Top picks
The Ned Sauvignon Blanc Wine 750ml
75cl · £17.00/L£3.50 off£12.75£16.25Walkers Wotsits Really Cheesy Multipack Crisp Snacks 6x16.5g
6pk · £19.19/kg£1.05 off£1.90£2.95Mars Chocolate Caramel Ice Cream Bars 4pk (4 x 40g)
192g · £12.24/kg£1.50 off£2.35£3.85Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 2L
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £15.43/kg£0.95 off£1.45£2.40Coca-Cola Zero Sugar 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Diet Coke 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Fanta Fruit Twist 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Snickers Chocolate Peanut Ice Cream Bars 4pack (4 x 45.6g)
215g · £10.93/kg£1.50 off£2.35£3.85Dr Pepper Zero 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Fanta Orange Zero 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Dr Pepper 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Viña Sol Original 75cl
75cl · £12.93/L£2 off£9.70£11.70Pepsi Max Cherry No Sugar Cola 500ml
500ml · £6.10/L2 for £3.60£3.05Pepsi Max No Sugar Cola Bottle 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Diet Coke 500ml
500ml · £5.00/L2 for £3.60£2.50Tyrrells Mature Cheddar & Chive Sharing Crisps 150g
150g · £15.00/kg£0.75 off£2.25£3.00Fanta Orange 2L
2L · £1.43/L2 for £3.60£2.85Sprite 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90
Salad & Herbs
Pizza Express House Light Dressing 235ml
235ml · £10.85/L£1.10 off£2.55£3.65
Milk, Eggs, Dairy
Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 2L
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Lurpak Lighter Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £9.00/kg£1.50 off£3.60£5.10Alpro Barista Oat Long Life Drink 1L
1L · £2.00/L£0.80 off£2.00£2.80Flora Original 450g
450g · £4.78/kg£0.55 off£2.15£2.70Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £9.00/kg£1.50 off£3.60£5.10Alpro Almond No Sugars Roasted Long Life Drink 1L
1L · £2.00/L£0.75 off£2.00£2.75Stork Spread 500g
500g · £4.90/kg£0.35 off£2.45£2.80Clover Spread butter 500g
500g · £4.20/kg£1.10 off£2.10£3.20
Cheese
Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3 Pack Multipack 123g (3 x 41g)
123g · £24.39/kg3 for £4.50£3.00Dairylea Lunchers Ham 'N' Cheese Cheese Snack 65g
65g · £28.46/kg3 for £4.50£1.85Cathedral City Our Extra Mature Cheddar 350g
350g · £11.14/kg£0.90 off£3.90£4.80Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350g
350g · £11.14/kg£0.90 off£3.90£4.80
Yoghurt
Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)
4pk · £5.88/kg3 for £4.50£2.00Muller Corner Vanilla Chocolate Balls and Banana Chocolate Flakes Yogurts
4pk · £4.33/kg£1.30 off£2.15£3.45Activia Peach No Added Sugar Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10Activia Raspberry No Added Sugar Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10Peppa Pig Strawberry Fromage Frais 6 x 45g (270g)
6pk · £3.89/kg£0.30 off£1.05£1.35Activia Strawberry Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10Yeo Valley Organic Wholemilk Raspberry Yogurt 450G
450g · £4.11/kg£0.60 off£1.85£2.45Yeo Valley Organic Strawberry Creamy Bio Live Yogurt 450g
450g · £4.11/kg£0.60 off£1.85£2.45Ehrmann High Protein Double Choc 200g
200g · £9.75/kg2 for £3.15£1.95
Meat, Poultry, Fish
Co-op 6 Frankfurters 300g
300g · £14.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op Smoked Crispy Cooked Bacon 65G
65g · £65.38/kg2 for £6.70£4.25Co-op British Chicken Breast Fillets 580G
580g · £9.22/kg2 for £8.90£5.35Co-op British Chicken Thigh Fillets 500G
500g · £11.40/kg2 for £8.90£5.70Co-op 2 Salmon Fillets 220g
220g · £22.50/kg2 for £8.90£4.95Co-op Outdoor Bred 4 Pork Loin Steaks 440g
440g · £12.50/kg2 for £8.90£5.50Co-op Irresistible Air Dry Cured 6 Unsmoked Back Bacon Rashers 230g
230g · £19.13/kg2 for £6.50£4.40Co-op Irresistible 6 Air Dry Cured Smoked Back Bacon Rashers 230g
230g · £19.13/kg2 for £6.50£4.40Co-op Irresistible Pork and Caramelised Onion Sausages 400g
400g · £10.13/kg2 for £6.50£4.05Co-op Irresistible Pork Sausages 400G
400g · £10.13/kg2 for £6.50£4.05Co-op Irresistible 10 Pork Chipolata Sausages 340g
340g · £11.91/kg2 for £6.50£4.05Co-op Irresistible Cumberland Sausages 400G
400g · £10.13/kg2 for £6.50£4.05Co-op British 4 Beef Quarter Pounder Burgers 454g
454g · £10.24/kg2 for £6.50£4.65Richmond 8 Thick Pork Sausages 410g
410g · £5.49/kg£0.75 off£2.25£3.00
Meat Alternatives
Quorn Totally Vegan Smoky Ham Free Slices 100g
100g · £34.00/kg2 for £4.50£3.40Linda McCartney's 6 Vegetarian Sausages 270g
270g · £11.11/kg3 for £7£3.00
Deli, Dips, Food To Go
Co-op Ready to Eat Sliced Chicken Breast 170g
170g · £25.59/kg2 for £6.70£4.35Co-op Irresistible Thick Cut Honey Roast Ham 120G
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op Irresistible Finely Sliced Ham 120G
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op 18 Italian Milano Salami Slices 80g
80g · £38.75/kg2 for £4.50£3.10Co-op Corned Beef 120g
120g · £25.83/kg2 for £4.50£3.10Co-op British Roast Turkey 120g
120g · £30.00/kg2 for £4.50£3.60Co-op Steak & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Ginsters Cornish Pasty 227g
227g · £8.81/kg£0.90 off£2.00£2.90BOL Protein Power Soup Garden Pea & Spinach
600g · £4.67/kg£1 off£2.80£3.80Co-op Irresistible Wiltshire Cured Breaded Ham 120g
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op Irresistible Wiltshire Cured Ham 120G
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op Flamegrilled Chicken Slices 130G
130g · £30.77/kg2 for £6.70£4.00Pukka All Steak Pie 209g
209g · £10.77/kg£0.85 off£2.25£3.10Co-op 6 Sausage Rolls 360g
330g · £6.67/kg£0.35 off£2.20£2.55Co-op Irresistible Topside Of Beef 100G
100g · £44.50/kg2 for £6.70£4.45Co-op British Roast Chicken Breast 120G
120g · £23.33/kg2 for £4.50£2.80Co-op British Honey Roast Ham 5 Slices 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Co-op 5 British Outdoor Bred Cooked Ham 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G
200g · £11.00/kg£0.35 off£2.20£2.55Co-op Irresistible Butter Basted Turkey 120G
120g · £37.08/kg2 for £6.70£4.45Co-op British Breaded Ham 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90
Bakery
Mr Kipling Bakewell Slices 6 Pack
6pk · £0.30 each£1.70 off£1.80£3.50Co-op Steak & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g
5pk · £0.29 each£0.80 off£1.45£2.25Patak's The Original 2 Flame Baked Plain Naans
220g · £7.73/kg£0.85 off£1.70£2.55Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.36 each£0.75 off£1.45£2.20Warburtons 6 Crumpets
6pk · £0.13 each£0.25 off£0.80£1.05Warburtons 4 Sliced Brioche Burger Buns
4pk · £0.56 each£0.70 off£2.25£2.95Mr Kipling Mini Battenbergs 5 Pack
5pk · £0.35 each£1.45 off£1.75£3.20Pukka All Steak Pie 209g
209g · £10.77/kg£0.85 off£2.25£3.10Bonne Maman Madeleine 175G
175g · £13.14/kg£1.35 off£2.30£3.65Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G
200g · £11.00/kg£0.35 off£2.20£2.55Mrs Crimble's 6 Big Choc Macaroons 195g
195g · £8.21/kg£0.60 off£1.60£2.20Mr Kipling 4 Custard Cream Whirls
1pk · £1.40 each£0.55 off£1.40£1.95
Pizza, Pasta, Ready Meals
Aunt Bessie's 10 Glorious Golden Yorkshire Puddings 190g
190g · £15.53/kg3 for £7£2.95Co-op Chicken & Bacon Pasta Bake 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Steak & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Co-op Macaroni Cheese 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Spaghetti Bolognese 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Tomato & Mozzarella Pasta Bake 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Good Fuel Chicken Tikka Masala 400g
400g · £12.50/kg2 for £7.10£5.00Pukka All Steak Pie 209g
209g · £10.77/kg£0.85 off£2.25£3.10Co-op Classic Menu Cottage Pie 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Sausage & Mash 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Hunters Chicken & Paprika Potatoes 350g
350g · £12.71/kg2 for £7.10£4.45Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G
200g · £11.00/kg£0.35 off£2.20£2.55Co-op Dirty Fries 330g
330g · £13.48/kg2 for £7.10£4.45Co-op GoodFuel Piri Piri Chicken 380g
380g · £13.68/kg2 for £7.10£5.20Co-op Chilli Con Carne & Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Chicken Chow Mein 350g
350g · £12.71/kg2 for £7.10£4.45Co-op Sweet & Sour Chicken with Egg Fried Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Traditional Fish Pie 400G
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Good Fuel Creamy Sweet Potato & Kale Pasta 230g
250g · £16.40/kg2 for £7.10£4.10
Desserts
English Cheesecake Company 2 Vanilla & Biscoff Cheesecake Slices 180g
2pk · £17.50/kg£1.20 off£3.15£4.35Ambrosia Devon Custard 4 x 120g (480g)
4pk · £5.83/kg£0.75 off£2.80£3.55Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.36 each£0.75 off£1.45£2.20Ambrosia Deluxe Custard 750g
750g · £3.93/kg£0.70 off£2.95£3.65
Ice Cream
Mars Chocolate Caramel Ice Cream Bars 4pk (4 x 40g)
192g · £12.24/kg£1.50 off£2.35£3.85Häagen-Dazs Cookies & Cream Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Cornetto Classico Ice Cream Cone 6x 90 ml
6pk · £5.37/L£1.50 off£2.90£4.40Snickers Chocolate Peanut Ice Cream Bars 4pack (4 x 45.6g)
215g · £10.93/kg£1.50 off£2.35£3.85Häagen-Dazs Caramel, Biscuit & Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Nuii Salted Caramel & Australian Macadamia Ice Cream 3x90ml
3pk · £12.04/L£2.50 off£3.25£5.75Häagen-Dazs Strawberry Cheesecake Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Nuii Dark Chocolate & Nordic Berry Ice Cream 3 x 90ml
3pk · £12.04/L£2.50 off£3.25£5.75Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Nuii 3 Peanut Butter & Canadian Maple Syrup 270ml
3pk · £12.04/L£2.50 off£3.25£5.75Häagen-Dazs Vanilla Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Häagen-Dazs Limited Edition Pistachio & Cream Ice Cream 347g
420ml · £10.83/L£2.30 off£4.55£6.85Häagen-Dazs Chunky Salted Caramel Ice Cream Sticks 3x80ml
3pk · £13.33/L£1.75 off£3.20£4.95Ben & Jerry's Cookie Vermont-ster Sundae Ice Cream 427 ML
427ml · £10.07/L£2.20 off£4.30£6.50Lotus Biscoff Sandwiches 320ml
4pk · £9.06/L£1.75 off£2.90£4.65Ben & Jerry's Sundae Dulce De-Lish 427ml
427ml · £10.07/L£2.20 off£4.30£6.50Solero Exotic Ice Cream 3 x 90 ml
270ml · £13.15/L3 for £7£3.55Rowntree's Fruit Pastilles Ice Lollies 4 x 65ml
4pk · £12.69/L3 for £7£3.30Ben & Jerry's Ice Cream Sandwich Cookie Dough Sandwich 4x 68ml 4MP
4pk · £15.63/L£1.50 off£4.25£5.75Kelly's Cornish Honeycomb Crunch Ice Cream 950ml
950ml · £3.58/L£1.25 off£3.40£4.65Kelly's Cornish Clotted Cream 950ml
950ml · £3.58/L£1.25 off£3.40£4.65Fab Strawberry Ice Lollies 6x58ml
6pk · £6.47/L£0.75 off£2.25£3.00Lotus Biscoff with Biscoff Pieces 425ml
425ml · £6.71/L£1.25 off£2.85£4.10Mackie's of Scotland Traditional Real Dairy Ice Cream 1L
1L · £3.40/L£1 off£3.40£4.40
Frozen
McCain Home Chips Straight 1kg
1kg · £3.75/kg3 for £7£3.75McCain Crispy French Fries 900g
900g · £4.17/kg3 for £7£3.75McCain Lightly Spiced Wedges 650g
650g · £4.92/kg3 for £7£3.20Young's Chip Shop 4 Omega 3 Fish Fillets 400g
400g · £10.00/kg£1.25 off£4.00£5.25Aunt Bessie's Crispy & Fluffy Roasties 600g
600g · £5.25/kg3 for £7£3.15Birds Eye 2 Crispy Chicken in Tempura Batter 170g
170g · £20.29/kg3 for £7£3.45Birds Eye 12 Chicken Dippers 220g
220g · £14.32/kg3 for £7£3.15Birds Eye 4 Chicken Burgers 200G
200g · £15.75/kg3 for £7£3.15Birds Eye Garden Peas 800g
800g · £3.94/kg3 for £7£3.15Birds Eye 2 Battered Fish Fillets 200g
200g · £14.50/kg3 for £7£2.90Young's Admiral's Fish Pie 300g
300g · £11.00/kg3 for £7£3.30Linda McCartney's 6 Vegetarian Sausages 270g
270g · £11.11/kg3 for £7£3.00Richmond 12 Thick Pork Sausages 516g
516g · £5.62/kg3 for £7£2.90
Crisps, Snacks, Biscuits
Walkers Wotsits Really Cheesy Multipack Crisp Snacks 6x16.5g
6pk · £19.19/kg£1.05 off£1.90£2.95Tyrrells Mature Cheddar & Chive Sharing Crisps 150g
150g · £15.00/kg£0.75 off£2.25£3.00Ember Original Recipe Biltong 45g
45g · £95.56/kg2 for £6.70£4.30McVitie's Dark Chocolate Digestive Biscuits 433g
433g · £6.58/kg£1.20 off£2.85£4.05LU Le Petit Citron Lemon Flavoured Soft Bake Biscuits 5 Pack Multipack 140g (5 x 28g)
140g · £10.71/kg£1.30 off£1.50£2.80Weetabix Cereal 24 Pack
24pk · £0.14 each£1 off£3.40£4.40Old El Paso Crunchy Original Tortilla Nachips 185g
185g · £9.19/kg£0.85 off£1.70£2.55KP Original Salted Peanuts 250g
250g · £12.40/kg£0.75 off£3.10£3.85Jacobs Tuc Sandwich Crackers 150G
150g · £10.00/kg£0.45 off£1.50£1.95Pom-Bear Original Multipack Crisps 6x13g
6pk · £0.29 each£1 off£1.75£2.75Tyrrells Sea Salt & Cider Vinegar Sharing Crisps 150g
150g · £15.00/kg£0.75 off£2.25£3.00McVitie's Milk Chocolate Digestive Biscuits 433g
433g · £6.58/kg£1.20 off£2.85£4.05Peperami The Original 5 x 20g (100g)
5pk · £33.00/kg3 for £4.50£3.30Nakd Blueberry Muffin 4x35G
4pk · £20.00/kg£0.90 off£2.80£3.70Barebells Soft Protein Bar Banana Dream 55g
55g · £42.73/kg£0.80 off£2.35£3.15Ritz The Original Baked Cracker Box 150g
150g · £7.33/kg£0.35 off£1.10£1.45Patak's 8 Plain Pappadums 64g
64g · £27.34/kg£1.25 off£1.75£3.00Go Ahead Yogurt Breaks Forest Fruit 142g
4pk · £0.43 each£0.70 off£1.70£2.40Tyrrells Lightly Sea Salted Sharing Crisps 150g
150g · £15.00/kg£0.75 off£2.25£3.00Walkers Quavers Cheese 6X16G
6pk · £19.79/kg£1.05 off£1.90£2.95McVitie's Digestives The Caramel One with a Milk Chocolate Flavour Coating 250g
250g · £8.00/kg£1 off£2.00£3.00Nakd Cocoa Orange Fruit & Nut Bars 4 x 35g
4pk · £20.00/kg£0.90 off£2.80£3.70Barebells Soft Protein Bar Caramel Choco 55g
55g · £42.73/kg£0.80 off£2.35£3.15Doritos Tangy Cheese 140G
140g · £12.14/kg£0.70 off£1.70£2.40Walkers Baked Cheese & Onion Snacks Crisps 6 x 22g
6pk · £15.15/kg£0.95 off£2.00£2.95Bahlsen Choco Leibniz Milk 111g
111g · £15.32/kg£0.90 off£1.70£2.60Cadbury Brunch Oats Chocolate Chip Cereal Bars, 4 Pack Multipack 112g (4 x 28g)
112g · £10.27/kg£0.65 off£1.15£1.80Barebells Peanut Butter Protein Bar 55g
55g · £42.73/kg£0.80 off£2.35£3.15Doritos Cool Original 140G
140g · £12.14/kg£0.70 off£1.70£2.40KP Real Mccoys Classic Variety Potato Chips 6x25g
6pk · £13.33/kg£0.90 off£2.00£2.90KP Real Mccoys Meaty Variety Potato Chips 6x25g
6pk · £13.33/kg£0.90 off£2.00£2.90Barebells Protein Bar Cookies & Cream 55g
55g · £42.73/kg£0.80 off£2.35£3.15Doritos Chilli Heatwave 140G
140g · £12.14/kg£0.70 off£1.70£2.40Walkers Classic Variety Multipack Crisps 6x25g
6pk · £12.67/kg£0.85 off£1.90£2.75Wagon Wheels Jammie Biscuits 6 pack
6pk · £0.25 each£0.40 off£1.50£1.90Trek Lotus Biscoff 55g
55g · £40.91/kg£0.50 off£2.25£2.75Walkers Squares Variety 6X22G
6pk · £14.39/kg£0.85 off£1.90£2.75Pringles Sour Cream & Onion 165g
165g · £13.64/kg£0.50 off£2.25£2.75Jammie Dodgers 8 Biscuits Raspberry Flavour 140G
140g · £6.43/kg£0.30 off£0.90£1.20Pringles Texas BBQ Sauce 165g
165g · £13.64/kg£0.50 off£2.25£2.75McVitie's 10 The Original Jaffa Cakes
120pk · £0.01 each£0.25 off£1.40£1.65Pringles Salt & Vinegar 165g
165g · £13.64/kg£0.50 off£2.25£2.75Pringles Original 165g
165g · £13.64/kg£0.50 off£2.25£2.75Fulfil Chocolate Peanut & Caramel Flavour Protein & Vitamin Bar 40g
40g · £48.75/kg£0.50 off£1.95£2.45
Chocolate & Sweets
Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £15.43/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 120 g
120g · £14.17/kg£0.70 off£1.70£2.40Munchies Fudgey Salted Caramel Flavour 97g
97g · £14.95/kg£0.95 off£1.45£2.40McVitie's Penguin Milk Chocolate Biscuit bar 7pk
7pk · £0.21 each£1.05 off£1.45£2.50Tic Tac Fresh Mint 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95M&M's Peanut Milk Chocolate Bag 112g
112g · £15.18/kg£0.70 off£1.70£2.40Skittles Fruits Sweets Bag 136g
136g · £7.72/kg£0.15 off£1.05£1.20Cadbury Dairy Milk Oreo Chocolate Bar 120g
120g · £14.17/kg£0.70 off£1.70£2.40McVitie's 7 Gold Bars 124g
7pk · £0.21 each£0.90 off£1.45£2.35Tic Tac Mixers Cherry Cola 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £20.97/kg£0.45 off£1.95£2.40Swizzels Scrumptious Sweets 173G
173g · £6.07/kg£0.45 off£1.05£1.50Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 120g
120g · £14.17/kg£0.70 off£1.70£2.40Cadbury Timeout 5-pack Milk Chocolate Wafer Biscuit Bars Multipack (5x 18g bars) 90 g
90g · £12.78/kg£0.80 off£1.15£1.95Tic Tac Lime & Orange 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95Aero Caramel Flavour Bubbles 92g
92g · £15.76/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar 110g
110g · £15.45/kg£0.70 off£1.70£2.40Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 130g
130g · £8.46/kg£0.35 off£1.10£1.45Tic Tac Fruit Adventure 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105G
105g · £13.81/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Dairy Milk Classic Chocolate Bar 110g
110g · £15.45/kg£0.70 off£1.70£2.40Maynards Bassetts Sports Mix Candy 130g
130g · £8.46/kg£0.35 off£1.10£1.45Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g
92g · £15.76/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Dairy Milk Daim Chocolate Bar 120g
120g · £14.17/kg£0.70 off£1.70£2.40Maynards Bassetts Wine Gums Candy 130g
130g · £8.46/kg£0.35 off£1.10£1.45Munchies Milk Chocolate Sharing Bag 104g
104g · £13.94/kg£0.95 off£1.45£2.40NOMO Vegan & Free From Caramel Choc Bar 38g
38g · £35.53/kg£0.65 off£1.35£2.00Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g
112g · £15.18/kg£0.70 off£1.70£2.40Haribo Starmix Sweets Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Toblerone Milk Chocolate Bar 100g
100g · £22.00/kg£0.30 off£2.20£2.50M&M's Minis Milk Chocolate Bag 115g
115g · £14.78/kg£0.70 off£1.70£2.40Haribo Supermix Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45M&M’s Crispy Pouch 107g
107g · £15.89/kg£0.70 off£1.70£2.40HARIBO Nostalgix 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Galaxy Minstrels Milk Chocolate Bag 118g
118g · £16.53/kg£0.45 off£1.95£2.40Haribo Giant Strawbs Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Revels Milk Chocolate Bag 101g
101g · £19.31/kg£0.45 off£1.95£2.40Skittles Giants Gooeys Fruit Sweets Bag 125g
125g · £8.40/kg£0.15 off£1.05£1.20Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g
74g · £26.35/kg£0.45 off£1.95£2.40Skittles Chewies Fruit Sweets Bag 137g
137g · £7.66/kg£0.15 off£1.05£1.20Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g
112g · £17.41/kg£0.45 off£1.95£2.40Starburst Fruits Sweets Bag 138g
138g · £7.61/kg£0.15 off£1.05£1.20Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bag 100g
100g · £19.50/kg£0.45 off£1.95£2.40Terry's Chocolate Orange Milk Bar 90g
90g · £12.78/kg£0.50 off£1.15£1.65
Fruit Juice & Smoothies
Innocent Plus Berry Set Go Raspberry & Cherry Juice 750ml
750ml · £4.60/L£1.95 off£3.45£5.40Innocent Apple Juice 1.35L
1.35L · £2.96/L£1.60 off£4.00£5.60Innocent Smoothie Mangoes Passion Fruits & Apples 750ml
750ml · £3.87/L£1.50 off£2.90£4.40Innocent Smoothie Strawberries & Bananas 750ml
750ml · £3.87/L£1.50 off£2.90£4.40
Water, Soft Drinks, Mixers
Coca-Cola Zero Sugar 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Diet Coke 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Dr Pepper 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Oasis Summer Fruits Juice Drink 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.60£2.25Rubicon Spring Black Cherry Raspberry Flavoured Sparkling Spring Water 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.60£2.25Lucozade Sport Raspberry 500ml
500ml · £4.80/L2 for £3.60£2.40Monster Energy Ultra 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.95£2.55Monster Energy Drink Ultra Rosa Zero Sugar 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.95£2.55Monster Energy Drink Zero Sugar 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.95£2.55Fanta Fruit Twist 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Fanta Orange Zero 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Dr Pepper Zero 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Pepsi Max Cherry No Sugar Cola 500ml
500ml · £6.10/L2 for £3.60£3.05Pepsi Max No Sugar Cola Bottle 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Diet Coke 500ml
500ml · £5.00/L2 for £3.60£2.50Lucozade Energy Original 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.35£2.25Lucozade Energy Orange 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.35£2.25Ribena Blackcurrant Squash 500ml
500ml · £4.40/L2 for £3£2.20Fanta Orange 2L
2L · £1.43/L2 for £3.60£2.85Fanta Lemon 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Sprite 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Coca-Cola Zero Sugar 500ml
500ml · £4.20/L2 for £3.60£2.10Lucozade Sport Drink Orange 500ml
500ml · £4.80/L2 for £3.60£2.40Lipton Ice Tea Peach 500ML
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Red Bull Energy Drink, Sugar Free, 355ml
355ml · £8.03/L2 for £4.60£2.85Red Bull White Pch S/F Smmr Edtn 355ml
355ml · £8.03/L2 for £4.60£2.85Vimto No Added Sugar Real Fruit Squash 1 Litre
1L · £1.75/L£1.30 off£1.75£3.05Fanta Fruit Twist 500ml
500ml · £5.60/L2 for £3.60£2.80Dr Pepper 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Fanta Zero Orange 500ml
500ml · £4.70/L2 for £3.60£2.35Diet Coke 1.25L
1.25L · £1.28/L£0.60 off£1.60£2.20Red Bull Energy Drink, Sugar Free 250ml
250ml · £9.00/L2 for £3.55£2.25Robinsons Fruit Creations Orange & Mango Squash Bottle, 1L
1L · £2.30/L£1.10 off£2.30£3.40Starbucks Caffè Latte Chilled Coffee 220ml
220ml · £5.68/L£1.25 off£1.25£2.507UP Zero Sugar 2 Litres
2L · £1.03/L£0.65 off£2.05£2.70London Essence Original Indian Tonic Water Multipack Mini Cans, 6x150ml
6pk · £4.50/L£0.95 off£4.05£5.00Coca-Cola Zero Sugar 1.25L
1.25L · £1.28/L£0.60 off£1.60£2.20Fruit Shoot Apple & Blackcurrant Bottle Multipack Juice 4x200ml
4pk · £4.00/L2 for £4.20£3.20Fruit Shoot Orange Juice Multipack 4x200ml
4pk · £4.00/L2 for £4.20£3.20Starbucks 2 Doubleshot Espresso 200ml
200ml · £7.25/L£1.15 off£1.45£2.60Robinsons Fruit Creations Peach & Raspberry 1L
1L · £2.25/L£0.80 off£2.25£3.05Boost Energy Original 250ml
250ml · £4.20/L2 for £1.80£1.05Schweppes Lemonade 2L
2L · £0.88/L£0.35 off£1.75£2.10Lucozade Sport Orange Multipack 4 x 500ml
4pk · £2.20/L£1 off£4.40£5.40Innocent Plus Bolt from The Blue Guava & Lime Juice 750ml
750ml · £4.60/L£1.95 off£3.45£5.40Pepsi Regular 1.25LTR
1.25L · £1.36/L£0.55 off£1.70£2.25Schweppes Slimline Lemonade 2L
2L · £0.88/L£0.35 off£1.75£2.10Nescafé Espresso Concentrated Iced Caramel Flavour 500ml
500ml · £9.00/L£1 off£4.50£5.50Pepsi Max Cherry No Sugar Cola Bottle 1.25L
1.25L · £1.36/L£0.40 off£1.70£2.10Pepsi Max No Sugar Cola 1.25L
1.25L · £1.36/L£0.40 off£1.70£2.10View all (52)
Beer & Cider
Desperados Tequila Lager Beer Bottle 650ml
650ml · £8.00/L3 for £9£5.20Asahi Super Dry Lager Beer Bottle 620ml
620ml · £7.82/L3 for £9£4.85Estrella Damm Premium Lager Beer Bottle 660ml
660ml · £7.35/L3 for £9£4.85Brewgooder Mixed Craft Cans 4 x 330ml
4pk · £5.80/L£1 off£7.65£8.65Bud Zero 4x300ml
4pk · £3.41/L£1.50 off£4.50£6.00Tyskie Beer Single Bottle 650ml
650ml · £7.23/L3 for £9£4.70Madrí Excepcional Lager Single Bottle 660ml
660ml · £7.05/L3 for £9£4.65Birra Moretti Lager Beer Single Bottle 660ml
660ml · £6.82/L3 for £9£4.50Hobgoblin Session IPA 4 x 440ml
4pk · £3.01/L£1 off£5.30£6.30Staropramen Premium Czech Lager Bottle 660ml
660ml · £6.82/L3 for £9£4.50Budweiser Lager Beer Bottle 660ml
660ml · £6.74/L3 for £9£4.45Stella Artois Belgium Premium Lager Beer Bottle 660ml
660ml · £6.74/L3 for £9£4.45San Miguel Especial 620ml
620ml · £7.18/L3 for £9£4.45Heineken Lager Beer Single Bottle 650ml
650ml · £6.62/L3 for £9£4.30Cruzcampo Sevilla 660ml
660ml · £6.44/L3 for £9£4.25Henry Westons British Vintage Cider 500ml
500ml · £8.60/L3 for £9£4.30Henry Westons Medium Dry Cloudy Vintage Cider Bottle 500ml
500ml · £8.60/L3 for £9£4.30Thatchers Katy Cider Single Bottle 500ml
500ml · £8.60/L3 for £9£4.30Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottles 4 x 330ml
4pk · £6.48/L£1.75 off£8.55£10.30Thatchers Vintage Founder's Cider 500ml
500ml · £8.60/L3 for £9£4.30Kopparberg Premium Cider with Mixed Fruit 500ml
500ml · £8.20/L3 for £9£4.10Kopparberg Premium Cider With Strawberry & Lime 500ml
500ml · £8.20/L3 for £9£4.10Corona Extra 4 x 440ml
4pk · £4.40/L£1.25 off£7.75£9.00Old Mout Cider Berries & Cherries 500ml
500ml · £8.20/L3 for £9£4.10Old Mout Cider Pineapple & Raspberry Single Bottle 500ml
500ml · £8.20/L3 for £9£4.10BrewDog Wingman Session IPA 440ml
440ml · £9.55/L3 for £9£4.20Carling Black Label 4 x 568ml
4pk · £3.52/L£1 off£8.00£9.00BrewDog Hazy Jane New England IPA 440ml
440ml · £9.55/L3 for £9£4.20BrewDog Elvis Juice Grapefruit infused IPA Can 440ml
440ml · £9.55/L3 for £9£4.20BrewDog Punk IPA Post Modern Classic Can 440ml
440ml · £9.55/L3 for £9£4.20Kronenbourg 1664 Biere Beer Lager 4x440ml Cans
4pk · £3.78/L£1 off£6.65£7.65Henry Westons Vintage Cider Single Bottle 500ml
500ml · £6.50/L3 for £9£3.25Timothy Taylor's Landlord 500ml
500ml · £8.00/L3 for £9£4.00Erdinger Weissbier Wheat Beer Bottle 500ml
500ml · £8.00/L3 for £9£4.00Heineken Lager Beer Cans 4 x 440ml
4pk · £4.15/L£0.90 off£7.30£8.20Newcastle Brown Ale 550ml Bottle
550ml · £5.64/L3 for £9£3.10Coors 4 x 440ml
4pk · £3.10/L£0.75 off£5.45£6.20Menabrea Birra Bionda Premium Lager Beer Bottle 660ml
660ml · £6.74/L3 for £9£4.45Theakston Old Peculier 500ml
500ml · £7.00/L3 for £9£3.50
Wine & Sparkling
The Ned Sauvignon Blanc Wine 750ml
75cl · £17.00/L£3.50 off£12.75£16.25Trivento Reserve Malbec Wine 75cl
75cl · £15.40/L£2 off£11.55£13.55La Vieille Ferme Rosé Wine 750ml
75cl · £14.53/L£1.25 off£10.90£12.15Taylor's Select Ruby Port 75cl
75cl · £20.60/L£2.50 off£15.45£17.95Viña Sol Original 75cl
75cl · £12.93/L£2 off£9.70£11.70Jam Shed Shiraz Red Wine 75cl
75cl · £14.00/L£2 off£10.50£12.50Casillero del Diablo Sauvignon Blanc 75cl
75cl · £14.33/L£1.75 off£10.75£12.50The Interlude Pinot Noir 75cl
75cl · £14.33/L£1.75 off£10.75£12.50Barefoot Pinot Grigio Wine 750ml
75cl · £14.53/L£1.25 off£10.90£12.15Casillero del Diablo Cabernet Sauvignon Wine 75cl
75cl · £14.33/L£1.75 off£10.75£12.50Turano Pinot Grigio 75CL
75cl · £11.27/L£1 off£8.45£9.45Tilimuqui Malbec 75cl
75cl · £15.13/L£1.50 off£11.35£12.85Barefoot Merlot Wine 750ml
75cl · £15.00/L£1.25 off£11.25£12.50McGuigan Black Label Shiraz Wine 75cl
75cl · £13.20/L£1.25 off£9.90£11.15
Spirits & Premixed Drinks
Smirnoff No. 21 Vodka 1L
1L · £28.00/L£6 off£28.00£34.00WKD Original Blue Vodka Mix 700ml
700ml · £7.57/L3 for £10£5.30Absolut Vodka & Sprite 250ml
250ml · £14.00/L3 for £10£3.50Gordon's Premium Pink Distilled Gin and Tonic 250ml
250ml · £13.80/L3 for £10£3.45Tamnavulin Speyside Single Malt Scotch Whisky Double Cask 70cl
70cl · £50.29/L£13.50 off£35.20£48.70Gordons Special Dry London Gin 1L
1L · £27.00/L£7 off£27.00£34.00Captain Morgans Spiced Rum 1 Litre
1L · £27.00/L£7 off£27.00£34.00Martell Cognac 70cl
70cl · £59.79/L£9.50 off£41.85£51.35Gordon's Special Dry London Gin and Slimline Tonic Ready to Drink 250ml Can
250ml · £13.80/L3 for £10£3.45Smirnoff Raspberry Crush & Lemonade 5% vol Ready To Drink Premix 250ml Can
250ml · £13.80/L3 for £10£3.45Gordon's London Dry Gin with Tonic 250ml Ready to Drink Premix Can
250ml · £13.80/L3 for £10£3.45Bell's Blended Scotch Whisky, 1L
1L · £28.35/L£7 off£28.35£35.35The Kraken Black Spiced Rum 70cl
70cl · £47.93/L£6.50 off£33.55£40.05Tanqueray London Dry Gin 70cl
70cl · £43.00/L£4.25 off£30.10£34.35Whyte and Mackay Scotch Whisky 70CL
70cl · £33.00/L£3.25 off£23.10£26.35Absolut Original Swedish Vodka 70cl
70cl · £40.64/L£5.25 off£28.45£33.70
Cooking Sauces & Ingredients
Bisto Best Beef Gravy 230g
230g · £17.83/kg£1.05 off£4.10£5.15Patak's Punjabi Style Tikka Masala Curry Kit 270g
270g · £8.70/kg£1.50 off£2.35£3.85Patak's The Original Korma Cooking Sauce 450g
450g · £4.67/kg£1 off£2.10£3.10Bens Original Sweet And Sour Extra Pineapple Sauce 450G
450g · £5.44/kg£0.65 off£2.45£3.10Bens Original Medium Chilli Con Carne 450G
450g · £5.44/kg£0.65 off£2.45£3.10Patak's The Original Tikka Masala Cooking Sauce 450g
450g · £4.67/kg£1 off£2.10£3.10
Tins & Cans
Heinz Beanz in A Rich Tomato Sauce with Richmond Pork Sausages 415g
415g · £6.27/kg2 for £3.85£2.60Heinz Spaghetti In a Rich Tomato Sauce With Richmond Pork Sausages 400g
400g · £6.50/kg2 for £3.85£2.60Heinz Beef Ravioli 400g
400g · £6.50/kg2 for £3.85£2.60Heinz Big Soup Chicken & Veg 400g
400g · £7.38/kg2 for £3.85£2.95Heinz Big Soup Beef & Vegetable 400g
400g · £7.38/kg2 for £3.85£2.95Princes Pineapple Slices in Juice 432g
432g · £2.55/kg£0.40 off£1.10£1.50Heinz Baked Beanz 415g
415g · £4.46/kg2 for £2.55£1.85Heinz No Added Sugar Baked Beanz 415g
415g · £4.46/kg2 for £2.55£1.85Heinz Spaghetti Hoops 400g
400g · £4.13/kg2 for £2.55£1.65Heinz Vegetable Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Classic Scotch Broth 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Cream of Mushroom Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Princes Peach Slices with Juice 410g
400g · £2.75/kg£0.30 off£1.10£1.40Heinz Baked Beanz 200g
200g · £6.50/kg2 for £1.65£1.30Heinz Oxtail Soup 400G
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Cream of Tomato Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Cream of Chicken Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Princes Fruit Cocktail with Juice 410g
410g · £2.68/kg£0.25 off£1.10£1.35Batchelors Cup A Soup Potato & Leek 107G
107g · £14.02/kg£0.40 off£1.50£1.90Batchelors Cup a Soup Chicken & Vegetable with Croutons 4 Sachets 110g
110g · £13.64/kg£0.40 off£1.50£1.90Batchelors Cup A Soup Chicken 4 Sachets 81G
81g · £18.52/kg£0.40 off£1.50£1.90
Sugar, Flour, Baking
Betty Crocker Indulgent Chocolate Fudge Icing 400G
400g · £7.13/kg£1 off£2.85£3.85Betty Crocker Velvety Vanilla Cake Mix 425g
425g · £6.71/kg£1.05 off£2.85£3.90Betty Crocker Vanilla Buttercream Flavour Icing 400G
400g · £7.13/kg£1 off£2.85£3.85Betty Crocker Devil's Food Cake Mix 425g
425g · £6.71/kg£1.05 off£2.85£3.90
Rice, Pasta, Pulses, Noodles
Pot Noodle Original Curry King Pot 114 g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Tilda Microwave Pilau Basmati Rice 250G
250g · £4.40/kg£0.30 off£1.10£1.40Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Tilda Pure Microwave Basmati Rice Classic 250g
250g · £4.40/kg£0.30 off£1.10£1.40Pot Noodle Beef & Tomato King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70
Table Sauces & Condiments
Hellmann's Real Mayonnaise 400 g
400g · £6.38/kg£1.10 off£2.55£3.65Heinz Tomato Ketchup 700g
700g · £6.00/kg£0.75 off£4.20£4.95Pizza Express House Light Dressing 235ml
235ml · £10.85/L£1.10 off£2.55£3.65Tabasco Original Red Pepper Hot Sauce 57ml
57ml · £30.70/L£1.40 off£1.75£3.15Patak's The Original Mango Chutney 210g
210g · £8.10/kg£0.90 off£1.70£2.60
Tea, Coffee, Hot Drinks
Costa Coffee Smooth Medium Roast 100g
100g · £38.00/kg£5.35 off£3.80£9.15Twinings English Breakfast 80 Tea Bags 200g
200g · £19.50/kg£2.95 off£3.90£6.85Tassimo Costa Americano Coffee Pods x12
108g · £62.50/kg2 for £9.90£6.75Tassimo Costa Latte Coffee Pods x6
209g · £32.30/kg2 for £9.90£6.75Pukka Organic Night Time 20 Herbal Tea Sachets 20g
20g · £212.50/kg£1.60 off£4.25£5.85Horlicks Instant Hot Malty Goodness 270g
270g · £11.48/kg£0.40 off£3.10£3.50Nescafé Gold Alta Rica Jar 190G
190g · £38.42/kg£4.50 off£7.30£11.80Tetley Original 160 Tea Bags 500g
500g · £8.10/kg£2.25 off£4.05£6.30Nescafe Dolce Gusto Flat White Coffee Pods x 16
187.2g · £34.19/kg2 for £8.25£6.40Nescafe Dolce Gusto Cappuccino 16 Capsules Per Box
186.4g · £34.33/kg2 for £8.25£6.40Twinings Superblends 20 Glow Strawberry & Cucumber with Green Tea & Aloe Vera 40g
40g · £92.50/kg£0.95 off£3.70£4.65Nescafe Azera Americano 150G
140g · £47.50/kg£3.60 off£6.65£10.25Twinings The Earl Grey 80 Plant-Based Tea Bags 200g
200g · £23.00/kg£2.25 off£4.60£6.85Costa Coffee Smooth Medium Roast Lungo 10 x 5.2 g (52g)
55g · £56.36/kg£1.10 off£3.10£4.20Twinings 20 Superblends Sleep Spiced Apple & Vanilla with Camomile & Passionflowers 30g
30g · £123.33/kg£0.95 off£3.70£4.65L'OR Classique 100g
100g · £58.00/kg£3.35 off£5.80£9.15PG Tips 160 Original Tea Bags 464g
464g · £9.81/kg£1.85 off£4.55£6.40Nescafe Gold Blend Decaf 190g
190g · £36.32/kg£3.15 off£6.90£10.05Taylors Of Harrogate Yorkshire 80 Tea Bags 250G
250g · £13.60/kg£1.20 off£3.40£4.60Nescafé Gold Blend 190g
190g · £36.05/kg£2.75 off£6.85£9.60
Cereal & Cereal Bars
Quaker Oat So Simple Apple & Blueberry Porridge Sachets 10x36g
360g · £12.92/kg2 for £5.25£4.65Kellogg's 8 Variety Packs 196g
8pk · £0.33 each£1.25 off£2.60£3.85Weetabix Cereal 24 Pack
24pk · £0.14 each£1 off£3.40£4.40Barebells Soft Protein Bar Banana Dream 55g
55g · £42.73/kg£0.80 off£2.35£3.15Go Ahead Yogurt Breaks Forest Fruit 142g
4pk · £0.43 each£0.70 off£1.70£2.40Cheerios Honey 370g
370g · £7.03/kg£1.50 off£2.60£4.10Nestlé Shredded Wheat Original Breakfast Cereal 16 Biscuits 360g
16pk · £0.14 each£1 off£2.30£3.30Nakd Blueberry Muffin 4x35G
4pk · £20.00/kg£0.90 off£2.80£3.70Barebells Soft Protein Bar Caramel Choco 55g
55g · £42.73/kg£0.80 off£2.35£3.15Jordans Crunchy Oat Granola Raisin & Almond 750g
750g · £4.47/kg£1.30 off£3.35£4.65Kellogg's Frosties Breakfast Cereal 470g
470g · £7.23/kg£1 off£3.40£4.40Nakd Cocoa Orange Fruit & Nut Bars 4 x 35g
4pk · £20.00/kg£0.90 off£2.80£3.70Barebells Peanut Butter Protein Bar 55g
55g · £42.73/kg£0.80 off£2.35£3.15FUEL10K High Protein Chocolate Porridge Pot 70g
70g · £16.43/kg£0.65 off£1.15£1.80Kellogg's Special K Original Breakfast Cereal 440g
440g · £7.73/kg£1 off£3.40£4.40Cadbury Brunch Oats Chocolate Chip Cereal Bars, 4 Pack Multipack 112g (4 x 28g)
112g · £10.27/kg£0.65 off£1.15£1.80Barebells Protein Bar Cookies & Cream 55g
55g · £42.73/kg£0.80 off£2.35£3.15Kellogg's Crunchy Nut Chocolate Clusters Breakfast Cereal 400g
400g · £8.50/kg£1 off£3.40£4.40Trek Lotus Biscoff 55g
55g · £40.91/kg£0.50 off£2.25£2.75Jordans No Added Sugar Granola Triple Nut 425g
425g · £7.76/kg£0.95 off£3.30£4.25Quaker Oat So Simple Original Porridge Pot 45g
45g · £34.44/kg2 for £2.50£1.55Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Pot 57g
57g · £25.44/kg2 for £2.50£1.45Fulfil Chocolate Peanut & Caramel Flavour Protein & Vitamin Bar 40g
40g · £48.75/kg£0.50 off£1.95£2.45
Jams, Honey, Spreads
Rowse Light & Mild Honey 340g
340g · £6.91/kg£1.50 off£2.35£3.85Lotus Biscoff Spread 400g
400g · £7.38/kg£1.15 off£2.95£4.10Bonne Maman Raspberry Conserve 370g
370g · £8.92/kg£1 off£3.30£4.30Meridian Smooth Peanut Butter 280g
280g · £8.93/kg£0.80 off£2.50£3.30Rowse Defence Honey + Manuka + Vitamin C 250g
250g · £13.80/kg£1.50 off£3.45£4.95Bonne Maman® Apricot Conserve 370g
370g · £8.92/kg£1 off£3.30£4.30Nutella Hazelnut Spread with Cocoa 630g
630g · £8.49/kg£0.70 off£5.35£6.05Meridian Crunchy Peanut Butter 280g
280g · £8.93/kg£0.80 off£2.50£3.30Bonne Maman Strawberry Jam 370g
370g · £8.92/kg£1 off£3.30£4.30
Baby
Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 6, 28 Nappies, 14kg-19kg, Essential Pack
28pk · £0.39 each2 for £12£11.00Kiddylicious Strawberry and Banana Smoothie Melts 6G
6g · £166.67/kg2 for £1.20£1.00Johnson's Baby Regular Natural Powder 200g
200g · £10.25/kg£0.40 off£2.05£2.45
Laundry, Cleaning, Household
Cushelle Quilted Toilet Roll 6 Rolls 50% More Sheets
6pk · £0.94 each£1.65 off£5.65£7.30Ariel 4in1 PODS®, Washing Liquid Capsules 33 Washes
33pk · £0.27 each£2.50 off£9.05£11.55Lenor Fabric Conditioner 29 Washes, Gold Orchid
899ml · £3.06/L£0.50 off£2.75£3.25Fairy In-Wash Scent Booster 280g, Almond Milk & Manuka Honey
280g · £18.39/kg£2 off£5.15£7.15Febreze Bathroom, Continuous Air Freshener Blossom & Breeze 1 Count
7.5ml · £453.33/L2 for £5.45£3.40Febreze Bathroom, Continuous Air Freshener Cotton Fresh 1 Count
7.5ml · £446.67/L2 for £5.45£3.35Febreze Air Freshener Spray Cotton Fresh 185ML
185ml · £17.57/L2 for £5.45£3.25Fairy Non Bio Detergent Gel,26 Washes 858 ml, Sensitive skin
858ml · £7.23/L£1.65 off£6.20£7.85Comfort Fresh Fabric Conditioner Blue Skies 31 washes (930 ml)
930ml · £2.69/L£0.35 off£2.50£2.85Ariel Washing Liquid Gel, 26 Washes, Original
858ml · £7.23/L£1.50 off£6.20£7.70Bold PODS® Washing Liquid Capsules 15 Washes, Lavender and Camomile
15pk · £0.30 each£1 off£4.50£5.50
Pet
Gourmet Gold Savoury Cake Meat 8 x 85g (680g)
8pk · £6.25/kg£1.25 off£4.25£5.50Cesar Classics Terrine Dog Food Trays Mixed in Loaf 8 x 150g
8pk · £5.17/kg£1.50 off£6.20£7.70Good Boy Pawsley & Co. Chewy Chicken Strips 100G
100g · £35.50/kg2 for £5.50£3.55Good Boy Pawsley & Co. Chewy Twists with Chicken 90g
90g · £39.44/kg2 for £5.50£3.55Dreamies Pride Cat Treat Biscuits with Cheese 60g
60g · £29.17/kg2 for £2.90£1.75Dreamies Cat Treats with Chicken 60g
60g · £29.17/kg2 for £2.90£1.75Dreamies Cat Treat Biscuits With Catnip 60G
60g · £29.17/kg2 for £2.90£1.75GO-CAT Herring with Vegetables Dry Cat Food 750g
750g · £4.07/kg£0.45 off£3.05£3.50Purina Bakers Adult Beef & Vegetable 1.2Kg
1.2kg · £3.25/kg£0.50 off£3.90£4.40Sheba Select Slices in Gravy Poultry Selection 12 x 85g (1.02kg)
12pk · £5.74/kg£0.75 off£5.85£6.60Denzel's Rewards Duck & Plum Little Gems 70g
70g · £36.43/kg£0.95 off£2.55£3.50Webbox Lick-e-Lix with Salmon Tasty Yoghurty Treat 5 x 15g
5pk · £23.33/kg3 for £3.30£1.75Webbox Lick-e-Lix with Chicken Tasty Yoghurty Treat 5 x 15g
5pk · £23.33/kg3 for £3.30£1.75Lily's Kitchen Cottage Pie Adult Wet Dog Food 150g
150g · £10.00/kg£0.35 off£1.50£1.85Bakers Adult Small Dog Beef with Vegetables Dry Dog Food 1.1kg
1.1kg · £3.55/kg£0.50 off£3.90£4.40Sheba Fine Flakes Cat Food Pouches Poultry in Jelly 12 x 85g
12pk · £5.74/kg£0.75 off£5.85£6.60Adventuros Sticks Buffalo Wild Flavour 120g
120g · £13.75/kg2 for £2.20£1.65Bakers Dog Treat Chicken, Beef and Beef Allsorts 98g
98g · £15.82/kg2 for £2.20£1.55Bakers Dog Treat Bacon and Cheese Whirlers 130g
130g · £11.92/kg2 for £2.20£1.55Bakers Meaty Meals Adult Beef Dry Dog Food 1kg
1kg · £3.90/kg£0.50 off£3.90£4.40Sheba Fine Flakes Cat Food Pouches Fish In Jelly 12 X 85G
12pk · £5.74/kg£0.75 off£5.85£6.60Bakers Dog Treats Bacon Sizzlers 90G
90g · £17.22/kg2 for £2.20£1.55Felix Goody Bag Cat Treats Mixed Grill 60G
60g · £25.00/kg2 for £2.20£1.50Felix Goody Bag Cat Treats Original Mix 60g
60g · £25.00/kg2 for £2.20£1.50Pedigree Rodeo Adult Dog Treats with Chicken 7 Sticks 123g
123g · £13.41/kg2 for £2.55£1.65Pedigree Jumbone 2 Dog Treats Chews Beef & Poultry Flavour 180g
180g · £9.17/kg2 for £2.55£1.65Pedigree Jumbone Mini 4 Dog Treats Chews Beef & Poultry Flavour 160g
160g · £9.38/kg2 for £2.55£1.50Pedigree Schmackos Adult Dog Treats Meat Mix 20 Strips 144g
144g · £10.42/kg2 for £2.55£1.50
Beauty & Toiletries
Sensodyne Sensitive Teeth Toothpaste Sensitivity & Gum Original 75 Ml
75ml · £60.00/L£1.75 off£4.50£6.25Aussie Miracle Moist Shampoo - Moisture-Quenching For Dry, Damaged Hair, 300ml
300ml · £19.17/L2 for £7.70£5.75Lil-lets Super Tampons 16S
16pk · £0.14 each2 for £3.50£2.20Gillette Fusion 5 Ultra Sensitive Shave Gel 200ml
200ml · £15.75/L£1.25 off£3.15£4.40Colgate Whitening Toothpaste 75ML
75ml · £37.33/L£0.90 off£2.80£3.70Oral-B 3D White Arctic Fresh Toothpaste 75ml
75ml · £36.67/L£0.65 off£2.75£3.40
Health Care
Pukka 20 Organic Digest Three Mint 32g
32g · £132.81/kg£1.60 off£4.25£5.85