- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Co-op Membership
Save on your order. Link or sign up now.
Offers (374)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Co-op Irresistible Aberdeen Angus British Thick Cut Sirloin Steak 300g
300g · £40.33/kg£12.10Co-op Blue Stilton Cheese 200g
200g · £16.50/kg£3.30Co-op Irresistible Raspberries
140g · £27.14/kg2 for £6.55£3.80Co-op Raspberries 150g
150g · £18.00/kg£2.70Co-op Seedless Green Grapes 500g
500g · £5.20/kg£2.60Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £9.00/kg£1.50 off£3.60£5.10Co-op Irresistible Easy Peelers 600G
500g · £4.70/kg£2.35Co-op Smoked Salmon 100g
100g · £47.00/kg£4.70Co-op 6 Sausage Rolls 360g
330g · £6.67/kg£0.35 off£2.20£2.55Co-op Kiwi Fruits
4pk · £0.54 each£2.15Co-op Strawberries
227g · £13.00/kg£2.95Co-op Irresistible Strawberries
227g · £17.84/kg2 for £6.55£4.05Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350g
350g · £11.14/kg£0.90 off£3.90£4.80Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G
250g · £17.20/kg£4.30Muller Corner Vanilla Chocolate Balls and Banana Chocolate Flakes Yogurts
4pk · £4.33/kg£1.30 off£2.15£3.45Co-op Little Gem Lettuce 2 Pack
2pk · £0.53 each£1.05Co-op Strawberry Trifle 600G
600g · £6.83/kg£4.10Co-op Plant Based Coconut Cauliflower Curry with Long Grain Rice 370g
370g · £11.76/kg2 for £7.10£4.35Co-op British Ribeye Steak 227g
227g · £36.34/kg£8.25Ginsters Pockets Franks Buffalo Chicken
100g · £17.00/kg£1.70Co-op Space to Thrive British Large Whole Chicken
1.7kg · £3.68/kg£6.25£4.34 loyalty card (£2.55/kg)Co-op Conference Pears
1pk · £2.00 each£2.00Co-op British Beef Rump Steak 227g
227g · £22.47/kg£5.10£3.96 loyalty card (£17.44/kg)Co-op Irresistible Triple Cook Thick Cut Chunky Chips 360g
360g · £9.72/kg£3.50Co-op Bacon & Egg Sub Roll
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Blueberries 150g
150g · £17.33/kg£2.60Served Co-op Green Vegetable Medley with Seasoned Butter 250g
250g · £11.40/kg£2.85Co-op British Chicken Thigh Fillets 500G
500g · £11.40/kg2 for £8.90£5.70Co-op British Outdoor Bred Thin Sliced Cooked Ham 100g
100g · £14.00/kg£1.40Co-op British Chicken Breast Fillets 580G
580g · £9.22/kg2 for £8.90£5.35Co-op Mozzarella & Cheddar Mix Grated 250g
250g · £14.20/kg£3.55Co-op Irresistible Hand Finished White Sourdough 500g
500g · £5.80/kg£2.90Co-op Chilled Stonebaked Margherita Pizza 320g
320g · £13.44/kg£4.30Co-op Chicken Madras 425g
400g · £11.13/kg£4.45Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G
475g · £13.68/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.42/kg)Co-op Italian Grated Parmesan Cheese 50g
50g · £38.00/kg£1.90Co-op Irresistible Vintage Cheddar Mac & Cheese 350g
350g · £16.71/kg£5.85Co-op British Chicken Breast Fillets 300g
300g · £10.00/kg£3.00£2.29 loyalty card (£7.63/kg)Co-op Chilled Stonebaked Texan BBQ Chicken Pizza 355G
355g · £12.11/kg£4.30
Co-op Member Prices
Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.19 loyalty card (£1.19/L)Co-op Imperial Vodka 70CL
70cl · £28.57/L£20.00£12.49 loyalty card (£17.84/L)Co-op British Breaded Chicken Goujons 230g
230g · £13.48/kg£3.10£1.86 loyalty card (£8.09/kg)Co-op Plain White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g
100g · £12.50/kg£1.25£0.75 loyalty card (£7.50/kg)Co-op Lightly Salted Tortilla Chips 180g
180g · £6.11/kg£1.10£0.66 loyalty card (£3.67/kg)Co-op Irresistible Hand Finished Chocolate Cake
1pk · £4.30 each£4.30£2.62 loyalty card (£2.62 each)Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre
1L · £2.35/L£2.35£1.49 loyalty card (£1.49/L)Co-op Self Raising White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g
400g · £1.63/kg£0.65£0.45 loyalty card (£1.13/kg)Co-op British Free Range, 6 Large Eggs
6pk · £0.38 each£2.30£1.69 loyalty card (£0.28 each)Co-op Chilled Irresistible Wood Fired Pepperoni & Hot Honey Pizza 471g
471g · £13.80/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.49/kg)Co-op Fusilli 500g
500g · £1.80/kg£0.90£0.69 loyalty card (£1.38/kg)Co-op Basmati Rice 1kg
1kg · £2.00/kg£2.00£1.20 loyalty card (£1.20/kg)Co-op Fairtrade Italian Style Ground Coffee 200g
200g · £19.25/kg£3.85£2.31 loyalty card (£11.55/kg)Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Coffee Beans 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op British Fresh Semi-Skimmed Milk 1.13L (2 Pints)
1.14L · £1.19/L£1.35£1.20 loyalty card (£1.06/L)Co-op Penne 500g
500g · £1.70/kg£0.85£0.69 loyalty card (£1.38/kg)Co-op 0% Fat Greek Style Natural Yogurt 500g
500g · £2.60/kg£1.30£0.95 loyalty card (£1.90/kg)
Meal deals
Exclusive: Sandwich Filler + Bread Rolls
£1.80Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Sausages + Mash
£3.00Premium Lunch Meal Deal
£6.50
Top Picks 🌟
Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.257UP Zero Sugar 2 Litres
2L · £1.03/L£0.65 off£2.05£2.70
Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻
Co-op 4 Haunted House Brownies
4pk · £0.83 each£3.30Co-op 2 Trick or Treat Cupcakes
2pk · £0.68 each£1.35Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £12.10/kg£6.05Co-op Gruesome Gummies 130g
130g · £7.31/kg£0.95Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g
130g · £7.31/kg£0.95Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags
214.5g · £15.38/kg£3.30Swizzels Mummy Mix 340g
340g · £8.09/kg£2.75HARIBO Bone Shakers 160g
160g · £7.50/kg£1.20HARIBO Sour Skeletons 160g
160g · £7.50/kg£1.20Cadbury Dairy Milk Freddo & Friends 191g
191g · £20.16/kg£3.85Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g
223g · £17.26/kg£3.85Sour Patch Kids Monster Heads Candy 105g
105g · £12.86/kg£1.35Starburst Fruits Sweets Bag 138g
138g · £7.61/kg£0.15 off£1.05£1.20Maoam Stripes Sweets Sharing Bag 140g
140g · £8.57/kg£1.20
Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩
Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g
750g · £3.20/kg£2.40Co-op Diet Indian Tonic Water 1L
1L · £0.70/L£0.70£0.49 loyalty card (£0.49/L)Co-op 4 Haunted House Brownies
4pk · £0.83 each£3.30Co-op Cranberry Juice Drink 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.19 loyalty card (£1.19/L)BuzzBallz Berry Cherry Limeade 200ml
200ml · £26.50/L£5.30Pepsi 2 litres
2L · £1.55/L£3.10San Miguel Especial Premium Lager 4 x 568ml
4pk · £4.40/L£10.0019 Crimes Red Wine 750ml
750ml · £18.93/L£14.20Co-op Bitesize Sausage Rolls 160G
160g · £19.38/kg£3.10Co-op Houmous 200g
200g · £7.75/kg£1.55Co-op Sweet & Salted Popcorn 25g
25g · £28.00/kg£0.70Budweiser Lager Beer Bottles 4 x 300ml
4pk · £6.50/L£7.80Co-op Imperial Vodka 70CL
70cl · £28.57/L£20.00£12.49 loyalty card (£17.84/L)Smirnoff Red Label Vodka 70CL
70cl · £41.00/L£28.70Co-op Battered Onion Rings 454g
454g · £4.74/kg£2.15Gordons Special Dry London Gin 70CL
70cl · £38.14/L£26.70Doritos Chilli Heatwave 140G
140g · £12.14/kg£0.70 off£1.70£2.40Pringles Sour Cream & Onion 165g
165g · £13.64/kg£0.50 off£2.25£2.75Co-op British Breaded Chicken Goujons 230g
230g · £13.48/kg£3.10£1.86 loyalty card (£8.09/kg)Corona Extra Bottles 4 x 330ml
4pk · £6.70/L£8.85
Cosy Nights In 🍿🍕🍫
Co-op Irresistible Hand Cooked Lightly Sea Salted Crisps 150g
150g · £12.67/kg£1.90Co-op Plain White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Cadbury Drinking Hot Chocolate Cocoa Powder Tin 250g
250g · £14.80/kg£3.70Co-op Chilled Stonebaked Double Pepperoni Pizza 327g
327g · £13.15/kg£4.30Co-op Self Raising White Flour 1.5kg
1.5kg · £0.63/kg£0.95£0.70 loyalty card (£0.47/kg)Co-op Fairtrade Demerara Sugar 500g
500g · £4.00/kg£2.00Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G
250g · £17.20/kg£4.30Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g
100g · £12.50/kg£1.25£0.75 loyalty card (£7.50/kg)Co-op Irresistible Strawberries
227g · £17.84/kg2 for £6.55£4.05Co-op Strawberries
227g · £13.00/kg£2.95Co-op Irresistible Chicken Jalfrezi with Pilau Rice 380g
380g · £15.53/kg£5.90Häagen-Dazs Limited Edition Caramel Waffle Ice Cream 351g
420ml · £10.24/L£4.30Co-op Treat Chocolate Mini Rolls
1pk · £4.10 each£4.10Co-op 4 Chocolate Brownies
4pk · £0.41 each£1.65Co-op Treat Chocolate & Caramel Crispy Bites
1pk · £4.10 each£4.10Co-op Caramel Fudge Brownies
20pk · £0.21 each£4.10Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.36 each£0.75 off£1.45£2.20Mr Kipling 4 Custard Cream Whirls
4pk · £0.35 each£0.55 off£1.40£1.95Co-op 6 Merry Mince Pies
6pk · £0.28 each£1.65
Student Shop 🍜🎓🥫
Co-op White Toastie Bread Loaf 800G
800g · £1.13/kg£0.90Kronenbourg 1664 Biere Beer Lager 4x440ml Cans
4pk · £3.78/L£1 off£6.65£7.65Fresh Pasta + Sauce + Flatbread
£5.00Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottles 4 x 330ml
4pk · £6.48/L£1.75 off£8.55£10.30Strongbow Dark Fruit Cider Cans 4 x 440ml
4pk · £4.80/L£8.45Guinness Draught In Can 4x440ml
4pk · £4.94/L£8.70Inch's Medium Apple Cider 440ml
4pk · £3.78/L£6.65Kellogg's Crunchy Nut 460g
460g · £9.57/kg£4.40Co-op Porridge Oats 500g
500g · £1.90/kg£0.95Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g
143g · £12.94/kg£1.85Schwartz Garlic Granules 50g
50g · £49.00/kg£2.45Schwartz Crushed Chilli Flakes 29g
29g · £84.48/kg£2.45Co-op Smoked Paprika 46g
46g · £29.35/kg£1.35Co-op Ground Black Pepper 25G
25g · £60.00/kg£1.50Co-op British Table Salt 750g
750g · £1.20/kg£0.90Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre
1L · £2.35/L£2.35£1.49 loyalty card (£1.49/L)Heinz Cream of Tomato Soup 4 x 400g
4pk · £3.09/kg£4.95Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g
400g · £1.63/kg£0.65£0.45 loyalty card (£1.13/kg)Heinz Baked Beanz 200g
200g · £6.50/kg2 for £1.65£1.30
Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷
Co-op Fairtrade Small Bananas
6pk · £0.21 each£1.25Co-op Irresistible Pinot Noir Wine 75cl
75cl · £15.33/L£11.50Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g
250g · £9.60/kg£2.40Co-op Pistachio Tiramisu 160g (2 x 80g)
2pk · £15.00/kg£2.40Maltesers Chocolate Treat Bag 68g
68g · £26.47/kg£1.80Co-op Fairtrade Chardonnay Wine 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Co-op Fairtrade Roses
1pk · £6.05 each£6.05Co-op Gift Bouquet
1pk · £6.60 each£6.60Co-op Florist Bright & Blissful Bouquet
1pk · £8.80 each£8.80Co-op Fairtrade Elegance Bouquet
1pk · £11.00 each£11.00Co-op Fairtrade Shiraz 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £20.97/kg£0.45 off£1.95£2.40Co-op Irresistible Fairtrade Sauvignon Blanc Wine 75cl
75cl · £11.73/L£8.80Co-op South African Rose Fairtrade 75CL
75cl · £8.53/L£6.40Co-op Fairtrade Shiraz Rosé 75cl
75cl · £13.27/L£9.95Co-op Bakery Chocolate Caramel Shortcake Bites
18pk · £0.19 each£3.40Co-op Bakery Fairtrade Cornflake Cluster Bites
18pk · £0.19 each£3.40Tilimuqui Malbec 75cl
75cl · £15.13/L£1.50 off£11.35£12.85Maltesers Milk Chocolate Box 110g
110g · £32.73/kg£3.60Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Coffee Beans 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)
Back to Routine ⏰☕
Co-op British Fresh Semi-Skimmed Milk 1.13L (2 Pints)
1.14L · £1.19/L£1.35£1.20 loyalty card (£1.06/L)Co-op British Red Leicester Cheese 240g
240g · £14.38/kg£3.45Co-op 0% Fat Greek Style Natural Yogurt 500g
500g · £2.60/kg£1.30£0.95 loyalty card (£1.90/kg)Co-op 8 Plain Tortilla Wraps
8pk · £0.21 each£1.65Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g
750g · £3.20/kg£2.40Co-op 24 Wholewheat Biscuits
24pk · £0.09 each£2.20New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g
5pk · £0.29 each£0.80 off£1.45£2.25Hula Hoops Family Pack Crisps 6 x 24g
6pk · £20.14/kg£2.90Co-op Fairtrade Italian Style Ground Coffee 200g
200g · £19.25/kg£3.85£2.31 loyalty card (£11.55/kg)Co-op Porridge Oats 500g
500g · £1.90/kg£0.95Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G
475g · £13.68/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.42/kg)Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Co-op Royal Gala Apples 6 Pack
6pk · £0.45 each£2.70£1.59 loyalty card (£0.27 each)Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op Irresistible Wood Fired Prosciutto Cotto, Garlic Mushroom & Mascarpone 491g
491g · £13.24/kg£6.50£4.00 loyalty card (£8.15/kg)Co-op Mashed Potato 400g
400g · £3.13/kg£1.25Co-op Smooth Orange Juice 1L
1L · £2.30/L£2.30£1.59 loyalty card (£1.59/L)Co-op Mexican Menu Fajita Kit 475g
475g · £5.16/kg£2.45Co-op Good Fuel Dried Mango 40g
1pk · £1.30 each£1.30Co-op Jalapeño BBQ Popped Chips 25g
25g · £38.00/kg£0.95
Store Price Match 🥦
Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.40 loyalty card (£1.75/kg)Co-op Soave Wine 75cl
75cl · £7.13/L£5.35Co-op Broccoli
1pk · £0.90 each£0.90£0.80 loyalty card (£0.80 each)Co-op Natural Mineral Water Still 2 Litre
2L · £0.43/L£0.85Co-op Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10£0.95 loyalty card (£0.32 each)Co-op Soft White Bathroom Tissue 4 Rolls 2-Ply
4pk · £0.56 each£2.25Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g
800g · £2.75/kg£2.20Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G
65g · £10.00/kg£0.65Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread Loaf 400G
400g · £3.00/kg£1.20Warburtons Farmhouse Soft Bread 800g
800g · £2.50/kg£2.00Warburtons Danish Lighter White Bread 400g
400g · £3.63/kg£1.45Organix Melty Carrot Puffs Organic Baby Finger Food Snack 20g
20g · £37.50/kg£0.75Aptamil 1 First Infant Milk from Birth 800g
800g · £18.75/kg£15.00Aptamil 2 Follow On Baby Milk Formula 6-12 Months 800g
800g · £18.75/kg£15.00Co-op Bakery 4 Large White Baps
4pk · £0.28 each£1.10Cow & Gate 1 First Baby Milk Formula From Birth 800g
800g · £14.06/kg£11.25Cow & Gate 2 Follow-On Milk from 6-12 Months 800g
800g · £14.06/kg£11.25Warburtons Wholemeal Bread 800g
800g · £1.94/kg£1.55£1.35 loyalty card (£1.69/kg)Co-op Irresistible Super Seeded Farmhouse Bread 800g
800g · £2.50/kg£2.00Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 400g
400g · £3.00/kg£1.20
Sandwiches, Wraps & Soups 🥪
Premium Lunch Meal Deal
£6.50Co-op Ham & Cheese Sandwich
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Mozzarella, Tomato & Pesto Pasta Salad 195g
195g · £18.97/kg£3.70Co-op Irresistible Aberdeen Angus Steak Grab Bag EACH
1pk · £4.95 each£4.95Co-op All Day Breakfast Sandwich
1pk · £3.75 each£3.75Co-op Chicken Mayo Sandwich
1pk · £2.75 each£2.75Co-op BBQ Chicken Pasta Bowl 300g
270g · £13.70/kg£3.70Co-op Chunky Vegetable Soup 600G
600g · £4.00/kg£2.40