- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Co-op Membership
Save on your order. Link or sign up now.
Offers (678)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Charlie Bigham's Thai Red Curry and Rice 835G
835g · £10.66/kg£1.95 off£8.90£10.85Co-op Classic House Chicken Burger 300g
300g · £15.67/kg£4.70Charlie Bigham's Chicken Tikka Masala & Pilau Rice 805g
805g · £11.06/kg£1.95 off£8.90£10.85Co-op Mini Watermelon
1pk · £2.95 each£2.95Co-op Irresistible 6 Air Dry Cured Smoked Back Bacon Rashers 230g
230g · £19.13/kg2 for £6.50£4.40Co-op Blueberries 150g
150g · £17.33/kg£2.60Co-op Raspberries 150g
150g · £18.00/kg£2.70Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350g
350g · £11.14/kg£0.90 off£3.90£4.80Co-op Irresistible Strawberries
227g · £17.84/kg2 for £6.55£4.05Co-op Irresistible Raspberries
140g · £27.14/kg2 for £6.55£3.80Co-op Strawberries
227g · £13.00/kg£2.95Co-op Irresistible Spiced & Marinated Chicken Tikka Masala 400g
380g · £15.53/kg£5.90Co-op Seedless Green Grapes 500g
500g · £5.20/kg£2.60Richmond Vegan Meat-Free 8 Tasty Sausages 304g
304g · £9.87/kg£3.00Co-op British Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.38 each£2.30£1.69 loyalty card (£0.28 each)Co-op Bakery 5 Sausage Rolls
5pk · £0.35 each£1.75Co-op Flamegrilled Chicken Slices 130G
130g · £30.77/kg2 for £6.70£4.00Co-op Irresistible Cumberland Sausages 400G
400g · £10.13/kg2 for £6.50£4.05Purely Organic 6 Organic Free Range Eggs 328g
6pk · £0.53 each£3.15Alpro Plant Protein Red Berries 200g
200g · £9.00/kg£1.80Co-op Irresistible Wiltshire Cured Ham 120G
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op British Chicken Thigh Fillets 500G
500g · £11.40/kg2 for £8.90£5.70Co-op Kiwi Fruits
4pk · £0.54 each£2.15Co-op Seedless Mixed Grapes 500g
500g · £5.60/kg£2.80Co-op Irresistible Easy Peelers 600G
500g · £4.70/kg£2.35Co-op 4 Hand Picked Oranges
4pk · £0.69 each£2.75Co-op British Chicken Breast Fillets 580G
580g · £9.22/kg2 for £8.90£5.35Yo! Korean Style Chicken Rice Bowl 314g
314g · £19.11/kg£6.00Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £9.00/kg£1.50 off£3.60£5.10Co-op Irresistible All Butter Pastry 4 Sausage Rolls 188g
188g · £21.01/kg£3.95Co-op Ready to Eat Sliced Chicken Breast 170g
170g · £25.59/kg2 for £6.70£4.35Co-op Space to Thrive British Large Whole Chicken
1.7kg · £3.68/kg£6.25£4.34 loyalty card (£2.55/kg)Co-op Greek Feta Cheese 200g
200g · £13.75/kg£2.75Co-op British Milk Salted Butter 250g
250g · £8.60/kg£2.15Yeo Valley Organic Greek Style Natural 450g
450g · £5.67/kg£2.55Co-op Irresistible Vintage Cheddar Mac & Cheese 350g
350g · £16.71/kg£5.85Co-op 2 Pack Avocados
16pk · £0.13 each£2.10Co-op Smoked Salmon 100g
100g · £47.00/kg£4.70Co-op Irresistible Hand Finished White Sourdough 500g
500g · £5.80/kg£2.90Co-op White Parisian 360g
1kg · £1.50/kg£1.50Co-op British Mature White Cheddar 400g
400g · £9.63/kg£3.85£2.45 loyalty card (£6.13/kg)Co-op Iceberg Lettuce
1pk · £1.00 each£1.00Co-op British 5% Fat Beef Mince 500g
500g · £11.40/kg£5.70£3.40 loyalty card (£6.80/kg)Co-op Chilled Stonebaked Margherita Pizza 320g
320g · £13.44/kg£4.30Co-op British Mild White Cheddar 400g
400g · £10.13/kg£4.05
Co-op Member Prices
Co-op 2 White Baguettes 300g
2pk · £0.78 each£1.55£0.97 loyalty card (£0.49 each)Co-op Basmati Rice 1kg
1kg · £2.00/kg£2.00£1.20 loyalty card (£1.20/kg)Co-op Pure Canadian Maple Syrup 250g
250g · £21.40/kg£5.35£3.21 loyalty card (£12.84/kg)Co-op 6 White Finger Rolls
6pk · £0.21 each£1.25£0.79 loyalty card (£0.13 each)Co-op Tagliatelle Pasta 300g
300g · £6.33/kg£1.90£1.14 loyalty card (£3.80/kg)Co-op Fairtrade Italian Style Ground Coffee 200g
200g · £19.25/kg£3.85£2.31 loyalty card (£11.55/kg)Co-op 99 Blend Fairtrade Tea 80 Tea Bags 250g
250g · £7.00/kg£1.75£1.05 loyalty card (£4.20/kg)Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g
100g · £12.50/kg£1.25£0.75 loyalty card (£7.50/kg)Co-op Cherry Tomatoes 300g
300g · £4.67/kg£1.40£0.84 loyalty card (£2.80/kg)Co-op Custard 400g
400g · £3.00/kg£1.20£0.72 loyalty card (£1.80/kg)Co-op Lightly Salted Tortilla Chips 180g
180g · £6.11/kg£1.10£0.66 loyalty card (£3.67/kg)Co-op Apple Juice 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.69 loyalty card (£1.69/L)Co-op Bacon Rasher Crisps 150g
150g · £8.67/kg£1.30£0.80 loyalty card (£5.33/kg)Co-op British Fresh Chicken Thighs 600G
600g · £6.00/kg£3.60£2.16 loyalty card (£3.60/kg)Co-op British 5% Fat Beef Mince 500g
500g · £11.40/kg£5.70£3.40 loyalty card (£6.80/kg)The Happy Egg Co. Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.53 each£3.15£1.95 loyalty card (£0.33 each)Co-op British Tenderstem Broccoli 180g
180g · £11.39/kg£2.05£1.23 loyalty card (£6.83/kg)Co-op British Breaded Chicken Goujons 230g
230g · £13.48/kg£3.10£1.86 loyalty card (£8.09/kg)Coca Cola Zero Sugar 4X330ML
4pk · £2.50/L£3.30£1.98 loyalty card (£1.50/L)Co-op Microwave Rice Long Grain 250g
250g · £3.40/kg£0.85£0.51 loyalty card (£2.04/kg)
Meal deals
Served - Indian: 1 Main + 2 Sides
£9.00Exclusive: Sandwich Filler + Bread Rolls
£1.80Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Sausages + Mash
£3.00Lunch Meal Deal
£5.00Premium Lunch Meal Deal
£6.50
Member Thursdays 🥦🍝🍅
Co-op 2 White Baguettes 300g
2pk · £0.78 each£1.55£0.97 loyalty card (£0.49 each)Co-op Basmati Rice 1kg
1kg · £2.00/kg£2.00£1.20 loyalty card (£1.20/kg)Co-op Pure Canadian Maple Syrup 250g
250g · £21.40/kg£5.35£3.21 loyalty card (£12.84/kg)Co-op 6 White Finger Rolls
6pk · £0.21 each£1.25£0.79 loyalty card (£0.13 each)Co-op Tagliatelle Pasta 300g
300g · £6.33/kg£1.90£1.14 loyalty card (£3.80/kg)Co-op Fairtrade Italian Style Ground Coffee 200g
200g · £19.25/kg£3.85£2.31 loyalty card (£11.55/kg)Co-op 99 Blend Fairtrade Tea 80 Tea Bags 250g
250g · £7.00/kg£1.75£1.05 loyalty card (£4.20/kg)Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g
100g · £12.50/kg£1.25£0.75 loyalty card (£7.50/kg)Co-op Cherry Tomatoes 300g
300g · £4.67/kg£1.40£0.84 loyalty card (£2.80/kg)Co-op Custard 400g
400g · £3.00/kg£1.20£0.72 loyalty card (£1.80/kg)Co-op Lightly Salted Tortilla Chips 180g
180g · £6.11/kg£1.10£0.66 loyalty card (£3.67/kg)Co-op Apple Juice 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.69 loyalty card (£1.69/L)Co-op Bacon Rasher Crisps 150g
150g · £8.67/kg£1.30£0.80 loyalty card (£5.33/kg)Co-op British Fresh Chicken Thighs 600G
600g · £6.00/kg£3.60£2.16 loyalty card (£3.60/kg)Co-op British 5% Fat Beef Mince 500g
500g · £11.40/kg£5.70£3.40 loyalty card (£6.80/kg)The Happy Egg Co. Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.53 each£3.15£1.95 loyalty card (£0.33 each)Co-op British Tenderstem Broccoli 180g
180g · £11.39/kg£2.05£1.23 loyalty card (£6.83/kg)Doritos Chilli Heatwave 140G
140g · £12.14/kg£0.70 off£1.70£2.40Co-op British Breaded Chicken Goujons 230g
230g · £13.48/kg£3.10£1.86 loyalty card (£8.09/kg)Coca Cola Zero Sugar 4X330ML
4pk · £2.50/L£3.30£1.98 loyalty card (£1.50/L)
Top Picks 🌟
Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Curry in a hurry
£0.00Surf 3 in 1 Laundry Washing Detergent Capsules Tropical Lily 26 washes
26pk · £0.24 each£1.50 off£6.20£7.707UP Zero Sugar 2 Litres
2L · £1.03/L£0.65 off£2.05£2.70
Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻
Co-op Carving Pumpkin
1pk · £2.70 each£2.70Co-op Seasonal Mixed Squash
1pk · £1.25 each£1.25Co-op 4 Haunted House Brownies
4pk · £0.83 each£3.30Co-op 2 Trick or Treat Cupcakes
2pk · £0.68 each£1.35McVitie's 5 Jaffaween Spine - Chillin' Cherry Flavour Cake Bars
5pk · £0.22 each£1.10Mr Kipling 8 Fiendish Fancies
8pk · £0.38 each£3.00Co-op 4 Spooky Sour Slime Doughnuts
1pk · £2.20 each2 for £3£2.20Twix Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)
275g · £12.00/kg£3.30Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £12.10/kg£6.05M&M's Minis Chocolate Funsize Bags 11 x 20g
220g · £15.00/kg£3.30Co-op Trick or Treat Mix 300g (20 x 15g)
300g · £8.17/kg£2.45Co-op Gruesome Gummies 130g
130g · £7.31/kg£0.95Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g
130g · £7.31/kg£0.95Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags
214.5g · £15.38/kg£3.30Swizzels Mummy Mix 340g
340g · £8.09/kg£2.75HARIBO Share the Happy Multipack Bag 352g
352g · £7.81/kg£2.75HARIBO Bone Shakers 160g
160g · £7.50/kg£1.20HARIBO Sour Skeletons 160g
160g · £7.50/kg£1.20MAOAM Limited Edition Broom Stixx Sour 350g
350g · £7.86/kg£2.75Scream 5 Cookies & Cream Flavour Mini Loaves 150g
150g · £9.00/kg£1.35
Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩
Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g
750g · £3.20/kg£2.40Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Co-op Carving Pumpkin
1pk · £2.70 each£2.70Co-op Seasonal Mixed Squash
1pk · £1.25 each£1.25Co-op 4 Haunted House Brownies
4pk · £0.83 each£3.30Mr Kipling 8 Fiendish Fancies
8pk · £0.38 each£3.00Co-op 4 Spooky Sour Slime Doughnuts
1pk · £2.20 each2 for £3£2.20Co-op Cheesy Monster Jaws 100g
100g · £14.00/kg£1.40Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.19 loyalty card (£1.19/L)Co-op Irresistible Chianti
75cl · £19.87/L£14.90Co-op Irresistible Solo Dry Rosé 75cl
75cl · £17.60/L£13.20Co-op Irresistible Pinot Grigio Ramato 75cl
75cl · £15.80/L£11.85BuzzBallz Berry Cherry Limeade 200ml
200ml · £26.50/L£5.30Scream 5 Cookies & Cream Flavour Mini Loaves 150g
150g · £9.00/kg£1.35Coca Cola Zero Sugar Cherry Float 2LTR
2L · £1.58/L2 for £3.60£3.15San Miguel Especial Premium Lager 4 x 568ml
4pk · £4.40/L£10.0019 Crimes Red Wine 750ml
750ml · £18.93/L£14.20Co-op Bitesize Sausage Rolls 160G
160g · £19.38/kg£3.10J2O Orange & Passionfruit Can 4X250Ml
4pk · £3.50/L£1.15 off£3.50£4.65Co-op Houmous 200g
200g · £7.75/kg£1.55
Cosy Nights In 🍿🍕🍫
Co-op Irresistible Hand Cooked Lightly Sea Salted Crisps 150g
150g · £12.67/kg£1.90Co-op Plain White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Cadbury Drinking Hot Chocolate Cocoa Powder Tin 250g
250g · £14.80/kg£3.70Co-op Chilled Stonebaked Double Pepperoni Pizza 327g
327g · £13.15/kg£4.30Co-op Self Raising White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Fairtrade Demerara Sugar 500g
500g · £4.00/kg£2.00Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G
250g · £17.20/kg£4.30Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g
100g · £12.50/kg£1.25£0.75 loyalty card (£7.50/kg)Co-op Irresistible Strawberries
227g · £17.84/kg2 for £6.55£4.05Co-op Strawberries
227g · £13.00/kg£2.95Co-op Limited Edition Stonebaked American Hot 354g
444g · £9.68/kg£4.30Co-op Irresistible Chicken Jalfrezi with Pilau Rice 380g
380g · £15.53/kg£5.90Co-op Salted Caramel Pretzel Mini Bites 220g (10 x 22g)
10pk · £15.40/L£3.85Häagen-Dazs Belgian Chocolate Ice Cream 400g
460ml · £9.35/L£4.30Häagen-Dazs Limited Edition Caramel Waffle Ice Cream 351g
420ml · £10.24/L£4.30Co-op Treat Chocolate & Caramel Crispy Bites
1pk · £4.10 each£4.10Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.36 each£0.75 off£1.45£2.20Mr Kipling 4 Custard Cream Whirls
4pk · £0.35 each£0.55 off£1.40£1.95Co-op 6 Merry Mince Pies
6pk · £0.28 each£1.65
Student Shop 🍜🎓🥫
Co-op White Toastie Bread Loaf 800G
800g · £1.13/kg£0.90Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Cookies
1pk · £2.20 each£2.20Co-op Irresistible Fruit Granola
1pk · £2.20 each£2.20Kronenbourg 1664 Biere Beer Lager 4x440ml Cans
4pk · £3.78/L£1 off£6.65£7.65Served - Indian: 1 Main + 2 Sides
£9.00Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottles 4 x 330ml
4pk · £6.48/L£1.75 off£8.55£10.30Heineken Pure Malt Lager Cans 10 x 440ml
10pk · £3.63/L£15.95Strongbow Dark Fruit Cider Cans 4 x 440ml
4pk · £4.80/L£8.45Thatchers Gold Somerset Cider Cans 10 x 440ml
10pk · £3.64/L£16.00Carling Original Lager Beer Cans 10 x 440ml
10pk · £2.80/L£12.30Corona Extra 4 x 440ml
4pk · £4.40/L£1.25 off£7.75£9.00Guinness Draught In Can 4x440ml
4pk · £4.94/L£8.70Inch's Medium Apple Cider 440ml
4pk · £3.78/L£6.65Kopparberg Premium Cider Mixed Fruit Cans 4 x 330ml
4pk · £6.59/L£8.70Kellogg's Crunchy Nut 460g
460g · £9.57/kg£4.40Co-op Porridge Oats 500g
500g · £1.90/kg£0.95Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g
143g · £12.94/kg£1.85Schwartz Garlic Granules 50g
50g · £49.00/kg£2.45
Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷
Co-op Fairtrade Small Bananas
6pk · £0.21 each£1.25Co-op Fairtrade Baby Plum Tomatoes 225g
225g · £7.11/kg£1.60Co-op Irresistible Pinot Noir Wine 75cl
75cl · £15.33/L£11.50Co-op Fairtrade 99 160 Tea Bags
500g · £6.00/kg£3.00Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g
250g · £9.60/kg£2.40Co-op Fairtrade Rich Roast Instant Coffee 100g
100g · £30.50/kg£3.05Co-op Fairtrade Bananas
5pk · £0.26 each£1.30Maltesers Chocolate Treat Bag 68g
68g · £26.47/kg£1.80Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g
74g · £26.35/kg£0.45 off£1.95£2.40Co-op Fairtrade Chardonnay Wine 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Co-op Irresistible Single Origin Peruvian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Premium Roses
1pk · £11.00 each£11.00Co-op Fairtrade Roses
1pk · £6.05 each£6.05Pacha Del Fuego Merlot 75cl
75cl · £15.33/L£11.50Stormhoek Shiraz 75cl
75cl · £7.13/L£5.35Unknown Sauvignon Blanc 750ml
75cl · £12.60/L£9.45Stormhoek Moscato Rosé 75cl
75cl · £10.60/L£7.95Tilimuqui Alcohol Free Zero Sparkling 75cl
75cl · £7.67/L£1 off£5.75£6.75Tony's Chocolonely Milk Chocolate 35g
35g · £37.14/kg£1.30Tony's Chocolonely Milk Chocolate Caramel Sea Salt 35g
35g · £37.14/kg£1.30
Store Price Match 🥦
Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op Soave Wine 75cl
75cl · £7.13/L£5.35Co-op Broccoli
1pk · £0.90 each£0.90£0.80 loyalty card (£0.80 each)Co-op Natural Mineral Water Still 2 Litre
2L · £0.43/L£0.85Co-op Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10£0.95 loyalty card (£0.32 each)Co-op 2 White Baguettes 300g
2pk · £0.78 each£1.55£0.97 loyalty card (£0.49 each)Co-op Soft White Bathroom Tissue 4 Rolls 2-Ply
4pk · £0.56 each£2.25Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g
800g · £2.75/kg£2.20Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G
65g · £10.00/kg£0.65Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread Loaf 400G
400g · £3.00/kg£1.20Warburtons Farmhouse Soft Bread 800g
800g · £2.50/kg£2.00Warburtons Danish Lighter White Bread 400g
400g · £3.63/kg£1.45Heinz Nature Creamed Porridge 120G
120g · £9.58/kg£1.15Heinz Nature Cheesy Tomato Pasta 120G
120g · £9.58/kg£1.15Warburtons Original Seeded Batch Bread 400g
400g · £3.50/kg£1.40Organix Melty Carrot Puffs Organic Baby Finger Food Snack 20g
20g · £37.50/kg£0.75Co-op Wholemeal Farmhouse Bread 400G
400g · £2.50/kg£1.00Aptamil Growing Up Milk Drink 200ML
200ml · £7.75/L£1.55Warburtons Soft Tiger Bloomer 600g
600g · £3.25/kg£1.95
Sandwiches, Wraps & Soups 🥪
Premium Lunch Meal Deal
£6.50Lunch Meal Deal
£5.00Co-op Mexican Style Bean & Cheese Wrap
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Roast Chicken Salad Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75Co-op Ham & Cheese Sandwich
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Ham & Cheese Sub Roll with Mustard Mayo
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Cajun Chicken Wrap
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Irresistible Italian Mortadella & Mascarpone Focaccia
1pk · £4.60 each£4.60Co-op Southern Fried Chicken & Gherkin Sub
1pk · £4.50 each£4.50Yo! Veggie Selection 226g
226g · £21.02/kg£4.75Yo! Rainbow Salmon Poke 289g
289g · £20.76/kg£6.00Tuk In Curry in a Naan Potato Madras 180g
1pk · £3.45 each£3.45Holy Moly Guacamole & Chips 77G
76g · £25.66/kg£1.95Co-op Mozzarella, Tomato & Pesto Pasta Salad 195g
195g · £18.97/kg£3.70Co-op Prawn Mayo Sandwich
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Cheese & Red Onion Sandwich
1pk · £1.90 each£1.90Co-op Chicken & Bacon Caesar Wrap
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Chicken & Bacon Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75Co-op Southern Fried Chicken Wrap
1pk · £3.90 each£3.90Co-op Irresistible Aberdeen Angus Steak Grab Bag EACH
1pk · £4.95 each£4.95