Skip to:ContentFooter
Deliveroo

Waitrose - Westfield

New! Larger Waitrose selection available

Allergens and info

Delivery unavailable to your location

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Save with My Waitrose

    Save on your order. Link or sign up now.

Offers (937)

  • 0

    Dr. Oetker Ristorante Pizza Pepperoni-Salame 320g

    320g · £6.25/kg

    55% off

    £2.00

    £4.45

  • 0

    Oral-B iO2 Series Night Black Electric Toothbrush 1Each

    1pk · £56.70 each

    55% off

    £56.70

    £126.00

  • 0

    Age Perfect Collagen Expert Day Cream SPF 30 50ml

    50ml · £201.60/L

    50% off

    £10.08

    £20.15

  • 0

    Charles Worthington Moisture Seal Shampoo 250ml

    250ml · £22.72/L

    50% off

    £5.68

    £11.35

  • 0

    Charles Worthington Thicker & Fuller Conditioner 250ml

    250ml · £22.72/L

    50% off

    £5.68

    £11.35

  • 0

    Charles Worthington Thicker & Fuller Shampoo 250ml

    250ml · £22.72/L

    50% off

    £5.68

    £11.35

  • 0

    Cirio Polpa Finissima Finely Chopped Italian Tomatoes 4x400g

    1.5kg · £2.10/kg

    50% off

    £3.15

    £6.30

  • 0

    Colgate Max White Crystal Toothpaste 125ml

    125ml · £30.24/L

    50% off

    £3.78

    £7.55

  • 0

    Colgate Total Active Prevention Deep Clean Toothpaste 125ml

    125ml · £42.80/L

    50% off

    £5.35

    £10.70

  • 0

    GOURMET Nature's Creations Chicken Wet Cat Food 85g

    85g · £14.12/kg

    5 for £3

    £1.20

  • 0

    L'Oreal Elvive Extraordinary Oil All Hairtypes 100ml

    100ml · £94.50/L

    50% off

    £9.45

    £18.90

  • 0

    L'Oreal Revitalift Filler Replumping Night Cream 50ml

    50ml · £378.00/L

    50% off

    £18.90

    £37.80

  • 0

    La Española Olive Oil 1litre

    1L · £6.90/L

    50% off

    £6.90

    £13.80

  • 0

    Lenor Seabreeze Stroll Outdoorables Fabric Conditioner 60W 839ml

    839ml · £4.29/L

    50% off

    £3.60

    £7.20

  • 0

    Lenor Unstoppables Fresh In-Wash Scent Booster 137g

    137g · £21.90/kg

    50% off

    £3.00

    £6.00

  • 0

    Listerine Total Care Teeth & Gum Mouthwash 500ml

    500ml · £7.56/L

    50% off

    £3.78

    £7.55

  • 0

    NIVEA Q10 Power Anti-Wrinkle 60+ Day Cream Moisturiser 50ml

    50ml · £201.60/L

    50% off

    £10.08

    £20.15

  • 0

    NIVEA Q10 Power Anti-Wrinkle 60+ Night Cream Moisturiser 50ml

    50ml · £201.60/L

    50% off

    £10.08

    £20.15

  • 0

    OGX Argan Oil of Morocco Conditioner 385ml

    385ml · £14.03/L

    50% off

    £5.40

    £10.80

  • 0

    OGX Argan Oil of Morocco Shampoo 385ml

    385ml · £14.03/L

    50% off

    £5.40

    £10.80

  • View all (937)

My Waitrose

View all (43)
  • Proper Corn Sweet & Salty Popcorn 6x14g

    84g · £32.74/kg
    £2.75
    £2.06 loyalty card (£24.52/kg)
  • Waitrose Best of British Apples 4s

    1pk · £2.70 each
    £2.70
    £2.16 loyalty card (£2.16 each)
  • Waitrose Mini Watermelon Each

    1pk · £4.25 each
    £4.25
    £3.40 loyalty card (£3.40 each)
  • No.1 Red Choice Tomatoes 300g

    300g · £10.83/kg
    £3.25
    £2.93 loyalty card (£9.77/kg)
  • Waitrose British Miniature Potatoes 500g

    500g · £4.90/kg
    £2.45
    £1.23 loyalty card (£2.46/kg)
  • Waitrose British Regal Red Potatoes 1.5Kg

    1.5kg · £1.60/kg
    £2.40
    £1.92 loyalty card (£1.28/kg)
  • No. 1 Cornish Quartz Vintage Reserve Mature Cheddar Cheese Strength 7 200g

    200g · £21.00/kg
    £4.20
    £3.36 loyalty card (£16.80/kg)
  • No. 1 Cornish Quartz Extra Mature Cheddar Cheese Strength 6 200g

    200g · £21.00/kg
    £4.20
    £3.36 loyalty card (£16.80/kg)
  • No.1 Smoked Silver Fox 200g

    200g · £21.50/kg
    £4.30
    £3.44 loyalty card (£17.20/kg)
  • Waitrose Davidstow Cornish Mature Grated Cheddar Cheese Strength 5 250g

    250g · £15.60/kg
    £3.90
    £2.93 loyalty card (£11.72/kg)
  • No.1 British Free Range 12 Pork Sausages 800g

    800g · £12.00/kg
    £9.60
    £7.20 loyalty card (£9.00/kg)
  • Waitrose 2 British Lamb Leg Steaks with Herbs & Garlic 300g

    300g · £48.67/kg
    £14.60
    £11.68 loyalty card (£38.93/kg)
  • Easy to Cook Maple-glazed Gammon Joint 456g

    456g · £17.98/kg
    £8.20
    £6.15 loyalty card (£13.49/kg)
  • No.1 Extra Virgin Olive Oil Houmous 170g

    170g · £21.18/kg
    £3.60
    £2.88 loyalty card (£16.94/kg)
  • No.1 Creamy Pecorino Dip 170g

    170g · £21.18/kg
    £3.60
    £2.88 loyalty card (£16.94/kg)
  • Waitrose Chicken & Leek Pie 550g

    550g · £10.91/kg
    £6.00
    £4.80 loyalty card (£8.73/kg)
  • No.1 Paleta de Cebo de Camp Ibérica 50% Raza Ibérica 80g

    80g · £90.00/kg
    £7.20
    £5.76 loyalty card (£72.00/kg)
  • No.1 Outdoor Bred Pork Mini Sausage Rolls 300g

    300g · £18.00/kg
    £5.40
    £4.32 loyalty card (£14.40/kg)
  • Jason's Sourdough The Great White 450g

    450g · £8.00/kg
    £3.60
    £3.06 loyalty card (£6.80/kg)
  • Jacksons Super Seeded Bloomer 800g

    800g · £3.25/kg
    £2.60
    £2.08 loyalty card (£2.60/kg)

Recently Added Products 👀

View all (21)
  • Waitrose Banana Loaf Cake Each

    1pk · £3.35 each
    £3.35
  • Waitrose Plums min 4

    1pk · £3.10 each
    £3.10
  • Waitrose Cotton Candy Grapes 400g

    400g · £9.63/kg
    £3.85
  • Waitrose Red Romano Peppers 180g

    180g · £11.94/kg
    £2.15
  • Waitrose Strawberries 400g

    400g · £10.50/kg
    £4.20
  • Waitrose Perfectly Ripe Kiwi 4s

    1pk · £3.40 each
    £3.40
  • Ben & Jerry's Half Baked Chocolate & Vanilla Ice Cream Tub 465ml

    465ml · £14.95/L
    £6.95
  • Häagen-Dazs Matcha Ice Cream 460ml

    460ml · £15.65/L
    £7.20
  • Waitrose King Gold Kiwi each

    1pk · £1.20 each
    £1.20
  • Tony's Chocolonely Everything Bar 180g

    180g · £18.67/kg
    30% off
    £3.36£4.80
  • 5 Sugared Ring Doughnuts 5s

    1pk · £1.85 each
    £1.85
  • Waitrose Foundation Rose Bouquet each

    1pk · £19.20 each
    £19.20
  • Clarence Court Burford Buff 10 Medium Eggs 10s

    10pk · £0.55 each
    £5.50
  • Waitrose Italian Napoli Salami 80g

    80g · £37.50/kg
    £3.00
  • Freja Chicken Bone Broth 500ml

    500ml · £12.60/L
    25% off
    £6.30£8.40
  • Waitrose 4 Belgian Chocolate Shortbreads 4s

    1pk · £2.90 each
    £2.90
  • Halo Top Gooey Brownie Ice Cream 460ml

    460ml · £14.35/L
    £6.60
  • Filippo Berio Organic Extra Virgin Olive Oil 500ml

    500ml · £12.88/L
    45% off
    £6.44£11.70
  • Peroni Nastro Azzurro Beer Lager 4x440ml

    1.76L · £4.36/L
    20% off
    £7.68£9.60
  • Waitrose Dragon Fruit Each

    1pk · £4.80 each
    £4.80

New Lower Prices 👇

View all (28)
  • Perfectly Ripe Avocados 2s

    1pk · £1.96 each
    15% off
    £1.96£2.30
  • Waitrose Slower Reared Chicken Wings 475g

    475g · £3.79/kg
    25% off
    £1.80£2.40
  • Essential Easy Peelers 600g

    600g · £3.15/kg
    10% off
    £1.89£2.10
  • Waitrose Maris Piper Potatoes 2kg

    2kg · £1.13/kg
    15% off
    £2.25£2.65
  • Waitrose Trimmed Leeks 400g

    400g · £3.68/kg
    33% off
    £1.47£2.20
  • Essential Tortilla Chips Salted 200g

    200g · £5.20/kg
    20% off
    £1.04£1.30
  • Essential Iceberg Lettuce 250g

    250g · £4.00/kg
    20% off
    £1.00£1.25
  • Essential Salad Mixed 100g

    100g · £14.50/kg
    £1.45
  • Essential British Beef Rump Steak 230g

    230g · £25.52/kg
    15% off
    £5.87£6.90
  • Essential Oval Paracetamol Tablets 16s

    1pk · £0.54 each
    40% off
    £0.54£0.90Restricted
  • Waitrose Super Soft White Medium Sliced Bread 800g

    800g · £1.20/kg
    20% off
    £0.96£1.20
  • Waitrose Classic Vine Tomatoes 450g

    450g · £4.04/kg
    35% off
    £1.82£2.80
  • Waitrose Sweet Kingdom Orange Mini Carrots 340g

    340g · £5.38/kg
    15% off
    £1.83£2.15
  • Essential Custard Creams 150g

    150g · £2.93/kg
    20% off
    £0.44£0.55
  • Essential Pure Orange Juice 1litre

    1L · £1.50/L
    25% off
    £1.50£2.00
  • Waitrose Conference Pears 4s

    1pk · £2.40 each
    20% off
    £2.40£3.00
  • Essential Bourbon Creams Biscuits 400g

    400g · £2.88/kg
    £1.15
  • Waitrose Jazz Apples 4s

    1pk · £2.70 each
    10% off
    £2.70£3.00
  • Essential Oranges 5s

    1pk · £1.85 each
    10% off
    £1.85£2.05
  • Waitrose King Edward Potatoes 2kg

    2kg · £1.24/kg
    15% off
    £2.47£2.90

Bake of the Week ⭐

View all (17)
  • Waitrose Eggs British Blacktail Free Range 6s

    1pk · £2.80 each
    £2.80
  • Essential Salted Dairy Butter 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
  • Essential Unsalted Dairy Butter 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
  • Essential Free Range Double Cream 300ml

    300ml · £7.67/L
    £2.30
  • Duchy Organic British Free Range Medium Eggs 6s

    1pk · £3.70 each
    £3.70
  • British Soured Cream 150ml

    150ml · £7.33/L
    £1.10
  • Essential Free Range Single Cream Small 150ml

    150ml · £8.00/L
    £1.20
  • Essential Plain White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.67/kg
    £1.00
  • Waitrose Belgian Dark Chocolate 72% 180g

    180g · £23.33/kg
    £4.20
  • Essential Self Raising White Wheat Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.67/kg
    £1.00
  • Nescafé Gold Blend Espresso Instant Coffee 95g

    95g · £55.05/kg
    33% off
    £5.23£7.80
  • Nielsen-Massey Vanilla Extract 60ml

    60ml · £117.00/L
    10% off
    £7.02£7.80
  • Waitrose 4 Piping Nozzles 4s

    1pk · £2.60 each
    £2.60
  • Cooks' Ingredients Pink Gel Colouring 19g

    19g · £94.74/kg
    £1.80
  • Lyle's Golden Syrup 454g

    454g · £5.29/kg
    £2.40
  • Tate & Lyle Fairtrade Caster Sugar 500g

    500g · £4.60/kg
    £2.30
  • Stork Baking Alternative to Butter Dairy Spread 500g

    500g · £6.20/kg
    £3.10

Pet Event 🐾

View all (22)
  • GOURMET Perle Ocean Delicacies in Gravy Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £5.29/kg
    25% off
    £5.40£7.20
  • HiLife 100% Natural Chicken Breast Cat Treats 30g

    30g · £150.00/kg
    25% off
    £4.50£6.00
  • Lily's Kitchen The Best Ever Beef Mini Burgers Dog Treats 70g

    70g · £50.43/kg
    25% off
    £3.53£4.70
  • BONIO Original Dog Biscuits 650g

    650g · £3.60/kg
    35% off
    £2.34£3.60
  • Marleybones Lush Lamb Wet Dog Food 390g

    390g · £10.77/kg
    £4.20
  • PURINA ONE Salmon Dry Cat Food 800g

    800g · £8.63/kg
    25% off
    £6.90£9.20
  • GO-CAT Senior Chicken and Turkey Dry Cat Food 750g

    750g · £4.11/kg
    25% off
    £3.08£4.10
  • Sheba Select Slices in Gravy Succulent Selection Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.55/kg
    £7.70
  • Lily's Kitchen Bedtime Biscuits Dog Treats 80g

    80g · £53.75/kg
    £4.30
  • Lily's Kitchen Woofbrush Dental Chew for Dogs Medium Pack 196g

    196g · £40.00/kg
    25% off
    £7.84£10.45
  • PURINA ONE Senior 7+ Chicken Dry Cat Food 750g

    750g · £9.20/kg
    25% off
    £6.90£9.20
  • Sheba Sauce Collection Succulent Selection Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.55/kg
    £7.70
  • Dreamies Cat Treat Biscuits with Cheese Mega Pack 200g

    200g · £20.65/kg
    25% off
    £4.13£5.50
  • FELIX As Good As it Looks Mixed Selection in Jelly Wet Cat Food 40x85g

    3.4kg · £4.17/kg
    25% off
    £14.18£18.90
  • Scrumbles Chicken & Duck Natural Dog Treats 90g 90g

    90g · £27.56/kg
    25% off
    £2.48£3.30
  • Sheba Sauce Collection Adult Cat Food Fish Selection Pouch 12x85g

    1.02kg · £7.55/kg
    £7.70
  • Lily's Kitchen Chew Sticks with Lamb Dog Treats 120g

    120g · £37.08/kg
    £4.45
  • Encore Cat Tin Multipack Fish Selection 12x70g

    840g · £20.36/kg
    £17.10
  • Forthglade Complete Grain Free Chicken Variety Pack 6x395g

    2.37kg · £4.02/kg
    25% off
    £9.53£12.70
  • SHEBA Select Slices Cat Pouches Poultry Collection Gravy 12x85g

    1.02kg · £7.55/kg
    £7.70

The Organic Shop 🥦

View all (19)
  • Duchy Organic Fairtrade Bananas 6s

    1pk · £2.35 each
    £2.35
  • Duchy Organic Blueberries 125g

    125g · £25.60/kg
    £3.20
  • Duchy Organic Carrots 700g

    700g · £2.57/kg
    £1.80
  • Duchy Organic British Free Range Eggs Large 6s

    1pk · £4.20 each
    £4.20
  • Duchy Organic Salad Cucumber each

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Duchy Organic Sweet Potatoes 700g

    700g · £5.14/kg
    £3.60
  • Duchy Organic Houmous 200g

    200g · £12.00/kg
    £2.40
  • Duchy Organic British Free Range Medium Eggs 6s

    1pk · £3.70 each
    £3.70
  • Duchy Organic Salad Onions Bunch Each

    1pk · £1.50 each
    £1.50
  • Duchy Organic Semi-Skimmed Milk 2 pints 1.136litre

    1.14L · £2.16/L
    £2.45
  • Duchy Organic British Beef Mince 12% Fat 500g

    500g · £19.20/kg
    £9.60
  • Duchy Organic British Potatoes 1.5kg

    1.5kg · £1.43/kg
    £2.15
  • Duchy Organic Leeks 350g

    350g · £6.71/kg
    £2.35
  • Duchy Organic British Chestnut Mushrooms 250g

    250g · £12.00/kg
    £3.00
  • Duchy Organic British Baby Potatoes 750g

    750g · £3.20/kg
    £2.40
  • Duchy Organic Kale 180g

    180g · £13.06/kg
    £2.35
  • Duchy Organic Pears 4s

    1pk · £3.60 each
    £3.60
  • Duchy Organic 12 British Beef Meatballs 300g

    300g · £20.00/kg
    £6.00
  • Duchy Organic Cooked Beetroot 250g

    250g · £5.80/kg
    £1.45

Back to Routine 🎒

View all (10)
  • Waitrose Seedless Easy Peelers 600g

    600g · £5.33/kg
    £3.20
  • Fitzgeralds Sourdough Bagels 5s

    1pk · £2.65 each
    £2.65
  • Fitzgeralds Multiseed & Cereal Bagel Slims 6s

    1pk · £2.65 each
    £2.65
  • Bonne Maman 7 Madeleine Cakes 175g

    175g · £22.86/kg
    £4.00
  • Yeo Valley Organic Little Yeos Fruity Favourites Kids Yogurt Selection 4x85g

    340g · £7.94/kg
    £2.70
  • Bonne Maman 7 Madeleine Cakes with Milk Chocolate 210g

    210g · £19.05/kg
    £4.00
  • Kellogg's Frosties Breakfast Cereal 470g 470g

    470g · £9.57/kg
    £4.50
  • Anchor Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g

    400g · £14.00/kg
    £5.60
  • BEAR Fruit Gently Baked Strawberries 90g

    90g · £41.11/kg
    £3.70
  • Lizis Low Sugar Nuts & Seeds Granola 400g

    400g · £11.88/kg
    £4.75

Picky Bits 😍

View all (6)
  • Waitrose Tortilla With Mediterranean Vegetables 250g

    250g · £16.80/kg
    3 for £10.80
    £4.20
  • Waitrose Spinach Falafels 190g

    190g · £25.26/kg
    3 for £10.80
    £4.80
  • Waitrose Pork & Egg Gala Pie Slices 250g

    250g · £16.80/kg
    3 for £10.80
    £4.20
  • Waitrose 12 Sausage Rolls 360g

    360g · £11.67/kg
    3 for £10.80
    £4.20
  • Waitrose Summer Harissa Couscous Salad 240g

    240g · £17.50/kg
    £4.20
  • Waitrose Melton Mowbray Pork Pie 290g

    290g · £13.45/kg
    £3.90

Snacks😋

View all (20)
  • Hula Hoops Variety Multipack Crisps 6x24g

    144g · £15.35/kg
    25% off
    £2.21£2.95
  • Cadbury Dairy Milk Giant Buttons Chocolate Bag 100g

    100g · £15.60/kg
    35% off
    £1.56£2.40
  • Pom-Bear Original 6x13g

    78g · £22.31/kg
    40% off
    £1.74£2.90
  • Tyrrells Furrows Salt & Vinegar Crisps 150g

    150g · £16.53/kg
    25% off
    £2.48£3.30
  • Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100g

    100g · £15.60/kg
    35% off
    £1.56£2.40
  • Walkers Baked Crisps Quavers Cheese Multipack Crisps 6x16g

    96g · £21.88/kg
    30% off
    £2.10£3.00
  • Proper Corn Sweet & Salty Popcorn 6x14g

    84g · £32.74/kg
    £2.75
    £2.06 loyalty card (£24.52/kg)
  • Butterkist Toffee Popcorn 170g

    170g · £11.76/kg
    20% off
    £2.00£2.50
  • McVitie's Penguin Original Biscuit Bars Multipack 172g

    172g · £10.52/kg
    33% off
    £1.81£2.70
  • Hula Hoops Salt & Vinegar 6x24g

    144g · £15.35/kg
    25% off
    £2.21£2.95
  • Kettle Chips Lightly Salted 130g

    130g · £16.00/kg
    35% off
    £2.08£3.20
  • Proper Corn Sea Salted Popcorn 6x10g

    60g · £34.33/kg
    25% off
    £2.06£2.75
  • Manomasa Chipotle & Lime 140g

    140g · £19.64/kg
    £2.75
  • Snickers 4 pack 4x40g

    160g · £19.38/kg
    £3.10
  • Kettle Chips Mature Cheddar & Red Onion 130g

    130g · £16.00/kg
    35% off
    £2.08£3.20
  • Popchips Salt & Vinegar 85g

    85g · £22.71/kg
    30% off
    £1.93£2.75
  • Mars 4 pack 4x40g

    160g · £19.38/kg
    £3.10
  • Werther's Original 135g

    135g · £11.11/kg
    25% off
    £1.50£2.00
  • Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Coated Sharing Peanuts 150g

    150g · £22.67/kg
    £3.40
  • Walkers Lea & Perrins Worcester Sauce Multipack Crisps 6x25g

    150g · £20.00/kg
    2 for £4.20
    £3.00

Meal deals

View all (4)
  • Stir Fry Dine In

    Pick up noodles or rice + meat or tofu + stir fry veg + sauce for just £10. Perfect for speedy midweek meals!
    £10.00
  • No.1 Food Lovers' Dine In for 2 😍

    Choose 1 main + 1 side + 1 starter or dessert
    £18.00
  • Lunch Meal Deal 🥪

    Choose 1 Main + 1 Side + 1 Drink
    £6.50
  • No.1 Food Lovers’ Takeaway for 4 🥘

    Choose 2 mains + 2 sides
    £22.00

Bundles

  • Curry night is on 🥘

    £0.00
  • Curry night 😛

    £0.00

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Waitrose - Westfield

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo