Co-op Fairtrade Small Bananas
6pk · £0.21 each£1.25Co-op Fairtrade Baby Plum Tomatoes 225g
225g · £7.11/kg£1.60Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g
250g · £9.60/kg£2.40Maltesers Chocolate Treat Bag 68g
68g · £26.47/kg£1.80Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g
74g · £32.43/kg£2.40Co-op Irresistible Single Origin Peruvian Fairtrade Coffee Beans 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Fairtrade Roses
1pk · £6.05 each£6.05Co-op Gift Bouquet
1pk · £6.60 each£6.60Co-op Florist Bright & Blissful Bouquet
1pk · £8.80 each£8.80Co-op Fairtrade Elegance Bouquet
1pk · £11.00 each£11.00Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £25.81/kg£2.40Maltesers Large Milk Chocolate Bag 158g
158g · £24.37/kg£3.85Co-op Bakery Fairtrade Cornflake Cluster Bites
18pk · £0.19 each£3.40Co-op Irresistible Single Origin Gianduja Chocolate Bar 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)Co-op Irresistible Sumatran Fairtrade Coffee Beans 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Maltesers Milk Chocolate Box 110g
110g · £32.73/kg£3.60Co-op 99 Blend Fairtrade Tea 40 Bags 125g
125g · £10.80/kg£1.35Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Coffee Beans 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Co-op Irresistible Single Origin Sumatran Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g
200g · £23.25/kg£4.65£4.15 loyalty card (£20.75/kg)Cafédirect Decaf Machu Picchu Peru Ground Coffee 200g
200g · £37.50/kg£7.50Co-op Fairtrade Italian Style Coffee Beans 200g
200g · £19.25/kg£3.85Clipper Fairtrade 80 Organic Tea in Unbleached, Plastic-Free Bags 232g
232g · £22.63/kg£5.25Co-op Super Bright Stir Fry Tray
220g · £13.41/kg£2.95Co-op Millionaire's Shortbread Bar
1pk · £1.40 each£1.40Co-op Fairtrade French Style Ground Coffee 200g
200g · £19.25/kg£3.85Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin 85% Cocoa Dark Chocolate Bar 100g
100g · £30.50/kg£3.05Cafédirect 4 Organic Machu Picchu Ground Coffee 200g
200g · £37.50/kg£7.50Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin Dark Chocolate with Orange Bar 100g
100g · £30.50/kg£3.05Maltesers Milk Chocolate Bag 37g
37g · £37.84/kg£1.40Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin 70% Cocoa Dark Chocolate Bar 100g
100g · £30.50/kg£3.05Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin Dark Chocolate with Raspberries 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)