Chilled Meat Alternatives
Quorn Picnic Eggs 140g
140g · £14.50/kg25% off£2.03£2.70Juicy Marbles 2x Thick-Cut Filet Plant-Based Steaks 226g
226g · £33.85/kg25% off£7.65£10.20THIS Isn't Beef Plant-Based Mince 250g
250g · £17.80/kg£4.45Quorn Cocktail Sausages 140g
140g · £14.21/kg25% off£1.99£2.65Beyond Meat Beyond Burger 226g
226g · £16.90/kg33% off£3.82£5.70Richmond 8 Vegan Meat Free Sausages 304g
304g · £9.87/kg£3.00THIS Isn't Pork Plant-Based Sausages 270g
270g · £17.59/kg£4.75Quorn Vegan Smoky Ham Free Slices 100g
100g · £38.00/kg£3.80Richmond 8 Vegan Meat Free Smoked Bacon Rashers 120g
120g · £24.17/kg£2.90Waitrose Sweet Potato Falafels 192g
192g · £25.00/kg3 for £10.80£4.80Waitrose Vegetarian Aubergine & Feta Burgers 210g
210g · £16.90/kg£3.55
Tofu
The Tofoo Co. Naked Tofu 280g
280g · £7.79/kg25% off£2.18£2.90The Tofoo Co. Smoked Tofu 225g
225g · £12.00/kg25% off£2.70£3.60Clearspring Organic Tofu 300g
300g · £5.87/kg20% off£1.76£2.20The Tofoo Co. Naked Tofu XL 450g
450g · £9.89/kg£4.45Taifun Organic Smoked Tofu 200g
200g · £32.50/kg£6.50Waitrose PlantLiving Organic Firm Tofu 300g
300g · £7.83/kg£2.35