- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Co-op Membership
Save on your order. Link or sign up now.
Going the extra mile
This is an extended delivery order. Delivery times and fees may be higher.Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Offers (356)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Co-op Irresistible Hand Finished White Sourdough 500g
500g · £5.80/kg£2.90Warburtons Protein Thin Bagel 4 Pack
4pk · £0.56 each£2.25Co-op 18 Italian Milano Salami Slices 80g
80g · £38.75/kg2 for £4.50£3.10Co-op British Chicken Thigh Fillets 500G
500g · £11.40/kg2 for £8.90£5.70Co-op Strawberries
227g · £13.00/kg£2.95Co-op British Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.38 each£2.30£1.69 loyalty card (£0.28 each)Co-op Smoked Crispy Cooked Bacon 65G
65g · £65.38/kg2 for £6.70£4.25Co-op Smoked Salmon 100g
100g · £47.00/kg£4.70Co-op Ham & Mushroom Tagliatelle 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op British Chicken Breast Fillets 300g
300g · £10.00/kg£3.00£2.29 loyalty card (£7.63/kg)Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Original 500ml
500ml · £6.60/L£3.30Co-op Blueberries 150g
150g · £17.33/kg£2.60Co-op Seedless Green Grapes 500g
500g · £5.20/kg£2.60Daelmans 8 Stroopwafels Caramel 230g
230g · £11.96/kg£2.75Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350g
350g · £11.14/kg£0.90 off£3.90£4.80Warburtons Pearl Sugar Belgian Waffle 70g
1pk · £1.30 each£1.30Co-op British Chicken Breast Fillets 580G
580g · £9.22/kg2 for £8.90£5.35Co-op Baby Leaf Salad
100g · £17.50/kg£1.75Co-op Sweet Peppers 3 Pack
3pk · £0.82 each£2.45Freshlay Golden Yolk Free Range, 6 Mixed Weight Eggs
6pk · £0.53 each£3.15Co-op British 12 Beef Meatballs 350g
350g · £15.71/kg2 for £8.90£5.50Co-op Italian Grated Parmesan Cheese 50g
50g · £38.00/kg£1.90Co-op Hot & Spicy Chicken Mini Fillets 305g
305g · £16.07/kg£4.90Co Op Courgettes 400g
400g · £3.88/kg£1.55Philadelphia Original Soft Cream Cheese 165g
165g · £16.67/kg£2.75Co-op Irresistible Cumberland Sausages 400G
400g · £10.13/kg2 for £6.50£4.05Co-op Egg & Bacon Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75Co-op Hand Picked Raspberries
150g · £18.00/kg£2.70Co-op British Roast Chicken Breast 120G
120g · £23.33/kg2 for £4.50£2.80Co-op Sweet Potatoes 2 Pack
2pk · £1.08 each£2.15Co-op Tuna Pasta Bake 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Coriander 25g
25g · £28.00/kg£0.70Co-op 4 Jam Ball Doughnut
4pk · £0.34 each£1.35Co-op British Mature White Cheddar 400g
400g · £9.63/kg£3.85£2.45 loyalty card (£6.13/kg)Co-op Baby Spinach 100g
100g · £12.50/kg£1.25Co-op Red Onions 3 Pack
3pk · £0.42 each£1.25Co-op Cucumber
1pk · £1.10 each£1.10£0.99 loyalty card (£0.99 each)Co-op Irresistible Luxury Lasagne Al Forno 400g
400g · £14.75/kg£5.90Warburtons 4 White Soft Pittas
1pk · £1.45 each£1.45Co-op Irresistible Vine Ripened Cherry Tomatoes
225g · £12.00/kg£2.70Co-op Teriyaki Chicken Noodle Salad 260g
1pk · £3.85 each£3.85Co-op 8 Garlic Slices 220G
220g · £12.05/kg£2.65Co-op Thai Style Green Chicken Curry with Jasmine Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Lemon EACH
1pk · £0.40 each£0.40Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g
800g · £2.75/kg£2.20Co-op 6 Medium Free Range Eggs
6pk · £0.35 each£2.10£1.49 loyalty card (£0.25 each)Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 250g
250g · £15.00/kg£3.75Co-op Irresistible Aberdeen Angus British Beef Burgers 340g
340g · £15.29/kg£5.20Co-op Quiche Lorraine 400g
400g · £9.13/kg£3.65
Co-op Member Prices
Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.19 loyalty card (£1.19/L)Co-op Imperial Vodka 70CL
70cl · £28.57/L£20.00£12.49 loyalty card (£17.84/L)Co-op Plain White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre
1L · £2.35/L£2.35£1.49 loyalty card (£1.49/L)Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g
400g · £1.63/kg£0.65£0.45 loyalty card (£1.13/kg)Co-op British Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.38 each£2.30£1.69 loyalty card (£0.28 each)Co-op Chilled Irresistible Wood Fired Pepperoni & Hot Honey Pizza 471g
471g · £13.80/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.49/kg)Co-op Penne 500g
500g · £1.70/kg£0.85£0.69 loyalty card (£1.38/kg)Co-op Self Raising White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Tomato Ketchup Top Down 550G
550g · £2.45/kg£1.35£0.89 loyalty card (£1.62/kg)Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Coffee Beans 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10£0.95 loyalty card (£0.32 each)Co-op British Fresh Whole Milk 1.13L (2 Pints)
1.14L · £1.19/L£1.35£1.20 loyalty card (£1.06/L)Co-op 6 Medium Free Range Eggs
6pk · £0.35 each£2.10£1.49 loyalty card (£0.25 each)Co-op 6 Hand Picked Salad Tomatoes
6pk · £0.18 each£1.10£0.99 loyalty card (£0.17 each)Co-op British Fresh Semi-Skimmed Milk 1.13L (2 Pints)
1.14L · £1.19/L£1.35£1.20 loyalty card (£1.06/L)Co-op Sliced Tiger Bloomer 800g
800g · £2.06/kg£1.65£1.49 loyalty card (£1.86/kg)
Meal deals
Exclusive: Sandwich Filler + Bread Rolls
£1.80Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Sausages + Mash
£3.00Lunch Meal Deal
£5.00Premium Lunch Meal Deal
£6.50
Top Picks 🌟
Jim Bean Kentucky Bourbon Whiskey 35cl
35cl · £47.57/L£16.65Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Curry in a hurry
£0.00
Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻
Co-op Carving Pumpkin
1pk · £2.70 each£2.70Co-op Seasonal Mixed Squash
1pk · £1.25 each£1.25Co-op 4 Haunted House Brownies
4pk · £0.83 each£3.30Co-op 2 Trick or Treat Cupcakes
2pk · £0.68 each£1.35Co-op 5 Monster Mash Cookies
1pk · £1.90 each2 for £3£1.90Twix Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)
275g · £12.00/kg£3.30Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £12.10/kg£6.05M&M's Minis Chocolate Funsize Bags 11 x 20g
220g · £15.00/kg£3.30Co-op Trick or Treat Mix 300g (20 x 15g)
300g · £8.17/kg£2.45Co-op Gruesome Gummies 130g
130g · £7.31/kg£0.95Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g
130g · £7.31/kg£0.95Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags
214.5g · £15.38/kg£3.30Swizzels Mummy Mix 340g
340g · £8.09/kg£2.75HARIBO Bone Shakers 160g
160g · £7.50/kg£1.20HARIBO Sour Skeletons 160g
160g · £7.50/kg£1.20Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g
223g · £17.26/kg£3.85Shades by Niko The Originals 150g
150g · £12.33/kg£1.85Sour Patch Kids Monster Heads Candy 105g
105g · £12.86/kg£1.35Starburst Fruits Sweets Bag 138g
138g · £8.70/kg£1.20Maoam Stripes Sweets Sharing Bag 140g
140g · £8.57/kg£1.20
Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩
Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g
750g · £3.20/kg£2.40Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Co-op Carving Pumpkin
1pk · £2.70 each£2.70Co-op Seasonal Mixed Squash
1pk · £1.25 each£1.25Co-op 4 Haunted House Brownies
4pk · £0.83 each£3.30Co-op 5 Monster Mash Cookies
1pk · £1.90 each2 for £3£1.90Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.19 loyalty card (£1.19/L)Co-op Irresistible Chianti
75cl · £19.87/L£14.90Co-op Irresistible Solo Dry Rosé 75cl
75cl · £17.60/L£13.20Co-op Irresistible Pinot Grigio Ramato 75cl
75cl · £15.80/L£11.85BuzzBallz Berry Cherry Limeade 200ml
200ml · £30.00/L£6.00Pepsi 2 litres
2L · £1.55/L£3.10San Miguel Especial Premium Lager 4 x 568ml
4pk · £4.40/L£10.0019 Crimes Red Wine 750ml
750ml · £18.93/L£14.20Co-op Bitesize Sausage Rolls 160G
160g · £19.38/kg£3.10J2O Orange & Passionfruit Can 4X250Ml
4pk · £4.65/L£4.65Co-op Houmous 200g
200g · £7.75/kg£1.55Budweiser Lager Beer Bottles 4 x 300ml
4pk · £6.50/L£7.80Co-op Tex Mex Style Dip Selection 4 x 90g (360g)
360g · £10.14/kg£3.65Birds Eye 4 Chicken Burgers 200G
200g · £15.75/kg3 for £7£3.15
Cosy Nights In 🍿🍕🍫
Co-op Irresistible Hand Cooked Lightly Sea Salted Crisps 150g
150g · £12.67/kg£1.90Co-op Plain White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Chilled Stonebaked Double Pepperoni Pizza 327g
327g · £13.15/kg£4.30Co-op Self Raising White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Fairtrade Demerara Sugar 500g
500g · £4.00/kg£2.00Co-op Chilled Irresistible Salami Calabrese Pizza 232G
232g · £18.53/kg£4.30Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G
250g · £17.20/kg£4.30Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g
100g · £12.50/kg£1.25Co-op Irresistible Limited Edition Belgian Chocolate Toffee Popcorn Cookies
1pk · £2.20 each£2.20Co-op Irresistible Bronze Die Pasta Golden Tomato & Mozzarella Tonnarelli 400g
400g · £14.63/kg£5.85Co-op Irresistible Butter Chicken with Pilau Rice 380g
380g · £15.53/kg£5.90Co-op Frozen New York Style Pepperoni & Sausage 377g
377g · £16.05/kg£6.05Häagen-Dazs Limited Edition Caramel Waffle Ice Cream 351g
420ml · £10.24/L£4.30Co-op 6 Merry Mince Pies
6pk · £0.28 each£1.65Co-op Irresistible 6 All Butter Pastry Luxury Mince Pies
6pk · £0.59 each£3.55Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Cookies
1pk · £2.20 each£2.20Co-op Irresistible Belgian Triple Chocolate Cookies
4pk · £0.55 each£2.20Co-op Lightly Salted Tortilla Chips 180g
180g · £6.11/kg£1.10Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 180g
180g · £20.83/kg£3.75
Student Shop 🍜🎓🥫
Co-op White Toastie Bread Loaf 800G
800g · £1.13/kg£0.90Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Cookies
1pk · £2.20 each£2.20Co-op Irresistible Fruit Granola
1pk · £2.20 each£2.20Kronenbourg 1664 Biere Beer Lager 4x440ml Cans
4pk · £3.78/L£1 off£6.65£7.65Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottles 4 x 330ml
4pk · £6.48/L£1.75 off£8.55£10.30Spaten Premium Helles Craft Lager Beer Bottle 500ml
500ml · £8.00/L£4.00Paulaner Münchner Hell Munich Lager 0.5L
500ml · £8.60/L£4.30Heineken Pure Malt Lager Cans 10 x 440ml
10pk · £3.63/L£15.95Carling Original Lager Beer Cans 10 x 440ml
10pk · £2.80/L£12.30Corona Extra 4 x 440ml
4pk · £4.40/L£1.25 off£7.75£9.00Guinness Draught In Can 4x440ml
4pk · £4.94/L£8.70Inch's Medium Apple Cider 440ml
4pk · £3.78/L£6.65Kellogg's Crunchy Nut 460g
460g · £9.57/kg£4.40Co-op Porridge Oats 500g
500g · £1.90/kg£0.95Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £8.29/kg£1.45Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g
143g · £12.94/kg£1.85Schwartz Garlic Granules 50g
50g · £49.00/kg£2.45Schwartz Crushed Chilli Flakes 29g
29g · £84.48/kg£2.45Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre
1L · £2.35/L£2.35£1.49 loyalty card (£1.49/L)
Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷
Co-op Fairtrade Baby Plum Tomatoes 225g
225g · £7.11/kg£1.60Co-op Irresistible Pinot Noir Wine 75cl
75cl · £15.33/L£11.50Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g
250g · £9.60/kg£2.40Maltesers Chocolate Treat Bag 68g
68g · £26.47/kg£1.80Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g
74g · £32.43/kg£2.40Co-op Fairtrade Chardonnay Wine 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Co-op Fairtrade Roses
1pk · £6.05 each£6.05Co-op Fairtrade Elegance Bouquet
1pk · £11.00 each£11.00Pacha Del Fuego Merlot 75cl
75cl · £15.33/L£11.50Unknown Sauvignon Blanc 750ml
75cl · £12.60/L£9.45Tony's Chocolonely Milk Chocolate 35g
35g · £37.14/kg£1.30Tony's Chocolonely Milk Chocolate Caramel Sea Salt 35g
35g · £37.14/kg£1.30Co-op Fairtrade Shiraz 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Co-op Treat Blondie
1pk · £1.40 each£1.40Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £25.81/kg£2.40Maltesers Large Milk Chocolate Bag 158g
158g · £24.37/kg£3.85Co-op Irresistible Fairtrade Sauvignon Blanc Wine 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Co-op South African Rose Fairtrade 75CL
75cl · £8.53/L£6.40Co-op Fairtrade Shiraz Rosé 75cl
75cl · £13.27/L£9.95Co-op Bakery Chocolate Caramel Shortcake Bites
18pk · £0.19 each£3.40
Freezer Faves 🍨🍟
Linda McCartney's 6 Vegetarian Sausages 270g
270g · £11.11/kg3 for £7£3.00Birds Eye Petits Pois 545g
545g · £6.42/kg3 for £7£3.50Birds Eye 2 Crispy Chicken in Tempura Batter 170g
170g · £20.29/kg3 for £7£3.45Goodfella's Margherita Stonebaked Thin 334g
334g · £10.93/kg3 for £7£3.65Birds Eye 2 Battered Fish Fillets 200g
200g · £14.50/kg3 for £7£2.90Aunt Bessie's 10 Glorious Golden Yorkshire Puddings 190g
190g · £15.53/kg3 for £7£2.95Rowntree's Mango 4 x 70ml (280ml)
4pk · £11.79/L3 for £7£3.30Birds Eye 4 Chicken Burgers 200G
200g · £15.75/kg3 for £7£3.15McCain Hash Browns 625G
625g · £5.12/kg£3.20McCain Home Chips Crinkle 1kg
1kg · £3.75/kg3 for £7£3.75McCain Home Chips Straight 1kg
1kg · £3.75/kg3 for £7£3.75Birds Eye Garden Peas 800g
800g · £3.94/kg3 for £7£3.15Young's Admiral's Fish Pie 300g
300g · £11.00/kg3 for £7£3.30McCain Crispy French Fries 900g
900g · £4.17/kg3 for £7£3.75Birds Eye 12 Chicken Dippers 220g
220g · £14.32/kg3 for £7£3.15Solero Exotic Ice Cream 3 x 90 ml
270ml · £13.15/L3 for £7£3.55Rowntree's Fruit Pastilles Ice Lollies 4 x 65ml
4pk · £12.69/L3 for £7£3.30
Store Price Match 🥦
Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op Soave Wine 75cl
75cl · £7.13/L£5.35Co-op Natural Mineral Water Still 2 Litre
2L · £0.43/L£0.85Co-op Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10£0.95 loyalty card (£0.32 each)Co-op 2 White Baguettes 300g
2pk · £0.78 each£1.55Co-op Soft White Bathroom Tissue 4 Rolls 2-Ply
4pk · £0.56 each£2.25Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g
800g · £2.75/kg£2.20Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G
65g · £10.00/kg£0.65Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread Loaf 400G
400g · £3.00/kg£1.20Warburtons Original Seeded Batch Bread 400g
400g · £3.50/kg£1.40Organix Melty Carrot Puffs Organic Baby Finger Food Snack 20g
20g · £37.50/kg£0.75Warburtons Soft Tiger Bloomer 600g
600g · £3.25/kg£1.95Aptamil 3 Toddler Milk 1-2 Years 800g
800g · £18.75/kg£15.00Aptamil 1 First Infant Milk from Birth 800g
800g · £18.75/kg£15.00Aptamil 2 Follow On Baby Milk Formula 6-12 Months 800g
800g · £18.75/kg£15.00Co-op Bakery 4 Large White Baps
4pk · £0.28 each£1.10Cow & Gate 1 First Baby Milk Formula From Birth 800g
800g · £14.06/kg£11.25Cow & Gate 2 Follow-On Milk from 6-12 Months 800g
800g · £14.06/kg£11.25Co-op Irresistible Super Seeded Farmhouse Bread 800g
800g · £2.50/kg£2.00Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 400g
400g · £3.00/kg£1.20
Sandwiches, Wraps & Soups 🥪
Premium Lunch Meal Deal
£6.50Lunch Meal Deal
£5.00Co-op Mexican Style Bean & Cheese Wrap
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Mango and Passionfruit Yoghurt with Granola
230g · £11.30/kg£2.60Co-op Roast Chicken Salad Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75Co-op Ham & Cheese Sandwich
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Tuna Crunch Sub Roll with Lettuce & Mayo
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Ham & Cheese Sub Roll with Mustard Mayo
1pk · £3.45 each£3.45Coop Ham Hock + Potato Salad 225G
225g · £16.44/kg£3.70Co-op Cajun Chicken Wrap
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Irresistible Italian Mortadella & Mascarpone Focaccia
1pk · £4.60 each£4.60Co-op Southern Fried Chicken & Gherkin Sub
1pk · £4.50 each£4.50Yo! Veggie Selection 226g
226g · £21.02/kg£4.75Yo! Chicken Katsu Dragon Rolls 209g
209g · £26.32/kg£5.50Yo! Rainbow Salmon Poke 289g
289g · £20.76/kg£6.00Tuk In Curry in a Naan Potato Madras 180g
1pk · £3.45 each£3.45Holy Moly Guacamole & Chips 77G
76g · £25.66/kg£1.95Co-op Mozzarella, Tomato & Pesto Pasta Salad 195g
195g · £18.97/kg£3.70Co-op Prawn Mayo Sandwich
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Cheese & Red Onion Sandwich
1pk · £1.90 each£1.90