Chilled Meat Alternatives
Richmond Vegan Meat-Free 8 Tasty Sausages 304g
304g · £9.87/kg£3.00Beyond Burger Original Plant-Based Patties 2 x 113g (226g)
226g · £24.56/kg£5.55The Vegetarian Butcher Vegan Chicken* Chunks What The Cluck 160 g
160g · £25.63/kg£4.10
Tofu
The Tofoo Co. Organic Naked 280g
280g · £9.82/kg£2.75
Frozen Meat Alternatives
Co-op 2 Cheese & Onion Crispbakes 240g
240g · £8.96/kg£2.15Quorn Crispy Nuggets 300g
300g · £6.83/kg£1.25 off£2.05£3.30Co-op Gro Vegan Incredible Burgers 210g
210g · £11.67/kg£2.45Richmond Meat-Free 8 Tasty Sausages 304g
304g · £9.05/kg3 for £7£2.75Linda McCartney's 6 Vegetarian Sausages 270g
270g · £11.11/kg3 for £7£3.00Linda McCartney's 2 Vegetarian Mozzarella 1/4 lb Burgers 227g
227g · £13.22/kg3 for £7£3.00Quorn Mince 300g
300g · £6.83/kg£1.25 off£2.05£3.30