- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Co-op Membership
Save on your order. Link or sign up now.
Offers (272)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Co-op Somerset Brie 160G
160g · £17.50/kg£2.80Co-op Cooked King Prawns 150g
150g · £31.33/kg£4.70Co-op Honest Value Soft Cheese 200g
200g · £6.25/kg£1.25Co-op Smoked Salmon 100g
100g · £47.00/kg£4.70Co-op Chilled Stonebaked Ham & Pineapple Pizza 352G
352g · £12.22/kg£4.30Co-op Strawberry Trifle 600G
600g · £6.83/kg£4.10Co-op 4 Pink Lady Apples
4pk · £0.71 each£2.85Co-op Pineapple Chunks 300g
300g · £10.17/kg£3.05Co-op Mozzarella & Cheddar Mix Grated 250g
250g · £14.20/kg£3.55Co-op Classic Menu Cottage Pie 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Rustlers The Essential Cheese Burger with Our Rich Tomato Relish 166g
166g · £14.16/kg2 for £3.85£2.35Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £9.00/kg£1.50 off£3.60£5.10Co-op Irresistible Hand Finished White Sourdough 500g
500g · £5.80/kg£2.90Co-op Strawberries
227g · £13.00/kg£2.95Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3 Pack Multipack 123g (3 x 41g)
123g · £24.39/kg3 for £4.50£3.00Babybel Mini Original Cheese 6 x 20g
120g · £25.00/kg£3.00Co-op Flamegrilled Chicken Slices 130G
130g · £30.77/kg2 for £6.70£4.00Co-op Scottish Rump Steak 227G
227g · £22.47/kg£5.10£3.96 loyalty card (£17.44/kg)McIntosh of Strathmore Mince & Tatties 340g
340g · £6.03/kg£0.50 off£2.05£2.55Nevis Bakery Sultana Cake
330g · £12.88/kg£4.25Wildlife Choobs Strawberry, Raspberry and Apricot Flavour Yogurt Tubes 6x37g
6pk · £6.08/kg£1.35Warburtons Soft Tiger Bloomer 600g
600g · £3.25/kg£1.95Co-op Raspberries 150g
150g · £18.00/kg£2.70Co-op Royal Gala Apples 6 Pack
6pk · £0.45 each£2.70£1.59 loyalty card (£0.27 each)Co-op Roast Chicken Thighs 390g
390g · £11.15/kg2 for £6.70£4.35Co-op Free Range Boiled Eggs 90g
90g · £17.22/kg£1.55Dairylea Lunchers Ham 'N' Cheese Cheese Snack 65g
65g · £28.46/kg3 for £4.50£1.85Co-op Irresistible Super Seeded Farmhouse Bread 800g
800g · £2.50/kg£2.00Co-op Irresistible Topside Of Beef 100G
100g · £44.50/kg2 for £6.70£4.45Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op Sausage & Mash 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op British Breaded Chicken Goujons 230g
230g · £13.48/kg£3.10Co-op Irresistible 6 Air Dry Cured Smoked Back Bacon Rashers 230g
230g · £19.13/kg2 for £6.50£4.40Co-op 6 Frankfurters 300g
300g · £14.00/kg2 for £6.70£4.20Utterly Butterly Spread 500g
500g · £3.90/kg£1.95Co-op German Smoked Cheese Slices 180G
180g · £20.00/kg£3.60Co-op Irresistible 10 Pork Chipolata Sausages 340g
340g · £11.91/kg2 for £6.50£4.05Warburtons Bagels 5 Original Soft & Sliced
5pk · £0.47 each£2.35Co-op 6 Large Free Range Eggs
6pk · £0.38 each£2.30£1.69 loyalty card (£0.28 each)Strings & Things Cheestrings 4 x 20g (80g)
80g · £19.25/kg30% off£1.54£2.20Co-op Blueberries 150g
150g · £17.33/kg£2.60Malcolm Allan Steak Lorne 260g
260g · £10.96/kg£2.85Co-op 6 Sausage Rolls 360g
330g · £6.67/kg£0.35 off£2.20£2.55Philadelphia Original Soft Cream Cheese 165g
165g · £16.67/kg£2.75
Co-op Member Prices
Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.19 loyalty card (£1.19/L)Co-op Plain White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre
1L · £2.35/L£2.35£1.49 loyalty card (£1.49/L)Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g
400g · £1.63/kg£0.65£0.45 loyalty card (£1.13/kg)Co-op Chilled Irresistible Wood Fired Pepperoni & Hot Honey Pizza 471g
471g · £13.80/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.49/kg)Co-op Fusilli 500g
500g · £1.80/kg£0.90£0.69 loyalty card (£1.38/kg)Co-op Tomato Ketchup Top Down 550G
550g · £2.45/kg£1.35£0.89 loyalty card (£1.62/kg)Co-op Royal Gala Apples 6 Pack
6pk · £0.45 each£2.70£1.59 loyalty card (£0.27 each)Co-op Self Raising White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Penne 500g
500g · £1.70/kg£0.85£0.69 loyalty card (£1.38/kg)Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G
475g · £13.68/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.42/kg)Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op Smooth Orange Juice 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.59 loyalty card (£1.59/L)Co-op Broccoli
1pk · £0.90 each£0.90£0.80 loyalty card (£0.80 each)Co-op Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10£0.95 loyalty card (£0.32 each)Co-op Filtered Fresh Semi-Skimmed Milk 2 Litre
2L · £1.15/L£2.30£1.69 loyalty card (£0.85/L)Co-op Sliced Tiger Bloomer 800g
800g · £2.06/kg£1.65£1.49 loyalty card (£1.86/kg)Co-op Irresistible Wood Fired Prosciutto Cotto, Garlic Mushroom & Mascarpone 491g
491g · £13.24/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.15/kg)Co-op 2 Pint Fresh Scottish Whole Milk 1.136LTR
1.14L · £1.19/L£1.35£1.20 loyalty card (£1.06/L)
Meal deals
Exclusive: Sandwich Filler + Bread Rolls
£1.80Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Sausages + Mash
£3.00Lunch Meal Deal
£5.00Premium Lunch Meal Deal
£6.50
Top Picks 🌟
Surf 3 in 1 Laundry Washing Detergent Capsules Tropical Lily 26 washes
26pk · £0.30 each£7.707UP Zero Sugar 2 Litres
2L · £1.35/L£2.70
Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻
Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £12.10/kg£6.05Co-op Gruesome Gummies 130g
130g · £7.31/kg£0.95Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g
130g · £7.31/kg£0.95Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags
214.5g · £15.38/kg£3.30Swizzels Mummy Mix 340g
340g · £8.09/kg£2.75HARIBO Bone Shakers 160g
160g · £7.50/kg£1.20HARIBO Sour Skeletons 160g
160g · £7.50/kg£1.20Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g
223g · £17.26/kg£3.85Shades by Niko The Originals 150g
150g · £12.33/kg£1.85Sour Patch Kids Monster Heads Candy 105g
105g · £12.86/kg£1.35Starburst Fruits Sweets Bag 138g
138g · £8.70/kg£1.20Swizzels Squashies Drumstick Strawberry & Cream Flavour 120g
120g · £9.17/kg£1.10Maoam Stripes Sweets Sharing Bag 140g
140g · £8.57/kg£1.20Swizzels Scrumptious Sweets 173G
173g · £8.67/kg£1.50
Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩
Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g
750g · £3.20/kg£2.40Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.19 loyalty card (£1.19/L)Co-op Irresistible Solo Dry Rosé 75cl
75cl · £17.60/L£13.20Casillero del Diablo Chardonnay 75cl
75cl · £12.33/L£9.25Pepsi 2 litres
2L · £1.55/L£3.10San Miguel Especial Premium Lager 4 x 568ml
4pk · £4.40/L£10.0019 Crimes Red Wine 750ml
750ml · £18.93/L£14.20Co-op Houmous 200g
200g · £7.75/kg£1.55Co-op Sweet & Salted Popcorn 25g
25g · £28.00/kg£0.70Budweiser Lager Beer Bottles 4 x 300ml
4pk · £6.50/L£7.80Smirnoff Red Label Vodka 70CL
70cl · £41.00/L£28.70Co-op Battered Onion Rings 454g
454g · £4.74/kg£2.15Gordons Special Dry London Gin 70CL
70cl · £38.14/L£26.70Doritos Chilli Heatwave 140G
140g · £17.14/kg£2.40Pringles Sour Cream & Onion 165g
165g · £16.67/kg£2.75Co-op British Breaded Chicken Goujons 230g
230g · £13.48/kg£3.10Old Jamaica Ginger Beer Regular 2L
2L · £1.45/L£2.90Corona Extra Bottles 4 x 330ml
4pk · £6.70/L£8.85Stella Artois Belgium Premium Lager Cans 4 x 568ml
4pk · £3.96/L£9.00
Cosy Nights In 🍿🍕🍫
Co-op Irresistible Hand Cooked Lightly Sea Salted Crisps 150g
150g · £12.67/kg£1.90Co-op Plain White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Cadbury Drinking Hot Chocolate Cocoa Powder Tin 250g
250g · £14.80/kg£3.70Co-op Chilled Stonebaked Double Pepperoni Pizza 327g
327g · £13.15/kg£4.30Co-op Self Raising White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Fairtrade Demerara Sugar 500g
500g · £4.00/kg£2.00Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g
100g · £12.50/kg£1.25Co-op Strawberries
227g · £13.00/kg£2.95Häagen-Dazs Belgian Chocolate Ice Cream 400g
460ml · £9.35/L£4.30Häagen-Dazs Limited Edition Caramel Waffle Ice Cream 351g
420ml · £10.24/L£4.30Co-op Treat Chocolate Mini Rolls
1pk · £4.10 each£4.10Co-op Treat Chocolate & Caramel Crispy Bites
1pk · £4.10 each£4.10Co-op Caramel Fudge Brownies
20pk · £0.21 each£4.10Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.36 each£0.75 off£1.45£2.20Mr Kipling 4 Custard Cream Whirls
4pk · £0.49 each£1.95Co-op 6 Merry Mince Pies
6pk · £0.28 each£1.65Co-op Irresistible 6 All Butter Pastry Luxury Mince Pies
6pk · £0.59 each£3.55Co-op Custard 400g
400g · £3.00/kg£1.20Co-op Limited Edition Chipotle Mayo & Sweetcorn Flavour Tortilla Chips 180g
180g · £9.17/kg£1.65
Student Shop 🍜🎓🥫
Co-op White Toastie Bread Loaf 800G
800g · £1.13/kg£0.90Kronenbourg 1664 Biere Beer Lager 4x440ml Cans
4pk · £4.35/L£7.65Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottles 4 x 330ml
4pk · £7.80/L£10.30Corona Extra Bottles 10 x 330ml
10pk · £5.64/L£18.60Heineken Pure Malt Lager Cans 10 x 440ml
10pk · £3.63/L£15.95Corona Extra 4 x 440ml
4pk · £5.11/L£9.00Guinness Draught In Can 4x440ml
4pk · £4.94/L£8.70Inch's Medium Apple Cider 440ml
4pk · £3.78/L£6.65Kopparberg Premium Cider Mixed Fruit Cans 4 x 330ml
4pk · £6.59/L£8.70Kellogg's Crunchy Nut 460g
460g · £9.57/kg£4.40Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £8.29/kg£1.45Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g
143g · £12.94/kg£1.85Schwartz Garlic Granules 50g
50g · £49.00/kg£2.45Schwartz Crushed Chilli Flakes 29g
29g · £84.48/kg£2.45Co-op Smoked Paprika 46g
46g · £29.35/kg£1.35Knorr Chicken Stock Cubes 8x 10 g
8pk · £31.88/kg£2.55Co-op British Table Salt 750g
750g · £1.20/kg£0.90Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre
1L · £2.35/L£2.35£1.49 loyalty card (£1.49/L)Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g
400g · £1.63/kg£0.65£0.45 loyalty card (£1.13/kg)
Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷
Co-op Fairtrade Small Bananas
6pk · £0.21 each£1.25Co-op Fairtrade Baby Plum Tomatoes 225g
225g · £7.11/kg£1.60Co-op Irresistible Pinot Noir Wine 75cl
75cl · £15.33/L£11.50Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g
250g · £9.60/kg£2.40Maltesers Chocolate Treat Bag 68g
68g · £26.47/kg£1.80Co-op Fairtrade Chardonnay Wine 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Co-op Fairtrade Elegance Bouquet
1pk · £11.00 each£11.00Unknown Sauvignon Blanc 750ml
75cl · £12.60/L£9.45Stormhoek Moscato Rosé 75cl
75cl · £10.60/L£7.95Co-op Fairtrade Shiraz 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £25.81/kg£2.40Maltesers Large Milk Chocolate Bag 158g
158g · £24.37/kg£3.85Co-op Irresistible Fairtrade Sauvignon Blanc Wine 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Co-op South African Rose Fairtrade 75CL
75cl · £8.53/L£6.40Co-op Fairtrade Shiraz Rosé 75cl
75cl · £13.27/L£9.95Co-op 99 Blend Fairtrade Tea 40 Bags 125g
125g · £10.80/kg£1.35Co-op Fairtrade Scottish 99 Blend 80 Tea Bags 250g
250g · £7.00/kg£1.75Co-op Fairtrade Bonarda Blend 75CL
75cl · £11.73/L£8.80Co-op Millionaire's Shortbread Bar
1pk · £1.40 each£1.40Co-op Irresistible Fairtrade Organic Malbec 75cl
75cl · £17.60/L£13.20
Back to Routine ⏰☕
Babybel Mini Original Cheese 6 x 20g
120g · £25.00/kg£3.00Co-op British Red Leicester Cheese 240g
240g · £10.08/kg30% off£2.42£3.45Co-op 8 Plain Tortilla Wraps
8pk · £0.21 each£1.65Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g
750g · £3.20/kg£2.40Co-op Mixed Berry Granola 500g
500g · £4.34/kg30% off£2.17£3.10Co-op 24 Wholewheat Biscuits
24pk · £0.06 each30% off£1.54£2.20Co-op Porridge Oats 1kg
1kg · £1.70/kg£1.70New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g
5pk · £0.29 each£0.80 off£1.45£2.25Hula Hoops Family Pack Crisps 6 x 24g
6pk · £20.14/kg£2.90Co-op Fairtrade Italian Style Ground Coffee 200g
200g · £19.25/kg£3.85Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G
475g · £13.68/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.42/kg)Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Co-op Royal Gala Apples 6 Pack
6pk · £0.45 each£2.70£1.59 loyalty card (£0.27 each)Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op Irresistible Wood Fired Prosciutto Cotto, Garlic Mushroom & Mascarpone 491g
491g · £13.24/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.15/kg)Co-op Mashed Potato 400g
400g · £3.13/kg£1.25Co-op Egg Noodles 275g
275g · £4.73/kg£1.30Co-op Frozen Stonebaked Four Cheese 330g
330g · £6.36/kg£2.10Co-op Smooth Orange Juice 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.59 loyalty card (£1.59/L)Co-op Mexican Menu Fajita Kit 475g
475g · £5.16/kg£2.45
Store Price Match 🥦
Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op Soave Wine 75cl
75cl · £7.13/L£5.35Co-op Broccoli
1pk · £0.90 each£0.90£0.80 loyalty card (£0.80 each)Co-op Natural Mineral Water Still 2 Litre
2L · £0.43/L£0.85Co-op Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10£0.95 loyalty card (£0.32 each)Co-op Soft White Bathroom Tissue 4 Rolls 2-Ply
4pk · £0.56 each£2.25Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g
800g · £2.75/kg£2.20Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G
65g · £10.00/kg£0.65Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread Loaf 400G
400g · £3.00/kg£1.20Warburtons Farmhouse Soft Bread 800g
800g · £2.50/kg£2.00Warburtons Danish Lighter White Bread 400g
400g · £3.63/kg£1.45Organix Melty Carrot Puffs Organic Baby Finger Food Snack 20g
20g · £37.50/kg£0.75Warburtons Soft Tiger Bloomer 600g
600g · £3.25/kg£1.95Aptamil 1 First Infant Milk from Birth 800g
800g · £18.75/kg£15.00Aptamil 2 Follow On Baby Milk Formula 6-12 Months 800g
800g · £18.75/kg£15.00Co-op Bakery 4 Large White Baps
4pk · £0.28 each£1.10Cow & Gate 1 First Baby Milk Formula From Birth 800g
800g · £14.06/kg£11.25Cow & Gate 2 Follow-On Milk from 6-12 Months 800g
800g · £14.06/kg£11.25Co-op Irresistible Super Seeded Farmhouse Bread 800g
800g · £2.50/kg£2.00
Sandwiches, Wraps & Soups 🥪
Premium Lunch Meal Deal
£6.50Lunch Meal Deal
£5.00Co-op Ham & Cheese Sandwich
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Cajun Chicken Wrap
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Mozzarella, Tomato & Pesto Pasta Salad 195g
195g · £18.97/kg£3.70Co-op Chicken & Bacon Caesar Wrap
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Chicken & Bacon Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75Co-op Southern Fried Chicken Wrap
1pk · £3.90 each£3.90Co-op All Day Breakfast Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75Co-op BBQ Chicken Pasta Bowl 300g
270g · £13.70/kg£3.70Co-op Creamy Leek & Potato Soup 600g
600g · £4.00/kg£2.40Co-op Ham & Cheese Wrap Each
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Tuna Mayo Sandwich
1pk · £1.95 each£1.95Co-op Cheddar Cheese Sandwich
1pk · £1.95 each£1.95