Chocolate Boxes & Gifts
Ferrero Rocher Gift Box of Chocolate 24 Pieces (300g)
300g · £42.17/kg£12.65Guylian Sea Shells 250G
250g · £33.60/kg£8.40Celebrations Milk Chocolate Box 300g
300g · £20.67/kg£6.20Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 137g
137g · £44.16/kg£6.05Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Flaked Truffles 160g
160g · £30.94/kg£4.95Maltesers Milk Chocolate Box 110g
110g · £32.73/kg£3.60Co-op Irresistible Orange Crisp Cocoa Dusted Truffles 160g
160g · £30.63/kg£4.90After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g
300g · £15.50/kg£4.65Cadbury Roses Pralines 240 g
240g · £27.50/kg£6.60Cadbury Milk Tray Chocolate Chocolate 312g
312g · £24.68/kg£7.70Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 137g
137g · £44.16/kg£6.05Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £30.25/kg£6.05Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box of Chocolate 16 Pieces (200g)
200g · £41.25/kg£8.25Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g
200g · £30.25/kg£6.05Thorntons Classic Milk, Dark, White Chocolates 262g
262g · £41.98/kg£11.00Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £15.17/kg£2.20Cadbury Christmas Mini Snowballs Bag 74 g
74g · £22.30/kg£1.65Kinder Surprise 20G
20g · £75.00/kg£1.50Ferrero Collection Gift Box of Chocolates 15 Pieces (172g)
172g · £47.97/kg£8.25Reese's Peanut Butter Filled Santas Treat Bag 55g Clipstrip
55g · £30.00/kg£1.65
Chocolate Bars
Green & Black's Organic 70% Dark Chocolate Bar 90g
90g · £46.67/kg£4.20Cadbury Crunchie Chocolate Bar 40g
40g · £30.00/kg£1.20Biscoff Milk Chocolate with Biscoff cream 180g
180g · £23.06/kg£4.15Yorkie Milk Chocolate Bar 46G
46g · £23.91/kg£1.10Cadbury Starbar Chocolate Bar 49g
49g · £24.49/kg£1.20Toblerone Milk Chocolate Bar 100g
100g · £22.00/kg£0.30 off£2.20£2.50Buttermilk Caramel Nougat Choccy Bar 50g
50g · £39.00/kg£1.95Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 120 g
120g · £14.17/kg£0.70 off£1.70£2.40Bounty Milk 57G
57g · £24.56/kg£1.40Lindt Excellence 70% Cocoa Intense Dark 100g
100g · £33.00/kg£3.30NOMO Vegan & Free From Caramel Choc Bar 38g
38g · £35.53/kg£0.65 off£1.35£2.00Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 120g
120g · £14.17/kg£0.70 off£1.70£2.40Lindt Excellence Dark Sea Salt Chocolate Bar 100g
100g · £33.00/kg£3.30Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 100g
100g · £29.50/kg£2.95Lindt Excellence Milk Extra Creamy Chocolate Bar 100G
100g · £33.00/kg£3.30Aero Peppermint Mint Chocolate Sharing Bar 90g
90g · £27.78/kg£2.50Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut Chocolate Bar 180 g
180g · £12.22/kg£2.20Cadbury Dairy Milk Daim Chocolate Bar 120g
120g · £14.17/kg£0.70 off£1.70£2.40Cadbury Dairy Milk Classic Chocolate Bar 110g
110g · £15.45/kg£0.70 off£1.70£2.40Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar 110g
110g · £15.45/kg£0.70 off£1.70£2.40Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 180g
180g · £20.83/kg£3.75Galaxy Smooth Cookie Crumble Milk Chocolate Bar 114g
114g · £25.88/kg£2.95Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 180 g
180g · £12.22/kg£2.20Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate Bar 160g
160g · £13.75/kg£2.20Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 180 g
180g · £12.22/kg£2.20Reese's Peanut Butter Bar 90g
90g · £24.44/kg£2.20Galaxy Gift Milk Chocolate Bar 360g
360g · £17.50/kg£6.30Snickers Peanut & Caramel Chocolate Bar 40g
40g · £23.75/kg£0.95Snickers Duo Peanut & Caramel Chocolate Bar 69g
69g · £26.09/kg£1.80Reese's Milk Chocolate, Peanut Butter & Nougat Fast Break 51g
51g · £25.49/kg£1.30Cadbury Twirl Chocolate Bar 43g
43g · £27.91/kg£1.20Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 42g
42g · £33.33/kg£1.40Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin 85% Cocoa Dark Chocolate Bar 100g
100g · £30.50/kg£3.05Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin Dark Chocolate with Orange Bar 100g
100g · £30.50/kg£3.05Lindt Lindor Milk Chocolate Bar 38G
38g · £43.42/kg£1.65Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 45g
45g · £26.67/kg£1.20Cadbury Dairy Milk &More Nutty Praline Crisp Chocolate Bar 180g
180g · £20.28/kg£3.65Cadbury Dairy Milk &More Caramel Nut Crunch Chocolate Bar 200g
200g · £18.25/kg£3.65Galaxy Vegan Salted Caramel 100g
100g · £39.00/kg£3.90Cadbury Boost Chocolate Bar 48.5g
48.5g · £24.74/kg£1.20Aero Milk Chocolate Sharing Bar 90g
90g · £27.78/kg£2.50Yorkie Raisin & Biscuit Chocolate Bar 44G
44g · £25.00/kg£1.10Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 180 g
180g · £12.22/kg£2.20Cadbury Twirl Chocolate Bar 43g
43g · £25.58/kg£1.10Cadbury Dairy Milk Chocolate 56g
56g · £29.46/kg£1.65Cadbury Wispa Chocolate Bar 36g
36g · £33.33/kg£1.20Cadbury Dairy Milk Oreo Chocolate Bar 120g
120g · £14.17/kg£0.70 off£1.70£2.40Cadbury Wispa Gold Chocolate Bar 48g
48g · £25.00/kg£1.20Cadbury Double Decker Chocolate Bar 54.5g
54.5g · £22.02/kg£1.20Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 45g
45g · £26.67/kg£1.20View all (100)
Chocolate Pouches & Bags
Mars, Snickers, Twix, Maltesers & Milky Way Funsize Milk Chocolate Bars 20 packs
358g · £11.45/kg£4.10Cadbury Fudge Minis Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g
223g · £17.26/kg£3.85Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £12.10/kg£6.05M&M'S Cookie Dough Milk Chocolate Bag 102g
102g · £25.98/kg£2.65Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Munchies Milk Chocolate Sharing Bag 104g
104g · £13.94/kg£0.95 off£1.45£2.40Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bag 100g
100g · £19.50/kg£0.45 off£1.95£2.40Cadbury Curly Wurly Squirlies Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65M&M's Minis Milk Chocolate Bag 115g
115g · £14.78/kg£0.70 off£1.70£2.40Maltesers Large Milk Chocolate Bag 158g
158g · £24.37/kg£3.85Terry's Chocolate Orange Minis 104g
104g · £17.31/kg£1.80Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Dairy Milk Chocolate Caramel Nibbles Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Galaxy Minstrels Milk Chocolate Bag 118g
118g · £16.53/kg£0.45 off£1.95£2.40Revels Milk Chocolate Bag 101g
101g · £19.31/kg£0.45 off£1.95£2.40Cadbury Mini Puds Chocolate Bag with Hazelnuts Clipstrip 73 g
73g · £22.60/kg£0.35 off£1.65£2.00M&M's Peanut Milk Chocolate Bag 112g
112g · £15.18/kg£0.70 off£1.70£2.40Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g
92g · £15.76/kg£0.95 off£1.45£2.40Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105G
105g · £13.81/kg£0.95 off£1.45£2.40Smarties Milk Chocolate Tube 38g
38g · £28.95/kg£1.10Cadbury Dairy Milk Freddo & Friends 191g
191g · £20.16/kg£3.85Cadbury Dairy Milk Chocolate Chunk Pouch 244 g
1pk · £3.85 each£3.85Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags
214.5g · £15.38/kg£3.30Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £20.97/kg£0.45 off£1.95£2.40Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65M&M’s Crispy Pouch 107g
107g · £15.89/kg£0.70 off£1.70£2.40Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g
112g · £17.41/kg£0.45 off£1.95£2.40Munchies Milk Chocolate & Caramel Tube 52g
52g · £21.15/kg£1.10Maltesers Chocolate Treat Bag 68g
68g · £26.47/kg£1.80M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g
112g · £15.18/kg£0.70 off£1.70£2.40M&M's Minis Chocolate Funsize Bags 11 x 20g
220g · £15.00/kg£3.30Maltesers Milk Chocolate Bag 37g
37g · £37.84/kg£1.40Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £15.43/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Bag 40g
40g · £30.00/kg£1.20Cadbury White Chocolate Buttons Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Oreo Bites Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate 175g
175g · £15.71/kg£2.75Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate Bag 85 g
85g · £19.41/kg£1.65Cadbury Buttons Twin Pot 75G
75g · £14.00/kg£1.05Flipz Salted Caramel Coated Pretzels 90g
90g · £28.89/kg£2.60Flipz Milk Chocolate Coated Pretzels 90g
90g · £28.89/kg£2.60Reese's Minis Unwrapped Peanut Butter Cups 90G
90g · £27.78/kg£2.50Flipz Limited Edition Cinnamon Bun Flavour Coated Pretzels 90g
90g · £28.89/kg£2.60Forest Feast Valencia Orange Milk Chocolate Almonds 40g
40pk · £0.05 each£1.85Reese's Milk Chocolate and Peanut Butter Cups, 2 Pack, 42g
42g · £30.95/kg£1.30Wawel Michalki z Wawelu Chocolate Coated Peanut Candies 245g
245g · £14.49/kg£3.55Forest Feast 60% Cocoa Dark Chocolate Sour Cherries 40g
40g · £45.00/kg£1.80Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 40g
40g · £46.25/kg£1.85View all (57)
Sweets
Haribo Giant Strawbs Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Skittles Fruits Sweets Bag 136g
136g · £7.72/kg£0.15 off£1.05£1.20Candy Kittens Soul Pop Gourmet Sweets 140g
140g · £21.07/kg£2.95HARIBO Happy Cherries Z!NG Bag 160g
160g · £9.38/kg£1.50Swizzels Squashie Orange & Cherry Flavour Double Dip 120g
120g · £8.33/kg£1.00Candy Kittens Eton Mess Gourmet Sweets 140g
140g · £14.29/kg£0.95 off£2.00£2.95Nerds Gummy Clusters Fruit-Flavour Candy 113g
113g · £22.12/kg£2.50Maynards Bassetts Wine Gums Candy 130g
130g · £8.46/kg£0.35 off£1.10£1.45Co-op Marshmallows 160g
160g · £7.81/kg£1.25Co-op Fizzy Rainbow Belts 65g
65g · £11.54/kg£0.75Candy Kittens Lucky Cherry Gourmet Sweets 140g
140g · £21.07/kg£2.95Maynards Bassetts Sports Mix Candy 130g
130g · £8.46/kg£0.35 off£1.10£1.45Candy Kittens Wild Strawberry Gourmet Sweets 140g
140g · £14.29/kg£0.95 off£2.00£2.95Maoam Pinballs 140g
140g · £10.71/kg£1.50Swizzels An Assortment of Family Favourite Sweets 650g
650g · £7.62/kg£4.95Maynards Bassetts Fizzy Fish Jelly 110g
110g · £10.00/kg£1.10HARIBO Heart Throbs 160g
160g · £9.38/kg£1.50Sweetzone Mallow Twists 160g
160g · £10.31/kg£1.65Haribo Supermix Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Maoam Stripes Sweets Sharing Bag 140g
140g · £8.57/kg£1.20Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Candy 130g
130g · £8.46/kg£0.35 off£1.10£1.45Swizzels Mummy Mix 340g
340g · £8.09/kg£2.75Haribo Starmix Sweets Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Co-op Trick or Treat Mix 300g (20 x 15g)
300g · £8.17/kg£2.45HARIBO Nostalgix 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Skittles Chewies Fruit Sweets Bag 137g
137g · £7.66/kg£0.15 off£1.05£1.20Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g
143g · £12.94/kg£1.85Sour Patch Kids Original Candy 120g
120g · £15.00/kg£1.80HARIBO Bone Shakers 160g
160g · £7.50/kg£1.20HARIBO Sour Skeletons 160g
160g · £7.50/kg£1.20Sour Patch Kids Monster Heads Candy 105g
105g · £12.86/kg£1.35Co-op Gruesome Gummies 130g
130g · £7.31/kg£0.95Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g
130g · £7.31/kg£0.95HARIBO Balla Bites Zing 140g
140g · £8.93/kg£0.25 off£1.25£1.50HARIBO Happy Cola Z!NG Bag 160g
160g · £9.38/kg£1.50Co-op Marshmallows 150g
150g · £13.33/kg£2.00Wawel Mieszanka Krakowska Chocolate Coated Jelly Sweets 245g
245g · £13.06/kg£3.20Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 130g
130g · £8.46/kg£0.35 off£1.10£1.45Munchies Fudgey Salted Caramel Flavour 97g
97g · £14.95/kg£0.95 off£1.45£2.40Werther's Original Sugar Free Caramel Butter Candies 42g
42g · £22.62/kg£0.95Starburst Fruits Sweets Bag 138g
138g · £7.61/kg£0.15 off£1.05£1.20NOMO Choc Lollies 3 x 12g (36g)
3pk · £65.28/kg£2.35Mega Push Pop 30g
30g · £46.67/kg£1.40Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G
65g · £10.00/kg£0.65Co-op Strawberry Pencils 65G
65g · £10.00/kg£0.65Barratt Whamz Extreme Bar 25g
25g · £22.00/kg£0.55Rowntree's Fruit Pastilles 48g
48g · £19.79/kg£0.95E. Wedel Sezamki Sesame Snacks 27.2g
27.2g · £27.57/kg£0.75Royal Gulabjam 500EACH
500pk · £0.01 each£5.00View all (53)
Chewing Gum & Mints
Tic Tac Fresh Mint 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £67.86/kg£0.95Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g
41.3g · £20.58/kg£0.85Tic Tac Two Spearmint Flavour 38.5g
38.5g · £54.55/kg£2.10Tic Tac Two Lemon Raspberry Flavours 38.5g
38.5g · £54.55/kg£2.10Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £67.86/kg£0.95Extra Bubblemint Sugarfree Chewing Gum x10 pieces
14g · £67.86/kg£0.95Wrigley's Extra Watermelon Flavour 14g
14g · £67.86/kg£0.95Extra Peppermint Chewing Gum Sugar Free 10 piece
14g · £64.29/kg£0.90Extra Blueberry Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
14g · £67.86/kg£0.95Wrigleys Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £64.29/kg£0.90Wrigleys Extra Peppermint Sugarfree Mints Roll PACK
1pk · £0.95 each£0.95Wrigleys Extra Strawberry Chewing Gum 10PCE
14g · £67.86/kg£0.95Extra White Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
14g · £67.86/kg£0.95Tic Tac Limited Edition Fruit Fusion Mixed Fruit Flavour 49g
49g · £37.76/kg£1.85Smint 30 Peppermint Cleanbreath 21g
21g · £71.43/kg£1.50Tic Tac Mixers Cherry Cola 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95Extra Peppermint Sugarfree Mints Bottle 70 Pieces
70pk · £0.05 each£3.30Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Strawberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Refreshers Watermelon Raspberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Handy Box 7 Pieces
15.6g · £60.90/kg£0.95Extra Plus Hydro Peppermint Chewing Gum 7 pieces
7pk · £0.16 each£1.10Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum 7 Pieces
7pk · £0.16 each£1.10Extra Plus Chill Watermelon Flavour Chewing Gum 7 Pieces
7pk · £0.16 each£1.10Extra Bubblemint Chewing Gum Bottle 46pc
64g · £51.56/kg£3.30Wrigley's Extra Peppermint 3 x 12.6g (37.8g)
42g · £45.24/kg£1.90Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Multipack 3 x 9 Pieces
42g · £45.24/kg£1.90Extra Refreshers Tropical Flavour Sugar Free Chewing Gum Handy Box 7pcs
15.6g · £60.90/kg£0.95Wrigleys Extra White Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Piece
64g · £51.56/kg£3.30Wrigleys Airwaves Menthol & Eucalyptus Chewing Gum Bottle 46 piece
64g · £51.56/kg£3.30Smint Spearmint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Smint Strawberry XXL 36 Mints 25g
20g · £75.00/kg£1.50Smint Sweet Mint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Smint Peppermint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Mentos Mint Chewy Dragees 38G
38g · £31.58/kg£1.20