £6.50£4.65Co-op Smoked Crispy Cooked Bacon 65G
65g · £65.38/kg2 for £6.70£4.25
Meat Alternatives
Linda McCartney's 6 Vegetarian Sausages 270g
270g · £11.11/kg3 for £7£3.00Quorn Totally Vegan Smoky Ham Free Slices 100g
100g · £34.00/kg2 for £4.50£3.40
Deli, Dips, Food To Go
Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g
3pk · £32.59/kg3 for £4.50£2.20Co-op Irresistible Wiltshire Cured Breaded Ham 120g
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op Irresistible Finely Sliced Ham 120G
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op Irresistible Muscovado Ham 120G
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op Corned Beef 120g
120g · £25.83/kg2 for £4.50£3.10Co-op British Silverside Beef 4 Slices 100g
100g · £31.00/kg2 for £4.50£3.10Co-op 18 Italian Milano Salami Slices 80g
80g · £38.75/kg2 for £4.50£3.10Bells 2 Macaroni Cheese Pies
2pk · £0.90 each£0.30 off£1.80£2.10Co-op 6 Sausage Rolls 360g
330g · £6.67/kg£0.35 off£2.20£2.55Co-op Ready to Eat Sliced Chicken Breast 170g
170g · £25.59/kg2 for £6.70£4.35Co-op Flamegrilled Chicken Slices 130G
130g · £30.77/kg2 for £6.70£4.00Co-op Roast Chicken Thighs 390g
390g · £11.15/kg2 for £6.70£4.35Co-op British Honey Roast Ham 5 Slices 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Co-op British Breaded Ham 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Co-op 5 British Outdoor Bred Cooked Ham 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Bells 2 Steak & Gravy Pies
2pk · £1.30 each£0.30 off£2.60£2.90Co-op Irresistible Thick Cut Honey Roast Ham 120G
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op Irresistible Wiltshire Cured Ham 120G
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op Irresistible Topside Of Beef 100G
100g · £44.50/kg2 for £6.70£4.45Co-op British Roast Chicken Breast 120G
120g · £23.33/kg2 for £4.50£2.80Co-op British Roast Turkey 120g
120g · £30.00/kg2 for £4.50£3.60Bells 2 Chicken Curry Pies
2pk · £1.18 each£0.30 off£2.35£2.65Co-op Irresistible Limited Edition Corned Beef 120G
120g · £37.08/kg2 for £6.70£4.45Co-op Irresistible Butter Basted Turkey 120G
120g · £37.08/kg2 for £6.70£4.45Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 45g
45g · £23.33/kg30% off£1.05£1.50Bells 2 Scotch Pies
2pk · £0.90 each£0.30 off£1.80£2.10Mattessons Smoked Pork Sausage Original 160g
160g · £17.50/kg2 for £4.50£2.80
Bakery
Bells 2 Macaroni Cheese Pies
2pk · £0.90 each£0.30 off£1.80£2.10New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g
5pk · £0.29 each£0.80 off£1.45£2.25Patak's The Original 2 Flame Baked Plain Naans
220g · £7.73/kg£0.85 off£1.70£2.55Cadbury Milk Chocolate Mini Rolls x 5
5pk · £0.41 each£1.25 off£2.05£3.30Bells 2 Steak & Gravy Pies
2pk · £1.30 each£0.30 off£2.60£2.90New York Bakery Co. Everything Bagels 425g
5pk · £0.29 each£0.95 off£1.45£2.40Bonne Maman Madeleine 175G
175g · £13.14/kg£1.35 off£2.30£3.65Bells 2 Chicken Curry Pies
2pk · £1.18 each£0.30 off£2.35£2.65Bells 2 Scotch Pies
2pk · £0.90 each£0.30 off£1.80£2.10Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.36 each£0.75 off£1.45£2.20
Pizza, Pasta, Ready Meals
Aunt Bessie's 10 Glorious Golden Yorkshire Puddings 190g
190g · £15.53/kg3 for £7£2.95McIntosh of Strathmore Macaroni Cheese 250g
250g · £7.40/kg£0.50 off£1.85£2.35Co-op Dirty Fries 330g
330g · £13.48/kg2 for £7.10£4.45Co-op Hunters Chicken & Paprika Potatoes 350g
350g · £12.71/kg2 for £7.10£4.45Co-op Sausage & Mash 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Bells 2 Macaroni Cheese Pies
2pk · £0.90 each£0.30 off£1.80£2.10Rustlers The Southern Fried Chicken Sub Sandwich 158g
158g · £19.30/kg2 for £3.85£3.05Rustlers The Essential Cheese Burger with Our Rich Tomato Relish 166g
166g · £14.16/kg2 for £3.85£2.35P.K. Foods Glasgow Ltd Chicken Pakora Tomato & Chilli Dip 380G
380g · £11.71/kg£0.50 off£4.45£4.95Co-op Chicken & Bacon Pasta Bake 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Italian Menu Spaghetti Carbonara 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Spaghetti Bolognese 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10McIntosh of Strathmore Haggis Neeps & Tatties 340g
340g · £6.03/kg£0.50 off£2.05£2.55Bells 2 Steak & Gravy Pies
2pk · £1.30 each£0.30 off£2.60£2.90P.K. Foods Glasgow Ltd Vegetable Pakora 370g
370g · £8.24/kg£0.50 off£3.05£3.55Patak's Aromatic Vegetable Biryani 270g
270g · £8.70/kg£1.50 off£2.35£3.85Co-op Tomato & Mozzarella Pasta Bake 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Traditional Fish Pie 400G
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Classic Menu Cottage Pie 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Bells 2 Chicken Curry Pies
2pk · £1.18 each£0.30 off£2.35£2.65Patak's Spiced Potato & Cauliflower Curry 270g
270g · £8.70/kg£1.50 off£2.35£3.85Co-op Butter Chicken with Pilau Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Thai Style Green Chicken Curry with Jasmine Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Chilli Con Carne & Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45McIntosh of Strathmore Mince & Tatties 340g
340g · £6.03/kg£0.50 off£2.05£2.55Bells 2 Scotch Pies
2pk · £0.90 each£0.30 off£1.80£2.10Co-op Sweet & Sour Chicken with Egg Fried Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Beef in Black Bean & Egg Rice 400G
400g · £10.88/kg2 for £7.10£4.35McIntosh of Strathmore Scottish Stovies 340g
340g · £6.03/kg£0.50 off£2.05£2.55Co-op Good Fuel Chicken Tikka Masala 400g
400g · £12.50/kg2 for £7.10£5.00Co-op Good Fuel Naked Chicken Katsu Curry 400g
400g · £11.63/kg2 for £7.10£4.65
Desserts
English Cheesecake Company 2 Vanilla & Biscoff Cheesecake Slices 180g
2pk · £17.50/kg£1.20 off£3.15£4.35Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.36 each£0.75 off£1.45£2.20
Ice Cream
Solero Exotic Ice Cream 3 x 90 ml
270ml · £13.15/L3 for £7£3.55Rowntree's Fruit Pastilles Ice Lollies 4 x 65ml
4pk · £12.69/L3 for £7£3.30Häagen-Dazs Strawberry Cheesecake Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Mars Chocolate Caramel Ice Cream Bars 4pk (4 x 40g)
192g · £12.24/kg£1.50 off£2.35£3.85Oreo Ice Cream Sandwiches 280g
4pk · £7.73/L£1.25 off£3.40£4.65Mackie's of Scotland Traditional Real Dairy Ice Cream 1L
1L · £3.40/L£1 off£3.40£4.40
Frozen
McCain Home Chips Straight 1kg
1kg · £3.75/kg3 for £7£3.75McCain Crispy French Fries 900g
900g · £4.17/kg3 for £7£3.75Birds Eye 12 Chicken Dippers 220g
220g · £14.32/kg3 for £7£3.15Birds Eye 2 Battered Fish Fillets 200g
200g · £14.50/kg3 for £7£2.90Linda McCartney's 6 Vegetarian Sausages 270g
270g · £11.11/kg3 for £7£3.00
Crisps, Snacks, Biscuits
Peperami The Original 5 x 20g (100g)
5pk · £33.00/kg3 for £4.50£3.30Co-op 24 Wholewheat Biscuits
24pk · £0.06 each30% off£1.54£2.20Walkers Quavers Cheese 6X16G
6pk · £19.79/kg£1.05 off£1.90£2.95Old El Paso Crunchy Original Tortilla Nachips 185g
185g · £9.19/kg£0.85 off£1.70£2.55Maryland S'wich Choc Creme 150g
150g · £8.00/kg£1 off£1.20£2.20Patak's 8 Plain Pappadums 64g
64g · £27.34/kg£1.25 off£1.75£3.00Cadbury Brunch Oats Chocolate Chip Cereal Bars, 4 Pack Multipack 112g (4 x 28g)
112g · £10.27/kg£0.65 off£1.15£1.80Walkers Wotsits Really Cheesy Multipack Crisp Snacks 6x16.5g
6pk · £19.19/kg£1.05 off£1.90£2.95Fox's Favourites Crunch Creams Golden 200g
200g · £5.75/kg£0.75 off£1.15£1.90
Chocolate & Sweets
McVitie's Penguin Milk Chocolate Biscuit bar 7pk
7pk · £0.21 each£1.05 off£1.45£2.50NOMO Vegan & Free From Caramel Choc Bar 38g
38g · £35.53/kg£0.65 off£1.35£2.00Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £15.43/kg£0.95 off£1.45£2.40McVitie's 7 Gold Bars 124g
7pk · £0.21 each£0.90 off£1.45£2.35Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g
92g · £15.76/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Timeout 5-pack Milk Chocolate Wafer Biscuit Bars Multipack (5x 18g bars) 90 g
90g · £12.78/kg£0.80 off£1.15£1.95Munchies Milk Chocolate Sharing Bag 104g
104g · £13.94/kg£0.95 off£1.45£2.40Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105G
105g · £13.81/kg£0.95 off£1.45£2.40
Fruit Juice & Smoothies
Innocent Orange Juice Smooth 1.35L
1.35L · £2.96/L£1.60 off£4.00£5.60Innocent Smoothie Strawberries & Bananas 750ml
750ml · £3.87/L£1.50 off£2.90£4.40Innocent Orange Juice with Bits 1.35L
1.35L · £2.93/L£1.45 off£3.95£5.40Appletiser Mini Can 150ML
150ml · £6.33/L5 for £3£0.95Simplee Aloe Aloe Drink 1Ltr
1L · £2.25/L£1.15 off£2.25£3.40
Water, Soft Drinks, Mixers
Diet Coke No Caffeine 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Fruit Shoot Orange Juice Multipack 4x200ml
4pk · £3.50/L2 for £4.20£2.80Starbucks Caffè Latte Chilled Coffee 220ml
220ml · £5.68/L£1.25 off£1.25£2.50Lipton Ice Tea Lemon 500Ml
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.557UP Zero Sugar 500ml
500ml · £5.70/L2 for £3.60£2.85Irn Bru Energy Bottle 500ml
500ml · £5.00/L2 for £3.60£2.50Oasis Summer Fruits Juice Drink 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.60£2.25Ribena Blackcurrant Squash 500ml
500ml · £4.40/L2 for £3£2.20Lucozade Sport Drink Orange 500ml
500ml · £4.80/L2 for £3.60£2.40Coca-Cola Zero Sugar 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Fruit Shoot Apple & Blackcurrant Bottle Multipack Juice 4x200ml
4pk · £3.50/L2 for £4.20£2.80Starbucks Indulgent Caramel Flavour Frappuccino Coffee Drink 250ml
250ml · £5.80/L£1.15 off£1.45£2.60Fanta Lemon 2L
2L · £1.25/L2 for £3.60£2.50Lipton Ice Tea Peach 500ML
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Red Bull The Summer Edition Sugarfree Citrus Zest Energy Drink 355ml
355ml · £8.03/L2 for £4.60£2.85Lucozade Sport Raspberry 500ml
500ml · £4.80/L2 for £3.60£2.40FUEL10K High Protein Chocolate Breakfast Milk Drink 330ml
330ml · £3.48/L£0.90 off£1.15£2.05Rubicon Spring Black Cherry Raspberry Flavoured Sparkling Spring Water 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.60£2.25Diet Coke 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Fanta Orange 2L
2L · £1.25/L2 for £3.60£2.50Sprite No Sugar Lemon-Lime 500ml
500ml · £5.50/L2 for £3.60£2.75Lucozade Energy Original 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.35£2.25Lucozade Sport Ice Kick 500ml
500ml · £4.80/L2 for £3.60£2.40Fuel10K High Protein Strawberry Breakfast Milk Drink 330Ml
330ml · £3.48/L£0.90 off£1.15£2.05Robinsons Orange & Mango 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Dr Pepper 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Coca-Cola Zero Sugar 500ml
500ml · £4.20/L2 for £3.60£2.10Monster Energy Ultra 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.95£2.55Fuel10K High Protein Vanilla Breakfast Milk Drink 330Ml
330ml · £3.48/L£0.90 off£1.15£2.05Robinsons Fruit Creations Orange & Mango Squash Bottle, 1L
1L · £2.30/L£1.10 off£2.30£3.40Coca-Cola Zero Sugar Cherry 500ml
500ml · £5.00/L2 for £3.60£2.50Fanta Orange Mini Can 150ML
150ml · £6.33/L5 for £3£0.95Lucozade Energy Zero Sugar Drink Grafruitti 500ml
500ml · £4.20/L2 for £3.35£2.10Vimto No Added Sugar Real Fruit Squash 1 Litre
1L · £1.75/L£1.30 off£1.75£3.05Pepsi 500ml
500ml · £5.40/L2 for £3.60£2.70Fanta Orange 500ML
500ml · £5.60/L2 for £3.60£2.80Monster Energy Drink Ultra Rosa Zero Sugar 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.95£2.55Irn-Bru Original 330Ml
330ml · £3.64/L2 for £2.05£1.20Diet Coke Mini Can 150ML
150ml · £6.33/L5 for £3£0.95Monster Energy Drink Zero Sugar 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.95£2.55Irn-Bru Xtra No Sugar 330Ml Can
330ml · £3.64/L2 for £2.05£1.20Pepsi Max No Sugar Cola Bottle 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Lucozade Energy Orange 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.35£2.25Irn-Bru Sugar Free Can 330Ml
330ml · £3.64/L2 for £2.05£1.20Coca-Cola Zero Sugar Mini Can 150ML
150ml · £6.33/L5 for £3£0.95Irn-Bru Xtra No Sugar 500Ml Bottle
500ml · £4.50/L2 for £3.60£2.25Diet Coke 500ml
500ml · £5.00/L2 for £3.60£2.50Fanta Fruit Twist 500ml
500ml · £5.60/L2 for £3.60£2.80IRN-BRU Sugar Free 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.60£2.25Fanta Zero Orange 500ml
500ml · £4.70/L2 for £3.60£2.35View all (58)
Cooking Sauces & Ingredients
Patak's Old Delhi Style Butter Chicken Curry Kit 270g
270g · £8.70/kg£1.50 off£2.35£3.85Patak's The Original Korma Cooking Sauce 450g
450g · £4.67/kg£1 off£2.10£3.10Patak's The Original Tikka Masala Cooking Sauce 450g
450g · £4.67/kg£1 off£2.10£3.10
Tins & Cans
Heinz Beanz in A Rich Tomato Sauce with Richmond Pork Sausages 415g
415g · £6.27/kg2 for £3.85£2.60Heinz Big Soup Chicken & Veg 400g
400g · £7.38/kg2 for £3.85£2.95Heinz Spaghetti In a Rich Tomato Sauce With Richmond Pork Sausages 400g
400g · £6.50/kg2 for £3.85£2.60Heinz Baked Beanz 200g
200g · £6.50/kg2 for £1.65£1.30Heinz Cream of Chicken Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Beef Ravioli 400g
400g · £6.50/kg2 for £3.85£2.60Heinz Baked Beanz 415g
415g · £4.46/kg2 for £2.55£1.85Heinz Cream of Tomato Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Spaghetti Hoops 400g
400g · £4.13/kg2 for £2.55£1.65Heinz Classic Scotch Broth 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Classic Chicken Noodle Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Classic Potato & Leek Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Classic Lentil Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20
Rice, Pasta, Pulses, Noodles
Pot Noodle Original Curry King Pot 114 g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Pot Noodle Beef & Tomato King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Pot Noodle Bombay Bad Boy King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70
Table Sauces & Condiments
Patak's The Original Mango Chutney 210g
210g · £8.10/kg£0.90 off£1.70£2.60
Tea, Coffee, Hot Drinks
Nescafe Dolce Gusto Cappuccino 16 Capsules Per Box
186.4g · £34.33/kg2 for £8.25£6.40Nescafé Gold Alta Rica Jar 190G
190g · £38.42/kg£4.50 off£7.30£11.80Tetley Original 160 Tea Bags 500g
500g · £8.10/kg£2.25 off£4.05£6.30Nescafe Azera Americano 150G
140g · £47.50/kg£3.60 off£6.65£10.25Tassimo Costa 6 Cappuccino 210g
210g · £32.14/kg2 for £9.90£6.75Tassimo Costa Americano Coffee Pods x12
108g · £62.50/kg2 for £9.90£6.75
Cereal & Cereal Bars
Kelloggs Krave Choc Nut 410G
410g · £7.51/kg30% off£3.08£4.40Quaker Oat So Simple Original Big Pack Porridge Sachets 12x27g
12pk · £9.51/kg30% off£3.08£4.40Cadbury Brunch Oats Chocolate Chip Cereal Bars, 4 Pack Multipack 112g (4 x 28g)
112g · £10.27/kg£0.65 off£1.15£1.80Kellogg's Crunchy Nut Hazelnut & Chocolate Granola 380g
380g · £7.92/kg30% off£3.01£4.30Kellogg's 8 Variety Packs 196g
8pk · £0.33 each£1.25 off£2.60£3.85Co-op Mixed Berry Granola 500g
500g · £4.34/kg30% off£2.17£3.10Co-op Honey Raisin & Almond Granola 500g
500g · £4.34/kg30% off£2.17£3.10Co-op Mixed Fruit Muesli 500g
500g · £3.22/kg30% off£1.61£2.30Co-op Porridge Oats 500g
500g · £1.34/kg30% off£0.67£0.95Cheerios Honey 370g
370g · £7.03/kg£1.50 off£2.60£4.10Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Pot 57g
57g · £25.44/kg2 for £2.50£1.45Ready Brek Smooth Porridge Oats Original 450g
450g · £3.89/kg£1.15 off£1.75£2.90
Jams, Honey, Spreads
Rowse Light & Mild Honey 340g
340g · £6.91/kg£1.50 off£2.35£3.85
Baby
Kiddylicious Veggie Straws 12g
12g · £83.33/kg2 for £1.20£1.00
Laundry, Cleaning, Household
Regina Blitz Household Towel
1pk · £2.90 each£1.60 off£2.90£4.50Febreze Bathroom, Continuous Air Freshener Cotton Fresh 1 Count
7.5ml · £446.67/L2 for £5.45£3.35Febreze Air Freshener Spray Cotton Fresh 185ML
185ml · £17.57/L2 for £5.45£3.25
Pet
Webbox Lick-e-Lix with Salmon Tasty Yoghurty Treat 5 x 15g
5pk · £23.33/kg3 for £3.30£1.75Untamed Chicken Breast in Gravy 75g
75g · £22.00/kg2 for £2.75£1.65Good Boy Pawsley & Co. Chewy Twists with Chicken 90g
90g · £39.44/kg2 for £5.50£3.55Webbox Lick-e-Lix with Chicken Tasty Yoghurty Treat 5 x 15g
5pk · £23.33/kg3 for £3.30£1.75Pedigree Jumbone 2 Dog Treats Chews Beef & Poultry Flavour 180g
180g · £9.17/kg2 for £2.55£1.65Felix Goody Bag Cat Treats Original Mix 60g
60g · £25.00/kg2 for £2.20£1.50Pedigree Rodeo Adult Dog Treats with Chicken 7 Sticks 123g
123g · £13.41/kg2 for £2.55£1.65Dreamies Cat Treat Biscuits With Catnip 60G
60g · £29.17/kg2 for £2.90£1.75Pedigree Schmackos Adult Dog Treats Meat Mix 20 Strips 144g
144g · £10.42/kg2 for £2.55£1.50Felix Goody Bag Cat Treats Mixed Grill 60G
60g · £25.00/kg2 for £2.20£1.50Good Boy Pawsley & Co. Chewy Chicken Strips 100G
100g · £35.50/kg2 for £5.50£3.55Dreamies Cat Treats with Chicken 60g
60g · £29.17/kg2 for £2.90£1.75Pedigree Jumbone Mini 4 Dog Treats Chews Beef & Poultry Flavour 160g
160g · £9.38/kg2 for £2.55£1.50Dreamies Pride Cat Treat Biscuits with Cheese 60g
60g · £29.17/kg2 for £2.90£1.75Bakers Dog Treat Bacon and Cheese Whirlers 130g
130g · £11.92/kg2 for £2.20£1.55Adventuros Sticks Buffalo Wild Flavour 120g
120g · £13.75/kg2 for £2.20£1.65Bakers Dog Treats Bacon Sizzlers 90G
90g · £17.22/kg2 for £2.20£1.55Bakers Dog Treat Chicken, Beef and Beef Allsorts 98g
98g · £15.82/kg2 for £2.20£1.55
Beauty & Toiletries
Lil-lets Super Tampons 16S
16pk · £0.14 each2 for £3.50£2.20Lil-Lets Smartfit 16 Non-Applicator Tampons Regular
16pk · £0.14 each2 for £3.50£2.20