Chocolate Boxes & Gifts
Ritter Sport Mini Chocolate Mix 150.03g
150g · £40.00/kg£6.00Tony's Chocolonely Tiny Tony's Christmas Pouch 126g
126g · £57.14/kg£7.20Lily O'Brien's Creamy Caramels with Sea Salt 100g
100g · £30.80/kg25% off£3.08£4.10Cadbury Dairy Milk Chocolate Christmas Santa Hollow Figure 90g
90g · £33.33/kg£3.00Cadbury Mini Snowballs Milk Chocolates Bag 74g
74g · £27.03/kg£2.00Terry's Milk Chocolate Mint 145g
145g · £20.69/kg£3.00Cadbury Mini Snow Balls Chocolate Bag 74g
74g · £27.03/kg£2.00Cadbury Dairy Milk Chocolate Coins 70g
70g · £28.57/kg£2.00Milk Chocolate Pumpkins & Eyeballs 82g
82g · £25.61/kg£2.10Waitrose Christmas 4 Milk Chocolate Lollipops 4x10g
40g · £45.00/kg£1.80Cadbury Chocolate Christmas Puds 5 Pack 5x35g
175g · £24.00/kg£4.20Lindt Gold Reindeer Christmas Milk Chocolate 100g
100g · £54.00/kg£5.40Lindt Santa Christmas Milk Chocolate 40g
40g · £60.00/kg£2.40Lindt Santa Christmas Milk Chocolate 125g
125g · £43.20/kg£5.40Waitrose Christmas Chocolate Christmas Characters 75g
75g · £32.00/kg£2.40Lindt Teddy Christmas Milk Chocolate 200g
200g · £48.00/kg£9.60Waitrose Chocolate Bauble 100g
100g · £60.00/kg£6.00Cadbury Chocolate Christmas Medium Selection Box 125g
125g · £24.00/kg£3.00Maltesers Reindeer 29g
29g · £32.76/kg£0.95Cadbury Chocolate Christmas Puds single 35g
35g · £28.57/kg£1.00Cadbury Milk Chocolate 12 Christmas Baubles Tree Decorations 72g
72g · £27.78/kg£2.00Lindt Santa Sleigh Christmas Milk Chocolate 50g
50g · £72.00/kg£3.60Lindt Teddy Christmas Milk Chocolate 40g
40g · £60.00/kg£2.40Cadbury Dairy Milk Chocolate Coins 70g
70g · £28.57/kg£2.00Lily O'Brien's Desserts Collection 210g
210g · £57.14/kg£12.00Lindt Les Grandes Milk Chocolate Hazelnut Bar 150g
150g · £40.00/kg£6.00After Eight Orange 200g
200g · £24.00/kg£4.80Ferrero Rocher Gift Box of Chocolates 24 Pieces 300g
300g · £50.00/kg£15.00Lindt Lindor White Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00Monty Bojangles Choccy Scoffy Dusted Truffles 135g
135g · £41.85/kg£5.65Lindt Lindor Pistachio Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00Lindt Swiss Luxury Chocolate Selection 193g
193g · £74.61/kg£14.40Bendicks Mint Collection 200g
200g · £42.00/kg£8.40After Eight Chocolate Box 300g
300g · £16.00/kg£4.80No.1 Dark Chocolate & Ginger Florentines 172g
172g · £36.63/kg£6.30Waitrose Dark Chocolate Ginger 180g
180g · £26.67/kg20% off£4.80£6.00Waitrose Belgian Chocolate Flaked Truffles 150g
150g · £48.00/kg£7.20£5.76 loyalty card (£38.40/kg)Lindt Choco Wafer Milk Chocolate & Hazelnut Sharing Box 135g
135g · £40.44/kg30% off£5.46£7.80Bendicks Bittermints 200g
200g · £28.15/kg33% off£5.63£8.40Angela Hartnett Gianduiotto 200g
200g · £72.00/kg£14.40Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00Lily O'Brien's Luxury Collection 270g
270g · £57.78/kg£15.60Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £20.69/kg£3.00Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 137g
137g · £38.54/kg20% off£5.28£6.60Ferrero Rocher Gift Box of Chocolates 16 Pieces 200g
200g · £37.15/kg25% off£7.43£9.90Lindt Lindor Extra Dark Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00Lily O'Brien's Chocolate Selection 160g
160g · £60.00/kg£9.60Waitrose Italian Gianduiotti Box 240g
240g · £35.00/kg£8.40Cadbury Roses Chocolate Gifting Box 240g
240g · £28.96/kg£6.95Thomas Fudge's Mixed Florentine Selection 228g
1pk · £7.80 each£7.80View all (88)
Chocolate Bars
McVitie's Club Orange Biscuit Bars Multipack 154g
154g · £16.23/kg£2.50Bahlsen Ohne Gleichen Dark Praline Wafer 125g
125g · £24.80/kg£3.10Bahlsen PiCK UP! Milk Chocolate Biscuits 5x28g
140g · £12.50/kg30% off£1.75£2.50Bahlsen Ohne Gleichen Milk Praline Wafer 125g
125g · £24.80/kg£3.10Mars Caramel, Nougat & Milk Chocolate Snack Bar 40g
40g · £45.00/kg£1.80No.1 Fairtrade Milk Chocolate with Feuilletine & Sea Salt 100g
100g · £36.00/kg£3.60Waitrose Belgian Dark Choc with Hazelnuts 180g
180g · £23.33/kg£4.20Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 345g
345g · £22.61/kg£7.80Lindt Excellence Intense Dark 90% Cocoa Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20Lindt Excellence Dark 85% Cocoa Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20Green & Black's Organic Smooth Dark Chocolate Mint Bar 90g
90g · £46.67/kg£4.20Cadbury Dairy Milk Classic Chocolate Bar 110g
110g · £16.18/kg33% off£1.78£2.65Booja-Booja Chocolate Wonders Orange Scrunch 65g
65g · £54.62/kg£3.55Ombar Matcha Blonde Chocolate Bar 70g
70g · £56.43/kg£3.95Tony's Chocolonely Milk Chocolate 180g
180g · £18.67/kg30% off£3.36£4.80Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 120g
120g · £14.83/kg33% off£1.78£2.65Green & Black's Organic 85% Dark Chocolate Bar 90g
90g · £46.67/kg£4.20Cadbury Dairy Milk Crunchie Bits Chocolate Bar 180g
180g · £20.00/kg£3.60Lindt Dubai Style Milk Chocolate Bar 145g
145g · £52.97/kg20% off£7.68£9.60Terry's Chocolate Orange Bar 90g
90g · £21.11/kg£1.90Lindt Excellence Dark Sea Salt Chocolate Bar 100g
100g · £42.00/kg£4.20Galaxy Gift Milk Chocolate Bar 360g
360g · £21.67/kg£7.80Cadbury Bournville Classic Dark Chocolate Bar 180g
180g · £20.00/kg£3.60Tony's Chocolonely Filled Creamy Milk Praline Hazelnut 127g
127g · £36.22/kg£4.60Ombar Almond Butter Chocolate Bar 42g
42g · £49.52/kg20% off£2.08£2.60Milkybar White Chocolate Sharing Bar 90g
90g · £29.44/kg£2.65Tony's Chocolonely Milk Pecan Caramel Crunch 180g
180g · £18.67/kg30% off£3.36£4.80Tony's Chocolonely Filled Gooey Caramel Sea Salt Crunch 135g
135g · £34.07/kg£4.60No.1 Fairtrade Dominican Republic Milk Chocolate 100g
100g · £36.00/kg£3.60Tony's Chocolonely Milk Choc Caramel Sea Salt 180g
180g · £18.67/kg30% off£3.36£4.80Waitrose Belgian Milk Chocolate 180g
180g · £23.33/kg£4.20Lindt Les Grandes Milk Chocolate Fruit & Nut Bar 150g
150g · £40.00/kg£6.00Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate Bar 160g
160g · £22.50/kg£3.60Lindt Creation Dark Pistachio Chocolate Bar 150g
150g · £38.00/kg£5.70Lindt Creation Creme Brulee Chocolate Bar 150g
150g · £38.00/kg£5.70Lindt Les Grandes Dark Chocolate Hazelnut Bar 150g
150g · £40.00/kg£6.00Cadbury Dairy Milk &More Caramel Nut Crunch Chocolate Bar 200g
200g · £15.25/kg33% off£3.05£4.55Tony's Chocolonely Everything Bar 180g
180g · £18.67/kg30% off£3.36£4.80Tony's Chocolonely Milk Rice Crispy Caramel 180g
180g · £18.67/kg30% off£3.36£4.80Lindt Excellence Dark Mint Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20Tony's Chocolonely Milk Chocolate Chip Cookie 180g
180g · £18.67/kg30% off£3.36£4.80Tony's Chocolonely Dark Creamy Hazelnut Crunch 180g
180g · £18.67/kg30% off£3.36£4.80Tony's Chocolonely Creamy Hazelnut Crunch 180g
180g · £26.67/kg£4.80Green & Black's Organic 70% Dark Chocolate Bar 90g
90g · £46.67/kg£4.20Cadbury &More Biscoff 195g
195g · £15.64/kg33% off£3.05£4.55Montezuma's Absolute Black 90g
90g · £49.44/kg£4.45Rhythm 108 Hazelnut Truffle Chocolate 100g
100g · £45.50/kg£4.55Tony's Chocolonely Milk Popcorn Crunch 180g
180g · £12.83/kg30% off£2.31£3.30Lindt Excellence Dark Raspberry Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20Lindt Excellence Pistachio Dark Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20View all (193)
Chocolate Pouches & Bags
Galaxy Miniatures Pouch 260g
260g · £18.46/kg£4.80Mars, Snickers, Twix, Maltesers & Milky Way Funsize Milk Chocolate Bars 20 Bars 358g
358g · £20.11/kg£7.20Ritter Sport Peppermint 100g
100g · £21.00/kg25% off£2.10£2.80Maltesers Multipack Chocolate Funsize 214.50
214.5g · £29.84/kg£6.40Nestle Smarties Giant Tube 120g
120g · £20.00/kg£2.40Smarties Milk Chocolate Tube 38g
38g · £34.21/kg£1.30Cadbury Dairy Milk Giant Buttons Sharing Chocolate Bag 175g
175g · £25.71/kg£4.50Tony's Chocolonely Rainbow Tasting Pack 288g
288g · £43.75/kg£12.60Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105g
105g · £19.05/kg20% off£2.00£2.50Monztezuma's Organic Dark Chocolate Buttons 120g
120g · £55.00/kg£6.60Cadbury Family Treatsize Chocolate Multipack 12 Pack 223g
223g · £27.35/kg£6.10Cadbury Giant Buttons 290g
290g · £18.62/kg£5.40Maltesers Milk Chocolate Gift Box 310g
310g · £28.06/kg£8.70Tony's Chocolonely Littl' Bits Triple Chocolate 100g
100g · £36.00/kg£3.60Cadbury Dairy Milk Mega Buttons Chocolate Sharing Bag 192g
192g · £23.44/kg£4.50Cadbury Twirl Bites 175g
175g · £25.71/kg£4.50Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Sharing Chocolate Bag 175g
175g · £25.71/kg£4.50Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40Cadbury Oreo Bites 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40Lily O'Brien's Choc Blend Caramel & Sea Salt 100g
100g · £30.80/kg25% off£3.08£4.10M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g
200g · £25.25/kg£5.05Booja-Booja Chocolate Wonders Raspberry Scrunch Organic 65g
65g · £54.62/kg£3.55Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £32.26/kg£3.00Galaxy Minstrels Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 118g
118g · £25.42/kg£3.00Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Chocolate Bag 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40M&M's Peanut Chocolate Pouch Bag 112g
112g · £26.79/kg£3.00Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £26.60/kg£2.50Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g
92g · £21.74/kg20% off£2.00£2.50Cadbury Dairy Milk Giant Buttons Chocolate Bag 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee or Orange Bites Sharing Pouch Bag 185g
185g · £20.49/kg25% off£3.79£5.05Cadbury Dairy Milk Buttons Twisted 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40Terry's Chocolate Orange Minis Exploding Candy 105g
105g · £20.95/kg£2.20Cadbury Heroes Pouch 270g
409.1g · £9.83/kg33% off£4.02£6.00Deliciously Ella Gluten Free & Vegan Almond Bites 36g
36g · £61.11/kg£2.20Cadbury Dairy Milk Chocolate Chunks Pouch 244g
369.7g · £10.87/kg33% off£4.02£6.00Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate Bag 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40Galaxy Minstrels Buttons Chocolate Bag 195g
195g · £25.90/kg£5.05Celebrations Pouch 325g
325g · £14.77/kg£4.80Maltesers More To Share Chocolate Bag 158g
158g · £31.96/kg£5.05Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40Cadbury Dairy Milk Giant Buttons Chocolate Bag Single 40g
40g · £35.00/kg£1.40Moo Free Vegan Choccy Buttons 25g
25g · £42.00/kg25% off£1.05£1.40Maltesers Milk Chocolate & Honeycomb Snack Bag 37g
37g · £40.54/kg£1.50Terry's Chocolate Orange minis sharing bag 104g
104g · £21.15/kg£2.20Cadbury Dairy Milk Buttons Dessert 75g
75g · £24.00/kg£1.80Waitrose Chocolate Coated Peanuts 135g
135g · £18.52/kg£2.50Forest Feast Pistachio Crisp Milk Chocolate Dates 120g
120g · £44.17/kg£5.30Waitrose No.1 Dark Chocolate Brazil Nuts 170g
170g · £38.82/kg£6.60Candy Kittens Treets Pretzel Bites 120g
120g · £22.50/kg£2.70Waitrose Chocolate Coated Raisins 135g
135g · £18.52/kg£2.50View all (72)
Sweets
No.1 Pâtes de Fruits 120g
120g · £70.00/kg£8.40Haribo Multipack Sharing Tub 24x25g
600g · £10.00/kg£6.00Epic Giant Toastin' Mallows 300g
300g · £10.33/kg£3.10Haribo Peaches Kosher 150g
150g · £29.67/kg£4.45Sour Patch Kids Watermelon 120g
120g · £16.67/kg£2.00Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Sweets Sharing Bag 130g
130g · £12.31/kg£1.60Waitrose Wine Gums 200g
200g · £8.00/kg£1.60Squashies Drumstick Original 140g
140g · £12.14/kg£1.70Quality Street Bag 300g
300g · £20.00/kg£6.00Waitrose Fruit Pastilles 200g
200g · £8.00/kg£1.60Candy Kittens Lucky Cherry 140g
140g · £15.36/kg35% off£2.15£3.30Cooks Ingredients Mini Pink & White Marshmallows 150g
150g · £14.00/kg£2.10Haribo Trick or Treat 32 Mini Bags 32x16g
512g · £8.79/kg£4.50Sour Patch Kids Original Sweets Bag 120g
120g · £16.67/kg£2.00Haribo Giant Strawbs Sweets 175g
175g · £10.29/kg£1.80Maynards Bassetts Jelly Babies 350g
350g · £11.14/kg£3.90Haribo Grapefruit Kosher 150g
150g · £26.00/kg£3.90Candy Kittens Wanderlust Gourmet Chews 140g
140g · £15.36/kg35% off£2.15£3.30Haribo Tangfastics 175g
175g · £10.29/kg£1.80Candy Kittens Soul Pop 140g
140g · £15.36/kg35% off£2.15£3.30Candy Kittens Disco Dreams 140g
140g · £15.36/kg35% off£2.15£3.30Candy Kittens Apple & Strawberry Sours 140g
140g · £15.36/kg35% off£2.15£3.30Swizzels Trick or Treat Lolly Mix 330g
330g · £9.09/kg£3.00Haribo Maoam Stripes 140g
140g · £11.43/kg£1.60The Natural Confectionery Co. Jelly Snakes Sweets Bag 110g
110g · £20.00/kg£2.20Candy Kittens Treets Crispy 120g
120g · £22.50/kg£2.70Haribo Goldbears 175g
175g · £8.74/kg15% off£1.53£1.80Rowntree's Jelly Tots Sharing Bag 150g
150g · £9.80/kg30% off£1.47£2.10Haribo Nostalgix 175g
175g · £8.74/kg15% off£1.53£1.80Shades by Niko Strawberry 150g
150g · £14.67/kg£2.20Shades by Niko The Originals 150g
150g · £14.67/kg£2.20Sour Patch Kids Strawberry 120g
120g · £16.67/kg£2.00Panda 4 Liquorice Bars 128g
128g · £13.75/kg20% off£1.76£2.20Waitrose Fruit Jellies 200g
200g · £8.00/kg£1.60Haribo Sour Skeletons 160g
160g · £11.25/kg£1.80Waitrose Jelly Beans 200g
200g · £8.00/kg£1.60Sour Patch Kids Monster Heads 105g
105g · £14.29/kg£1.50Sour Patch Kids Blue Raspberry 120g
120g · £16.67/kg£2.00Haribo Bone Shakers 160g
160g · £11.25/kg£1.80Shades By Niko Sour Ultimate Vibes 150g
150g · £14.67/kg£2.20Waitrose Mini Gems 200g
200g · £8.00/kg£1.60Cooks' Ingredients Micro Marsh Mallows 16g
16g · £109.38/kg£1.75Waitrose Fruit Sherbets 200g
200g · £8.00/kg£1.60Werther's Original 135g
135g · £11.11/kg25% off£1.50£2.00Waitrose Jelly Babies 200g
200g · £8.00/kg£1.60Fruit-tella Juicy Chews 135g
135g · £11.85/kg£1.60Haribo Maoam Pinballs 140g
140g · £11.43/kg£1.60Maynards Bassetts Fizzy Fish Jellies 110g
110g · £14.55/kg£1.60Maynards Bassetts Sports Mix 130g
130g · £12.31/kg£1.60Hartley's Lime Flavour Jelly 135g
135g · £11.11/kg£1.50View all (90)
Chewing Gum & Mints
Waitrose Mint Imperials 200g
200g · £8.00/kg£1.60Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46Each
1pk · £3.70 each£3.70Extra White Bubblemint Sugar Free Chewing Gum Bottle 64g
64g · £50.00/kg£3.20Trebor Peppermint Softmints 4x38g
152g · £14.47/kg£2.20Trebor Extra Strong Mints Roll 41g
41g · £24.39/kg£1.00Extra Cool Breeze Sugar Free Chewing Gum Bottle 46s
46pk · £0.08 each£3.70Smint XXL Peppermint 35g
35g · £60.00/kg£2.10Nuud Plastic Free Peppermint Gum 9s 18g
18g · £80.00/kg20% off£1.44£1.80Airwaves Menthol & Eucalyptus Chewing Gum Sugar Free Multipack 5x14g
70g · £54.29/kg£3.80Extra White Classic Mint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46s
64g · £50.00/kg£3.20Polo Original Mint Tube Multipack 4x34g
136g · £16.91/kg£2.30Peppersmith Peppermint 15g
15g · £95.33/kg25% off£1.43£1.90Polo Sugar Free Mints 4 Pack 4x33.4g
133.6g · £17.22/kg£2.30Waitrose Mint Crumbles 200g
200g · £9.00/kg£1.80Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46s
1pk · £3.70 each£3.70Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum 10s
14g · £82.14/kg£1.15Extra Airwaves Sugar Free Chewing Gum Bottle 64g
64g · £50.00/kg£3.20Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum 10s
14g · £82.14/kg£1.15Extra Peppermint Chewing Gum 5x14g
70g · £54.29/kg£3.80Extra Spearmint Chewing Gum 5x14g
70g · £54.29/kg£3.80Trebor Extra Strong Peppermint 4x36.4g
145.6g · £18.54/kg£2.70Nuud Plastic Free Spearmint Gum 9s 18g
18g · £80.00/kg20% off£1.44£1.80