Cat Food
GO-CAT Herring with Vegetables Dry Cat Food 750g
750g · £4.07/kg£0.45 off£3.05£3.50Purina One Adult Dry Cat Food Salmon and Wholegrain 800g
800g · £7.31/kg£5.85Whiskas with Delicious Chicken 1+ 800g
800g · £5.00/kg£4.00Co-op Complete & Balanced Nutrition Dry Cat Food with Chicken +1 Year 2kg
2kg · £1.70/kg£3.40£2.69 loyalty card (£1.35/kg)Whiskas 7+ Chicken Adult Dry Cat Food 800g
800g · £5.00/kg£4.00Scrumbles Adult & Seniors Chicken 750g
750g · £7.67/kg£2.75 off£5.75£8.50Scrumbles Gut Friendly Cat Food 750g
750g · £7.67/kg£2.75 off£5.75£8.50Whiskas 7+ Chicken Adult Dry Cat Food 1.9kg
1.9kg · £3.61/kg£6.85Whiskas 1+ with Delicious Chicken 1.9kg
1.9kg · £3.61/kg£6.85Go-Cat Adult Cat Food with Chicken and Duck 2kg
2kg · £2.88/kg£5.75Whiskas 1+ Tuna Adult Dry Cat Food 800g
800g · £5.00/kg£4.00GO-CAT Herring with Vegetables Dry Cat Food 2kg
2kg · £2.88/kg£5.75Webbox Lick-e-Pops Chicken 4 x 1.4g (5.6g)
4pk · £0.41 each£1.65Co-op Treats for Cats 6 Scrumptious Sticks 6 x 5g (30g)
30g · £40.00/kg£1.20Webbox Tasty Sticks with Chicken & Liver 6 Semi-Moist Tasty Treats 30g
6pk · £0.20 each£0.25 off£1.20£1.45Webbox Lick-e-Puds with Strawberry 5 x 15g (75g)
5pk · £22.00/kg3 for £3.30£1.65Webbox Lick-e-Lix with Salmon Tasty Yoghurty Treat 5 x 15g
5pk · £23.33/kg3 for £3.30£1.75Webbox Tasty Sticks with Salmon & Trout 6 Semi-Moist Tasty Treats 30g
30g · £40.00/kg£0.20 off£1.20£1.40Dreamies Cat Treat Biscuits With Catnip 60G
60g · £29.17/kg2 for £2.90£1.75Webbox Lick-e-Lix with Liver Sausage & Cat Grass 5 x 15g (75g)
5pk · £22.00/kg3 for £3.30£1.65Webbox Lick-e-Pops Tuna 4 x 1.4g (5.6g)
4pk · £0.41 each£1.65Dreamies Cat Treats with Chicken 60g
60g · £29.17/kg2 for £2.90£1.75Dreamies Creamy Adult Cat & Kitten Treats with Tasty Chicken 4 x 10g
40g · £43.75/kg£1.75Dreamies Mix with Tasty Chicken and Delectable Duck 60g
60g · £29.17/kg£1.75Dreamies Shakeups Multivitamins Seafood Celebration Cat & Kitten Treats 55g
55g · £38.18/kg2 for £2.90£2.10Dreamies Pride Cat Treat Biscuits with Cheese 60g
60g · £29.17/kg2 for £2.90£1.75Webbox Lick-e-Lix with Chicken Tasty Yoghurty Treat 5 x 15g
5pk · £23.33/kg3 for £3.30£1.75Scrumbles Krunchies Calming 60g
60g · £38.33/kg£2.30Felix Goody Bag Cat Treats Original Mix 60g
60g · £25.00/kg2 for £2.20£1.50Co-op Crunchy Pockets With Chicken & Cheese 60G
60g · £10.00/kg£0.60£0.51 loyalty card (£8.50/kg)FELIX Joyables Liquid with Chicken Cat Treat 4x10g
4pk · £41.25/kg2 for £2.20£1.65Scrumbles Krunchies Chicken 60g
60g · £38.33/kg£2.30Felix Goody Bag Cat Treats Mixed Grill 60G
60g · £25.00/kg2 for £2.20£1.50Felix Crispies Adult Cat Treats With Beef & Chicken 45G
45g · £28.89/kg2 for £2.20£1.30Co-op Treats For Cats 6 Scrumptious Sticks Rich In Salmon & Trout 6 X 5G (30G)
30g · £40.00/kg£1.20Felix Goody Bag Adult Cat Treats Original Mix 200g
200g · £15.25/kg£0.50 off£3.05£3.55Dreamies Shakeups Multivitamins Rockin Rooster Cat & Kitten Treats 55g
55g · £38.18/kg2 for £2.90£2.10FELIX Joyables Liquid with Duck Cat Treat 4x10g
4pk · £41.25/kg2 for £2.20£1.65Dreamies Cat Treat Biscuits with Chicken Mega Pack 200g
200g · £20.00/kg£4.00Dreamies Cat Treat Biscuits With Cheese Mega Pack 200G
200g · £20.00/kg£4.00Whiskas 1+ Fish Favourites Adult Wet Cat Food Pouches in Jelly 40 x 85g
40pk · £4.63/kg£15.75Purina Felix Kitten As Good As It Looks Mixed Selection in Jelly 2-12 Months 12 x 85g (1.02kg)
12pk · £5.39/kg£5.50FELIX Doubly Delicious Countryside Selection Wet Cat Food 12x85g
12pk · £5.39/kg£5.50Co-op Meaty Selection in Jelly for Adult Cats +1 Year 12 x 100g (1.2kg)
12pk · £2.83/kg£3.40£2.59 loyalty card (£2.16/kg)FELIX As Good As it Looks Meaty Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g
12pk · £5.39/kg£5.50Gourmet Perle Cat Food Chefs Collection Mixed 12 x 85g
12pk · £6.47/kg£6.60FELIX As Good As it Looks Favourites Selection Wet Cat Food 12x85g
12pk · £5.39/kg£5.50Gourmet Perle Ocean Collection Mini Fillets in Gravy 40 x 85g (3400g)
40pk · £6.22/kg£21.15Untamed Wild Tuna in Gravy 75g
75g · £22.00/kg2 for £2.75£1.65Sheba Fine Flakes Cat Food Pouches Poultry in Jelly 12 x 85g
12pk · £5.74/kg£0.75 off£5.85£6.60View all (100)
Cat Litter
Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 10L
10L · £0.88/L£8.80Felight Non Clumping Cat Litter 10L
10L · £0.94/L£9.35
Dog Food
Butcher's Recipes in Gravy Wet Dog Food Tins 6 x 400g
6pk · £3.31/kg£7.95Lily's Kitchen Chicken Casserole 400G
400g · £8.00/kg£0.75 off£3.20£3.95Butcher's Joints & Coat Nourishing Food for Dogs 6 x 390g
6pk · £3.40/kg£7.95Lily's Kitchen Proper Food for Dogs Sunday Lunch 400g
400g · £8.00/kg£0.75 off£3.20£3.95Cesar Classic Terrine Dog Food Tray Chicken & Turkey In Loaf 150G
150g · £8.67/kg£1.30Cesar Classics Terrine Dog Food Trays Mixed in Loaf 8 x 150g
8pk · £5.17/kg£1.50 off£6.20£7.70Lily's Kitchen Lamb Hotpot with Vegetables & a Dash of Blueberries 150g
150g · £10.00/kg£0.35 off£1.50£1.85Lily's Kitchen Sunday Lunch Adult Wet Dog Food 150g
150g · £10.00/kg£0.35 off£1.50£1.85Butcher's Tripe Wet Dog Food Tin 400g
400g · £3.75/kg£1.50Co-op Meaty Chunks in Jelly Selection +1 Year 6 x 400g
6pk · £1.92/kg£4.60£3.29 loyalty card (£1.37/kg)CESAR® Fresh Bowl Adult Dog with Chicken,Carrots,Beans,Pumpkin in Gravy 85g
85g · £17.65/kg£1.50Butcher's Tripe Loaf Recipes Wet Dog Food Tins 6 x 400g
6pk · £3.31/kg£7.95Co-op Meaty Chunks in Gravy Selection + 1 Year 6 x 400g
6pk · £1.92/kg£4.60£3.29 loyalty card (£1.37/kg)Co Op Meaty Chunks in Gravy & Jelly + 1 Year 12 x 400g
12pk · £1.68/kg£8.05Naturo Natural Dog Food Poultry Selection In Herb Gravy Adult Dog 1-7 Years 6 x 390g
6pk · £4.00/kg£9.35Butcher's Simply Gentle Nourishing Food for Dogs 6 x 390g
6pk · £3.40/kg£7.95Butcher's Tripe Loaf Recipes Wet Dog Food Tins 12 x 400g
12pk · £2.75/kg£13.20Co-op Meaty Chunks in Jelly with Turkey +1 Year 400g
400g · £1.88/kg£0.75£0.55 loyalty card (£1.38/kg)Pedigree Adult Wet Dog Food Pouches Mixed in Gravy 12 x 100g
12pk · £4.13/kg£4.95Pedigree Adult Wet Dog Food Tins Mixed in Jelly 6 x 385g
6pk · £3.57/kg£8.25Co-op Meaty Chunks In Gravy With Beef + 1 Year 400G
400g · £1.75/kg£0.70£0.55 loyalty card (£1.38/kg)Chappie Adult Wet Dog Food Tins Favourites in Loaf 6 x 412g
6pk · £5.22/kg£12.90Naturo Natural Pet Food Chicken with Potato and Vegetables Adult Dog 1 - 7 Years 400g
400g · £5.00/kg£2.00Naturo Natural Dog Food Mixed Selection with Rice Adult Dog 1-7 Years 6 x 400g
6pk · £4.69/kg£11.25Webbox Supreme Chub Roll Chicken & Turkey Flavour 1-7 Years 720g
720g · £1.94/kg£1.40Cesar Garden Terrine Dog Food Tray Mixed in Loaf 8 x 150g
8pk · £5.17/kg£1.50 off£6.20£7.70Co-op Meaty Terrine With Beef & Vegetables +1 Year 300G
300g · £2.67/kg£0.80£0.59 loyalty card (£1.97/kg)Co-op Meaty Terrine With Chicken & Turkey 1+ Years 300G
300g · £2.67/kg£0.80£0.59 loyalty card (£1.97/kg)Naturo Natural Pet Food Adult Dog 1 to 7 Years 6 x 400g
6pk · £4.69/kg£11.25Encore Chicken Selection in Jelly 5 x 100g
5pk · £12.00/kg£1.15 off£6.00£7.15Marleybones Chic Chicken 390g
390g · £9.87/kg£3.85Encore Chicken Breast in Broth 156g
156g · £14.74/kg2 for £3.60£2.30PEDIGREE® Adult Wet Dog Food Mixed Selection Jelly 40x100g Mega Pack Pouch
40pk · £3.99/kg£15.95WINALOT Adult Dog Food Pouch Mixed in Gravy 40x100g
40pk · £4.19/kg£16.75WINALOT Adult Dog Food Pouch Mixed in Jelly 40 x 100g
40pk · £4.19/kg£16.75Winalot Adult Dog Food Pouch Mixed in Gravy 12x100g
12pk · £4.58/kg£5.50Winalot Adult Dog Food Pouch Mixed in Jelly 12x100g
12pk · £4.58/kg£5.50Winalot Sunday Dinner Pouch Mixed in Gravy 12x100g
12pk · £4.58/kg£5.50Cesar Senior Wet Dog Food Trays Meat in Delicate Jelly 8 x 150g
8pk · £5.17/kg£1.50 off£6.20£7.70Cesar Classics Terrine Dog Food Tray Lamb & Chicken In Jelly 150G
150g · £8.67/kg£1.30Harringtons Salmon with Potato & Vegetables Wet Dog Food Tray 400g
400g · £4.63/kg£1.85Forthglade Chicken with Butternut Squash & Vegetables Complete Meal Adult 1 Yr+395g
395g · £4.18/kg£0.65 off£1.65£2.30Forthglade Chicken with Liver & Chicken Variety Pack Complete Wet Dog Food Adult 1yr+ 6x395g
6pk · £4.83/kg£11.45Co-op Complete & Balanced Nutrition Dry Dog Food with Beef & Vegetables +1 Year 3kg
3kg · £1.52/kg£4.55£2.99 loyalty card (£1.00/kg)Harringtons Rich in Turkey with Veg Dry Adult Dog Food 1.7kg
1.7kg · £4.09/kg£6.95Harringtons Adult Rich in Lamb & Rice 1.7kg
1.7kg · £4.09/kg£6.95Co-op Complete & Balanced Nutrition Dry Dog Food with Chicken & Vegetables +1 Year 3kg
3kg · £1.52/kg£4.55£2.99 loyalty card (£1.00/kg)Marleybones Boss Beef 390g
390g · £9.87/kg£3.85Marleybones Sassy Salmon 390g
390g · £9.87/kg£3.85Bakers Adult Small Dog Beef with Vegetables Dry Dog Food 1.1kg
1.1kg · £3.55/kg£0.50 off£3.90£4.40View all (108)
Grooming, Healthcare & Accessories
Safewrap 60 Poop Bags 3 x 20 Rolls
60pk · £0.04 each£2.20
Other Pet Needs
Peckish Complete Seed Mix 1.7kg
1pk · £4.60 each£4.60Peckish 12 Extra Goodness Balls
1pk · £3.85 each£3.85