Chocolate Boxes & Gifts
Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £15.17/kg£2.20Reese's Peanut Butter Filled Santas Treat Bag 55g Clipstrip
55g · £30.00/kg£1.65Maltesers Reindeer 29g
29g · £27.59/kg£0.80Reese's Peanut Butter Trees Milk Chocolate & Peanut Butter 34g
34g · £23.53/kg£0.80Maltesers Mini Reindeers 59g
59g · £27.97/kg£1.65M&M's Crispy Milk Chocolate Christmas Santa Treat 29g
29g · £27.59/kg£0.80Maltesers Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treat 29g
29g · £27.59/kg£0.80Maltesers Mini Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treats Bag 59g
59g · £27.97/kg£1.65Cadbury Christmas Mini Snowballs Bag 74 g
74g · £22.30/kg£1.65Monty Bojangles Choccy Scoffy Truffles 135g
135g · £40.74/kg£5.50Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g
200g · £30.25/kg£6.05Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Flaked Truffles 160g
160g · £30.94/kg£4.95Co-op Irresistible Orange Crisp Cocoa Dusted Truffles 160g
160g · £30.63/kg£4.90Maltesers Milk Chocolate Box 110g
110g · £32.73/kg£3.60Celebrations Milk Chocolate Box 300g
300g · £20.67/kg£6.20After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g
300g · £15.50/kg£4.65Cadbury Roses Pralines 240 g
240g · £27.50/kg£6.60Guylian Sea Shells 250G
250g · £33.60/kg£8.40Cadbury Milk Tray Chocolate Chocolate 312g
312g · £24.68/kg£7.70Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 137g
137g · £44.16/kg£6.05Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 137g
137g · £44.16/kg£6.05Ferrero Rocher Gift Box of Chocolate 24 Pieces (300g)
300g · £42.17/kg£12.65Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £30.25/kg£6.05Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box of Chocolate 16 Pieces (200g)
200g · £41.25/kg£8.25Ferrero Collection Gift Box of Chocolates 15 Pieces (172g)
172g · £47.97/kg£8.25Thorntons Classic Milk, Dark, White Chocolates 262g
262g · £41.98/kg£11.00Kinder Surprise 20G
20g · £75.00/kg£1.50M&M's Christmas Mini Santa Chocolate Bag 55g
55g · £30.00/kg£1.65
Chocolate Bars
Twix Xtra Biscuit & Milk Chocolate Bars 75g
75g · £24.00/kg£1.80KitKat Finger Original Bars 8 x 20.7g (165.6g)
8pk · £16.91/kg£2.80NUTELLA® B-ready Chocolate Biscuit Bars Multipack 6 x 22g
132g · £23.86/kg£3.15Twix Xtra White Chocolate Bar 75g
75g · £24.00/kg£1.80Kinder Bueno Milk Chocolate and Hazelnuts Single Bar 2 Finger x 21.5g (43g)
43g · £22.09/kg£0.95Twix Caramel & Milk Chocolate Fingers Biscuit Snack Bar 50g
50g · £28.00/kg£1.40Kinder Bueno White Milk and Hazelnuts 39g
39g · £24.36/kg£0.95Twix Caramel & Milk Chocolate Fingers Biscuit Snack Bars Multipack 9 x 20g
9pk · £0.35 each£3.15Co-op Free From Millionaire's Crispy Stackers 150G
150g · £22.00/kg£3.30McVitie's Club Orange Chocolate Biscuit Bars 7pk
7pk · £0.26 each£1.85McVitie's Penguin Milk Chocolate Biscuit bar 7pk
7pk · £0.21 each£1.05 off£1.45£2.50Tunnock's Milk Chocolate Caramel Wafer Biscuits Multipack 8 x 30g
8pk · £14.17/kg£3.40McVitie's 7 Gold Bars 124g
7pk · £0.21 each£0.90 off£1.45£2.35Cadbury Timeout Roundie Milk Chocolate Wafer Biscuit 5 Pack Muiltipack 150g (5 x 30g)
150g · £18.67/kg£2.80Kit Kat 4 Finger Milk Chocolate Bar 41.5g
41.5g · £22.89/kg£0.95Kit Kat Chunky Milk Chocolate Bar 40G
40g · £23.75/kg£0.95Cadbury Timeout 5-pack Milk Chocolate Wafer Biscuit Bars Multipack (5x 18g bars) 90 g
90g · £12.78/kg£0.80 off£1.15£1.95Schär Melto 30G
30g · £46.67/kg£1.40KitKat Double Chocolate 99g
99g · £25.25/kg£2.50KitKat Chunky Duo 64g
64g · £17.19/kg£1.10Kit Kat Chunky Peanut Butter Milk Chocolate Bar 42G
42g · £26.19/kg£1.10Bounty Coconut Multipack Chocolate Bars 4x57g
228g · £10.75/kg£2.45Kinder Small Chocolate Bars Multipack 8 x 12.5g (100g)
100g · £20.50/kg£2.05Cadbury Wispa Gold Chocolate Bar 4 Pack Multipack 153.2g (4 x 38.3g)
153.2g · £18.93/kg£2.90Snickers Peanut Multipack Chocolate Bars 4 x 40g
160g · £18.13/kg£2.90Kit Kat Chunky Milk Chocolate Bar Multipack 4 Pack (160g)
160g · £17.81/kg£2.85Galaxy Ripple Multipack Chocolate Bars 4x30g
120g · £24.17/kg£2.90Cadbury Twirl Chocolate Bar 3 Bar Multipack 129g (3x43g)
129g · £22.48/kg£2.90Mars Caramel Multipack Chocolate Bars 4 x 40g
160g · £18.13/kg£2.90Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 4 Pack Multipack 134g (4 x 33.5g)
134g · £21.64/kg£2.90Cadbury Wispa Chocolate Bar 4 Pack Multipack 111g (4 x 27.75g)
111.6g · £25.99/kg£2.90Cadbury Double Decker Chocolate Bar 4 Pack Multipack 174.8g (4 x 44.6g)
174.8g · £16.59/kg£2.90Mars Fruit & Nut Multipack Chocolate Bars 4x32g
4pk · £0.73 each£2.90Snickers Fruit & Nut Multipack Chocolate Bars 4x32g
4pk · £0.73 each£2.90Cadbury Crunchie Chocolate Bar 4 Pack Multipack 128g (4 x 32g)
128g · £22.66/kg£2.90KitKat 2 Finger Original Bars 12 x 20.7g (248.4g)
20.7g · £135.27/kg£0.75 off£2.80£3.55Cadbury Dairy Milk Oreo Chocolate Bar 120g
120g · £14.17/kg£0.70 off£1.70£2.40Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut Chocolate Bar 180 g
180g · £12.22/kg£2.20Cadbury Wispa Chocolate Bar 36g
36g · £33.33/kg£1.20Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 180g
180g · £20.83/kg£3.75Cadbury Crunchie Chocolate Bar 40g
40g · £30.00/kg£1.20Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 180 g
180g · £12.22/kg£2.20Cadbury Dairy Milk &More Nutty Praline Crisp Chocolate Bar 180g
180g · £20.28/kg£3.65Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 180 g
180g · £12.22/kg£2.20Galaxy Smooth Cookie Crumble Milk Chocolate Bar 114g
114g · £25.88/kg£2.95Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate Bar 160g
160g · £13.75/kg£2.20Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 100g
100g · £29.50/kg£2.95NOMO Vegan & Free From Caramel Choc Bar 38g
38g · £35.53/kg£0.65 off£1.35£2.00Co-op Irresistible Chocolate for Change 45% Cocoa Dark Milk Chocolate 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)Bounty Milk 57G
57g · £24.56/kg£1.40View all (113)
Chocolate Pouches & Bags
Cadbury Fudge Minis Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £12.10/kg£6.05Mars, Snickers, Twix, Maltesers & Milky Way Funsize Milk Chocolate Bars 20 packs
358g · £11.45/kg£4.10Milkybar Crunchy Pops 90g
90g · £15.00/kg£1.35M&M's Minis Milk Chocolate Bag 115g
115g · £14.78/kg£0.70 off£1.70£2.40Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g
112g · £15.18/kg£0.70 off£1.70£2.40Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105G
105g · £13.81/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bag 100g
100g · £19.50/kg£0.45 off£1.95£2.40Cadbury Oreo Bites Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Maltesers Large Milk Chocolate Bag 158g
158g · £24.37/kg£3.85Maltesers Chocolate Treat Bag 68g
68g · £26.47/kg£1.80Galaxy Minstrels Milk Chocolate Bag 118g
118g · £16.53/kg£0.45 off£1.95£2.40M&M’s Crispy Pouch 107g
107g · £15.89/kg£0.70 off£1.70£2.40Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £20.97/kg£0.45 off£1.95£2.40Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g
112g · £17.41/kg£0.45 off£1.95£2.40M&M's Peanut Milk Chocolate Bag 112g
112g · £15.18/kg£0.70 off£1.70£2.40Munchies Milk Chocolate & Caramel Tube 52g
52g · £21.15/kg£1.10Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g
74g · £26.35/kg£0.45 off£1.95£2.40M&M's Minis Chocolate Funsize Bags 11 x 20g
220g · £15.00/kg£3.30Revels Milk Chocolate Bag 101g
101g · £19.31/kg£0.45 off£1.95£2.40Maltesers Milk Chocolate Box 310g
310g · £24.84/kg£7.70Smarties Milk Chocolate Tube 38g
38g · £28.95/kg£1.10Maltesers Milk Chocolate Bag 37g
37g · £37.84/kg£1.40M&M'S Cookie Dough Milk Chocolate Bag 102g
102g · £25.98/kg£2.65Little Rolo Milk Chocolate Caramel Sharing Pouch 103g
103g · £23.30/kg£2.40Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £15.43/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Mini Puds Chocolate Bag with Hazelnuts Clipstrip 73 g
73g · £22.60/kg£0.35 off£1.65£2.00Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g
92g · £15.76/kg£0.95 off£1.45£2.40Munchies Milk Chocolate Sharing Bag 104g
104g · £13.94/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Bag 40g
40g · £30.00/kg£1.20Cadbury Dairy Milk Chocolate Caramel Nibbles Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Dairy Milk Chocolate Orange Buttons Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury White Chocolate Buttons Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Curly Wurly Squirlies Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate 175g
175g · £15.71/kg£2.75Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate Bag 85 g
85g · £19.41/kg£1.65Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate Bag 85 g
85g · £19.41/kg£1.65Cadbury Dairy Milk Chocolate Chunk Pouch 244 g
1pk · £3.85 each£3.85Aero Caramel Flavour Bubbles 92g
92g · £15.76/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Buttons Twin Pot 75G
75g · £14.00/kg£1.05Reese's Minis Unwrapped Peanut Butter Cups 90G
90g · £27.78/kg£2.50Flipz Limited Edition Cinnamon Bun Flavour Coated Pretzels 90g
90g · £28.89/kg£2.60Flipz Milk Chocolate Coated Pretzels 90g
90g · £28.89/kg£2.60Reese's Milk Chocolate and Peanut Butter Cups, 2 Pack, 42g
42g · £30.95/kg£1.30Flipz Salted Caramel Coated Pretzels 90g
90g · £28.89/kg£2.60Pip & Nut Milk Chocolate Peanut 34g
31g · £48.39/kg£1.50View all (57)
Sweets
Nerds Gummy Clusters Fruit-Flavour Candy 113g
113g · £22.12/kg£2.50Haribo Zingfest 150g
150g · £10.00/kg£1.50HARIBO Heart Throbs 160g
160g · £9.38/kg£1.50Candy Kittens Eton Mess Gourmet Sweets 140g
140g · £14.29/kg£0.95 off£2.00£2.95Candy Kittens Wild Strawberry Gourmet Sweets 140g
140g · £14.29/kg£0.95 off£2.00£2.95Skittles Chewies Fruit Sweets Bag 137g
137g · £7.66/kg£0.15 off£1.05£1.20Munchies Fudgey Salted Caramel Flavour 97g
97g · £14.95/kg£0.95 off£1.45£2.40Co-op Fizzy Rainbow Belts 65g
65g · £11.54/kg£0.75Rowntree's Berry Hearts 115g
115g · £16.09/kg£1.85Maynards Bassetts Sports Mix Candy 130g
130g · £8.46/kg£0.35 off£1.10£1.45Maynards Bassetts Fizzy Fish Jelly 110g
110g · £10.00/kg£1.10Starburst Fruits Sweets Bag 138g
138g · £7.61/kg£0.15 off£1.05£1.20Skittles Fruits Sweets Bag 136g
136g · £7.72/kg£0.15 off£1.05£1.20Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Maoam Stripes Sweets Sharing Bag 140g
140g · £8.57/kg£1.20Maynards Bassetts Wine Gums Jelly 115g
115g · £13.48/kg£1.55Maynards Bassetts Classic Fruit Mix Jelly 115g
115g · £13.48/kg£1.55Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g
143g · £12.94/kg£1.85Co-op Marshmallows 160g
160g · £7.81/kg£1.25Swizzels Tropical Fruit Flavours Squashies 100g
100g · £15.00/kg£1.50Swizzels Sour Fruit Flavours Squashies 100g
100pk · £0.02 each£1.50HARIBO Nostalgix 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Co-op Marshmallows 150g
150g · £13.33/kg£2.00Swizzels Squashie Orange & Cherry Flavour Double Dip 120g
120g · £8.33/kg£1.00Haribo Giant Strawbs Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Haribo Starmix Sweets Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Haribo Supermix Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Maoam Pinballs 140g
140g · £10.71/kg£1.50Swizzels Scrumptious Sweets 173G
173g · £6.07/kg£0.45 off£1.05£1.50Candy Kittens Lucky Cherry Gourmet Sweets 140g
140g · £21.07/kg£2.95Shades by Niko Straight Up Strawberry Flavour Sweets 150g
150g · £12.33/kg£1.85Shades by Niko The Originals 150g
150g · £12.33/kg£1.85Wawel Mieszanka Krakowska Chocolate Coated Jelly Sweets 245g
245g · £13.06/kg£3.20Sour Patch Kids Original Candy 120g
120g · £15.00/kg£1.80Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Candy 130g
130g · £8.46/kg£0.35 off£1.10£1.45Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 130g
130g · £8.46/kg£0.35 off£1.10£1.45Rowntree's Tropical Fish 115g
115g · £16.09/kg£1.85Werther's Original Sugar Free Caramel Butter Candies 42g
42g · £22.62/kg£0.95Swizzels An Assortment of Family Favourite Sweets 650g
650g · £7.62/kg£4.95Shades by Niko Sour Ultimate Vibes 150g
150g · £12.33/kg£1.85Ritter Sport Limited Edition Haribo Balla Bites 100g
100g · £18.50/kg£1.85Co-op Strawberry Pencils 65G
65g · £10.00/kg£0.65Barratt Whamz Extreme Bar 25g
25g · £22.00/kg£0.55NOMO Choc Lollies 3 x 12g (36g)
3pk · £65.28/kg£2.35Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G
65g · £10.00/kg£0.65Mega Push Pop 30g
30g · £46.67/kg£1.40Rowntree's Fruit Pastilles 48g
48g · £19.79/kg£0.95Co-op Irresistible Clotted Cream Fudge 150G
150g · £16.00/kg£2.40E. Wedel Sezamki Sesame Snacks 27.2g
27.2g · £27.57/kg£0.75Co-op Trick or Treat Mix 300g (20 x 15g)
300g · £8.17/kg£2.45View all (61)
Chewing Gum & Mints
Wrigleys Airwaves Menthol & Eucalyptus Chewing Gum Bottle 46 piece
64g · £51.56/kg£3.30Extra Bubblemint Chewing Gum Bottle 46pc
64g · £51.56/kg£3.30Extra Peppermint Chewing Gum Sugar Free 10 piece
14g · £64.29/kg£0.90Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum 7 Pieces
7pk · £0.16 each£1.10Tic Tac Two Spearmint Flavour 38.5g
38.5g · £54.55/kg£2.10Tic Tac Two Lemon Raspberry Flavours 38.5g
38.5g · £54.55/kg£2.10Mentos Mint Chewy Dragees 38G
38g · £31.58/kg£1.20Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £67.86/kg£0.95Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £67.86/kg£0.95Extra Bubblemint Sugarfree Chewing Gum x10 pieces
14g · £67.86/kg£0.95Polo Sugar Free Mint Tube 33.4g
34g · £35.29/kg£1.20Wrigley's Extra Watermelon Flavour 14g
14g · £67.86/kg£0.95Extra Blueberry Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
14g · £67.86/kg£0.95Wrigleys Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £64.29/kg£0.90Wrigleys Extra Peppermint Sugarfree Mints Roll PACK
1pk · £0.95 each£0.95Wrigleys Extra Strawberry Chewing Gum 10PCE
14g · £67.86/kg£0.95Extra White Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
14g · £67.86/kg£0.95Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g
41.3g · £20.58/kg£0.85Tic Tac Limited Edition Fruit Fusion Mixed Fruit Flavour 49g
49g · £37.76/kg£1.85Chupa Chups 16 Big Babol Sugar Free 64g
64g · £25.78/kg£1.65Smint 30 Peppermint Cleanbreath 21g
21g · £71.43/kg£1.50Tic Tac Mixers Cherry Cola 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95Extra Peppermint Sugarfree Mints Bottle 70 Pieces
70pk · £0.05 each£3.30Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Strawberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Refreshers Watermelon Raspberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Handy Box 7 Pieces
15.6g · £60.90/kg£0.95Extra Plus Hydro Peppermint Chewing Gum 7 pieces
7pk · £0.16 each£1.10Extra Plus Chill Watermelon Flavour Chewing Gum 7 Pieces
7pk · £0.16 each£1.10Wrigley's Extra Peppermint 3 x 12.6g (37.8g)
42g · £45.24/kg£1.90Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Multipack 3 x 9 Pieces
42g · £45.24/kg£1.90Extra Refreshers Tropical Flavour Sugar Free Chewing Gum Handy Box 7pcs
15.6g · £60.90/kg£0.95Wrigleys Extra White Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Piece
64g · £51.56/kg£3.30Smint Spearmint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Smint Strawberry XXL 36 Mints 25g
20g · £75.00/kg£1.50Smint Sweet Mint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Smint Peppermint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Tic Tac Fresh Mint 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95Co-op Sugar Free Mint Drops with Menthol 42g
14pk · £1.87/kg£1.10