Skip to:ContentFooter
Deliveroo

Co-op - Wimbledon - Haydons Road

Allergens and info

Delivery unavailable to your location

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Save with Co-op Membership

    Save on your order. Link or sign up now.

Offers (501)

  • 0

    Diet Coke 2L

    2L · £1.45/L

    2 for £3.60

    £2.90

  • 0

    Co-op Chilean Sauvignon Blanc 18.7cl

    187ml · £20.05/L

    3 for £7

    £3.75

  • 0

    Andrew Peace Chardonnay 187ml

    18.7cl · £23.53/L

    3 for £7

    £4.40

  • 0

    Turano Pinot Grigio 187ml

    187ml · £20.05/L

    3 for £7

    £3.75

  • 0

    Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g

    112g · £17.41/kg

    £0.45 off

    £1.95

    £2.40

  • 0

    Gü Zillionaire Cheesecake 2 x 84.5g (169g)

    2pk · £19.53/kg

    £1.05 off

    £3.30

    £4.35

  • 0

    Patak's 8 Plain Pappadums 64g

    64g · £27.34/kg

    £1.25 off

    £1.75

    £3.00

  • 0

    Grind 10 House Blend Home Compostable Coffee Pods 52g

    50g · £70.00/kg

    £2.35 off

    £3.50

    £5.85

  • 0

    Munchies Fudgey Salted Caramel Flavour 97g

    97g · £14.95/kg

    £0.95 off

    £1.45

    £2.40

  • 0

    Pinot Pinot Pinot Grigio Pink Fizz 200ml

    200ml · £18.25/L

    3 for £7

    £3.65

  • 0

    Campo Viejo Tempranillo 187ml

    187ml · £23.80/L

    3 for £7

    £4.45

  • 0

    Andrew Peace Shiraz 187ml

    18.7cl · £23.53/L

    3 for £7

    £4.40

  • 0

    Coca Cola Zero Sugar Cherry Float 2LTR

    2L · £1.58/L

    2 for £3.60

    £3.15

  • 0

    Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g

    92g · £15.76/kg

    £0.95 off

    £1.45

    £2.40

  • 0

    Ready Brek Smooth Porridge Oats Original 450g

    450g · £3.89/kg

    £1.15 off

    £1.75

    £2.90

  • 0

    Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 2L

    2L · £1.63/L

    2 for £4

    £3.25

  • 0

    McVitie's 7 Gold Bars 124g

    7pk · £0.21 each

    £0.90 off

    £1.45

    £2.35

  • 0

    Nescafé Gold Alta Rica Jar 190G

    190g · £38.42/kg

    £4.50 off

    £7.30

    £11.80

  • 0

    Trivento Reserve Malbec 18.7cl

    187ml · £22.99/L

    3 for £7

    £4.30

  • 0

    Co-op Chilean Merlot 187ml

    187ml · £20.05/L

    3 for £7

    £3.75

  • View all (501)

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Co-op British Beef Sirloin Steak 227g

    227g · £36.34/kg
    £8.25
  • The Happy Egg Co. Free Range, 10 Mixed Weight Eggs

    10pk · £0.42 each
    £4.15
  • Co-op Hot & Spicy Chicken Mini Fillets 305g

    305g · £15.57/kg
    £4.75
  • Co-op 6 Breaded Chunky Cod Fish Fingers 300g

    300g · £15.67/kg
    £4.70
  • Co-op Grated Mozzarella Cheese 250g

    250g · £14.20/kg
    £3.55
  • Co-op Irresistible Aberdeen Angus British Beef Burgers 340g

    340g · £15.29/kg
    £5.20
  • Co-op Seafood Sticks

    200g · £8.25/kg
    £1.65
  • Co-op 2 Breaded Cod 270g

    270g · £13.33/kg
    £3.60
  • BOURSIN Garlic & Herbs Soft French Cream Cheese 150g

    150g · £25.00/kg
    £3.75
  • Co-op British Mild White Cheddar 400g

    400g · £10.13/kg
    £4.05
  • Cathedral City Our Extra Mature Cheddar 350g

    350g · £11.14/kg
    £0.90 off
    £3.90£4.80
  • Co-op British Smoked Rindless Back Bacon 8 Rashers 300g

    300g · £8.50/kg
    £2.55
    £1.49 loyalty card (£4.97/kg)
  • Co-op Irresistible White Sourdough Bloomer

    360g · £6.94/kg
    £2.50
  • Co-op Space to Thrive British Large Whole Chicken

    1.7kg · £3.68/kg
    £6.25
    £4.34 loyalty card (£2.55/kg)
  • Danone Actimel Strawberry 8X100G

    8pk · £4.56/kg
    £3.65
  • Co-op Chestnut Mushrooms 250g

    250g · £5.60/kg
    £1.40
  • Co-op British Chicken Poppers 170g

    170g · £17.65/kg
    £3.00
  • Freshlay Golden Yolk Free Range, 6 Mixed Weight Eggs

    6pk · £0.53 each
    £3.15
  • Co-op Irresistible Strawberries

    227g · £17.84/kg
    2 for £6.55
    £4.05
  • Co-op Macaroni Cheese 400g

    400g · £10.25/kg
    2 for £7.10
    £4.10
  • Co-op Irresistible Free Range Golden Yolk Eggs 300g

    6pk · £0.56 each
    £3.35
  • Co-op Seedless Mixed Grapes 500g

    500g · £5.60/kg
    £2.80
  • Warburtons Farmhouse Soft Bread 800g

    800g · £2.50/kg
    £2.00
  • Co-op 8 Garlic Slices 220G

    220g · £12.05/kg
    £2.65
  • Co-op Butter Chicken with Pilau Rice 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Purely Organic 6 Organic Free Range Eggs 328g

    6pk · £0.53 each
    £3.15
  • Co-op Classic Menu Cottage Pie 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Ready to Eat Sliced Chicken Breast 170g

    170g · £25.59/kg
    2 for £6.70
    £4.35
  • Philadelphia Original Soft Cream Cheese 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
  • Co-op British 4 Baking Potatoes

    4pk · £0.21 each
    £0.85
  • Co-op Irresistible British Baby Potatoes 750g

    750g · £2.13/kg
    £1.60
  • Co-op Medium Free Range Eggs 12S

    12pk · £0.27 each
    £3.20
  • Co-op British Fresh Chicken Thighs 600G

    600g · £6.00/kg
    £3.60
  • Co-op Free From Brown Seeded Loaf 500g

    500g · £4.90/kg
    £2.45
  • Co-op Irresistible Beech & Oak Smoked Scottish Smoked Salmon 100g

    100g · £63.50/kg
    £6.35
  • Co-op 2 Salmon Fillets Skin-on and Boneless 220g

    220g · £22.50/kg
    2 for £8.90
    £4.95
  • Co-op Irresistible White Sourdough Toastie Loaf 500g

    500g · £5.80/kg
    £2.90
  • Co-op British 5% Fat Beef Mince 500g

    500g · £11.40/kg
    £5.70
  • Yeo Valley Organic Wholemilk Raspberry Yogurt 450G

    450g · £4.11/kg
    £0.60 off
    £1.85£2.45
  • Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g

    400g · £9.00/kg
    £1.50 off
    £3.60£5.10
  • Co-op Blackberries Punnet 150g

    150g · £21.67/kg
    £3.25
  • Co-op Irresistible Sungold Kiwi Pack

    3pk · £0.82 each
    £2.45
  • Co-op Outdoor Bred 8 Butchers Choice Pork Sausages 454g

    454g · £4.85/kg
    £2.20
  • Co-op Cocktail Sausages 250g

    250g · £12.00/kg
    £3.00
  • Co-op 4 Pink Lady Apples

    4pk · £0.71 each
    £2.85

Co-op Member Prices

View all (77)
  • Co-op Diet Indian Tonic Water 1L

    1L · £0.70/L
    £0.70
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op Cranberry Juice Drink 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.19 loyalty card (£1.19/L)
  • Co-op Imperial Vodka 70CL

    70cl · £28.57/L
    £20.00
    £12.49 loyalty card (£17.84/L)
  • Co-op Plain White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre

    1L · £2.35/L
    £2.35
    £1.49 loyalty card (£1.49/L)
  • Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g

    400g · £1.63/kg
    £0.65
    £0.45 loyalty card (£1.13/kg)
  • Co-op British Free Range, 6 Large Eggs

    6pk · £0.38 each
    £2.30
    £1.69 loyalty card (£0.28 each)
  • Co-op Chilled Irresistible Wood Fired Pepperoni & Hot Honey Pizza 471g

    471g · £13.80/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.49/kg)
  • Co-op Penne 500g

    500g · £1.70/kg
    £0.85
    £0.69 loyalty card (£1.38/kg)
  • Co-op Self Raising White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Co-op Tomato Ketchup Top Down 550G

    550g · £2.45/kg
    £1.35
    £0.89 loyalty card (£1.62/kg)
  • Co-op Irresistible Chocolate for Change 45% Cocoa Dark Milk Chocolate 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
    £2.55 loyalty card (£25.50/kg)
  • Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Coffee Beans 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op British Fresh Semi-Skimmed Milk 1.13L (2 Pints)

    1.14L · £1.19/L
    £1.35
    £1.20 loyalty card (£1.06/L)
  • Co-op 0% Fat Greek Style Natural Yogurt 500g

    500g · £2.60/kg
    £1.30
    £0.95 loyalty card (£1.90/kg)
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G

    475g · £13.68/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.42/kg)
  • Co-op Royal Gala Apples 6 Pack

    6pk · £0.45 each
    £2.70
    £1.59 loyalty card (£0.27 each)
  • Co-op Irresistible Single Origin Gianduja Chocolate Bar 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
    £2.55 loyalty card (£25.50/kg)
  • Co-op Irresistible Single Origin Sumatran Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)

Meal deals

View all (4)
  • Exclusive: Sandwich Filler + Bread Rolls

    £1.80
  • Fresh Pasta + Sauce + Flatbread

    £5.00
  • Sausages + Mash

    £3.00
  • Lunch Meal Deal

    £5.00

Top Picks 🌟

View all (4)
  • Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer

    2L · £1.63/L
    2 for £4
    £3.25
  • Curry in a hurry

    £0.00
  • Surf 3 in 1 Laundry Washing Detergent Capsules Tropical Lily 26 washes

    26pk · £0.24 each
    £1.50 off
    £6.20£7.70
  • 7UP Zero Sugar 2 Litres

    2L · £1.03/L
    £0.65 off
    £2.05£2.70

Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻

View all (12)
  • Celebrations Milk Chocolate Tub 500g

    500g · £10.80/kg
    £5.40
  • Co-op Gruesome Gummies 130g

    130g · £7.31/kg
    £0.95
  • Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g

    130g · £7.31/kg
    £0.95
  • Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags

    214.5g · £17.95/kg
    £3.85
  • HARIBO Bone Shakers 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • HARIBO Sour Skeletons 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • Cadbury Dairy Milk Freddo & Friends 191g

    191g · £20.16/kg
    £3.85
  • Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g

    223g · £17.26/kg
    £3.85
  • Sour Patch Kids Monster Heads Candy 105g

    105g · £12.86/kg
    £1.35
  • Starburst Fruits Sweets Bag 138g

    138g · £7.61/kg
    £0.15 off
    £1.05£1.20
  • Maoam Stripes Sweets Sharing Bag 140g

    140g · £10.36/kg
    £1.45
  • Swizzels Scrumptious Sweets 173G

    173g · £6.07/kg
    £0.45 off
    £1.05£1.50

Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩

View all (25)
  • Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g

    750g · £3.20/kg
    £2.40
  • Co-op Diet Indian Tonic Water 1L

    1L · £0.70/L
    £0.70
    £0.49 loyalty card (£0.49/L)
  • Co-op Cranberry Juice Drink 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.19 loyalty card (£1.19/L)
  • Co-op Irresistible Chianti

    75cl · £19.87/L
    £14.90
  • Co-op Irresistible Solo Dry Rosé 75cl

    75cl · £16.20/L
    £12.15
  • BuzzBallz Berry Cherry Limeade 200ml

    200ml · £26.50/L
    £5.30
  • Coca Cola Zero Sugar Cherry Float 2LTR

    2L · £1.58/L
    2 for £3.60
    £3.15
  • Pepsi 2 litres

    2L · £1.20/L
    £2.40
  • San Miguel Especial Premium Lager 4 x 568ml

    4pk · £4.40/L
    £10.00
  • 19 Crimes Red Wine 750ml

    750ml · £18.93/L
    £14.20
  • Co-op Bitesize Sausage Rolls 160G

    160g · £19.38/kg
    £3.10
  • Co-op Houmous 200g

    200g · £7.75/kg
    £1.55
  • Co-op Sweet & Salted Popcorn 25g

    25g · £28.00/kg
    £0.70
  • Budweiser Lager Beer Bottles 4 x 300ml

    4pk · £6.50/L
    £7.80
  • Co-op Imperial Vodka 70CL

    70cl · £28.57/L
    £20.00
    £12.49 loyalty card (£17.84/L)
  • Smirnoff Red Label Vodka 70CL

    70cl · £41.00/L
    £28.70
  • Co-op Battered Onion Rings 454g

    454g · £4.74/kg
    £2.15
  • Gordons Special Dry London Gin 70CL

    70cl · £38.14/L
    £26.70
  • Doritos Chilli Heatwave 140G

    140g · £12.14/kg
    £0.70 off
    £1.70£2.40
  • Co-op Irresistible Assyrtiko 75cl

    75cl · £20.73/L
    £15.55

Cosy Nights In 🍿🍕🍫

View all (34)
  • Co-op Irresistible Hand Cooked Lightly Sea Salted Crisps 150g

    150g · £12.67/kg
    £1.90
  • Co-op Plain White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Cadbury Drinking Hot Chocolate Cocoa Powder Tin 250g

    250g · £14.80/kg
    £3.70
  • Co-op Chilled Stonebaked Double Pepperoni Pizza 327g

    327g · £13.15/kg
    £4.30
  • Co-op Self Raising White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Co-op Fairtrade Demerara Sugar 500g

    500g · £4.00/kg
    £2.00
  • Co-op Chilled Irresistible Salami Calabrese Pizza 232G

    232g · £18.53/kg
    £4.30
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G

    250g · £17.20/kg
    £4.30
  • Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml

    460ml · £9.89/L
    £2.30 off
    £4.55£6.85
  • Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g

    100g · £12.50/kg
    £1.25
  • Co-op Irresistible Strawberries

    227g · £17.84/kg
    2 for £6.55
    £4.05
  • Co-op From Our Bakery 4 Mini Yum Yum Bites

    4pk · £0.28 each
    £1.10
  • Co-op Irresistible Bronze Die Pasta Golden Tomato & Mozzarella Tonnarelli 400g

    400g · £14.63/kg
    £5.85
  • Co-op Frozen New York Style Pepperoni & Sausage 377g

    377g · £16.05/kg
    £6.05
  • Co-op Salted Caramel Pretzel Mini Bites 220g (10 x 22g)

    10pk · £15.40/L
    £3.85
  • Häagen-Dazs Belgian Chocolate Ice Cream 400g

    460ml · £9.35/L
    £4.30
  • Co-op 6 Merry Mince Pies

    6pk · £0.28 each
    £1.65
  • Co-op Irresistible 6 All Butter Pastry Luxury Mince Pies

    6pk · £0.59 each
    £3.55
  • Co-op Irresistible Belgian Triple Chocolate Cookies

    4pk · £0.55 each
    £2.20
  • Co-op Custard 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20

Student Shop 🍜🎓🥫

View all (47)
  • Co-op White Toastie Bread Loaf 800G

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Kronenbourg 1664 Biere Beer Lager 4x440ml Cans

    4pk · £3.78/L
    £1 off
    £6.65£7.65
  • Fresh Pasta + Sauce + Flatbread

    £5.00
  • Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottles 4 x 330ml

    4pk · £6.48/L
    £1.75 off
    £8.55£10.30
  • Spaten Premium Helles Craft Lager Beer Bottle 500ml

    500ml · £8.00/L
    £4.00
  • Corona Extra 4 x 440ml

    4pk · £4.40/L
    £1.25 off
    £7.75£9.00
  • Guinness Draught In Can 4x440ml

    4pk · £4.94/L
    £8.70
  • Inch's Medium Apple Cider 440ml

    4pk · £3.78/L
    £6.65
  • Kopparberg Premium Cider Mixed Fruit Cans 4 x 330ml

    4pk · £6.59/L
    £8.70
  • Kellogg's Crunchy Nut 460g

    460g · £9.57/kg
    £4.40
  • Co-op Porridge Oats 500g

    500g · £1.34/kg
    30% off
    £0.67£0.95
  • Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g

    175g · £6.86/kg
    £0.25 off
    £1.20£1.45
  • Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g

    143g · £12.24/kg
    £1.75
  • Schwartz Garlic Granules 50g

    50g · £49.00/kg
    £2.45
  • Schwartz Crushed Chilli Flakes 29g

    29g · £84.48/kg
    £2.45
  • Co-op Smoked Paprika 46g

    46g · £29.35/kg
    £1.35
  • Knorr Chicken Stock Cubes 8x 10 g

    8pk · £30.00/kg
    £2.40
  • Co-op British Table Salt 750g

    750g · £1.20/kg
    £0.90
  • Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre

    1L · £2.35/L
    £2.35
    £1.49 loyalty card (£1.49/L)
  • Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g

    400g · £1.63/kg
    £0.65
    £0.45 loyalty card (£1.13/kg)

Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷

View all (26)
  • Co-op Fairtrade Small Bananas

    6pk · £0.21 each
    £1.25
  • Co-op Fairtrade Baby Plum Tomatoes 225g

    225g · £7.11/kg
    £1.60
  • Co-op Irresistible Pinot Noir Wine 75cl

    75cl · £15.33/L
    £11.50
  • Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
  • Co-op Fairtrade Rich Roast Instant Coffee 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
  • Co-op Irresistible Chocolate for Change 45% Cocoa Dark Milk Chocolate 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
    £2.55 loyalty card (£25.50/kg)
  • Maltesers Chocolate Treat Bag 68g

    68g · £26.47/kg
    £1.80
  • Co-op Fairtrade Chardonnay Wine 75cl

    75cl · £11.73/L
    £8.80
  • Co-op Fairtrade Latte Sachets 7 x 17g (119g)

    7pk · £13.03/kg
    £1.55
  • Co-op Fairtrade Roses

    1pk · £6.05 each
    £6.05
  • Stormhoek Shiraz 75cl

    75cl · £6.27/L
    £4.70
  • Unknown Sauvignon Blanc 750ml

    75cl · £12.60/L
    £9.45
  • Tilimuqui Alcohol Free Zero Sparkling 75cl

    75cl · £7.67/L
    £1 off
    £5.75£6.75
  • Tony's Chocolonely Milk Chocolate 35g

    35g · £37.14/kg
    £1.30
  • Tony's Chocolonely Milk Chocolate Caramel Sea Salt 35g

    35g · £37.14/kg
    £1.30
  • Co-op Fairtrade Shiraz 75cl

    75cl · £11.73/L
    £8.80
  • Co-op Treat Blondie

    1pk · £1.40 each
    £1.40
  • Maltesers Milk Chocolate Bag 93g

    93g · £20.97/kg
    £0.45 off
    £1.95£2.40
  • Maltesers Large Milk Chocolate Bag 158g

    158g · £24.37/kg
    £3.85
  • Co-op Irresistible Fairtrade Sauvignon Blanc Wine 75cl

    75cl · £11.73/L
    £8.80

Back to Routine ⏰☕

View all (49)
  • Co-op British Fresh Semi-Skimmed Milk 1.13L (2 Pints)

    1.14L · £1.19/L
    £1.35
    £1.20 loyalty card (£1.06/L)
  • Babybel Mini Original Cheese 6 x 20g

    120g · £25.00/kg
    £3.00
  • Co-op British Red Leicester Cheese 240g

    240g · £10.08/kg
    30% off
    £2.42£3.45
  • Co-op 0% Fat Greek Style Natural Yogurt 500g

    500g · £2.60/kg
    £1.30
    £0.95 loyalty card (£1.90/kg)
  • Co-op 8 Plain Tortilla Wraps

    8pk · £0.21 each
    £1.65
  • Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g

    750g · £3.20/kg
    £2.40
  • Co-op 24 Wholewheat Biscuits

    24pk · £0.06 each
    30% off
    £1.54£2.20
  • New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g

    5pk · £0.29 each
    £0.80 off
    £1.45£2.25
  • Hula Hoops Family Pack Crisps 6 x 24g

    6pk · £20.14/kg
    £2.90
  • Co-op Fairtrade Italian Style Ground Coffee 200g

    200g · £19.25/kg
    £3.85
  • Co-op Porridge Oats 500g

    500g · £1.34/kg
    30% off
    £0.67£0.95
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G

    475g · £13.68/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.42/kg)
  • Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g

    114g · £10.09/kg
    £0.55 off
    £1.15£1.70
  • Co-op Royal Gala Apples 6 Pack

    6pk · £0.45 each
    £2.70
    £1.59 loyalty card (£0.27 each)
  • Co-op Seedless Mixed Grapes 500g

    500g · £5.60/kg
    £2.80
  • Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
    £1.40 loyalty card (£1.75/kg)
  • Co-op Irresistible Wood Fired Prosciutto Cotto, Garlic Mushroom & Mascarpone 491g

    491g · £13.24/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.15/kg)
  • Co-op Mashed Potato 400g

    400g · £3.13/kg
    £1.25
  • Co-op Egg Noodles 275g

    275g · £4.73/kg
    £1.30
  • Walkers Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £17.00/kg
    £2.55

Store Price Match 🥦

View all (54)
  • Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
    £1.40 loyalty card (£1.75/kg)
  • Co-op Soave Wine 75cl

    75cl · £6.87/L
    £5.15
  • Co-op Broccoli

    1pk · £0.90 each
    £0.90
    £0.80 loyalty card (£0.80 each)
  • Co-op Natural Mineral Water Still 2 Litre

    2L · £0.43/L
    £0.85
  • Co-op Onions 3 Pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10
    £0.95 loyalty card (£0.32 each)
  • Co-op Soft White Bathroom Tissue 4 Rolls 2-Ply

    4pk · £0.56 each
    £2.25
  • Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
  • Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g

    800g · £2.75/kg
    £2.20
  • Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G

    65g · £10.00/kg
    £0.65
  • Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread Loaf 400G

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Warburtons Farmhouse Soft Bread 800g

    800g · £2.50/kg
    £2.00
  • Warburtons Original Seeded Batch Bread 400g

    400g · £3.50/kg
    £1.40
  • Organix Melty Carrot Puffs Organic Baby Finger Food Snack 20g

    20g · £37.50/kg
    £0.75
  • Co-op Wholemeal Farmhouse Bread 400G

    400g · £2.50/kg
    £1.00
  • Warburtons Soft Tiger Bloomer 600g

    600g · £3.25/kg
    £1.95
  • Aptamil 3 Toddler Milk 1-2 Years 800g

    800g · £18.75/kg
    £15.00
  • Aptamil 1 First Infant Milk from Birth 800g

    800g · £18.75/kg
    £15.00
  • Aptamil 2 Follow On Baby Milk Formula 6-12 Months 800g

    800g · £18.75/kg
    £15.00
  • Co-op Bakery 4 Large White Baps

    4pk · £0.28 each
    £1.10
  • Cow & Gate 1 First Baby Milk Formula From Birth 800g

    800g · £14.06/kg
    £11.25

Sandwiches, Wraps & Soups 🥪

View all (15)
  • Lunch Meal Deal

    £5.00
  • Co-op Mexican Style Bean & Cheese Wrap

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Co-op Cajun Chicken Wrap

    1pk · £3.90 each
    £3.90
  • Co-op Irresistible Italian Mortadella & Mascarpone Focaccia

    1pk · £4.60 each
    £4.60
  • Yo! Chicken Katsu Dragon Rolls 209g

    209g · £26.32/kg
    £5.50
  • Yo! Rainbow Salmon Poke 289g

    289g · £20.76/kg
    £6.00
  • Holy Moly Guacamole & Chips 77G

    76g · £25.66/kg
    £1.95
  • Co-op Mozzarella, Tomato & Pesto Pasta Salad 195g

    195g · £18.97/kg
    £3.70
  • Co-op Southern Fried Chicken Wrap

    1pk · £3.90 each
    £3.90
  • Co-op BBQ Chicken Pasta Bowl 300g

    270g · £13.70/kg
    £3.70
  • Co-op Creamy Leek & Potato Soup 600g

    600g · £4.00/kg
    £2.40
  • Co-op Tuna & Sweetcorn Sandwich

    1pk · £3.60 each
    £3.60
  • Co-op Irresistible Petits Pois & Smoked Ham Soup 600G

    600g · £4.20/kg
    30% off
    £2.52£3.60
  • Co-op Irresistible Cream of Tomato Soup 600G

    600g · £4.20/kg
    30% off
    £2.52£3.60
  • Co-op Chunky Vegetable Soup 600G

    600g · £2.80/kg
    30% off
    £1.68£2.40

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Co-op - Wimbledon - Haydons Road

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo