Cat Food
Waitrose White Tuna Meat with Shrimp in Gravy 80g
80g · £17.50/kg£1.40Lily's Kitchen Tasty Cuts in Gravy Mixed Multipack Wet Food for Cats 8x85g
680g · £18.09/kg£12.30Encore Cat Tin Multipack Fish Selection 12x70g
840g · £20.36/kg£17.10FELIX Doubly Delicious 7+ Meaty Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £5.88/kg£6.00Essential Meat & Fish Selection in Jelly 12x100g
1.2kg · £3.79/kg£4.55Encore Fish Selection in Jelly 5x50g
250g · £25.20/kg£6.30GOURMET Revelations Mousse Chicken Wet Cat Food 4x57g
228g · £16.67/kg£3.80Scrumbles Wet Cat Gravy Selection Pouch 8x85g
680g · £9.26/kg25% off£6.30£8.40GOURMET Perle Chef's Collection in Gravy Wet Cat Food 40x85g
3.4kg · £6.56/kg£22.30GOURMET Perle Ocean Collection Wet Cat Food 40x85g
3.4kg · £6.56/kg£22.30FELIX As Good As it Looks Mixed Selection in Jelly Wet Cat Food 40x85g
3.4kg · £4.17/kg25% off£14.18£18.90FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts Wet Cat Food 40x85g
3.4kg · £4.17/kg25% off£14.18£18.90FELIX As Good As it Looks Senior 7+ Mixed in Jelly Wet Cat Food 40x85g
3.4kg · £4.17/kg25% off£14.18£18.90Whiskas 1+ Poultry Feasts Wet Cat Food Pouches in Jelly 12x85g
1.02kg · £5.88/kg£6.00Whiskas 1+ Poultry Feasts Adult Wet Cat Food Jelly Pouches 40x85g
3.4kg · £5.12/kg£17.40Whiskas 7+ Poultry Feast Senior Wet Cat Food Jelly Pouches 40x85g
3.4kg · £5.12/kg£17.40GOURMET Gold Pate Recipes Wet Cat Food 8x85g
680g · £8.97/kg£6.10Encore Cat Tin Multipack Chicken Selection 12x70g
840g · £20.36/kg£17.10Lily's Kitchen Shredded Fillets Mixed Multipack Wet Food for Cats 8x70g
560g · £25.18/kg£14.10Lily's Kitchen Organic Paté Mixed Multipack Wet Food for Cats 8x85g
680g · £20.15/kg£13.70Encore Cat Fish Broth Selection Pouches 5x50g
250g · £25.20/kg£6.30Waitrose Essential Variety Pack of Chunks in Jelly 48x100g
4.8kg · £2.14/kg25% off£10.28£13.70GOURMET Perle Ocean Delicacies in Gravy Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £5.29/kg25% off£5.40£7.20FELIX As Good As it Looks Meaty Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £5.29/kg10% off£5.40£6.00GOURMET Perle Chef's Collection in Gravy Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £5.29/kg25% off£5.40£7.20Sheba Select Slices in Gravy Succulent Selection Cat Food 12x85g
1.02kg · £7.55/kg£7.70Sheba Fine Flakes Adult Cat Food Fish Selection in Jelly 12x85g
1.02kg · £7.55/kg£7.70Scrumbles Wet Cat Pate Classic Selection 6x80g
480g · £16.25/kg£7.80Waitrose Tuna & Chicken Collection 6x80g
480g · £14.58/kg£7.00Sheba Sauce Collection Adult Cat Food Fish Selection Pouch 12x85g
1.02kg · £7.55/kg£7.70Scrumbles Grain Free Wet Cat Jelly Classic Selection 6x80g
480g · £16.25/kg£7.80SHEBA Select Slices Cat Pouches Poultry Collection Gravy 12x85g
1.02kg · £7.55/kg£7.70Sheba Sauce Collection Succulent Selection Cat Food 12x85g
1.02kg · £7.55/kg£7.70Lily's Kitchen Shredded Fillets in Jelly Multipack 4x70g
280g · £26.79/kg£7.50Essential Waitrose Meat Selection Chunks in Jelly 6x400g
2.4kg · £1.74/kg30% off£4.17£5.95Encore Cat Chicken Broth Selection Pouches 5x50g
250g · £25.20/kg£6.30GOURMET Gold Savoury Cake Meat and Fish Variety Wet Cat Food 8x85g
680g · £8.97/kg£6.10FELIX As Good As it Looks Senior 7+ Meat in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £5.29/kg10% off£5.40£6.00GOURMET Gold Succulent Delights Wet Cat Food 8x85g
680g · £8.97/kg£6.10PURINA ONE Mini Fillets Ocean Fish and Lamb Wet Cat Food 8x85g
680g · £6.62/kg25% off£4.50£6.00FELIX As Good As it Looks Favourites Selection Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £5.29/kg10% off£5.40£6.00Whiskas 1+ Fish Favourites Wet Cat Food Pouches in Jelly 12x85g
1.02kg · £5.88/kg£6.00Waitrose P&L Tuna Collection in Gravy 6x85g
510g · £12.45/kg£6.35FELIX Doubly Delicious Fish Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £5.88/kg£6.00Waitrose Chicken Collection in Gravy 6x85g
510g · £12.45/kg£6.35Whiskas Poultry Feasts Senior Wet Cat Food Jelly Pouches 12x85g
1.02kg · £5.88/kg£6.00FELIX As Good As it Looks Senior 7+ Fish in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £5.29/kg10% off£5.40£6.00Purina One Hydralife Chicken Cat Supplements 6x50g
300g · £10.40/kg30% off£3.12£4.45Sheba Fine Flakes Adult Cat Food Poultry Selection Jelly 12x85g
1.02kg · £7.55/kg£7.70GOURMET Mon Petit Fish Variety Tuna, Salmon, Trout Wet Cat Food 6x50g
300g · £7.63/kg25% off£2.29£3.05View all (120)
Cat Litter
Essential Absorbent Cat Litter 10litre
10L · £0.42/L£4.20Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 10litre
10L · £1.02/L£10.20Waitrose Wood Pellet Cat Litter 10litre
10L · £0.76/L£7.60
Dog Food
Good Boy Mega Chewy Twist With Chicken 70g
70g · £51.43/kg£3.60Good Boy Venison Steaks 80g
80g · £50.00/kg£4.00Waitrose Sausages with Venison & Tripe 60g
60g · £28.33/kg£1.70Good Boy Chewy Twists with Chicken 90g
90g · £46.67/kg£4.20Good Boy Large Chewy Braid 90g
90g · £40.00/kg£3.60Good Boy Chicken Strips 100g
100g · £42.00/kg£4.20Good Boy Chewy Chicken & Rice Sticks 90g
90g · £44.44/kg£4.00Lily's Kitchen Woofbrush Dental Chew for Dogs Medium Pack 196g
196g · £40.00/kg25% off£7.84£10.45Waitrose Dog Biscuits 800g
800g · £4.00/kg£3.20Good Boy Chewy Twists with Chicken 320g
320g · £35.00/kg£11.20Good Boy Pigs In Blankets 320g
320g · £35.00/kg£11.20Waitrose Picnic Jumbles 150g
150g · £8.00/kg£1.20Waitrose Beef Gravy Bones 500g
500g · £5.90/kg£2.95Hollings Natural Dog Treats Pig Ears 2s
2pk · £2.40 each£4.80Waitrose 15 Tripe Sticks 90g
90g · £24.44/kg£2.20Good Boy Chew Chicken with Carrot Sticks 90g
90g · £44.44/kg£4.00WINALOT Shapes Dog Biscuits 800g
800g · £3.70/kg25% off£2.96£3.95Waitrose Christmas Sausages for dogs with Turkey, Goose and Duck 60g
60g · £30.00/kg£1.80Good Boy Mega Chewy Chicken with Carrot Stick 100g
100g · £36.00/kg£3.60Good Boy Pigs In Blankets 80g
80g · £45.00/kg£3.60Scrumbles Chicken & Duck Natural Dog Treats 90g 90g
90g · £27.56/kg25% off£2.48£3.30Pedigree Dentastix Daily Dental Chews Medium Dog Treat 128g
128g · £20.70/kg3 for £4.80£2.65Waitrose Meaty Strips Chicken 200g
200g · £6.00/kg£1.20Hollings Natural Dog Treats Filled Bone with Chicken Each
1pk · £2.40 each£2.40DENTALIFE Medium Dental Chicken Dog Chews 5 Sticks 115g
115g · £10.09/kg45% off£1.16£2.10Waitrose Mini Chew Bones Chicken 200g
200g · £7.25/kg£1.45Lily's Kitchen Chomp Away Chicken Bites Dog Treats 70g
70g · £50.43/kg25% off£3.53£4.70Lily's Kitchen The Best Ever Beef Mini Burgers Dog Treats 70g
70g · £50.43/kg25% off£3.53£4.70BONIO Original Dog Biscuits 650g
650g · £3.60/kg35% off£2.34£3.60Pedigree Tasty Minis Adult Dog Treats Cheese & Beef Nibble 140g
140g · £17.86/kg3 for £4.80£2.50Waitrose Dental Sticks 720g
720g · £6.25/kg£4.50Good Boy Duck Fillets 80g
80g · £52.50/kg£4.20Butcher's Traditional Recipes Dog Food Trays 12x150g
1.8kg · £5.14/kg£9.25Waitrose Meat Selection in Jelly 6x400g
2.4kg · £2.79/kg£6.70Butcher's Meaty Recipes in Jelly 6x400g
2.4kg · £3.46/kg£8.30Lily's Kitchen Classic Dinners Wet Dog Food 6x400g
2.4kg · £9.79/kg£23.50Waitrose Chicken with Game in Jelly 400g
400g · £3.25/kg£1.30Barking Heads Wet Dog Food Multipack 6x300g
1.8kg · £8.67/kg£15.60Forthglade Complete Grain Free Chicken Variety Pack 6x395g
2.37kg · £4.02/kg25% off£9.53£12.70Forthglade Complete Grain Free Duck & Turkey Variety Pack 6x395g
2.37kg · £4.02/kg25% off£9.53£12.70Forthglade Complete Grain Free Lamb & Chicken Variety Pack 6x395g
2.37kg · £4.02/kg25% off£9.53£12.70Naturo Adult Dog Food with Rice Variety Pack 6x400g
2.4kg · £4.88/kg£11.70Waitrose Variety Selection in Jelly & Gravy 12x400g
4.8kg · £2.49/kg£11.95Forthglage Chicken Complete Meal 395g
395g · £6.08/kg£2.40Naturo Variety Pack in Herb Jelly 6x390g
2.34kg · £4.27/kg£10.00Naturo Variety Pack in Gravy 6x390g
2.34kg · £4.27/kg£10.00Lily's Kitchen Organic Dinner for Puppies Wet Food 150g
150g · £12.00/kg25% off£1.80£2.40Butcher's Succulent Recipes Dog Food Trays 12x150g
1.8kg · £5.14/kg£9.25Butcher's Tripe Loaf Recipes 6x400g
2.4kg · £3.46/kg£8.30Butcher's Recipes Dog Food in Gravy Variety Pack 6x400g
2.4kg · £3.46/kg£8.30View all (77)
Grooming, Healthcare & Accessories
Beco Poop Bags Unscented 60s
60pk · £0.07 each£4.45Beco Poop Bags Unscented 270s
270pk · £0.05 each£14.40
Other Pet Needs
Bugalugs Papaya & Coconut Shampoo & Conditioner 500ml
500ml · £14.40/L20% off£7.20£9.00Andrex Hygiene Wipes Protect & Care 36s 36 sheets
36pk · £0.02 each45% off£0.66£1.20Korbond Pet Hair Roller Refills 2x33 sheets
33pk · £0.13 each£4.20Korbond Pet Hair Roller 33 sheets
33pk · £0.11 each£3.60Penguin Chick With Star each
1pk · £4.50 each£4.50