Premium Lunch Meal Deal
£6.50Lunch Meal Deal
£5.00Co-op Tuna Crunch Sub Roll with Lettuce & Mayo
1pk · £3.45 each£3.45Coop Salmon & Tuna Sushi Pack
115g · £32.17/kg£3.70Co-op Irresistible Italian Mortadella & Mascarpone Focaccia
1pk · £4.60 each£4.60Yo! Veggie Selection 226g
226g · £21.02/kg£4.75Yo! Rainbow Salmon Poke 289g
289g · £20.76/kg£6.00Holy Moly Guacamole & Chips 77G
76g · £25.66/kg£1.95Co-op Irresistible Aberdeen Angus Steak Grab Bag EACH
1pk · £4.95 each£4.95Co-op BBQ Chicken Pasta Bowl 300g
270g · £13.70/kg£3.70Co-op Creamy Leek & Potato Soup 600g
600g · £4.00/kg£2.40Co-op Cheese Ploughman's Sub Roll
1pk · £3.45 each£3.45Co-op Irresistible Petits Pois & Smoked Ham Soup 600G
600g · £6.33/kg£3.80Co-op Chicken & Bacon Caesar Pasta Salad 255g
255g · £14.51/kg£3.70