Chocolate Boxes & Gifts
Kinder Surprise Milk Chocolate Egg with Toy 20g
20g · £59.50/kg30% off£1.19£1.70Lindt Les Grandes Milk Chocolate Hazelnut Bar 150g
150g · £40.00/kg£6.00Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00Lindt Lindor Pistachio Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00Bendicks Bittermints 200g
200g · £28.15/kg33% off£5.63£8.40Butlers The Chocolate Box 320g
320g · £46.88/kg£15.00Booja-Booja Gluten Free & Vegan Hazelnut Crunch Truffles 92g
92g · £78.26/kg20% off£7.20£9.00Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00No.1 Fairtrade Dominican Republic Dark Chocolate with Ginger 100g
100g · £36.00/kg£3.60Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £20.69/kg£3.00Monty Bojangles Choccy Scoffy Dusted Truffles 135g
135g · £41.85/kg£5.65Lindt Swiss Luxury Chocolate Selection 193g
193g · £74.61/kg£14.40Lily O'Brien's Desserts Collection 210g
210g · £57.14/kg£12.00Lindt Santa Sleigh Christmas Milk Chocolate 50g
50g · £72.00/kg£3.60Milk Chocolate Pumpkins & Eyeballs 82g
82g · £25.61/kg£2.10Lindt Santa Christmas Milk Chocolate 125g
125g · £43.20/kg£5.40Lindt Teddy Christmas Milk Chocolate 200g
200g · £48.00/kg£9.60Waitrose Chocolate Bauble 100g
100g · £60.00/kg£6.00
Chocolate Bars
McVitie's Club Orange Biscuit Bars Multipack 154g
154g · £16.23/kg£2.50Lindt Excellence Dark Sea Salt Chocolate Bar 100g
100g · £42.00/kg£4.20No.1 Fairtrade Uganda Dark Chocolate 100g
100g · £36.00/kg£3.60Lindt Les Grandes Dark Chocolate Hazelnut Bar 150g
150g · £40.00/kg£6.00Lindt Excellence Dark Caramel Sea Salt Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20Waitrose Belgian Dark Chocolate 54% 180g
180g · £23.33/kg£4.20Green & Black's Organic Ginger Dark Chocolate Bar 90g
90g · £46.67/kg£4.20Green & Black's Organic 30% White Chocolate Bar 90g
90g · £46.67/kg£4.20Green & Black's Organic 85% Dark Chocolate Bar 90g
90g · £46.67/kg£4.20Lindt Excellence Milk Extra Creamy Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20No.1 Dark Chocolate 90% 100g
100g · £36.00/kg£3.60Lindt Excellence Dark Orange with Almonds Chocolate Bar 100g
100g · £42.00/kg£4.20Lindt Excellence Intense Dark 90% Cocoa Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 120g
120g · £14.83/kg33% off£1.78£2.65Green & Black's Organic 70% Dark Chocolate Bar 90g
90g · £46.67/kg£4.20Green & Black's Organic 37% Milk Chocolate Bar 90g
90g · £46.67/kg£4.20No.1 Fairtrade Peru Dark Chocolate 100g
100g · £36.00/kg£3.60Waitrose Belgian White Chocolate 180g
180g · £23.33/kg£4.20Tony's Chocolonely Dark Chocolate Almond 180g
180g · £18.67/kg30% off£3.36£4.80Tony's Chocolonely Milk Choc Caramel Sea Salt 180g
180g · £18.67/kg30% off£3.36£4.80Ritter Sport Whole Hazelnuts 100g
100g · £30.00/kg£3.00Waitrose Dark Choc with Raisins & Almonds 180g
180g · £23.33/kg£4.20Lindt Excellence Dark 70% Cocoa Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20Tony's Chocolonely Milk Chocolate 180g
180g · £18.67/kg30% off£3.36£4.80Galaxy Milk Chocolate Bar 100g
100g · £30.00/kg£3.00Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate Bar 160g
160g · £22.50/kg£3.60Lindt Excellence Dark Mint Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar 110g
110g · £16.18/kg33% off£1.78£2.65Tony's Chocolonely Milk Rice Crispy Caramel 180g
180g · £18.67/kg30% off£3.36£4.80Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar 180g
180g · £20.00/kg£3.60Cadbury Dairy Milk Classic Chocolate Bar 110g
110g · £16.18/kg33% off£1.78£2.65No.1 Fairtrade Dominican Republic Milk Chocolate 100g
100g · £36.00/kg£3.60Tony's Chocolonely Filled Gooey Caramel Sea Salt Crunch 135g
135g · £34.07/kg£4.60Waitrose Belgian Dark Choc with Hazelnuts 180g
180g · £23.33/kg£4.20Lindt Excellence Dark Chilli Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20Waitrose Belgian Milk Chocolate 180g
180g · £23.33/kg£4.20Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 180g
180g · £20.00/kg£3.60No.1 Fairtrade Milk Chocolate with Hazelnut, Caramelised Cashew & Pistachio Nuts 100g
100g · £36.00/kg£3.60Lindt Excellence Dark 85% Cocoa Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20Cadbury Bournville Classic Dark Chocolate Bar 180g
180g · £20.00/kg£3.60Ritter Sport Pistachio 100g
100g · £30.00/kg£3.00Cadbury Dairy Milk Classic Chocolate Bar 180g
180g · £20.00/kg£3.60Cadbury Flake Chocolate Bar 32g
32g · £43.75/kg£1.40Cadbury Twirl Xtra 54g
54g · £31.48/kg£1.70Cadbury Crunchie Chocolate Bar 40g
40g · £35.00/kg£1.40Waitrose Belgian Dark Chocolate 72% 180g
180g · £23.33/kg£4.20Lindt Lindor Milk Chocolate Treat Bar 38g
38g · £44.74/kg£1.70Lindt Classic Recipe Milk Chocolate Bar 100g
100g · £30.60/kg15% off£3.06£3.60Mallow & Marsh Vanilla Bar with Milk Choc 35g
35g · £50.00/kg£1.75Cadbury Picnic Chocolate Bar Single 48g
48.4g · £28.93/kg£1.40View all (72)
Chocolate Pouches & Bags
Ritter Sport Peppermint 100g
100g · £21.00/kg25% off£2.10£2.80Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 120g
120g · £31.67/kg20% off£3.80£4.75Waitrose Chocolate Coated Raisins 135g
135g · £18.52/kg£2.50Forest Feast Peanut Butter & Milk Chocolate Dates 140g
140g · £37.86/kg£5.30Reese's 2 Peanut Butter Cups 42g
42g · £33.33/kg£1.40Waitrose Chocolate Coated Peanuts 135g
135g · £18.52/kg£2.50Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 40g
40g · £43.75/kg£1.75Waitrose Mint Creams 200g
200g · £25.25/kg£5.05£4.04 loyalty card (£20.20/kg)Terry's Chocolate Orange minis sharing bag 104g
104g · £21.15/kg£2.20Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40Cadbury Family Treatsize Chocolate Multipack 12 Pack 223g
223g · £27.35/kg£6.10Smarties Milk Chocolate Tube 38g
38g · £34.21/kg£1.30Cadbury Dairy Milk Giant Buttons Chocolate Bag 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40Maltesers More To Share Chocolate Bag 158g
158g · £31.96/kg£5.05Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £26.60/kg£2.50Galaxy Minstrels Buttons Chocolate Bag 195g
195g · £25.90/kg£5.05Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate Bag 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g
200g · £25.25/kg£5.05Maltesers Milk Chocolate & Honeycomb Snack Bag 37g
37g · £40.54/kg£1.50Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee or Orange Bites Sharing Pouch Bag 185g
185g · £20.49/kg25% off£3.79£5.05Cadbury Dairy Milk Giant Buttons Chocolate Bag Single 40g
40g · £35.00/kg£1.40Waitrose Milk Chocolate Coins 72g
72g · £20.83/kg£1.50Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105g
105g · £23.81/kg£2.50
Sweets
The Natural Confectionery Co. Jelly Snakes Sweets Bag 110g
110g · £20.00/kg£2.20Haribo Tangfastics 175g
175g · £10.29/kg£1.80Candy Kittens Eton Mess 140g
140g · £15.36/kg35% off£2.15£3.30Haribo Starmix 175g
175g · £10.29/kg£1.80Waitrose Fruit Jellies 200g
200g · £8.00/kg£1.60Waitrose Fruit Sherbets 200g
200g · £8.00/kg£1.60Waitrose Wine Gums 200g
200g · £8.00/kg£1.60Haribo Sour Skeletons 160g
160g · £11.25/kg£1.80Cooks Ingredients Mini Pink & White Marshmallows 150g
150g · £14.00/kg£2.10Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Sweets Sharing Bag 130g
130g · £12.31/kg£1.60Waitrose Fizzy Watermelon Slices 65g
65g · £13.08/kg£0.85Waitrose Jelly Babies 200g
200g · £8.00/kg£1.60Swizzels Trick or Treat Lolly Mix 330g
330g · £9.09/kg£3.00Candy Kittens Wild Strawberry 140g
140g · £15.36/kg35% off£2.15£3.30Squashies Drumstick Original 140g
140g · £12.14/kg£1.70Waitrose Mint Humbugs 200g
200g · £8.00/kg£1.60Waitrose Pink and White Marshmallows 200g
200g · £8.00/kg£1.60Waitrose Mint Assortment 200g
200g · £8.00/kg£1.60Candy Kittens Sour Watermelon 140g
140g · £15.36/kg35% off£2.15£3.30Waitrose Fruit Pastilles 200g
200g · £8.00/kg£1.60Fruittella Strawberry Chewy Sweets Stick 41g
41g · £23.17/kg£0.95Sesame Snaps 4x30g
120g · £14.17/kg£1.70Ritter Sport Marzipan 100g
100g · £21.00/kg25% off£2.10£2.80
Chewing Gum & Mints
Smint XXL Peppermint 35g
35g · £60.00/kg£2.10Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46Each
1pk · £3.70 each£3.70Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum 10s
14g · £82.14/kg£1.15Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum 10s
14g · £82.14/kg£1.15Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46s
1pk · £3.70 each£3.70Trebor Extra Strong Mints Roll 41g
41g · £24.39/kg£1.00Nuud Plastic Free Peppermint Gum 9s 18g
18g · £80.00/kg20% off£1.44£1.80Nuud Plastic Free Spearmint Gum 9s 18g
18g · £80.00/kg20% off£1.44£1.80