Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Co-op Member Prices
    Co-op Member Prices
  • Top Picks 🌟
    Top Picks 🌟
  • Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻
    Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻
  • Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩
    Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩
  • Cosy Nights In 🍿🍕🍫
    Cosy Nights In 🍿🍕🍫
  • Student Shop 🍜🎓🥫
    Student Shop 🍜🎓🥫
  • Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷
    Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷
  • Back to Routine ⏰☕
    Back to Routine ⏰☕
  • Store Price Match 🥦
    Store Price Match 🥦
  • New
    New
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping
  • Co-op Irresistible Hand Cooked Lightly Sea Salted Crisps 150g

    150g · £12.67/kg
    £1.90
  • Cadbury Drinking Hot Chocolate Cocoa Powder Tin 250g

    250g · £14.80/kg
    £3.70
  • Co-op Self Raising White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g

    100g · £12.50/kg
    £1.25
  • Co-op Irresistible Strawberries

    227g · £17.84/kg
    2 for £6.55
    £4.05
  • Co-op Treat Chocolate Mini Rolls

    1pk · £4.10 each
    £4.10
  • Co-op Treat Chocolate & Caramel Crispy Bites

    1pk · £4.10 each
    £4.10
  • Co-op Caramel Fudge Brownies

    20pk · £0.21 each
    £4.10
  • Co-op 6 Merry Mince Pies

    6pk · £0.28 each
    £1.65
  • Co-op Irresistible 6 All Butter Pastry Luxury Mince Pies

    6pk · £0.59 each
    £3.55
  • Jacob's Original Mini Cheddars 45g

    45g · £24.44/kg
    £1.10
  • McCoy's Ridge Cut Hot 'N' Spicy Flavour Potato Crisps 45g

    45g · £28.89/kg
    £1.30
  • Shades by Niko The Originals 150g

    150g · £12.33/kg
    £1.85
  • Shades by Niko it's Cherry Cola Flavour Sweets 150g

    150g · £12.33/kg
    £1.85
  • Pepsi 2 litres

    2L · £1.20/L
    £2.40
  • Co-op Milk Chocolate Chips 100g

    100g · £18.00/kg
    £1.80
  • Co-op Irresistible West Country Cheddar & Spring Onion Crisps 150g

    150g · £12.67/kg
    £1.90
  • Co-op Marshmallows 150g

    150g · £13.33/kg
    £2.00
  • Dr. Oetker Madagascan Vanilla Extract 35ml

    35ml · £58.57/L
    £2.05
  • Co-op Irresistible Hand Finished Victoria Sponge Cake

    1pk · £4.30 each
    £4.30
  • Pringles Salt & Vinegar 165g

    165g · £13.64/kg
    £0.50 off
    £2.25£2.75
  • Co-op Irresistible Hand Finished Chocolate Cake

    1pk · £4.30 each
    £4.30
  • Sprite 2L

    2L · £1.25/L
    2 for £3.60
    £2.50
  • Haribo Starmix Sweets Sharing Bag 175g

    175g · £6.86/kg
    £0.25 off
    £1.20£1.45
  • Haribo Supermix Sharing Bag 175g

    175g · £6.86/kg
    £0.25 off
    £1.20£1.45
  • Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g

    175g · £6.86/kg
    £0.25 off
    £1.20£1.45
  • Co-op Irresistible Hand Cooked Sea Salt & Chardonnay Wine Vinegar Crisps 150g

    150g · £12.67/kg
    £1.90
  • Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin 85% Cocoa Dark Chocolate Bar 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 180 g

    180g · £18.33/kg
    £3.30
  • Co-op Plain White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Co-op Strawberries

    227g · £13.00/kg
    £2.95
  • View Student Shop 🍜🎓🥫

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo