Bread
Morrisons Part Baked Baguettes 2 pack
2pk · £0.73 each£1.45Morrisons Part Bake White Crusty Rolls 4 pack
4pk · £0.41 each£1.65Jasons White Ciabattin Sourdough 580g
580g · £4.66/kg£2.70Promise Gluten Free Sourdough Rustic White 400g
400g · £13.00/kg£5.20Jasons Sourdough Straight Up Majestic Malted 450g
450g · £5.89/kg£2.65Morrisons The Best Free From White Cob 400g
400g · £8.78/kg10% off£3.51£3.90St Pierre Brioche Loaf
500g · £8.80/kg£4.40Morrisons White Super Toastie 800g
800g · £1.19/kg£0.95Morrison Tiger Bread Thick Sliced Bloomer 800g
800g · £2.56/kg£2.05Warburtons Gluten Free Artisan Tiger Bloomer 400g
400g · £10.50/kg£4.20Warburtons Bread Original Farmhouse Loaf 800g
800g · £2.56/kg£2.05Promise Soft White Loaf 480g
480g · £9.79/kg£4.70Warburtons Bread White Toastie Loaf 400g
400g · £3.13/kg£1.25Warburtons Bread Danish White 400g
400g · £3.88/kg£1.55Morrisons Savers White Loaf 800g
800g · £0.81/kg£0.65Sunrise Bakery Caribbean Slice 800g
800g · £2.70/kg10% off£2.16£2.40Warburtons Soft White Sliced Sandwich Thins
6pk · £0.26 each£1.55Morrisons Medium White Loaf 800g
800g · £1.00/kg£0.80Warburtons Bread White Toastie 800g
800g · £2.19/kg£1.75Warburtons Bread Gluten Free White Loaf 300g
300g · £7.83/kg£2.35Hovis Bread Soft White Thick Bread Loaf 800g
800g · £2.06/kg£1.65Morrisons White Toastie Bread 800g
800g · £1.13/kg£0.90Warburtons Milk Roll Bread
400g · £4.38/kg£1.75Hovis Bread Soft White Medium Bread Loaf 800g
800g · £2.13/kg£1.70Warburtons White With Sourdough 400g
400g · £5.50/kg£2.20Schar Gluten Free Wholesome White Loaf 300g
300g · £11.83/kg£3.55Warburtons Soft Tiger Bloomer White 600g
600g · £3.50/kg£2.10Warbutons Super Toastie White Bread 800g
800g · £2.19/kg£1.75Hovis Soft White Farmhouse Bread 800g
800g · £2.25/kg£1.80Hovis Farmhouse Batch
400g · £3.75/kg£1.50Warburtons Bread White Medium Loaf
800g · £2.19/kg£1.75Warburtons Gluten Free Farmhouse Original White 360g
360g · £8.75/kg10% off£3.15£3.50Warburtons Farmhouse Thick 800g
800g · £2.50/kg£2.00Warburtons Original White Farmhouse Bread
400g · £3.88/kg£1.55Warburtons Gluten Free Artisan White Sourdough Cob 400g
400g · £10.50/kg£4.20Warburtons Bread Medium White Loaf 400g
400g · £3.00/kg£1.20Baker Street Seeded Rye Bread
500g · £4.80/kg£2.40Riga Rye Bread 600g
600g · £4.00/kg£2.40Hovis Best Of Both Medium 800g
800g · £1.81/kg£1.45Hovis Best Of Both Thick 800g
800g · £1.88/kg£1.50Kingsmill 50/50 Medium 800g
800g · £1.75/kg£1.40Hovis Bread Seed Sensations 400g
400g · £3.63/kg£1.45Morrisons The Best Seeded Sourdough 400g
400g · £6.00/kg£2.40Warburtons Bread Seeded Batch Loaf 800g
800g · £2.94/kg£2.35Jasons Sunflower Seeded Protein Sourdough 580g
580g · £5.78/kg£3.35Promise Multigrain Loaf 480g
480g · £8.81/kg10% off£4.23£4.70Jasons Grains And Seeds Ciabattin Sourdough 580g
580g · £4.66/kg£2.70Hovis Sourdough Cob Seeded 450g
450g · £5.56/kg£2.50Warburtons Seeded Batch Bread
400g · £3.28/kg10% off£1.31£1.45Warburtons Gluten Free Multiseed Loaf 300g
300g · £7.83/kg£2.35View all (72)
Croissants & Breakfast
St Pierre Vanilla Brioche Tear And Share
500g · £9.60/kg£4.80St Pierre 6 Brioche Swirls
6pk · £0.52 each£3.10Morrisons Butter Brioche Rolls
8pk · £0.26 each£2.05Morrisons Chocolate Chip Brioche Rolls 8 pack
8pk · £0.26 each£2.10Brioche Pasquier Pitch Blueberry 6pk
6pk · £0.33 each10% off£1.98£2.20Morrisons Pains Au Chocolat 6 pack
6pk · £0.33 each£1.95Morrisons Croissants 6 pack
6pk · £0.37 each£2.20Morrisons All Butter Pains Au Chocolat
4pk · £0.54 each£2.15Morrisons All Butter Croissant 8 pack
8pk · £0.34 each£2.75£1.93 loyalty card (£0.24 each)Morrisons The Best 4 All Butter Croissants
4pk · £0.76 each£3.05St Pierre 6 Pain Au Choc
270g · £10.00/kg£2.70Morrisons All Butter Croissants
4pk · £0.44 each£1.75Morrisons Classic Waffles 250g
250g · £9.40/kg£2.35McVities Toasting Waffles 8 pack
8pk · £0.29 each£2.30Morrisons Filled Waffles 272g
272g · £8.82/kg£2.40Warburtons Pearl Sugar Waffles 4pk
4pk · £0.75 each£3.00Waffle Amour Choco Sugar Waffles
5pk · £0.48 each£2.40St Pierre 6 Choc Filled Crepes
192g · £13.80/kg£2.65Morrisons 6 Sweet Pancakes
6pk · £0.49 each£2.95Hersheys Cookies N Creme Crepes 192g
192g · £13.02/kg£2.50Genius Gluten Free Pancakes 6 pack 198g
198g · £14.14/kg£2.80Brioche Pasquier Pancake
8pk · £0.38 each£3.00Morrisons Scotch Pancakes 6pk
6pk · £0.11 each£0.65Morrisons Chocolate & Hazelnut Crepes
6pk · £0.42 each£2.50Ekspresso Pancakes With Cottage Cheese 500g
500g · £7.80/kg£3.90Morrisons The Best Buttermilk Pancakes 4pk
4pk · £0.53 each£2.10£1.47 loyalty card (£0.37 each)Whaoo! Chocolate Filled Crepes
192g · £12.24/kg£2.35Warburtons Crumpets 9 pack
9pk · £0.16 each£1.45Warburtons Traditional Crumpets 6 pack
6pk · £0.19 each£1.15Warburtons 8 Crumpet Thins
8pk · £0.21 each£1.70Morrisons 6 Crumpets
6pk · £0.10 each£0.60Genius Gluten Free Crumpets 4 pack 220g
220g · £12.73/kg£2.80Warburtons Gluten Free Crumpets 4 pack
4pk · £0.74 each10% off£2.97£3.30Morrisons Apple Turnover 2 Pack
2pk · £1.20 each£2.40Morrisons Jam & Cream Horn 2 Pack
2pk · £1.20 each£2.40Morrisons Chocolate Eclairs 185g
185g · £9.19/kg£1.70Warburtons Breakfast Muffins 4pack
4pk · £0.38 each£1.50Brioche Pasquier Pitch Chocolate 6 pack
6pk · £0.38 each£2.30Brioche Pasquier Chocolate Chip Pitch 6 pack
6pk · £0.38 each£2.30Morrisons The Best Pains Au Chocolat
4pk · £0.75 each£3.00Morrisons The Best Sicilian Lemon Pancakes 4pk
4pk · £0.53 each£2.10Morrisons The Best Blueberry Pancakes 4pk
4pk · £0.53 each£2.10Warburtons 6 Our Dough Crumpets
6pk · £0.30 each£1.80Morrisons All Butter Muffins 4 pack
4pk · £0.29 each£1.15
Buns & Rolls
Warburtons Seeded Protein Thin Bagels 4 pack
4pk · £0.56 each£2.25Warburtons Thin Plain Bagels
6pk · £0.38 each£2.25Warburtons Plain Bagels
5pk · £0.46 each£2.30Warburtons Cinnamon & Raisin Bagels
5pk · £0.46 each£2.30New York Bakery Co Plain Bagels 5 pack
5pk · £0.39 each£1.95New York Bakery Co Limited Edition Everything Bagels 5pk
5pk · £0.50 each£2.50New York Bakery Co. Sesame Bagel
5pk · £0.40 each£2.00Promise Gluten Free Plain Bagels 280g
280g · £14.64/kg10% off£4.10£4.55Warburtons 6 Sesame Thin Bagels
6pk · £0.37 each£2.20Warburtons 6 Sliced Hotdog Rolls
6pk · £0.30 each£1.80St. Pierre 6 Brioche Burger Buns
6pk · £0.58 each£3.50Baker Street Seeded Burger Buns
6pk · £0.34 each£2.05St Pierre 4 Brioche Burger Buns
4pk · £0.76 each£3.05Warburtons Brioche Burger Buns 4pk
4pk · £0.75 each£3.00St. Pierre 4 Seeded Brioche Burger Buns
4pk · £0.88 each£3.50Morrisons The Best 4 Sliced Brioche Buns
4pk · £0.39 each£1.55Morrisons The Best Limited Edition Everything Brioche Buns 4pk
4pk · £0.44 each£1.75Genius 2 Brioche Burger Buns
2pk · £1.08 each10% off£2.16£2.40St Pierre Soft Brioche Baguettes 4pk
4pk · £0.76 each£3.05Morrisons Soft White Rolls 6 Pack
6pk · £0.11 each£0.65Morrisons Part Baked White Rolls 6 pack
6pk · £0.23 each£1.40Warburtons Gluten Free 4 Super Soft Sliced Square Rolls
4pk · £0.89 each£3.55Warburtons 6 Sliced Soft White Rolls
6pk · £0.26 each£1.55Warburtons Sliced White Rolls 12 pack
12pk · £0.20 each£2.35Promise Gluten Free White Square Rolls 260g
260g · £15.42/kg10% off£4.01£4.45Warburtons Glutenfree 4 Soft Sliced Brioche Square Rolls
4pk · £0.88 each£3.50Morrisons The Best White Bread Rolls 4 pack
4pk · £0.36 each£1.45Morrisons Wholemeal Rolls
6pk · £0.10 each£0.60Morrisons 6 Sliced White Rolls
6pk · £0.17 each£1.00Morrisons The Best Wholemeal Bread Rolls 4 pack
4pk · £0.40 each£1.60Promise Gluten Free Soft White Sourdugh Rolls 210g
210g · £21.67/kg£4.55Jasons Everyday Tiger Rolls With Sourdough 4pk 320g
320g · £6.41/kg£2.05Schar Ciabatta Brown Rolls 200g
200g · £14.50/kg£2.90Warburtons 4 Large White Rolls 366g
366g · £5.87/kg£2.15New York Bagels Sliced Cinnamon & Raisin 5 pack
5pk · £0.39 each£1.95Warburtons 4 Our Dough Bagels
4pk · £0.64 each£2.55St. Pierre 4 Brioche Hot Dog Rolls
4pk · £0.68 each£2.70Morrisons Finger Rolls
6pk · £0.20 each£1.20Morrisons Free From White Rolls 280g
280g · £7.68/kg£2.15Jasons Everyday White Rolls With Sourdough 4pk 320g
320g · £6.41/kg£2.05
Wraps, Pittas & Naans
Morrisons Stonebaked Wholemeal Pittas 6 pack
6pk · £0.11 each£0.65Warburtons Gluten Free 4 Soft Brown Pittas 240g
240g · £13.50/kg10% off£3.24£3.60Morrisons Stonebaked White Pittas 6 pack
6pk · £0.09 each£0.55Warburtons Wholemeal Soft Pittas
4pk · £0.36 each£1.45Warburtons Gluten Free 4 Soft White Pittas
240g · £15.00/kg£3.60Warburtons Soft White Pittas
252g · £5.75/kg£1.45Mission Protein Tortilla Wraps 6pk 367g
5pk · £0.44 each£2.20Morrisons 8 Mini Plain Tortillas
8pk · £0.17 each£1.35Bfree High Protein Wrap 168g
168g · £26.19/kg£4.40Deli Kitchen 4 Greek Style Flatbreads
4pk · £0.59 each£2.35Bfree Soft White Wraps 4 Pack
4pk · £0.81 each10% off£3.24£3.60Morrisons Corn Tortilla Wrap 8 Pack
8pk · £0.19 each£1.55Old El Paso Flour Tortillas 326g
326g · £5.83/kg£1.90Warburtons Gluten Free White Wraps 4 pack
4pk · £0.79 each10% off£3.15£3.50Mission Deli Wheat & White Tortilla Wraps
6pk · £0.36 each£2.15Morrisons Plain Tortilla Wraps
4pk · £0.38 each£1.50Old El Paso Stand n Stuff Soft Tortillas 193g
193g · £15.54/kg£3.00Morrisons The Best Plain Flatbreads 2pk
2pk · £1.10 each£2.20Warburtons 4 Soft Flatbreads
4pk · £0.56 each£2.25Morrisons Bravas Tortilla 200g
200g · £13.50/kg10% off£2.70£3.00Old El Paso 8 Tortilla Pockets 223g
223g · £14.57/kg£3.25Mission Deli Chargrilled Tortilla Wraps
6pk · £0.34 each£2.05Morrisons Wheat & White Tortillas
8pk · £0.21 each£1.70Old El Paso Gluten Free Tortilla Wraps 216g
216g · £16.67/kg£3.60Old El Paso 10 Street Market White Corn Tortillas 208g
208g · £12.74/kg£2.65Mission Deli Plain Tortilla Wraps
6pk · £0.36 each£2.15Deli Kitchen 2 Persian Flatbreads 90g
90g · £19.44/kg£1.75Al Fez Kebab Flatbread 200g
200g · £13.25/kg£2.65Morrisons Plain Tortilla Wrap 8 Pack
8pk · £0.21 each£1.70Deli Kitchen Plain Wraps 6pk
6pk · £0.32 each£1.90Deli Kitchen Chargrilled Wraps 6pk
6pk · £0.32 each£1.90Warburtons Protein Sliced Flatbreads
4pk · £0.53 each£2.10Mission Wholemeal Wraps
6pk · £0.36 each£2.15Morrisons Middle Eastern Flatbreads 2pk 200g
200g · £10.50/kg£2.10Taj Family Pack Paratha 20 pack
20pk · £0.21 each£4.20Taj Family Pack Chappathi 20 pack
900g · £4.67/kg£4.20Morrisons Garlic & Coriander Naan
2pk · £0.70 each£1.40Nishaan Chakki Roti Chapattis 6 pack
350g · £4.29/kg£1.50Shana Lacha Plain Paratha 400g
400g · £5.63/kg£2.25Morrisons Plain Naan Bread 2 pack
2pk · £0.80 each£1.60Morrisons Chapatti 6 pack
6pk · £0.20 each£1.20£0.96 loyalty card (£0.16 each)Ashoka Aloo Kulcha Dairy Free 320g
320g · £9.38/kg£3.00Sharwoods Peshwari Naan 2 pack
2pk · £1.25 each£2.50Sharwoods Garlic & Coriander Naan 2 pack
2pk · £1.25 each£2.50The Clay Oven Bakery Garlic & Coriander Naan Bread 2 pack
2pk · £1.35 each£2.70The Clay Oven Bakery Plain Naan Bread 360g
360g · £6.75/kg10% off£2.43£2.70Sharwoods Plain Naan Bread 2 pack
2pk · £1.10 each£2.20Warburtons Gluten Free White Sandwich Thins 4 pack
4pk · £0.88 each£3.50Shana Mixed Vegetable Paratha 4 pack
4pk · £0.68 each£2.70Riyas Frozen Plain Paratha 20pk
20pk · £0.21 each£4.20View all (52)
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
Morrisons Bramley Apple Crumble
500g · £9.60/kg£4.80Morrisons Apple Crumble 500g
500g · £6.10/kg£3.05Mr Kipling Apple Pies 6 pack
6pk · £0.54 each10% off£3.24£3.60Mr Kipling Fruit Pie Selection 6 pack
6pk · £0.54 each10% off£3.24£3.60Mr Kipling Apple & Blackcurrant Pies 6 pack
6pk · £0.54 each10% off£3.24£3.60Morrisons Egg Custards 4pk
4pk · £0.41 each£1.65Mr Kipling Cherry Bakewells 6 pack
6pk · £0.60 each£3.60Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.54 each10% off£2.16£2.40Morrisons Cherry Bakewells
6pk · £0.28 each£1.65Morrisons Free From Jam Tarts 255g
255g · £13.73/kg£3.50Morrisons Assorted Jam Tarts 6 pack
6pk · £0.18 each£1.05Morrisons Lemon Curd Tarts 6 pack
6pk · £0.20 each£1.20Morrisons Free From Bakewell Tart 205g
205g · £14.15/kg£2.90Morrisons Strawberry Jam Tarts 6 pack
6pk · £0.20 each£1.20Bakewell Tarts 4 pack
4pk · £0.95 each£3.80Mr Kipling 4 Strawberries And Cream Tarts
4pk · £0.60 each£2.40Egg Custard Tart 2 pack
2pk · £0.45 each£0.90Mr Kipling Caramel Tarts 4pk
4pk · £0.54 each10% off£2.16£2.40
Small Cakes & Treats
Royal Motichoor Ladoo 500g
500g · £12.00/kg£6.00Toumpourleka Baklava 65g
65g · £32.31/kg£2.10Gama Rose Turkish Delight 180g
180g · £10.00/kg10% off£1.80£2.00Royal Jalebi 300g
300g · £20.00/kg£6.00Morrisons The Best Free From Sticky Toffee Muffins 200g
200g · £16.50/kg£3.30Blueberry Muffins 4 pack
£1.75Morrisons 12 Party Cupcakes
12pk · £0.59 each£7.05Morrisons Free From Victoria Sponges Slices 4 pack
4pk · £0.69 each£2.75Cadbury Mini Rolls Raspberry Family Size 10 pack
10pk · £0.46 each£4.55Morrisons Free From 4 Lemon Cake Slices 82g
82g · £33.54/kg£2.75Morrisons Hidden Centre Cupcakes 9pk
9pk · £0.72 each10% off£6.48£7.20Lazy Day Foods Vic The Vegan Caterpillar Cakes Bars 160g
160g · £25.88/kg10% off£4.14£4.60Mr Kipling French Fancies 8 pack
8pk · £0.45 each£3.60Soreen Malt Lunchbox Loaves
10pk · £0.27 each10% off£2.70£3.00Mr Kipling Angel Cake Slices 8 pack
8pk · £0.45 each£3.60One Love Vegan Caribbean Fruit Cake Slices 90g
90g · £13.33/kg£1.20Morrisons Chocolate Cupcakes 2pk
2pk · £1.20 each£2.40Cadbury Cornflake Cluster 135g
135g · £25.19/kg£3.40Morrisons The Best Free From Chocolate Cake Bars 120g
120g · £34.50/kg10% off£4.14£4.60Morrisons Mini Chocolate Rolls 10pk
10pk · £0.20 each£1.95Morrisons Rainbow Cupcakes 2pk
2pk · £1.20 each£2.40Morrisons 20 Chocolate Brownie Mini Bites
£3.05Morrisons 4 Free From Raspberry Macaroon Slices
155g · £13.94/kg10% off£2.16£2.40Morrisons Jam & Cream Slice 2 Pack
2pk · £1.23 each£2.45Cadbury Caramel Mini Roll 10pk
10pk · £0.43 each10% off£4.28£4.75Morrisons Plain Fairy Cakes 234g
234g · £6.41/kg£1.50Cadbury Chocolate Mini Rolls 5 pack
5pk · £0.60 each£3.00Morrisons Free From Chocolate Chip Brownies 112g
112g · £26.79/kg£3.00Morrisons Iced Fairy Cakes 256g
256g · £8.20/kg£2.10Morrisons Apple Pies
6pk · £0.25 each£1.50Cadbury Dairy Milk Brownie Mini Bites 210g
210g · £16.19/kg£3.40Morrisons Butterfly Cakes 6 pack
6pk · £0.36 each£2.15Kinder Mleczna Kanapka Milk Slice
28g · £26.79/kg£0.75Mr Kipling Choc Chip Breakfast Bakes 4pk
4pk · £0.68 each10% off£2.70£3.00Morrisons Savers 5 Chocolate Chip Cake Bars
5pk · £0.19 each£0.95Morrisons The Best Chocolate Covered Bourbons 162g
162g · £17.90/kg£2.90Morrisons The Best Fruit Slices 5pk
5pk · £1.04 each£5.20Morrisons 6 Angel Cake Slices
160g · £9.69/kg£1.55Morrisons The Best Meringue Nests 8 pack
8pk · £0.30 each£2.40Mr Kipling Mini Battenbergs 5 pack
5pk · £0.52 each£2.60Morrisons 6 Country Cake Slices
160g · £9.69/kg£1.55Morrisons Vanilla Slice 2 Pack
2pk · £1.23 each£2.45Morrisons Caramel Shortcake Bites 20 Pack
20pk · £0.18 each£3.60Morrisons Market Street Mini Snowballs 14 pack
14pk · £0.22 each£3.05Morrisons Flapjack Cake Bars 5 pack
5pk · £0.29 each£1.45Morrisons The Best Indulgent Creams Chocolate Brownie 130g
130g · £22.31/kg£2.90Mr Kipling Lemon & Raspberry Whirls
4pk · £0.49 each10% off£1.94£2.15Cake Crew School Cakes 4pk
4pk · £0.60 each£2.40Mrs Crimbles 6 Big Coconut Macaroons 180g
180g · £10.78/kg10% off£1.94£2.15Barny Chocolate Sponge Bears 125g
125g · £12.40/kg£1.55View all (103)
Scones & Teacakes
Morrisons Fruited Loaf 400g
400g · £5.38/kg£2.15Honey Bun Spiced Bun 795g
795g · £7.17/kg£5.70Sunrise Bakery Jamaican Spiced Bun 750g
750g · £4.47/kg£3.35Promise Gluten Free Halkidiki Olive Bread 400g
400g · £13.50/kg£5.40Warburtons Raisin Loaf with Cinnamon
400g · £5.98/kg10% off£2.39£2.65Soreen Malt Family Pack 390g
390g · £4.85/kg10% off£1.89£2.10Irwins Together Fruit Loaf
400g · £5.98/kg10% off£2.39£2.65Real Lancashire Eccles Cakes 4 pack
4pk · £0.75 each£3.00Soreen Malt Loaf Large
260g · £7.31/kg£1.90Tunnocks Milk Chocolate Teacakes 6x24g
144g · £10.42/kg£1.50Mini Milk Chocolate Teacakes 14 pack
14pk · £0.22 each£3.05Morrisons Jam & Cream Fruited Scones 2 Pack
2pk · £1.20 each£2.40Warburtons Fruited Teacakes 4 pack
4pk · £0.44 each£1.75Bolands Elite Choc Teacakes 150g
150g · £17.67/kg£2.65Tunnocks Milk Chocolate Teacakes 10 pack
240g · £13.75/kg£3.30Sunrise Bakery Large Spiced Bun
£2.65Sunrise Bakery Small Spiced Bun
£2.40Morrisons The Best All Butter Scones
4pk · £0.63 each£2.50Morrisons The Best Sultana Scones 4 pack
4pk · £0.63 each£2.50
Whole Cakes
Morrisons Madeira Celebration Cake
£6.30Morrisons Chocolate Celebration Cake
£6.30Disney Princess Celebration Cake
£16.80Morrisons Caterpillar Celebration Cake
£10.80Morrisons Half And Half Celebration Cake
£19.20Morrisons Football Celebration Cake 1008g
1.01kg · £12.86/kg10% off£12.96£14.40Minecraft Creeper Chocolate Celebration Cake 1096g
1.1kg · £15.33/kg£16.80Bluey Celebration Cake
£17.40Morrisons Maisie The Caterpillar Cake 626g
626g · £17.25/kg£10.80Morrisons Small Chocolate Celebration Cake
£10.80Mr Best Gluten Free Carrot Cake 415g
415g · £13.01/kg£5.40Morrisons Madeira Slab Cake
£2.40Morrisons The Best Chocolate Cake 406g
406g · £9.98/kg£4.05£2.84 loyalty card (£7.00/kg)McVities Jamaica Ginger Cake
£2.10Morrisons Cherry Madeira Slab Cake
£2.40Morrisons Strawberry & Vanilla Jumbo Swiss Roll
£2.40Morrisons Chocolate & Vanilla Jumbo Swiss Roll
£2.40Morrisons Angel Layer Cake
£2.40Morrisons The Best Hand Decorated Victoria Sponge Cake Serves 6
£4.05Caribbean Sunrise Jamaican Ginger Cake
£1.20Morrisons Walnut Slab Cake
£2.40Morrisons The Best Lemon Drizzle Cake 409g
409g · £9.90/kg£4.05Promise Gluten Free Lemon Drizzle Cake 320g
320g · £13.13/kg£4.20Morrisons The Best Coffee & Walnut Cake
420g · £11.43/kg£4.80Morrisons The Best Carrot Cake 415g
£4.05Morrisons Gooey Chocolate Traybake Serves 15
£10.80Soreen Banana Loaf
£1.80McVities Golden Syrup Cake
10% off£1.89£2.10Yorkshire Baking Company Cherry Mega Loaf
£3.40Yorkshire Baking Company Madeira Mega Loaf
10% off£3.06£3.40Mr Kipling Manor House Cake
£3.60Morrisons Sultana & Cherry Slab Cake
£2.40Mr Kipling Standard Battenberg Cake
£2.55Morrisons Small Balloon Celebration Cake 541g
541g · £19.96/kg£10.80Morrisons The Best Billionaire Cake
£20.40
Savoury Pies
Juici Patties Beef Patty 135g
135g · £12.59/kg£1.70Morrisons Minced Beef & Onion Pie 150g
150g · £10.00/kg£1.50Morrisons Puff Pastry Chicken Ham & Leek Pie 200g
200g · £12.50/kg£2.50Pukka Chicken & Mushroom Pie 212g
212g · £12.74/kg£2.70Morrisons Melton Mowbray Small Pork Pie 140g
140g · £15.71/kg£2.20Cathedral City Cottage Pie 400g
400g · £12.75/kg£5.10Morrisons The Best Steak And Ale Pie 200g
200g · £19.25/kg£3.85Pukka Steak & Kidney Pie 219g
219g · £12.33/kg£2.70Pork Farms Original Medium Pork Pie
£3.25Morrisons Mini Pork Pies 6 pack
6pk · £0.50 each£3.00Pukka Minced Beef & Onion Pie 215g
215g · £12.56/kg£2.70Pukka All Steak Pie 209g
209g · £12.92/kg£2.70Port Royal Jerk Chicken Pie 200g
200g · £16.50/kg£3.30Morrisons Mini Pork Pies 2pk
2pk · £0.75 each£1.50Morrisons Savers 4 Snack Pork Pie 260g
260g · £5.77/kg£1.50Cannelle Pies With Meat 200g
200g · £15.00/kg£3.00Pukka Creamy Peppered Steak Pie 205g
205g · £11.85/kg10% off£2.43£2.70Pukka The Big One Steak Pie 500g
500g · £10.80/kg£5.40Morrisons 10 Dinky Pork Pies 250g
250g · £10.00/kg£2.50Pukka Veggie Leek & Potato In Cheddar Sauce 213g
213g · £12.68/kg£2.70Pork Farms Mini Branston Pork Pies 4 pack
4pk · £0.63 each£2.50Morrisons 2 Individual Pork Pies
150g · £11.13/kg10% off£1.67£1.85Morrisons Steak & Ale Pie 500g
500g · £9.28/kg10% off£4.64£5.15Morrisons Mini Melton Mowbray Pork Pies 6x50g
300g · £11.17/kg£3.35Fray Bentos Steak & Gravy Pie 425g
425g · £8.71/kg£3.70Morrisons Steak Pie 150g
150g · £10.00/kg£1.50Morrisons Melton Mowbray Snack Pork Pies 2x75g
150g · £14.40/kg10% off£2.16£2.40Pork Farms Mini Pork Pies 4 Pack 4 pack
200g · £12.50/kg£2.50Snack Pork Pies 4 pack
4pk · £0.83 each£3.30Little Dish Chicken & Veg Pie 200G
200g · £19.00/kg£3.80Morrisons Short Crust Steak Pie 200g
200g · £12.50/kg£2.50Morrisons 4 Mini Melton Mowbray Pork Pies
4pk · £0.60 each£2.40Morrisons Puff Pastry Steak & Ale Pie 200g
200g · £12.50/kg£2.50Morrisons The Best Mini Pickle Topped Pork Pies 4 x 50g
200g · £20.25/kg£4.05Schwartz Chicken Bacon & Potato Pie 35g
35g · £32.86/kg£1.15Pukka Vindaloo Pie 205g
205g · £13.17/kg£2.70Morrisons Large Caramelised Onion Pork Pie 440g
440g · £8.86/kg£3.90Morrisons Quiche Lorraine 200g
200g · £13.50/kg£2.70Morrisons Melton Mowbray Snack Pork Pies 4x75g
300g · £10.00/kg£3.00Morrisons Large Melton Pork Pie 440g
440g · £10.23/kg£4.50Morrisons Mini Pork Cheese & Pickle Pies 6 pack
6pk · £0.50 each£3.00
Seasonal Bakery
Morrisons Christmas Rich Fruit Cake
£7.50Hallo Stollen Loaf With Marzipan & Fruits 500g
500g · £8.70/kg£4.35Tago Gingerbread With Strawberry Jam 160g
160g · £11.88/kg£1.90Morrisons The Best Christmas Rich Fruit Cake
£9.80Morrisons The Best Boxed Stollen
£8.65Morrisons The Best Christmas Pudding 800g
800g · £12.94/kg£10.35Morrisons Christmas Top Iced Fruit Cake
£8.00Morrisons The Best Iced Fruit Bar Slab 400g
400g · £13.75/kg£5.50Morrisons Rich Fruit Christmas Pudding 800g
800g · £6.50/kg£5.20Gingerbread Person
£1.50Morrisons Best Mini Mince Pies 9pk
9pk · £0.45 each£4.05Morrisons The Best Stollen Slices 222g
222g · £19.59/kg£4.35Morrisons Iced Fruit Bar Slab 400g
400g · £10.88/kg£4.35Morrisons Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.29 each£1.75Morrisons 6 Iced Mince Pies
6pk · £0.38 each£2.30Morrisons The Best Christmas Star Fruit Cake
£3.45Morrisons The Best Christmas Pudding 100g
100g · £23.00/kg£2.30Morrisons Rich Fruit Christmas Pudding 400g
400g · £7.25/kg£2.90Morrisons The Best Cranberry And Clementine Stollen Slices 220g
220g · £19.77/kg£4.35Morrisons Rich Fruit Christmas Pudding 100g
100g · £11.50/kg£1.15Morrisons Gingerbread People 30pk
30pk · £0.11 each£3.30Morrisons The Best Mince Pies 6pk
6pk · £0.58 each£3.45
Gluten Free
Morrisons Free From Dark Chocolate Clusters 160g
160g · £28.13/kg£4.50Morrisons Free From Coated Chocolate Honeycomb 119g
119g · £25.21/kg£3.00Morrisons Free From Jammy Wheels 142g
142g · £14.44/kg£2.05Morrisons Free From Custard Creams 125g
125g · £14.40/kg£1.80Morrisons Free From White Chocolate Buttons 119g
119g · £23.11/kg£2.75Morrisons Free From Seeded Loaf 535g
535g · £4.11/kg£2.20Morrisons Free From Brown Loaf 535g
535g · £4.11/kg£2.20Morrisons Free From Caramelised Biscuits 141g
141g · £14.18/kg£2.00Morrisons The Best Free From Lemon Muffins 200g
200g · £16.50/kg£3.30Morrisons Free From White Loaf 535g
535g · £4.11/kg£2.20