- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Co-op Membership
Save on your order. Link or sign up now.
Offers (588)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Co-op British Ribeye Steak 227g
227g · £36.34/kg£8.25Co-op British Wensleydale Cheese with Cranberry 200g
200g · £17.25/kg£3.45Co-op French Garlic & Herb Roulé 125g
125g · £20.80/kg£2.60Co-op Chicken Jalfrezi & Pilau Rice 425g
380g · £11.45/kg£4.35Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £9.00/kg£1.50 off£3.60£5.10Co-op Chilled Irresistible Chianti Beef Pizza 476G
476g · £13.66/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.40/kg)Co-op Classic Menu Beef Hotpot 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Root Mash with Butter & Seasoning 400g
400g · £4.88/kg£1.95Co-op Chicken Tikka Masala with Pilau Rice 425g
400g · £11.13/kg£4.45Co-op Mini Watermelon
1pk · £2.95 each£2.95Muller Corner Vanilla Chocolate Balls and Banana Chocolate Flakes Yogurts
4pk · £4.33/kg£1.30 off£2.15£3.45Co-op Seedless Green Grapes 500g
500g · £5.20/kg£2.60Dairylea Lunchers Ham 'N' Cheese Cheese Snack 65g
65g · £28.46/kg3 for £4.50£1.85Co-op Bakery 5 Sausage Rolls
5pk · £0.35 each£1.75Co-op Nectarines
3pk · £0.63 each£1.90Co-op British Chicken Breast Fillets 300g
300g · £10.00/kg£3.00£2.29 loyalty card (£7.63/kg)Co-op Vine Ripened Tomatoes 400g
400g · £4.13/kg£1.65Co-op White Potatoes
1.5kg · £0.93/kg£1.40Co-op British Mature White Cheddar 400g
400g · £9.63/kg£3.85£2.45 loyalty card (£6.13/kg)Co-op Strawberries
227g · £13.00/kg£2.95Strings & Things Cheestrings 4 x 20g (80g)
80g · £19.25/kg30% off£1.54£2.20Warburtons Sliced Sandwich Rolls 6S
6pk · £0.25 each£1.50Co-op British Chicken Poppers 170g
170g · £17.65/kg£3.00Co-op British Chicken Breast Fillets 580G
580g · £9.22/kg2 for £8.90£5.35Co-op Irresistible Butter Basted Turkey 120G
120g · £37.08/kg2 for £6.70£4.45Co-op Space to Thrive British Large Whole Chicken
1.7kg · £3.68/kg£6.25£4.34 loyalty card (£2.55/kg)Co-op Outdoor Bred 4 Pork Loin Steaks 440g
440g · £12.50/kg2 for £8.90£5.50Co-op 6 Medium Free Range Eggs
6pk · £0.35 each£2.10£1.49 loyalty card (£0.25 each)Co-op British 4 Beef Quarter Pounder Burgers 454g
454g · £10.24/kg2 for £6.50£4.65Co-op 2 Pack Avocados
16pk · £0.13 each£2.10Co-op 2 Beef Ranch Steaks 300g
300g · £21.00/kg£6.30Co-op 8 Plain Tortilla Wraps
8pk · £0.21 each£1.65Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G
250g · £17.20/kg£4.30Warburtons 6 Sliced Hotdog Rolls
6pk · £0.26 each£1.55Co-op Chicken & Bacon Pasta Bake 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Warburtons Gluten Free 4 Super Soft Sliced Square Rolls
4pk · £0.85 each£3.40Co-op Hunters Chicken & Paprika Potatoes 350g
350g · £12.71/kg2 for £7.10£4.45Co-op British Trimmed Leeks 400g
400g · £3.88/kg£1.55Co-op British Outdoor Bred Thin Sliced Cooked Ham 100g
100g · £14.00/kg£1.40Co-op Irresistible Air Dry Cured 6 Unsmoked Back Bacon Rashers 230g
230g · £19.13/kg2 for £6.50£4.40
Co-op Member Prices
Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.19 loyalty card (£1.19/L)Co-op Imperial Vodka 70CL
70cl · £28.57/L£20.00£12.49 loyalty card (£17.84/L)Co-op Plain White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre
1L · £2.35/L£2.35£1.49 loyalty card (£1.49/L)Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g
400g · £1.63/kg£0.65£0.45 loyalty card (£1.13/kg)Co-op British Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.38 each£2.30£1.69 loyalty card (£0.28 each)Co-op Chilled Irresistible Wood Fired Pepperoni & Hot Honey Pizza 471g
471g · £13.80/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.49/kg)Co-op Fusilli 500g
500g · £1.80/kg£0.90£0.69 loyalty card (£1.38/kg)Co-op Self Raising White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Penne 500g
500g · £1.70/kg£0.85£0.69 loyalty card (£1.38/kg)Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op British Fresh Semi-Skimmed Milk 1.13L (2 Pints)
1.14L · £1.19/L£1.35£1.20 loyalty card (£1.06/L)Co-op 0% Fat Greek Style Natural Yogurt 500g
500g · £2.60/kg£1.30£0.95 loyalty card (£1.90/kg)Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G
475g · £13.68/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.42/kg)Co-op Royal Gala Apples 6 Pack
6pk · £0.45 each£2.70£1.59 loyalty card (£0.27 each)Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op Smooth Orange Juice 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.59 loyalty card (£1.59/L)Co-op Irresistible Single Origin Sumatran Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Wood Fired Prosciutto Cotto, Garlic Mushroom & Mascarpone 491g
491g · £13.24/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.15/kg)
Meal deals
Served - Indian: 1 Main + 2 Sides
£9.00Exclusive: Sandwich Filler + Bread Rolls
£1.80Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Sausages + Mash
£3.00Lunch Meal Deal
£5.00Premium Lunch Meal Deal
£6.50
Top Picks 🌟
Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Curry in a hurry
£0.007UP Zero Sugar 2 Litres
2L · £1.03/L£0.65 off£2.05£2.70
Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻
Co-op Carving Pumpkin
1pk · £2.70 each£2.70Co-op Seasonal Mixed Squash
1pk · £1.25 each£1.25Co-op 4 Haunted House Brownies
4pk · £0.83 each£3.30Co-op 2 Trick or Treat Cupcakes
2pk · £0.68 each£1.35Co-op 5 Monster Mash Cookies
1pk · £1.90 each2 for £3£1.90McVitie's 5 Jaffaween Spine - Chillin' Cherry Flavour Cake Bars
5pk · £0.22 each£1.10Mr Kipling 8 Fiendish Fancies
8pk · £0.38 each£3.00McVitie's Jaffa Original Cake Bar Multipack 5 x 26.2g, 131g
5pk · £0.22 each£1.10Twix Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)
275g · £12.00/kg£3.30Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £12.10/kg£6.05M&M's Minis Chocolate Funsize Bags 11 x 20g
220g · £15.00/kg£3.30Co-op Gruesome Gummies 130g
130g · £7.31/kg£0.95Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g
130g · £7.31/kg£0.95Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags
214.5g · £15.38/kg£3.30Swizzels Mummy Mix 340g
340g · £8.09/kg£2.75HARIBO Share the Happy Multipack Bag 352g
352g · £7.81/kg£2.75HARIBO Bone Shakers 160g
160g · £7.50/kg£1.20HARIBO Sour Skeletons 160g
160g · £7.50/kg£1.20MAOAM Limited Edition Broom Stixx Sour 350g
350g · £7.86/kg£2.75Scream 5 Cookies & Cream Flavour Mini Loaves 150g
150g · £9.00/kg£1.35
Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩
Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g
750g · £3.20/kg£2.40Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Co-op Carving Pumpkin
1pk · £2.70 each£2.70Co-op Seasonal Mixed Squash
1pk · £1.25 each£1.25Co-op 4 Haunted House Brownies
4pk · £0.83 each£3.30Co-op 5 Monster Mash Cookies
1pk · £1.90 each2 for £3£1.90Mr Kipling 8 Fiendish Fancies
8pk · £0.38 each£3.00Co-op Cheesy Monster Jaws 100g
100g · £14.00/kg£1.40Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.19 loyalty card (£1.19/L)BuzzBallz Berry Cherry Limeade 200ml
200ml · £26.50/L£5.30Scream 5 Cookies & Cream Flavour Mini Loaves 150g
150g · £9.00/kg£1.35Casillero del Diablo Merlot 75cl
75cl · £12.33/L£9.25Casillero del Diablo Chardonnay 75cl
75cl · £12.33/L£9.25Pepsi 2 litres
2L · £1.55/L£3.10San Miguel Especial Premium Lager 4 x 568ml
4pk · £4.40/L£10.0019 Crimes Red Wine 750ml
750ml · £18.93/L£14.20Co-op Bitesize Sausage Rolls 160G
160g · £19.38/kg£3.10J2O Orange & Passionfruit Can 4X250Ml
4pk · £3.50/L£1.15 off£3.50£4.65Co-op Houmous 200g
200g · £7.75/kg£1.55Co-op Sweet & Salted Popcorn 25g
25g · £28.00/kg£0.70
Cosy Nights In 🍿🍕🍫
Co-op Irresistible Hand Cooked Lightly Sea Salted Crisps 150g
150g · £12.67/kg£1.90Co-op Plain White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Cadbury Drinking Hot Chocolate Cocoa Powder Tin 250g
250g · £14.80/kg£3.70Co-op Chilled Stonebaked Double Pepperoni Pizza 327g
327g · £13.15/kg£4.30Co-op Self Raising White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Fairtrade Demerara Sugar 500g
500g · £4.00/kg£2.00Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G
250g · £17.20/kg£4.30Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g
100g · £12.50/kg£1.25Co-op Strawberries
227g · £13.00/kg£2.95Co-op Limited Edition Stonebaked American Hot 354g
444g · £9.68/kg£4.30Co-op Irresistible Butter Chicken with Pilau Rice 380g
380g · £15.53/kg£5.90Co-op Salted Caramel Pretzel Mini Bites 220g (10 x 22g)
10pk · £15.40/L£3.85Häagen-Dazs Belgian Chocolate Ice Cream 400g
460ml · £9.35/L£4.30Häagen-Dazs Limited Edition Caramel Waffle Ice Cream 351g
420ml · £10.24/L£4.30Co-op Treat Chocolate Mini Rolls
1pk · £4.10 each£4.10Co-op 4 Chocolate Brownies
4pk · £0.41 each£1.65Co-op Treat Chocolate & Caramel Crispy Bites
1pk · £4.10 each£4.10Co-op Caramel Fudge Brownies
20pk · £0.21 each£4.10Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.36 each£0.75 off£1.45£2.20
Student Shop 🍜🎓🥫
Co-op White Toastie Bread Loaf 800G
800g · £1.13/kg£0.90Kronenbourg 1664 Biere Beer Lager 4x440ml Cans
4pk · £3.78/L£1 off£6.65£7.65Served - Indian: 1 Main + 2 Sides
£9.00Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottles 4 x 330ml
4pk · £6.48/L£1.75 off£8.55£10.30Corona Extra Bottles 10 x 330ml
10pk · £5.64/L£18.60Peroni Nastro Azzurro 10 x 330ml
10pk · £6.26/L£20.65Heineken Pure Malt Lager Cans 10 x 440ml
10pk · £3.63/L£15.95Cruzcampo Sevilla Beer Cans 10 x 440ml
10pk · £3.33/L£14.65Estrella Damm Barcelona 10 x 44cl
10pk · £4.85/L£21.35Strongbow Dark Fruit Cider Cans 4 x 440ml
4pk · £4.80/L£8.45Thatchers Gold Somerset Cider Cans 10 x 440ml
10pk · £3.64/L£16.00Carling Original Lager Beer Cans 10 x 440ml
10pk · £2.80/L£12.30Madrí Excepcional Cans 10 x 440ml
10pk · £4.09/L£18.00Corona Extra 4 x 440ml
4pk · £4.40/L£1.25 off£7.75£9.00Guinness Draught In Can 4x440ml
4pk · £4.94/L£8.70Inch's Medium Apple Cider 440ml
4pk · £3.78/L£6.65Kopparberg Premium Cider Mixed Fruit Cans 4 x 330ml
4pk · £6.59/L£8.70Kellogg's Crunchy Nut 460g
460g · £9.57/kg£4.40Co-op Porridge Oats 500g
500g · £1.34/kg30% off£0.67£0.95
Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷
Co-op Fairtrade Small Bananas
6pk · £0.21 each£1.25Co-op Irresistible Pinot Noir Wine 75cl
75cl · £15.33/L£11.50Co-op Fairtrade 99 160 Tea Bags
500g · £6.00/kg£3.00Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g
250g · £9.60/kg£2.40Co-op Brownie Pudding 350G
350g · £13.43/kg£4.70Maltesers Chocolate Treat Bag 68g
68g · £26.47/kg£1.80Co-op Fairtrade Chardonnay Wine 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Co-op Fairtrade Latte Sachets 7 x 17g (119g)
7pk · £13.03/kg£1.55Co-op Fairtrade Roses
1pk · £6.05 each£6.05Co-op Fairtrade Elegance Bouquet
1pk · £11.00 each£11.00Pacha Del Fuego Merlot 75cl
75cl · £15.33/L£11.50Stormhoek Shiraz 75cl
75cl · £7.13/L£5.35Stormhoek Moscato Rosé 75cl
75cl · £10.60/L£7.95Tilimuqui Alcohol Free Zero Sparkling 75cl
75cl · £7.67/L£1 off£5.75£6.75Co-op Fairtrade Shiraz 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Co-op Treat Blondie
1pk · £1.40 each£1.40Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £20.97/kg£0.45 off£1.95£2.40Maltesers Large Milk Chocolate Bag 158g
158g · £24.37/kg£3.85Co-op Irresistible Fairtrade Sauvignon Blanc Wine 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Co-op Fairtrade Shiraz Rosé 75cl
75cl · £13.27/L£9.95
Back to Routine ⏰☕
Co-op British Fresh Semi-Skimmed Milk 1.13L (2 Pints)
1.14L · £1.19/L£1.35£1.20 loyalty card (£1.06/L)Babybel Mini Original Cheese 6 x 20g
120g · £25.00/kg£3.00Co-op British Red Leicester Cheese 240g
240g · £10.08/kg30% off£2.42£3.45Co-op 0% Fat Greek Style Natural Yogurt 500g
500g · £2.60/kg£1.30£0.95 loyalty card (£1.90/kg)Co-op 8 Plain Tortilla Wraps
8pk · £0.21 each£1.65Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g
750g · £3.20/kg£2.40Co-op Mixed Berry Granola 500g
500g · £4.34/kg30% off£2.17£3.10Co-op 24 Wholewheat Biscuits
24pk · £0.06 each30% off£1.54£2.20Co-op Porridge Oats 1kg
1kg · £1.70/kg£1.70New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g
5pk · £0.29 each£0.80 off£1.45£2.25Hula Hoops Family Pack Crisps 6 x 24g
6pk · £20.14/kg£2.90Co-op Fairtrade Italian Style Ground Coffee 200g
200g · £19.25/kg£3.85Co-op Porridge Oats 500g
500g · £1.34/kg30% off£0.67£0.95Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G
475g · £13.68/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.42/kg)Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Co-op Royal Gala Apples 6 Pack
6pk · £0.45 each£2.70£1.59 loyalty card (£0.27 each)Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op Irresistible Wood Fired Prosciutto Cotto, Garlic Mushroom & Mascarpone 491g
491g · £13.24/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.15/kg)Co-op Mashed Potato 400g
400g · £3.13/kg£1.25Co-op Egg Noodles 275g
275g · £4.73/kg£1.30
Store Price Match 🥦
Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op All Butter Curved Croissants 194G
194g · £8.51/kg£1.65Co-op Soave Wine 75cl
75cl · £7.13/L£5.35Co-op Broccoli
1pk · £0.90 each£0.90£0.80 loyalty card (£0.80 each)Co-op Natural Mineral Water Still 2 Litre
2L · £0.43/L£0.85Co-op Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10£0.95 loyalty card (£0.32 each)Co-op 2 White Baguettes 300g
2pk · £0.78 each£1.55Co-op Soft White Bathroom Tissue 4 Rolls 2-Ply
4pk · £0.56 each£2.25Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g
800g · £2.75/kg£2.20Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G
65g · £10.00/kg£0.65Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread Loaf 400G
400g · £3.00/kg£1.20Warburtons Farmhouse Soft Bread 800g
800g · £2.50/kg£2.00Warburtons Danish Lighter White Bread 400g
400g · £3.63/kg£1.45Heinz Nature Creamed Porridge 120G
120g · £9.58/kg£1.15Heinz Nature Cheesy Tomato Pasta 120G
120g · £9.58/kg£1.15Organix Melty Carrot Puffs Organic Baby Finger Food Snack 20g
20g · £37.50/kg£0.75Aptamil Growing Up Milk Drink 200ML
200ml · £7.75/L£1.55Warburtons Soft Tiger Bloomer 600g
600g · £3.25/kg£1.95Cow & Gate 3 Toddler Milk from 1 Year 200ml
200ml · £5.75/L£1.15
Sandwiches, Wraps & Soups 🥪
Premium Lunch Meal Deal
£6.50Lunch Meal Deal
£5.00Co-op Tuna Crunch Sub Roll with Lettuce & Mayo
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Ham & Cheese Sub Roll with Mustard Mayo
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Mozzarella, Tomato & Pesto Pasta Salad 195g
195g · £18.97/kg£3.70Co-op Prawn Mayo Sandwich
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Cheese & Red Onion Sandwich
1pk · £1.90 each£1.90Co-op Chicken & Bacon Caesar Wrap
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Chicken & Bacon Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75Co-op Southern Fried Chicken Wrap
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Irresistible Aberdeen Angus Steak Grab Bag EACH
1pk · £4.95 each£4.95Co-op Chicken Mayo Sandwich
1pk · £2.75 each£2.75Co-op Tuna & Sweetcorn Sandwich
1pk · £3.60 each£3.60Co-op Tomato & Basil Chicken Pasta Bowl 290g
270g · £13.70/kg£3.70Co-op Chunky Vegetable Soup 600G
600g · £2.80/kg30% off£1.68£2.40Co-op Cheddar Cheese Sandwich
1pk · £1.95 each£1.95