Cat Food
Waitrose White Tuna Meat with Shrimp in Gravy 80g
80g · £17.50/kg£1.40Webbox Lick-e-Lix with Chicken 5x15g
75g · £25.33/kg£1.90HiLife Cat Freeze Dried Salmon Treats 30g
30g · £200.00/kg£6.00Webbox Lick-e-Lix Mixed Flavour 1Each
20pk · £0.32 each£6.40Dreamies Cat Treat Biscuits with Cheese Mega Pack 200g
200g · £20.65/kg25% off£4.13£5.50FELIX Goody Bag Original Chicken, Liver and Turkey Cat Treats 200g
200g · £23.50/kg£4.70Bonkers Cat Treats Catnip Chick N' Cheddar 180g
180g · £23.61/kg£4.25Waitrose Festive Cat Treat Cracker 150g
150g · £20.00/kg£3.00Webbox Lick-E-Lix Liver Sausage & Cat Grass 70g
70g · £27.14/kg£1.90Webbox Tasty Sticks Chicken & Liver 35g
35g · £54.29/kg£1.90Dreamies Cat Treat Biscuits with Catnip Flavour 60g
60g · £31.67/kg£1.90Webbox Tasty Sticks Salmon & Trout 35g
35g · £54.29/kg£1.90Waitrose 10 Deli Sticks Chicken and Turkey 50g
50g · £35.00/kg£1.75Felix Joyables Salmon Liquid Cat Treat 4x10g
40g · £30.75/kg30% off£1.23£1.75Felix Winter Mix Goody Bag Cat Treats 60g
60g · £28.33/kg£1.70Waitrose Packed Pockets, Chicken and Cheese 65g
65g · £18.46/kg£1.20Waitrose Packed Pockets with Salmon 65g
65g · £18.46/kg£1.20Dreamies Christmas Gift Variety Stocking Adult Cat Treats 150g
150g · £31.33/kg£4.70HiLife 100% Natural Chicken Breast Cat Treats 30g
30g · £150.00/kg25% off£4.50£6.00Dreamies Cat Treat Biscuits with Chicken Mega Pack 200g
200g · £20.65/kg25% off£4.13£5.50Waitrose Christmas Deli Sticks for Cats 50g
50g · £35.00/kg£1.75Whiskas Kitten Cat Milk Bottle 3x200ml
600ml · £9.17/L£5.50Bonkers Purrpops Chicken 22.4g
22.4g · £75.89/kg£1.70Dentalife Chicken Dental Cat Treats 140g
140g · £25.71/kg40% off£3.60£6.00Webbox Lick-e-Lix Salmon 75g
75g · £25.33/kg£1.90Dreamies Cat Treat Biscuits with Salmon Flavour 60g
60g · £31.67/kg£1.90Dreamies Pride Cat Treat Biscuits with Cheese 60g
60g · £31.67/kg£1.90Dreamies Cat Treat Biscuits with Chicken 60g
60g · £31.67/kg£1.90Dreamies Mix Cat Treat Biscuits with Turkey & Salmon 60g
60g · £31.67/kg£1.90PURINA ONE Senior 7+ Mini Fillets Chicken and Beef Wet Cat Food 8x85g
680g · £6.62/kg25% off£4.50£6.00GOURMET Perle Ocean Collection Wet Cat Food 40x85g
3.4kg · £6.56/kg£22.30GOURMET Perle Chef's Collection in Gravy Wet Cat Food 40x85g
3.4kg · £6.56/kg£22.30FELIX As Good As it Looks Mixed Selection in Jelly Wet Cat Food 40x85g
3.4kg · £4.17/kg25% off£14.18£18.90FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts Wet Cat Food 40x85g
3.4kg · £4.17/kg25% off£14.18£18.90FELIX As Good As it Looks Senior 7+ Mixed in Jelly Wet Cat Food 40x85g
3.4kg · £4.17/kg25% off£14.18£18.90Encore Cat Tin Multipack Chicken Selection 12x70g
840g · £20.36/kg£17.10Whiskas 1+ Poultry Feasts Adult Wet Cat Food Jelly Pouches 40x85g
3.4kg · £5.12/kg£17.40Encore Cat Tin Multipack Fish Selection 12x70g
840g · £20.36/kg£17.10Lily's Kitchen Shredded Fillets Mixed Multipack Wet Food for Cats 8x70g
560g · £25.18/kg£14.10Lily's Kitchen Organic Paté Mixed Multipack Wet Food for Cats 8x85g
680g · £20.15/kg£13.70Lily's Kitchen Tasty Cuts in Gravy Mixed Multipack Wet Food for Cats 8x85g
680g · £18.09/kg£12.30GOURMET Mon Petit Fish Variety Tuna, Salmon, Trout Wet Cat Food 6x50g
300g · £7.63/kg25% off£2.29£3.05FELIX As Good As it Looks Meaty Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £5.29/kg10% off£5.40£6.00GOURMET Gold Pate Recipes Wet Cat Food 8x85g
680g · £8.97/kg£6.10Waitrose Essential Variety Pack of Chunks in Jelly 48x100g
4.8kg · £2.14/kg25% off£10.28£13.70Scrumbles Wet Cat Gravy Selection Pouch 8x85g
680g · £9.26/kg25% off£6.30£8.40GOURMET Perle Chef's Collection in Gravy Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £5.29/kg25% off£5.40£7.20Sheba Select Slices in Gravy Succulent Selection Cat Food 12x85g
1.02kg · £7.55/kg£7.70Sheba Fine Flakes Adult Cat Food Fish Selection in Jelly 12x85g
1.02kg · £7.55/kg£7.70Scrumbles Wet Cat Pate Classic Selection 6x80g
480g · £16.25/kg£7.80View all (120)
Cat Litter
Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 10litre
10L · £1.02/L£10.20Waitrose Wood Pellet Cat Litter 10litre
10L · £0.76/L£7.60Essential Absorbent Cat Litter 10litre
10L · £0.42/L£4.20
Dog Food
Lily's Kitchen Lamb Grain-Free Dry Dog Food 1kg
1kg · £12.25/kg£12.25Lily's Kitchen Chicken & Duck Grain-Free Dry Dog Food 1kg
1kg · £12.25/kg£12.25Lily's Kitchen Duck, Salmon & Venison Grain-Free Dry Dog Food 1kg
1kg · £12.25/kg£12.25Lily's Kitchen Chicken & Duck Grain-Free Dry Dog Food 2.5kg
2.5kg · £11.28/kg£28.20Waitrose Complete & Balanced Adult Chicken 2.5KG
2.5kg · £2.12/kg£5.30Forthglade Natural Dry Cold Pressed Chicken 2Kg
2kg · £7.69/kg25% off£15.38£20.50Forthglade Natural Dry Cold Pressed Duck 2Kg
2kg · £7.69/kg25% off£15.38£20.50Scrumbles Chicken Adult & Senior Dry Dog Food 2kg 2Kg
2kg · £5.85/kg25% off£11.70£15.60Waitrose Chicken & Sweet Potato Dry Dog Food 2KG
2kg · £4.60/kg£9.20Harringtons Adult Turkey Dry Food 1.7Kg
1.7kg · £4.24/kg£7.20BAKERS Small Dog Chicken Dry Dog Food 1.1kg
1.1kg · £3.75/kg20% off£4.12£5.15Waitrose Meat Selection in Jelly 6x400g
2.4kg · £2.79/kg£6.70Butcher's Meaty Recipes in Jelly 6x400g
2.4kg · £3.46/kg£8.30Lily's Kitchen Classic Dinners Wet Dog Food 6x400g
2.4kg · £9.79/kg£23.50Barking Heads Wet Dog Food Multipack 6x300g
1.8kg · £8.67/kg£15.60Forthglade Complete Grain Free Chicken Variety Pack 6x395g
2.37kg · £4.02/kg25% off£9.53£12.70Forthglade Complete Grain Free Duck & Turkey Variety Pack 6x395g
2.37kg · £4.02/kg25% off£9.53£12.70Forthglade Complete Grain Free Lamb & Chicken Variety Pack 6x395g
2.37kg · £4.02/kg25% off£9.53£12.70Waitrose Variety Selection in Jelly & Gravy 12x400g
4.8kg · £2.49/kg£11.95Naturo Adult Dog Food with Rice Variety Pack 6x400g
2.4kg · £4.88/kg£11.70Lily's Kitchen Organic Chicken Supper Wet Food for Dogs 150g
150g · £12.00/kg25% off£1.80£2.40Naturo Variety Pack in Herb Jelly 6x390g
2.34kg · £4.27/kg£10.00Naturo Variety Pack in Gravy 6x390g
2.34kg · £4.27/kg£10.00Butcher's Traditional Recipes Dog Food Trays 12x150g
1.8kg · £5.14/kg£9.25Butcher's Succulent Recipes Dog Food Trays 12x150g
1.8kg · £5.14/kg£9.25Butcher's Recipes Dog Food in Gravy Variety Pack 6x400g
2.4kg · £3.46/kg£8.30Butcher's Tripe Loaf Recipes 6x400g
2.4kg · £3.46/kg£8.30essential Waitrose & Partners Variety Pack of Chunks in Gravy 6x400g
2.4kg · £2.48/kg£5.95Forthglage Chicken Complete Meal 395g
395g · £6.08/kg£2.40Lily's Kitchen Lamb Hotpot Wet Food for Dogs 400g
400g · £7.78/kg25% off£3.11£4.15Lily's Kitchen Senior Recipe Wet Food for Dogs 400g
400g · £7.78/kg25% off£3.11£4.15Lily's Kitchen Cottage Pie Tray Dog Food 150g
150g · £10.27/kg25% off£1.54£2.05Lily's Kitchen Organic Dinner for Puppies Wet Food 150g
150g · £12.00/kg25% off£1.80£2.40Forthglade Adult Sardines Complete Meal 395g
395g · £6.08/kg£2.40Waitrose Chicken Supreme With Potatoes 300g
300g · £6.17/kg£1.85Butcher's Tripe Dog Food Tin 400g
400g · £4.00/kg£1.60Essential Terrine With Lamb 150g
150g · £4.00/kg25% off£0.60£0.80Waitrose Chicken with Game in Jelly 400g
400g · £3.25/kg£1.30Waitrose Beef Supreme with Potatoes 300g
300g · £6.17/kg£1.85Lily's Kitchen Sunday Lunch Wet Food for Dogs 400g
400g · £7.78/kg25% off£3.11£4.15Lily's Kitchen Classic Dinners 6x150g
900g · £12.72/kg£11.45Lily's Kitchen Cottage Pie Wet Food for Dogs 400g
400g · £7.78/kg25% off£3.11£4.15Essential Terrine With Chicken 150g
150g · £5.33/kg£0.80Good Boy Chicken Strips 100g
100g · £42.00/kg£4.20Good Boy Duck Fillets 80g
80g · £52.50/kg£4.20Good Boy Chewy Twists with Chicken 90g
90g · £46.67/kg£4.20Good Boy Chewy Twists with Chicken 320g
320g · £35.00/kg£11.20Good Boy Pigs In Blankets 320g
320g · £35.00/kg£11.20Waitrose 15 Tripe Sticks 90g
90g · £24.44/kg£2.20Lily's Kitchen Woofbrush Dental Chew for Dogs Medium Pack 196g
196g · £40.00/kg25% off£7.84£10.45View all (77)
Grooming, Healthcare & Accessories
Beco Poop Bags Unscented 60s
60pk · £0.07 each£4.45Beco Poop Bags Unscented 270s
270pk · £0.05 each£14.40
Other Pet Needs
Andrex Hygiene Wipes Protect & Care 36s 36 sheets
36pk · £0.02 each45% off£0.66£1.20Bugalugs Papaya & Coconut Shampoo & Conditioner 500ml
500ml · £14.40/L20% off£7.20£9.00Penguin Chick With Star each
1pk · £4.50 each£4.50