Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • My Waitrose
    My Waitrose
  • Recently Added Products 👀
    Recently Added Products 👀
  • New Lower Prices 👇
    New Lower Prices 👇
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Bake of the Week ⭐
    Bake of the Week ⭐
  • Pet Event 🐾
    Pet Event 🐾
  • The Organic Shop 🥦
    The Organic Shop 🥦
  • Back to Routine 🎒
    Back to Routine 🎒
  • Picky Bits 😍
    Picky Bits 😍
  • Snacks😋
    Snacks😋
  • Bundles
    Bundles
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Chocolate Boxes & Gifts

  • Lily O'Brien's Creamy Caramels with Sea Salt 100g

    100g ¡ £30.80/kg
    25% off
    ÂŁ3.08ÂŁ4.10
  • Tony's Chocolonely Tiny Tony's Christmas Pouch 126g

    126g ¡ £57.14/kg
    ÂŁ7.20
  • Kinder Surprise Milk Chocolate Egg with Toy 20g

    20g ¡ £59.50/kg
    30% off
    ÂŁ1.19ÂŁ1.70
  • Bendicks Bittermints 200g

    200g ¡ £28.15/kg
    33% off
    ÂŁ5.63ÂŁ8.40
  • Booja-Booja Gluten Free & Vegan Hazelnut Crunch Truffles 92g

    92g ¡ £78.26/kg
    20% off
    ÂŁ7.20ÂŁ9.00
  • No.1 Dark Chocolate & Ginger Florentines 172g

    172g ¡ £36.63/kg
    ÂŁ6.30
  • Waitrose Dark Chocolate Ginger 180g

    180g ¡ £26.67/kg
    20% off
    ÂŁ4.80ÂŁ6.00
  • Lindt Lindor Pistachio Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g ¡ £33.75/kg
    25% off
    ÂŁ6.75ÂŁ9.00
  • Lindt Les Grandes Milk Chocolate Hazelnut Bar 150g

    150g ¡ £40.00/kg
    ÂŁ6.00
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g ¡ £33.75/kg
    25% off
    ÂŁ6.75ÂŁ9.00
  • Monty Bojangles Choccy Scoffy Dusted Truffles 135g

    135g ¡ £41.85/kg
    ÂŁ5.65
  • No.1 Fairtrade Dominican Republic Dark Chocolate with Ginger 100g

    100g ¡ £36.00/kg
    ÂŁ3.60
  • Lindt Lindor Extra Dark Chocolate Truffles Box 200g

    200g ¡ £33.75/kg
    25% off
    ÂŁ6.75ÂŁ9.00
  • Terry's Chocolate Orange 145g

    145g ¡ £20.69/kg
    ÂŁ3.00
  • Ferrero Rocher Gift Box of Chocolates 24 Pieces 300g

    300g ¡ £50.00/kg
    ÂŁ15.00
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g

    200g ¡ £33.75/kg
    25% off
    ÂŁ6.75ÂŁ9.00
  • Lindt Swiss Luxury Chocolate Selection 193g

    193g ¡ £74.61/kg
    ÂŁ14.40
  • Guylian Belgian Chocolates The Original 500g

    500g ¡ £29.58/kg
    15% off
    ÂŁ14.79ÂŁ17.40
  • Lindt Lindor Salted Caramel Chocolate Truffles Box 200g

    200g ¡ £33.75/kg
    25% off
    ÂŁ6.75ÂŁ9.00
  • Butlers The Chocolate Box 320g

    320g ¡ £46.88/kg
    ÂŁ15.00
  • Lily O'Brien's Desserts Collection 210g

    210g ¡ £57.14/kg
    ÂŁ12.00
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 337g

    337g ¡ £42.73/kg
    ÂŁ14.40
  • Milk Chocolate Pumpkins & Eyeballs 82g

    82g ¡ £25.61/kg
    ÂŁ2.10
  • Lindt Santa Christmas Milk Chocolate 125g

    125g ¡ £43.20/kg
    ÂŁ5.40
  • Lindt Teddy Christmas Milk Chocolate 200g

    200g ¡ £48.00/kg
    ÂŁ9.60
  • Waitrose Chocolate Bauble 100g

    100g ¡ £60.00/kg
    ÂŁ6.00
  • Lindt Santa Sleigh Christmas Milk Chocolate 50g

    50g ¡ £72.00/kg
    ÂŁ3.60

Chocolate Bars

  • McVitie's Club Orange Biscuit Bars Multipack 154g

    154g ¡ £16.23/kg
    ÂŁ2.50
  • Green & Black's Organic 30% White Chocolate Bar 90g

    90g ¡ £46.67/kg
    ÂŁ4.20
  • Green & Black's Organic Ginger Dark Chocolate Bar 90g

    90g ¡ £46.67/kg
    ÂŁ4.20
  • Waitrose Belgian White Chocolate 180g

    180g ¡ £23.33/kg
    ÂŁ4.20
  • Green & Black's Organic Smooth Dark Chocolate Mint Bar 90g

    90g ¡ £46.67/kg
    ÂŁ4.20
  • Tony's Chocolonely Littl' Bits Caramel Biscuit Mix 100g

    100g ¡ £36.00/kg
    ÂŁ3.60
  • No.1 Dark Chocolate 90% 100g

    100g ¡ £36.00/kg
    ÂŁ3.60
  • No.1 Fairtrade Dominican Republic Milk Chocolate 100g

    100g ¡ £36.00/kg
    ÂŁ3.60
  • Tony's Chocolonely Filled Gooey Caramel Sea Salt Crunch 135g

    135g ¡ £34.07/kg
    ÂŁ4.60
  • Waitrose Belgian Milk Chocolate 180g

    180g ¡ £23.33/kg
    ÂŁ4.20
  • Lindt Les Grandes Dark Chocolate Hazelnut Bar 150g

    150g ¡ £40.00/kg
    ÂŁ6.00
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar 180g

    180g ¡ £20.00/kg
    ÂŁ3.60
  • Waitrose Belgian Dark Chocolate 54% 180g

    180g ¡ £23.33/kg
    ÂŁ4.20
  • Green & Black's Organic 85% Dark Chocolate Bar 90g

    90g ¡ £46.67/kg
    ÂŁ4.20
  • Lindt Excellence Dark Sea Salt Chocolate Bar 100g

    100g ¡ £42.00/kg
    ÂŁ4.20
  • Waitrose Belgian Dark Choc with Hazelnuts 180g

    180g ¡ £23.33/kg
    ÂŁ4.20
  • No.1 Fairtrade Milk Chocolate with Feuilletine & Sea Salt 100g

    100g ¡ £36.00/kg
    ÂŁ3.60
  • Lindt Excellence Intense Dark 90% Cocoa Chocolate Bar 100g

    100g ¡ £35.70/kg
    15% off
    ÂŁ3.57ÂŁ4.20
  • Tony's Chocolonely Milk Chocolate 180g

    180g ¡ £18.67/kg
    30% off
    ÂŁ3.36ÂŁ4.80
  • Lindt Excellence Dark Mint Chocolate Bar 100g

    100g ¡ £35.70/kg
    15% off
    ÂŁ3.57ÂŁ4.20
  • Cadbury Crunchie Chocolate Bar 40g

    40g ¡ £35.00/kg
    ÂŁ1.40
  • Lindt Excellence Dark 70% Cocoa Chocolate Bar 100g

    100g ¡ £35.70/kg
    15% off
    ÂŁ3.57ÂŁ4.20
  • Lindt Lindor Pistachio Milk Chocolate Bar 38g

    38g ¡ £44.74/kg
    ÂŁ1.70
  • Galaxy Milk Chocolate Bar 100g

    100g ¡ £30.00/kg
    ÂŁ3.00
  • Green & Black's Organic 70% Dark Chocolate Bar 90g

    90g ¡ £46.67/kg
    ÂŁ4.20
  • Cadbury Bournville Classic Dark Chocolate Bar 180g

    180g ¡ £20.00/kg
    ÂŁ3.60
  • Cadbury Picnic Chocolate Bar Single 48g

    48.4g ¡ £28.93/kg
    ÂŁ1.40
  • Tony's Chocolonely Milk Rice Crispy Caramel 180g

    180g ¡ £18.67/kg
    30% off
    ÂŁ3.36ÂŁ4.80
  • Tony's Chocolonely Filled Creamy Ganache 127g

    127g ¡ £36.22/kg
    ÂŁ4.60
  • Tony's Chocolonely Everything Bar 180g

    180g ¡ £18.67/kg
    30% off
    ÂŁ3.36ÂŁ4.80
  • Tony's Chocolonely Creamy Hazelnut Crunch 180g

    180g ¡ £26.67/kg
    ÂŁ4.80
  • Lindt Excellence Dark Chilli Chocolate Bar 100g

    100g ¡ £35.70/kg
    15% off
    ÂŁ3.57ÂŁ4.20
  • Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate Bar 160g

    160g ¡ £22.50/kg
    ÂŁ3.60
  • Lindt Excellence Dark Orange with Almonds Chocolate Bar 100g

    100g ¡ £42.00/kg
    ÂŁ4.20
  • No.1 Fairtrade Blonde Chocolate with Feuilletine & Sea Salt 100g

    100g ¡ £36.00/kg
    ÂŁ3.60
  • No.1 Fairtrade Dark Chocolate with Italian Gianduja 100g

    100g ¡ £36.00/kg
    ÂŁ3.60
  • No.1 Fairtrade Milk Chocolate with Hazelnut, Caramelised Cashew & Pistachio Nuts 100g

    100g ¡ £36.00/kg
    ÂŁ3.60
  • No.1 Dark Chocolate 65% 100g

    100g ¡ £36.00/kg
    ÂŁ3.60
  • No.1 Fairtrade Italian Orange Dark Chocolate 100g

    100g ¡ £36.00/kg
    ÂŁ3.60
  • Ritter Sport Pistachio 100g

    100g ¡ £30.00/kg
    ÂŁ3.00
  • Lindt Excellence Dark Caramel Sea Salt Chocolate Bar 100g

    100g ¡ £35.70/kg
    15% off
    ÂŁ3.57ÂŁ4.20
  • Green & Black's Organic 37% Milk Chocolate Bar 90g

    90g ¡ £46.67/kg
    ÂŁ4.20
  • Lindt Classic Recipe Milk Chocolate Bar 100g

    100g ¡ £30.60/kg
    15% off
    ÂŁ3.06ÂŁ3.60
  • Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 180g

    180g ¡ £20.00/kg
    ÂŁ3.60
  • Ritter Sport Dark Whole Hazelnuts 100g

    100g ¡ £30.00/kg
    ÂŁ3.00
  • Cadbury Flake Chocolate Bar 32g

    32g ¡ £43.75/kg
    ÂŁ1.40
  • Lindt Noccionoir Dark Hazelnut 35g

    35g ¡ £50.00/kg
    ÂŁ1.75
  • Cadbury Twirl Xtra 54g

    54g ¡ £31.48/kg
    ÂŁ1.70
  • Cadbury Wispa Duo 47.4g

    47.4g ¡ £36.92/kg
    ÂŁ1.75
  • Lindt Lindor Salted Caramel Milk Chocolate Treat Bar 38g

    38g ¡ £44.74/kg
    ÂŁ1.70
  • View all (99)

Chocolate Pouches & Bags

  • Ritter Sport Peppermint 100g

    100g ¡ £21.00/kg
    25% off
    ÂŁ2.10ÂŁ2.80
  • Waitrose Chocolate Coated Raisins 135g

    135g ¡ £18.52/kg
    ÂŁ2.50
  • Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 120g

    120g ¡ £31.67/kg
    20% off
    ÂŁ3.80ÂŁ4.75
  • Waitrose Chocolate Coated Peanuts 135g

    135g ¡ £18.52/kg
    ÂŁ2.50
  • Reese's 2 Peanut Butter Cups 42g

    42g ¡ £33.33/kg
    ÂŁ1.40
  • Forest Feast Peanut Butter & Milk Chocolate Dates 140g

    140g ¡ £37.86/kg
    ÂŁ5.30
  • Deliciously Ella Vegan Salted Chocolate Almonds 75g

    75g ¡ £55.33/kg
    ÂŁ4.15
  • Cadbury Dairy Milk Giant Buttons Sharing Chocolate Bag 175g

    175g ¡ £25.71/kg
    ÂŁ4.50
  • Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g

    92g ¡ £21.74/kg
    20% off
    ÂŁ2.00ÂŁ2.50
  • M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g

    200g ¡ £25.25/kg
    ÂŁ5.05
  • Tony's Chocolonely Littl' Bits Triple Chocolate 100g

    100g ¡ £36.00/kg
    ÂŁ3.60
  • Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g

    94g ¡ £26.60/kg
    ÂŁ2.50
  • Cadbury Family Treatsize Chocolate Multipack 12 Pack 223g

    223g ¡ £27.35/kg
    ÂŁ6.10
  • Terry's Chocolate Orange minis sharing bag 104g

    104g ¡ £21.15/kg
    ÂŁ2.20
  • Maltesers More To Share Chocolate Bag 158g

    158g ¡ £31.96/kg
    ÂŁ5.05
  • Cadbury Twirl Bites 175g

    175g ¡ £25.71/kg
    ÂŁ4.50
  • Smarties Milk Chocolate Tube 38g

    38g ¡ £34.21/kg
    ÂŁ1.30
  • Cadbury Dairy Milk Giant Buttons Chocolate Bag 100g

    100g ¡ £15.60/kg
    35% off
    ÂŁ1.56ÂŁ2.40
  • Waitrose Milk Chocolate Coins 72g

    72g ¡ £20.83/kg
    ÂŁ1.50
  • Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105g

    105g ¡ £19.05/kg
    20% off
    ÂŁ2.00ÂŁ2.50
  • Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100g

    100g ¡ £15.60/kg
    35% off
    ÂŁ1.56ÂŁ2.40
  • Galaxy Minstrels Buttons Chocolate Bag 195g

    195g ¡ £25.90/kg
    ÂŁ5.05
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate Bag 100g

    100g ¡ £15.60/kg
    35% off
    ÂŁ1.56ÂŁ2.40
  • Maltesers Milk Chocolate & Honeycomb Snack Bag 37g

    37g ¡ £40.54/kg
    ÂŁ1.50
  • Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee or Orange Bites Sharing Pouch Bag 185g

    185g ¡ £20.49/kg
    25% off
    ÂŁ3.79ÂŁ5.05
  • Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100g

    100g ¡ £15.60/kg
    35% off
    ÂŁ1.56ÂŁ2.40
  • Cadbury Dairy Milk Giant Buttons Chocolate Bag Single 40g

    40g ¡ £35.00/kg
    ÂŁ1.40
  • Waitrose Mint Creams 200g

    200g ¡ £25.25/kg
    ÂŁ5.05
    ÂŁ4.04 loyalty card (ÂŁ20.20/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Mega Buttons Chocolate Sharing Bag 192g

    192g ¡ £23.44/kg
    ÂŁ4.50

Sweets

  • Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Sweets Sharing Bag 130g

    130g ¡ £12.31/kg
    ÂŁ1.60
  • Squashies Drumstick Original 140g

    140g ¡ £12.14/kg
    ÂŁ1.70
  • Candy Kittens Eton Mess 140g

    140g ¡ £15.36/kg
    35% off
    ÂŁ2.15ÂŁ3.30
  • Waitrose Fruit Sherbets 200g

    200g ¡ £8.00/kg
    ÂŁ1.60
  • Skittles Fruits 136G 136g

    136g ¡ £13.60/kg
    ÂŁ1.85
  • The Natural Confectionery Co. Jelly Snakes Sweets Bag 110g

    110g ¡ £20.00/kg
    ÂŁ2.20
  • Rowntree's Fruit Pastilles Sweets Sharing Bag 143g

    143g ¡ £14.69/kg
    ÂŁ2.10
  • Waitrose Pink and White Marshmallows 200g

    200g ¡ £8.00/kg
    ÂŁ1.60
  • Waitrose Fruit Pastilles 200g

    200g ¡ £8.00/kg
    ÂŁ1.60
  • Haribo Supermix Sweets Bag 175g

    175g ¡ £10.29/kg
    ÂŁ1.80
  • Haribo Starmix 175g

    175g ¡ £10.29/kg
    ÂŁ1.80
  • Maynards Bassetts Jelly Babies Sweets Sharing Bag 130g

    130g ¡ £12.31/kg
    ÂŁ1.60
  • Candy Kittens Wanderlust Gourmet Chews 140g

    140g ¡ £15.36/kg
    35% off
    ÂŁ2.15ÂŁ3.30
  • Sour Patch Kids Original Sweets Bag 120g

    120g ¡ £16.67/kg
    ÂŁ2.00
  • Waitrose Wine Gums 200g

    200g ¡ £8.00/kg
    ÂŁ1.60
  • Candy Kittens Soul Pop 140g

    140g ¡ £15.36/kg
    35% off
    ÂŁ2.15ÂŁ3.30
  • Swizzels Trick or Treat Lolly Mix 330g

    330g ¡ £9.09/kg
    ÂŁ3.00
  • Haribo Maoam Stripes 140g

    140g ¡ £11.43/kg
    ÂŁ1.60
  • Haribo Tangfastics 175g

    175g ¡ £10.29/kg
    ÂŁ1.80
  • Waitrose Strawberry Flavour Pencils 65g

    65g ¡ £13.08/kg
    ÂŁ0.85
  • Maynards Bassetts Wine Gums Sweets Sharing Bag 130g

    130g ¡ £12.31/kg
    ÂŁ1.60
  • Cooks Ingredients Mini Pink & White Marshmallows 150g

    150g ¡ £14.00/kg
    ÂŁ2.10
  • Fruit-tella Juicy Chews 135g

    135g ¡ £11.85/kg
    ÂŁ1.60
  • Rowntree's Randoms Sweets Sharing Bag 150g

    150g ¡ £9.80/kg
    30% off
    ÂŁ1.47ÂŁ2.10
  • Candy Kittens Wild Strawberry 140g

    140g ¡ £15.36/kg
    35% off
    ÂŁ2.15ÂŁ3.30
  • Waitrose Fizzy Rainbow Belts 65g

    65g ¡ £13.08/kg
    ÂŁ0.85
  • Waitrose Fruit Jellies 200g

    200g ¡ £8.00/kg
    ÂŁ1.60
  • Haribo Sour Skeletons 160g

    160g ¡ £11.25/kg
    ÂŁ1.80
  • Waitrose Jelly Babies 200g

    200g ¡ £8.00/kg
    ÂŁ1.60
  • Waitrose Mint Humbugs 200g

    200g ¡ £8.00/kg
    ÂŁ1.60
  • Werther's Original 135g

    135g ¡ £11.11/kg
    25% off
    ÂŁ1.50ÂŁ2.00
  • Waitrose Fizzy Watermelon Slices 65g

    65g ¡ £13.08/kg
    ÂŁ0.85
  • Candy Kittens Sour Watermelon 140g

    140g ¡ £15.36/kg
    35% off
    ÂŁ2.15ÂŁ3.30
  • Waitrose Mint Assortment 200g

    200g ¡ £8.00/kg
    ÂŁ1.60
  • SulĂĄ Mint Humbugs 42g

    42g ¡ £51.19/kg
    ÂŁ2.15
  • Waitrose Fizzy Strawberry Flavour Lances 65g

    65g ¡ £13.08/kg
    ÂŁ0.85
  • Fruittella Strawberry Chewy Sweets Stick 41g

    41g ¡ £23.17/kg
    ÂŁ0.95
  • Kinnerton Chocolate Lollipop 22g

    22g ¡ £54.55/kg
    ÂŁ1.20
  • Ritter Sport Marzipan 100g

    100g ¡ £21.00/kg
    25% off
    ÂŁ2.10ÂŁ2.80
  • Sesame Snaps 4x30g

    120g ¡ £14.17/kg
    ÂŁ1.70
  • Henry Goode's Classic Liquorice 200g

    200g ¡ £10.00/kg
    ÂŁ2.00
  • Fruit Bowl Strawberry Yogurt Flakes 5x18g

    90g ¡ £33.89/kg
    ÂŁ3.05

Chewing Gum & Mints

  • Extra Peppermint Chewing Gum 5x14g

    70g ¡ £54.29/kg
    ÂŁ3.80
  • Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46Each

    1pk ¡ £3.70 each
    ÂŁ3.70
  • Extra White Bubblemint Sugar Free Chewing Gum Bottle 64g

    64g ¡ £50.00/kg
    ÂŁ3.20
  • Extra Airwaves Sugar Free Chewing Gum Bottle 64g

    64g ¡ £50.00/kg
    ÂŁ3.20
  • Extra White Classic Mint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46s

    64g ¡ £50.00/kg
    ÂŁ3.20
  • Airwaves Menthol & Eucalyptus Chewing Gum Sugar Free Multipack 5x14g

    70g ¡ £54.29/kg
    ÂŁ3.80
  • Peppersmith Peppermint 15g

    15g ¡ £95.33/kg
    25% off
    ÂŁ1.43ÂŁ1.90
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46s

    1pk ¡ £3.70 each
    ÂŁ3.70
  • Extra Cool Breeze Sugar Free Chewing Gum Bottle 46s

    46pk ¡ £0.08 each
    ÂŁ3.70
  • Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum 10s

    14g ¡ £82.14/kg
    ÂŁ1.15
  • Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum 10s

    14g ¡ £82.14/kg
    ÂŁ1.15
  • Extra Spearmint Chewing Gum 5x14g

    70g ¡ £54.29/kg
    ÂŁ3.80
  • Smint XXL Peppermint 35g

    35g ¡ £60.00/kg
    ÂŁ2.10
  • Trebor Extra Strong Mints Roll 41g

    41g ¡ £24.39/kg
    ÂŁ1.00
  • Nuud Plastic Free Peppermint Gum 9s 18g

    18g ¡ £80.00/kg
    20% off
    ÂŁ1.44ÂŁ1.80
  • Nuud Plastic Free Spearmint Gum 9s 18g

    18g ¡ £80.00/kg
    20% off
    ÂŁ1.44ÂŁ1.80

Offers

  • Lily O'Brien's Creamy Caramels with Sea Salt 100g

    100g ¡ £30.80/kg
    25% off
    ÂŁ3.08ÂŁ4.10
  • Kinder Surprise Milk Chocolate Egg with Toy 20g

    20g ¡ £59.50/kg
    30% off
    ÂŁ1.19ÂŁ1.70
  • Bendicks Bittermints 200g

    200g ¡ £28.15/kg
    33% off
    ÂŁ5.63ÂŁ8.40
  • Booja-Booja Gluten Free & Vegan Hazelnut Crunch Truffles 92g

    92g ¡ £78.26/kg
    20% off
    ÂŁ7.20ÂŁ9.00
  • Waitrose Dark Chocolate Ginger 180g

    180g ¡ £26.67/kg
    20% off
    ÂŁ4.80ÂŁ6.00
  • Lindt Lindor Pistachio Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g ¡ £33.75/kg
    25% off
    ÂŁ6.75ÂŁ9.00
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g ¡ £33.75/kg
    25% off
    ÂŁ6.75ÂŁ9.00
  • Lindt Lindor Extra Dark Chocolate Truffles Box 200g

    200g ¡ £33.75/kg
    25% off
    ÂŁ6.75ÂŁ9.00
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g

    200g ¡ £33.75/kg
    25% off
    ÂŁ6.75ÂŁ9.00
  • Guylian Belgian Chocolates The Original 500g

    500g ¡ £29.58/kg
    15% off
    ÂŁ14.79ÂŁ17.40
  • Lindt Lindor Salted Caramel Chocolate Truffles Box 200g

    200g ¡ £33.75/kg
    25% off
    ÂŁ6.75ÂŁ9.00
  • Lindt Excellence Intense Dark 90% Cocoa Chocolate Bar 100g

    100g ¡ £35.70/kg
    15% off
    ÂŁ3.57ÂŁ4.20
  • Tony's Chocolonely Milk Chocolate 180g

    180g ¡ £18.67/kg
    30% off
    ÂŁ3.36ÂŁ4.80
  • Lindt Excellence Dark Mint Chocolate Bar 100g

    100g ¡ £35.70/kg
    15% off
    ÂŁ3.57ÂŁ4.20
  • Lindt Excellence Dark 70% Cocoa Chocolate Bar 100g

    100g ¡ £35.70/kg
    15% off
    ÂŁ3.57ÂŁ4.20
  • Tony's Chocolonely Milk Rice Crispy Caramel 180g

    180g ¡ £18.67/kg
    30% off
    ÂŁ3.36ÂŁ4.80
  • Tony's Chocolonely Everything Bar 180g

    180g ¡ £18.67/kg
    30% off
    ÂŁ3.36ÂŁ4.80
  • Lindt Excellence Dark Chilli Chocolate Bar 100g

    100g ¡ £35.70/kg
    15% off
    ÂŁ3.57ÂŁ4.20
  • Lindt Excellence Dark Caramel Sea Salt Chocolate Bar 100g

    100g ¡ £35.70/kg
    15% off
    ÂŁ3.57ÂŁ4.20
  • Lindt Classic Recipe Milk Chocolate Bar 100g

    100g ¡ £30.60/kg
    15% off
    ÂŁ3.06ÂŁ3.60
  • Cadbury Dairy Milk Classic Chocolate Bar 110g

    110g ¡ £16.18/kg
    33% off
    ÂŁ1.78ÂŁ2.65
  • Tony's Chocolonely Milk Choc Caramel Sea Salt 180g

    180g ¡ £18.67/kg
    30% off
    ÂŁ3.36ÂŁ4.80
  • Lindt Excellence Milk Extra Creamy Chocolate Bar 100g

    100g ¡ £35.70/kg
    15% off
    ÂŁ3.57ÂŁ4.20
  • Lindt Excellence Dark 85% Cocoa Chocolate Bar 100g

    100g ¡ £35.70/kg
    15% off
    ÂŁ3.57ÂŁ4.20
  • Tony's Chocolonely Dark Chocolate Almond 180g

    180g ¡ £18.67/kg
    30% off
    ÂŁ3.36ÂŁ4.80
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar 110g

    110g ¡ £16.18/kg
    33% off
    ÂŁ1.78ÂŁ2.65
  • Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 120g

    120g ¡ £14.83/kg
    33% off
    ÂŁ1.78ÂŁ2.65
  • Cadbury Dairy Milk &More Nutty Praline Crisp Chocolate Bar 180g

    180g ¡ £16.94/kg
    33% off
    ÂŁ3.05ÂŁ4.55
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 4 Pack Multipack 4x33.5g

    134g ¡ £13.36/kg
    45% off
    ÂŁ1.79ÂŁ3.25
  • Cadbury Twirl Milk Chocolate 3 Pack Multipack 6x21.5g

    129g ¡ £13.88/kg
    45% off
    ÂŁ1.79ÂŁ3.25
  • Cadbury Flake Chocolate Bar 4 Pack Multipack 102g

    102g ¡ £17.55/kg
    45% off
    ÂŁ1.79ÂŁ3.25
  • Aero Bubbly Peppermint Mint Chocolate Bar Multipack 4x27g

    108g ¡ £16.85/kg
    35% off
    ÂŁ1.82ÂŁ2.80
  • KitKat Chunky Milk Chocolate Bars Multipack 4x40g

    160g ¡ £11.38/kg
    35% off
    ÂŁ1.82ÂŁ2.80
  • Cadbury Starbar 4x37g

    148g ¡ £12.09/kg
    45% off
    ÂŁ1.79ÂŁ3.25
  • Chloe's Wafer Rolls Hazelnut & Cocoa 400g

    400g ¡ £8.90/kg
    20% off
    ÂŁ3.56ÂŁ4.45
  • McVitie's Penguin Original Biscuit Bars Multipack 172g

    172g ¡ £10.52/kg
    33% off
    ÂŁ1.81ÂŁ2.70
  • Bahlsen PiCK UP! Milk Chocolate Biscuits 5x28g

    140g ¡ £12.50/kg
    30% off
    ÂŁ1.75ÂŁ2.50
  • Ritter Sport Peppermint 100g

    100g ¡ £21.00/kg
    25% off
    ÂŁ2.10ÂŁ2.80
  • Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 120g

    120g ¡ £31.67/kg
    20% off
    ÂŁ3.80ÂŁ4.75
  • Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g

    92g ¡ £21.74/kg
    20% off
    ÂŁ2.00ÂŁ2.50
  • Cadbury Dairy Milk Giant Buttons Chocolate Bag 100g

    100g ¡ £15.60/kg
    35% off
    ÂŁ1.56ÂŁ2.40
  • Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105g

    105g ¡ £19.05/kg
    20% off
    ÂŁ2.00ÂŁ2.50
  • Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100g

    100g ¡ £15.60/kg
    35% off
    ÂŁ1.56ÂŁ2.40
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate Bag 100g

    100g ¡ £15.60/kg
    35% off
    ÂŁ1.56ÂŁ2.40
  • Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee or Orange Bites Sharing Pouch Bag 185g

    185g ¡ £20.49/kg
    25% off
    ÂŁ3.79ÂŁ5.05
  • Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100g

    100g ¡ £15.60/kg
    35% off
    ÂŁ1.56ÂŁ2.40
  • Candy Kittens Eton Mess 140g

    140g ¡ £15.36/kg
    35% off
    ÂŁ2.15ÂŁ3.30
  • Candy Kittens Wanderlust Gourmet Chews 140g

    140g ¡ £15.36/kg
    35% off
    ÂŁ2.15ÂŁ3.30
  • Candy Kittens Soul Pop 140g

    140g ¡ £15.36/kg
    35% off
    ÂŁ2.15ÂŁ3.30
  • Rowntree's Randoms Sweets Sharing Bag 150g

    150g ¡ £9.80/kg
    30% off
    ÂŁ1.47ÂŁ2.10
  • View all (57)

  • View Fruit Juice & Smoothies

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

Š 2026 Deliveroo