Skip to:ContentFooter
Deliveroo

Sainsbury's Local - Stoneleigh Brdwy

Allergens and info

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Earn with Nectar

    Earn points on your order. Link or sign up now.

Offers (202)

  • 0

    Coca-Cola Zero sugar 8 x 330ml

    2.64L · £1.42/L

    £2 off

    £3.75

    £5.75

  • 0

    Arla Lacto Free Semi Skimmed Milk Drink 1 Litre

    1L · £1.35/L

    £0.80 off

    £1.35

    £2.15

  • 0

    The Collective Great Dairy Strawberry Suckies 90g

    90g · £6.67/kg

    £0.60 off

    £0.60

    £1.20

  • 0

    Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Sharing Bag Crisps 150g

    150g · £12.33/kg

    £0.90 off

    £1.85

    £2.75

  • 0

    McCain Crispy French Fries 900g

    900g · £2.22/kg

    £1.50 off

    £2.00

    £3.50

  • 0

    Lu Le Petit Chocolat Chocolate Topped Biscuits 100g

    100g · £12.50/kg

    £1.25 off

    £1.25

    £2.50

  • 0

    Aero Bubbles Peppermint Chocolate 92g

    92g · £13.59/kg

    £0.95 off

    £1.25

    £2.20

  • 0

    Bouchard Aîné & Fils Chardonnay 75cl

    75cl · £12.00/L

    £1.75 off

    £9.00

    £10.75

  • 0

    Birds Eye 22 Chicken Dippers 403g

    403g · £8.68/kg

    £2 off

    £3.50

    £5.50

  • 0

    Coca-Cola Zero Sugar 2L Bottle

    2L · £0.88/L

    £1 off

    £1.75

    £2.75

  • 0

    Arla Lacto Free Whole Milk Drink 1 Litre

    1L · £1.35/L

    £0.80 off

    £1.35

    £2.15

  • 0

    Pringles Texas BBQ Sauce 200g

    200g · £10.00/kg

    £1.30 off

    £2.00

    £3.30

  • 0

    Taste the Difference Prosecco Rosé 75cl

    75cl · £10.67/L

    £3 off

    £8.00

    £11.00

  • 0

    Sainsbury's Vittoria Cherry Vine Tomatoes, Taste the Difference 250g

    250g · £8.40/kg

    25% off

    £2.10

    £2.80

  • 0

    Sainsbury's Easy Peelers, Taste the Difference 600g

    600g · £3.38/kg

    25% off

    £2.03

    £2.70

  • 0

    Sainsbury's ASC Scottish Mild Smoked Salmon 100g (Ready to Eat)

    100g · £53.00/kg

    3 for £12

    £5.30

  • 0

    Sainsbury's British or Irish 20% Fat Beef Mince 500g

    500g · £10.00/kg

    3 for £12

    £5.00

  • 0

    Sainsbury's Breaded MSC Cod Fillets x2 300g

    300g · £14.17/kg

    3 for £12

    £4.25

  • 0

    Diet Coke Cola 2L Bottle

    2L · £0.88/L

    £1 off

    £1.75

    £2.75

  • 0

    Regina Blitz Household Towel

    £1.55 off

    £3.45

    £5.00

  • View all (202)

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Sainsbury's Mango 250g

    250g · £13.80/kg
    £3.45
  • Cathedral City Cheese Peelers 81g

    81g · £24.07/kg
    £1.95
  • Warburtons Original Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g

    800g · £2.25/kg
    £1.80
  • Sainsbury's White Seedless Grapes

    500g · £5.50/kg
    £2.75
  • Sainsbury's 6 Honey Roast Ham Slices 120g

    120g · £20.00/kg
    £2.40
  • Sainsbury's Avocado

    2pk · £1.03 each
    £2.05
  • Yoplait Petits Filous Raspberry & Strawberry Fromage Frais Big Pots 4 x 100g

    4pk · £1.38/kg
    £2.20
  • Sainsbury's British Fresh Chicken Breast Fillets Skinless & Boneless 1kg

    1kg · £8.25/kg
    £8.25
  • Frubes Strawberry Banana Flavour Yoghurt Tubes 9 x 37g (333g)

    9pk · £8.86/kg
    £2.95
  • Actimel Multifruit Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g

    800g · £6.63/kg
    £5.30
  • Sainsbury's 12 Large British Free Range Eggs

    12pk · £0.34 each
    £4.05
  • Sainsbury's Strawberries 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
  • Sainsbury's Classic Breaded Chicken Goujons 270g

    270g · £13.52/kg
    £3.65
  • New York Bakery Sesame 5 Pack Bagels

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • Sainsbury's Taste the Difference Jumbo King Prawns 150g

    150g · £37.67/kg
    £5.65
  • Warburtons 4 Gluten Free Soft White Rolls

    4pk · £0.95 each
    £3.80
  • Sainsbury's Brown Onions x3

    3pk · £0.40 each
    £1.20
  • Sainsbury's ASC Scottish Mild Smoked Salmon 100g (Ready to Eat)

    100g · £53.00/kg
    3 for £12
    £5.30
  • Sainsbury's British or Irish 21 Day Matured Sirloin Steak 225g

    225g · £36.44/kg
    £8.20
  • Philadelphia Original Soft Cream Cheese 165g

    165g · £17.27/kg
    £2.85
  • Sainsbury's 5 Fairtrade Bananas

    5pk · £0.27 each
    £1.35
  • The Collective Great Dairy Strawberry Suckies 90g

    90g · £6.67/kg
    £0.60 off
    £0.60£1.20
  • Sainsbury's Red Seedless Grapes

    500g · £5.50/kg
    £2.75
  • Sainsbury's British Mature Grated Cheddar Cheese 250g

    250g · £15.00/kg
    £3.75
  • Warburtons Tiger Bloomer 600g

    600g · £3.67/kg
    £2.20
  • Sainsbury's Fresh Egg Tagliatelle 500g

    500g · £5.50/kg
    £2.75
  • Sainsbury's Blueberries 150g

    150g · £17.00/kg
    £2.55
  • Sainsbury's Brioche Burger Buns x4

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • Cully & Sully A Hearty Chicken & Vegetable Soup 400g

    400g · £7.13/kg
    £2.85
  • Sainsbury's Peaches

    4pk · £0.69 each
    £2.75
  • Sainsbury's Beef Mince 12% Fat , Taste the Difference 500g

    500g · £15.20/kg
    £7.60
  • Jason's No1 The Great White Sourdough 450g

    450g · £6.33/kg
    £2.85
  • Sainsbury's Sweet & Smoky BBQ British Chicken Breast Slices 180g

    180g · £25.00/kg
    £4.50
  • Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 5 x 22.5g

    5pk · £28.89/kg
    £3.25
  • itsu 8 Chicken & Spring Onion Gyoza Dumplings 150g

    150g · £35.33/kg
    £5.30
  • Sainsbury's Ginger 100g

    100g · £15.00/kg
    £1.50
  • Sainsbury's 10 Gouda Slices 250g

    250g · £13.00/kg
    £3.25
  • Sainsbury's Sweet Peppers

    3pk · £0.77 each
    £2.30
  • Sainsbury's British Chicken Breast Fillets 640g

    640g · £9.06/kg
    £5.80
  • Sainsbury's Tuna & Sweetcorn on Malted Bread

    1pk · £2.75 each
    £2.75

Save with Nectar Prices

  • Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies

    6pk · £0.58 each
    £3.50
    £1.75 Nectar Price (£0.29 each)
  • Mr Kipling 8 Angel Slices

    8pk · £0.38 each
    £3.00
    £2.00 Nectar Price (£0.25 each)
  • Wotsits Giants Really Cheesy Sharing Cheese Snacks Crisps 130g

    130g · £19.23/kg
    £2.50
    £1.35 Nectar Price (£10.38/kg)
  • Maltesers White Chocolate Gift Box 88g

    88g · £36.93/kg
    £3.25
    £1.75 Nectar Price (£19.89/kg)
  • Cadbury Dairy Milk 4 x 18g Freddo Chocolate Bar

    72g · £22.92/kg
    £1.65
    £1.00 Nectar Price (£13.89/kg)
  • Galaxy Milk Chocolate Bar 180g

    180g · £18.33/kg
    £3.30
    £2.50 Nectar Price (£13.89/kg)
  • Galaxy Minstrels Buttons Chocolate Bag 195g

    195g · £22.56/kg
    £4.40
    £2.70 Nectar Price (£13.85/kg)
  • Dr Pepper 2L Bottle

    2L · £1.20/L
    £2.40
    £1.75 Nectar Price (£0.88/L)
  • Mr Kipling 6 Bakewell Slices

    6pk · £0.54 each
    £3.25
    £1.47 Nectar Price (£0.25 each)
  • Cadbury Dairy Milk Little Bars Chocolate Bars Multipack 4 x 18g

    72g · £22.92/kg
    £1.65
    £1.00 Nectar Price (£13.89/kg)
  • Fanta Orange Zero 2L Bottle

    2L · £1.20/L
    £2.40
    £1.75 Nectar Price (£0.88/L)
  • Cadbury Fudge Chocolate Bar Multipack 4 x 22g

    88g · £18.75/kg
    £1.65
    £1.00 Nectar Price (£11.36/kg)
  • Fanta Fruit Twist 2L Bottle

    2L · £1.20/L
    £2.40
    £1.75 Nectar Price (£0.88/L)

Meal deals

View all (7)
  • Lunch Meal Deal

    For allergen information please visit www.sainsburys.co.uk
    £5.50
  • Premium Lunch Meal Deal

    For allergen information please visit www.sainsburys.co.uk
    £6.50
  • Taste the Difference Dine in for two

    For allergen information please visit www.sainsburys.co.uk
    £15.00
  • 2 for £6.50 Ready Meals

    For allergen information please visit www.sainsburys.co.uk
    £6.50
  • Taste the Difference Pizza and Bread

    For allergen information please visit www.sainsburys.co.uk
    £7.50
  • Takeaway Pizza Meal Deal (Serves 2)

    For allergen information please visit www.sainsburys.co.uk
    £8.50
  • Taste the Difference Dine in for 2

    For allergen information please visit www.sainsburys.co.uk
    £18.00

Grab and Go Snacks

  • Philadelphia Garlic & Herbs 165g

    165g · £17.27/kg
    £2.85
  • Philadelphia Light 165g

    165g · £17.27/kg
    £2.85

In Store Prices

View all (20)
  • Evian Natural Mineral Water 75cl

    75cl · £2.67/L
    £2.00
  • Bounty Coconut & Milk Chocolate Snack Bar Duo 57g

    57g · £22.81/kg
    £1.30
  • Buxton Still Natural Mineral Water 1L

    1L · £1.95/L
    £1.95
  • Dr. Oetker Bicarbonate of Soda 200g

    200g · £8.75/kg
    £1.75
  • Good Boy Pawsley & Co. Large Chewy Braid 90g

    90g · £33.33/kg
    £3.00
  • Lucozade Sport Drink Orange 500ml

    500ml · £4.30/L
    £2.15
  • Nando's Bag & Bake Medium 20g

    20g · £80.00/kg
    £1.60
  • Sainsbury's Bay Leaves 3g

    3g · £416.67/kg
    £1.25
  • Sainsbury’s Cat Milk 3x200ml

    600ml · £4.42/L
    £2.65
  • Sainsbury's Coconut Cream 250ml

    250ml · £9.20/L
    £2.30
  • Sainsbury's 100 Round Cotton Wool Double Faced Pads

    100pk · £0.02 each
    £2.00
  • Sainsbury's Click & Seal Food & Freezer Bags 20 Bags Medium

    20pk · £0.09 each
    £1.85
  • Sainsbury's Garlic Granules 58g

    58g · £21.55/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Harissa Paste, Inspired to Cook 90g

    90g · £23.89/kg
    £2.15
  • Sainsbury's + Healthcare Ibuprofen 200mg Capsules 16 Capsules

    16pk · £0.07 each
    £1.10
    Restricted
  • Sainsbury's Mixed Herbs 14g

    14g · £89.29/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Non Stick Baking Paper

    £2.45
  • Sainsbury's Paprika 44g

    44g · £28.41/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Peanut Butter Smooth 340g

    340g · £5.59/kg
    £1.90
  • Sainsbury's Rosemary 22g

    22g · £56.82/kg
    £1.25

Autumn is here

View all (21)
  • Sainsbury's Taste the Difference Cauliflower Cheese 400g

    400g · £9.50/kg
    £3.80
  • Sainsbury's Sweetcorn Cobettes x4

    4pk · £0.36 each
    £1.45
  • Sainsbury's Taste the Difference Belgian Chocolate Cake 395g

    395g · £12.66/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Sausages & Mash 400g

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Sainsbury's British Asparagus Tips 125g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Sainsbury's Taste the Difference Victoria Sponge Cake 345g

    345g · £14.49/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Taste the Difference Macaroni Cheese 375g

    375g · £14.67/kg
    £5.50
  • Sainsbury's Mashed Potato 400g

    400g · £3.38/kg
    £1.35
  • Lu Le Petit Chocolat Chocolate Topped Biscuits 100g

    100g · £12.50/kg
    £1.25 off
    £1.25£2.50
  • Sainsbury's Taste the Difference Beef Lasagne 400g

    400g · £13.75/kg
    £5.50
  • Sainsbury's Taste The Difference Carrot Cake 395g

    395g · £12.66/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Tuna Pasta Bake 400g

    400g · £9.88/kg
    £3.95
  • Propercorn Sweet & Salty Popcorn 30g

    30g · £50.00/kg
    £1.50
  • Charlie Bigham's Lasagne 690g

    690g · £17.61/kg
    £12.15
  • Sainsbury's Taste the Difference Beef Lasagne 700g

    700g · £12.86/kg
    £9.00
  • Sainsbury's Curly Leaf Kale

    200g · £6.25/kg
    £1.25
  • Charlie Bigham's Chicken Tikka Masala & Pilau Rice 805g

    805g · £15.09/kg
    £12.15
  • Cadbury Instant Hot Chocolate 300g

    300g · £10.00/kg
    £1.40 off
    £3.00£4.40
  • Sainsbury's Shepherd's Pie 400g

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Sainsbury's Cauliflower

    1pk · £1.50 each
    £1.50

Autumn Flavours

  • Starbucks Limited Edition Pumpkin Spice Latte 4 x 24g (96g)

    4pk · £24.48/kg
    £2.35

Why Wait For Christmas?

View all (21)
  • KitKat 2 Finger Gingerbread Flavour Bars 8 x 20.7g (165.6g)

    8pk · £15.10/kg
    £2.50
  • Cadbury Heroes Chocolate Assortment Tub 475 g

    475g · £19.26/kg
    £9.15
  • Celebrations Milk Chocolate Tub 500g

    500g · £18.30/kg
    £9.15
  • Quality Street 550g

    550g · £16.64/kg
    £9.15
  • Oreo 154g Gingerbread Flavour Sandwich Biscuit, Limited Edition

    154g · £11.69/kg
    £1.80
  • Oreo 6 White Enrobed 246g

    246g · £9.76/kg
    £2.40
  • Sainsbury's Taste the Difference 6 Stollen Slices 200g

    6pk · £23.75/kg
    £4.75
  • M&M's Multipack Crispy Chocolate Santa 5 x 29g

    5pk · £23.10/kg
    £3.35
  • Maltesers Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treat 29g

    29g · £24.14/kg
    £0.10 off
    £0.70£0.80
  • Maltesers Multipack Chocolate Reindeers 5 x 29g

    5pk · £3.45/kg
    £0.60 off
    £2.50£3.10
  • Cadbury Dairy Milk 100g Winter Wonderland Chocolate Bar

    100g · £22.00/kg
    £2.20
  • Sainsbury's Milk Chocolate Coins 70g

    70g · £22.14/kg
    £1.55
  • Cadbury Puds Egg 35g

    35g · £28.57/kg
    £1.00
  • Cadbury Dairy Milk Mini Snowballs Bar 110g

    110g · £20.91/kg
    £2.30
  • Cadbury Christmas Mini Snowballs Bag 74 g

    74g · £29.73/kg
    £2.20
  • Cadbury Biscoff Filled Centres 3 Pack 100.5 g

    101g · £24.75/kg
    £2.50
  • Cadbury Biscoff 33.5g Filled Centres Chocolate

    34g · £25.37/kg
    £0.85
  • Maltesers Reindeer Chocolate Christmas Treat 29g

    29g · £31.03/kg
    £0.90
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Christmas Santa Treat 29g

    29g · £24.14/kg
    £0.10 off
    £0.70£0.80
  • M&M's Christmas Mini Santa Chocolate Bag 55g

    4pk · £7.73/kg
    £1.70

Save 25% on Selected Taste The Difference

View all (33)
  • Sainsbury's Easy Peelers, Taste the Difference 600g

    600g · £3.38/kg
    25% off
    £2.03£2.70
  • Sainsbury's Bake at Home Stonebaked White Baguettes, Taste the Difference x2 250g

    2pk · £0.90 each
    25% off
    £1.80£2.40
  • Sainsbury's Vittoria Cherry Vine Tomatoes, Taste the Difference 250g

    250g · £8.40/kg
    25% off
    £2.10£2.80
  • TTD Slmi P'ciutto ham Chorizo Pizza 455g

    455g · £9.80/kg
    25% off
    £4.46£5.95
  • TTD Mozzarella &Cherry Tomato Pizza 484g

    484g · £9.21/kg
    25% off
    £4.46£5.95
  • TTD P'ciutto Mushroom Masc Pizza 480g

    480g · £9.29/kg
    25% off
    £4.46£5.95
  • Sainsbury's Taste the Difference Blackcurrant Conserve 340g

    340g · £7.62/kg
    25% off
    £2.59£3.45
  • Sainsbury's Taste the Difference Beef Gravy Granules 200g

    200g · £9.95/kg
    25% off
    £1.99£2.65
  • Sainsbury's Taste the Difference Raspberry Conserve 340g

    340g · £8.06/kg
    25% off
    £2.74£3.65
  • Sainsbury's Freshly Squeezed Smooth Orange Juice, Taste the Difference 1L

    1L · £2.81/L
    25% off
    £2.81£3.75
  • Sainsbury's Taste the Difference 6 Smoked Air Dried Dry Cured Back Bacon Rashers 220g

    220g · £16.55/kg
    25% off
    £3.64£4.85
  • Sainsbury's Buttermilk Pancakes, Taste the Difference x4

    4pk · £0.45 each
    25% off
    £1.80£2.40
  • Sainsbury's Sultana Scones, Taste the Difference x4

    4pk · £0.51 each
    25% off
    £2.03£2.70
  • Sainsbury's Sticky Toffee Pudding, Taste the Difference 400g

    400g · £12.85/kg
    25% off
    £5.14£6.85
  • Sainsbury's Taste the Difference 2 Smoked Haddock Fishcakes 290g

    290g · £11.90/kg
    25% off
    £3.45£4.60
  • Sainsbury's Half Ciabatta, Taste the Difference x2

    270g · £8.07/kg
    25% off
    £2.18£2.90
  • Sainsbury's Taste the Difference Extra Mature Cheddar & Red Onion Flatbread 255g

    255g · £9.84/kg
    25% off
    £2.51£3.35
  • Sainsbury's Caramelised Onion Chutney, Taste the Difference 230g

    215g · £8.88/kg
    25% off
    £1.91£2.55
  • Sainsbury's Taste the Difference 6 Unsmoked Air Dried Dry Cured Back Bacon Rashers 220g

    6pk · £2.76/kg
    25% off
    £3.64£4.85
  • Sainsbury's Basil & Pine Nuts Ravioli, Taste the Difference 250g

    250g · £12.32/kg
    25% off
    £3.08£4.10

Dine In Like You're Dining Out

View all (15)
  • The Spice Tailor Classic Butter Chicken 300g

    300g · £17.33/kg
    £5.20
  • The Spice Tailor Original Tikka Masala 300g

    300g · £17.33/kg
    £5.20
  • Tilda Wholegrain Basmati Rice 250g

    250g · £4.80/kg
    £1.20
  • Sainsbury's British Chicken Breast Fillets 640g

    640g · £9.06/kg
    £5.80
  • The Spice Tailor Thai Red Curry 275g

    275g · £18.36/kg
    £5.05
  • Sharwood's 2 Garlic & Coriander Flame-Baked Naans

    2pk · £10.19/kg
    £2.65
  • Sainsbury's British Chicken Thigh Fillets 640g

    640g · £12.19/kg
    £7.80
  • Sainsbury's British 2 Chicken Breast Fillets 320g

    320g · £10.78/kg
    £3.45
  • Tilda Pure Microwave Basmati Rice Classics 250g

    250g · £4.80/kg
    £1.20
  • Sainsbury's SO Organic Super Firm Tofu 300g

    300g · £6.67/kg
    £2.00
  • Sainsbury's Baby Leaf Spinach 100g

    120g · £11.67/kg
    £1.40
  • The Spice Tailor Keralan Coconut Curry 225g

    225g · £23.11/kg
    £5.20
  • Sainsbury's British Fresh Chicken Breast Fillets Skinless & Boneless 1kg

    1kg · £8.25/kg
    £8.25
  • THE SPICE TAILOR Malaysian Laksa Curry 275g

    275g · £18.55/kg
    £5.10
  • Sainsbury's Young Spinach 260g

    260g · £7.31/kg
    £1.90

Spooky Season

View all (20)
  • Cadbury 5 Mini Bonfire Logs Honeycomb Flavour

    5pk · £0.51 each
    £2.55
  • Sainsbury's Sour Spiders 130g

    130g · £9.62/kg
    £1.25
  • Decorated White Chocolate Lollipop 27g

    27g · £46.30/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Salted Bats and Ghosts 100g

    100g · £17.50/kg
    £1.75
  • Mr Kipling 6 Terrifying Toffee Whirls

    6pk · £0.33 each
    £2.00
  • Oreo Spooky Vanilla Flavour 154g

    154g · £10.71/kg
    £1.65
  • Sainsbury's British Munchkin Pumpkin

    100g · £14.50/kg
    £1.45
  • Sainsbury's Monster Islands Original Foamies 170g

    170g · £7.94/kg
    £1.35
  • Sainsbury's Baby Ghost Munchkin Pumpkin

    350g · £4.14/kg
    £1.45
  • Sainsbury's Home Halloween Balloons

    £2.00
  • Sainsbury's Mallow-Ween Marshmallows 130g

    130g · £9.62/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Milk Chocolate Pumpkins Net 75g

    75g · £22.00/kg
    £1.65
  • Sainsbury's Gruesome Gummies 6 x 11g (66g)

    6pk · £21.21/kg
    £1.40
  • Cadbury 4 Pumpkin Patch Cakes

    4pk · £0.85 each
    £3.40
  • Mr Kipling 8 Fiendish Fancies

    8pk · £0.39 each
    £3.15
  • HARIBO 600g

    600g · £6.67/kg
    £1 off
    £4.00£5.00
  • Wotsits Bag of Bones Cheese Corn Puffs Sharing Snacks 120g

    120g · £22.92/kg
    £2.75
  • Sainsbury's Carving Pumpkin

    1pk · £2.50 each
    £2.50
  • Sainsbury's Home Pack of 16 Halloween Napkins

    £2.00
  • Sainsbury's Mixed Squash Single

    1pk · £1.75 each
    £1.75

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Sainsbury's Local - Stoneleigh Brdwy

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo