Custard, Cream & Jelly Desserts
Ambrosia Devon Custard Pot 150g
150g · £8.00/kg£1.20Ambrosia Devon Custard 400g
400g · £4.88/kg£1.95
Cakes
Co-op Irresistible Limited Edition Hand Finished Sticky Toffee Cake
1pk · £4.30 each£4.30Co-op Irresistible Coffee & Walnut Cake
1pk · £4.30 each£4.30Co-op Irresistible Hand Finished Carrot Cake
1pk · £4.30 each£4.30Co-op Irresistible Hand Finished Chocolate Cake
1pk · £4.30 each£4.30Co-op Teatime Treat Sultana & Cherry Cake
1pk · £2.50 each£2.50Co-op Irresistible Hand Finished Victoria Sponge Cake
1pk · £4.30 each£4.30Co-op Irresistible Hand Finished Lemon Cake
1pk · £4.30 each£4.30Yorkshire Baking Company Jam & Coconut Mega Loaf Cake
1pk · £3.10 each£3.10
Crumbles, Pies & Tarts
Co-op Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.28 each£1.70Mr Kipling Cherry Bakewells 6 Pack
6pk · £0.37 each£2.20
Canned Desserts
Ambrosia Rice Pudding Can 400g
400g · £4.88/kg£1.95