Tate & Lyle Fairtrade Icing Sugar 500g
500g ¡ £4.20/kg£2.10Essential Salted Dairy Butter 250g
250g ¡ £9.60/kg£2.40Waitrose Eggs British Blacktail Free Range 6s
1pk ¡ £2.80 each£2.80Essential Unsalted Dairy Butter 250g
250g ¡ £9.60/kg£2.40Essential Free Range Double Cream 300ml
300ml ¡ £7.67/L£2.30Duchy Organic British Free Range Medium Eggs 6s
1pk ¡ £3.70 each£3.70British Soured Cream 150ml
150ml ¡ £7.33/L£1.10Essential Free Range Single Cream Small 150ml
150ml ¡ £8.00/L£1.20Cooks' Ingredients Madagascan Vanilla Extract 38ml
38ml ¡ £63.16/L£2.40Essential Plain White Flour 1.5kg
1.5kg ¡ £0.67/kg£1.00Cooks' Ingredients Bicarbonate of Soda 180g
180g ¡ £10.00/kg£1.80Waitrose Belgian Dark Chocolate 72% 180g
180g ¡ £23.33/kg£4.20Bonne Maman Raspberry Conserve 370g
370g ¡ £12.97/kg£4.80Essential Self Raising White Wheat Flour 1.5kg
1.5kg ¡ £0.67/kg£1.00Waitrose Fairtrade Golden Caster Sugar 1kg
1kg ¡ £3.60/kg£3.60Cooks' Ingredients Belgian Dark Chocolate 180g
180g ¡ £23.33/kg£4.20NescafÊ Gold Blend Espresso Instant Coffee 95g
95g ¡ £55.05/kg33% off£5.23£7.80Waitrose Fairtrade Light Brown Muscovado Sugar 1kg
1kg ¡ £4.50/kg£4.50Menier Swiss Dark Chocolate 100g
100g ¡ £26.30/kg25% off£2.63£3.50Nielsen-Massey Vanilla Extract 60ml
60ml ¡ £117.00/L10% off£7.02£7.80Waitrose Walnut Halves 100g
100g ¡ £26.50/kg£2.65Waitrose 75 Cupcake Cases 75s
1pk ¡ £2.20 each£2.20Doves Farm Gluten Free Baking Powder 130g
130g ¡ £11.85/kg25% off£1.54£2.05Waitrose Piping Bags 10s
1pk ¡ £4.40 each£4.40Brewdog Black Heart Stout 4x440ml
1.76L ¡ £3.14/L20% off£5.52£6.90Lyle's Black Treacle 454g
454g ¡ £5.29/kg£2.40Waitrose 4 Piping Nozzles 4s
1pk ¡ £2.60 each£2.60Lyle's Golden Syrup 454g
454g ¡ £5.29/kg£2.40Billington's Golden Icing Sugar 500g
500g ¡ £4.80/kg£2.40Cooks' Ingredients Pink Gel Colouring 19g
19g ¡ £94.74/kg£1.80Betty Crocker Rich Coffee Cake Mix 425g
425g ¡ £9.65/kg£4.10Cooks' Ingredients Yellow Gel Colouring 19g
19g ¡ £94.74/kg£1.80Philadelphia Original Family Pack 280g
280g ¡ £9.11/kg25% off£2.55£3.40Tate & Lyle Fairtrade Caster Sugar 500g
500g ¡ £4.60/kg£2.30Stork Baking Alternative to Butter Dairy Spread 500g
500g ¡ £5.58/kg10% off£2.79£3.10Taylor & Colledge Organic Vanilla Bean Extract 100ml
100ml ¡ £80.50/L£8.05