Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Co-op Member Prices
    Co-op Member Prices
  • Meal deals
    Meal deals
  • Top Picks 🌟
    Top Picks 🌟
  • Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻
    Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻
  • Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩
    Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩
  • Cosy Nights In 🍿🍕🍫
    Cosy Nights In 🍿🍕🍫
  • Student Shop 🍜🎓🥫
    Student Shop 🍜🎓🥫
  • Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷
    Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷
  • Back to Routine ⏰☕
    Back to Routine ⏰☕
  • Store Price Match 🥦
    Store Price Match 🥦
  • Sandwiches, Wraps & Soups 🥪
    Sandwiches, Wraps & Soups 🥪
  • New
    New
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Top picks

  • Walkers Quavers Cheese 6X16G

    6pk · £19.79/kg
    £1.05 off
    £1.90£2.95
  • Candy Kittens Wild Strawberry Gourmet Sweets 140g

    140g · £14.29/kg
    £0.95 off
    £2.00£2.95
  • McVitie's Digestives The Caramel One with a Milk Chocolate Flavour Coating 250g

    250g · £8.00/kg
    £1 off
    £2.00£3.00
  • Nescafe Azera Americano 150G

    140g · £47.50/kg
    £3.60 off
    £6.65£10.25
  • Regina Blitz Household Towel

    1pk · £2.90 each
    £1.60 off
    £2.90£4.50
  • Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g

    114g · £10.09/kg
    £0.55 off
    £1.15£1.70
  • NOMO Vegan & Free From Caramel Choc Bar 38g

    38g · £35.53/kg
    £0.65 off
    £1.35£2.00
  • Fox's Chocolatey Half-Coated Cookies Milk Chocolate 157g

    157g · £13.38/kg
    £1 off
    £2.10£3.10
  • Cheerios Honey 370g

    370g · £7.03/kg
    £1.50 off
    £2.60£4.10
  • Pom-Bear Original Multipack Crisps 6x13g

    6pk · £0.29 each
    £1 off
    £1.75£2.75
  • L'OR Classique 100g

    100g · £58.00/kg
    £3.35 off
    £5.80£9.15
  • Bahlsen Choco Leibniz Dark 111g

    111g · £15.32/kg
    £0.90 off
    £1.70£2.60
  • Old El Paso Squeezy Chunky Guacamole 240G

    240g · £8.33/kg
    £1 off
    £2.00£3.00
  • Kellogg's 8 Variety Packs 196g

    8pk · £0.33 each
    £1.25 off
    £2.60£3.85
  • Robinsons Fruit Creations Orange & Mango Squash Bottle, 1L

    1L · £2.30/L
    £1.10 off
    £2.30£3.40
  • Kind Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars 3 x 30g (90g)

    3pk · £25.56/kg
    £1.30 off
    £2.30£3.60
  • Tetley Original 160 Tea Bags 500g

    500g · £8.10/kg
    £2.25 off
    £4.05£6.30
  • Patak's The Original Korma Cooking Sauce 450g

    450g · £4.67/kg
    £1 off
    £2.10£3.10
  • Old El Paso Soured Cream 230G

    230g · £8.70/kg
    £1 off
    £2.00£3.00
  • Cadbury Brunch Oats Chocolate Chip Cereal Bars, 4 Pack Multipack 112g (4 x 28g)

    112g · £10.27/kg
    £0.65 off
    £1.15£1.80

Fruit

  • Co-op Irresistible Raspberries

    140g · £27.14/kg
    2 for £6.55
    £3.80
  • Co-op Irresistible Strawberries

    227g · £17.84/kg
    2 for £6.55
    £4.05
  • Co-op Seasonal British Apples

    4pk · £0.55 each
    £0.25 off
    £2.20£2.45

Vegetables

  • Co-op Midi Vine Ripened Tomatoes 230G

    230g · £6.09/kg
    £0.20 off
    £1.40£1.60

Salad & Herbs

  • Co-op Midi Vine Ripened Tomatoes 230G

    230g · £6.09/kg
    £0.20 off
    £1.40£1.60

Milk, Eggs, Dairy

  • Kerrygold Salted Pure Irish Butter 200g

    200g · £12.25/kg
    £0.60 off
    £2.45£3.05
  • Clover Spread butter 500g

    500g · £4.20/kg
    £1.10 off
    £2.10£3.20
  • ProActiv Light 450g

    450g · £9.67/kg
    £1.20 off
    £4.35£5.55
  • Alpro Almond No Sugars Chilled Drink 1L

    1L · £1.75/L
    £0.55 off
    £1.75£2.30
  • Alpro Dairy Free Blueberry & Cherry Alternative To Yogurt 4X125G

    4pk · £4.20/kg
    £0.70 off
    £2.10£2.80
  • Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g

    400g · £9.00/kg
    £1.50 off
    £3.60£5.10
  • Flora Buttery 450g

    450g · £4.78/kg
    £0.55 off
    £2.15£2.70
  • Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer

    2L · £1.63/L
    2 for £4
    £3.25
  • Califia Farms Oat Barista Blend 1L

    1L · £1.50/L
    £0.90 off
    £1.50£2.40
  • Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 2L

    2L · £1.63/L
    2 for £4
    £3.25

Cheese

  • Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350g

    350g · £11.14/kg
    £0.90 off
    £3.90£4.80
  • Strings & Things Cheestrings 4 x 20g (80g)

    80g · £19.25/kg
    30% off
    £1.54£2.20
  • Le Rustique Jean Verrier Fromager Camembert 250g

    250g · £11.20/kg
    £0.90 off
    £2.80£3.70
  • Co-op British Red Leicester Cheese 240g

    240g · £10.08/kg
    30% off
    £2.42£3.45
  • Co-op High Protein Cottage Cheese 300g

    300g · £4.90/kg
    30% off
    £1.47£2.10
  • Strings & Things Cheestrings Twisted 4 X 20G (80G)

    80g · £27.50/kg
    3 for £4.50
    £2.20
  • Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3 Pack Multipack 123g (3 x 41g)

    123g · £24.39/kg
    3 for £4.50
    £3.00
  • Dairylea Lunchers Ham 'N' Cheese Cheese Snack 65g

    65g · £28.46/kg
    3 for £4.50
    £1.85
  • Cathedral City Our Extra Mature Cheddar 350g

    350g · £11.14/kg
    £0.90 off
    £3.90£4.80

Yoghurt

  • Activia Cherry No Added Sugar Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)

    4pk · £5.33/kg
    £0.65 off
    £2.45£3.10
  • Yeo Valley Lemon Curd 450G

    450g · £4.11/kg
    £0.60 off
    £1.85£2.45
  • Ehrmann High Protein Double Choc 200g

    200g · £9.75/kg
    2 for £3.15
    £1.95
  • Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)

    4pk · £5.88/kg
    3 for £4.50
    £2.00
  • Activia Peach No Added Sugar Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)

    4pk · £5.33/kg
    £0.65 off
    £2.45£3.10
  • Muller Corner Vanilla Chocolate Balls and Banana Chocolate Flakes Yogurts

    4pk · £4.33/kg
    £1.30 off
    £2.15£3.45
  • Peppa Pig Strawberry Fromage Frais 6 x 45g (270g)

    6pk · £3.89/kg
    £0.30 off
    £1.05£1.35
  • Activia Raspberry No Added Sugar Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)

    4pk · £5.33/kg
    £0.65 off
    £2.45£3.10
  • Activia Strawberry Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)

    4pk · £5.33/kg
    £0.65 off
    £2.45£3.10
  • Danone Activia Rhubarb 4X115G

    4pk · £5.33/kg
    £0.65 off
    £2.45£3.10
  • Yeo Valley Organic Wholemilk Raspberry Yogurt 450G

    450g · £4.11/kg
    £0.60 off
    £1.85£2.45
  • Yeo Valley Organic Strawberry Creamy Bio Live Yogurt 450g

    450g · £4.11/kg
    £0.60 off
    £1.85£2.45

Meat, Poultry, Fish

  • Co-op British Chicken Breast Fillets 580G

    580g · £9.22/kg
    2 for £8.90
    £5.35
  • Co-op British Chicken Thigh Fillets 500G

    500g · £11.40/kg
    2 for £8.90
    £5.70
  • Co-op Irresistible 12 Air Dry Cured Smoked Streaky Bacon Rashers 230g

    230g · £19.13/kg
    2 for £6.50
    £4.40
  • Co-op Irresistible Cumberland Sausages 400G

    400g · £10.13/kg
    2 for £6.50
    £4.05
  • Co-op British 4 Beef Quarter Pounder Burgers 454g

    454g · £10.24/kg
    2 for £6.50
    £4.65
  • Co-op Outdoor Bred 4 Pork Loin Steaks 440g

    440g · £12.50/kg
    2 for £8.90
    £5.50
  • Co-op King Prawns in a Chilli & Coriander Marinade 140g

    140g · £35.36/kg
    2 for £8.90
    £4.95
  • Co-op 2 Salmon Fillets Skin-on and Boneless 220g

    220g · £22.50/kg
    2 for £8.90
    £4.95
  • Co-op Irresistible 6 Air Dry Cured Smoked Back Bacon Rashers 230g

    230g · £19.13/kg
    2 for £6.50
    £4.40
  • Co-op Irresistible Limited Edition Chorizo Style Pork Sausages 400g

    400g · £10.13/kg
    2 for £6.50
    £4.05
  • Co-op Irresistible Air Dry Cured 6 Unsmoked Back Bacon Rashers 230g

    230g · £19.13/kg
    2 for £6.50
    £4.40
  • Co-op 6 Frankfurters 300g

    300g · £14.00/kg
    2 for £6.70
    £4.20
  • Co-op Smoked Crispy Cooked Bacon 65G

    65g · £65.38/kg
    2 for £6.70
    £4.25
  • Co-op Irresistible Pork Sausages 400G

    400g · £10.13/kg
    2 for £6.50
    £4.05
  • Co-op Irresistible 10 Pork Chipolata Sausages 340g

    340g · £11.91/kg
    2 for £6.50
    £4.05
  • Richmond 8 Thick Pork Sausages 410g

    410g · £5.49/kg
    £0.75 off
    £2.25£3.00

Meat Alternatives

  • Quorn Totally Vegan Smoky Ham Free Slices 100g

    100g · £34.00/kg
    2 for £4.50
    £3.40
  • Linda McCartney's 6 Vegetarian Sausages 270g

    270g · £11.11/kg
    3 for £7
    £3.00
  • Quorn Crispy Nuggets 300g

    300g · £6.83/kg
    £1.25 off
    £2.05£3.30
  • Quorn Mince 300g

    300g · £6.83/kg
    £1.25 off
    £2.05£3.30

Deli, Dips, Food To Go

  • Old El Paso Squeezy Chunky Guacamole 240G

    240g · £8.33/kg
    £1 off
    £2.00£3.00
  • Co-op Irresistible Wiltshire Cured Breaded Ham 120g

    120g · £35.00/kg
    2 for £6.70
    £4.20
  • BOL Protein Power Soup Garden Pea & Spinach

    600g · £4.67/kg
    £1 off
    £2.80£3.80
  • Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G

    200g · £11.00/kg
    £0.35 off
    £2.20£2.55
  • Ginsters Cornish Pasty 227g

    227g · £8.81/kg
    £0.90 off
    £2.00£2.90
  • Co-op British Roast Chicken Breast 120G

    120g · £23.33/kg
    2 for £4.50
    £2.80
  • Co-op 18 Italian Milano Salami Slices 80g

    80g · £38.75/kg
    2 for £4.50
    £3.10
  • Co-op British Roast Turkey 120g

    120g · £30.00/kg
    2 for £4.50
    £3.60
  • Co-op British Silverside Beef 4 Slices 100g

    100g · £31.00/kg
    2 for £4.50
    £3.10
  • Old El Paso Soured Cream 230G

    230g · £8.70/kg
    £1 off
    £2.00£3.00
  • Co-op 5 British Outdoor Bred Cooked Ham 120g

    120g · £24.17/kg
    2 for £4.50
    £2.90
  • Co-op Steak & Gravy Pie 500G

    500g · £10.30/kg
    2 for £7.10
    £5.15
  • Co-op Irresistible Petits Pois & Smoked Ham Soup 600G

    600g · £4.43/kg
    30% off
    £2.66£3.80
  • Co-op Flamegrilled Chicken Slices 130G

    130g · £30.77/kg
    2 for £6.70
    £4.00
  • Co-op Irresistible Butter Basted Turkey 120G

    120g · £37.08/kg
    2 for £6.70
    £4.45
  • Co-op Irresistible Limited Edition Corned Beef 120G

    120g · £37.08/kg
    2 for £6.70
    £4.45
  • Co-op 6 Sausage Rolls 360g

    330g · £6.67/kg
    £0.35 off
    £2.20£2.55
  • Pukka All Steak Pie 209g

    209g · £10.77/kg
    £0.85 off
    £2.25£3.10
  • Co-op British Breaded Ham 120g

    120g · £24.17/kg
    2 for £4.50
    £2.90
  • Old El Paso Thick 'N Chunky Mild Salsa 226G

    226g · £7.74/kg
    £1.10 off
    £1.75£2.85
  • Co-op Roast Chicken Drumstick 450G

    450g · £10.22/kg
    2 for £6.70
    £4.60
  • Co-op Corned Beef 120g

    120g · £25.83/kg
    2 for £4.50
    £3.10
  • Co-op Irresistible Wiltshire Breaded Ham

    180g · £19.17/kg
    £1 off
    £3.45£4.45
  • Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 45g

    45g · £23.33/kg
    30% off
    £1.05£1.50
  • Co-op Irresistible Topside Of Beef 100G

    100g · £44.50/kg
    2 for £6.70
    £4.45
  • Co-op British Honey Roast Ham 5 Slices 120g

    120g · £24.17/kg
    2 for £4.50
    £2.90
  • Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g

    3pk · £32.59/kg
    3 for £4.50
    £2.20
  • Co-op British Smoked Ham 120g

    120g · £24.17/kg
    2 for £4.50
    £2.90
  • Co-op Ready to Eat Sliced Chicken Breast 170g

    170g · £25.59/kg
    2 for £6.70
    £4.35
  • Co-op Irresistible Muscovado Ham 120G

    120g · £35.00/kg
    2 for £6.70
    £4.20
  • Co-op Irresistible Thick Cut Honey Roast Ham 120G

    120g · £35.00/kg
    2 for £6.70
    £4.20
  • Co-op Irresistible Wiltshire Cured Ham 120G

    120g · £35.00/kg
    2 for £6.70
    £4.20
  • The Jolly Hog Black Treacle Ham 100g

    100g · £39.00/kg
    2 for £4.50
    £3.90
  • Co-op Irresistible Finely Sliced Ham 120G

    120g · £35.00/kg
    2 for £6.70
    £4.20

Bakery

  • Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts

    4pk · £0.36 each
    £0.75 off
    £1.45£2.20
  • New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g

    5pk · £0.29 each
    £0.80 off
    £1.45£2.25
  • Patak's The Original 2 Flame Baked Plain Naans

    220g · £7.73/kg
    £0.85 off
    £1.70£2.55
  • Bonne Maman Madeleine 175G

    175g · £13.14/kg
    £1.35 off
    £2.30£3.65
  • Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G

    200g · £11.00/kg
    £0.35 off
    £2.20£2.55
  • Mr Kipling Mini Battenbergs 5 Pack

    5pk · £0.35 each
    £1.45 off
    £1.75£3.20
  • Co-op Steak & Gravy Pie 500G

    500g · £10.30/kg
    2 for £7.10
    £5.15
  • Pukka All Steak Pie 209g

    209g · £10.77/kg
    £0.85 off
    £2.25£3.10
  • Mr Kipling Bakewell Slices 6 Pack

    6pk · £0.30 each
    £1.70 off
    £1.80£3.50

Pizza, Pasta, Ready Meals

  • Co-op Chinese Chicken Curry with Egg Fried Rice 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Chicken & Bacon Pasta Bake 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Beef Chilli Burrito 400g

    400g · £10.88/kg
    2 for £7.10
    £4.35
  • Co-op Hunters Chicken & Paprika Potatoes 350g

    350g · £12.71/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Pukka All Steak Pie 209g

    209g · £10.77/kg
    £0.85 off
    £2.25£3.10
  • Charlie Bigham's Chicken Tikka Masala & Pilau Rice 805g

    805g · £11.06/kg
    £1.95 off
    £8.90£10.85
  • Aunt Bessie's 10 Glorious Golden Yorkshire Puddings 190g

    190g · £15.53/kg
    3 for £7
    £2.95
  • Charlie Bigham's Thai Red Curry and Rice 835G

    835g · £10.66/kg
    £1.95 off
    £8.90£10.85
  • Co-op Chicken Arrabiata 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Chilli Con Carne & Rice 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op British Creamy Chicken & Bacon with Potatoes 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Steak & Gravy Pie 500G

    500g · £10.30/kg
    2 for £7.10
    £5.15
  • Co-op Butter Chicken with Pilau Rice 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Spaghetti & Meatballs 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Sweet & Sour Chicken with Egg Fried Rice 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Charlie Bighams Fish Pie 655G

    655g · £13.59/kg
    £1.95 off
    £8.90£10.85
  • BOL One Pot Meal Coconut Lentil Turmeric Daal 450g

    450g · £6.89/kg
    £1 off
    £3.10£4.10
  • Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G

    200g · £11.00/kg
    £0.35 off
    £2.20£2.55
  • Co-op Macaroni Cheese 400g

    400g · £10.25/kg
    2 for £7.10
    £4.10
  • Co-op Thai Style Green Chicken Curry with Jasmine Rice 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Italian Menu Spaghetti Carbonara 400g

    400g · £10.25/kg
    2 for £7.10
    £4.10
  • Co-op Plant Based Coconut Cauliflower Curry with Long Grain Rice 370g

    370g · £11.76/kg
    2 for £7.10
    £4.35
  • Co-op Tomato & Mozzarella Pasta Bake 400g

    400g · £10.25/kg
    2 for £7.10
    £4.10
  • Co-op Spaghetti Bolognese 400g

    400g · £10.25/kg
    2 for £7.10
    £4.10
  • Co-op Sausage & Mash 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Good Fuel Chicken Tikka Masala 400g

    400g · £12.50/kg
    2 for £7.10
    £5.00
  • Co-op GoodFuel Chicken Shawarma & Mixed Grains 260g

    260g · £15.77/kg
    2 for £7.10
    £4.10
  • Co-op GoodFuel Meatball Pasta 400g

    400g · £12.50/kg
    2 for £7.10
    £5.00
  • Co-op Traditional Fish Pie 400G

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45
  • Co-op Classic Menu Cottage Pie 400g

    400g · £11.13/kg
    2 for £7.10
    £4.45

Desserts

  • Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts

    4pk · £0.36 each
    £0.75 off
    £1.45£2.20
  • Gü Zillionaire Cheesecake 2 x 84.5g (169g)

    2pk · £19.53/kg
    £1.05 off
    £3.30£4.35
  • English Cheesecake Company 2 Vanilla & Biscoff Cheesecake Slices 180g

    2pk · £17.50/kg
    £1.20 off
    £3.15£4.35

Ice Cream

  • Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml

    460ml · £9.89/L
    £2.30 off
    £4.55£6.85
  • Rowntree's Fruit Pastilles Ice Lollies 4 x 65ml

    4pk · £12.69/L
    3 for £7
    £3.30
  • Häagen-Dazs Strawberry Cheesecake Ice Cream 460ml

    460ml · £9.89/L
    £2.30 off
    £4.55£6.85
  • Häagen-Dazs Vanilla Ice Cream 460ml

    460ml · £9.89/L
    £2.30 off
    £4.55£6.85
  • Mackie's of Scotland Traditional Real Dairy Ice Cream 1L

    1L · £3.40/L
    £1 off
    £3.40£4.40

Frozen

  • McCain Home Chips Straight 1kg

    1kg · £3.75/kg
    3 for £7
    £3.75
  • Birds Eye Garden Peas 800g

    800g · £3.94/kg
    3 for £7
    £3.15
  • Crosta & Mollica Margherita Sourdough Pizza Tomato, Mozzarella & Sicilian Oregano 436g (2x218g)

    422g · £12.09/kg
    £1.50 off
    £5.10£6.60
  • Young's Admiral's Fish Pie 300g

    300g · £11.00/kg
    3 for £7
    £3.30
  • Birds Eye 2 Crispy Chicken in Tempura Batter 170g

    170g · £20.29/kg
    3 for £7
    £3.45
  • Linda McCartney's 6 Vegetarian Sausages 270g

    270g · £11.11/kg
    3 for £7
    £3.00
  • Quorn Crispy Nuggets 300g

    300g · £6.83/kg
    £1.25 off
    £2.05£3.30
  • McCain Crispy French Fries 900g

    900g · £4.17/kg
    3 for £7
    £3.75
  • Birds Eye 2 Chicken Quarter Pounders 227g

    227g · £14.98/kg
    3 for £7
    £3.40
  • Quorn Mince 300g

    300g · £6.83/kg
    £1.25 off
    £2.05£3.30
  • Birds Eye 12 Chicken Dippers 220g

    220g · £14.32/kg
    3 for £7
    £3.15

Crisps, Snacks, Biscuits

  • Walkers Quavers Cheese 6X16G

    6pk · £19.79/kg
    £1.05 off
    £1.90£2.95
  • McVitie's Digestives The Caramel One with a Milk Chocolate Flavour Coating 250g

    250g · £8.00/kg
    £1 off
    £2.00£3.00
  • Fox's Chocolatey Half-Coated Cookies Milk Chocolate 157g

    157g · £13.38/kg
    £1 off
    £2.10£3.10
  • Kind Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars 3 x 30g (90g)

    3pk · £25.56/kg
    £1.30 off
    £2.30£3.60
  • Old El Paso Crunchy Original Tortilla Nachips 185g

    185g · £9.19/kg
    £0.85 off
    £1.70£2.55
  • LU Le Petit Citron Lemon Flavoured Soft Bake Biscuits 5 Pack Multipack 140g (5 x 28g)

    140g · £10.71/kg
    £1.30 off
    £1.50£2.80
  • Patak's 8 Plain Pappadums 64g

    64g · £27.34/kg
    £1.25 off
    £1.75£3.00
  • Ember Original Recipe Biltong 45g

    45g · £95.56/kg
    2 for £6.70
    £4.30
  • Pom-Bear Original Multipack Crisps 6x13g

    6pk · £0.29 each
    £1 off
    £1.75£2.75
  • Bahlsen Choco Leibniz Dark 111g

    111g · £15.32/kg
    £0.90 off
    £1.70£2.60
  • Cadbury Brunch Oats Chocolate Chip Cereal Bars, 4 Pack Multipack 112g (4 x 28g)

    112g · £10.27/kg
    £0.65 off
    £1.15£1.80
  • Co-op 24 Wholewheat Biscuits

    24pk · £0.06 each
    30% off
    £1.54£2.20
  • Peperami The Original 5 x 20g (100g)

    5pk · £33.00/kg
    3 for £4.50
    £3.30
  • Petit Ecolier Milk Chocolate Topping Biscuits 100g

    100g · £15.00/kg
    £1.30 off
    £1.50£2.80
  • Walkers Wotsits Really Cheesy Multipack Crisp Snacks 6x16.5g

    6pk · £19.19/kg
    £1.05 off
    £1.90£2.95
  • Bahlsen Choco Leibniz Milk 111g

    111g · £15.32/kg
    £0.90 off
    £1.70£2.60
  • Sunbites Sun Ripened Sweet Chilli Multipack Snacks Crisps 6x25g

    6pk · £12.67/kg
    £0.95 off
    £1.90£2.85
  • Maryland S'wich Choc Creme 150g

    150g · £8.00/kg
    £1 off
    £1.20£2.20
  • Fox's Favourites Crunch Creams Golden 200g

    200g · £5.75/kg
    £0.75 off
    £1.15£1.90

Chocolate & Sweets

  • Candy Kittens Wild Strawberry Gourmet Sweets 140g

    140g · £14.29/kg
    £0.95 off
    £2.00£2.95
  • NOMO Vegan & Free From Caramel Choc Bar 38g

    38g · £35.53/kg
    £0.65 off
    £1.35£2.00
  • McVitie's Penguin Milk Chocolate Biscuit bar 7pk

    7pk · £0.21 each
    £1.05 off
    £1.45£2.50
  • Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g

    94g · £15.43/kg
    £0.95 off
    £1.45£2.40
  • Cadbury Timeout 5-pack Milk Chocolate Wafer Biscuit Bars Multipack (5x 18g bars) 90 g

    90g · £12.78/kg
    £0.80 off
    £1.15£1.95
  • Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g

    92g · £15.76/kg
    £0.95 off
    £1.45£2.40
  • Munchies Milk Chocolate Sharing Bag 104g

    104g · £13.94/kg
    £0.95 off
    £1.45£2.40
  • Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105G

    105g · £13.81/kg
    £0.95 off
    £1.45£2.40
  • Candy Kittens Eton Mess Gourmet Sweets 140g

    140g · £14.29/kg
    £0.95 off
    £2.00£2.95

Fruit Juice & Smoothies

  • Innocent Orange Juice Smooth 1.35L

    1.35L · £2.96/L
    £1.60 off
    £4.00£5.60
  • Innocent Apple Juice 1.35L

    1.35L · £2.96/L
    £1.60 off
    £4.00£5.60
  • Appletiser Mini Can 150ML

    150ml · £6.33/L
    5 for £3
    £0.95
  • Innocent Orange Juice with Bits 1.35L

    1.35L · £2.93/L
    £1.45 off
    £3.95£5.40
  • Innocent Plus Citrus Shield Orange & Carrot Juice 750ml

    750ml · £4.60/L
    £1.95 off
    £3.45£5.40
  • Tropicana Smooth Orange with No Bits 900ml

    900ml · £2.56/L
    £1.45 off
    £2.30£3.75
  • Innocent Smoothie Mangoes Passion Fruits & Apples 750ml

    750ml · £3.87/L
    £1.50 off
    £2.90£4.40
  • Innocent Smoothie Strawberries & Bananas 750ml

    750ml · £3.87/L
    £1.50 off
    £2.90£4.40
  • Innocent Tropical Juice 1.35L

    1.35L · £2.96/L
    £1.60 off
    £4.00£5.60
  • Mockingbird Raw Press Raw Boost Virgin Smoothie 750ml

    750ml · £4.60/L
    £1.60 off
    £3.45£5.05
  • Mockingbird Raw Press Raw Greens Virgin Smoothie 750ml

    750ml · £4.60/L
    £1.60 off
    £3.45£5.05
  • Simplee Aloe Aloe Drink 1Ltr

    1L · £2.25/L
    £1.15 off
    £2.25£3.40

Water, Soft Drinks, Mixers

  • Robinsons Fruit Creations Orange & Mango Squash Bottle, 1L

    1L · £2.30/L
    £1.10 off
    £2.30£3.40
  • Orangina Sparkling Orange Soft Drink 420ml

    420ml · £5.71/L
    2 for £3
    £2.40
  • Starbucks Indulgent Caramel Flavour Frappuccino Coffee Drink 250ml

    250ml · £5.80/L
    £1.15 off
    £1.45£2.60
  • Diet Coke Mini Can 150ML

    150ml · £6.33/L
    5 for £3
    £0.95
  • Fanta Lemon 2L

    2L · £1.45/L
    2 for £3.60
    £2.90
  • Lipton Ice Tea Peach 500ML

    500ml · £5.10/L
    2 for £3.60
    £2.55
  • Oasis Summer Fruits Juice Drink 500ml

    500ml · £4.50/L
    2 for £3.60
    £2.25
  • Innocent Plus Bolt from The Blue Guava & Lime Juice 750ml

    750ml · £4.60/L
    £1.95 off
    £3.45£5.40
  • Red Bull Energy Drink, Sugar Free 250ml

    250ml · £9.00/L
    2 for £3.55
    £2.25
  • Pepsi Max No Sugar Cola Bottle 500ml

    500ml · £5.10/L
    2 for £3.60
    £2.55
  • Dr Pepper 500ml

    500ml · £5.10/L
    2 for £3.60
    £2.55
  • Ribena Summer Fruits No Added Sugar Juice Drink 500ml

    500ml · £3.80/L
    2 for £3
    £1.90
  • Sprite No Sugar Lemon-Lime 500ml

    500ml · £5.50/L
    2 for £3.60
    £2.75
  • Red Bull The Summer Edition Sugarfree Citrus Zest Energy Drink 355ml

    355ml · £8.03/L
    2 for £4.60
    £2.85
  • Lucozade Sport Drink Orange 500ml

    500ml · £4.80/L
    2 for £3.60
    £2.40
  • Aqua Libra Sparkling Water Infused with Blood Orange & Mango 500ml

    500ml · £5.40/L
    2 for £3.60
    £2.70
  • Buxton Still Natural Mineral Water Sports Cap 1L

    1L · £2.00/L
    2 for £2.40
    £2.00
  • Califia Farms Matcha Almond Latte 750ml

    750ml · £3.07/L
    £1 off
    £2.30£3.30
  • Coca-Cola Zero Sugar 500ml

    500ml · £4.20/L
    2 for £3.60
    £2.10
  • Fanta Orange Mini Can 150ML

    150ml · £6.33/L
    5 for £3
    £0.95
  • Ribena Blackcurrant Squash 500ml

    500ml · £4.40/L
    2 for £3
    £2.20
  • Purdey's Natural Energy Apple & Grape 330ml

    330ml · £8.18/L
    2 for £3.60
    £2.70
  • Lucozade Sport Raspberry 500ml

    500ml · £4.80/L
    2 for £3.60
    £2.40
  • Starbucks 2 Doubleshot Espresso 200ml

    200ml · £7.25/L
    £1.15 off
    £1.45£2.60
  • Coca-Cola Zero Sugar 2L

    2L · £1.45/L
    2 for £3.60
    £2.90
  • Fruit Shoot Orange Juice Multipack 4x200ml

    4pk · £4.00/L
    2 for £4.20
    £3.20
  • Lucozade Energy Original 500ml

    500ml · £4.50/L
    2 for £3.35
    £2.25
  • Lucozade Sport Ice Kick 500ml

    500ml · £4.80/L
    2 for £3.60
    £2.40
  • Vimto No Added Sugar Real Fruit Squash 1 Litre

    1L · £1.75/L
    £1.30 off
    £1.75£3.05
  • Diet Coke Cherry 500ml Bottle

    500ml · £5.60/L
    2 for £3.60
    £2.80
  • Vita Coco Pressed Coconut Water 1L

    1L · £3.45/L
    £1.50 off
    £3.45£4.95
  • Monster Energy Ultra 500ml

    500ml · £5.10/L
    2 for £3.95
    £2.55
  • Coca Cola Zero Sugar Cherry Float 2LTR

    2L · £1.58/L
    2 for £3.60
    £3.15
  • Fruit Shoot Apple & Blackcurrant Bottle Multipack Juice 4x200ml

    4pk · £4.00/L
    2 for £4.20
    £3.20
  • Lucozade Energy Zero Sugar Drink Grafruitti 500ml

    500ml · £4.40/L
    2 for £3.35
    £2.20
  • Diet Coke 2L

    2L · £1.45/L
    2 for £3.60
    £2.90
  • Fanta Fruit Twist 500ml

    500ml · £5.60/L
    2 for £3.60
    £2.80
  • Lucozade Energy Orange 500ml

    500ml · £4.50/L
    2 for £3.35
    £2.25
  • Diet Coke No Caffeine 2L

    2L · £1.45/L
    2 for £3.60
    £2.90
  • Dr Pepper Zero 500ML

    500ml · £5.10/L
    2 for £3.60
    £2.55
  • Celsius Fruit Forward Raspberry Peach 355ML

    355ml · £3.80/L
    £0.85 off
    £1.35£2.20
  • Pepsi Max Tropical 500ml

    500ml · £6.10/L
    2 for £3.60
    £3.05
  • Fanta Zero Orange 500ml

    500ml · £4.70/L
    2 for £3.60
    £2.35
  • Red Bull Energy Drink, Sugar Free, 355ml

    355ml · £8.03/L
    2 for £4.60
    £2.85
  • Pepsi Max Cherry No Sugar Cola 500ml

    500ml · £6.10/L
    2 for £3.60
    £3.05
  • Oasis Citrus Punch 500ml

    500ml · £5.40/L
    2 for £3.60
    £2.70
  • Coca-Cola Zero Sugar Mini Can 150ML

    150ml · £6.33/L
    5 for £3
    £0.95
  • Dr Pepper 2L

    2L · £1.45/L
    2 for £3.60
    £2.90
  • Diet Coke 500ml

    500ml · £5.00/L
    2 for £3.60
    £2.50
  • Dr Pepper Mini Can 150ML

    150ml · £6.33/L
    5 for £3
    £0.95
  • View all (53)

Beer & Cider

  • Staropramen Premium Czech Lager Bottle 660ml

    660ml · £6.82/L
    3 for £9
    £4.50
  • Fuller's Extra Special Bitter Legendary Ale 500ml

    500ml · £7.80/L
    3 for £9
    £3.90
  • Kopparberg Premium Cider With Strawberry & Lime 500ml

    500ml · £8.20/L
    3 for £9
    £4.10
  • Madrí Excepcional Lager Single Bottle 660ml

    660ml · £6.74/L
    3 for £9
    £4.45
  • Fuller's London Pride Outstanding Amber Ale Bottle 500ml

    500ml · £7.30/L
    3 for £9
    £3.65
  • Kopparberg Premium Cider with Mixed Fruit 500ml

    500ml · £8.20/L
    3 for £9
    £4.10
  • Cruzcampo Sevilla 660ml

    660ml · £6.44/L
    3 for £9
    £4.25
  • Thatchers Katy Cider Single Bottle 500ml

    500ml · £8.60/L
    3 for £9
    £4.30
  • Birra Moretti Lager Beer Single Bottle 660ml

    660ml · £6.52/L
    3 for £9
    £4.30
  • Henry Westons Vintage Cider Single Bottle 500ml

    500ml · £6.50/L
    3 for £9
    £3.25
  • Asahi Super Dry Lager Beer Bottle 620ml

    620ml · £7.82/L
    3 for £9
    £4.85
  • Thatchers Vintage Founder's Cider 500ml

    500ml · £8.60/L
    3 for £9
    £4.30
  • Estrella Damm Premium Lager Beer Bottle 660ml

    660ml · £7.35/L
    3 for £9
    £4.85
  • Menabrea Birra Bionda Premium Lager Beer Bottle 660ml

    660ml · £6.74/L
    3 for £9
    £4.45

Spirits & Premixed Drinks

  • Gordon's Premium Pink Distilled Gin and Tonic 250ml

    250ml · £13.80/L
    3 for £10
    £3.45
  • Smirnoff Raspberry Crush & Lemonade 5% vol Ready To Drink Premix 250ml Can

    250ml · £13.80/L
    3 for £10
    £3.45
  • Absolut Vodka & Sprite 250ml

    250ml · £14.00/L
    3 for £10
    £3.50

Cooking Sauces & Ingredients

  • Patak's The Original Korma Cooking Sauce 450g

    450g · £4.67/kg
    £1 off
    £2.10£3.10
  • Patak's Punjabi Style Tikka Masala Curry Kit 270g

    270g · £8.70/kg
    £1.50 off
    £2.35£3.85
  • Patak's The Original Tikka Masala Cooking Sauce 450g

    450g · £4.67/kg
    £1 off
    £2.10£3.10

Tins & Cans

  • Heinz Baked Beanz 200g

    200g · £6.50/kg
    2 for £1.65
    £1.30
  • Heinz Cream of Chicken Soup 400g

    400g · £5.50/kg
    3 for £4.95
    £2.20
  • Heinz Spaghetti Hoops 400g

    400g · £4.13/kg
    2 for £2.55
    £1.65
  • Heinz Baked Beanz 415g

    415g · £4.46/kg
    2 for £2.55
    £1.85
  • Heinz Cream of Tomato Soup 400g

    400g · £5.50/kg
    3 for £4.95
    £2.20
  • Heinz No Added Sugar Baked Beanz 415g

    415g · £4.46/kg
    2 for £2.55
    £1.85

Rice, Pasta, Pulses, Noodles

  • Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g

    114g · £10.09/kg
    £0.55 off
    £1.15£1.70

Table Sauces & Condiments

  • Geeta's Premium Mango Chutney Medium 230g

    230g · £7.61/kg
    £1 off
    £1.75£2.75

Tea, Coffee, Hot Drinks

  • Nescafe Azera Americano 150G

    140g · £47.50/kg
    £3.60 off
    £6.65£10.25
  • Tetley Original 160 Tea Bags 500g

    500g · £8.10/kg
    £2.25 off
    £4.05£6.30
  • Costa Coffee Barista Creations Salted Caramel Latte 17g

    17g · £32.35/kg
    3 for £1.10
    £0.55
  • L'OR Classique 100g

    100g · £58.00/kg
    £3.35 off
    £5.80£9.15
  • Nescafe Dolce Gusto Cappuccino 16 Capsules Per Box

    186.4g · £34.33/kg
    2 for £8.25
    £6.40
  • Nescafé Gold Alta Rica Jar 190G

    190g · £38.42/kg
    £4.50 off
    £7.30£11.80
  • Grind 10 House Blend Home Compostable Coffee Pods 52g

    50g · £70.00/kg
    £2.35 off
    £3.50£5.85
  • Nescafé Gold Blend Roastery Collection Dark Roast Instant Coffee 95g

    95g · £43.68/kg
    £3.45 off
    £4.15£7.60
  • Tassimo Costa Americano Coffee Pods x12

    108g · £62.50/kg
    2 for £9.90
    £6.75
  • Dolce Gusto Americano 16 x 8.5g (136g)

    136g · £47.06/kg
    2 for £8.25
    £6.40

Cereal & Cereal Bars

  • Cheerios Honey 370g

    370g · £7.03/kg
    £1.50 off
    £2.60£4.10
  • Kellogg's 8 Variety Packs 196g

    8pk · £0.33 each
    £1.25 off
    £2.60£3.85
  • Kind Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars 3 x 30g (90g)

    3pk · £25.56/kg
    £1.30 off
    £2.30£3.60
  • Cadbury Brunch Oats Chocolate Chip Cereal Bars, 4 Pack Multipack 112g (4 x 28g)

    112g · £10.27/kg
    £0.65 off
    £1.15£1.80
  • Co-op Honey Raisin & Almond Granola 500g

    500g · £4.34/kg
    30% off
    £2.17£3.10
  • Co-op Mixed Fruit Muesli 500g

    500g · £3.72/kg
    30% off
    £1.86£2.65
  • FUEL10K High Protein Chocolate Porridge Pot 70g

    70g · £16.43/kg
    £0.65 off
    £1.15£1.80
  • Kellogg's Crunchy Nut Hazelnut & Chocolate Granola 380g

    380g · £7.92/kg
    30% off
    £3.01£4.30
  • Co-op Porridge Oats 500g

    500g · £1.34/kg
    30% off
    £0.67£0.95
  • Quaker Oat So Simple Original Big Pack Porridge Sachets 12x27g

    12pk · £10.06/kg
    30% off
    £3.26£4.65
  • Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Pot 57g

    57g · £25.44/kg
    2 for £2.50
    £1.45
  • Ready Brek Smooth Porridge Oats Original 450g

    450g · £3.89/kg
    £1.15 off
    £1.75£2.90

Jams, Honey, Spreads

  • Rowse Light & Mild Honey 340g

    340g · £6.91/kg
    £1.50 off
    £2.35£3.85

Baby

  • Kiddylicious Veggie Straws 12g

    12g · £83.33/kg
    2 for £1.20
    £1.00

Laundry, Cleaning, Household

  • Regina Blitz Household Towel

    1pk · £2.90 each
    £1.60 off
    £2.90£4.50
  • Febreze Bathroom, Continuous Air Freshener Cotton Fresh 1 Count

    7.5ml · £446.67/L
    2 for £5.45
    £3.35
  • Febreze Air Freshener Spray Cotton Fresh 185ML

    185ml · £17.57/L
    2 for £5.45
    £3.25

Pet

  • Purina Gourmet Gold Ocean Fish Pate Cat Food 85G

    85g · £10.00/kg
    5 for £2.75
    £0.85
  • Dreamies Cat Treats with Chicken 60g

    60g · £29.17/kg
    2 for £2.90
    £1.75
  • Pedigree Rodeo With Beef 123G

    123g · £13.41/kg
    2 for £2.55
    £1.65
  • Pedigree Schmackos Adult Dog Treats Meat Mix 20 Strips 144g

    144g · £10.42/kg
    2 for £2.55
    £1.50

Beauty & Toiletries

  • Lil-lets Super Tampons 16S

    16pk · £0.14 each
    2 for £3.50
    £2.20
  • Lil-Lets Smartfit 16 Non-Applicator Tampons Regular

    16pk · £0.14 each
    2 for £3.50
    £2.20
  • View Co-op Member Prices

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo