Natural Yoghurts
Fage Total 0% Fat Free Natural Greek Yogurt 450g
450g · £12.56/kg£5.65Essential Natural Greek Style Yogurt Large 1Kg
1kg · £2.50/kg£2.50Fage Total 0% Fat Free Natural Greek Yogurt Large 950g
950g · £7.58/kg£7.20Fage Total 5% Fat Natural Greek Yogurt Large 950g
950g · £7.58/kg£7.20Fage Total 0% Fat Free Natural Greek Yogurt Small 150g
150g · £13.67/kg£2.05Rachels Dairy Coconut Organic Greek Style Yogurt 450g
450g · £5.18/kg25% off£2.33£3.10No. 1 Strained Natural Greek Yogurt 200g
200g · £7.75/kg£1.55The Estate Dairy Greek Style Natural Yogurt 500g
500g · £7.10/kg£3.55Fage Total 5% Fat Natural Greek Yogurt Small 150g
150g · £13.67/kg£2.05Essential Greek Style Natural Yogurt 500g
500g · £2.90/kg£1.45Yeo Valley Organic Natural Single Greek Style Yogurt 150g
150g · £8.00/kg£1.20Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g
350g · £7.14/kg£2.50£1.75 loyalty card (£5.00/kg)Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £7.11/kg£3.20Yeo Valley Bio Live Organic Natural Yogurt 150g
150g · £7.67/kg£1.15Tims Dairy Natural Greek Style Yogurt 500g
500g · £4.12/kg25% off£2.06£2.75Yeo Valley Organic Greek Recipe 0% Strained Natural Yogurt 450g
450g · £6.64/kg35% off£2.99£4.60Tims Dairy Kefir Greek Style Yogurt 450g
450g · £5.51/kg25% off£2.48£3.30Arla Organic Free Range Kefir Natural Cultured Milk Drink 1litre
1L · £3.55/L£3.55Arla Skyr Natural Extra Creamy 5% Fat Yogurt 450g
450g · £7.11/kg£3.20The Collective Straight Up Greek Style Yogurt 900g
900g · £5.00/kg£4.50Yeo Valley Organic Greek Style Yogurt 4x110g
440g · £7.73/kg£3.40Yeo Valley Organic Greek Recipe 5% Strained Natural Yogurt 450g
450g · £6.64/kg35% off£2.99£4.60St Helens Farm Goats Milk Natural Yogurt 450g
450g · £7.44/kg£3.35Yeo Valley 0% Fat Organic Natural Yogurt 450g
450g · £4.71/kg20% off£2.12£2.65Essential Low Fat Natural Yogurt 500g
500g · £2.80/kg£1.40Kri Kri 10% Fat Authentic Greek Yogurt Large 1Kg
1kg · £5.75/kg£5.75Woodlands Park Dairy Sheep Milk Organic Natural Yogurt 450g
450g · £10.56/kg£4.75No.1 Natural Strained Greek Yogurt 500g
500g · £7.60/kg£3.80No.1 Natural Strained Greek Yogurt 1Kg
1kg · £4.90/kg£4.90Fage Total 5% Fat Natural Greek Yogurt 450g
450g · £10.56/kg£4.75Fage Total 2% Fat Natural Greek Yogurt Large 950g
950g · £7.58/kg£7.20Duchy Organic Natural Greek Style Yogurt 450g
450g · £5.78/kg£2.60Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450g
450g · £5.89/kg£2.65Essential Fat Free Natural Greek Style Yogurt 500g
500g · £2.40/kg£1.20No. 1 Fat Free Strained Natural Greek Yogurt 500g
500g · £6.00/kg£3.00Yeo Valley Bio Live Organic Natural Yogurt 950g
950g · £5.00/kg£4.75Biotiful Gut Health Original Kefir Yogurt 350g
350g · £7.71/kg£2.70No.1 Fat Free Natural Strained Greek Yogurt 1Kg
1kg · £4.90/kg£4.90Kri Kri My Authentic Greek Yogurt 0% Fat 1Kg
1kg · £5.75/kg£5.75Essential Greek Style Yogurt Multipack 4x100g
400g · £4.25/kg£1.70Yeo Valley Organic Natural Greek Style Yogurt 450g
450g · £6.67/kg£3.00Kri Kri 10% Fat Authentic Greek Yogurt 500g
500g · £7.20/kg£3.60Waitrose Freefrom Lactose Free Greek Style Yogurt Alternative 450g
450g · £5.11/kg£2.30Essential Fat Free Natural Yogurt 500g
500g · £2.80/kg£1.40The Collective Cultured Kefir Natural Yogurt 400g
400g · £8.25/kg£3.30Yeo Valley Organic Natural Greek Style Yogurt Large 950g
950g · £5.47/kg£5.20Essential Low Fat Natural Greek Style Yogurt 500g
500g · £2.90/kg£1.45Yeo Valley Organic Natural Yogurts 4x110g
440g · £7.73/kg£3.40Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 950g
950g · £6.26/kg£5.95Onken Biopot Set Natural Yogurt 450g
450g · £5.56/kg£2.50View all (51)
Flavoured Yoghurts
Isey Skyr Sea Salted Caramel Icelandic High Protein Fat Free Yogurt 170g
170g · £10.59/kg£1.80Waitrose Madagascan Vanilla Yogurt Single 150g
150g · £8.00/kg£1.20Waitrose Lemon Curd Yogurt Single 150g
150g · £8.00/kg£1.20Biotiful Kefir Madagascan Vanilla Yoghurt 350g
350g · £5.17/kg33% off£1.81£2.70Muller Fruit Corner Vanilla with Chocolate Balls Yogurt Single 124g
124g · £9.27/kg4 for £2.40£1.15Waitrose Hazelnut Low Fat Yogurt 150g
150g · £6.00/kg£0.90Waitrose Honey & Stem Ginger Yogurt Single 150g
150g · £8.00/kg£1.20Activia Vanilla No Added Sugar Gut Health Yogurt Multipack 4x115g
460g · £5.33/kg30% off£2.45£3.50Tims Dairy Vanilla Greek Style Yogurt 450g
450g · £6.67/kg£3.00£2.10 loyalty card (£4.67/kg)Yeo Valley Greek Style Mediterranean Lemon Yogurt 0.45Kg
450g · £5.18/kg25% off£2.33£3.10Muller Light Toffee Fat Free Yogurt 160g
160g · £7.19/kg4 for £2.40£1.15Isey Skyr Vanilla Icelandic High Protein Fat Free Yogurt 170g
170g · £10.59/kg£1.80Lindahls Kvarg Raspberry High Protein Yogurt Single 150g
150g · £6.60/kg45% off£0.99£1.80Isey Skyr Strawberry Icelandic High Protein Fat Free Yogurt 170g
170g · £10.59/kg£1.80Waitrose High Protein Natural Yogurt 450g
450g · £5.89/kg£2.65Biotiful Kefir Protein Original 250g
250g · £7.20/kg25% off£1.80£2.40Biotiful Kefir Protein Vanilla 250g
250g · £7.20/kg25% off£1.80£2.40Arla Protein Raspberry Yogurt 200g
200g · £4.95/kg45% off£0.99£1.80Isey Skyr Baked Apple Icelandic Yogurt Big Pot 450g
450g · £6.67/kg£3.00Danone Skyr High Protein 0% Fat Natural Yogurt 450g
450g · £4.78/kg35% off£2.15£3.30Alpro Plant Protein Red Berries Yogurt 200g
200g · £8.20/kg20% off£1.64£2.05Biotiful Gut Health Kefir Protein Mango 250g
250g · £7.20/kg25% off£1.80£2.40Waitrose Rhubarb & Custard West Country Yogurt 150g
150g · £8.00/kg£1.20Tims Dairy Blackcurrant Greek Style Yogurt 450g
450g · £4.67/kg30% off£2.10£3.00Isey Skyr Blueberry Icelandic High Protein Fat Free Yogurt 170g
170g · £10.59/kg£1.80Activia Raspberry No Added Sugar Gut Health Yogurt Multipack 4x115g
460g · £5.33/kg30% off£2.45£3.50Yeo Valley Organic Greek Style Yogurts with Honey 4x100g
400g · £6.38/kg25% off£2.55£3.40Activia Cherry, Strawberry, Raspberry & Pineapple 8x115g
920g · £6.14/kg£5.65Tims Dairy Honey Greek Style Yogurt 450g
450g · £4.67/kg30% off£2.10£3.00Rachels Dairy Luscious Fruits Cherry & Strawberry Organic Yogurts 4x110g
440g · £5.48/kg33% off£2.41£3.60FAGE Fruits Mango & Passion Fruit Greek Yoghurt 380g
380g · £7.11/kg30% off£2.70£3.85Benecol Strawberry Vegetarian Yogurts 4x115g
460g · £10.98/kg£5.05Waitrose Apricot Fruit Fool 114g
114g · £10.53/kg£1.20Waitrose West Country Black Cherry Yogurt 150g
150g · £8.00/kg£1.20Bonne Maman Raspberry Yogurts 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70Bonne Maman Blueberry Yogurt 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70The Collective Gourmet Passionfruit Yogurt 425g
425g · £8.71/kg£3.70Bonne Maman Rhubarb Yogurt 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70Yeo Valley Organic Raspberry Kefir Multipack Yogurts 4x100g
400g · £8.25/kg£3.30Waitrose Gooseberry Fruit Fool 114g
114g · £10.53/kg£1.20Tims Mango Greek Family Yogurt 450g
450g · £4.67/kg30% off£2.10£3.00Yeo Valley Organic British Blackcurrant 450g
450g · £6.22/kg£2.80Fage Total 0% Fat Free Honey Greek Yogurt Small 150g
150g · £13.67/kg£2.05Bonne Maman Rhubarb & Strawberry Yogurt 450g
450g · £5.27/kg40% off£2.37£3.95Activia Cherry No Added Sugar Gut Health Yogurt Multipack 4x115g
460g · £5.33/kg30% off£2.45£3.50Rachels Dairy Luscious Fruits Peach & Mango Organic Yogurts 4x110g
440g · £5.48/kg33% off£2.41£3.60The Collective Gourmet Raspberry Yogurt 425g
425g · £8.71/kg£3.70Yeo Valley Organic Kefir Mango & Passion Fruit 4x100g
400g · £8.25/kg£3.30Yeo Valley Greek Style Passion Fruit and Mandarin Yogurt 0.45Kg
450g · £5.18/kg25% off£2.33£3.10Waitrose Strawberries & Cream West Country Yogurt 150g
150g · £8.00/kg£1.20View all (98)
Kids Yoghurts
The Collective Strawberry Suckies Kids Yogurts 90g
90g · £13.89/kg£1.25Petits Filous Strawberry & Raspberry Kids Yogurts Big Pots 4x85g
340g · £4.74/kg33% off£1.61£2.40Yoplait Choobs Wildlife Variety Kids Yogurts 6x37g
222g · £6.76/kg£1.50Yeo Valley Little Yeos Greek Style Natural Yogurts 6x0.045Kg
270g · £9.26/kg£2.50Munch Bunch Squashums Strawberry Kids Yogurts 5x60g
300g · £10.33/kg2 for £3.60£3.10Yeo Valley Organic Little Yeos Fruity Favourites Kids Yogurt Selection 4x85g
340g · £7.94/kg£2.70The Collective Peach & Apricot Suckies Kids Yogurts 90g
90g · £9.78/kg30% off£0.88£1.25The Collective Banana Suckies Kids Yogurts 90g
90g · £9.78/kg30% off£0.88£1.25Yoplait Frubes Strawberry, Red Berry & Peach Kids Yogurts 9x37g
333g · £8.41/kg£2.80The Collective Suckies Strawberry & Banana 90g
90g · £9.78/kg30% off£0.88£1.25The Collective Raspberry Suckies Kids Yogurts 90g
90g · £9.78/kg30% off£0.88£1.25Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry & Vanilla Kids Yogurts 4x85g
340g · £7.35/kg2 for £3.60£2.50The Collective Suckies Mango & Peach 90g
90g · £13.89/kg£1.25Yoplait Strawberry & Apricot Kids Yogurts Big Pots 4x85g
340g · £7.06/kg£2.40
Yoghurt Drinks
Actimel Immunity Strawberry & Blueberry Live Yogurt Drinks 12x100g
1.2kg · £3.50/kg30% off£4.20£6.00Yakult Balance Fat Free Yogurt Drinks 8x65ml
520ml · £9.71/L£5.05Bio-tiful Dairy Original Kefir Drink 1litre
1L · £4.50/L£4.50Actimel Immunity Multifruit Live Yogurt Drinks 8x100g
800g · £6.38/kg£5.10Biotiful Gut Health Kefir Drink Raspberry 500ml
500ml · £4.96/L25% off£2.48£3.30Benecol Kefir Mango-Passionfruit Yogurt Drink 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Yeo Valley Organic Kefir Blueberry 500ml
500ml · £4.76/L30% off£2.38£3.40Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280g
280g · £7.86/kg£2.20Activia Kefir Mango Drink 280g 280g
280g · £7.86/kg£2.20Waitrose Gut Health Natural Kefir Drink 500ml
500ml · £4.80/L£2.40Actimel Immunity Strawberry Flavour Live Yogurt Drinks 8x100g
800g · £6.38/kg£5.10Biotiful Gut Health Vanilla Kefir Drink 1 Litre
1L · £4.50/L£4.50Benecol Original No Added Sugar Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Actimel Immunity 0% Added Sugar Fat Free Live Yogurt Drinks 8x100g
800g · £6.38/kg£5.10Benecol Peach & Apricot No Added Sugar Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Biotiful Gut Health Organic Kefir Drink 1litre
1L · £4.80/L£4.80Yeo Valley Organic Natural Kefir Drink 500ml
500ml · £4.76/L30% off£2.38£3.40Biomel Natural Coconut 510ml
510ml · £7.06/L£3.60Bio-tiful Dairy Morello Cherry Kefir Drink 500ml
500ml · £6.60/L£3.30Waitrose Buttermilk 284ml
284ml · £4.40/L£1.25Cocos Organic Coconut Kefir Drink 500ml
500ml · £9.50/L£4.75Actimel Immunity Strawberry Live Yogurt Drinks Large Pack 12x100g
1.2kg · £5.00/kg£6.00Biotiful Gut Health Kefir Drink Vanilla 500ml
500ml · £6.60/L£3.30Waitrose Gut Health Mango Kefir Drink 500ml
500ml · £4.80/L£2.40Actimel Immunity Multifruit Live Yogurt Drinks Large Pack 12x100g
1.2kg · £5.00/kg£6.00Bio-tiful Dairy Natural Kefir Drink 500ml
500ml · £6.60/L£3.30Yakult Original Fat Free Yogurt Drinks 8x65ml
520ml · £9.71/L£5.05Bio-tiful Dairy Organic Natural Kefir Drink 500ml
500ml · £7.10/L£3.55Yeo Valley Mango & Passionfruit Organic Kefir Yogurt 350g
350g · £7.14/kg£2.50Bio-tiful Dairy Gut Health Strawberry Kefir Drink 1litre
1L · £4.50/L£4.50Yeo Valley Mango & Passionfruit Organic Kefir Drink 500ml
500ml · £6.80/L£3.40Benecol Raspberry No Added Sugar Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Actimel Immunity 0% Added Sugar Fat Free Live Yogurt Drinks Large Pack 12x100g
1.2kg · £5.00/kg£6.00Actimel Immunity Blueberry Live Yogurt Drinks 8x100g
800g · £6.38/kg£5.10Benecol Strawberry Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Benecol Blueberry Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65