Chilled Meat Alternatives
Beyond Meat Beyond Burger 226g
226g · £16.90/kg33% off£3.82£5.70Quorn Cocktail Sausages 140g
140g · £14.21/kg25% off£1.99£2.65THIS Isn't Beef Plant-Based Mince 250g
250g · £17.80/kg£4.45Quorn Picnic Eggs 140g
140g · £14.50/kg25% off£2.03£2.70Richmond 8 Vegan Meat Free Sausages 304g
304g · £9.87/kg£3.00
Tofu
The Tofoo Co. Naked Tofu 280g
280g · £7.79/kg25% off£2.18£2.90The Tofoo Co. Smoked Tofu 225g
225g · £16.00/kg£3.60Clearspring Organic Tofu 300g
300g · £7.33/kg£2.20