Natural Yoghurts
Fage Total 5% Fat Natural Greek Yogurt 450g
450g · £10.56/kg£4.75Yeo Valley Organic Natural Greek Style Yogurt 450g
450g · £5.00/kg25% off£2.25£3.00Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £7.11/kg£3.20No. 1 Strained Natural Greek Yogurt 200g
200g · £7.75/kg£1.55Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450g
450g · £5.89/kg£2.65Essential Low Fat Natural Greek Style Yogurt 500g
500g · £2.90/kg£1.45
Flavoured Yoghurts
Waitrose Hazelnut Low Fat Yogurt 150g
150g · £6.00/kg£0.90Tims Dairy Vanilla Greek Style Yogurt 450g
450g · £6.67/kg£3.00Tims Dairy Honey Greek Style Yogurt 450g
450g · £6.67/kg£3.00Yeo Valley Strawberry Organic Yogurt 450g
450g · £4.67/kg25% off£2.10£2.80Activia Rhubarb Gut Health Yogurts 4x115g
460g · £7.61/kg£3.50High Protein Vanilla Yogurt with Granola 185g
185g · £16.76/kg£3.10
Kids Yoghurts
The Collective Strawberry Suckies Kids Yogurts 90g
90g · £13.89/kg£1.25The Collective Banana Suckies Kids Yogurts 90g
90g · £13.89/kg£1.25
Yoghurt Drinks
Yakult Original Fat Free Yogurt Drinks 8x65ml
520ml · £9.71/L£5.05Actimel Immunity Strawberry Flavour Live Yogurt Drinks 8x100g
800g · £6.38/kg£5.10Bio-tiful Dairy Gut Health Strawberry Kefir Drink 1litre
1L · £4.50/L£4.50Yeo Valley Mango & Passionfruit Organic Kefir Yogurt 350g
350g · £7.14/kg£2.50Benecol Raspberry No Added Sugar Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Bio-tiful Dairy Natural Kefir Drink 250ml
250ml · £8.40/L£2.10