Deliveroo

Filters

Couldn't load filters

  • Burgers

  • Breakfast

  • Top picks in your neighbourhood

  • Meal Deals

  • Top-rated deals

  • Offers near you

  • National favourites

    View all

  • Groceries, snacks, drinks and more

  • Chicken

  • Today’s top grocery offers

    View all

    • Sainsbury's Supermarket

      Coca-Cola Zero sugar 8 x 330ml

      2.64L · £1.42/L

      £3.75

      £5.75

      £2 off

    • Waitrose

      Coca-Cola Zero Sugar Cans 8x330ml 8x330ml

      2.64L · £1.67/L

      £4.41

      £6.30

      30% off

    • Gopuff

      Hidden Fruits White & 70% Dark Belgian Chocolate Coated Raspberries, 150g

      £4.94

      £7.05

      30% off

    • Iceland

      Coca Cola 8pk Zero

      2.64L · £2.05/L

      £5.40

      Any 2 for £8.40

    • CO-OP

      Diet Coke Cans 8 x 330ml

      8pk · £1.70/L

      £4.50

      £6.00

      £1.50 off

    • Budgens

      Ben & Jerry Chocolate Fudge Brownie 465Ml

      465ml · £12.28/L

      £5.71

      £10.39

      45% off

    • Deliveroo HOP with Waitrose

      Waitrose Essential British Chicken Mini Breast Fillets 400g

      400g · £6.75/kg

      £2.70

      £5.40

      50% off

    • Sainsbury's Supermarket

      Sainsbury's British Diced Chicken Breast 400g

      400g · £13.38/kg

      £5.35

      Any 3 for £12

    • Waitrose

      Duchy Organic Raw King Prawns 150g

      150g · £33.00/kg

      £4.95

      £6.60

      25% off

    • Gopuff

      Ben & Jerry's Cookie Dough, 465ml

      £4.32

      £7.20

      40% off

    • CO-OP

      Co-op British Chicken Thigh Fillets 500G

      500g · £10.90/kg

      £5.45

      Any 2 for £8.90

    • Budgens

      Ben & Jerry Cookie Dough 465Ml

      465ml · £12.28/L

      £5.71

      £10.39

      45% off

    • Deliveroo HOP with Waitrose

      Waitrose Mild Scottish Oak Smoked Salmon 100g

      100g · £28.80/kg

      £2.88

      £5.75

      50% off

    • Sainsbury's Supermarket

      Sainsbury's ASC Scottish Mild Smoked Salmon 100g (Ready to Eat)

      100g · £53.00/kg

      £5.30

      Any 3 for £12

    • Waitrose

      Mutti Finely Chopped Tomatoes 4x400g

      1.6kg · £3.01/kg

      £4.81

      £7.40

      35% off

    • CO-OP

      Coca-Cola Zero Sugar Cans 8 x 330ml

      8pk · £1.70/L

      £4.50

      £6.00

      £1.50 off

    • Budgens

      Ben & Jerry Phish Food 465Ml

      465ml · £12.28/L

      £5.71

      £10.39

      45% off

    • Deliveroo HOP with Waitrose

      Waitrose No.1 Free Range Pork Sausages 6 per pack

      6pk · £0.44 each

      £2.63

      £5.25

      50% off

    • Sainsbury's Supermarket

      Sainsbury's British Chicken Thigh Fillets 320g

      320g · £16.56/kg

      £5.30

      Any 3 for £12

    • Budgens

      Cravendale Semi Skimmed Milk 2Ltr

      £4.18

      £5.29

      21% off

    • View all

    Fees apply, add to basket to see total price

  • Great value for money

    Much-loved food from top partners
  • Sandwiches